Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jaroměřský kros

13.4.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jaroměřský kros
  • datum konání: 13.4.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Jaroměř

Sociální sítě

Místo konání

Jaroměř - Josefov
10:00 - 13:00 hodin

Přihlášky

nejpozději do 9. dubna 2014 na níže uvedený mail

Prezentace:

od 8:30 hodin v místě startu

Startovné

0 - 100 Kč (podle kategorií)

Popis tratě

délka: 100 m - 8 km
Tratě jsou vedeny po pěšinách, vlnitý terén, kopce, tráva, umělé překážky, hlavní kategorie přebíhá silnici, která bude krátkodobě uzavřena. Užití treter je možné.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Jiří Pour
tel. 606 091 030

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Tratě a časový pořad ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.jaromerskykros.cz/

E-mailová adresa

jiri.pour@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21343Knápek ŠimonSpartak Letohrad0700:01:06-
2C22375Šulc AdamMilovice u Hořic0700:01:07-
3C23327Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:01:11-
4C26306Horák Lukášneregistrován0700:01:16-
5C210365Petiška MatějJaroměř0800:01:20-
6C211373Marhold JanChoceň0800:01:21-
7C212377Hůlka TomášTJ Sokol Jaroměř0700:01:24-
8C213334Metelka TomášHradec Králové0800:01:26-
9C217303Hron VilémMŠ Horská Vrchlabí0700:01:30-
10C218349Kobylka AdamSOKOL Hradec Králové 0800:01:30-
11C219350Chladil TomášSOKOL Jaroměř0700:01:31-
12C220345Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:01:31-
13C223366Petiška OliverJaroměr0900:01:48-
14C224362Petráček MilanČeská Skalice0900:01:49-
15C225336Pirkl VítČeská Třebová1000:01:51-
16C226347Novák JindřichJilemnické nebe0900:01:52-
17C228344Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:01:56-
18C229383Hanus Danielneregistrován1000:01:59-
19C230342Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:02:19-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D24376Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:01:13-
2D25353Šturmová JosefínaTJ Sokol Dvůr Králové0700:01:14-
3D27361Petráčková AnnaČeská Skalice0800:01:16-
4D28380Brumlichová DorotaTJ Sokol Hronov0800:01:18-
5D29351Skálová RenataAtletika Dobruška0800:01:18-
6D214316Skaláková MarkétaSK NOvé Město nad Metují0700:01:27-
7D215320Dušánková LucieSK Podfara Nový Hrádek0800:01:27-
8D216363Jirásková EmaSK Nové Město nad Metují0900:01:28-
9D221388Peterová JulieSK Nové Město nad Metují0900:01:34-
10D222381Jelínková AnežkaVelichovky - Hustířany1000:01:47-
11D227323Urbánková LucieSK Týniště nad Orlicí0900:01:55-
Nejmladší žáci I (trať 0,51 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1124Brumlich TadeášSokol Hronov0500:03:19100,64
1M1124Brumlich TadeášSokol Hronov0500:03:19100,64
3M1593Kábrt AlešLokomotiva Trutnov0500:03:2198,73
3M1593Kábrt AlešLokomotiva Trutnov0500:03:2198,73
5M1867Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:03:2495,51
5M1867Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:03:2495,51
7M110304Hron AntonínZŠ náměstí Míru Vrchlabí0500:03:2495,01
7M110304Hron AntonínZŠ náměstí Míru Vrchlabí0500:03:2495,01
9M11248Dusil JakubTJ Sokol Skuhrov0500:03:3188,67
9M11248Dusil JakubTJ Sokol Skuhrov0500:03:3188,67
11M114154Podolský PetrTJ Sokol Hradec Králové0500:03:3188,47
11M114154Podolský PetrTJ Sokol Hradec Králové0500:03:3188,47
13M116299Kulhánek LukášTJ Spartak Vrchlabí0600:03:3187,97
13M116299Kulhánek LukášTJ Spartak Vrchlabí0600:03:3187,97
15M118324Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:3683,55
15M118324Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:3683,55
17M121116Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:03:3881,53
17M121116Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:03:3881,53
19M123132Mogg DavidTJ Sokol Praha Královské Vin0600:03:3881,03
19M123132Mogg DavidTJ Sokol Praha Královské Vin0600:03:3881,03
21M128228Zlatník VojtaTJ Sokol Královské Vinohrady0600:03:4772,39
21M128228Zlatník VojtaTJ Sokol Královské Vinohrady0600:03:4772,39
23M131267Mühl ŠtěpánSokol Nová Paka0500:03:4871,58
23M131267Mühl ŠtěpánSokol Nová Paka0500:03:4871,58
25M133313Matějů FilipAOTJ Dobruška0600:03:4969,97
25M133313Matějů FilipAOTJ Dobruška0600:03:4969,97
27M13578Hunal JevgenijTJ Sokol Skuhrov0500:03:5068,97
27M13578Hunal JevgenijTJ Sokol Skuhrov0500:03:5068,97
29M138107Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:03:5267,06
29M138107Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:03:5267,06
31M143233Čermák MartinTJ Sokol Hradec Králové0500:04:0355,90
31M143233Čermák MartinTJ Sokol Hradec Králové0500:04:0355,90
33M145223Vondrouš MichalTJ Sokol Jaroměř0500:04:0554,09
33M145223Vondrouš MichalTJ Sokol Jaroměř0500:04:0554,09
35M150302Dubský ŠtěpánSOKOL Skuhrov0600:04:1841,32
35M150302Dubský ŠtěpánSOKOL Skuhrov0600:04:1841,32
37M153210Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř0600:04:2533,68
37M153210Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř0600:04:2533,68
Nejmladší žákyně I (trať 0,51 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z13284Štefanová MarkétaSokol Studenec0500:03:19101,90
2Z14218Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:03:20100,70
3Z17127Metelková MichaelaTJ Sokol Hradec Králové0500:03:2397,41
4Z120114Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:03:3684,63
5Z125276Prokšová KateřinaSokol Nová Paka0500:03:4080,54
6Z12666Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:03:4180,34
7Z127105Kopecká AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:03:4378,24
8Z13051Dvořáková TerezaTJ Sokol Praha Královské Vin0600:03:4773,55
9Z135295Machová JolanaSokol Jaroměř0500:03:5070,66
10Z140312Dvořáková KláraAOTJ Dobruška0600:03:5565,47
11Z141176Růtová DominikaTJ Sokol Jaroměř0600:04:0060,68
12Z142300Rokytánová MartinaSK Nové Město nad Metují0500:04:0357,98
13Z147333Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:0555,49
14Z148144Nováková JulieJilemnické nebe0500:04:1150,40
15Z149250Králová AndreaTJ Sokol Praha Královské Vin0500:04:1446,71
16Z152236Dyntarova HanaSK Nové Město nad Metuji0500:04:2436,93
17Z155301Jankovská Emaneregistrována0500:05:133,00
18Z156332Vávrová AdélkaJablonné nad Orlicí0600:05:523,00
Nejmladší žáci II (trať 0,82 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23341Költö MatějSpartak Letohrad0300:04:06104,53
2M26322Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:04:1299,84
3M27287Trejbal LukášSokol Studenec0300:04:1895,63
4M29133Mogg MatyášTJ Sokol Praha Královské Vin0400:04:2193,01
5M210259Macků DominikTJ Sokol Dalešice0400:04:2192,93
6M211211Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:2391,02
7M21253Fábera DavidTJ Sokol Hradec Králové0300:04:2490,70
8M213108Kořének JanTJ Sokol Hradec Králové0400:04:2589,51
9M21443Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:2688,88
9M214286Tomek JakubTJ Sokol Dalešice0300:04:2688,88
11M21779Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:04:2887,13
12M21837Čáp PetrTJ Dobruška0400:04:2986,81
13M21991Jaroš DavidTJ Sokol Hradec Králové0300:04:3086,09
14M220340Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:04:3284,35
15M22718Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:4375,53
16M230296Mach MatyášHCM Jaroměř0300:04:4673,14
17M23368Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:4971,00
18M234157Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:4970,36
19M23572Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:04:5168,77
20M24085Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř0400:04:5764,48
21M245170Rezek ViktorTJ Sokol Praha Královské Vin0300:05:1054,39
22M24739Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:05:1053,75
23M250103Kobylka MatějTJ Sokol Hradec Králové0300:05:1847,48
24M251200Truhlář JanTJ Sokol Jaroměř0300:05:1946,76
25M25254Filandr LukášTJ Sokol Jaroměř0400:05:1946,52
26M255124Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:05:3633,65
Nejmladší žákyně II (trať 0,82 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21183Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:03102,50
2Z22258Leblochová JanaOflin Car Vella Trutnov0400:04:0699,56
3Z24335Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:0897,93
4Z25293Zahradníková LindaSokol Studeec0300:04:1195,73
5Z28329Červená EliškaDukla Polička0400:04:2187,65
6Z216198Tobišková KarolínaJaroměř0300:04:2782,92
7Z221165Prouzová TerezaTJ Sokol Jaroměř0400:04:3377,46
8Z222123Mertlíková EliškaTJ Sokol Jaroměř0300:04:3477,21
9Z223255Křížová MartinaTJ Sokol Dalešice0300:04:3774,28
10Z224237Glosová AlenaSokol Nová Paka0400:04:3873,70
11Z225229Bergerová VeronikaSokol Studenec0300:04:4071,83
12Z22645Dubská BarboraTJ Sokol Skuhrov0300:04:4269,95
13Z228142Nikodýmová NikolaTJ Sokol Skuhrov0400:04:4468,65
14Z229298Kulhánková AnnaTJ Spartak Vrchlabí0400:04:4567,91
15Z231319Dušánková AnnaSK Podfara Nový Hrádek0300:04:4766,61
16Z232179Ryšavá DenisaLoko Trutnov0400:04:4865,55
17Z236112Křováková MichaelaTJ Sokol Jaroměř0300:04:5262,12
18Z237271Pechová BarboraTJ Sokol Dalešice0400:04:5361,71
19Z238115Kurfiřtová NatalieTJ Sokol Skuhrov0300:04:5361,63
20Z239338Bělobrádková KláraSK Nové Město nad Metují0400:04:5559,67
21Z241318Dušánková EvaSK Podfara Nový Hrádek0300:04:5757,88
22Z242208Valentová KatkaTJ Sokol Jaroměř0400:04:5857,55
23Z2439Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř0400:05:0254,21
24Z244191Stoilová LaraTJ Sokol Praha Královské Vin0300:05:0848,82
25Z2463Amrichová HermínaTJ Sokol Královské Vinohrady0400:05:1047,27
26Z24886Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:05:1146,78
27Z24923Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0400:05:1146,38
28Z253317Skaláková GabrielaNové Město nad Metují0300:05:3328,51
29Z254130Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:05:3428,02
Mladší žáci (trať 1,66 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31273Podnecký TomášTJ Sokol Kolín - atletika0100:08:33106,78
2M33126Metelka OndřejTJ Sokol Hradec Králové0100:08:43102,78
3M38281Šimek MatějČervený Kostelec0200:09:1690,44
4M39261Matoušek MatoušSeba Tanvald0200:09:2885,99
5M31073Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:09:3384,07
6M311275Prokeš AdamSokol Nová Paka0100:09:3583,09
7M31463Hanousek MatoušTJ Dobruška0200:09:5476,15
8M31738Čáp RadekTJ Dobruška0200:10:0870,71
9M31810Bednář JáchymTJ Sokol Hradec Králové0200:10:1966,64
10M32222Brixi MarianTJ Sokol Hradec Králové0200:10:5353,85
11M323222Vondrouš JanTJ Sokol Jaroměř0200:11:0549,17
12M324152Pilař FilipTJ Sokol Jaroměř0200:11:0648,76
13M329139Nečas FilipTJ Sokol Jaroměř0200:13:573,00
Mladší žákyně (trať 1,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31244Jebavá KateřinaTJ Dvůr Králové n.L.0100:05:16100,93
2Z32174Rozínková LenkaTJ Dobruška0100:05:17100,61
3Z33158Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:05:2098,47
4Z34289Tůmová KateřinaTJ Dvůr Králové n.L.0100:05:2495,88
5Z35243Jánská KristinaSokol Nová Paka0100:05:2595,25
6Z36169Radoňská LindaTJ Sokol Kolín0200:05:2893,42
7Z37272Peterová SandraSK Nové Město nad Metují0100:05:3092,22
8Z3861Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:3191,27
9Z39307Jansová DenisaTJ SOKOL Deštné v Orlických0200:05:3489,38
10Z310239Haková TerezaTJ Dvůr Králové n.L.0100:05:4086,10
11Z311309Derková MartinaKlub Biatlonu Letohrad0100:05:5179,16
12Z312328Klazarová MarkétaSpartak Vrchlabí0100:05:5178,78
13Z313288Trejbalová RenataSokol Studenec0100:05:5675,57
14Z31465Hecko VanesaTJ Sokol Skuhrov0200:05:5874,24
15Z315141Nikodýmová DenisaTJ Sokol Skuhrov0200:06:0073,36
16Z316311Koťánová AnetaTJ SOKOL Hradec Králové0100:06:0371,22
17Z317148Pešková KláraTJ Sokol Hradec Králové0100:06:1166,55
18Z318168Prudičová PavlínaTJ Dobruška0200:06:1464,34
19Z319226Zdražilová ZoeSokol Opava0200:06:1563,65
20Z320209Vavřačová AnežkaTJ Sokol Skuhrov0200:06:2657,02
21Z321216Vlasáková LucieTJ Sokol Jaroměř0200:06:2756,27
22Z322136Mrhová LenkaTJ Sokol Hradec Králové0100:06:2954,69
23Z323310Mečavová LauraTJ SOKOL Hradec Králové0100:06:3153,36
24Z324111Křížová EliškaTJ Sokol Jaroměř0100:06:4345,86
25Z32520Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:4445,61
26Z326280Svobodová ŽanetaTJ Sokol Dalešice0100:06:4445,54
27Z32789Janoušková SáraTJ Sokol Praha Královské Vin0200:06:5339,74
28Z328134Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:06:5538,23
29Z32933Coufalová JohanaTJ Sokol Hradec Králové0200:06:5637,91
30Z330160Pražáková MartinaTJ Sokol Hradec Králové0100:06:5737,53
31Z331274Ponikelská AnežkaSokol Nová Paka0100:07:0730,91
32Z332331Divišová DenisaSKP Kuželky Hradec Králové0200:08:543,00
Starší žáci (trať 2,39 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41166Provazník JosefTJ Dvůr Králové n.Labem9900:08:48103,05
2M42188Sobotka JakubTJ Sokol Jaroměř9900:08:54100,92
3M4374Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:09:0796,03
4M44230Botur VojtěchTJ Sokol Náměšť nad Oslavo9900:09:1393,60
5M45254Kříž TomášTJ Sokol Dalešice0000:09:1592,86
6M4684Chlup TomášActivity Lanškroun0000:09:1692,52
7M47297Kubát TomášTJ Spartak Vrchlabí0000:09:3087,52
8M4846Dubský JanTJ Sokol Skuhrov0000:09:3186,88
9M49257Lebloch JanOlfin Car-Vella Trutnov9900:09:3585,54
10M41056Gazda VojtěchLokomotiva Trutnov0000:09:4780,95
11M411171Rishko VadimSOKOL Skuhrov0000:09:5079,90
12M41288Janouch DavidTJ Dvůr Králové n.Labem0000:09:5179,42
13M415177Ryba DavidTJ Sokol Hradec Králové9900:10:0275,42
14M417150Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:10:2467,06
15M418249Knypl TomášTJ Sokol Kolín - atletika0000:10:2766,12
16M420156Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:10:3662,65
17M421125Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:10:4459,74
18M422314Hájek VáclavAOTJ Dobruška0000:10:5456,08
19M423204Vacek CyrilTJ Sokol Skuhrov9900:11:0253,13
Starší žákyně (trať 1,66 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4244Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín9900:08:34105,92
2Z4481Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:5199,46
3Z45199Tomášková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové9900:09:0494,62
4Z46149Peterová JanaTJ Dobruška0000:09:1291,44
5Z47308Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:1590,16
6Z412151Petrová DenisaLokomotiva Trutnov9900:09:3881,57
7Z41350Dusilová KarolinaTJ Sokol Skuhrov0000:09:5276,43
8Z415193Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:09:5874,24
9Z416315Mervartová MonikaAOTJ Dobruška0000:10:0870,38
10Z419159Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:10:2563,92
11Z420291Vildomcová KláraTJ Sokol Dalešice0000:10:3360,67
12Z421201Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:10:4157,91
13Z425104Kolková AdélaTJ Sokol Hradec Králové9900:11:0947,09
14Z42680Hušková VeronikaTJ Sokol Skuhrov9900:11:0947,05
15Z42729Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:12:2717,79
16Z42828Buriánová IsabelaDD Horní Čermná0000:13:493,00
Dorostenci (trať 3,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5358Hájek VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:12:56100,39
2M54213Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:12:56100,31
3M55221Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:0099,30
4M567Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:13:2692,64
5M57146Palzer VítTJ Sokol Opava9700:13:3789,83
6M5894Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:5186,18
7M510268Mužík JanAtletika Polička9800:14:0881,72
8M51132Coubal MartinTJ Sokol Kolín9700:14:1081,23
9M512245Joukal LukášSokol Nová Paka9700:14:1280,67
10M51342Červený MatějLokomotiva Trutnov9700:14:1978,92
11M5145Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují9800:14:4372,92
12M515227Zikmund ZdeněkSK Nové Město nad Metují9700:14:4671,99
13M518352Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:16:0152,63
14M520356Alfery DominikBrandýs nad Labem9800:19:233,00
Dorostenky (trať 2,39 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z513117Lišková KateřinaTJ Sokol Bílovice nad Svitavou9700:09:54101,42
2Z514121Maternová KateřinaSK Nové Město nad Metují9800:09:57100,65
3Z516185Scholzeová VeronikaLokomotiva Trutnov9800:10:0597,94
4Z519120Marková VeronikaTJ Sokol Lhota Červený Koste9800:10:2890,18
5Z5244Anežka MezerováTJ Sokol Bílovice nad Svitavo9800:11:0577,71
6Z52792Jirsáková KateřinaDoubravice u České Skalice9800:11:4963,04
7Z528203Tužilová KristýnaTJ Sokol Hradec Králové9700:11:5062,73
Junioři 18-19 let (trať 3,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1202Turek JanSOKOL OPAVA9600:12:46106,53
2MJ214Beňovič MatějTJ Sokol Opava9600:12:48106,03
3MJ9321Sedlák JiříSK Podfara Nový Hrádek9500:14:0287,44
4MJ1641Červený JakubLokomotiva Trutnov9500:14:5972,94
Juniorky 18-19 let (trať 3,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ17219Vocásková RenataTJ Sokol Kolín9600:15:08125,23
2ZJ19163Procházková KateřinaTJ Sokol Kolín atletika9500:16:53105,09
3ZJ21143Nikodýmová PetraSokol Skuhrov9500:19:5769,68
Muži A 20-39 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1354Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:32:00106,99
2MA2364Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:32:33103,73
3MA3131Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:34:5689,28
4MA4186Skřivánek PetrSokol Opava9400:35:2386,54
5MA747Dumbrovský TomášTJ Sokol Opava9500:36:0582,38
6MA10196Šmirják MiloslavSOKOL OPAVA8900:39:1663,16
7MA11305Běhan TomášSOKOL Praha Královské Vinohr8500:39:3561,27
8MA12248Klíma PetrAtletika Polička9300:40:2356,43
9MA13251Krumphanzl ErikTJ Sokol Batňovice7500:40:3555,20
10MA14253Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:40:5852,90
11MA1821Borůvka JakubJaroměř9000:41:4947,80
12MA24184Schejbal JanTeplice nad Metují7600:42:5840,84
13MA25386Roleček MilanPěčín7600:43:1938,74
14MA27118Marhold PetrChoceň7800:43:5834,81
15MA2859Halaj JanNáchod7700:44:2831,84
16MA3255Firkušný MartinSmiřice8200:46:3918,66
17MA3652Ettler KarelTJ Sokol Hradec Králové8400:47:3512,98
18MA40346Zelený TomášSOKOL Mezilesí7500:48:515,32
19MA42390Riskho VadimTJ Sokol Skuhrov9400:49:053,95
20MA45212Vebr MichalČeská Třebová7800:51:523,00
21MA46391Lebedinský AlešJaroměř7800:58:143,00
22MA47225Zajíc RadekHradec Králové8800:58:293,00
23MA48392Vacek CyrilSOKOL Skuhrov9401:00:103,00
-MA-34Cozl JakubLokomotiva Trutnov94DNF-
Muži B 40-49 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB597Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:35:41102,39
2MB6357Wallenfels JiříTJ SOKOL Královské Vinohrady7200:36:01100,54
3MB831Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:36:3997,07
4MB9270Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:38:4285,69
5MB1583Chlup JiříActivity Lanškroun7000:41:0872,19
6MB16262Mazač JaroslavBonbon Police nad Metují6800:41:1271,84
7MB2095Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:5967,52
8MB21389Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:42:0067,42
9MB2313Belobrad IvanŽamberk6600:42:2065,60
10MB26378Broulík LuděkJaroměř7100:43:4557,71
11MB3517Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:3436,59
12MB3796Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:47:3636,43
13MB44162Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov7000:51:0117,52
Muži C 50-59 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17181Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:16102,53
2MC19246Kalous Tomᚎamberk6400:41:5499,48
3MC22197Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:1397,99
4MC33277Roháček MichalSokol Ústí nad Orlicí6100:46:5275,68
5MC34242Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:47:1174,22
6MC38189Starý OldřichSokol Královské Vínohrady6000:48:0270,10
7MC41269Osladil VáclavTJ Sokol Velká Jesenice6000:49:0465,13
Muži D 60-69 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD29231Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:28103,44
2MD30359Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:3098,86
3MD3126Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:45:4697,70
4MD39235Červ MiloslavAtletika Polička5000:48:4584,51
5MD43238Hák JaroslavSokol Studenec4600:49:2081,90
-MD-355Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11264Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:22:42119,41
2ME26260Marek FrantišekSK Hronov4100:25:5294,31
3ME2716Bielčik JindřichTJ Sokol Lichkov4000:26:5286,28
4ME33263Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:1367,57
5ME34173Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:31:1052,08
6ME3535Culka VáclavNové Město nad Metují3500:31:2350,32
7ME37385Linhart MilošNáchod4400:49:303,00
8ME38279Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:573,00
Ženy A 20-34 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4382Vítová LindaHISSPORT9300:20:50110,16
2ZA9247Kalousová AlenaŽamberk8000:22:2595,72
3ZA10265Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:22:3594,12
4ZA13119Marholdová LucieChoceň8300:23:1088,80
5ZA15337Vacková AliceLanškroun8200:23:3884,64
6ZA1699Kladivová ŠárkaTJ Sokol Žamberk9300:23:5382,39
7ZA23283Šramarová ŠárkaJaroměř8500:24:5772,65
Ženy B 35-44 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1128Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:08108,93
2ZB2387Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:19:1597,14
3ZB3110Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:19:3393,94
4ZB625Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:21:0178,42
5ZB7339Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:21:1975,27
6ZB8234Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:5269,42
7ZB17153Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:0346,49
8ZB18294Petišková LenkaJaroměř7300:24:0646,01
9ZB19360Valášková BohumilaČeská Skalice7500:24:0745,78
10ZB20207Václavíčková EvaHradec Králové7700:24:1743,99
11ZB21214Vebrová MonikaČeská Třebová7900:24:2742,34
12ZB3119Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:29:023,00
Ženy C 45-54 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC562Hanáková MiroslavaTJ Sokol Bučovice6600:20:55112,35
2ZC1282Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:22:4396,15
3ZC14384Jirásková EvaLanškroun6400:23:1491,50
4ZC22240Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:24:3379,72
5ZC25278Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:4668,83
6ZC28358Wallenfels LenkaTJ SOKOL Královské Vinohrady6600:26:5458,58
7ZC30367Šternerová HanaHradec Králové6300:28:2145,51
8ZC36182Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:456,11
Ženy D 55 let a starší (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD24206Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5600:25:19113,57
2ZD29172Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:03100,71
3ZD3236Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4700:29:0585,73
Lidový běh (trať 2,39 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P25368Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:11:34-
2P26348Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:11:38-
3P29369Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:11:52-
4P30330Diviš ZdeněkSKP Kuželky Hradec Králové6400:12:12-
5P31397Vopelková DominikaBonobo9300:12:21-
6P32398Zlatník PetrTJ Sokol Královské Vinohrady7100:12:35-
7P33379Starý OldřichSokol Královské Vinohrady6000:13:09-
8P34326Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:14:09-
9P35325Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:14:15-
10P36396Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:15:11-
11P37399Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:15:11-
12P38395Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:11-
13P39394Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:17-
14P40371Marhold JanChoceň0800:16:13-
15P41374Marhold PetrChoceň7800:16:14-
16P42370Paulišová AgnesaChoceň6200:19:16-
17P43372Marholdová LucieChoceň8300:19:17-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21343Knápek ŠimonSpartak Letohrad0700:01:06-
2C22375Šulc AdamMilovice u Hořic0700:01:07-
3C23327Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:01:11-
1D24376Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:01:13-
2D25353Šturmová JosefínaTJ Sokol Dvůr Králové0700:01:14-
4C26306Horák Lukášneregistrován0700:01:16-
3D27361Petráčková AnnaČeská Skalice0800:01:16-
4D28380Brumlichová DorotaTJ Sokol Hronov0800:01:18-
5D29351Skálová RenataAtletika Dobruška0800:01:18-
5C210365Petiška MatějJaroměř0800:01:20-
6C211373Marhold JanChoceň0800:01:21-
7C212377Hůlka TomášTJ Sokol Jaroměř0700:01:24-
8C213334Metelka TomášHradec Králové0800:01:26-
6D214316Skaláková MarkétaSK NOvé Město nad Metují0700:01:27-
7D215320Dušánková LucieSK Podfara Nový Hrádek0800:01:27-
8D216363Jirásková EmaSK Nové Město nad Metují0900:01:28-
9C217303Hron VilémMŠ Horská Vrchlabí0700:01:30-
10C218349Kobylka AdamSOKOL Hradec Králové 0800:01:30-
11C219350Chladil TomášSOKOL Jaroměř0700:01:31-
12C220345Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:01:31-
9D221388Peterová JulieSK Nové Město nad Metují0900:01:34-
10D222381Jelínková AnežkaVelichovky - Hustířany1000:01:47-
13C223366Petiška OliverJaroměr0900:01:48-
14C224362Petráček MilanČeská Skalice0900:01:49-
15C225336Pirkl VítČeská Třebová1000:01:51-
16C226347Novák JindřichJilemnické nebe0900:01:52-
11D227323Urbánková LucieSK Týniště nad Orlicí0900:01:55-
17C228344Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:01:56-
18C229383Hanus Danielneregistrován1000:01:59-
19C230342Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:02:19-
Trať 0,51 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1124Brumlich TadeášSokol Hronov0500:03:19100,64
1M1124Brumlich TadeášSokol Hronov0500:03:19100,64
1Z13284Štefanová MarkétaSokol Studenec0500:03:19101,90
2Z14218Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:03:20100,70
3M1593Kábrt AlešLokomotiva Trutnov0500:03:2198,73
3M1593Kábrt AlešLokomotiva Trutnov0500:03:2198,73
3Z17127Metelková MichaelaTJ Sokol Hradec Králové0500:03:2397,41
5M1867Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:03:2495,51
5M1867Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:03:2495,51
7M110304Hron AntonínZŠ náměstí Míru Vrchlabí0500:03:2495,01
7M110304Hron AntonínZŠ náměstí Míru Vrchlabí0500:03:2495,01
9M11248Dusil JakubTJ Sokol Skuhrov0500:03:3188,67
9M11248Dusil JakubTJ Sokol Skuhrov0500:03:3188,67
11M114154Podolský PetrTJ Sokol Hradec Králové0500:03:3188,47
11M114154Podolský PetrTJ Sokol Hradec Králové0500:03:3188,47
13M116299Kulhánek LukášTJ Spartak Vrchlabí0600:03:3187,97
13M116299Kulhánek LukášTJ Spartak Vrchlabí0600:03:3187,97
15M118324Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:3683,55
15M118324Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:3683,55
4Z120114Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:03:3684,63
17M121116Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:03:3881,53
17M121116Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:03:3881,53
19M123132Mogg DavidTJ Sokol Praha Královské Vin0600:03:3881,03
19M123132Mogg DavidTJ Sokol Praha Královské Vin0600:03:3881,03
5Z125276Prokšová KateřinaSokol Nová Paka0500:03:4080,54
6Z12666Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:03:4180,34
7Z127105Kopecká AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:03:4378,24
21M128228Zlatník VojtaTJ Sokol Královské Vinohrady0600:03:4772,39
21M128228Zlatník VojtaTJ Sokol Královské Vinohrady0600:03:4772,39
8Z13051Dvořáková TerezaTJ Sokol Praha Královské Vin0600:03:4773,55
23M131267Mühl ŠtěpánSokol Nová Paka0500:03:4871,58
23M131267Mühl ŠtěpánSokol Nová Paka0500:03:4871,58
25M133313Matějů FilipAOTJ Dobruška0600:03:4969,97
25M133313Matějů FilipAOTJ Dobruška0600:03:4969,97
9Z135295Machová JolanaSokol Jaroměř0500:03:5070,66
27M13578Hunal JevgenijTJ Sokol Skuhrov0500:03:5068,97
27M13578Hunal JevgenijTJ Sokol Skuhrov0500:03:5068,97
29M138107Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:03:5267,06
29M138107Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:03:5267,06
10Z140312Dvořáková KláraAOTJ Dobruška0600:03:5565,47
11Z141176Růtová DominikaTJ Sokol Jaroměř0600:04:0060,68
12Z142300Rokytánová MartinaSK Nové Město nad Metují0500:04:0357,98
31M143233Čermák MartinTJ Sokol Hradec Králové0500:04:0355,90
31M143233Čermák MartinTJ Sokol Hradec Králové0500:04:0355,90
33M145223Vondrouš MichalTJ Sokol Jaroměř0500:04:0554,09
33M145223Vondrouš MichalTJ Sokol Jaroměř0500:04:0554,09
13Z147333Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:0555,49
14Z148144Nováková JulieJilemnické nebe0500:04:1150,40
15Z149250Králová AndreaTJ Sokol Praha Královské Vin0500:04:1446,71
35M150302Dubský ŠtěpánSOKOL Skuhrov0600:04:1841,32
35M150302Dubský ŠtěpánSOKOL Skuhrov0600:04:1841,32
16Z152236Dyntarova HanaSK Nové Město nad Metuji0500:04:2436,93
37M153210Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř0600:04:2533,68
37M153210Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř0600:04:2533,68
17Z155301Jankovská Emaneregistrována0500:05:133,00
18Z156332Vávrová AdélkaJablonné nad Orlicí0600:05:523,00
Trať 0,82 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21183Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:03102,50
2Z22258Leblochová JanaOflin Car Vella Trutnov0400:04:0699,56
1M23341Költö MatějSpartak Letohrad0300:04:06104,53
3Z24335Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:0897,93
4Z25293Zahradníková LindaSokol Studeec0300:04:1195,73
2M26322Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:04:1299,84
3M27287Trejbal LukášSokol Studenec0300:04:1895,63
5Z28329Červená EliškaDukla Polička0400:04:2187,65
4M29133Mogg MatyášTJ Sokol Praha Královské Vin0400:04:2193,01
5M210259Macků DominikTJ Sokol Dalešice0400:04:2192,93
6M211211Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:2391,02
7M21253Fábera DavidTJ Sokol Hradec Králové0300:04:2490,70
8M213108Kořének JanTJ Sokol Hradec Králové0400:04:2589,51
9M21443Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:2688,88
9M214286Tomek JakubTJ Sokol Dalešice0300:04:2688,88
6Z216198Tobišková KarolínaJaroměř0300:04:2782,92
11M21779Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:04:2887,13
12M21837Čáp PetrTJ Dobruška0400:04:2986,81
13M21991Jaroš DavidTJ Sokol Hradec Králové0300:04:3086,09
14M220340Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:04:3284,35
7Z221165Prouzová TerezaTJ Sokol Jaroměř0400:04:3377,46
8Z222123Mertlíková EliškaTJ Sokol Jaroměř0300:04:3477,21
9Z223255Křížová MartinaTJ Sokol Dalešice0300:04:3774,28
10Z224237Glosová AlenaSokol Nová Paka0400:04:3873,70
11Z225229Bergerová VeronikaSokol Studenec0300:04:4071,83
12Z22645Dubská BarboraTJ Sokol Skuhrov0300:04:4269,95
15M22718Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:4375,53
13Z228142Nikodýmová NikolaTJ Sokol Skuhrov0400:04:4468,65
14Z229298Kulhánková AnnaTJ Spartak Vrchlabí0400:04:4567,91
16M230296Mach MatyášHCM Jaroměř0300:04:4673,14
15Z231319Dušánková AnnaSK Podfara Nový Hrádek0300:04:4766,61
16Z232179Ryšavá DenisaLoko Trutnov0400:04:4865,55
17M23368Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:4971,00
18M234157Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:4970,36
19M23572Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:04:5168,77
17Z236112Křováková MichaelaTJ Sokol Jaroměř0300:04:5262,12
18Z237271Pechová BarboraTJ Sokol Dalešice0400:04:5361,71
19Z238115Kurfiřtová NatalieTJ Sokol Skuhrov0300:04:5361,63
20Z239338Bělobrádková KláraSK Nové Město nad Metují0400:04:5559,67
20M24085Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř0400:04:5764,48
21Z241318Dušánková EvaSK Podfara Nový Hrádek0300:04:5757,88
22Z242208Valentová KatkaTJ Sokol Jaroměř0400:04:5857,55
23Z2439Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř0400:05:0254,21
24Z244191Stoilová LaraTJ Sokol Praha Královské Vin0300:05:0848,82
21M245170Rezek ViktorTJ Sokol Praha Královské Vin0300:05:1054,39
25Z2463Amrichová HermínaTJ Sokol Královské Vinohrady0400:05:1047,27
22M24739Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:05:1053,75
26Z24886Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:05:1146,78
27Z24923Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0400:05:1146,38
23M250103Kobylka MatějTJ Sokol Hradec Králové0300:05:1847,48
24M251200Truhlář JanTJ Sokol Jaroměř0300:05:1946,76
25M25254Filandr LukášTJ Sokol Jaroměř0400:05:1946,52
28Z253317Skaláková GabrielaNové Město nad Metují0300:05:3328,51
29Z254130Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:05:3428,02
26M255124Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:05:3633,65
Trať 1,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31244Jebavá KateřinaTJ Dvůr Králové n.L.0100:05:16100,93
2Z32174Rozínková LenkaTJ Dobruška0100:05:17100,61
3Z33158Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:05:2098,47
4Z34289Tůmová KateřinaTJ Dvůr Králové n.L.0100:05:2495,88
5Z35243Jánská KristinaSokol Nová Paka0100:05:2595,25
6Z36169Radoňská LindaTJ Sokol Kolín0200:05:2893,42
7Z37272Peterová SandraSK Nové Město nad Metují0100:05:3092,22
8Z3861Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:3191,27
9Z39307Jansová DenisaTJ SOKOL Deštné v Orlických0200:05:3489,38
10Z310239Haková TerezaTJ Dvůr Králové n.L.0100:05:4086,10
11Z311309Derková MartinaKlub Biatlonu Letohrad0100:05:5179,16
12Z312328Klazarová MarkétaSpartak Vrchlabí0100:05:5178,78
13Z313288Trejbalová RenataSokol Studenec0100:05:5675,57
14Z31465Hecko VanesaTJ Sokol Skuhrov0200:05:5874,24
15Z315141Nikodýmová DenisaTJ Sokol Skuhrov0200:06:0073,36
16Z316311Koťánová AnetaTJ SOKOL Hradec Králové0100:06:0371,22
17Z317148Pešková KláraTJ Sokol Hradec Králové0100:06:1166,55
18Z318168Prudičová PavlínaTJ Dobruška0200:06:1464,34
19Z319226Zdražilová ZoeSokol Opava0200:06:1563,65
20Z320209Vavřačová AnežkaTJ Sokol Skuhrov0200:06:2657,02
21Z321216Vlasáková LucieTJ Sokol Jaroměř0200:06:2756,27
22Z322136Mrhová LenkaTJ Sokol Hradec Králové0100:06:2954,69
23Z323310Mečavová LauraTJ SOKOL Hradec Králové0100:06:3153,36
24Z324111Křížová EliškaTJ Sokol Jaroměř0100:06:4345,86
25Z32520Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:4445,61
26Z326280Svobodová ŽanetaTJ Sokol Dalešice0100:06:4445,54
27Z32789Janoušková SáraTJ Sokol Praha Královské Vin0200:06:5339,74
28Z328134Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:06:5538,23
29Z32933Coufalová JohanaTJ Sokol Hradec Králové0200:06:5637,91
30Z330160Pražáková MartinaTJ Sokol Hradec Králové0100:06:5737,53
31Z331274Ponikelská AnežkaSokol Nová Paka0100:07:0730,91
32Z332331Divišová DenisaSKP Kuželky Hradec Králové0200:08:543,00
Trať 1,66 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31273Podnecký TomášTJ Sokol Kolín - atletika0100:08:33106,78
1Z4244Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín9900:08:34105,92
2M33126Metelka OndřejTJ Sokol Hradec Králové0100:08:43102,78
2Z4481Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:5199,46
3Z45199Tomášková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové9900:09:0494,62
4Z46149Peterová JanaTJ Dobruška0000:09:1291,44
5Z47308Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:1590,16
3M38281Šimek MatějČervený Kostelec0200:09:1690,44
4M39261Matoušek MatoušSeba Tanvald0200:09:2885,99
5M31073Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:09:3384,07
6M311275Prokeš AdamSokol Nová Paka0100:09:3583,09
6Z412151Petrová DenisaLokomotiva Trutnov9900:09:3881,57
7Z41350Dusilová KarolinaTJ Sokol Skuhrov0000:09:5276,43
7M31463Hanousek MatoušTJ Dobruška0200:09:5476,15
8Z415193Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:09:5874,24
9Z416315Mervartová MonikaAOTJ Dobruška0000:10:0870,38
8M31738Čáp RadekTJ Dobruška0200:10:0870,71
9M31810Bednář JáchymTJ Sokol Hradec Králové0200:10:1966,64
10Z419159Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:10:2563,92
11Z420291Vildomcová KláraTJ Sokol Dalešice0000:10:3360,67
12Z421201Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:10:4157,91
10M32222Brixi MarianTJ Sokol Hradec Králové0200:10:5353,85
11M323222Vondrouš JanTJ Sokol Jaroměř0200:11:0549,17
12M324152Pilař FilipTJ Sokol Jaroměř0200:11:0648,76
13Z425104Kolková AdélaTJ Sokol Hradec Králové9900:11:0947,09
14Z42680Hušková VeronikaTJ Sokol Skuhrov9900:11:0947,05
15Z42729Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:12:2717,79
16Z42828Buriánová IsabelaDD Horní Čermná0000:13:493,00
13M329139Nečas FilipTJ Sokol Jaroměř0200:13:573,00
Trať 2,39 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41166Provazník JosefTJ Dvůr Králové n.Labem9900:08:48103,05
2M42188Sobotka JakubTJ Sokol Jaroměř9900:08:54100,92
3M4374Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:09:0796,03
4M44230Botur VojtěchTJ Sokol Náměšť nad Oslavo9900:09:1393,60
5M45254Kříž TomášTJ Sokol Dalešice0000:09:1592,86
6M4684Chlup TomášActivity Lanškroun0000:09:1692,52
7M47297Kubát TomášTJ Spartak Vrchlabí0000:09:3087,52
8M4846Dubský JanTJ Sokol Skuhrov0000:09:3186,88
9M49257Lebloch JanOlfin Car-Vella Trutnov9900:09:3585,54
10M41056Gazda VojtěchLokomotiva Trutnov0000:09:4780,95
11M411171Rishko VadimSOKOL Skuhrov0000:09:5079,90
12M41288Janouch DavidTJ Dvůr Králové n.Labem0000:09:5179,42
1Z513117Lišková KateřinaTJ Sokol Bílovice nad Svitavou9700:09:54101,42
2Z514121Maternová KateřinaSK Nové Město nad Metují9800:09:57100,65
13M415177Ryba DavidTJ Sokol Hradec Králové9900:10:0275,42
3Z516185Scholzeová VeronikaLokomotiva Trutnov9800:10:0597,94
14M417150Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:10:2467,06
15M418249Knypl TomášTJ Sokol Kolín - atletika0000:10:2766,12
4Z519120Marková VeronikaTJ Sokol Lhota Červený Koste9800:10:2890,18
16M420156Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:10:3662,65
17M421125Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:10:4459,74
18M422314Hájek VáclavAOTJ Dobruška0000:10:5456,08
19M423204Vacek CyrilTJ Sokol Skuhrov9900:11:0253,13
5Z5244Anežka MezerováTJ Sokol Bílovice nad Svitavo9800:11:0577,71
1P25368Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:11:34-
2P26348Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:11:38-
6Z52792Jirsáková KateřinaDoubravice u České Skalice9800:11:4963,04
7Z528203Tužilová KristýnaTJ Sokol Hradec Králové9700:11:5062,73
3P29369Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:11:52-
4P30330Diviš ZdeněkSKP Kuželky Hradec Králové6400:12:12-
5P31397Vopelková DominikaBonobo9300:12:21-
6P32398Zlatník PetrTJ Sokol Královské Vinohrady7100:12:35-
7P33379Starý OldřichSokol Královské Vinohrady6000:13:09-
8P34326Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:14:09-
9P35325Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:14:15-
10P36396Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:15:11-
11P37399Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:15:11-
12P38395Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:11-
13P39394Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:17-
14P40371Marhold JanChoceň0800:16:13-
15P41374Marhold PetrChoceň7800:16:14-
16P42370Paulišová AgnesaChoceň6200:19:16-
17P43372Marholdová LucieChoceň8300:19:17-
Trať 3,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1202Turek JanSOKOL OPAVA9600:12:46106,53
2MJ214Beňovič MatějTJ Sokol Opava9600:12:48106,03
1M5358Hájek VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:12:56100,39
2M54213Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:12:56100,31
3M55221Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:0099,30
4M567Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:13:2692,64
5M57146Palzer VítTJ Sokol Opava9700:13:3789,83
6M5894Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:5186,18
3MJ9321Sedlák JiříSK Podfara Nový Hrádek9500:14:0287,44
7M510268Mužík JanAtletika Polička9800:14:0881,72
8M51132Coubal MartinTJ Sokol Kolín9700:14:1081,23
9M512245Joukal LukášSokol Nová Paka9700:14:1280,67
10M51342Červený MatějLokomotiva Trutnov9700:14:1978,92
11M5145Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují9800:14:4372,92
12M515227Zikmund ZdeněkSK Nové Město nad Metují9700:14:4671,99
4MJ1641Červený JakubLokomotiva Trutnov9500:14:5972,94
1ZJ17219Vocásková RenataTJ Sokol Kolín9600:15:08125,23
13M518352Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:16:0152,63
2ZJ19163Procházková KateřinaTJ Sokol Kolín atletika9500:16:53105,09
14M520356Alfery DominikBrandýs nad Labem9800:19:233,00
3ZJ21143Nikodýmová PetraSokol Skuhrov9500:19:5769,68
Trať 4,78 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1128Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:08108,93
2ZB2387Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:19:1597,14
3ZB3110Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:19:3393,94
1ZA4382Vítová LindaHISSPORT9300:20:50110,16
1ZC562Hanáková MiroslavaTJ Sokol Bučovice6600:20:55112,35
4ZB625Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:21:0178,42
5ZB7339Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:21:1975,27
6ZB8234Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:5269,42
2ZA9247Kalousová AlenaŽamberk8000:22:2595,72
3ZA10265Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:22:3594,12
1ME11264Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:22:42119,41
2ZC1282Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:22:4396,15
4ZA13119Marholdová LucieChoceň8300:23:1088,80
3ZC14384Jirásková EvaLanškroun6400:23:1491,50
5ZA15337Vacková AliceLanškroun8200:23:3884,64
6ZA1699Kladivová ŠárkaTJ Sokol Žamberk9300:23:5382,39
7ZB17153Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:0346,49
8ZB18294Petišková LenkaJaroměř7300:24:0646,01
9ZB19360Valášková BohumilaČeská Skalice7500:24:0745,78
10ZB20207Václavíčková EvaHradec Králové7700:24:1743,99
11ZB21214Vebrová MonikaČeská Třebová7900:24:2742,34
4ZC22240Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:24:3379,72
7ZA23283Šramarová ŠárkaJaroměř8500:24:5772,65
1ZD24206Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5600:25:19113,57
5ZC25278Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:4668,83
2ME26260Marek FrantišekSK Hronov4100:25:5294,31
3ME2716Bielčik JindřichTJ Sokol Lichkov4000:26:5286,28
6ZC28358Wallenfels LenkaTJ SOKOL Královské Vinohrady6600:26:5458,58
2ZD29172Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:03100,71
7ZC30367Šternerová HanaHradec Králové6300:28:2145,51
12ZB3119Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:29:023,00
3ZD3236Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4700:29:0585,73
4ME33263Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:1367,57
5ME34173Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:31:1052,08
6ME3535Culka VáclavNové Město nad Metují3500:31:2350,32
8ZC36182Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:456,11
7ME37385Linhart MilošNáchod4400:49:303,00
8ME38279Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:573,00
Trať 9,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1354Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:32:00106,99
2MA2364Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:32:33103,73
3MA3131Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:34:5689,28
4MA4186Skřivánek PetrSokol Opava9400:35:2386,54
1MB597Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:35:41102,39
2MB6357Wallenfels JiříTJ SOKOL Královské Vinohrady7200:36:01100,54
5MA747Dumbrovský TomášTJ Sokol Opava9500:36:0582,38
3MB831Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:36:3997,07
4MB9270Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:38:4285,69
6MA10196Šmirják MiloslavSOKOL OPAVA8900:39:1663,16
7MA11305Běhan TomášSOKOL Praha Královské Vinohr8500:39:3561,27
8MA12248Klíma PetrAtletika Polička9300:40:2356,43
9MA13251Krumphanzl ErikTJ Sokol Batňovice7500:40:3555,20
10MA14253Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:40:5852,90
5MB1583Chlup JiříActivity Lanškroun7000:41:0872,19
6MB16262Mazač JaroslavBonbon Police nad Metují6800:41:1271,84
1MC17181Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:16102,53
11MA1821Borůvka JakubJaroměř9000:41:4947,80
2MC19246Kalous Tomᚎamberk6400:41:5499,48
7MB2095Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:5967,52
8MB21389Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:42:0067,42
3MC22197Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:1397,99
9MB2313Belobrad IvanŽamberk6600:42:2065,60
12MA24184Schejbal JanTeplice nad Metují7600:42:5840,84
13MA25386Roleček MilanPěčín7600:43:1938,74
10MB26378Broulík LuděkJaroměř7100:43:4557,71
14MA27118Marhold PetrChoceň7800:43:5834,81
15MA2859Halaj JanNáchod7700:44:2831,84
1MD29231Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:28103,44
2MD30359Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:3098,86
3MD3126Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:45:4697,70
16MA3255Firkušný MartinSmiřice8200:46:3918,66
4MC33277Roháček MichalSokol Ústí nad Orlicí6100:46:5275,68
5MC34242Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:47:1174,22
11MB3517Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:3436,59
17MA3652Ettler KarelTJ Sokol Hradec Králové8400:47:3512,98
12MB3796Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:47:3636,43
6MC38189Starý OldřichSokol Královské Vínohrady6000:48:0270,10
4MD39235Červ MiloslavAtletika Polička5000:48:4584,51
18MA40346Zelený TomášSOKOL Mezilesí7500:48:515,32
7MC41269Osladil VáclavTJ Sokol Velká Jesenice6000:49:0465,13
19MA42390Riskho VadimTJ Sokol Skuhrov9400:49:053,95
5MD43238Hák JaroslavSokol Studenec4600:49:2081,90
13MB44162Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov7000:51:0117,52
20MA45212Vebr MichalČeská Třebová7800:51:523,00
21MA46391Lebedinský AlešJaroměř7800:58:143,00
22MA47225Zajíc RadekHradec Králové8800:58:293,00
23MA48392Vacek CyrilSOKOL Skuhrov9401:00:103,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1354Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:32:00106,99
2MA2364Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:32:33103,73
3MA3131Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:34:5689,28
4MA4186Skřivánek PetrSokol Opava9400:35:2386,54
5MB597Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:35:4184,76
6MB6357Wallenfels JiříTJ SOKOL Královské Vinohrady7200:36:0182,75
7MA747Dumbrovský TomášTJ Sokol Opava9500:36:0582,38
8MB831Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:36:3978,97
9MB9270Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:38:4266,58
10MA10196Šmirják MiloslavSOKOL OPAVA8900:39:1663,16
11MA11305Běhan TomášSOKOL Praha Královské Vinohr8500:39:3561,27
12MA12248Klíma PetrAtletika Polička9300:40:2356,43
13MA13251Krumphanzl ErikTJ Sokol Batňovice7500:40:3555,20
14MA14253Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:40:5852,90
15MB1583Chlup JiříActivity Lanškroun7000:41:0851,88
16MB16262Mazač JaroslavBonbon Police nad Metují6800:41:1251,49
17MC17181Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:1651,12
18MA1821Borůvka JakubJaroměř9000:41:4947,80
19MC19246Kalous Tomᚎamberk6400:41:5447,28
20MB2095Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:5946,79
21MB21389Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:42:0046,68
22MC22197Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:1345,41
23MB2313Belobrad IvanŽamberk6600:42:2044,70
24MA24184Schejbal JanTeplice nad Metují7600:42:5840,84
25MA25386Roleček MilanPěčín7600:43:1938,74
26MB26378Broulík LuděkJaroměř7100:43:4536,10
27MA27118Marhold PetrChoceň7800:43:5834,81
28MA2859Halaj JanNáchod7700:44:2831,84
29MD29231Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:2831,81
30MD30359Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:3025,55
31MD3126Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:45:4623,96
32MA3255Firkušný MartinSmiřice8200:46:3918,66
33MC33277Roháček MichalSokol Ústí nad Orlicí6100:46:5217,29
34MC34242Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:47:1115,45
35MB3517Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:3413,10
36MA3652Ettler KarelTJ Sokol Hradec Králové8400:47:3512,98
37MB3796Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:47:3612,93
38MC38189Starý OldřichSokol Královské Vínohrady6000:48:0210,26
39MD39235Červ MiloslavAtletika Polička5000:48:455,98
40MA40346Zelený TomášSOKOL Mezilesí7500:48:515,32
41MC41269Osladil VáclavTJ Sokol Velká Jesenice6000:49:044,00
42MA42390Riskho VadimTJ Sokol Skuhrov9400:49:053,95
43MD43238Hák JaroslavSokol Studenec4600:49:203,00
44MB44162Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov7000:51:013,00
45MA45212Vebr MichalČeská Třebová7800:51:523,00
46MA46391Lebedinský AlešJaroměř7800:58:143,00
47MA47225Zajíc RadekHradec Králové8800:58:293,00
48MA48392Vacek CyrilSOKOL Skuhrov9401:00:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1128Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:08108,93
2ZB2387Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:19:1597,14
3ZB3110Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:19:3393,94
4ZA4382Vítová LindaHISSPORT9300:20:5080,42
5ZC562Hanáková MiroslavaTJ Sokol Bučovice6600:20:5579,58
6ZB625Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:21:0178,42
7ZB7339Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:21:1975,27
8ZB8234Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:5269,42
9ZA9247Kalousová AlenaŽamberk8000:22:2563,71
10ZA10265Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:22:3561,86
11ZC1282Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:22:4360,54
12ZA13119Marholdová LucieChoceň8300:23:1055,71
13ZC14384Jirásková EvaLanškroun6400:23:1455,08
14ZA15337Vacková AliceLanškroun8200:23:3850,90
15ZA1699Kladivová ŠárkaTJ Sokol Žamberk9300:23:5348,30
16ZB17153Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:0346,49
17ZB18294Petišková LenkaJaroměř7300:24:0646,01
18ZB19360Valášková BohumilaČeská Skalice7500:24:0745,78
19ZB20207Václavíčková EvaHradec Králové7700:24:1743,99
20ZB21214Vebrová MonikaČeská Třebová7900:24:2742,34
21ZC22240Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:24:3341,25
22ZA23283Šramarová ŠárkaJaroměř8500:24:5737,03
23ZD24206Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5600:25:1933,18
24ZC25278Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:4628,45
25ZC28358Wallenfels LenkaTJ SOKOL Královské Vinohrady6600:26:5416,41
26ZD29172Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:0314,78
27ZC30367Šternerová HanaHradec Králové6300:28:213,00
28ZB3119Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:29:023,00
29ZD3236Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4700:29:053,00
30ZC36182Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:453,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 77%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Jeden z nejlepších závodů!!! Drobné připomínky k delším prodlevám na startech.Supr zařazení kategorií minižákyň a minižáků, přimlouvám se v rámci motivace těm prvním třem drakům dát medaili a diplom...už jsou na to hrdý, zaslouží si. Jen k zamyšlení. Jinak 1*.
dedr
U prezentace: škoda že se nemohl najít seznam s platbou předem, a nemožnost vystavením dokladu o platbě na základní startovné. Ten oranžový okruh, nemůže mít 2200 metů. Ale aspoň 2400 metrů. 8km celkem to určitě není, jak uvádí výsledky
jan.kalousek
Během celého závodního dne naše rodina řešila celkem tři problémy, vždy jsme se obrátili na pořadatele, pokaždé jiného, a musím pochválit lidský přístup, ochotu, vstřícnost a rychlé vyřešení problému, bez sebemenšího náznaku rozmrzelosti. Opravdu profíci. Krásný závod v krásném prostředí. Děkujeme i za jogurty a koblihy :-)
naike-mia

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód