Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jarní hodinovka na dráze

14.4.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Jarní hodinovka na dráze
  • datum konání: 14.4.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hvězda SKP Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión - Pardubice, Dukla

Čas prvního startu: 16:30 hodin (pro běžce s výkoností do 14 km)
Čas druhého startu: 18:00 hodin (pro běžce s výkoností nad 14 km)

Přihlášky

Od 15 hodin na stadiónu na Dukle

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Polytan - 8 drah po celém okruhu

Čas trvání každého běhu je 1 hodina.

Vypsané kategorie: Dle kategorií ISCAREX Cupu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Adresa organizátora:
Hvězda SKP Pardubice
Čs. armády 2515
530 02 Pardubice
Telefon: 466 304 881

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ719Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9416 073,00 m114,17
2MJ108Nechvíl PetrAC Choceň9115 600,00 m107,87
3MJ2418Živný MarekOrel Orlice9113 356,00 m77,97
Muži A 20-39 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8717 220,00 m104,11
2MA21Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7516 740,00 m98,42
3MA327Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8816 660,00 m97,47
4MA520Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8416 126,00 m91,14
5MA66Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9016 100,00 m90,83
6MA88Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8215 702,00 m86,12
7MA924Doucha JiříTJ Start Náchod7115 625,00 m85,20
8MA1317Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8415 034,00 m78,20
9MA145Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8615 011,00 m77,93
10MA162Hadrava JiříPSK Union Praha7114 799,00 m75,41
11MA2021Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7813 950,00 m65,35
12MA2516Poledno MarekBrno7413 295,00 m57,59
Muži B 40-49 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1110Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6415 268,00 m104,47
2MB1222Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7015 239,00 m104,08
3MB1823Rejda JanUW Rugby Pardubice7014 296,00 m91,45
4MB273Dolog PavolÚstí nad Orlicí6513 210,00 m76,91
5MB3016Tomšů PetrMlýn Janderov6412 794,00 m71,34
6MB3125Šilar TomášSK Staročernsko6312 719,00 m70,33
7MB3626Smola JanKRB Chrudim6712 192,00 m63,27
Muži C 50-59 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC47Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6016 630,00 m119,95
2MC1513Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5914 928,00 m97,44
3MC211Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5313 807,00 m82,61
4MC2310Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5913 426,00 m77,57
5MC32130Sedlák JiříPřelouč5812 652,00 m67,34
6MC336Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5512 627,00 m67,01
7MC4214Jirout KarelPardubice5410 000,00 m32,26
Muži D 60-69 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD284Krumer MiroslavMK Ostrov4913 199,00 m104,57
2MD2915Červ MiloslavAtletika Polička5012 990,00 m101,33
3MD3511Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4212 524,00 m94,11
4MD3914Tučný JanMK Pardubice4711 763,00 m82,31
Muži E 70 let a starší (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3711Brádle VáclavSokol Chuchelná3711 785,00 m104,29
2ME385Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3511 764,00 m103,92
3ME409Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4011 064,00 m91,79
Juniorky 19 let a mladší (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ267Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9113 214,00 m100,00
Ženy A 20-34 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1917Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8913 985,00 m100,00
Ženy B 35-44 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1715Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6914 640,00 m100,00
Ženy C 45-54 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC223Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6413 785,00 m122,52
2ŽC419Nechvílová MiroslavaAC Choceň6010 995,00 m77,48
Ženy D 55 let a starší (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD342Kováříková PavlaKRB Chrudim5512 620,00 m130,08
2ZD4312Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice459 320,00 m69,92
Trať Hodina
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8717 220,00 m104,11
2MA21Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7516 740,00 m98,42
3MA327Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8816 660,00 m97,47
1MC47Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6016 630,00 m119,95
4MA520Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8416 126,00 m91,14
5MA66Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9016 100,00 m90,83
1MJ719Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9416 073,00 m114,17
6MA88Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8215 702,00 m86,12
7MA924Doucha JiříTJ Start Náchod7115 625,00 m85,20
2MJ108Nechvíl PetrAC Choceň9115 600,00 m107,87
1MB1110Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6415 268,00 m104,47
2MB1222Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7015 239,00 m104,08
8MA1317Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8415 034,00 m78,20
9MA145Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8615 011,00 m77,93
2MC1513Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5914 928,00 m97,44
10MA162Hadrava JiříPSK Union Praha7114 799,00 m75,41
1ZB1715Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6914 640,00 m100,00
3MB1823Rejda JanUW Rugby Pardubice7014 296,00 m91,45
1ZA1917Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8913 985,00 m100,00
11MA2021Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7813 950,00 m65,35
3MC211Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5313 807,00 m82,61
1ŽC223Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6413 785,00 m122,52
4MC2310Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5913 426,00 m77,57
3MJ2418Živný MarekOrel Orlice9113 356,00 m77,97
12MA2516Poledno MarekBrno7413 295,00 m57,59
1ŽJ267Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9113 214,00 m100,00
4MB273Dolog PavolÚstí nad Orlicí6513 210,00 m76,91
1MD284Krumer MiroslavMK Ostrov4913 199,00 m104,57
2MD2915Červ MiloslavAtletika Polička5012 990,00 m101,33
5MB3016Tomšů PetrMlýn Janderov6412 794,00 m71,34
6MB3125Šilar TomášSK Staročernsko6312 719,00 m70,33
5MC32130Sedlák JiříPřelouč5812 652,00 m67,34
6MC336Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5512 627,00 m67,01
1ZD342Kováříková PavlaKRB Chrudim5512 620,00 m130,08
3MD3511Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4212 524,00 m94,11
7MB3626Smola JanKRB Chrudim6712 192,00 m63,27
1ME3711Brádle VáclavSokol Chuchelná3711 785,00 m104,29
2ME385Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3511 764,00 m103,92
4MD3914Tučný JanMK Pardubice4711 763,00 m82,31
3ME409Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4011 064,00 m91,79
2ŽC419Nechvílová MiroslavaAC Choceň6010 995,00 m77,48
7MC4214Jirout KarelPardubice5410 000,00 m32,26
2ZD4312Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice459 320,00 m69,92
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8717220,00 m104,11
2MA21Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7516740,00 m98,42
3MA327Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8816660,00 m97,47
4MC47Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6016630,00 m97,12
5MA520Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8416126,00 m91,14
6MA66Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9016100,00 m90,83
7MJ719Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9416073,00 m90,51
8MA88Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8215702,00 m86,12
9MA924Doucha JiříTJ Start Náchod7115625,00 m85,20
10MJ108Nechvíl PetrAC Choceň9115600,00 m84,91
11MB1110Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6415268,00 m80,97
12MB1222Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7015239,00 m80,63
13MA1317Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8415034,00 m78,19
14MA145Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8615011,00 m77,93
15MC1513Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5914928,00 m76,94
16MA162Hadrava JiříPSK Union Praha7114799,00 m75,41
17MB1823Rejda JanUW Rugby Pardubice7014296,00 m69,45
18MA2021Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7813950,00 m65,35
19MC211Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5313807,00 m63,65
20MC2310Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5913426,00 m59,14
21MJ2418Živný MarekOrel Orlice9113356,00 m58,31
22MA2516Poledno MarekBrno7413295,00 m57,59
23MB273Dolog PavolÚstí nad Orlicí6513210,00 m56,58
24MD284Krumer MiroslavMK Ostrov4913199,00 m56,45
25MD2915Červ MiloslavAtletika Polička5012990,00 m53,97
26MB3016Tomšů PetrMlýn Janderov6412794,00 m51,65
27MB3125Šilar TomášSK Staročernsko6312719,00 m50,76
28MC32130Sedlák JiříPřelouč5812652,00 m49,96
29MC336Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5512627,00 m49,67
30MD3511Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4212524,00 m48,45
31MB3626Smola JanKRB Chrudim6712192,00 m44,51
32ME3711Brádle VáclavSokol Chuchelná3711785,00 m39,69
33ME385Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3511764,00 m39,44
34MD3914Tučný JanMK Pardubice4711763,00 m39,43
35ME409Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4011064,00 m31,14
36MC4214Jirout KarelPardubice5410000,00 m18,53
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1715Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6914640,00 m107,12
2ZA1917Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8913985,00 m97,85
3ŽC223Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6413785,00 m95,02
4ŽJ267Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9113214,00 m86,95
5ZD342Kováříková PavlaKRB Chrudim5512620,00 m78,54
6ŽC419Nechvílová MiroslavaAC Choceň6010995,00 m55,55
7ZD4312Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice459320,00 m31,86

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód