Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím řeky Bělé

14.8.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím řeky Bělé
  • datum konání: 14.8.2011
  • zobrazeno již 13x

Sociální sítě

Místo konání

Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin

Popis tratě

délka: 10 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Bubeníček
mobil 732 294 553

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci K (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CK1117Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:03:44105,69
2CK2114Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:44123,27
3CK3101Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:49100,90
4CK5110Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:5893,42
5CK9107Vašátko MarekSKi Skuhrov nad Bělou0100:04:2570,09
6CK10103Chocholouš DavidSKI Skuhrov nad Bělou0200:04:2888,60
7CK11120Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:04:2988,13
8CK12108Vašátko JanSKI Skuhrov nad Bělou0500:04:3087,42
9CK15105Maidl ŠtěpánSKI Skuhrov nad Bělou0400:04:4674,55
10CK17106Maidl ŠtěpánSKI Skuhrov nad Bělou0400:04:5270,12
11CK19104Chocholouš MartinSKI Skuhrov nad Bělou0400:05:1055,75
12CK20121Koblic JanOOB Vamberk0400:05:2841,70
-CK-118Januš MatějTýniště08DNF-
Děvčata L (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DL4111Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:03:55109,06
2DL6113Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:04:1195,79
3DL7115Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1295,14
4DL8109Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:04:2286,76
5DL13102Stříhavková EliškaAC Choceň0200:04:36104,86
6DL14112Dohnálková JanaSKI Skuhrov nad Bělou0200:04:42100,26
7DL16116Metelková MichaelaHradec Králové0500:04:5094,88
8DL18119Svobodová EliškaPardubice0300:04:5293,32
Chlapci I (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CI2153Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:11:37113,21
2CI4160Remeš VojtěchSKI Skuhrov nad Bělou9800:11:56108,23
3CI9157Šabata VojtěchSKI Skuhrov nad Bělou9900:13:4778,56
Děvčata J (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DJ1155Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:11:26115,63
2DJ3152Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:11:47113,66
3DJ5151Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:12:4993,16
4DJ6161Svobodová EditaPardubice9800:12:5691,22
5DJ7156Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:13:3086,34
6DJ8158Pártlová DanielaAC Choceň9700:13:4378,73
7DJ10159Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:14:4561,83
8DJ11154Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:18:126,15
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1183Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:42104,24
2MA333Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:3293,26
3MA558Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:1289,31
4MA988Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:35:3087,46
5MA1143Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:35:4586,03
6MA1410Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:36:03106,65
7MA1572Mocek TomášAC Pardubice7900:36:1782,84
8MA2229Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:37:2699,22
9MA23199Šutera JosefAtletika Polička7900:37:3774,84
10MA3012Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:38:2394,14
11MA3186Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:38:3069,59
12MA3215Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:38:4192,57
13MA3635Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:39:1265,36
14MA3839Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:39:4162,46
15MA41190Janda MartinKOB Dobruška8000:40:0560,03
16MA4573Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:40:4181,85
17MA53181Veverka TomášOOB Vamberk8400:41:3551,13
18MA5480Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:41:4076,51
19MA5660Martínek StanislavOlešnice7700:42:1547,06
20MA6395Smutný ŠimonOOB Vamberk9300:43:1368,26
21MA7894Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7700:45:0629,99
22MA82184Šimák JanHradec Králové8300:46:3121,55
23MA9074Dvořáček MarekLanškroun9200:48:5337,83
Muži B1 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B1230Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:00102,50
2B1438Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:5690,91
3B11341Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:5984,64
4B116200Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:36:1882,68
5B11720Abrahám LuděkSK Hronov7500:36:3680,90
6B12013Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:1676,94
7B124188Koblic JanOOB Vamberk7600:37:4074,51
8B1356Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:39:0266,38
9B14819Zachař JiříSruby7200:40:5854,74
10B152186Horvat DavidHradec Králové7300:41:2552,08
11B18025Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:45:4526,10
12B110259Malý JiříBK Podchlum Čestice7200:53:003,00
Muži B2 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B2108Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:35:42102,83
2B219189Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:37:1094,73
3B23714Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:39:2082,75
4B2401Stříhavka JindřichAC Choceň7100:39:5579,58
5B24336Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:1877,45
6B250195Dostálek PetrViking Králíky6700:41:1272,44
7B26444Metelka PavelHradec Králové6800:43:1361,32
8B26757Kolář RichardBK Podchlum Čestice7100:43:2859,93
9B29555Šimerda JiříČestice6900:51:0617,83
10B210026Jirásko LubomírSK Srch Polabiny PA7100:51:5113,65
11B210932Pártl RomanPproma Choceň7000:56:163,00
Muži C1 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11287Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:35:47102,44
2C12182Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:37:2393,60
3C14465Michalec RomanSP Čelákovice6500:40:2676,71
4C16023Dvořák LadislavBald CZ6200:42:5862,69
5C17216Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:5357,65
6C17691Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:44:5851,69
7C17971Hofman OldřichTri Club Dobruška6300:45:1650,00
8C18581Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:0140,39
9C1107193Krátký JosefTJ Svitavy6500:54:443,00
-C1-185Svoboda MojmírHvězda Pardubice66DNF-
Muži C2 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2653Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:22102,79
2C2767Siegel JosefAC Choceň5800:35:26102,47
3C2184Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:4994,74
4C22522Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:37:4989,13
5C22837Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:38:1087,17
6C22975Klimeš JiříAC Náchod6100:38:1286,97
7C233100Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:38:5183,41
8C2423Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:40:0876,22
9C24679Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:40:5072,33
10C26266Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:43:0359,96
11C2747Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:2052,81
12C27577Felkl LuděkTJ Šumperk6000:44:4650,37
13C211354Sedlák JiříPřelouč5801:01:503,00
Muži D1 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D12769Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:38:0487,76
2D15548Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:1164,82
3D15893Menšík JanJablonec nad Nisou5600:42:3262,81
4D16917Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:43:4056,50
5D19470Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:50:0820,51
6D111111Wendlig MiroslavLuková 365300:57:073,00
Muži D2 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D23427Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:59107,10
2D2499Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:40:5997,18
3D25149Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:1795,72
4D261196Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:0187,09
5D26698Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:2385,29
6D27783Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:0676,85
7D210899Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:5927,91
Muži E1 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1E18161Groh StanislavAC Vrchlabí4600:46:1870,89
2E18924Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:48:4858,48
3E19128Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:48:5857,71
Muži E2 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1E28363Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:46:40104,15
2E28456Marek FrantišekSK Hronov4100:46:55103,12
3E29847Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:51:1285,14
4E211250Vorel MilanSlatiňany4000:57:2059,35
Muži E3 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1E39362Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:49:2392,73
2E310634Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:54:0473,09
3E311464Buchar JanAtletika Vrchlabí3301:01:5540,12
4E311521Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:31:533,00
Muži E4 (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy F (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZF4746Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:55106,20
2ZF5790Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:2499,17
3ZF65197Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:43:2294,63
4ZF70191Mullerová VěraOOB Vamberk9000:43:4492,87
5ZF71198Schauerová LenkaAtletika Polička8800:43:4992,52
6ZF872Stříhavková PetraAC Choceň7900:48:0872,02
7ZF9231Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:49:1666,66
8ZF96192Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:1057,68
9ZF101180Smutná PavlaOOB Vamberk8600:52:1052,97
10ZF10342Leszczynska DominikaWroclaw8400:53:0948,25
11ZF104187Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:53:1347,95
Ženy G1 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G1845Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:27112,14
2G12685Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:38:0298,50
3G15984Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:42:5672,49
4G17392Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:43:5567,30
Ženy G2 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G239194Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:4589,37
Ženy H1 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H168182Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:39112,51
2H18697Smutná JanaOOB Vamberk6200:47:3095,97
3H18889Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:3291,51
4H110568Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:54:0267,88
Ženy H2 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H29796Bártová EvaOB Rychnov5500:51:11100,54
2H29952Vacková HanaSK Hronov5600:51:2799,46
3H211078Felklová JarmilaTJ Šumperk6000:56:3656,88
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CK1117Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:03:44105,69
2CK2114Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:44123,27
3CK3101Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:49100,90
1DL4111Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:03:55109,06
4CK5110Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:5893,42
2DL6113Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:04:1195,79
3DL7115Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1295,14
4DL8109Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:04:2286,76
5CK9107Vašátko MarekSKi Skuhrov nad Bělou0100:04:2570,09
6CK10103Chocholouš DavidSKI Skuhrov nad Bělou0200:04:2888,60
7CK11120Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:04:2988,13
8CK12108Vašátko JanSKI Skuhrov nad Bělou0500:04:3087,42
5DL13102Stříhavková EliškaAC Choceň0200:04:36104,86
6DL14112Dohnálková JanaSKI Skuhrov nad Bělou0200:04:42100,26
9CK15105Maidl ŠtěpánSKI Skuhrov nad Bělou0400:04:4674,55
7DL16116Metelková MichaelaHradec Králové0500:04:5094,88
10CK17106Maidl ŠtěpánSKI Skuhrov nad Bělou0400:04:5270,12
8DL18119Svobodová EliškaPardubice0300:04:5293,32
11CK19104Chocholouš MartinSKI Skuhrov nad Bělou0400:05:1055,75
12CK20121Koblic JanOOB Vamberk0400:05:2841,70
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DJ1155Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:11:26115,63
1CI2153Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:11:37113,21
2DJ3152Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:11:47113,66
2CI4160Remeš VojtěchSKI Skuhrov nad Bělou9800:11:56108,23
3DJ5151Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:12:4993,16
4DJ6161Svobodová EditaPardubice9800:12:5691,22
5DJ7156Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:13:3086,34
6DJ8158Pártlová DanielaAC Choceň9700:13:4378,73
3CI9157Šabata VojtěchSKI Skuhrov nad Bělou9900:13:4778,56
7DJ10159Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:14:4561,83
8DJ11154Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:18:126,15
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1183Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:42104,24
1B1230Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:00102,50
2MA333Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:3293,26
2B1438Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:5690,91
3MA558Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:1289,31
1C2653Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:22102,79
2C2767Siegel JosefAC Choceň5800:35:26102,47
1G1845Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:27112,14
4MA988Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:35:3087,46
1B2108Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:35:42102,83
5MA1143Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:35:4586,03
1C11287Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:35:47102,44
3B11341Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:5984,64
6MA1410Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:36:03106,65
7MA1572Mocek TomášAC Pardubice7900:36:1782,84
4B116200Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:36:1882,68
5B11720Abrahám LuděkSK Hronov7500:36:3680,90
3C2184Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:4994,74
2B219189Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:37:1094,73
6B12013Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:1676,94
2C12182Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:37:2393,60
8MA2229Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:37:2699,22
9MA23199Šutera JosefAtletika Polička7900:37:3774,84
7B124188Koblic JanOOB Vamberk7600:37:4074,51
4C22522Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:37:4989,13
2G12685Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:38:0298,50
1D12769Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:38:0487,76
5C22837Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:38:1087,17
6C22975Klimeš JiříAC Náchod6100:38:1286,97
10MA3012Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:38:2394,14
11MA3186Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:38:3069,59
12MA3215Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:38:4192,57
7C233100Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:38:5183,41
1D23427Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:59107,10
8B1356Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:39:0266,38
13MA3635Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:39:1265,36
3B23714Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:39:2082,75
14MA3839Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:39:4162,46
1G239194Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:4589,37
4B2401Stříhavka JindřichAC Choceň7100:39:5579,58
15MA41190Janda MartinKOB Dobruška8000:40:0560,03
8C2423Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:40:0876,22
5B24336Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:1877,45
3C14465Michalec RomanSP Čelákovice6500:40:2676,71
16MA4573Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:40:4181,85
9C24679Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:40:5072,33
1ZF4746Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:55106,20
9B14819Zachař JiříSruby7200:40:5854,74
2D2499Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:40:5997,18
6B250195Dostálek PetrViking Králíky6700:41:1272,44
3D25149Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:1795,72
10B152186Horvat DavidHradec Králové7300:41:2552,08
17MA53181Veverka TomášOOB Vamberk8400:41:3551,13
18MA5480Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:41:4076,51
2D15548Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:1164,82
19MA5660Martínek StanislavOlešnice7700:42:1547,06
2ZF5790Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:2499,17
3D15893Menšík JanJablonec nad Nisou5600:42:3262,81
3G15984Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:42:5672,49
4C16023Dvořák LadislavBald CZ6200:42:5862,69
4D261196Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:0187,09
10C26266Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:43:0359,96
20MA6395Smutný ŠimonOOB Vamberk9300:43:1368,26
7B26444Metelka PavelHradec Králové6800:43:1361,32
3ZF65197Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:43:2294,63
5D26698Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:2385,29
8B26757Kolář RichardBK Podchlum Čestice7100:43:2859,93
1H168182Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:39112,51
4D16917Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:43:4056,50
4ZF70191Mullerová VěraOOB Vamberk9000:43:4492,87
5ZF71198Schauerová LenkaAtletika Polička8800:43:4992,52
5C17216Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:5357,65
4G17392Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:43:5567,30
11C2747Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:2052,81
12C27577Felkl LuděkTJ Šumperk6000:44:4650,37
6C17691Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:44:5851,69
6D27783Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:0676,85
21MA7894Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7700:45:0629,99
7C17971Hofman OldřichTri Club Dobruška6300:45:1650,00
11B18025Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:45:4526,10
1E18161Groh StanislavAC Vrchlabí4600:46:1870,89
22MA82184Šimák JanHradec Králové8300:46:3121,55
1E28363Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:46:40104,15
2E28456Marek FrantišekSK Hronov4100:46:55103,12
8C18581Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:0140,39
2H18697Smutná JanaOOB Vamberk6200:47:3095,97
6ZF872Stříhavková PetraAC Choceň7900:48:0872,02
3H18889Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:3291,51
2E18924Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:48:4858,48
23MA9074Dvořáček MarekLanškroun9200:48:5337,83
3E19128Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:48:5857,71
7ZF9231Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:49:1666,66
1E39362Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:49:2392,73
5D19470Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:50:0820,51
9B29555Šimerda JiříČestice6900:51:0617,83
8ZF96192Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:1057,68
1H29796Bártová EvaOB Rychnov5500:51:11100,54
3E29847Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:51:1285,14
2H29952Vacková HanaSK Hronov5600:51:2799,46
10B210026Jirásko LubomírSK Srch Polabiny PA7100:51:5113,65
9ZF101180Smutná PavlaOOB Vamberk8600:52:1052,97
12B110259Malý JiříBK Podchlum Čestice7200:53:003,00
10ZF10342Leszczynska DominikaWroclaw8400:53:0948,25
11ZF104187Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:53:1347,95
4H110568Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:54:0267,88
2E310634Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:54:0473,09
9C1107193Krátký JosefTJ Svitavy6500:54:443,00
7D210899Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:5927,91
11B210932Pártl RomanPproma Choceň7000:56:163,00
3H211078Felklová JarmilaTJ Šumperk6000:56:3656,88
6D111111Wendlig MiroslavLuková 365300:57:073,00
4E211250Vorel MilanSlatiňany4000:57:2059,35
13C211354Sedlák JiříPřelouč5801:01:503,00
3E311464Buchar JanAtletika Vrchlabí3301:01:5540,12
4E311521Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:31:533,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1183Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:42104,24
2B1230Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:00102,50
3MA333Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:3293,26
4B1438Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:5690,91
5MA558Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:1289,31
6C2653Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:2288,28
7C2767Siegel JosefAC Choceň5800:35:2687,93
8MA988Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:35:3087,46
9B2108Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:35:4286,28
10MA1143Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:35:4586,03
11C11287Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:35:4785,86
12B11341Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:5984,64
13MA1410Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:36:0384,19
14MA1572Mocek TomášAC Pardubice7900:36:1782,84
15B116200Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:36:1882,68
16B11720Abrahám LuděkSK Hronov7500:36:3680,90
17C2184Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:4979,64
18B219189Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:37:1077,50
19B12013Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:1676,94
20C12182Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:37:2376,27
21MA2229Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:37:2675,90
22MA23199Šutera JosefAtletika Polička7900:37:3774,84
23B124188Koblic JanOOB Vamberk7600:37:4074,51
24C22522Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:37:4973,61
25D12769Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:38:0472,15
26C22837Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:38:1071,51
27C22975Klimeš JiříAC Náchod6100:38:1271,30
28MA3012Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:38:2370,23
29MA3186Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:38:3069,59
30MA3215Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:38:4168,49
31C233100Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:38:5167,48
32D23427Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:5966,66
33B1356Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:39:0266,38
34MA3635Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:39:1265,36
35B23714Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:39:2064,51
36MA3839Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:39:4162,46
37B2401Stříhavka JindřichAC Choceň7100:39:5561,07
38MA41190Janda MartinKOB Dobruška8000:40:0560,03
39C2423Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:40:0859,75
40B24336Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:1858,77
41C14465Michalec RomanSP Čelákovice6500:40:2657,97
42MA4573Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:40:4156,51
43C24679Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:40:5055,58
44B14819Zachař JiříSruby7200:40:5854,74
45D2499Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:40:5954,67
46B250195Dostálek PetrViking Králíky6700:41:1253,34
47D25149Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:1752,90
48B152186Horvat DavidHradec Králové7300:41:2552,08
49MA53181Veverka TomášOOB Vamberk8400:41:3551,13
50MA5480Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:41:4050,55
51D15548Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:1147,52
52MA5660Martínek StanislavOlešnice7700:42:1547,06
53D15893Menšík JanJablonec nad Nisou5600:42:3245,36
54C16023Dvořák LadislavBald CZ6200:42:5842,77
55D261196Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:0142,46
56C26266Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:43:0342,30
57MA6395Smutný ŠimonOOB Vamberk9300:43:1341,34
58B26444Metelka PavelHradec Králové6800:43:1341,28
59D26698Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:2340,29
60B26757Kolář RichardBK Podchlum Čestice7100:43:2839,78
61D16917Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:43:4038,58
62C17216Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:5337,30
63C2747Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:2034,62
64C27577Felkl LuděkTJ Šumperk6000:44:4632,01
65C17691Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:44:5830,85
66D27783Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:0630,07
67MA7894Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7700:45:0629,99
68C17971Hofman OldřichTri Club Dobruška6300:45:1629,01
69B18025Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:45:4526,10
70E18161Groh StanislavAC Vrchlabí4600:46:1822,87
71MA82184Šimák JanHradec Králové8300:46:3121,55
72E28363Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:46:4020,67
73E28456Marek FrantišekSK Hronov4100:46:5519,20
74C18581Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:0118,59
75E18924Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:48:487,85
76MA9074Dvořáček MarekLanškroun9200:48:537,38
77E19128Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:48:586,92
78E39362Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:49:234,38
79D19470Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:50:083,00
80B29555Šimerda JiříČestice6900:51:063,00
81E29847Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:51:123,00
82B210026Jirásko LubomírSK Srch Polabiny PA7100:51:513,00
83B110259Malý JiříBK Podchlum Čestice7200:53:003,00
84E310634Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:54:043,00
85C1107193Krátký JosefTJ Svitavy6500:54:443,00
86D210899Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:593,00
87B210932Pártl RomanPproma Choceň7000:56:163,00
88D111111Wendlig MiroslavLuková 365300:57:073,00
89E211250Vorel MilanSlatiňany4000:57:203,00
90C211354Sedlák JiříPřelouč5801:01:503,00
91E311464Buchar JanAtletika Vrchlabí3301:01:553,00
92E311521Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:31:533,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G1845Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:27112,14
2G12685Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:38:0298,50
3G239194Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:4589,37
4ZF4746Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:5583,16
5ZF5790Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:2475,29
6G15984Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:42:5672,49
7ZF65197Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:43:2270,22
8H168182Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:3968,71
9ZF70191Mullerová VěraOOB Vamberk9000:43:4468,26
10ZF71198Schauerová LenkaAtletika Polička8800:43:4967,86
11G17392Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:43:5567,30
12H18697Smutná JanaOOB Vamberk6200:47:3048,31
13ZF872Stříhavková PetraAC Choceň7900:48:0844,93
14H18889Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:3242,81
15ZF9231Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:49:1638,93
16ZF96192Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:1028,88
17H29796Bártová EvaOB Rychnov5500:51:1128,82
18H29952Vacková HanaSK Hronov5600:51:2727,36
19ZF101180Smutná PavlaOOB Vamberk8600:52:1023,61
20ZF10342Leszczynska DominikaWroclaw8400:53:0918,33
21ZF104187Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:53:1317,99
22H110568Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:54:0213,66
23H211078Felklová JarmilaTJ Šumperk6000:56:363,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Vítám příležitost utkat se v silniční desítce. I v údolí řeky Bělé houstne doprava, což mi při závodě vadí. Kladem je dobré zázemí a vyhlašování pětiletých kategorií. Trochu překvapil dost horký čaj.
Ahoj Karle, na těch tvých prohlášeních je vidět, jak spokojený jsi PRDůch . To víš, pracující mají jiný starosti a do tebe daleko !..ahooj .. !
turistickbezec
Je pravda ze pan Trejbal je trochu rejpal:)ale vážím si jeho připomínek.Pro pořadatele je to někdy přínosné zhodnocení,mohou se poučit z některých nedostatků. Ps:pan Trejbal se alespoň podepíše:) Šimůnek Jan ml.
cncvyroba

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód