Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2010

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nechvíl PetrAC Choceň911298,662512/25 záv.
2Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí911089,91212/12 záv.
3Dudek MilanNový Věk TT Trusnov911024,771010/10 záv.
4Živný MarekOrel Orlice Letohrad91947,181712/17 záv.
5Nikl LukášAC Choceň91856,4899/9 záv.
6Ondrášek PavelTJ Šumperk92404,3344/4 záv.
7Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou92403,4344/4 záv.
8Smolák PetrBK Vysoké Mýto94394,5655/5 záv.
9Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí94393,1144/4 záv.
10Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník91389,8644/4 záv.
11Vařeka MartinAC Pardubice91313,9433/3 záv.
12Divíšek JanNový Věk Trusnov93282,333/3 záv.
13Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí92266,7933/3 záv.
14Vinduška PetrAtletika Albrechtice93234,1133/3 záv.
15Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice94216,3133/3 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751238,371612/16 záv.
2Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí881214,872112/21 záv.
3Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí791209,631312/13 záv.
4Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka791103,541412/14 záv.
5Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí841099,721712/17 záv.
6Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí791092,51812/18 záv.
7Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová821052,592312/23 záv.
8Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou72972,251712/17 záv.
9Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84968,681512/15 záv.
10Buriánek TomášČeská Třebová89949,731512/15 záv.
11Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka76942,881111/11 záv.
12Řemínek MatějAC Choceň86931,221111/11 záv.
13Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná86835,011912/19 záv.
14Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí73832,881312/13 záv.
15Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší72823,91312/13 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691300,212112/21 záv.
2Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír691198,271212/12 záv.
3Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě641177,291712/17 záv.
4Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí681154,241912/19 záv.
5Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě701145,31612/16 záv.
6Buriánek RomanČeská Třebová651059,741812/18 záv.
7Krejčí StanislavASPV Těchonín63931,581712/17 záv.
8Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší67909,331212/12 záv.
9Krátký LubošLanškroun62770,361010/10 záv.
10Hanuš MartinChoceň70749,5499/9 záv.
11Borek PetrBrzdy Horní Čermná70683,851912/19 záv.
12Novotný LuděkSK Žamberk62546,3988/8 záv.
13Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč64545,611412/14 záv.
14Petráš RostislavNovojický Kotuč65511,455/5 záv.
15Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice64509,6777/7 záv.
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601429,142112/21 záv.
2Vacarda VladimírAC Slovan Liberec591176,671712/17 záv.
3Bombera JiříMoravská Třebová551128,51512/15 záv.
4Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová531045,292112/21 záv.
5Marek DalimilISCAREX Česká Třebová60886,471512/15 záv.
6Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53886,3699/9 záv.
7Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59884,591712/17 záv.
8Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51782,851212/12 záv.
9Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice53639,1177/7 záv.
10Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56627,371412/14 záv.
11Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice59601,9899/9 záv.
12Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54530,971912/19 záv.
13Volf BřetislavAtletika Albrechtice52471,441512/15 záv.
14Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí60459,4555/5 záv.
15Zátopek JiříX-AIR Ostrava60381,9544/4 záv.
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Červ MiloslavAtletika Polička501296,983212/32 záv.
2Hájek FrantišekFGT Stolany491219,211212/12 záv.
3Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová481134,921412/14 záv.
4Krumer MiroslavOstrov TJ491101,081212/12 záv.
5Sadílek OtaAtletika Albrechtice461008,151612/16 záv.
6Krsek MiroslavESAB Vamberk49871,9688/8 záv.
7Marek JiříOrel Vysoké Mýto43767,211111/11 záv.
8Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice48652,9666/6 záv.
9Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice42635,9388/8 záv.
10Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48602,0566/6 záv.
11Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49550,771912/19 záv.
12Koblížek JindřichSK Žamberk48474,4377/7 záv.
13Vodička JanMK Radslavice45412,8555/5 záv.
14Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou48376,5344/4 záv.
15Tempír FrantišekSokol Štíty49369,1944/4 záv.
Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik JindřichLichkov401406,262212/22 záv.
2Janeček JaroslavPSK Praha401337,251212/12 záv.
3Brádle VáclavSokol Chuchelná371281,091912/19 záv.
4Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová351213,921412/14 záv.
5Tomíšek JindřichStřechy Macháček39900,8599/9 záv.
6Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí35690,5688/8 záv.
7Vorel MilanSlatiňany40301,4144/4 záv.
8Doležal StanislavBK Pardubice38206,8922/2 záv.
9Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40203,4722/2 záv.
10Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34180,771512/15 záv.
11Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou40172,5622/2 záv.
12Gaman JaroslavAvanti Havířov35142,7133/3 záv.
13Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou35105,4911/1 záv.
14Janč VítězslavLIAZ Jablonec35101,7511/1 záv.
15Kubík JosefPtačina Adamov3873,6511/1 záv.
Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911322,032112/21 záv.
2Sontáková LenkaAtletika Albrechtice911101,721312/13 záv.
3Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí93587,6466/6 záv.
4Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97558,155/5 záv.
5Weissová GabrielaX-AIR Ostrava91546,3866/6 záv.
6Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto93459,0177/7 záv.
7Vlčková ZuzanaAtletika Polička91320,7533/3 záv.
8Rosenbergová MichaelaFenix SKI Team Jeseník93202,6522/2 záv.
9Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší99194,6722/2 záv.
10Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto92189,5322/2 záv.
11Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou96188,4722/2 záv.
12Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě93185,2822/2 záv.
13Holubová IvaBKVM Vysoké Mýto93180,1522/2 záv.
14Jirásková ŠárkaSpartak Police nad Metují95171,6922/2 záv.
15Pártlová DanielaAC Choceň97162,7122/2 záv.
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mertová MichaelaAtletika Albrechtice761347,031412/14 záv.
2Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801333,742212/22 záv.
3Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová841139,31312/13 záv.
4Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice79950,7299/9 záv.
5Stříhavková PetraAC Choceň79923,012012/20 záv.
6Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77903,651412/14 záv.
7Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89636,277/7 záv.
8Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí81468,071212/12 záv.
9Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto84440,2366/6 záv.
10Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice85430,944/4 záv.
11Poborská HelenaPSK Olymp Praha78406,5344/4 záv.
12Johanidesová LeaSKP Jablonec nad Nisou89381,1344/4 záv.
13Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80377,0466/6 záv.
14Čejková VěraKRB Chrudim81361,5644/4 záv.
15Peterková VeronikaTJ Svitavy84340,4688/8 záv.
Ženy B 35-44let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí721564,031612/16 záv.
2Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice691288,071312/13 záv.
3Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto69879,191312/13 záv.
4Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová73845,3388/8 záv.
5Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová71765,81212/12 záv.
6Šumberová LucieOrel Česká Třebová72533,8377/7 záv.
7Mikulecká MarcelaSloupnice73437,3955/5 záv.
8Matalová JanaSlezská Ostrava73372,6655/5 záv.
9Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto67209,3633/3 záv.
10Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice75184,3222/2 záv.
11Vanická BlankaAtletika TJ Žamberk72181,8322/2 záv.
12Oszwaldová PavlínaSokol Damníkov74172,8622/2 záv.
13Kalná JitkaAtletika Chrudim75170,8622/2 záv.
14Strouhalová JanaFOTREX SKI Moravský Beroun74149,2522/2 záv.
15Sekyrová IvanaAK Sokolov71104,4911/1 záv.
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč651499,022712/27 záv.
2Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová641384,582312/23 záv.
3Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová631046,782012/20 záv.
4Nechvílová MiroslavaAC Choceň60871,491912/19 záv.
5Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58675,212112/21 záv.
6Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun64538,766/6 záv.
7Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice56479,1777/7 záv.
8Šternerová HanaHradec Králové63443,6266/6 záv.
9Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice63298,0733/3 záv.
10Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice56262,6333/3 záv.
11Siegelová MagdalenaAC Choceň65153,5222/2 záv.
12Mališová KarlaFit Club Hájek60109,7311/1 záv.
13Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5893,0411/1 záv.
14Procházková IrenaTJ Háje579211/1 záv.
15Vacková HanaSK Hronov5667,5211/1 záv.
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová481350,251712/17 záv.
2Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová531239,492012/20 záv.
3Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice45792,541111/11 záv.
4Kováříková PavlaKRB Chrudim55623,9455/5 záv.
5Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54550,5744/4 záv.
6Kašová HanaBarnex sport Brno54305,5433/3 záv.
7Martincová HelenaSokol Žamberk50111,8211/1 záv.
8Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5280,5811/1 záv.
9Cupalová EvaSokol Bučovice4753,1411/1 záv.
10Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5343,6911/1 záv.
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751233,441612/16 záv.
2Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí881211,682112/21 záv.
3Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí791208,411312/13 záv.
4Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691126,52012/20 záv.
5Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka791098,071412/14 záv.
6Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí841096,311612/16 záv.
7Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí791087,461812/18 záv.
8Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601070,461912/19 záv.
9Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová821047,612312/23 záv.
10Nechvíl PetrAC Choceň911013,632212/22 záv.
11Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě64966,061712/17 záv.
12Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84965,011512/15 záv.
13Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou72957,521712/17 záv.
14Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka76938,641111/11 záv.
15Buriánek TomášČeská Třebová89936,831512/15 záv.
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí721368,731612/16 záv.
2Mertová MichaelaAtletika Albrechtice761301,41412/14 záv.
3Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801148,482212/22 záv.
4Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice691131,781312/13 záv.
5Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová841071,141312/13 záv.
6Matyášová JanaDolní Dobrouč65998,572712/27 záv.
7Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91938,931612/16 záv.
8Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová64899,822312/23 záv.
9Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice79838,8499/9 záv.
10Stříhavková PetraAC Choceň79783,142012/20 záv.
11Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77770,181412/14 záv.
12Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová73702,488/8 záv.
13Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89586,2677/7 záv.
14Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54448,5255/5 záv.
15Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48441,071612/16 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.3.2010Okolo Trusnova138
27.3.2010Choceňský kros201
7.4.20101. Pekelný kilometr81
14.4.2010Jarní hodinovka na dráze43
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
2.5.2010Běh Javorkou298
5.5.20102. Pekelný kilometr111
7.5.2010Běh na Rozálku186
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
2.6.20103. Pekelný kilometr71
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
19.6.2010Knířovský běh141
30.6.2010Králický ovál63
7.7.20104. Pekelný kilometr69
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
8.8.2010Černovírský kros164
14.8.2010Běh údolím řeky Bělé120
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
22.8.2010Svin(n)ský kros151
25.8.20105. Pekelný kilometr97
25.8.2010Pekelný kilometr 201045
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2010Sázava - Lázek90
12.9.2010Jablonné - Jamné - Suchý vrch102
18.9.2010Králický Lískovec126
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
3.10.2010Běh údolím Orlice218
10.10.2010Ve stopě Líšnické patnáctky215
13.10.2010Pardubická desítka na dráze55
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
6.11.2010Malá pardubická cross country103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
11.12.2010Vánoční běh okolo Zlatého pásku110

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999