Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu

2.6.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu
  • datum konání: 2.6.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Dobrouč, areál fotbalového hřiště
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě do 30 minut před startem kategorie

Startovné

50 Kč - dospělí
děti a žáci zdarma

Popis tratě

Délka: 10,3 km a méně
polní a lesní cesty, terén

Ceny pro vítěze

věcné a finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Špinler
tel. 603 314 261

Propozice pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.bdk.orlicko.cz

E-mailová adresa

petr_spinler@conel.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 3279

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borková Agáta0211
Borek Petr7011
Borek Viktor0411
Vacek Martin6910
Matějíček Šimon0810
Kubíčková Adéla059
Mlynář Marek079
Marhold Petr789
Bielčik Jindřich409
Matyášová Jana659
Plíva Vojtěch879
Sejkorová Lenka639
Mlynář Vlastimil649
Dostálek Petr679
Kubíček Tomáš088
Jakubec Filip028
Sadílek Ota468
Jirásková Eva648
Kubišta Oto538
Nechvílová Miroslava608
Mlynář Tomáš028
Keprtová Miloslava488
Dušek Jakub038
Horáček Michal758
Mlynář Vojtěch988
Krupička Miroslav537
Gregora Filip027
Pecháček Ondřej087
Jansová Denisa027
Mlynář Petr717
Krátká Anna697
Mařík Jan007
Borková Adéla757
Šimůnková Pavla777
Vondra Vojtěch987
Krátký František437
Limburský Jan017
Krátká Hana957
Krejčířová Inka087
Kalous Petr777
Mlynářová Eliška077
Živný Marek917
Hrdina Pavel887
Brychta Jakub087
Maříková Zuzana977
Suchodol Ondřej077
Plíva Martin097
Mikysková Svatava037
Kapounová Kristýna017
Šimůnková Zdena587

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1121Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
2C1334Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:01-
3C1545Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:00:01-
4C1710Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
5C1936Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:01-
6C11124Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
7C11311Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:01-
8C11544Šumbera MetodějČeská Třebová0800:00:01-
9C11743Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:00:01-
10C11919Pecháček OndřejDolní Dobrouč0800:00:01-
11C12147Marhold JanChoceň0800:00:01-
12C12340Leier TheodorMor. Třebová0800:00:01-
13C12427Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:00:01-
14C12530Hanák StanislavRychnov Na Moravě0900:00:01-
15C12638Marhold DanielHorní Jelení0900:00:01-
16C12741Mikula MatyášNovtonice0900:00:01-
17C12852Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:01-
18C1292Mikyska PetrDolní Dobrouč0900:00:01-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1137Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:01-
2D1329Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:01-
3D1515Kmoníčková AdélaDolní Dobrouč0700:00:01-
4D179Krejčířová InkaDolní Dobrouč 2320800:00:01-
5D1922Vetchá RozálieLanškroun0700:00:01-
6D11133Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:01-
7D1136Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:01-
8D11516Benešová ViktorieVysoké Mýto0800:00:01-
9D11732Šilarová EliškaAtletika Jablonné N/O0800:00:01-
10D11946Marholdová NikolaChoceň1000:00:01-
11D1211Mikysková MonikaDolní Dobrouč0700:00:01-
Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2112Filip MatějDolní Dobrouč0500:00:01-
2C2351Rouchal DominikTJ Svitavy0500:00:01-
3C2539Leier ŠimonMor. Třebová0500:00:01-
4C2714Kmoníček MikulášDolní Dobrouč0500:00:01-
5C293Pražák OndřejDolní Dobrouč0600:00:01-
6C21113Boháč PankrácFC Choceň0600:00:01-
7C21350Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:00:01-
8C2157Tichý AdamOrel Obřany0600:00:01-
9C21726Heinrich MichaelDolní Dobrouč0500:00:01-
10C2194Matějíček JakubDolní Dobrouč0600:00:01-
Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2125Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:00:01-
2D2323Koldinská EliškaSokol Hradec Králové0500:00:01-
3D2548Ulvrová ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:00:01-
4D2720Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:00:01-
5D298Miková JulieOrel Obřany0600:00:01-
6D21135Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:01-
7D21318Benešová AmélieVysoké Mýto0600:00:01-
8D21531Floderová MarieDolní Dobrouč0500:00:01-
9D21728Šolcová VeronikaDolní Dobrouč0600:00:01-
10D21949Feniková DominikaŽamberk0600:00:01-
11D22117Bartošová NatálieDolní Dobrouč0600:00:01-
12D22254Diblíková NatálieDolní Dobrouč0500:00:01-
13D22353Lebedová NelaChrudim0500:00:01-
14D22442Klaclová MichaelaČ. Třebová0600:00:01-
15D2255Kroupová KarolínaDolní Dobrouč0600:00:01-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11262Budig MatoušAtletika Polička0300:01:03103,12
2M12284Mužík MartinAT Polička0300:01:04100,00
3M13261Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:0596,87
4M14224Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:01:0693,75
5M17256Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:1081,25
6M19235Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:1178,12
7M112283Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:01:1371,88
8M1132Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:1468,75
8M113211Morávek RobinRenova Race Team0400:01:1468,75
10M115229Bartoš AdamDolní Dobrouč0300:01:1565,62
10M115269Hovorka MatoušTJ Sokol Atletika Jaroměř0400:01:1565,62
12M119252Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:1953,12
12M119244Vencl FilipSokol Ústí nad Orlicí0300:01:1953,12
14M121291Kulhavý MartinHorní Čermná0300:01:2050,00
15M123264Kunt StanislavSpartak OEZ Letohrad0400:01:2340,62
16M124298Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:01:2437,50
17M126212Tichý VojtěchOrel Obřany0300:01:2728,12
18M127259Koblic JanOOB Vamberk0400:01:2825,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z15289Červená EliškaDukla Polička0400:01:08102,90
2Z16223Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:01:09100,00
3Z17265Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:01:1097,10
4Z19268Tobišková KarolínaSokol Atletika Jaroměř0300:01:1194,20
4Z19234Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:01:1194,20
6Z115243Šolcová AnežkaDolní Dobrouč0400:01:1582,61
6Z115290Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:1582,61
8Z122227Plívová Sofie LauraDolní Dobrouč 5210400:01:2262,32
9Z125253Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:01:2553,62
10Z128286Pražáková TinaDolní Dobrouč0400:01:2942,03
10Z128248Nebojsová HanaLipůvka0400:01:2942,03
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21225Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:43100,30
1M21263Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:43100,30
3M23222Boháč BonifácAC Choceň0100:03:4499,40
4M25247Nebojsa JindřichLipůvka0100:04:0382,39
5M26282Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:04:0679,70
6M210220Boháč ServácAC Choceň0200:04:1769,85
7M212232Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:04:2760,90
8M215294Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:4544,78
9M216233Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:04:5238,51
10M219272Suka NikolasOEZ Letohrad0200:05:0824,18
10M219215Tichý MiroslavOrel Obřany0100:05:0824,18
12M223216Limburský JanOrel Obřany0100:05:1220,60
13M226217Filip OndřejDolní Dobrouč0100:06:173,00
14M227209Stránský MatějDolní Dobrouč0100:06:203,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21274Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:12105,88
2Z22267Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:02:1798,53
3Z231Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:02:1995,59
4Z24258Škrabalová KristýnaLinhartice0200:02:2488,24
5Z25239Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:2586,76
5Z25231Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:02:2586,76
7Z27204Kapounová KristýnaDolní Dobrouč0100:02:2685,29
8Z28273Kudičková NikitaKB OEZ Letohrad0200:02:2783,82
9Z293Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:2882,35
10Z210245Hanáková KláraAtleika Albrechtice0200:02:3079,41
11Z211214Miková DominikaOrel Obřany0200:02:3276,47
12Z212226Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:3375,00
13Z213254Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:3473,53
14Z214205Vymlátilová KristýnaDolní Dobrouč0100:04:343,00
-Z2-228Procházková KláraLibel 5702DNF-
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M36270Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:50100,78
2M37280Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:05:51100,72
3M38276Papáček OndřejSpartak OEZ Letohrad9900:05:5498,50
4M39300Ferdinand JakubOrel Brno - Židenice9900:06:0095,09
5M312275Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:06:0592,24
6M313281Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:0791,10
7M314260Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:06:0989,96
8M315277Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:06:1884,84
9M316257Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:2680,29
9M316255Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:2680,29
11M319279Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:06:3475,73
12M322230Fajfr MichalLetohrad0000:06:4867,76
-M3-211Mařík JanOrel Dolní Dobrouč00DNF-
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z34250Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:02102,99
2Z37249Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:0798,91
3Z38266Rudolfská DominikaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:0898,10
4Z39297Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:1195,66
5Z311287Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2683,45
6Z313221Tichá KateřinaOrel Obřany9900:04:4171,23
7Z314251Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:04:4369,61
8Z317292Kulhavá DanielaHorní Čermná9900:04:5857,39
9Z318210Dušková MonikaDolní dobrouč 5010000:05:0750,07
10Z321240Jakubcová BarboraDolní Dobrouč0000:05:0948,44
11Z322242Kapounová LucieDolní Dobrouč9900:05:1047,63
12Z324218Limburská EliškaOrel Obřany9900:05:3626,46
13Z325219Bojanovská KláraOrel Obřany9900:05:4419,95
Starší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41246Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:05:23103,65
2M42207Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč -Vencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:29100,00
3M43293Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:3596,35
4M44285Mužík JanAtletika Polička9800:05:4093,31
5M45355Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:4391,49
6M410299Slabák LukášOrel Židenice9700:06:0379,33
7M418213Stránský JakubDolní Dobrouč9700:06:2864,13
8M423295Kavka MichalÚstí n. Orlicí9700:06:5647,11
9M424206Vodák JanDolní Dobrouč9800:07:0243,47
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z411237Čerenkova PetraMaratonstav Úpice9900:06:04111,89
2Z420238Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:06:3794,83
3Z421296Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:4093,28
4Z425201Maříková ZuzanaDolní DObrouč9700:07:2470,54
5Z426271Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:08:2439,53
6Z427203Formánková KristýnaDolní Dobrouč9700:09:229,56
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M512Polák ŠtěpánAC Choceň9500:12:04104,51
2M526Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:12:2997,76
3M534Nehybka JosefOrel - Židenice9500:12:3097,73
4M548Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:12:3097,70
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z557Krátká HanaLanškroun9500:15:30100,00
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1340Cink MartinAC Pardubice9400:29:22105,92
2MJ2352Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:30:3597,91
3MJ3317Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:30:5196,18
4MJ7311Kalčik LiborOrel - Židenice Brno9300:34:4170,78
Juniorky 18-19 let (trať 7,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-34 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA231Hrdina PavelAK Perná8800:38:13101,17
2MA820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:2589,66
3MA1094Sejkora KarelAtletika Polička8800:40:4887,70
4MA1687Vaško AdamŽamberk8900:41:5581,88
5MA3450Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:44:4467,21
6MA3726Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:45:1164,87
7MA4116Řehák JanDolní Dobrouč8800:46:1859,07
8MA4639Živný MarekOrel Orlice9100:47:5750,46
9MA5417Marhold PetrChoceň7800:50:0839,08
10MA6032Dostál PetrJičín8500:51:1633,24
11MA6497Javůrek JosefÚstí nad Orlicí8700:52:1727,92
12MA664Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:52:4625,46
13MA7188Pavlát MartinŽamberk8900:53:1822,63
M35 (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35143Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:40109,17
2M352214Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:42:4177,89
3M35318Koblic JanOOB Vamberk7600:44:1869,46
4M35325Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:44:2868,65
5M354270Holubec MiroslavOstrov7600:46:3457,68
6M356167Kalous PetrSK Žamberk7700:51:2832,21
7M356511Marhold LubošHorní Jelení7700:52:3626,26
8M357318Pavek MilošLittle Peacock7300:53:2621,99
9M357484Roleček MilanPěčín7600:53:4220,60
10M358327Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7300:58:313,00
M40 (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M40429Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:07104,17
2M40645Škrabálek JanXalpsteam.cz7000:40:2197,99
3M401147Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:40:5695,11
4M401272Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:41:1393,72
5M401468Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:41:2892,45
6M401528Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:41:3891,59
7M401738Malík VítSokol České Budějovice6900:41:5789,97
8M401981Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:42:2487,74
9M403686Zachař JiříSruby - Orel Vysoké Mýto7200:44:5974,80
10M404378Doležal MartinSPS Sázava7000:47:1463,52
11M405253Cvejn MilošOlešnice u R/K6800:49:2252,91
12M4070349Svoboda FilipLetohrad 8147100:53:1833,20
13M408673Moník MilanMT Smiřice6901:00:373,00
M45 (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M45754Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:40:2397,84
2M451849Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:0889,11
3M452466Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:1583,52
4M452552Nesporý HubertJiskra Humpolec6600:43:1583,47
5M452671Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:2982,33
6M452812Dostálek PetrASPV Těchonín6700:43:5480,26
7M453379Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:44:3876,60
8M454559Sedláček RomanLanškroun6400:47:2962,34
9M454780Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:48:0259,54
10M455058Scheuer JanActivity Lanškroun6600:49:0254,54
11M45513Míka IvoOrel Brno-Obřany6600:49:1653,39
12M455364Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:49:2552,61
13M456891Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:52:5235,33
14M456936Belobrad IvanŽamberk6600:52:5635,03
15M458589Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6501:00:043,00
16M45899Nebojsa JindřichLipůvka6401:03:453,00
M50 (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M50530Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:18101,21
2M50960Siegel JosefAC Choceň5800:40:3994,43
3M501376Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:41:1691,32
4M502041Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:3184,98
5M503035Slabý JosefSedlec-Prčice6100:44:0577,06
6M504025Krátký LubošLanškroun6200:46:0167,28
7M504844Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:48:2854,82
8M50551Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:50:1146,16
9M505663Sedlák JiříPřelouč5800:50:1845,57
10M505893Jandejsek ZdeněkStudené6100:50:2744,78
11M506285Skalický JosefŽichlínek6200:51:3439,19
12M506361Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:51:4038,66
13M507696Gorun PetrÚstí nad Orlicí6100:54:0326,60
14M507795Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:55:3918,54
15M507983David KarelLRS Vyškov6100:56:1415,54
M55 (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M55334Smrčka MilošBK Říčany5400:38:41104,36
2M552151Kolínek FrantišekAK Perná5600:42:3884,40
3M552374Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:42:5782,77
4M554977Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:4053,88
5M558121Prčík AntonínOrel - Hodonín5500:56:4912,62
M60 (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M602782Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:43:49101,83
2M603533Krsek MiroslavLuková 154900:44:5197,11
3M603862Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:2494,63
4M603955Tempír FrantišekSokol Štíty4900:45:3593,83
5M604475Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:47:1985,96
6M605710Červ MiloslavAtletika Polička5000:50:2571,91
7M605913Brtník JiříOrel Ochoz u Brna5200:50:5369,84
8M60787Dušek JanSokol Verměřovice5100:55:4248,05
9M608256Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:57:2240,47
10M608424Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:59:1132,27
11M608742Koblížek JindřichJK Žamberk4801:03:0514,67
12M60886Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:1713,72
M65 (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M652940Krátký FrantišekKrálíky4300:43:59101,07
2M6567347Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:4661,31
3M657248Vodička JanSK Salix Grymov4500:53:2358,54
4M65752Šůcha VáclavSV Stříbro4600:53:4756,73
5M658022Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:4443,34
6M659057Plecháček JiříSokol Mělník4401:03:5610,77
7M659146Rossi OttoHK4301:13:483,00
-M65-19Vaněk VáclavAC Slovan Liberec47DNF-
M70 (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7021326Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:41:15100,53
2M7024316Rataj StanislavSokol Sedlec Prčice4200:41:3798,75
3M7028342Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:43:0891,42
4M7030346Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:43:4388,58
5M7031354Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:44:1885,80
6M7037348Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:47:3669,81
M75 (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7520322Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:41:13100,71
2M7535301Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:45:4478,84
3M7538318Slabý JosefVotice3600:48:1566,66
M80 (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M8044307Matzner KarelM tým Zvole2900:52:5843,91
M85+ (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M8548313Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:11:533,00
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12331Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:37:11112,38
2ZA14323Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:57103,52
3ZA26335Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:42:4884,10
Z35 (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z354315Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:32:27103,72
2Z356350Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:34:0493,92
3Z359328Borovičková LenkaVSK Chemie Praha7300:34:5988,41
4Z3510325Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:35:3884,51
5Z3511334Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:36:2879,44
6Z3523324Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:41:3448,55
7Z3527332Popovová MartinaSSNB Praha7400:43:0539,42
Z40 (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z405336Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:32:41102,36
2Z4016310Šumberová LucieČeská Třebová7200:39:1562,63
3Z4018345Černá MarkétaLanškroun7000:40:0957,11
4Z4040333Kopecká VěraČeská Třebová7000:49:523,00
Z45 (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z458353Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:34:49112,25
2Z4517320Jirásková EvaLanškroun6400:39:5384,98
3Z4519306Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:4080,70
4Z4529341Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:43:1766,60
5Z4532314Slabáková LenkaOrel Židenice6600:44:3060,06
6Z4542337Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:51:3821,61
7Z4546338Sedláčková HedvikaLanškroun6600:55:173,00
Z50 (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5013327Vlachynská LibušeAC Moravská Slavia Uherské Hradiště6200:37:2598,28
2Z5015312Vaňková IrenaAC Slovan Liberec5900:39:0389,47
3Z5036308Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:46:2349,95
4Z5043305Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:52:1318,47
Z55 (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5525351Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:42:29101,60
2Z5539339Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:48:2374,00
3Z5541330Rossi LenkaHK5400:50:0166,41
Z60 (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z6022309Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové OB5200:41:28106,37
2Z6033303Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:3292,03
Z65+ (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z6534302Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:45:4186,66
2Z6545344Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:54:2146,20
3Z6547329Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:58:0528,76
Lidový běh (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1203Hermann TomášAtletika Jablonné6800:11:08-
2LB2229Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:23-
3LB3235Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:23-
4LB4226Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:11:27-
5LB5213Boháč BonifácAC Choceň0100:11:28-
6LB6201Mlynář PetrDolní Dobrouč 5297100:11:47-
7LB7236Matějíček LiborDolní Dobrouč4000:12:01-
8LB8202Pražák TomášDolní Dobrouč 5929400:12:38-
9LB9216Šumbera IvoČeská Třebová7100:12:59-
10LB10228Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:13:28-
11LB11225Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:13:30-
12LB12204Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:13:34-
13LB13234Leier AlanLásoš Mor. Třebová7000:13:43-
14LB14210Krátká HanaLanškroun9500:13:44-
15LB15215Barvínek AlešDolní Libchavy7300:13:54-
16LB16221Stránská MagdaČeská Třebová7100:14:04-
17LB17214Dostálová JanaDolní Libchavy8600:14:19-
18LB18223Gregorová MonikaLanškroun0000:14:30-
19LB19224Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:14:30-
20LB20231Němec JaroslavJaroměř9900:14:36-
21LB21207Mikula PetrNovtonice8100:14:42-
22LB22206Dostálová VeronikaNovtonice8200:14:45-
23LB23218Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:15:10-
24LB24209Dostálová EvaMoravská Třebová5900:15:17-
25LB25205Nebojsová MarieLipůvka6400:15:23-
26LB26212Boháč ServácAC Choceň0200:16:04-
27LB27211Boháč PankrácAC Choceň0600:16:06-
28LB28217Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:16:12-
29LB29219Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:21-
30LB30220Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:21-
31LB31230Němec JanJaroměř0200:16:30-
32LB32233Němec JaroslavJaroměř6700:16:31-
33LB33999Linduškováneregistrována9000:17:32-
34LB34227Chlupová MonikaRychnov na Moravě7700:17:52-
35LB35222Gregorová KateřinaLanškroun7500:17:53-
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1137Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:01-
1C1121Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
2D1329Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:01-
2C1334Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:01-
3D1515Kmoníčková AdélaDolní Dobrouč0700:00:01-
3C1545Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:00:01-
4C1710Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
4D179Krejčířová InkaDolní Dobrouč 2320800:00:01-
5D1922Vetchá RozálieLanškroun0700:00:01-
5C1936Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:01-
6C11124Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
6D11133Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:01-
7C11311Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:01-
7D1136Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:01-
8D11516Benešová ViktorieVysoké Mýto0800:00:01-
8C11544Šumbera MetodějČeská Třebová0800:00:01-
9D11732Šilarová EliškaAtletika Jablonné N/O0800:00:01-
9C11743Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:00:01-
10D11946Marholdová NikolaChoceň1000:00:01-
10C11919Pecháček OndřejDolní Dobrouč0800:00:01-
11D1211Mikysková MonikaDolní Dobrouč0700:00:01-
11C12147Marhold JanChoceň0800:00:01-
12C12340Leier TheodorMor. Třebová0800:00:01-
13C12427Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:00:01-
14C12530Hanák StanislavRychnov Na Moravě0900:00:01-
15C12638Marhold DanielHorní Jelení0900:00:01-
16C12741Mikula MatyášNovtonice0900:00:01-
17C12852Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:01-
18C1292Mikyska PetrDolní Dobrouč0900:00:01-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11262Budig MatoušAtletika Polička0300:01:03103,12
2M12284Mužík MartinAT Polička0300:01:04100,00
3M13261Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:0596,87
4M14224Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:01:0693,75
1Z15289Červená EliškaDukla Polička0400:01:08102,90
2Z16223Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:01:09100,00
5M17256Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:1081,25
3Z17265Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:01:1097,10
6M19235Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:1178,12
4Z19268Tobišková KarolínaSokol Atletika Jaroměř0300:01:1194,20
4Z19234Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:01:1194,20
7M112283Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:01:1371,88
8M1132Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:1468,75
8M113211Morávek RobinRenova Race Team0400:01:1468,75
6Z115290Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:1582,61
10M115269Hovorka MatoušTJ Sokol Atletika Jaroměř0400:01:1565,62
10M115229Bartoš AdamDolní Dobrouč0300:01:1565,62
6Z115243Šolcová AnežkaDolní Dobrouč0400:01:1582,61
12M119244Vencl FilipSokol Ústí nad Orlicí0300:01:1953,12
12M119252Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:1953,12
14M121291Kulhavý MartinHorní Čermná0300:01:2050,00
8Z122227Plívová Sofie LauraDolní Dobrouč 5210400:01:2262,32
15M123264Kunt StanislavSpartak OEZ Letohrad0400:01:2340,62
16M124298Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:01:2437,50
9Z125253Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:01:2553,62
17M126212Tichý VojtěchOrel Obřany0300:01:2728,12
18M127259Koblic JanOOB Vamberk0400:01:2825,00
10Z128286Pražáková TinaDolní Dobrouč0400:01:2942,03
10Z128248Nebojsová HanaLipůvka0400:01:2942,03
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21274Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:12105,88
2Z22267Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:02:1798,53
3Z231Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:02:1995,59
4Z24258Škrabalová KristýnaLinhartice0200:02:2488,24
5Z25239Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:2586,76
5Z25231Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:02:2586,76
7Z27204Kapounová KristýnaDolní Dobrouč0100:02:2685,29
8Z28273Kudičková NikitaKB OEZ Letohrad0200:02:2783,82
9Z293Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:2882,35
10Z210245Hanáková KláraAtleika Albrechtice0200:02:3079,41
11Z211214Miková DominikaOrel Obřany0200:02:3276,47
12Z212226Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:3375,00
13Z213254Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:3473,53
14Z214205Vymlátilová KristýnaDolní Dobrouč0100:04:343,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21225Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:43100,30
1M21263Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:43100,30
3M23222Boháč BonifácAC Choceň0100:03:4499,40
1Z34250Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:02102,99
4M25247Nebojsa JindřichLipůvka0100:04:0382,39
5M26282Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:04:0679,70
2Z37249Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:0798,91
3Z38266Rudolfská DominikaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:0898,10
4Z39297Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:1195,66
6M210220Boháč ServácAC Choceň0200:04:1769,85
5Z311287Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2683,45
7M212232Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:04:2760,90
6Z313221Tichá KateřinaOrel Obřany9900:04:4171,23
7Z314251Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:04:4369,61
8M215294Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:4544,78
9M216233Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:04:5238,51
8Z317292Kulhavá DanielaHorní Čermná9900:04:5857,39
9Z318210Dušková MonikaDolní dobrouč 5010000:05:0750,07
10M219272Suka NikolasOEZ Letohrad0200:05:0824,18
10M219215Tichý MiroslavOrel Obřany0100:05:0824,18
10Z321240Jakubcová BarboraDolní Dobrouč0000:05:0948,44
11Z322242Kapounová LucieDolní Dobrouč9900:05:1047,63
12M223216Limburský JanOrel Obřany0100:05:1220,60
12Z324218Limburská EliškaOrel Obřany9900:05:3626,46
13Z325219Bojanovská KláraOrel Obřany9900:05:4419,95
13M226217Filip OndřejDolní Dobrouč0100:06:173,00
14M227209Stránský MatějDolní Dobrouč0100:06:203,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41246Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:05:23103,65
2M42207Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč -Vencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:29100,00
3M43293Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:3596,35
4M44285Mužík JanAtletika Polička9800:05:4093,31
5M45355Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:4391,49
1M36270Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:50100,78
2M37280Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:05:51100,72
3M38276Papáček OndřejSpartak OEZ Letohrad9900:05:5498,50
4M39300Ferdinand JakubOrel Brno - Židenice9900:06:0095,09
6M410299Slabák LukášOrel Židenice9700:06:0379,33
1Z411237Čerenkova PetraMaratonstav Úpice9900:06:04111,89
5M312275Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:06:0592,24
6M313281Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:0791,10
7M314260Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:06:0989,96
8M315277Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:06:1884,84
9M316255Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:2680,29
9M316257Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:2680,29
7M418213Stránský JakubDolní Dobrouč9700:06:2864,13
11M319279Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:06:3475,73
2Z420238Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:06:3794,83
3Z421296Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:4093,28
12M322230Fajfr MichalLetohrad0000:06:4867,76
8M423295Kavka MichalÚstí n. Orlicí9700:06:5647,11
9M424206Vodák JanDolní Dobrouč9800:07:0243,47
4Z425201Maříková ZuzanaDolní DObrouč9700:07:2470,54
5Z426271Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:08:2439,53
6Z427203Formánková KristýnaDolní Dobrouč9700:09:229,56
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1203Hermann TomášAtletika Jablonné6800:11:08-
2LB2229Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:23-
3LB3235Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:23-
4LB4226Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:11:27-
5LB5213Boháč BonifácAC Choceň0100:11:28-
6LB6201Mlynář PetrDolní Dobrouč 5297100:11:47-
7LB7236Matějíček LiborDolní Dobrouč4000:12:01-
8LB8202Pražák TomášDolní Dobrouč 5929400:12:38-
9LB9216Šumbera IvoČeská Třebová7100:12:59-
10LB10228Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:13:28-
11LB11225Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:13:30-
12LB12204Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:13:34-
13LB13234Leier AlanLásoš Mor. Třebová7000:13:43-
14LB14210Krátká HanaLanškroun9500:13:44-
15LB15215Barvínek AlešDolní Libchavy7300:13:54-
16LB16221Stránská MagdaČeská Třebová7100:14:04-
17LB17214Dostálová JanaDolní Libchavy8600:14:19-
18LB18223Gregorová MonikaLanškroun0000:14:30-
19LB19224Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:14:30-
20LB20231Němec JaroslavJaroměř9900:14:36-
21LB21207Mikula PetrNovtonice8100:14:42-
22LB22206Dostálová VeronikaNovtonice8200:14:45-
23LB23218Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:15:10-
24LB24209Dostálová EvaMoravská Třebová5900:15:17-
25LB25205Nebojsová MarieLipůvka6400:15:23-
26LB26212Boháč ServácAC Choceň0200:16:04-
27LB27211Boháč PankrácAC Choceň0600:16:06-
28LB28217Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:16:12-
29LB29219Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:21-
30LB30220Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:21-
31LB31230Němec JanJaroměř0200:16:30-
32LB32233Němec JaroslavJaroměř6700:16:31-
33LB33999Linduškováneregistrována9000:17:32-
34LB34227Chlupová MonikaRychnov na Moravě7700:17:52-
35LB35222Gregorová KateřinaLanškroun7500:17:53-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M512Polák ŠtěpánAC Choceň9500:12:04104,51
2M526Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:12:2997,76
3M534Nehybka JosefOrel - Židenice9500:12:3097,73
4M548Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:12:3097,70
1Z557Krátká HanaLanškroun9500:15:30100,00
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1340Cink MartinAC Pardubice9400:29:22105,92
2MJ2352Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:30:3597,91
3MJ3317Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:30:5196,18
1Z354315Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:32:27103,72
1Z405336Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:32:41102,36
2Z356350Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:34:0493,92
4MJ7311Kalčik LiborOrel - Židenice Brno9300:34:4170,78
1Z458353Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:34:49112,25
3Z359328Borovičková LenkaVSK Chemie Praha7300:34:5988,41
4Z3510325Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:35:3884,51
5Z3511334Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:36:2879,44
1ZA12331Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:37:11112,38
1Z5013327Vlachynská LibušeAC Moravská Slavia Uherské Hradiště6200:37:2598,28
2ZA14323Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:57103,52
2Z5015312Vaňková IrenaAC Slovan Liberec5900:39:0389,47
2Z4016310Šumberová LucieČeská Třebová7200:39:1562,63
2Z4517320Jirásková EvaLanškroun6400:39:5384,98
3Z4018345Černá MarkétaLanškroun7000:40:0957,11
3Z4519306Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:4080,70
1M7520322Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:41:13100,71
1M7021326Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:41:15100,53
1Z6022309Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové OB5200:41:28106,37
6Z3523324Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:41:3448,55
2M7024316Rataj StanislavSokol Sedlec Prčice4200:41:3798,75
1Z5525351Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:42:29101,60
3ZA26335Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:42:4884,10
7Z3527332Popovová MartinaSSNB Praha7400:43:0539,42
3M7028342Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:43:0891,42
4Z4529341Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:43:1766,60
4M7030346Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:43:4388,58
5M7031354Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:44:1885,80
5Z4532314Slabáková LenkaOrel Židenice6600:44:3060,06
2Z6033303Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:3292,03
1Z6534302Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:45:4186,66
2M7535301Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:45:4478,84
3Z5036308Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:46:2349,95
6M7037348Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:47:3669,81
3M7538318Slabý JosefVotice3600:48:1566,66
2Z5539339Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:48:2374,00
4Z4040333Kopecká VěraČeská Třebová7000:49:523,00
3Z5541330Rossi LenkaHK5400:50:0166,41
6Z4542337Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:51:3821,61
4Z5043305Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:52:1318,47
1M8044307Matzner KarelM tým Zvole2900:52:5843,91
2Z6545344Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:54:2146,20
7Z4546338Sedláčková HedvikaLanškroun6600:55:173,00
3Z6547329Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:58:0528,76
1M8548313Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:11:533,00
Trať 10,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35143Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:40109,17
1MA231Hrdina PavelAK Perná8800:38:13101,17
1M55334Smrčka MilošBK Říčany5400:38:41104,36
1M40429Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:07104,17
1M50530Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:18101,21
2M40645Škrabálek JanXalpsteam.cz7000:40:2197,99
1M45754Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:40:2397,84
2MA820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:2589,66
2M50960Siegel JosefAC Choceň5800:40:3994,43
3MA1094Sejkora KarelAtletika Polička8800:40:4887,70
3M401147Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:40:5695,11
4M401272Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:41:1393,72
3M501376Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:41:1691,32
5M401468Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:41:2892,45
6M401528Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:41:3891,59
4MA1687Vaško AdamŽamberk8900:41:5581,88
7M401738Malík VítSokol České Budějovice6900:41:5789,97
2M451849Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:0889,11
8M401981Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:42:2487,74
4M502041Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:3184,98
2M552151Kolínek FrantišekAK Perná5600:42:3884,40
2M352214Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:42:4177,89
3M552374Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:42:5782,77
3M452466Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:1583,52
4M452552Nesporý HubertJiskra Humpolec6600:43:1583,47
5M452671Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:2982,33
1M602782Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:43:49101,83
6M452812Dostálek PetrASPV Těchonín6700:43:5480,26
1M652940Krátký FrantišekKrálíky4300:43:59101,07
5M503035Slabý JosefSedlec-Prčice6100:44:0577,06
3M35318Koblic JanOOB Vamberk7600:44:1869,46
4M35325Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:44:2868,65
7M453379Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:44:3876,60
5MA3450Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:44:4467,21
2M603533Krsek MiroslavLuková 154900:44:5197,11
9M403686Zachař JiříSruby - Orel Vysoké Mýto7200:44:5974,80
6MA3726Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:45:1164,87
3M603862Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:2494,63
4M603955Tempír FrantišekSokol Štíty4900:45:3593,83
6M504025Krátký LubošLanškroun6200:46:0167,28
7MA4116Řehák JanDolní Dobrouč8800:46:1859,07
5M354270Holubec MiroslavOstrov7600:46:3457,68
10M404378Doležal MartinSPS Sázava7000:47:1463,52
5M604475Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:47:1985,96
8M454559Sedláček RomanLanškroun6400:47:2962,34
8MA4639Živný MarekOrel Orlice9100:47:5750,46
9M454780Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:48:0259,54
7M504844Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:48:2854,82
4M554977Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:4053,88
10M455058Scheuer JanActivity Lanškroun6600:49:0254,54
11M45513Míka IvoOrel Brno-Obřany6600:49:1653,39
11M405253Cvejn MilošOlešnice u R/K6800:49:2252,91
12M455364Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:49:2552,61
9MA5417Marhold PetrChoceň7800:50:0839,08
8M50551Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:50:1146,16
9M505663Sedlák JiříPřelouč5800:50:1845,57
6M605710Červ MiloslavAtletika Polička5000:50:2571,91
10M505893Jandejsek ZdeněkStudené6100:50:2744,78
7M605913Brtník JiříOrel Ochoz u Brna5200:50:5369,84
10MA6032Dostál PetrJičín8500:51:1633,24
6M356167Kalous PetrSK Žamberk7700:51:2832,21
11M506285Skalický JosefŽichlínek6200:51:3439,19
12M506361Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:51:4038,66
11MA6497Javůrek JosefÚstí nad Orlicí8700:52:1727,92
7M356511Marhold LubošHorní Jelení7700:52:3626,26
12MA664Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:52:4625,46
2M6567347Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:4661,31
13M456891Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:52:5235,33
14M456936Belobrad IvanŽamberk6600:52:5635,03
12M4070349Svoboda FilipLetohrad 8147100:53:1833,20
13MA7188Pavlát MartinŽamberk8900:53:1822,63
3M657248Vodička JanSK Salix Grymov4500:53:2358,54
8M357318Pavek MilošLittle Peacock7300:53:2621,99
9M357484Roleček MilanPěčín7600:53:4220,60
4M65752Šůcha VáclavSV Stříbro4600:53:4756,73
13M507696Gorun PetrÚstí nad Orlicí6100:54:0326,60
14M507795Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:55:3918,54
8M60787Dušek JanSokol Verměřovice5100:55:4248,05
15M507983David KarelLRS Vyškov6100:56:1415,54
5M658022Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:4443,34
5M558121Prčík AntonínOrel - Hodonín5500:56:4912,62
9M608256Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:57:2240,47
10M358327Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7300:58:313,00
10M608424Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:59:1132,27
15M458589Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6501:00:043,00
13M408673Moník MilanMT Smiřice6901:00:373,00
11M608742Koblížek JindřichJK Žamberk4801:03:0514,67
12M60886Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:1713,72
16M45899Nebojsa JindřichLipůvka6401:03:453,00
6M659057Plecháček JiříSokol Mělník4401:03:5610,77
7M659146Rossi OttoHK4301:13:483,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35143Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:40106,24
2MA231Hrdina PavelAK Perná8800:38:1398,12
3M55334Smrčka MilošBK Říčany5400:38:4195,64
4M40429Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:0793,31
5M50530Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:1892,34
6M40645Škrabálek JanXalpsteam.cz7000:40:2186,78
7M45754Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:40:2386,62
8MA820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:2586,43
9M50960Siegel JosefAC Choceň5800:40:3985,27
10MA1094Sejkora KarelAtletika Polička8800:40:4884,44
11M401147Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:40:5683,74
12M401272Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:41:1382,28
13M501376Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:41:1682,01
14M401468Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:41:2880,93
15M401528Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:41:3880,03
16MA1687Vaško AdamŽamberk8900:41:5578,53
17M401738Malík VítSokol České Budějovice6900:41:5778,32
18M451849Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:0877,41
19M401981Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:42:2475,97
20M502041Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:3175,40
21M552151Kolínek FrantišekAK Perná5600:42:3874,79
22M352214Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:42:4174,48
23M552374Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:42:5773,08
24M452466Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:1571,51
25M452552Nesporý HubertJiskra Humpolec6600:43:1571,46
26M452671Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:2970,26
27M602782Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:43:4968,53
28M452812Dostálek PetrASPV Těchonín6700:43:5468,07
29M652940Krátký FrantišekKrálíky4300:43:5967,64
30M503035Slabý JosefSedlec-Prčice6100:44:0567,12
31M35318Koblic JanOOB Vamberk7600:44:1865,92
32M35325Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:44:2865,10
33M453379Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:44:3864,21
34MA3450Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:44:4463,64
35M603533Krsek MiroslavLuková 154900:44:5163,02
36M403686Zachař JiříSruby - Orel Vysoké Mýto7200:44:5962,31
37MA3726Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:45:1161,26
38M603862Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:2460,13
39M603955Tempír FrantišekSokol Štíty4900:45:3559,19
40M504025Krátký LubošLanškroun6200:46:0156,91
41MA4116Řehák JanDolní Dobrouč8800:46:1855,37
42M354270Holubec MiroslavOstrov7600:46:3453,96
43M404378Doležal MartinSPS Sázava7000:47:1450,40
44M604475Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:47:1949,99
45M454559Sedláček RomanLanškroun6400:47:2949,15
46MA4639Živný MarekOrel Orlice9100:47:5746,63
47M454780Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:48:0246,20
48M504844Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:48:2843,89
49M554977Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:4042,91
50M455058Scheuer JanActivity Lanškroun6600:49:0240,92
51M45513Míka IvoOrel Brno-Obřany6600:49:1639,70
52M405253Cvejn MilošOlešnice u R/K6800:49:2239,20
53M455364Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:49:2538,89
54MA5417Marhold PetrChoceň7800:50:0835,08
55M50551Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:50:1134,85
56M505663Sedlák JiříPřelouč5800:50:1834,23
57M605710Červ MiloslavAtletika Polička5000:50:2533,58
58M505893Jandejsek ZdeněkStudené6100:50:2733,41
59M605913Brtník JiříOrel Ochoz u Brna5200:50:5331,17
60MA6032Dostál PetrJičín8500:51:1629,14
61M356167Kalous PetrSK Žamberk7700:51:2828,10
62M506285Skalický JosefŽichlínek6200:51:3427,57
63M506361Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:51:4027,01
64MA6497Javůrek JosefÚstí nad Orlicí8700:52:1723,74
65M356511Marhold LubošHorní Jelení7700:52:3622,06
66MA664Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:52:4621,24
67M6567347Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:4621,20
68M456891Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:52:5220,65
69M456936Belobrad IvanŽamberk6600:52:5620,32
70M4070349Svoboda FilipLetohrad 8147100:53:1818,40
71MA7188Pavlát MartinŽamberk8900:53:1818,38
72M657248Vodička JanSK Salix Grymov4500:53:2317,97
73M357318Pavek MilošLittle Peacock7300:53:2617,72
74M357484Roleček MilanPěčín7600:53:4216,31
75M65752Šůcha VáclavSV Stříbro4600:53:4715,86
76M507696Gorun PetrÚstí nad Orlicí6100:54:0314,41
77M507795Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:55:396,00
78M60787Dušek JanSokol Verměřovice5100:55:425,72
79M507983David KarelLRS Vyškov6100:56:143,00
80M658022Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:443,00
81M558121Prčík AntonínOrel - Hodonín5500:56:493,00
82M608256Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:57:223,00
83M358327Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7300:58:313,00
84M608424Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:59:113,00
85M458589Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6501:00:043,00
86M408673Moník MilanMT Smiřice6901:00:373,00
87M608742Koblížek JindřichJK Žamberk4801:03:053,00
88M60886Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:173,00
89M45899Nebojsa JindřichLipůvka6401:03:453,00
90M659057Plecháček JiříSokol Mělník4401:03:563,00
91M659146Rossi OttoHK4301:13:483,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z354315Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:32:27103,72
2Z405336Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:32:41102,36
3Z356350Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:34:0493,92
4Z458353Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:34:4989,38
5Z359328Borovičková LenkaVSK Chemie Praha7300:34:5988,41
6Z3510325Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:35:3884,51
7Z3511334Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:36:2879,44
8ZA12331Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:37:1175,07
9Z5013327Vlachynská LibušeAC Moravská Slavia Uherské Hradiště6200:37:2573,71
10ZA14323Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:5764,45
11Z5015312Vaňková IrenaAC Slovan Liberec5900:39:0363,82
12Z4016310Šumberová LucieČeská Třebová7200:39:1562,63
13Z4517320Jirásková EvaLanškroun6400:39:5358,79
14Z4018345Černá MarkétaLanškroun7000:40:0957,11
15Z4519306Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:4053,99
16Z6022309Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové OB5200:41:2849,22
17Z3523324Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:41:3448,55
18Z5525351Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:42:2943,04
19ZA26335Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:42:4841,16
20Z3527332Popovová MartinaSSNB Praha7400:43:0539,42
21Z4529341Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:43:1738,17
22Z4532314Slabáková LenkaOrel Židenice6600:44:3030,82
23Z6033303Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:3230,64
24Z6534302Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:45:4123,69
25Z5036308Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:46:2319,48
26Z5539339Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:48:237,29
27Z4040333Kopecká VěraČeská Třebová7000:49:523,00
28Z5541330Rossi LenkaHK5400:50:013,00
29Z4542337Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:51:383,00
30Z5043305Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:52:133,00
31Z6545344Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:54:213,00
32Z4546338Sedláčková HedvikaLanškroun6600:55:173,00
33Z6547329Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:58:053,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 99%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 99%
Vyhlášení výsledků: 99%
Zpracování výsledků: 99%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 20 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Dobrý den, ve výsledcích starších žákyň, je Mikulová Markéta, ale ve skutečnosti vůbec tento závod neběžela a tudíž je od druhého místa pořadí posunuto. Děkuji Pártlová.
dancapartlova
Díky za nádherný závod. Němec
6712.jn
na jedničku a podtrženou, za rok se opět ukážu, byl super
heda.sedlackova
Dobrý den, rád bych se zeptal na body do poháru u Michala Horáčka :-). V kategorii MB získal cca 109 bodů, v celkovém pořadí cca 106, ale do poháru (kategorie MA) mu bylo připočteno 109 bodů, které ale získal v kategorii MB. Díky za vysvětlenou Radek Hübl Ústí nad Orlicí
radek.hubl
Připomínka paní Pártlové je správná, aktualizované výsledky jsme právě odeslali správci webu ke zpracování. Jménem pořadatelů děkujeme všem běžcům za účast a těšíme se na shledání na dalších závodech poháru a u nás v Dolní Dobrouči zase 8.září na běhu Strážný nahoru a dolů. Pořadatelé z Orla DD.
mlynar7
Mikulova smazana, Michal Horacek bodoval v kategorii Muzi A.
team
Přeji hezký den! Super závod, skvělá organizace, atmosféra... PS: Nebyly by prosím i výsledky lidového běhu, Díky Petr B
jampb
Nevíte někdo, jestli tam v mém případě bylo všechno v pořádku ? Zítra jedu do Meziměstí, že bych je tam případně hned předem na něco upozornil..
turistickybezec
pridany vysledky lidoveho behu
team.iscarex
Ještě jednou dobrý den, vím že Michal Horáček bodoval v kategorii MA (za to dostal cca 106 bodů) ale do celkového součtu bodů v poháru mu bylo připočítáno cca 110. Díky za vysvětlenou Radek Hübl
maorh
Michal ziskal v kategorii Muzi A 109,17 bodu a v celkove kategorii muzu 106,24 bodu.
kebrle
Dobře organizačně zvládnuto, běžecky příjemná trať. Těším se na příště. Libor Kopecký.
libor.kopec
Chtěl bych pořadatelům také vyjádřit uznání za velmi pěkný závod, krásnou a pečlivě připravenou krosovou trať i celou organizaci včetně vyhlášení a cen pro závodníky. Děkuji. Aleš Stránský
ales.stransky
Dobrý den, chtěla bych upozornit na chybu ve výsledcích. V kategorii mladší žáci je startovní číslo 275 Mikyska Tomáš vedeno jako nedoběhl. Toto číslo doběhlo hned za číslem 276. Děkujeme za odstranění chyby.
mikys
Mikyska opraven
iscarex.team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód