hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh Dobroučským krajem

4.6.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dobroučským krajem
  • datum konání: 4.6.2011
  • zobrazeno již 12x

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště, Dolní Dobrouč
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě do 30 minut před startem kategorie

Startovné

děti a žáci zdarma
dorost junioři a dospělí - 30 Kč

Popis tratě

délka: 7,65 km a méně
povrch: louky a polní cesty

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě 15.500 Kč
finanční ceny v hodnotě 10.200 Kč
tombola v hodnotě 3.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Špinler
mobil 603 314 261

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

petr_spinler@conel.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2018Běh Dobroučským krajem-
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh Dobroučským krajem

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 2992

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0410
Borková Agáta0210
Borek Petr7010
Vacek Martin6910
Matějíček Šimon089
Marhold Petr789
Kubíčková Adéla059
Matyášová Jana659
Sejkorová Lenka639
Mlynář Marek079
Kubíček Tomáš088
Keprtová Miloslava488
Horáček Michal758
Plíva Vojtěch878
Bielčik Jindřich408
Sadílek Ota468
Jirásková Eva648
Jakubec Filip028
Mlynář Tomáš028
Mlynář Vlastimil648
Mlynář Vojtěch988
Dostálek Petr678
Pecháček Ondřej087
Gregora Filip027
Dušek Jakub037
Mikysková Svatava037
Jansová Denisa027
Šimůnková Pavla777
Kubišta Oto537
Mařík Jan007
Gregorová Michaela047
Krejčířová Inka087
Kapounová Kristýna017
Krupička Miroslav537
Vondra Vojtěch987
Nechvílová Miroslava607
Krátká Hana957
Plíva Martin097
Maříková Zuzana977
Živný Marek917
Šimůnková Zdena587
Kalous Petr777
Jakubcová Barbora006
Jakubcová Adéla986
Plíva Michal006
Jadrný Tomáš046
Boháč Pankrác066
Mlynářová Eliška076
Merta Jaroslav356
Brychta Jakub086

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2006 a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1151Boháč PankrácAC Choceň0600:00:01-
2C13136Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
3C1579Suchodol OndřejBiatlon Letohrad0700:00:01-
4C1778Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:00:01-
5C1987Matějíček ŠimonDolní Dobrouč0800:00:01-
6C11128Matějíček Jakubneregistrován0600:00:01-
7C113119Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:00:01-
8C11521Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
9C11744Pecháček OndřejHasiči Dolní Dobrouč0800:00:01-
10C11933Novák Prokopneregistrován0900:00:01-
11C122172Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:01-
12C124152Marhold JanChoceň0800:00:01-
13C126153Metelka TomášHradec Králové0800:00:01-
14C1284Plíva MartinOREL Dolní Dobrouč0900:00:01-
15C130151Marhold DanielChoceň0900:00:01-
16C131103Mikyska Petrneregistrován0900:00:01-
17C13224Kubíček AdamOREL Dolní Dobrouč0800:00:01-

Děvčata r. 2006 a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1147Konývková KristýnaSpartak Rychnov nad Kněžnou0600:00:01-
2D1388Stejskalová TerezaDolní Dobrouč0600:00:01-
3D15139Šolcová Veronikaneregistrována0600:00:01-
4D17150Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
5D1935Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:01-
6D111114Kubíčková NinaSpartak OEZ Letohrad0700:00:01-
7D11382Kmoníčková AdélaRybičky MŠ0700:00:01-
8D115123Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:00:01-
9D11746Krejčířová InkaHasiči Dolní Dobrouč0800:00:01-
10D11991Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:01-
11D12186Mlynářová EliškaDolní Dobrouč0700:00:01-
12D12255Šilarová EliškaAtletika Jablonné0800:00:01-
13D124102Mikysková MarikaDolní Dobrouč0700:00:01-
14D12670Krejčí Nelaneregistrována0800:00:01-
15D12826Šmídová ViktorieČeská Třebová0900:00:01-

Chlapci r. 04-05 (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21157Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:01-
2C2380Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:01-
3C25125Procházka TomášSokol Hnátnice0400:00:01-
4C2725Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:01-
5C2942Jadrný TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0400:00:01-
6C21114Filip Matějneregistrován0500:00:01-
7C21392Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:01-
8C215171Rouchal DominikTJ Svitavy0500:00:01-
9C21799Kerschbaum JáchymTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:01-
10C219117Kunt StanislavSpartak OEZ Letohrad0400:00:01-
11C22183Kmoníček MikulášMotýlci MŠ0500:00:01-
12C22375Rozlívka VojtěchAtletika Svitavy0500:00:01-
13C22581Šváb JanMotýlci MŠ0500:00:01-
14C22623Kubíček ŠtěpánOREL Dolní Dobrouč0500:00:01-
15C22712Havelka Janneregistrován0500:00:01-
16C22872Matějíček Pavelneregistrován0500:00:01-

Děvčata r. 04-05 (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2177Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:00:01-
2D23160Bašková ZuzanaTJ Sokol Atletika Jaroměř0400:00:01-
3D25126Marková NikolaSpartak OEZ Letohrad0500:00:01-
4D27164Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:00:01-
5D29163Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:01-
6D21119Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:00:01-
7D213140Šolcová Anežkaneregistrována0400:00:01-
8D21518Plívová Sofie LauraDolní Dobrouč0400:00:01-
9D21771Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:01-
10D21989Diblíková Natálieneregistrována0500:00:01-
11D221105Pražáková Tinaneregistrována0400:00:01-
12D22368Matějíčková Andreaneregistrována0500:00:01-

Nejmladší žáci I r. 02-03 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1157Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:01103,23
2M1252Boháč ServácAC Choceň0200:01:02100,00
3M1474Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:0396,77
4M151Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:01:0493,55
5M17100Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:0880,65
6M1943Pecháček ŠimonHasiči Dolní Dobrouč0200:01:0977,42
7M112124Švercl AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:1170,97
8M114147Němec JanJaroměr0200:01:1267,74
9M118127Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:01:1654,84
10M120170Vencl FilipAtletika TJ Sokol Žamberk0300:01:1751,61
11M12261Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:1848,39
12M124174Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:01:1945,16
13M12667Konečný VojtěchOREL Silůvky0200:01:2041,94
14M128120Schreiber ŠimonAtletika TJ Sokol Žamberk0300:01:2138,71
15M13059Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:2238,39
16M131129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:2235,48
17M133156Jaroš PavelTJ Sokol Jaroměř0200:01:2332,26
18M13473Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:2429,03
19M135143Mervart MartinAtletika Jaroměř0300:01:2525,81
20M136116Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:01:2625,48
21M13740Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:2622,58
22M1398Dušek JakubHasiči Dolní Dobrouč0300:01:2719,35
23M141141Šolc Vojtěchneregistrován0200:01:2816,13
24M143186Kulhavý MartinHorní Čermná0300:01:2912,90
25M145144Truhlář JanAtletika Jaroměř0300:01:353,00
-M1-48Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou03DNF-

Nejmladší žákyně I r. 02-03 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12142Pourová AlžbětaTJ Sokol atletika Jaroměř0200:01:02110,20
2Z1690Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:0697,96
3Z1749Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:01:0891,84
4Z19122Vanická KateřinaAtletika Žamberk0200:01:0988,78
5Z111115Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:1085,71
6Z11294Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:1182,65
7Z1142Mikysková SabinaOrel Dolní Dobrouč0200:01:1279,59
8Z11627Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:01:1376,53
9Z11750Schusterová KristýnaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:01:1570,41
10Z118166Kerschbaumová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:1667,35
11Z12066Záděrová LindaOREL Silůvky0300:01:1764,29
12Z12297Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:01:1861,22
13Z12498Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:01:1958,16
14Z126107Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:2055,10
15Z128145Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:01:2152,04
16Z131169Kleinová IvanaHasiči Dolní Dobrouč0300:01:2248,98
17Z137178Lauterbachová NikolaAtletika Žamberk0300:01:2636,73
18Z13932Nováková Kláraneregistrována0200:01:2733,67
19Z14184Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:01:2830,61
20Z14493Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:01:3024,49

Nejmladší žáci II r. 00-01 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22295Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:39105,62
2M2249Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:4897,63
3M225182Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:4996,75
4M226176Žalman JakubDolní Dobrouč0000:03:5095,86
5M22753Boháč BonifácAC Choceň0100:03:5194,97
6M229162Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:04:0285,21
7M233180Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:0681,66
8M235168Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:0780,77
9M236106Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:1078,11
10M238173Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:04:1177,22
11M24060Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1474,56
12M2415Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:04:1672,78
13M242161Mervart VojtěchTJ Jaroměř0000:04:1771,89
14M243108Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:1871,01
15M245149Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:04:2267,46
16M246154Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:04:2465,68
17M248159Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:04:2862,13
18M252121Vanický MartinAtletika Žamberk0000:04:4745,27
19M253104Hrdina ŠtěpánABK Bravo Jablonné nad Orlicí0000:05:0331,07
20M25485Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:05:1223,08
21M256184Svojanovský MichalÚstí nad Orlicí0100:05:2313,31
22M25754Nastoupil MatějDolní Dobrouč0100:05:2610,65
23M25817Filip OndřejDolní Dobrouč0100:05:343,55
-M2-158Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř01DNF-
-M2-29Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč02DNF-

Nejmladší žákyně II r. 00-01 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21167Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:02:17103,35
2Z22137Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:2099,04
3Z23109Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:2197,61
4Z2464Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:2591,87
5Z2556Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:2690,43
6Z26113Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:2789,00
7Z2796Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:02:2986,12
8Z2862Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:3380,38
9Z29111Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:02:3676,08
10Z210128Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:02:3774,64
11Z2113Dušková MonikaDolní Dobrouč0000:02:3873,21
12Z212138Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:3971,77
13Z213112Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:4070,33
14Z21431Jakubcová BarboraOREL Dolní Dobrouč0000:02:4168,90
15Z215101Kapounová KristýnaDolní Dobrouč0100:02:4267,46
16Z21676Krejčířová EvaHasiči Dolní Dobrouč0000:02:4464,59
17Z21710Dušková VeronikaHasiči Dolní Dobrouč0000:02:4760,29
18Z21822Vymlátilová KristýnaOrel Dolní Dobrouč0000:03:0633,01
19Z219179Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:03:1815,79
20Z22011Zámečníková SáraDolní Dobrouč0000:03:1914,35
21Z2216Floderová Terezaneregistrována0100:03:2111,48
-Z2-20Kubíčková HanaDolní Dobrouč01DNF-

Mladší žáci r. 98-99 (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31175Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:44103,62
2M3238Vilímek VáclavAC Choceň9800:05:49100,76
3M3315Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:5895,62
4M34165Ferdinand JakubOrel Židenice9900:06:1188,20
5M35146Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:2580,21
6M3658Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:4469,36
7M3816Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:07:0756,23

Mladší žákyně r. 98-99 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z323177Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:03:46107,93
2Z32863Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:5897,73
3Z32939Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:0294,33
4Z331130Hypešová NatálieTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:0393,48
5Z332134Suchánková NikolTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:0591,78
6Z333132Rudolfská DominikaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:0690,93
7Z336187Kulhavá DanielaHorní Čermná9900:04:1087,54
8Z338181Vaňousová Kamilaneregistrována9900:04:1186,69
9Z34465Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:2178,19
10Z347131Cejnarová EliškaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:2673,94
11Z349185Václavková HanaDlouhá Třebová9900:04:2971,39
12Z35030Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:04:3367,99
13Z351135Truhlářová LucieTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:3467,14
14Z35545Pecháčková AnežkaHasiči Dolní Dobrouč9900:05:1829,75

Starší žáci r. 96-97 (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41148Mojžíš DominikTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:09:47103,24
2M42218Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:10:0198,55
3M4336Schmidt RudolfHasiči Dolní Dobrouč9600:10:0298,21
4M44155Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:10:2590,50

Starší žákyně r. 96-97 (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z47183Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:46119,82
2Z49110Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:07:4195,41
3Z4107Floderová Karolínaneregistrována9700:08:0584,76
4Z41134Maixnerová Mariananeregistrována9600:10:3717,31
5Z41213Havelková Evaneregistrována9600:13:553,00

Dorostenci r. 94-95 (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52215Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:15:35117,09
2M55201Pražák TomášDolní Dobrouč9400:17:4491,85
3M56213Nehybka JosefOrel Brno-Židenice9500:17:4891,07
4M511204Smetana MartinOrel Silůvky9500:19:1075,02

Dorostenky r. 94-95 (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z533226Krátká HanaLanškroun9500:23:13116,29
2Z538235Jandejsková HanaStudené9400:27:2083,71
-Z5-41Pecháčková KateřinaOrel Dolní Dobrouč95DNF-

Junioři 18-19 let (trať 7,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ31311Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:36:11107,79
2MJ36340Chalupný VáclavTJ sokol Hradec Králové9300:37:32100,62
3MJ41323Bednář PetrDolní Čermná9300:39:1491,59

Juniorky 18-19 let (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ18216Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:20:29108,94
2ZJ29203Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:22:2491,06

Muži A 20-39 let (trať 7,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1321Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:26:54103,89
2MA2327Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:11101,82
3MA4328Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:1394,29
4MA6330Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:29:3983,84
5MA7347Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:29:4583,11
6MA9309Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:2877,89
7MA11304Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:31:0173,88
8MA15305Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:32:0166,59
9MA16334Buriánek TomášČeská Třebová8900:32:1465,01
10MA18350Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:32:5360,27
11MA19352Purkert MartinStudené CREW9000:33:0359,05
12MA20332Štumpf EduardSokol Kunvald8000:33:4054,56
13MA24301Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:34:3847,51
14MA26346Petránek RadimJablonné nad Orlicí8300:35:3141,07
15MA28319Marhold LubošChoceň7700:35:4339,61
16MA32339Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:36:1935,24
17MA34320Marhold PetrChoceň7800:37:0829,28
18MA35317Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:37:1228,80
19MA40302Vaško AdamBK GY Žamberk8900:38:5815,92
20MA42348Kalous PetrSK Žamberk7700:39:4310,45
21MA44303Pavlát MartinŘČP Žamberk8900:40:413,40
22MA45351Mikula PetrStudené CREW9100:42:033,00
23MA47349Dušek Josefneregistrován7600:43:213,00

Muži B 40-49 let (trať 7,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3331Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7100:28:03108,97
2MB5310Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:05101,93
3MB10314Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:30:5889,10
4MB12326Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:31:1786,95
5MB13344Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:31:4384,00
6MB14333Buriánek RomanČeská Třebová6500:31:4483,88
7MB22308Stříhavka JindřichAC Choceň7100:33:5968,56
8MB25325Dostálek PetrASPV Těchonín6700:34:5162,66
9MB29345Doležal MartinSPS Sázava7000:35:4656,41
10MB30318Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:5755,16
11MB38342Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:38:1739,27
12MB39307Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:38:2438,48
13MB43335Chejnovský LubošDolní Dobrouč6400:39:5528,15
14MB50316Vaňous MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6900:45:503,00
15MB52306Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:47:423,00

Muži C 50-59 let (trať 7,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8313Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:56113,14
2MC17338Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:32:2098,16
3MC21343Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:5188,69
4MC23336Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:34:1486,30
5MC27324Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:35:3577,87
6MC33329Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:4770,38
7MC37341Jandejsek ZdeněkStudené6100:37:5363,52
8MC46322Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:42:4033,66
9MC48312Juránek StanislavUNI Brno - Orel Židenice5600:43:2528,98
10MC49337Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:0325,02
11MC51315Wendlig MiroslavLuková5300:46:398,79

Muži D 60-69 let (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD10222Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:18:30112,66
2MD14223Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:5698,14
3MD20227Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:4989,20
4MD30232Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:5268,44
5MD31238Motl LadislavSokol Dolní Dobrouč4800:22:5567,93
6MD32242Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:1165,23

Muži E 70 let a starší (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME19237Janeček JaroslavSABZO Praha4000:20:48106,11
2ME23228Bielčik JindřichLichkov4000:21:4397,57
3ME24205Tomíšek JindřichŘíkovice3900:21:5196,32
4ME34219Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:1683,12
5ME35207Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:23:1782,96
6ME40245Kalousek JanŽamberk4100:34:223,00
7ME41240Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:023,00

Ženy A 20-34 let (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3241Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:16:42107,68
2ZA4224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:02103,84
3ZA9212Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:2288,48
4ZA12244Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:19:2376,78
5ZA13206Stříhavková PetraAC Choceň7900:19:2875,82
6ZA16221Marholdová LucieChoceň8300:20:1966,03
7ZA21229Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:21:1954,51
8ZA25239Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:21:5347,98
9ZA28230Sedláčková AlžbětaBrno7800:22:1942,99

Ženy B 35-44 let (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1214Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:14:42133,38
2ZB8231Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:18:0195,78
3ZB15217Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:20:1370,84
4ZB17243Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:20:2269,14
5ZB36234Kopecká VěraČeská Třebová7000:25:2312,28

Ženy C 45-54 let (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7220Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:17:56136,97
2ZC26209Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:22:0499,39
3ZC37210Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:26:0063,64

Ženy D 55 let a starší (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD22225Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:21:31121,40
2ZD27211Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:22:14115,45
3ZD39233Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:28:3263,15

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1147Konývková KristýnaSpartak Rychnov nad Kněžnou0600:00:01-
1C1151Boháč PankrácAC Choceň0600:00:01-
2D1388Stejskalová TerezaDolní Dobrouč0600:00:01-
2C13136Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
3D15139Šolcová Veronikaneregistrována0600:00:01-
3C1579Suchodol OndřejBiatlon Letohrad0700:00:01-
4D17150Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
4C1778Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:00:01-
5D1935Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:01-
5C1987Matějíček ŠimonDolní Dobrouč0800:00:01-
6C11128Matějíček Jakubneregistrován0600:00:01-
6D111114Kubíčková NinaSpartak OEZ Letohrad0700:00:01-
7D11382Kmoníčková AdélaRybičky MŠ0700:00:01-
7C113119Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:00:01-
8D115123Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:00:01-
8C11521Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
9C11744Pecháček OndřejHasiči Dolní Dobrouč0800:00:01-
9D11746Krejčířová InkaHasiči Dolní Dobrouč0800:00:01-
10C11933Novák Prokopneregistrován0900:00:01-
10D11991Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:01-
11D12186Mlynářová EliškaDolní Dobrouč0700:00:01-
11C122172Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:01-
12D12255Šilarová EliškaAtletika Jablonné0800:00:01-
12C124152Marhold JanChoceň0800:00:01-
13D124102Mikysková MarikaDolní Dobrouč0700:00:01-
13C126153Metelka TomášHradec Králové0800:00:01-
14D12670Krejčí Nelaneregistrována0800:00:01-
15D12826Šmídová ViktorieČeská Třebová0900:00:01-
14C1284Plíva MartinOREL Dolní Dobrouč0900:00:01-
15C130151Marhold DanielChoceň0900:00:01-
16C131103Mikyska Petrneregistrován0900:00:01-
17C13224Kubíček AdamOREL Dolní Dobrouč0800:00:01-

Trať 0,12 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21157Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:01-
1D2177Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:00:01-
2D23160Bašková ZuzanaTJ Sokol Atletika Jaroměř0400:00:01-
2C2380Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:01-
3C25125Procházka TomášSokol Hnátnice0400:00:01-
3D25126Marková NikolaSpartak OEZ Letohrad0500:00:01-
4C2725Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:01-
4D27164Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:00:01-
5D29163Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:01-
5C2942Jadrný TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0400:00:01-
6C21114Filip Matějneregistrován0500:00:01-
6D21119Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:00:01-
7C21392Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:01-
7D213140Šolcová Anežkaneregistrována0400:00:01-
8C215171Rouchal DominikTJ Svitavy0500:00:01-
8D21518Plívová Sofie LauraDolní Dobrouč0400:00:01-
9C21799Kerschbaum JáchymTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:01-
9D21771Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:01-
10C219117Kunt StanislavSpartak OEZ Letohrad0400:00:01-
10D21989Diblíková Natálieneregistrována0500:00:01-
11C22183Kmoníček MikulášMotýlci MŠ0500:00:01-
11D221105Pražáková Tinaneregistrována0400:00:01-
12C22375Rozlívka VojtěchAtletika Svitavy0500:00:01-
12D22368Matějíčková Andreaneregistrována0500:00:01-
13C22581Šváb JanMotýlci MŠ0500:00:01-
14C22623Kubíček ŠtěpánOREL Dolní Dobrouč0500:00:01-
15C22712Havelka Janneregistrován0500:00:01-
16C22872Matějíček Pavelneregistrován0500:00:01-

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1157Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:01103,23
2M1252Boháč ServácAC Choceň0200:01:02100,00
1Z12142Pourová AlžbětaTJ Sokol atletika Jaroměř0200:01:02110,20
3M1474Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:0396,77
4M151Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:01:0493,55
2Z1690Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:0697,96
5M17100Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:0880,65
3Z1749Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:01:0891,84
6M1943Pecháček ŠimonHasiči Dolní Dobrouč0200:01:0977,42
4Z19122Vanická KateřinaAtletika Žamberk0200:01:0988,78
5Z111115Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:1085,71
6Z11294Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:1182,65
7M112124Švercl AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:1170,97
8M114147Němec JanJaroměr0200:01:1267,74
7Z1142Mikysková SabinaOrel Dolní Dobrouč0200:01:1279,59
8Z11627Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:01:1376,53
9Z11750Schusterová KristýnaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:01:1570,41
9M118127Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:01:1654,84
10Z118166Kerschbaumová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:1667,35
11Z12066Záděrová LindaOREL Silůvky0300:01:1764,29
10M120170Vencl FilipAtletika TJ Sokol Žamberk0300:01:1751,61
12Z12297Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:01:1861,22
11M12261Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:1848,39
13Z12498Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:01:1958,16
12M124174Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:01:1945,16
14Z126107Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:2055,10
13M12667Konečný VojtěchOREL Silůvky0200:01:2041,94
14M128120Schreiber ŠimonAtletika TJ Sokol Žamberk0300:01:2138,71
15Z128145Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:01:2152,04
15M13059Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:2238,39
16M131129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:2235,48
16Z131169Kleinová IvanaHasiči Dolní Dobrouč0300:01:2248,98
17M133156Jaroš PavelTJ Sokol Jaroměř0200:01:2332,26
18M13473Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:2429,03
19M135143Mervart MartinAtletika Jaroměř0300:01:2525,81
20M136116Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:01:2625,48
21M13740Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:2622,58
17Z137178Lauterbachová NikolaAtletika Žamberk0300:01:2636,73
22M1398Dušek JakubHasiči Dolní Dobrouč0300:01:2719,35
18Z13932Nováková Kláraneregistrována0200:01:2733,67
23M141141Šolc Vojtěchneregistrován0200:01:2816,13
19Z14184Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:01:2830,61
24M143186Kulhavý MartinHorní Čermná0300:01:2912,90
20Z14493Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:01:3024,49
25M145144Truhlář JanAtletika Jaroměř0300:01:353,00

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21167Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:02:17103,35
2Z22137Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:2099,04
3Z23109Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:2197,61
4Z2464Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:2591,87
5Z2556Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:2690,43
6Z26113Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:2789,00
7Z2796Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:02:2986,12
8Z2862Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:3380,38
9Z29111Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:02:3676,08
10Z210128Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:02:3774,64
11Z2113Dušková MonikaDolní Dobrouč0000:02:3873,21
12Z212138Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:3971,77
13Z213112Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:4070,33
14Z21431Jakubcová BarboraOREL Dolní Dobrouč0000:02:4168,90
15Z215101Kapounová KristýnaDolní Dobrouč0100:02:4267,46
16Z21676Krejčířová EvaHasiči Dolní Dobrouč0000:02:4464,59
17Z21710Dušková VeronikaHasiči Dolní Dobrouč0000:02:4760,29
18Z21822Vymlátilová KristýnaOrel Dolní Dobrouč0000:03:0633,01
19Z219179Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:03:1815,79
20Z22011Zámečníková SáraDolní Dobrouč0000:03:1914,35
21Z2216Floderová Terezaneregistrována0100:03:2111,48
1M22295Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:39105,62
1Z323177Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:03:46107,93
2M2249Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:4897,63
3M225182Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:4996,75
4M226176Žalman JakubDolní Dobrouč0000:03:5095,86
5M22753Boháč BonifácAC Choceň0100:03:5194,97
2Z32863Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:5897,73
6M229162Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:04:0285,21
3Z32939Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:0294,33
4Z331130Hypešová NatálieTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:0393,48
5Z332134Suchánková NikolTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:0591,78
7M233180Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:0681,66
6Z333132Rudolfská DominikaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:0690,93
8M235168Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:0780,77
9M236106Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:1078,11
7Z336187Kulhavá DanielaHorní Čermná9900:04:1087,54
8Z338181Vaňousová Kamilaneregistrována9900:04:1186,69
10M238173Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:04:1177,22
11M24060Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1474,56
12M2415Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:04:1672,78
13M242161Mervart VojtěchTJ Jaroměř0000:04:1771,89
14M243108Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:1871,01
9Z34465Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:2178,19
15M245149Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:04:2267,46
16M246154Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:04:2465,68
10Z347131Cejnarová EliškaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:2673,94
17M248159Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:04:2862,13
11Z349185Václavková HanaDlouhá Třebová9900:04:2971,39
12Z35030Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:04:3367,99
13Z351135Truhlářová LucieTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:3467,14
18M252121Vanický MartinAtletika Žamberk0000:04:4745,27
19M253104Hrdina ŠtěpánABK Bravo Jablonné nad Orlicí0000:05:0331,07
20M25485Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:05:1223,08
14Z35545Pecháčková AnežkaHasiči Dolní Dobrouč9900:05:1829,75
21M256184Svojanovský MichalÚstí nad Orlicí0100:05:2313,31
22M25754Nastoupil MatějDolní Dobrouč0100:05:2610,65
23M25817Filip OndřejDolní Dobrouč0100:05:343,55

Trať 1,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31175Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:44103,62
2M3238Vilímek VáclavAC Choceň9800:05:49100,76
3M3315Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:5895,62
4M34165Ferdinand JakubOrel Židenice9900:06:1188,20
5M35146Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:2580,21
6M3658Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:4469,36
1Z47183Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:46119,82
7M3816Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:07:0756,23
2Z49110Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:07:4195,41
3Z4107Floderová Karolínaneregistrována9700:08:0584,76
4Z41134Maixnerová Mariananeregistrována9600:10:3717,31
5Z41213Havelková Evaneregistrována9600:13:553,00

Trať 2,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41148Mojžíš DominikTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:09:47103,24
2M42218Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:10:0198,55
3M4336Schmidt RudolfHasiči Dolní Dobrouč9600:10:0298,21
4M44155Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:10:2590,50

Trať 4,05 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1214Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:14:42133,38
1M52215Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:15:35117,09
1ZA3241Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:16:42107,68
2ZA4224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:02103,84
2M55201Pražák TomášDolní Dobrouč9400:17:4491,85
3M56213Nehybka JosefOrel Brno-Židenice9500:17:4891,07
1ZC7220Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:17:56136,97
2ZB8231Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:18:0195,78
3ZA9212Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:2288,48
1MD10222Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:18:30112,66
4M511204Smetana MartinOrel Silůvky9500:19:1075,02
4ZA12244Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:19:2376,78
5ZA13206Stříhavková PetraAC Choceň7900:19:2875,82
2MD14223Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:5698,14
3ZB15217Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:20:1370,84
6ZA16221Marholdová LucieChoceň8300:20:1966,03
4ZB17243Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:20:2269,14
1ZJ18216Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:20:29108,94
1ME19237Janeček JaroslavSABZO Praha4000:20:48106,11
3MD20227Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:4989,20
7ZA21229Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:21:1954,51
1ZD22225Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:21:31121,40
2ME23228Bielčik JindřichLichkov4000:21:4397,57
3ME24205Tomíšek JindřichŘíkovice3900:21:5196,32
8ZA25239Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:21:5347,98
2ZC26209Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:22:0499,39
2ZD27211Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:22:14115,45
9ZA28230Sedláčková AlžbětaBrno7800:22:1942,99
2ZJ29203Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:22:2491,06
4MD30232Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:5268,44
5MD31238Motl LadislavSokol Dolní Dobrouč4800:22:5567,93
6MD32242Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:1165,23
1Z533226Krátká HanaLanškroun9500:23:13116,29
4ME34219Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:1683,12
5ME35207Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:23:1782,96
5ZB36234Kopecká VěraČeská Třebová7000:25:2312,28
3ZC37210Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:26:0063,64
2Z538235Jandejsková HanaStudené9400:27:2083,71
3ZD39233Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:28:3263,15
6ME40245Kalousek JanŽamberk4100:34:223,00
7ME41240Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:023,00

Trať 7,65 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1321Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:26:54103,89
2MA2327Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:11101,82
1MB3331Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7100:28:03108,97
3MA4328Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:1394,29
2MB5310Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:05101,93
4MA6330Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:29:3983,84
5MA7347Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:29:4583,11
1MC8313Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:56113,14
6MA9309Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:2877,89
3MB10314Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:30:5889,10
7MA11304Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:31:0173,88
4MB12326Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:31:1786,95
5MB13344Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:31:4384,00
6MB14333Buriánek RomanČeská Třebová6500:31:4483,88
8MA15305Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:32:0166,59
9MA16334Buriánek TomášČeská Třebová8900:32:1465,01
2MC17338Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:32:2098,16
10MA18350Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:32:5360,27
11MA19352Purkert MartinStudené CREW9000:33:0359,05
12MA20332Štumpf EduardSokol Kunvald8000:33:4054,56
3MC21343Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:5188,69
7MB22308Stříhavka JindřichAC Choceň7100:33:5968,56
4MC23336Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:34:1486,30
13MA24301Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:34:3847,51
8MB25325Dostálek PetrASPV Těchonín6700:34:5162,66
14MA26346Petránek RadimJablonné nad Orlicí8300:35:3141,07
5MC27324Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:35:3577,87
15MA28319Marhold LubošChoceň7700:35:4339,61
9MB29345Doležal MartinSPS Sázava7000:35:4656,41
10MB30318Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:5755,16
1MJ31311Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:36:11107,79
16MA32339Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:36:1935,24
6MC33329Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:4770,38
17MA34320Marhold PetrChoceň7800:37:0829,28
18MA35317Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:37:1228,80
2MJ36340Chalupný VáclavTJ sokol Hradec Králové9300:37:32100,62
7MC37341Jandejsek ZdeněkStudené6100:37:5363,52
11MB38342Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:38:1739,27
12MB39307Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:38:2438,48
19MA40302Vaško AdamBK GY Žamberk8900:38:5815,92
3MJ41323Bednář PetrDolní Čermná9300:39:1491,59
20MA42348Kalous PetrSK Žamberk7700:39:4310,45
13MB43335Chejnovský LubošDolní Dobrouč6400:39:5528,15
21MA44303Pavlát MartinŘČP Žamberk8900:40:413,40
22MA45351Mikula PetrStudené CREW9100:42:033,00
8MC46322Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:42:4033,66
23MA47349Dušek Josefneregistrován7600:43:213,00
9MC48312Juránek StanislavUNI Brno - Orel Židenice5600:43:2528,98
10MC49337Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:0325,02
14MB50316Vaňous MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6900:45:503,00
11MC51315Wendlig MiroslavLuková5300:46:398,79
15MB52306Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:47:423,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1321Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:26:54103,49
2MA2327Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:11101,42
3MB3331Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7100:28:0395,09
4MA4328Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:1393,87
5MB5310Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:0587,54
6MA6330Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:29:3983,40
7MA7347Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:29:4582,67
8MC8313Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:5681,33
9MA9309Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:2877,44
10MB10314Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:30:5873,78
11MA11304Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:31:0173,42
12MB12326Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:31:1771,47
13MB13344Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:31:4368,30
14MB14333Buriánek RomanČeská Třebová6500:31:4468,18
15MA15305Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:32:0166,11
16MA16334Buriánek TomášČeská Třebová8900:32:1464,53
17MC17338Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:32:2063,80
18MA18350Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:32:5359,78
19MA19352Purkert MartinStudené CREW9000:33:0358,56
20MA20332Štumpf EduardSokol Kunvald8000:33:4054,06
21MC21343Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:5152,72
22MB22308Stříhavka JindřichAC Choceň7100:33:5951,75
23MC23336Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:34:1449,92
24MA24301Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:34:3847,00
25MB25325Dostálek PetrASPV Těchonín6700:34:5145,41
26MA26346Petránek RadimJablonné nad Orlicí8300:35:3140,54
27MC27324Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:35:3540,06
28MA28319Marhold LubošChoceň7700:35:4339,08
29MB29345Doležal MartinSPS Sázava7000:35:4638,72
30MB30318Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:5737,38
31MJ31311Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:36:1135,67
32MA32339Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:36:1934,70
33MC33329Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:4731,29
34MA34320Marhold PetrChoceň7800:37:0828,73
35MA35317Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:37:1228,25
36MJ36340Chalupný VáclavTJ sokol Hradec Králové9300:37:3225,81
37MC37341Jandejsek ZdeněkStudené6100:37:5323,25
38MB38342Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:38:1720,33
39MB39307Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:38:2419,48
40MA40302Vaško AdamBK GY Žamberk8900:38:5815,34
41MJ41323Bednář PetrDolní Čermná9300:39:1413,39
42MA42348Kalous PetrSK Žamberk7700:39:439,86
43MB43335Chejnovský LubošDolní Dobrouč6400:39:558,40
44MA44303Pavlát MartinŘČP Žamberk8900:40:413,00
45MA45351Mikula PetrStudené CREW9100:42:033,00
46MC46322Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:42:403,00
47MA47349Dušek Josefneregistrován7600:43:213,00
48MC48312Juránek StanislavUNI Brno - Orel Židenice5600:43:253,00
49MC49337Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:033,00
50MB50316Vaňous MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6900:45:503,00
51MC51315Wendlig MiroslavLuková5300:46:393,00
52MB52306Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:47:423,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1214Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:14:42117,89
2ZA3241Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:16:4293,12
3ZA4224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:0288,99
4ZC7220Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:17:5677,84
5ZB8231Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:18:0176,81
6ZA9212Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:2272,47
7ZA12244Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:19:2359,88
8ZA13206Stříhavková PetraAC Choceň7900:19:2858,84
9ZB15217Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:20:1349,55
10ZA16221Marholdová LucieChoceň8300:20:1948,31
11ZB17243Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:20:2247,69
12ZJ18216Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:20:2946,25
13ZA21229Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:21:1935,93
14ZD22225Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:21:3133,45
15ZA25239Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:21:5328,91
16ZC26209Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:22:0426,63
17ZD27211Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:22:1424,57
18ZA28230Sedláčková AlžbětaBrno7800:22:1923,54
19ZJ29203Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:22:2422,51
20Z533226Krátká HanaLanškroun9500:23:1312,39
21ZB36234Kopecká VěraČeská Třebová7000:25:233,00
22ZC37210Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:26:003,00
23Z538235Jandejsková HanaStudené9400:27:203,00
24ZD39233Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:28:323,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Dobře organizovaný závod s pěkným zázemím.Myslím,že to bude důstojný pořadatel MČR veteránů v krosu 2012!
vacekma
dobrý den, mám reklamaci výsledků. Náš syn Martin Vanický, st. číslo 121, kategorie Nejmladší žáci II r. 00-01, má ve výsledcích uvedeno, že nedoběhl, ale to není pravda, doběhl mezi čísly st. čísly 135 a 104. Je to vidět i ve fotogalerii. Prosím o opravu a zdravím Petr Vanický
petr.vanicky
Vanicky opraven.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód