Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sedlecko-prčický trhák

5.7.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Sedlecko-prčický trhák
  • datum konání: 5.7.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AO TJ Chyšky

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Sedlci (před budovou radnice)
11:00 hodin

Přihlášky

mail: fuka.martin@seznam.cz, autoskola.ales@worldonline.cz
písemně: Do 4. července 2008 na adresu AO TJ Chyšky, 398 53 Chyšky 113
na místě: Nejpozději 45 minut před startem
!!! Při nedodržení pouze za zvýšené startovné (+10 Kč)!!!
Kancelář: Otevřena od 9.00 hod do 10.15 hod v zasedací místnosti MěÚ Sedlec - Prčice

Startovné

Junioři 30 Kč, dospělí 70 Kč
Zaslání výsledků poštou 10 Kč

Popis tratě

Délka 5500 m, převýšení 312 m. Trať je dostatečně značena a vede částečně po silnici II. třídy č. 121 a částečně po zpevněných přírodních i asfaltových cestách

Ceny pro vítěze

Věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii, medaile a diplomy pro první tři závodníky KP Jčk

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Martin Fuka
Chyšky 113
PSČ 398 53
mobil 774 021 078

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

fuka.martin@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ923Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:25:0135
2MJ195Novotný VojtěchŠSK ZŠ Borotín9300:27:2931
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:22:0335
2MA319Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:22:4231
3MA631Dražan JaroslavOxygen Příbram8100:23:5527
4MA841Ježek PavelČernošice7100:24:1524
5MA1042Fuka MartinTJ Chyšky7800:25:3822
6MA1114Kubále JosefMladá Vožice7200:25:4420
7MA1238Korous MartinVotice7400:26:0119
8MA1339Singr MartinSKP Nymburk8700:26:2018
9MA1621Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:26:4617
10MA1740Šulda LuděkHung Kar Plzeň7500:26:5716
11MA208Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:27:4815
12MA424Pazdera OndřejKoloběžka Vracovice7800:39:1614
-MA-43Průša PavelAtletika Písek76DNF-
Muži B 40-49 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB424Jansa JiříAtletika Písek6600:23:0635
2MB59Holický MilanAFK Pardubice6500:23:3031
3MB712Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:23:5927
4MB156Mrva PavelPopovice6000:26:4024
5MB181Slabý JosefSedlec - Prčice6100:27:0222
6MB2529Matějovský PavelAVC Praha6500:29:4920
7MB2825Valenta MichalAVC Praha6200:31:5919
8MB2922Mikolášek ArnoštNákří6500:32:0018
9MB3828Kyselý PetrZduchovice6400:35:2417
Muži C 50-59 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC213Smrčka MilošBK Říčany5400:22:3035
2MC147Krupka MilanTJ Rumburk5600:26:3631
3MC2120Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:28:1227
4MC2235Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:29:0324
5MC2626Rinka ErichBK Kravaře5400:31:3022
6MC3111Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:32:4720
7MC4334Hájíček FrantišekAVC Praha5100:40:1619
Muži D 60-69 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3218Tučný JanMK Pardubice4700:32:5335
2MD3332Boháč KarelLigo 2000 Tábor4700:33:0931
3MD3445Nový BřetislavSABZO Praha4700:33:2327
4MD3617Kříž VladimírTJ Baník Příbram4300:34:2924
Muži E 70 let a starší (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4115Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:38:4535
Ženy A 20-34 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2330Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:29:0535
2ZA4044Trinerová IlonaHung Kar Plzeň8500:36:5431
Ženy B 35-44 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2410Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:29:2835
2ZB3536Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:4131
Ženy C 45-54 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2737Halešová DanaSK Vltava5700:31:4735
2ŽC3027Valentová KvětaAVC Praha5600:32:3431
3ŽC373Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:34:5627
4ŽC3916Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5400:35:3524
Ženy D 55 let a starší (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 5,5 km, 312 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:22:0335
1MC213Smrčka MilošBK Říčany5400:22:3035
2MA319Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:22:4231
1MB424Jansa JiříAtletika Písek6600:23:0635
2MB59Holický MilanAFK Pardubice6500:23:3031
3MA631Dražan JaroslavOxygen Příbram8100:23:5527
3MB712Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:23:5927
4MA841Ježek PavelČernošice7100:24:1524
1MJ923Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:25:0135
5MA1042Fuka MartinTJ Chyšky7800:25:3822
6MA1114Kubále JosefMladá Vožice7200:25:4420
7MA1238Korous MartinVotice7400:26:0119
8MA1339Singr MartinSKP Nymburk8700:26:2018
2MC147Krupka MilanTJ Rumburk5600:26:3631
4MB156Mrva PavelPopovice6000:26:4024
9MA1621Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:26:4617
10MA1740Šulda LuděkHung Kar Plzeň7500:26:5716
5MB181Slabý JosefSedlec - Prčice6100:27:0222
2MJ195Novotný VojtěchŠSK ZŠ Borotín9300:27:2931
11MA208Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:27:4815
3MC2120Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:28:1227
4MC2235Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:29:0324
1ZA2330Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:29:0535
1ZB2410Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:29:2835
6MB2529Matějovský PavelAVC Praha6500:29:4920
5MC2626Rinka ErichBK Kravaře5400:31:3022
1ŽC2737Halešová DanaSK Vltava5700:31:4735
7MB2825Valenta MichalAVC Praha6200:31:5919
8MB2922Mikolášek ArnoštNákří6500:32:0018
2ŽC3027Valentová KvětaAVC Praha5600:32:3431
6MC3111Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:32:4720
1MD3218Tučný JanMK Pardubice4700:32:5335
2MD3332Boháč KarelLigo 2000 Tábor4700:33:0931
3MD3445Nový BřetislavSABZO Praha4700:33:2327
2ZB3536Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:4131
4MD3617Kříž VladimírTJ Baník Příbram4300:34:2924
3ŽC373Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:34:5627
9MB3828Kyselý PetrZduchovice6400:35:2417
4ŽC3916Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5400:35:3524
2ZA4044Trinerová IlonaHung Kar Plzeň8500:36:5431
1ME4115Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:38:4535
12MA424Pazdera OndřejKoloběžka Vracovice7800:39:1614
7MC4334Hájíček FrantišekAVC Praha5100:40:1619

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód