Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jaroměřský kros

8.4.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jaroměřský kros
  • datum konání: 8.4.2018
  • zobrazeno již 774x
  • místo konání: Jaroměř-Josefov areál pevnosti-dolík
  • GPS: 50.33774N, 15.9239E
  • pořadatel: TJ Sokol Jaroměř

Sociální sítě

Místo konání

Jaroměř - Josefov
od 10:00 hodin

Přihlášky

online nejpozději do 31. března!!!
na místě od 8:00 hodin

Startovné

Startovné platbou přes účet je 0-100 Kč dle kategorie, na místě 150 Kč. Členové Sokola startovné dobrovolné.

Popis tratě

Délka: 9,56 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Jiří Pour
tel. 606 091 030

Propozice ve formátu PDF

Rozpis kategorií, tratí a startovních časů

Internetové stránky

http://www.jaromerskykros.cz

E-mailová adresa

jiri.pour@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.6.2021Jaroměřský kros - MČR veteránů-
25.10.2020Jaroměřský kros - MČR veteránů-
7.4.2019Jaroměřský kros367
9.4.2017Jaroměřský kros317
10.4.2016Jaroměřský kros377
12.4.2015Jaroměřský kros - MČR veteránů367
13.4.2014Jaroměřský kros354
13.4.2013Jaroměřský kros241
14.4.2012Jaroměřský kros188
16.4.2011Jaroměřský kros-

Statistika závodu Jaroměřský kros

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 2211

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Dítě Marek047
Voborníková Marie057
Čech Ondřej047
Hrůša Vojtěch997
Sejkorová Lenka637
Šolc Vítězslav577
Hurdálek Robert036
Mertlíková Eliška036
Kopecký Vojtěch066
Skálová Renata086
Vondra Vojtěch986
Kutík Richard066
Hejzlarová Aneta056
Serbousková Sára046
Prouzová Tereza046
Belobrad Ivan666
Bašková Zuzana046
Cejnarová Eliška996
Doudová Kateřina996
Vebr Dominik036
Minaříková Eliška046
Dvořáková Barbora095
Nikodýmová Nikola045
Kačerovský Michal695
Metelková Táňa725
Jakubská Beáta045
Tobišková Karolína035
Kumpoštová Andrea055
Jadrný Tomáš045
Dvořáková Tereza065
Hemelík Vítek095
Dubská Barbora035
Čáp Petr045
Nagy Adam065
Petiška Ondřej975
Potoček Vojtěch045
Borek Viktor045
Šlechtová Marie525
Filandr Lukáš045
Hemelík Luboš105
Hypešová Natálie995
Součková Tereza075
Vavřín Lukáš105
Kopecká Adéla065
Vavřín Jaromír065
Nikodýmová Denisa025
Porubek Ondřej005
Vacková Hana565
Šimůnková Pavla775
Keprtová Miloslava485

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21357Šíma VojtěchRychnov nad Kněžnou1200:01:07-
2C22265Těšina MatyášTJ Sokol  Jaroměř1100:01:08-
3C23280Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:09-
4C26254Číhák PatrikSK Dobruška1100:01:11-
5C28263Moravec MartinSK Dobruška1100:01:13-
6C29258Janský AntonínTJ Sokol Jaroměř1100:01:13-
7C210350Hamáček KryštofJaroměř1100:01:15-
8C214264Mužíček MatyášSokol Velké Hamry1300:01:25-
9C215260Lžíčař FilipTJ Sokol Jaroměř1100:01:28-
10C218262Moravec JakubSK Dobruška1400:01:37-
11C219259Klimek TobiášTJ Sokol Jaroměř1200:01:41-
12C220303Novák JiříJaroměř1300:01:41-
13C221257Fejfar JiříSokol Velké Hamry1400:01:53-
-C2-255Ettler MatějTJ Sokol HK14DNF-
-C2-256Feja MichalSK Dobruška12DNF-
-C2-261Mlčoch LukášPardubice11DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D24252Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:09-
2D25245Berntová ElaSokol Velké Hamry1100:01:09-
3D27247Fejfarová SofieSokol Velké Hamry1100:01:12-
4D211253Vrabcová NelaTJ Sokol  Jaroměř1100:01:16-
5D212251Malinová KateřinaTJ Sokol Jaroměř1100:01:18-
6D213248Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:20-
7D216363Háková JohanaSokol Studenec1200:01:30-
8D217364Háková ZuzanaSokol Studenec1200:01:37-
9D222351Hamáčková AnežkaJaroměř1400:02:04-
10D223465Hovorková TerezaSkršice1500:03:49-
-D2-246Ettlerová JohanaTJ Sokol HK16DNF-
-D2-249Hůzlová EliškaSokol Velké Hamry12DNF-
-D2-250Kubínová DianaBohuslavice12DNF-
-D2-331Frejvaldová MarkétaSK Dobruška14DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13284Kodym VojtěchSokol Studenec0900:03:16102,48
2M1426Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:03:18100,83
3M1725Číhák MatějSK Dobruška0900:03:2296,69
4M1831Moravec JanSK Dobruška0900:03:2395,44
5M11034Procházka FrantišekTJ Sokol Skuhrov1000:03:2791,15
6M11127Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:03:2890,77
7M11435Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2989,79
8M115307Chudý OndřejHradec Králové0900:03:2988,97
9M11733Novák VáclavSokol Velké Hamry1000:03:3682,35
10M12132Mužíček PetrSokol Velké Hamry1000:03:4177,51
11M122318Stříbrný DanSokol Vlkov1000:03:4177,23
12M12320Bárt BartolomějSokol Velké Hamry0900:03:4176,84
13M12528Holda NathanTJ Sokol Jaroměř0900:03:4474,39
14M12730Kudláček MilanTJ Sokol Jaroměř1000:03:4573,72
15M129382Holan MatějSokol Dvůr Králové0900:03:4968,80
16M13638Šmída OndřejSokol Lhota pod Libčany1000:04:0256,43
17M13740Trchalík TomášTJ Sokol Jaroměř0900:04:0552,63
18M139287Šimek MatyášSokol Velké Hamry0900:04:0751,09
19M14039Tomeš JiříAtletický oddíl Spartak Vrchlabí1000:04:0750,70
20M142327Holubář RadimHustýřany1000:04:2136,50
21M14341Vavřín LukášTJ Sokol Jaroměř1000:05:223,00
-M1-21Bém JáchymTJ Sokol Jaroměř09DNF-
-M1-22Brůna AdamSokol Velké Hamry09DNF-
-M1-23Brzek ŠimonTJ Sokol Jaroměř10DNF-
-M1-24Černík MarekSK Dobruška10DNF-
-M1-29Hůzl MarekSokol Velké Hamry09DNF-
-M1-36Schmidt ErikAtletický oddíl Spartak Vrchlabí09DNF-
-M1-37Suchý AdamAK Herálec10DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1111Jodasová ZuzanaSokol Velké Hamry0900:03:06107,11
2Z126Dvořáková DanielaVelichovky0900:03:1499,33
3Z1515Netalová IzabelaTJ Sokol Jaroměř0900:03:1993,56
4Z16296Dvořáková BarboraSK Dobruška0900:03:2291,06
5Z19281Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2686,70
6Z112381Holanová AnežkaSokol Dvůr Králové0900:03:2884,23
7Z11318Skálová MonikaSK Dobruška1000:03:2983,72
8Z1164Borčická DenisaSokol Velké Hamry0900:03:3478,61
9Z11816Nováková NatálieTJ Sokol Jaroměř1000:03:3874,29
10Z11917Prokopová TerezaTJ Sokol Jaroměř1000:03:3973,37
11Z120273Zrnová KarolínaZŠ Nová Paka0900:03:3972,65
12Z1245Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:03:4369,11
13Z1268Hudousková SáraTJ Sokol Hradec Králové1000:03:4467,44
14Z12819Vrbatová TerezieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0900:03:4764,40
15Z130285Háková BarboraSokol Studenec1000:03:4962,05
16Z131384Pitáková AdélaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí1000:03:5061,34
17Z132372Klouzová KamilaSokol Studenec1000:03:5258,95
18Z1337Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:03:5358,61
19Z134373Váchová BarboraTJ Sokol Jaroměř0900:03:5457,18
20Z135371Jonášová ŠtepánkaSokol Velké Hamry1000:03:5556,63
21Z1383Bednářová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř1000:04:0644,39
22Z14110Jindrová NelaAtletika Jaroměř1000:04:0743,41
-Z1-2Bébrová JulieTJ Sokol Kolín10DNF-
-Z1-395Hančová Karolína-09DNF-
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2472Buryšek MatyášOlfinCar SkiTeam Trutnov0800:04:02101,69
2M2574Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:04100,56
3M26380Rejsek MatyášPřípravka oddílu atletiky TJ Sokol Hradec Králov0700:04:0797,75
4M2886Poslt AdamTJ Sokol Jaroměř0800:04:0996,01
5M21083Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:1293,97
6M21379Kondrát AdamSokol Kolín-Atletika0700:04:1492,11
7M21788Souček ŠimonTJ Maratonstav Úpice0800:04:2186,16
8M21884Petera TomášTJ SOKOL Jaroměř0800:04:2186,08
9M22071Bezkočka MarekTJ Sokol Kolín0700:04:2384,96
10M22175Hofman JonášHCM Jaroměř0700:04:2484,11
11M22493Zolman FilipTJ Sokol Jaromer0800:04:2880,63
12M22569Allmer KryštofTJ Sokol Jaroměř0800:04:2880,27
13M22790Svoboda JanSokol Velké Hamry0700:04:3079,17
14M229386Horák LukášJaroměř0700:04:3376,45
15M23581Kozák VojtěchTJ Sokol HK0700:04:3872,42
16M23692Vítek PatrikTJ Sokol HK0700:04:4070,56
17M239333Kurfiřt JakubTJ Sokol Skuhrov0800:04:4269,39
18M24085Plesl JosefTJ Sokol Skuhrov0800:04:4268,95
19M24189Stejskal MatějSK Dobruška0800:04:4467,66
20M24373Erlebach VítAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:04:4665,61
21M24591Šmída OldřichSokol Lhota pod Libčany0800:04:4963,16
22M24778Jindra AdamAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:04:5458,89
23M24882Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř0800:04:5558,59
24M25394Žárský JeronýmJaroměř-Semonice0700:05:0252,31
25M255316Nagy MichalJaroměř0800:05:0748,63
26M260388Učený PavelAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:05:1839,59
27M262340Ráž MartinSokol Jaroměř0700:05:577,47
28M26376Holas JosefTJ Sokol Jaroměř0800:05:577,35
29M26580Kopecký LadislavTJ Sokol Jaroměř0800:06:033,00
-M2-70Bažant KryštofSokol Velké Hamry07DNF-
-M2-87Solom JakubSokol Kolín-Atletika07DNF-
-M2-345Thiele Antonín-08DNF-
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2143Benešová AnetaTJ Sokol Kolín0700:03:53101,17
2Z2246Doležalová TerezaTJ Sokol Náchod0800:03:54100,32
3Z23288Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:5698,51
4Z2742Bébrová SofieTJ Sokol Kolín0700:04:0888,47
5Z2961Schederová AmálieSokol Kolín-Atletika0700:04:1186,25
6Z21144Cilichová AnnaSokol Velké Hamry0700:04:1483,48
6Z21148Frejvaldová MartinaSK Dobruška0800:04:1483,48
8Z21462Skálová RenataSK Dobruška0800:04:1879,72
9Z215301Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:04:1979,01
10Z216304Matějková Viktoria ElaLubník0700:04:2077,84
11Z21945Coufalová MarieHradec Králové0700:04:2276,46
12Z221282Chrástová BarboraSokol Studenec0800:04:2475,07
13Z22353Chlupáčová AnežkaHradec Králové0700:04:2573,77
14Z226283Pavlová KarolínaSokol Studenec0700:04:3069,98
15Z22852Hronovská TerezaTJ Sokol Hradec Králové0700:04:3069,63
16Z23057Lžíčařová LucieTJ Sokol Jaroměř0700:04:3367,03
17Z23158Nagyová ZuzanaTJ Sokol Skuhrov0800:04:3466,49
18Z232295Nosková MarelaSokol Úbislavice0800:04:3664,57
19Z23366Štefanová KarolínaTJ Sokol Jaroměř0700:04:3664,06
20Z234291Grusová TerezaSokol Dvůr Králové n/L0800:04:3863,13
21Z23663Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:04:4060,96
22Z23847Fejfarová ViktorieSokol Velké Hamry0800:04:4160,08
23Z24254Ivaničová MichaelaSokol Velké Hamry0800:04:4655,98
24Z24464Stránská AnežkaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0700:04:4854,34
25Z24651Horáková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové0700:04:4953,02
26Z24960Pešková AdélaTJ Sokol Hradec Králové0700:04:5547,88
27Z25050Hofmanová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:04:5746,78
28Z25149Hejnová EmaTJ Sokol Jaroměř0700:05:0044,21
29Z252329Jeřábková LucieTJ Sokol Nová Paka0700:05:0242,07
30Z254387Baracová KarolínaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:05:0241,89
31Z256330Jeřábková JanaTJ Sokol Nová Paka0800:05:0837,14
32Z25768Tučková BarboraSokol Hradec Králové0700:05:1134,64
33Z25859Nováková KristýnaSokol Velké Hamry0800:05:1531,13
34Z259328Kuželková RozálieTJ Sokol Jaroměř0700:05:1828,84
35Z26167Tichá AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:05:3613,36
36Z26465Stránská AnnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0700:06:023,00
37Z266309Langerová ErikaHradec Králové0800:06:183,00
-Z2-55Jakubska NelaTJ Sokol Jaroměř07DNF-
-Z2-56Jindřišková BarboraSokol Velké Hamry08DNF-
-Z2-77Hudousková DoraTJ Sokol Hradec Králové07DNF-
Mladší žáci (trať 2,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31156Štefan JanSokol Studenec0500:08:10102,61
2M33133Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:08:1999,09
3M34277Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:08:2198,29
4M35144Kuhn FrantišekMaratonstav Úpice0600:08:2497,14
5M36155Souček OndřejTJ Maratonstav Úpice0600:08:3991,07
6M37138Hloušek FilipTJ Sokol Skuhrov0600:08:5186,20
7M39154Seidl LukášSK Dobruška0500:09:0381,22
8M310390Vitvar JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:09:0381,19
9M311294Nosek FrantišekSokol Úbislavice0500:09:1775,87
10M312157Šůstek ŠtěpánTJ Sokol HK0500:09:1974,91
11M314150Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:09:2273,50
12M315151Petera MartinTJ SOKOL Jaroměř0500:09:2771,66
13M316153Postupa FilipTJ Sokol Jaroměř0500:09:3269,63
14M317132Bezrouk MatějTJ Sokol HK0500:09:3468,85
15M318314Petržálek VáclavSokol Kolin atletika0600:09:3568,40
16M319152Petržela LukášTJ Sokol HK0500:09:3568,37
17M320145Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:09:3668,21
18M325146Lelek JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:09:4763,44
19M326385Bláha DanielTJ Sokol HK0600:09:4863,26
20M327147Locker OndraSK Dobruška0500:09:5261,61
21M329139Horáček VáclavSokol kolín atletika0500:09:5858,96
22M330140Klazar FilipAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:10:0257,56
23M333374Dubský ŠtěpánTJ Sokol Skuhrov0600:10:1253,63
24M334137Halíř AdamTJ Sokol HK0500:10:1253,49
25M335136Gloser TomášTJ Sokol HK0600:10:2946,83
26M340298Javůrek FilipTJ Sokol HK0600:10:5337,16
27M341141Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:11:0332,87
28M348160Zeman MichalTJ Sokol HK0600:11:2723,18
29M349107Janák JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:11:4615,48
30M350313Macoun FrantišekČKS Ski Jilemnice0600:11:5810,69
31M351149Marek OndřejTJ Sokol Jaroměř0600:12:086,96
-M3-134Čermák MartinTJ Sokol HK05DNF-
-M3-135Dusil JakubTJ Sokol Skuhrov05DNF-
-M3-142Kryčfalušij TomášTJ Sokol Skuhrov06DNF-
-M3-143Kubias JosefTJ Sokol HK05DNF-
-M3-148Málek MarekSokol kolín atletika05DNF-
-M3-158Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř06DNF-
-M3-159Veinfurter AdamTJ Sokol Jaroměř06DNF-
-M3-266Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř06DNF-
Mladší žákyně (trať 1,37 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31101Havlíčková AnnaTJ Sokol Hradec Králové0500:05:25103,10
2Z3295Ducháčová EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:30100,22
3Z33124Štefanová MarkétaSokol Studenec/SK Studenec0500:05:3696,69
4Z3497Exnarová VendulaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:05:3895,32
5Z35320Machová JolanaTJ Sokol Jaroměř0500:05:4193,68
6Z3696Dvořáková TerezaTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0600:05:4292,86
7Z37106Hübnerová KarolínaTJ Sokol Skuhrov0500:05:4491,70
8Z38111Kondrátová NatálieSokol Kolín-Atletika0600:05:4591,29
9Z3999Frejvaldová BarboraSK Dobruška0500:05:4789,67
10Z310310Kumpoštová AndreaIscarex Junior Team ČT0500:05:4789,62
11Z311127Tynková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0600:05:4889,19
12Z312400Mičánková VeronikaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:5088,36
13Z313119Pokorná KláraSokol Kolín-Atletika0600:05:5088,22
14Z314118Plecháčová IlonaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:05:5187,46
15Z315399Hudousková BarboraTJ Sokol Hradec Králové0500:05:5187,45
16Z316292Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:05:5982,87
17Z317398Šmídová JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:0082,08
18Z318130Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:06:0181,58
19Z319123Stejskalová TerezaSK Dobruška0600:06:0281,10
20Z32098Fejová ViktorieSK Dobruška0600:06:0280,69
21Z321122Součková JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:0380,19
22Z322113Kopelentová AdélaSokol Kolín-Atletika0600:06:0876,92
23Z323297Dvořáková KláraSK Dobruška0600:06:0976,81
24Z324128Václavková EliškaSK Dobruška0500:06:0976,44
25Z325120Pospíšilová KateřinaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:06:1275,03
26Z326396Hálová SabinaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:1473,52
27Z327319Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:06:1473,35
28Z328326Krouželová LucieTJ Sokol HK0600:06:1573,07
29Z329108Jindrová AnnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:06:1672,10
30Z330393Součková ElenaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:1672,09
31Z331299Chudá EliškaTJ Sokol HK0600:06:1871,40
32Z332100Hančová KláraAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:06:1970,75
33Z333300Machková MariannaTJ Sokol HK0600:06:2368,19
34Z334383Novotná NellaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:2567,10
35Z335103Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:06:2566,65
36Z336125Štětinová KateřinaAtletika Dobruška0600:06:2666,39
37Z337114Kudrnáčová LindaTJ Sokol Jaroměř0500:06:3262,63
38Z338397Pavelková Vendula-0500:06:3362,00
39Z339311Hořejší DanielaTJ Sokol HK0500:06:3561,07
40Z340337Picková AnnaSokol Hradec Králová0600:06:3561,06
41Z341312Regentová EmilyTJ Sokol HK0600:06:3660,14
42Z342102Hejsková TerezaTJ Sokol Hradec Králové0500:06:3759,34
43Z343117Pittnerová AdélaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:06:4554,92
44Z344126Thiele EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:4753,43
45Z345105Hochsteigerová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:06:4952,57
46Z346131Volechová KláraAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:06:5250,78
47Z347110Klimeková TerezaTJ Sokol Jaroměř0600:06:5250,47
48Z348268Flégrová MartinaSemonice0500:08:018,83
49Z349269Novotná LucieTJ Sokol Jaroměř0500:08:037,21
50Z350389Bártová EvaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:08:263,00
-Z3-109Jindřišková LucieSokol Velké Hamry06DNF-
-Z3-115Luňáková ViktorieTJ Sokol Hradec Králové05DNF-
-Z3-116Mrštíková AnetaTJ Sokol Hradec Králové06DNF-
-Z3-121Pražáková DanielaTJ Sokol Hradec Králové05DNF-
-Z3-129Vendula PavelkováAtletický oddíl Spartak Vrchlabí05DNF-
Starší žáci (trať 2,39 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41346Bílek DavidVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:24104,74
2M42192Štrégl MatyášAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:08:4098,76
3M43197Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:08:4596,49
4M44343Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:09:0588,74
5M45315Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:09:2382,03
6M46289Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:09:3178,66
7M47336Bukáček MarekAtletika Polička0400:09:3876,13
8M48194Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:4872,42
9M49189Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:09:5270,65
10M410188Petržálek RadekTJ Sokol Kolin 0400:09:5868,23
11M411181Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:10:0665,29
12M412182Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:10:1063,77
13M413187Kvapil LukášTJ Sokol Jaroměř0400:10:1263,10
14M414349Mach MatyašHCM Jaroměř0300:10:2757,24
15M415317Nagy KamilJaroměř0400:10:3653,52
16M416180Čáp PetrSK Dobruška0400:10:3753,08
17M417321Duda DominikLOKO Trutnov0300:10:5048,22
18M418184Horák PavelSokol Velké Hamry0400:10:5944,85
19M419193Trampota MatějTJ Sokol HK0400:11:0641,99
20M421191Rejsek BenediktTJ Sokol HK0400:11:5821,85
21M422183Filandr LukášTJ Sokol Jaroměř0400:12:0419,69
22M425379Izák MatyášJaroměř0400:13:233,00
-M4-179Brůna JakubSokol Velké Hamry03DNF-
-M4-185Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová04DNF-
-M4-186Jodas OndřejSokol Velké Hamry04DNF-
-M4-190Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov03DNF-
-M4-195Vacek TeoTJ Sokol Skuhrov04DNF-
-M4-196Vavrda LubošTJ Sokol HK03DNF-
Starší žákyně (trať 2,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42175Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:08:16113,47
2Z48161Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín0300:08:5997,36
3Z413176Vlková AndreaSokol Kolín atletika0400:09:2189,16
4Z421170Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:09:4281,45
5Z422394Řezníčková AnežkaTJ Sokol Hradec Králové0400:09:4381,03
6Z423335Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:09:4480,69
7Z424375Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0400:09:4480,35
8Z428169Kašíková KateřinaTJ Sokol Kolín atletika0400:09:5675,97
9Z431392Coufalová HanaTJ Sokol HK0400:10:0572,74
10Z432168Hofmanová KristýnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:10:0871,58
11Z436173Nováčková AgátaSokol kolín atletika0400:10:3461,76
12Z437377Dubská BarboraTJ Sokol Skuhrov0300:10:3461,75
13Z438166Erlebachová AnetaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:10:4756,66
14Z439167Erlebachová LucieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:10:5055,73
15Z442174Parovinčaková OxanaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:11:0450,56
16Z443378Nikodýmová NikolaTJ Sokol Skuhrov0400:11:0749,20
17Z444178Žišková ViktorieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:11:1247,46
18Z445177Zimová MichaelaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:11:1247,45
19Z446391Brožková DenisaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:11:1845,06
20Z447172Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:11:2044,29
21Z452165Dejmková MarieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:12:1224,74
22Z453267Černilovská LucieTJ Sokol Jaroměř0400:12:3615,87
-Z4-162Bašková ZuzanaTj Sokol Jaroměř04DNF-
-Z4-163Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov04DNF-
-Z4-171Kurfiřtová NatálieTJ Sokol Skuhrov03DNF-
Dorostenci (trať 3,76 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51202Pazdera RomanTJ Sokol Kolín0100:13:15107,59
2M52290Vintr MatyášLokomotiva Trutnov0200:13:39101,67
3M53278Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:14:2490,73
4M59325Moravec JanOB TJ Sokol Žamberk0200:16:1763,29
5M510203Volech RadekAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0200:16:2361,95
6M511200Čáp RadekSK Dobruška0200:17:3843,63
-M5-201Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice01DNF-
Dorostenky (trať 2,39 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z520339Pultarová VeronikaTJ Sokol HK0100:11:29115,52
2Z523376Nikodýmová DenisaTJ Sokol Skuhrov0200:12:4994,25
3Z524199Postupová LucieŠestajovice0100:13:0490,22
-Z5-198Bjelková TerezieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí02DNF-
Junioři 18-19 let (trať 3,76 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4324Moravec JakubJM Team Letohrad9900:14:57105,72
2MJ5206Břečka DominikSokol Velké Hamry9900:15:3397,97
3MJ6208Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:15:4196,30
4MJ7207Hájek VáclavSK Dobruška0000:15:4196,25
5MJ8323Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:15:4994,42
Juniorky 18-19 let (trať 3,76 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-ZJ-204Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín99DNF-
-ZJ-205Vokálová MichaelaTJ Sokol Jaroměř00DNF-
Muži A 20-39 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1370Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:40107,81
2MA2490Hübl RadekRunsport Salomon Team8800:34:3097,00
3MA3358Viktora MilanVeslařský klub Dukla Praha9000:34:4995,19
4MA4332Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:34:5195,02
5MA5480Novák DavidSalomon / Suunto9800:36:0088,20
6MA6241Toman RadekAFK Kornice8700:36:3984,38
7MA7227Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:1480,93
8MA9362Dostál JanVella team Náchod8600:37:4777,72
9MA10496Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:37:5876,64
10MA11474Řemínek MatějAC Choceň8600:38:1175,40
11MA12209Rishko VadymTJ Sokol Skuhrov9600:38:3173,41
12MA13365Balcar MichalRunsport Team8500:38:4771,85
13MA14473Ježek MartinSK Stará Paka8300:38:5970,69
14MA16232Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:2162,61
15MA17230Kahl VáclavPředměřice nad Labem8500:40:3661,14
16MA18472Pánek TomášSK Stará Paka8500:40:3960,86
17MA19477Čížek JanHradec Králové8400:40:5659,15
18MA22353Mašek PetrAtletický oddíl Spartak Vrchlabí7900:41:2756,20
19MA24228Dufka VladislavČervený Kostelec9100:41:3655,31
20MA29355Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:43:3143,98
21MA30190Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov9600:43:5841,38
22MA33342Holubář MartinHustířany7900:44:5635,69
23MA37356Zítko JakubNáchod9500:46:1428,02
24MA42483Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8900:47:4219,38
25MA45274Šanda MatějJaroměř Josefov9800:48:4013,74
26MA46275Stebel MartinSvídnický Extrém Team8000:50:573,00
-MA-229Hubálek LukášSRTG Hradec Králové92DNF-
-MA-234Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí79DNF-
-MA-236Paducha JakubŠpindlerův mlýn85DNF-
-MA-487Novotný PavelBK Vysoká nad Labem81DNF-
Muži B 40-49 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8485Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:21113,13
2MB20224Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:41:1293,89
3MB21322Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:41:2392,98
4MB26360Vít PavelVella team Náchod7100:41:4691,07
5MB27486Klein PetrPodhorní Újezd7300:42:0989,15
6MB28497Hák MichalSokol Studenec7500:42:1288,87
7MB32238Schejbal JanRunSport Team7600:44:2377,97
8MB36481Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:45:4471,24
9MB38293Hampl AloisOstrov7000:46:2268,03
10MB44226David VáclavSmiřice7400:47:5960,00
11MB48235Němec RadekLitomyšl7700:51:5939,97
12MB49237Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov7000:53:0734,27
13MB50242Vacek JiříDlouhá Třebová7700:55:2123,12
-MB-239Schmidt HynekAtletický oddíl Spartak Vrchlabí73DNF-
-MB-244Vebr MichalČeská Třebová78DNF-
-MB-270Dvořák PetrJaroměř76DNF-
-MB-276Kutík PavelJaroměř73DNF-
Muži C 50-59 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15225Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:29106,82
2MC23279Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:41:3196,84
3MC25366Mazač JaroslavWikov Hronov6800:41:3896,34
4MC31221Bechyně RadekTJ Sokol Kolín 6700:44:0584,28
5MC35233Lelek MartinAtletický oddíl Spartak Vrchlabí6500:45:3576,98
6MC41222Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:5570,42
7MC51231Kolařík VladimírRychnov nad Kněžnou6600:58:5112,03
-MC-243Valenta MichalPrales Tužín62DNF-
Muži D 60-69 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD34240Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:05104,34
2MD39308Flegl VlastimilBrtev5300:46:3298,08
3MD40367Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:3897,58
4MD43305Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:4592,76
5MD47223Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:51:1377,71
Muži E 70 let a starší (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4306Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:21:34140,60
2ME19347Dostál VáclavHradec Králové4200:29:4879,71
3ME20220Pšenička JiříPardubice4600:29:4879,69
4ME21489Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:30:2575,19
Ženy A 20-34 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3479Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:27108,31
2ZA5488Khýrová AnetaCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem9300:21:3497,86
3ZA7359Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:0093,83
4ZA8215Komárková TerezaNová Paka9800:23:0383,91
5ZA9212Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:23:4277,94
6ZA13214Kolaříková MarkétaRychnov nad Kněžnou9800:24:2770,91
7ZA18338Vopařilová PetraLanškroun8500:28:1934,63
8ZA23210Blehová MichaelaHradec Králové8800:32:123,00
9ZA24213Kocourová TerezaJaroměř8900:32:143,00
10ZA25482Konopelisová Michaela-9100:34:473,00
-ZA-217Mlčochová JiřinaPardubice87DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1219Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:19:34126,44
2ZB10344Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:5288,23
3ZB12361Rýdlová DenisaVella team Náchod8200:24:1185,33
4ZB14334Kurfiřtová PetraTJ Sokol Skuhrov7800:24:3881,47
5ZB16354Hamáčková KateřinaJaroměř8200:27:4853,32
6ZB22286Jonášová KájaSokol Velké Hamry7800:30:2629,88
-ZB-271Dvořáková IvaAtletika Jaroměř81DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2216Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:20:03125,72
2ZC11211Háková MichaelaSokol Valteřice7100:24:0390,91
3ZC15475Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:24:5583,38
Ženy D 55 let a starší (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6352Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:21:38147,79
2ZD17369Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:05102,44
3ZD26368Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:3449,78
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21357Šíma VojtěchRychnov nad Kněžnou1200:01:07-
2C22265Těšina MatyášTJ Sokol  Jaroměř1100:01:08-
3C23280Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:09-
1D24252Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:09-
2D25245Berntová ElaSokol Velké Hamry1100:01:09-
4C26254Číhák PatrikSK Dobruška1100:01:11-
3D27247Fejfarová SofieSokol Velké Hamry1100:01:12-
5C28263Moravec MartinSK Dobruška1100:01:13-
6C29258Janský AntonínTJ Sokol Jaroměř1100:01:13-
7C210350Hamáček KryštofJaroměř1100:01:15-
4D211253Vrabcová NelaTJ Sokol  Jaroměř1100:01:16-
5D212251Malinová KateřinaTJ Sokol Jaroměř1100:01:18-
6D213248Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:20-
8C214264Mužíček MatyášSokol Velké Hamry1300:01:25-
9C215260Lžíčař FilipTJ Sokol Jaroměř1100:01:28-
7D216363Háková JohanaSokol Studenec1200:01:30-
8D217364Háková ZuzanaSokol Studenec1200:01:37-
10C218262Moravec JakubSK Dobruška1400:01:37-
11C219259Klimek TobiášTJ Sokol Jaroměř1200:01:41-
12C220303Novák JiříJaroměř1300:01:41-
13C221257Fejfar JiříSokol Velké Hamry1400:01:53-
9D222351Hamáčková AnežkaJaroměř1400:02:04-
10D223465Hovorková TerezaSkršice1500:03:49-
Trať 0,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1111Jodasová ZuzanaSokol Velké Hamry0900:03:06107,11
2Z126Dvořáková DanielaVelichovky0900:03:1499,33
1M13284Kodym VojtěchSokol Studenec0900:03:16102,48
2M1426Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:03:18100,83
3Z1515Netalová IzabelaTJ Sokol Jaroměř0900:03:1993,56
4Z16296Dvořáková BarboraSK Dobruška0900:03:2291,06
3M1725Číhák MatějSK Dobruška0900:03:2296,69
4M1831Moravec JanSK Dobruška0900:03:2395,44
5Z19281Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2686,70
5M11034Procházka FrantišekTJ Sokol Skuhrov1000:03:2791,15
6M11127Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:03:2890,77
6Z112381Holanová AnežkaSokol Dvůr Králové0900:03:2884,23
7Z11318Skálová MonikaSK Dobruška1000:03:2983,72
7M11435Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2989,79
8M115307Chudý OndřejHradec Králové0900:03:2988,97
8Z1164Borčická DenisaSokol Velké Hamry0900:03:3478,61
9M11733Novák VáclavSokol Velké Hamry1000:03:3682,35
9Z11816Nováková NatálieTJ Sokol Jaroměř1000:03:3874,29
10Z11917Prokopová TerezaTJ Sokol Jaroměř1000:03:3973,37
11Z120273Zrnová KarolínaZŠ Nová Paka0900:03:3972,65
10M12132Mužíček PetrSokol Velké Hamry1000:03:4177,51
11M122318Stříbrný DanSokol Vlkov1000:03:4177,23
12M12320Bárt BartolomějSokol Velké Hamry0900:03:4176,84
12Z1245Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:03:4369,11
13M12528Holda NathanTJ Sokol Jaroměř0900:03:4474,39
13Z1268Hudousková SáraTJ Sokol Hradec Králové1000:03:4467,44
14M12730Kudláček MilanTJ Sokol Jaroměř1000:03:4573,72
14Z12819Vrbatová TerezieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0900:03:4764,40
15M129382Holan MatějSokol Dvůr Králové0900:03:4968,80
15Z130285Háková BarboraSokol Studenec1000:03:4962,05
16Z131384Pitáková AdélaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí1000:03:5061,34
17Z132372Klouzová KamilaSokol Studenec1000:03:5258,95
18Z1337Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:03:5358,61
19Z134373Váchová BarboraTJ Sokol Jaroměř0900:03:5457,18
20Z135371Jonášová ŠtepánkaSokol Velké Hamry1000:03:5556,63
16M13638Šmída OndřejSokol Lhota pod Libčany1000:04:0256,43
17M13740Trchalík TomášTJ Sokol Jaroměř0900:04:0552,63
21Z1383Bednářová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř1000:04:0644,39
18M139287Šimek MatyášSokol Velké Hamry0900:04:0751,09
19M14039Tomeš JiříAtletický oddíl Spartak Vrchlabí1000:04:0750,70
22Z14110Jindrová NelaAtletika Jaroměř1000:04:0743,41
20M142327Holubář RadimHustýřany1000:04:2136,50
21M14341Vavřín LukášTJ Sokol Jaroměř1000:05:223,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2143Benešová AnetaTJ Sokol Kolín0700:03:53101,17
2Z2246Doležalová TerezaTJ Sokol Náchod0800:03:54100,32
3Z23288Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:5698,51
1M2472Buryšek MatyášOlfinCar SkiTeam Trutnov0800:04:02101,69
2M2574Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:04100,56
3M26380Rejsek MatyášPřípravka oddílu atletiky TJ Sokol Hradec Králov0700:04:0797,75
4Z2742Bébrová SofieTJ Sokol Kolín0700:04:0888,47
4M2886Poslt AdamTJ Sokol Jaroměř0800:04:0996,01
5Z2961Schederová AmálieSokol Kolín-Atletika0700:04:1186,25
5M21083Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:1293,97
6Z21148Frejvaldová MartinaSK Dobruška0800:04:1483,48
6Z21144Cilichová AnnaSokol Velké Hamry0700:04:1483,48
6M21379Kondrát AdamSokol Kolín-Atletika0700:04:1492,11
8Z21462Skálová RenataSK Dobruška0800:04:1879,72
9Z215301Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:04:1979,01
10Z216304Matějková Viktoria ElaLubník0700:04:2077,84
7M21788Souček ŠimonTJ Maratonstav Úpice0800:04:2186,16
8M21884Petera TomášTJ SOKOL Jaroměř0800:04:2186,08
11Z21945Coufalová MarieHradec Králové0700:04:2276,46
9M22071Bezkočka MarekTJ Sokol Kolín0700:04:2384,96
12Z221282Chrástová BarboraSokol Studenec0800:04:2475,07
10M22175Hofman JonášHCM Jaroměř0700:04:2484,11
13Z22353Chlupáčová AnežkaHradec Králové0700:04:2573,77
11M22493Zolman FilipTJ Sokol Jaromer0800:04:2880,63
12M22569Allmer KryštofTJ Sokol Jaroměř0800:04:2880,27
14Z226283Pavlová KarolínaSokol Studenec0700:04:3069,98
13M22790Svoboda JanSokol Velké Hamry0700:04:3079,17
15Z22852Hronovská TerezaTJ Sokol Hradec Králové0700:04:3069,63
14M229386Horák LukášJaroměř0700:04:3376,45
16Z23057Lžíčařová LucieTJ Sokol Jaroměř0700:04:3367,03
17Z23158Nagyová ZuzanaTJ Sokol Skuhrov0800:04:3466,49
18Z232295Nosková MarelaSokol Úbislavice0800:04:3664,57
19Z23366Štefanová KarolínaTJ Sokol Jaroměř0700:04:3664,06
20Z234291Grusová TerezaSokol Dvůr Králové n/L0800:04:3863,13
15M23581Kozák VojtěchTJ Sokol HK0700:04:3872,42
21Z23663Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:04:4060,96
16M23692Vítek PatrikTJ Sokol HK0700:04:4070,56
22Z23847Fejfarová ViktorieSokol Velké Hamry0800:04:4160,08
17M239333Kurfiřt JakubTJ Sokol Skuhrov0800:04:4269,39
18M24085Plesl JosefTJ Sokol Skuhrov0800:04:4268,95
19M24189Stejskal MatějSK Dobruška0800:04:4467,66
23Z24254Ivaničová MichaelaSokol Velké Hamry0800:04:4655,98
20M24373Erlebach VítAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:04:4665,61
24Z24464Stránská AnežkaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0700:04:4854,34
21M24591Šmída OldřichSokol Lhota pod Libčany0800:04:4963,16
25Z24651Horáková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové0700:04:4953,02
22M24778Jindra AdamAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:04:5458,89
23M24882Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř0800:04:5558,59
26Z24960Pešková AdélaTJ Sokol Hradec Králové0700:04:5547,88
27Z25050Hofmanová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:04:5746,78
28Z25149Hejnová EmaTJ Sokol Jaroměř0700:05:0044,21
29Z252329Jeřábková LucieTJ Sokol Nová Paka0700:05:0242,07
24M25394Žárský JeronýmJaroměř-Semonice0700:05:0252,31
30Z254387Baracová KarolínaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:05:0241,89
25M255316Nagy MichalJaroměř0800:05:0748,63
31Z256330Jeřábková JanaTJ Sokol Nová Paka0800:05:0837,14
32Z25768Tučková BarboraSokol Hradec Králové0700:05:1134,64
33Z25859Nováková KristýnaSokol Velké Hamry0800:05:1531,13
34Z259328Kuželková RozálieTJ Sokol Jaroměř0700:05:1828,84
26M260388Učený PavelAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:05:1839,59
35Z26167Tichá AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:05:3613,36
27M262340Ráž MartinSokol Jaroměř0700:05:577,47
28M26376Holas JosefTJ Sokol Jaroměř0800:05:577,35
36Z26465Stránská AnnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0700:06:023,00
29M26580Kopecký LadislavTJ Sokol Jaroměř0800:06:033,00
37Z266309Langerová ErikaHradec Králové0800:06:183,00
Trať 1,37 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31101Havlíčková AnnaTJ Sokol Hradec Králové0500:05:25103,10
2Z3295Ducháčová EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:30100,22
3Z33124Štefanová MarkétaSokol Studenec/SK Studenec0500:05:3696,69
4Z3497Exnarová VendulaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:05:3895,32
5Z35320Machová JolanaTJ Sokol Jaroměř0500:05:4193,68
6Z3696Dvořáková TerezaTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0600:05:4292,86
7Z37106Hübnerová KarolínaTJ Sokol Skuhrov0500:05:4491,70
8Z38111Kondrátová NatálieSokol Kolín-Atletika0600:05:4591,29
9Z3999Frejvaldová BarboraSK Dobruška0500:05:4789,67
10Z310310Kumpoštová AndreaIscarex Junior Team ČT0500:05:4789,62
11Z311127Tynková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0600:05:4889,19
12Z312400Mičánková VeronikaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:5088,36
13Z313119Pokorná KláraSokol Kolín-Atletika0600:05:5088,22
14Z314118Plecháčová IlonaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:05:5187,46
15Z315399Hudousková BarboraTJ Sokol Hradec Králové0500:05:5187,45
16Z316292Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:05:5982,87
17Z317398Šmídová JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:0082,08
18Z318130Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:06:0181,58
19Z319123Stejskalová TerezaSK Dobruška0600:06:0281,10
20Z32098Fejová ViktorieSK Dobruška0600:06:0280,69
21Z321122Součková JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:0380,19
22Z322113Kopelentová AdélaSokol Kolín-Atletika0600:06:0876,92
23Z323297Dvořáková KláraSK Dobruška0600:06:0976,81
24Z324128Václavková EliškaSK Dobruška0500:06:0976,44
25Z325120Pospíšilová KateřinaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:06:1275,03
26Z326396Hálová SabinaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:1473,52
27Z327319Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:06:1473,35
28Z328326Krouželová LucieTJ Sokol HK0600:06:1573,07
29Z329108Jindrová AnnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:06:1672,10
30Z330393Součková ElenaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:1672,09
31Z331299Chudá EliškaTJ Sokol HK0600:06:1871,40
32Z332100Hančová KláraAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:06:1970,75
33Z333300Machková MariannaTJ Sokol HK0600:06:2368,19
34Z334383Novotná NellaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:2567,10
35Z335103Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:06:2566,65
36Z336125Štětinová KateřinaAtletika Dobruška0600:06:2666,39
37Z337114Kudrnáčová LindaTJ Sokol Jaroměř0500:06:3262,63
38Z338397Pavelková Vendula-0500:06:3362,00
39Z339311Hořejší DanielaTJ Sokol HK0500:06:3561,07
40Z340337Picková AnnaSokol Hradec Králová0600:06:3561,06
41Z341312Regentová EmilyTJ Sokol HK0600:06:3660,14
42Z342102Hejsková TerezaTJ Sokol Hradec Králové0500:06:3759,34
43Z343117Pittnerová AdélaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:06:4554,92
44Z344126Thiele EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:4753,43
45Z345105Hochsteigerová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:06:4952,57
46Z346131Volechová KláraAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:06:5250,78
47Z347110Klimeková TerezaTJ Sokol Jaroměř0600:06:5250,47
48Z348268Flégrová MartinaSemonice0500:08:018,83
49Z349269Novotná LucieTJ Sokol Jaroměř0500:08:037,21
50Z350389Bártová EvaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:08:263,00
Trať 2,07 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31156Štefan JanSokol Studenec0500:08:10102,61
1Z42175Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:08:16113,47
2M33133Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:08:1999,09
3M34277Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:08:2198,29
4M35144Kuhn FrantišekMaratonstav Úpice0600:08:2497,14
5M36155Souček OndřejTJ Maratonstav Úpice0600:08:3991,07
6M37138Hloušek FilipTJ Sokol Skuhrov0600:08:5186,20
2Z48161Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín0300:08:5997,36
7M39154Seidl LukášSK Dobruška0500:09:0381,22
8M310390Vitvar JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:09:0381,19
9M311294Nosek FrantišekSokol Úbislavice0500:09:1775,87
10M312157Šůstek ŠtěpánTJ Sokol HK0500:09:1974,91
3Z413176Vlková AndreaSokol Kolín atletika0400:09:2189,16
11M314150Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:09:2273,50
12M315151Petera MartinTJ SOKOL Jaroměř0500:09:2771,66
13M316153Postupa FilipTJ Sokol Jaroměř0500:09:3269,63
14M317132Bezrouk MatějTJ Sokol HK0500:09:3468,85
15M318314Petržálek VáclavSokol Kolin atletika0600:09:3568,40
16M319152Petržela LukášTJ Sokol HK0500:09:3568,37
17M320145Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:09:3668,21
4Z421170Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:09:4281,45
5Z422394Řezníčková AnežkaTJ Sokol Hradec Králové0400:09:4381,03
6Z423335Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:09:4480,69
7Z424375Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0400:09:4480,35
18M325146Lelek JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:09:4763,44
19M326385Bláha DanielTJ Sokol HK0600:09:4863,26
20M327147Locker OndraSK Dobruška0500:09:5261,61
8Z428169Kašíková KateřinaTJ Sokol Kolín atletika0400:09:5675,97
21M329139Horáček VáclavSokol kolín atletika0500:09:5858,96
22M330140Klazar FilipAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:10:0257,56
9Z431392Coufalová HanaTJ Sokol HK0400:10:0572,74
10Z432168Hofmanová KristýnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:10:0871,58
23M333374Dubský ŠtěpánTJ Sokol Skuhrov0600:10:1253,63
24M334137Halíř AdamTJ Sokol HK0500:10:1253,49
25M335136Gloser TomášTJ Sokol HK0600:10:2946,83
11Z436173Nováčková AgátaSokol kolín atletika0400:10:3461,76
12Z437377Dubská BarboraTJ Sokol Skuhrov0300:10:3461,75
13Z438166Erlebachová AnetaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:10:4756,66
14Z439167Erlebachová LucieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:10:5055,73
26M340298Javůrek FilipTJ Sokol HK0600:10:5337,16
27M341141Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:11:0332,87
15Z442174Parovinčaková OxanaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:11:0450,56
16Z443378Nikodýmová NikolaTJ Sokol Skuhrov0400:11:0749,20
17Z444178Žišková ViktorieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:11:1247,46
18Z445177Zimová MichaelaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:11:1247,45
19Z446391Brožková DenisaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:11:1845,06
20Z447172Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:11:2044,29
28M348160Zeman MichalTJ Sokol HK0600:11:2723,18
29M349107Janák JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:11:4615,48
30M350313Macoun FrantišekČKS Ski Jilemnice0600:11:5810,69
31M351149Marek OndřejTJ Sokol Jaroměř0600:12:086,96
21Z452165Dejmková MarieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:12:1224,74
22Z453267Černilovská LucieTJ Sokol Jaroměř0400:12:3615,87
Trať 2,39 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41346Bílek DavidVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:24104,74
2M42192Štrégl MatyášAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:08:4098,76
3M43197Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:08:4596,49
4M44343Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:09:0588,74
5M45315Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:09:2382,03
6M46289Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:09:3178,66
7M47336Bukáček MarekAtletika Polička0400:09:3876,13
8M48194Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:4872,42
9M49189Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:09:5270,65
10M410188Petržálek RadekTJ Sokol Kolin 0400:09:5868,23
11M411181Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:10:0665,29
12M412182Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:10:1063,77
13M413187Kvapil LukášTJ Sokol Jaroměř0400:10:1263,10
14M414349Mach MatyašHCM Jaroměř0300:10:2757,24
15M415317Nagy KamilJaroměř0400:10:3653,52
16M416180Čáp PetrSK Dobruška0400:10:3753,08
17M417321Duda DominikLOKO Trutnov0300:10:5048,22
18M418184Horák PavelSokol Velké Hamry0400:10:5944,85
19M419193Trampota MatějTJ Sokol HK0400:11:0641,99
1Z520339Pultarová VeronikaTJ Sokol HK0100:11:29115,52
20M421191Rejsek BenediktTJ Sokol HK0400:11:5821,85
21M422183Filandr LukášTJ Sokol Jaroměř0400:12:0419,69
2Z523376Nikodýmová DenisaTJ Sokol Skuhrov0200:12:4994,25
3Z524199Postupová LucieŠestajovice0100:13:0490,22
22M425379Izák MatyášJaroměř0400:13:233,00
Trať 3,76 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51202Pazdera RomanTJ Sokol Kolín0100:13:15107,59
2M52290Vintr MatyášLokomotiva Trutnov0200:13:39101,67
3M53278Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:14:2490,73
1MJ4324Moravec JakubJM Team Letohrad9900:14:57105,72
2MJ5206Břečka DominikSokol Velké Hamry9900:15:3397,97
3MJ6208Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:15:4196,30
4MJ7207Hájek VáclavSK Dobruška0000:15:4196,25
5MJ8323Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:15:4994,42
4M59325Moravec JanOB TJ Sokol Žamberk0200:16:1763,29
5M510203Volech RadekAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0200:16:2361,95
6M511200Čáp RadekSK Dobruška0200:17:3843,63
Trať 4,78 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1219Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:19:34126,44
1ZC2216Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:20:03125,72
1ZA3479Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:27108,31
1ME4306Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:21:34140,60
2ZA5488Khýrová AnetaCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem9300:21:3497,86
1ZD6352Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:21:38147,79
3ZA7359Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:0093,83
4ZA8215Komárková TerezaNová Paka9800:23:0383,91
5ZA9212Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:23:4277,94
2ZB10344Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:5288,23
2ZC11211Háková MichaelaSokol Valteřice7100:24:0390,91
3ZB12361Rýdlová DenisaVella team Náchod8200:24:1185,33
6ZA13214Kolaříková MarkétaRychnov nad Kněžnou9800:24:2770,91
4ZB14334Kurfiřtová PetraTJ Sokol Skuhrov7800:24:3881,47
3ZC15475Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:24:5583,38
5ZB16354Hamáčková KateřinaJaroměř8200:27:4853,32
2ZD17369Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:05102,44
7ZA18338Vopařilová PetraLanškroun8500:28:1934,63
2ME19347Dostál VáclavHradec Králové4200:29:4879,71
3ME20220Pšenička JiříPardubice4600:29:4879,69
4ME21489Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:30:2575,19
6ZB22286Jonášová KájaSokol Velké Hamry7800:30:2629,88
8ZA23210Blehová MichaelaHradec Králové8800:32:123,00
9ZA24213Kocourová TerezaJaroměř8900:32:143,00
10ZA25482Konopelisová Michaela-9100:34:473,00
3ZD26368Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:3449,78
Trať 9,56 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1370Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:40107,81
2MA2490Hübl RadekRunsport Salomon Team8800:34:3097,00
3MA3358Viktora MilanVeslařský klub Dukla Praha9000:34:4995,19
4MA4332Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:34:5195,02
5MA5480Novák DavidSalomon / Suunto9800:36:0088,20
6MA6241Toman RadekAFK Kornice8700:36:3984,38
7MA7227Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:1480,93
1MB8485Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:21113,13
8MA9362Dostál JanVella team Náchod8600:37:4777,72
9MA10496Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:37:5876,64
10MA11474Řemínek MatějAC Choceň8600:38:1175,40
11MA12209Rishko VadymTJ Sokol Skuhrov9600:38:3173,41
12MA13365Balcar MichalRunsport Team8500:38:4771,85
13MA14473Ježek MartinSK Stará Paka8300:38:5970,69
1MC15225Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:29106,82
14MA16232Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:2162,61
15MA17230Kahl VáclavPředměřice nad Labem8500:40:3661,14
16MA18472Pánek TomášSK Stará Paka8500:40:3960,86
17MA19477Čížek JanHradec Králové8400:40:5659,15
2MB20224Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:41:1293,89
3MB21322Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:41:2392,98
18MA22353Mašek PetrAtletický oddíl Spartak Vrchlabí7900:41:2756,20
2MC23279Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:41:3196,84
19MA24228Dufka VladislavČervený Kostelec9100:41:3655,31
3MC25366Mazač JaroslavWikov Hronov6800:41:3896,34
4MB26360Vít PavelVella team Náchod7100:41:4691,07
5MB27486Klein PetrPodhorní Újezd7300:42:0989,15
6MB28497Hák MichalSokol Studenec7500:42:1288,87
20MA29355Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:43:3143,98
21MA30190Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov9600:43:5841,38
4MC31221Bechyně RadekTJ Sokol Kolín 6700:44:0584,28
7MB32238Schejbal JanRunSport Team7600:44:2377,97
22MA33342Holubář MartinHustířany7900:44:5635,69
1MD34240Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:05104,34
5MC35233Lelek MartinAtletický oddíl Spartak Vrchlabí6500:45:3576,98
8MB36481Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:45:4471,24
23MA37356Zítko JakubNáchod9500:46:1428,02
9MB38293Hampl AloisOstrov7000:46:2268,03
2MD39308Flegl VlastimilBrtev5300:46:3298,08
3MD40367Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:3897,58
6MC41222Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:5570,42
24MA42483Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8900:47:4219,38
4MD43305Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:4592,76
10MB44226David VáclavSmiřice7400:47:5960,00
25MA45274Šanda MatějJaroměř Josefov9800:48:4013,74
26MA46275Stebel MartinSvídnický Extrém Team8000:50:573,00
5MD47223Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:51:1377,71
11MB48235Němec RadekLitomyšl7700:51:5939,97
12MB49237Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov7000:53:0734,27
13MB50242Vacek JiříDlouhá Třebová7700:55:2123,12
7MC51231Kolařík VladimírRychnov nad Kněžnou6600:58:5112,03
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1370Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:40107,81
2MA2490Hübl RadekRunsport Salomon Team8800:34:3097,00
3MA3358Viktora MilanVeslařský klub Dukla Praha9000:34:4995,19
4MA4332Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:34:5195,02
5MA5480Novák DavidSalomon / Suunto9800:36:0088,20
6MA6241Toman RadekAFK Kornice8700:36:3984,38
7MA7227Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:1480,93
8MB8485Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:2180,23
9MA9362Dostál JanVella team Náchod8600:37:4777,72
10MA10496Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:37:5876,64
11MA11474Řemínek MatějAC Choceň8600:38:1175,40
12MA12209Rishko VadymTJ Sokol Skuhrov9600:38:3173,41
13MA13365Balcar MichalRunsport Team8500:38:4771,85
14MA14473Ježek MartinSK Stará Paka8300:38:5970,69
15MC15225Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:2967,72
16MA16232Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:2162,61
17MA17230Kahl VáclavPředměřice nad Labem8500:40:3661,14
18MA18472Pánek TomášSK Stará Paka8500:40:3960,86
19MA19477Čížek JanHradec Králové8400:40:5659,15
20MB20224Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:41:1257,60
21MB21322Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:41:2356,54
22MA22353Mašek PetrAtletický oddíl Spartak Vrchlabí7900:41:2756,20
23MC23279Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:41:3155,72
24MA24228Dufka VladislavČervený Kostelec9100:41:3655,31
25MC25366Mazač JaroslavWikov Hronov6800:41:3855,12
26MB26360Vít PavelVella team Náchod7100:41:4654,29
27MB27486Klein PetrPodhorní Újezd7300:42:0952,02
28MB28497Hák MichalSokol Studenec7500:42:1251,71
29MA29355Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:43:3143,98
30MA30190Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov9600:43:5841,38
31MC31221Bechyně RadekTJ Sokol Kolín 6700:44:0540,62
32MB32238Schejbal JanRunSport Team7600:44:2338,88
33MA33342Holubář MartinHustířany7900:44:5635,69
34MD34240Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:0534,78
35MC35233Lelek MartinAtletický oddíl Spartak Vrchlabí6500:45:3531,84
36MB36481Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:45:4430,97
37MA37356Zítko JakubNáchod9500:46:1428,02
38MB38293Hampl AloisOstrov7000:46:2227,19
39MD39308Flegl VlastimilBrtev5300:46:3226,29
40MD40367Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:3825,61
41MC41222Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:5523,95
42MA42483Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8900:47:4219,38
43MD43305Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:4519,09
44MB44226David VáclavSmiřice7400:47:5917,75
45MA45274Šanda MatějJaroměř Josefov9800:48:4013,74
46MA46275Stebel MartinSvídnický Extrém Team8000:50:573,00
47MD47223Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:51:133,00
48MB48235Němec RadekLitomyšl7700:51:593,00
49MB49237Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov7000:53:073,00
50MB50242Vacek JiříDlouhá Třebová7700:55:213,00
51MC51231Kolařík VladimírRychnov nad Kněžnou6600:58:513,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1219Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:19:34104,59
2ZC2216Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:20:0399,77
3ZA3479Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:2795,64
4ZA5488Khýrová AnetaCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem9300:21:3484,51
5ZD6352Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:21:3883,79
6ZA7359Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:0080,21
7ZA8215Komárková TerezaNová Paka9800:23:0369,64
8ZA9212Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:23:4263,27
9ZB10344Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:5261,56
10ZC11211Háková MichaelaSokol Valteřice7100:24:0359,78
11ZB12361Rýdlová DenisaVella team Náchod8200:24:1158,30
12ZA13214Kolaříková MarkétaRychnov nad Kněžnou9800:24:2755,77
13ZB14334Kurfiřtová PetraTJ Sokol Skuhrov7800:24:3853,95
14ZC15475Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:24:5551,13
15ZB16354Hamáčková KateřinaJaroměř8200:27:4822,26
16ZD17369Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:0519,37
17ZA18338Vopařilová PetraLanškroun8500:28:1917,10
18ZB22286Jonášová KájaSokol Velké Hamry7800:30:263,00
19ZA23210Blehová MichaelaHradec Králové8800:32:123,00
20ZA24213Kocourová TerezaJaroměř8900:32:143,00
21ZA25482Konopelisová Michaela-9100:34:473,00
22ZD26368Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:343,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč