24.7.2011, neděle
Sdílet na Facebook
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
22.7.2018 | Šachty - Štěpánka | 86 |
23.7.2017 | Šachty - Štěpánka | 76 |
14.8.2016 | Šachty - Štěpánka | 62 |
19.7.2015 | Šachty - Štěpánka | 86 |
20.7.2014 | Šachty - Štěpánka | 61 |
21.7.2013 | Šachty - Štěpánka | 95 |
22.7.2012 | Šachty - Štěpánka | 93 |
25.7.2010 | Šachty - Štěpánka | 98 |
26.7.2009 | Šachty - Štěpánka | 111 |
24.8.2008 | Šachty - Štěpánka | 61 |
29.7.2001 | Šachty - Štěpánka | 70 |
23.6.1991 | Šachty - Štěpánka | 64 |
10.10.1987 | Šachty - Štěpánka | 37 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Javůrek Jiří | 48 | 12 |
Trejbal Karel | 51 | 11 |
Brunclík Ivo | 58 | 11 |
Vacarda Vladimír | 59 | 10 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 10 |
Berka Radim | 82 | 10 |
Paulů Blanka | 54 | 9 |
Zátopek Jiří | 60 | 9 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 9 |
Dvořák Ladislav | 48 | 8 |
Jančík Bořek | 64 | 8 |
Nečas Josef | 58 | 8 |
Bém František | 27 | 8 |
Vodička Jan | 45 | 8 |
Šmída Oldřich | 48 | 7 |
Berka Martin | 85 | 7 |
Vejnar Josef | 57 | 7 |
Machačka Martin | 75 | 7 |
Tučný Jan | 47 | 7 |
Vavruška Jiří | 78 | 7 |
Gombita Josef | 58 | 7 |
Erlebach David | 71 | 6 |
Žák Jiří | 71 | 6 |
Ožana Václav | 64 | 6 |
Groh Stanislav | 46 | 6 |
Šír Václav | 48 | 6 |
Čech Jan | 93 | 6 |
Palas Jaroslav | 53 | 6 |
Kubíček Zdeněk | 72 | 6 |
Pechek František | 53 | 6 |
Metelková Táňa | 72 | 5 |
Ševčík Štěpán | 96 | 5 |
Jirásková Eva | 64 | 5 |
Kadavý Jan | 47 | 5 |
Vanta Josef | 62 | 5 |
Veselý Pavel | 66 | 5 |
Marek František | 41 | 5 |
Herda Jan | 83 | 5 |
Baláž Roman | 65 | 5 |
Kožíšek Dušan | 83 | 5 |
Flegl Vlastimil | 53 | 5 |
Šimůnek Jan | 82 | 5 |
Šimůnková Pavla | 77 | 5 |
Nesvadba Petr | 86 | 5 |
Kavalír Josef | 82 | 5 |
Kožnarová Kristýna | 94 | 5 |
Rychnovská Dagmar | 75 | 4 |
Lukeš Tomáš | 00 | 4 |
Ulich Petr | 68 | 4 |
Provazník Josef | 99 | 4 |
Sdílet na Facebook
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 9 | 41 | Honců Miloslav | Atletika Dvůr Králové | 94 | 00:31:34 | 35 |
2 | MJ | 10 | 23 | Čech Jan | ČKS Ski Jilemnice | 93 | 00:31:39 | 31 |
3 | MJ | 11 | 2 | Ševčík Štěpán | ČSK Vysoké nad Jizerou | 96 | 00:31:43 | 27 |
4 | MJ | 12 | 71 | Daniel F. Pripici | ROM | 95 | 00:32:41 | - |
5 | MJ | 13 | 79 | Lopatic Stefan | BIH | 92 | 00:32:46 | - |
6 | MJ | 32 | 20 | Šmíd Michal | ČKS Ski Jilemnice | 93 | 00:35:35 | 24 |
7 | MJ | 33 | 69 | Rastic Ajlan | SRB | 93 | 00:35:43 | - |
8 | MJ | 35 | 47 | Votoček Adam | AC Mříčná | 95 | 00:36:04 | 22 |
9 | MJ | 38 | 72 | Cioanca Calin F. | ROM | 95 | 00:36:31 | - |
10 | MJ | 40 | 22 | Plecháč Petr | ČKS Ski Jilemnice | 94 | 00:36:49 | 20 |
11 | MJ | 44 | 21 | Boura Jan | ČKS Ski Jilemnice | 96 | 00:37:16 | 19 |
12 | MJ | 49 | 95 | Schütz Filip | HSK Benecko | 97 | 00:38:01 | 18 |
13 | MJ | 53 | 74 | Andreeski Sote | MAC | 93 | 00:38:20 | - |
14 | MJ | 54 | 73 | Stanoeski Toni | MAC | 93 | 00:38:23 | - |
15 | MJ | 56 | 54 | Ligaun Aleš | TJ Jiskra Josefův Důl | 92 | 00:38:40 | 17 |
16 | MJ | 59 | 67 | Cojocaru Luca | ROM | 95 | 00:39:13 | - |
17 | MJ | 65 | 18 | Macháč Karel | ČKS SKI Jilemnice | 97 | 00:39:45 | 16 |
18 | MJ | 66 | 19 | Čížek Martin | ČKS Ski Jilemnice | 97 | 00:40:09 | 15 |
19 | MJ | 82 | 58 | Hercík Jakub | VSK Všem Ústí nad Labem | 00 | 00:43:29 | 14 |
20 | MJ | 91 | 50 | Provázník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:49:18 | 13 |
- | MJ | - | 4 | Titěra Jan | ASK SG Jablonec nad Nisou | 92 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 44 | Fejfar Ondřej | TJ Dvůr Králové nad Labem | 89 | 00:27:59 | 35 |
2 | MA | 2 | 12 | Pavlišta Vít | Kerda Sport Liberec | 85 | 00:28:39 | 31 |
3 | MA | 3 | 55 | Marek Ondřej | Slovan Liberec | 82 | 00:29:41 | 27 |
4 | MA | 4 | 65 | Berka Radim | Kozákov | 82 | 00:30:17 | 24 |
5 | MA | 6 | 57 | Schulhof Jan | AC Slovan Liberec | 89 | 00:30:49 | 22 |
6 | MA | 8 | 35 | Vavruška Jiří | SKP Jablonex | 78 | 00:31:23 | 20 |
7 | MA | 15 | 80 | Plakalovic Mladen | BIH | 91 | 00:32:59 | - |
8 | MA | 17 | 77 | Lqbal Nadeem | IND | 83 | 00:33:11 | - |
9 | MA | 21 | 70 | Smrkovic Rajhan | SRB | 91 | 00:34:13 | - |
10 | MA | 22 | 83 | Machačka Martin | TJ Spartak Rokytnice | 75 | 00:34:29 | 19 |
11 | MA | 23 | 96 | Šmíd Jan | SKI Polevsko | 82 | 00:34:33 | 18 |
12 | MA | 24 | 56 | Urbánek Petr | AC Slovan Liberec | 81 | 00:34:34 | 17 |
13 | MA | 25 | 78 | Pálfy Marton | HUN | 88 | 00:34:40 | - |
14 | MA | 29 | 52 | Flegl Vlastimil | Vrchlabí | 86 | 00:35:22 | 16 |
15 | MA | 39 | 45 | Kavalír Josef | SKP Mladá Boleslav | 82 | 00:36:36 | 15 |
16 | MA | 42 | 76 | Sunnil Kumar Ray | IND | 85 | 00:36:54 | - |
17 | MA | 47 | 51 | Mašek Petr | Fitcentrum L-S Vrchlabí | 79 | 00:37:46 | 14 |
18 | MA | 62 | 63 | Řízek Marek | Maraton Děčín | 72 | 00:39:24 | 13 |
19 | MA | 64 | 59 | Kittel Marek | TJ Jiskra Josefův Důl | 90 | 00:39:39 | 12 |
20 | MA | 75 | 13 | Vančura Martin | TJN Tatran Jablonec | 80 | 00:41:41 | 11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 9 | Jančík Bořek | Svartes Hořice | 64 | 00:30:26 | 35 |
2 | MB | 7 | 53 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 71 | 00:31:15 | 31 |
3 | MB | 14 | 48 | Baláž Roman | Baláž Extreme Team | 65 | 00:32:54 | 27 |
4 | MB | 19 | 61 | Erlebach David | Kunčice nad Labem | 71 | 00:33:41 | 24 |
5 | MB | 20 | 34 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:34:05 | 22 |
6 | MB | 26 | 98 | Novotný Jiří | Kateřinky | 71 | 00:34:45 | 20 |
7 | MB | 27 | 3 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 66 | 00:34:49 | 19 |
8 | MB | 37 | 68 | Černohorský Miroslav | KČP Josefův Důl | 70 | 00:36:15 | 18 |
9 | MB | 51 | 92 | Dlab Ladislav | Roztoky u Jilemnice | 70 | 00:38:09 | 17 |
10 | MB | 61 | 100 | Jandera Petr | Tri Club Jablonec nad Nisou | 66 | 00:39:18 | 16 |
11 | MB | 68 | 62 | Kašparec Petr | AC Česká Lípa | 62 | 00:40:33 | 15 |
12 | MB | 88 | 99 | Růžička Vojtěch | Vysoký Jalovec | 71 | 00:47:40 | 14 |
13 | MB | 93 | 84 | Grahame Smith | GBR | 66 | 00:50:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 16 | 6 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:33:03 | 35 |
2 | MC | 18 | 16 | Zuzánek Zdeněk | TJ Tatran OB | 59 | 00:33:35 | 31 |
3 | MC | 28 | 86 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:35:11 | 27 |
4 | MC | 43 | 1 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 00:36:57 | 24 |
5 | MC | 45 | 40 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:37:19 | 22 |
6 | MC | 60 | 33 | Nečas Josef | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:39:14 | 20 |
7 | MC | 63 | 90 | Palas Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 53 | 00:39:30 | 19 |
8 | MC | 69 | 97 | Brunclík Ivo | Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 00:40:46 | 18 |
9 | MC | 72 | 91 | Kučera Petr | Stružinec | 61 | 00:40:52 | 17 |
10 | MC | 78 | 66 | Vrabec Milan | Staněk Sport Turnov | 60 | 00:42:31 | 16 |
11 | MC | 92 | 31 | Kruliš Jiří | Tom B9 Havířov | 61 | 00:49:29 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 30 | 7 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:35:26 | 35 |
2 | MD | 41 | 11 | Němec Jiří | Lockar | 48 | 00:36:51 | 31 |
3 | MD | 55 | 42 | Kadavý Jan | Jablonec nad Nisou | 47 | 00:38:30 | 27 |
4 | MD | 67 | 43 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:40:23 | 24 |
5 | MD | 74 | 39 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:41:38 | 22 |
6 | MD | 79 | 38 | Farář Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 50 | 00:42:38 | 20 |
7 | MD | 84 | 60 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:43:42 | 19 |
8 | MD | 86 | 49 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:45:52 | 18 |
9 | MD | 94 | 85 | Dvořák Ladislav | TJ Sokol Velké Hamry | 48 | 00:51:05 | 17 |
10 | MD | 99 | 14 | Setunský Oldřich | ŠK Houštka | 48 | 01:00:11 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 81 | 10 | Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 41 | 00:43:14 | 35 |
2 | ME | 97 | 89 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 00:57:40 | 31 |
3 | ME | 98 | 8 | Bém František | AC Slovan Liberec | 27 | 00:59:16 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 48 | 94 | Koucká Zuzana | SEBA Tanvald | 93 | 00:37:53 | 35 |
2 | ZJ | 52 | 28 | Horká Ludmila | ČKS Ski Jilemnice | 92 | 00:38:18 | 31 |
3 | ZJ | 57 | 75 | Ardisanskaite Ingrid | LTU | 93 | 00:38:47 | - |
4 | ZJ | 76 | 26 | Kožnarová Kristýna | ČKS Ski Jilemnice | 94 | 00:41:53 | 27 |
5 | ZJ | 77 | 46 | Votočková Eliška | ČKS Ski Jilemnice | 97 | 00:42:02 | 24 |
6 | ZJ | 80 | 25 | Čechová Anna | ČKS Ski Jilemnice | 93 | 00:42:55 | 22 |
7 | ZJ | 83 | 24 | Charvátová Lucie | ČKS Ski Jilemnice | 93 | 00:43:32 | 20 |
8 | ZJ | 85 | 27 | Vanclová Michaela | ČKS Ski Jilemnice | 95 | 00:45:41 | 19 |
9 | ZJ | 87 | 29 | Plecháčová Eliška | ČKS Ski Jilemnice | 97 | 00:46:45 | 18 |
10 | ZJ | 89 | 81 | Mkhitaryan Anna | ARM | 96 | 00:48:13 | - |
11 | ZJ | 90 | 82 | Tonoyan Lilit | ARM | 94 | 00:48:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 34 | 15 | Zuzánková Tereza | - | 86 | 00:35:53 | 35 |
2 | ZA | 46 | 36 | Vavrušková Lucie | Jablonec nad Nisou | 84 | 00:37:20 | 31 |
3 | ZA | 58 | 30 | Zbořilová Ivana | Baláž Extreme Team | 82 | 00:39:10 | 27 |
4 | ZA | 73 | 17 | Hrobařová Lenka | ASU | 77 | 00:41:31 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 31 | 64 | Kynčlová Dagmar | Jilemnice | 72 | 00:35:29 | 35 |
2 | ZB | 50 | 37 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:38:08 | 31 |
3 | ZB | 70 | 87 | Rychnovská Dagmar | Horní Branná | 75 | 00:40:50 | 27 |
4 | ZB | 95 | 93 | Mejsnarová Lenka | - | 74 | 00:52:00 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 71 | 88 | Gaudelová Jana | Sokol Horní Branná | 57 | 00:40:50 | 35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 36 | 32 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:36:06 | 35 |
2 | ZD | 96 | 5 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:54:31 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 31 | 64 | Kynčlová Dagmar | Jilemnice | 72 | 00:35:29 | 35 |
2 | ZA | 34 | 15 | Zuzánková Tereza | - | 86 | 00:35:53 | 31 |
3 | ZD | 36 | 32 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:36:06 | 27 |
4 | ZA | 46 | 36 | Vavrušková Lucie | Jablonec nad Nisou | 84 | 00:37:20 | 24 |
5 | ZJ | 48 | 94 | Koucká Zuzana | SEBA Tanvald | 93 | 00:37:53 | 22 |
6 | ZB | 50 | 37 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:38:08 | 20 |
7 | ZJ | 52 | 28 | Horká Ludmila | ČKS Ski Jilemnice | 92 | 00:38:18 | 19 |
8 | ZA | 58 | 30 | Zbořilová Ivana | Baláž Extreme Team | 82 | 00:39:10 | 18 |
9 | ZB | 70 | 87 | Rychnovská Dagmar | Horní Branná | 75 | 00:40:50 | 17 |
10 | ZC | 71 | 88 | Gaudelová Jana | Sokol Horní Branná | 57 | 00:40:50 | 16 |
11 | ZA | 73 | 17 | Hrobařová Lenka | ASU | 77 | 00:41:31 | 15 |
12 | ZJ | 76 | 26 | Kožnarová Kristýna | ČKS Ski Jilemnice | 94 | 00:41:53 | 14 |
13 | ZJ | 77 | 46 | Votočková Eliška | ČKS Ski Jilemnice | 97 | 00:42:02 | 13 |
14 | ZJ | 80 | 25 | Čechová Anna | ČKS Ski Jilemnice | 93 | 00:42:55 | 12 |
15 | ZJ | 83 | 24 | Charvátová Lucie | ČKS Ski Jilemnice | 93 | 00:43:32 | 11 |
16 | ZJ | 85 | 27 | Vanclová Michaela | ČKS Ski Jilemnice | 95 | 00:45:41 | 10 |
17 | ZJ | 87 | 29 | Plecháčová Eliška | ČKS Ski Jilemnice | 97 | 00:46:45 | 9 |
18 | ZB | 95 | 93 | Mejsnarová Lenka | - | 74 | 00:52:00 | 8 |
19 | ZD | 96 | 5 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:54:31 | 7 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
7.9.2024 (sobota), svátek má Regína
V pátek 9. srpna se konal další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (výsledky + fotogalerie + video).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
04.09.2024 - Výsledky závodu Sázava - Lázek.
01.09.2024 - Fotogalerie Sázava - Lázek.
01.09.2024 - Fotogalerie Výprachtice - Buková hora.
31.08.2024 - Fotogalerie Výprachtice - Buková hora.
31.08.2024 - Výsledky závodu Výprachtice - Buková hora.
29.08.2024 - Fotogalerie 5. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.