Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jaroměřský kros

14.4.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jaroměřský kros
  • datum konání: 14.4.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol atletika Jaroměř

Sociální sítě

Místo konání

Jaroměř, areál pevnosti Josefov, dolík
10:00 - 13:30 hodin

Přihlášky

zasílejte emailem nejpozději do 12. dubna 2012 na adresu: jiri.pour@seznam.cz
Přihláška musí obsahovat tyto údaje: Jméno, příjmení, ročník narození, oddílovou příslušnost (vyhodnocení Přeboru ČOS), místo trvalého pobytu (vyhodnocení přeboru Kraje). Registrovat je možno i v den závodu za příplatek 50% ceny startovného tzv. příchozí.

Prezentace:

od 8:30 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč - junioři a starší
20 Kč - 10 - 17 let
0 Kč - 9 let a mladší

Popis tratě

Délka: 100 m - 6 km
pěšiny, tráva, zvlněný terén s kopci, u dospělých 2x přeběh silnice

Ceny pro vítěze

medaile, diplomy, věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Pour
tel. 606 091 030

Propozice pořadatelů ve formátu MS Word

Mapka příjezdu ve formátu MS Word

Mapka areálu ve formátu MS Word

Tratě pro mládež

Trať pro dospělé

Internetové stránky

http://www.atletika-jaromer.wz.cz

E-mailová adresa

jiri.pour@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Minizávod kluci r. 2005 a mladší (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Minizávod děvčata r. 2005 a mladší (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Nejmladší žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12187Zívr JanTJ Dvůr Králové nad Labem0300:02:38102,09
2M13169Brich VojtěchTJ Sokol Hradec Králové0300:02:4099,58
3M14121Rezek ViktorTJ Sokol Královské Vinohrady0300:02:4198,33
4M15171Kořének JanTJ Sokol Hradec Králové0400:02:4297,08
4M15170Mrňávek MartinTJ Sokol Hradec Králové0300:02:4297,08
6M1727Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:4395,82
7M11230Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:03:0173,28
8M11429Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:0272,03
9M115182Tobias LemeerTJ Sokol Hradec Králové0400:03:0963,26
10M116174Lohynský FilipTrutnov0400:03:1160,75
11M11731Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:1259,50
12M119172Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:03:1456,99
13M120120Vacovský TomášTJ Sokol Královské Vinohrady0300:03:1950,73
14M12226Truhlář JanTJ Sokol Jaroměř0300:03:2740,71
15M124119Škop ŠtěpánSK Nové Město0400:03:3135,70
-M1-199Lorenc AlešTJ Sokol Vrchoviny04DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11197Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:35112,12
2Z1828Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:02:4698,79
3Z1996Mertlíková EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř0300:02:5489,09
4Z110122Stoilová LaraTJ Sokol Královské Vinohrady0300:02:5686,67
5Z11197Prouzová TerezaTJ Sokol Jaroměř0400:02:5884,24
6Z112168Švecová LucieTJ Sokol Hradec Králové0300:03:0180,61
7Z117167Součková LucieTJ Sokol Hradec Králové0400:03:1267,27
8Z12198Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:03:2650,30
9Z123191Dítětová DominikaTJ Sokol Jaroměř0400:03:3045,45
Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2118Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:02:43102,82
2M2317Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:4699,19
3M24175Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:4797,98
4M26193Adam PetrSpartak Vrchlabí0100:02:5687,10
5M27111Matějů ŠtěpánTJ Lokomotiva Trutnov0100:02:5785,89
6M2920Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:03:0181,05
7M214166Poličanský MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem0200:03:0773,79
8M216189Seneta JakubTJ Dvůr Králové nad Labem0100:03:0971,37
9M21725Prouza MatějSK Nové Město0100:03:1070,16
9M217110Kynčl VojtěchOK Jilemnice0100:03:1070,16
11M21923Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:1267,74
12M22221Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:03:1465,32
13M23319Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:03:3045,97
14M23622Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:03:3836,29
15M23824Vondrouš JanTJ Sokol Jaroměř0200:03:4824,19
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2291Jánská KristýnaTJ Sokol Nová Paka0100:02:45108,14
2Z25178Jebavá KateřinaSpartak Vrchlabí0100:02:5497,67
3Z27115Hlávková KateřinaTJ Sokol Dobruška0100:02:5794,19
4Z21094Peterová SandraSK Nové Město0100:03:0288,37
5Z211161Kořénková TerezaTJ Sokol Hradec Králové0100:03:0486,05
5Z211198Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:03:0486,05
7Z213160Kořánová AnetaTJ Sokol Hradec Králové0100:03:0683,72
8Z215116Prudičová PavlínaTJ Sokol Dobruška0200:03:0881,40
9Z219188Petráčková LucieTJ Dvůr Králové nad Labem0200:03:1276,74
10Z221195Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:1375,58
11Z222164Kubíková ErikaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem0100:03:1474,42
12Z224163Pešková KláraTJ Sokol Hradec Králové0100:03:1573,26
12Z224165Vognarová KarolínaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem0200:03:1573,26
14Z22693Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1770,93
15Z227157Hlavová BarboraTJ Sokol Hradec Králové0100:03:1968,60
16Z228156Coufalová JohanaTJ Sokol Hradec Králové0200:03:2067,44
17Z229155Borůvková PetraTJ Sokol Hradec Králové0100:03:2561,63
18Z230118Janoušková SarahTJ Sokol Královské Vinohrady0200:03:2759,30
18Z230162Nyčová NatálieTJ Sokol Hradec Králové0100:03:2759,30
18Z230158Kazdová LucieTJ Sokol Hradec Králové0100:03:2759,30
21Z23492Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:03:3154,65
22Z23595Ptáčková EliškaSK Nové Město0100:03:3352,33
23Z236114Preclíková TerezaTJ Sokol Dobruška0200:03:3846,51
24Z239117Richterová AgátaTJ Sokol Královské Vinohrady0100:03:4933,72
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32190Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:17102,29
2M33183Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:05:2199,79
3M34177Provazník JosefTJ DVŮR KRÁLOVÉ nad Labem9900:05:2497,92
4M35143Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:3292,93
5M36192Tauchman TomášSpartak Vrchlabí0000:05:4485,45
6M38132Blatník FilipTJ Sokol Hradec Králové0000:05:5181,08
7M31138Černý OndřejSK Nové Město9900:05:5379,83
8M31274Pavel TomášTJ Sokol Rtyně v Podkrkonoší0000:05:5976,09
9M313137Hojný VojtěchTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9900:06:0870,48
10M31469Holubec DavidTJ Lokomotiva Trutnov0000:06:1466,74
11M315133Holík MichalTJ Sokol Hradec Králové9900:06:1566,11
12M316145Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:06:1963,62
13M317146Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:06:2261,75
14M318184Bláha AntonínSokol Hradec Králové9900:06:2957,38
15M319136Šturm FilipTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe0000:06:3653,01
16M320185Bláha VojtěchTJ Sokol Hradec Králové0000:06:4746,15
17M32176Richter MatyášTJ Sokol Dejvice9900:07:1230,56
18M322176Jirousek VáclavNeznášov9900:09:193,00
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31134Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín9900:05:03101,31
2Z32138Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:0699,34
2Z32135Tuzarová KateřinaTJ Sokol Kolín9900:05:0699,34
4Z34196Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčklův Brod0000:05:2189,51
5Z3567Weichtová TerezaTJ Sokol Opava9900:05:2288,85
6Z36140Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:05:2586,89
6Z36141Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:05:2586,89
8Z3872Kábrtová PavlaTJ Lokomotiva Trutnov0000:05:2984,26
9Z39131Šantrůčková NikolaTJ Sokol Hradec Králové0000:05:3083,61
9Z39139Rudolfská DominikaTJ Sokol Jaroměř9900:05:3083,61
11Z311101Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:3779,02
12Z312142Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:05:4573,77
13Z313130Kinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové0000:06:1852,13
14Z31464Lukáčová EliškaTJ Sokol Opava0000:06:4236,39
15Z315102Mühlová ŠtěpánkaTJ Sokol Nová Paka0000:07:239,51
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4178Palzer VítTJ Sokol Opava9700:07:15102,42
2M42152Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:07:2199,70
3M4336Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:07:2597,88
4M4487Červený MatějLokomotiva Trutnov9700:07:3891,98
5M4535Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:4489,25
6M46151Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:07:5584,25
7M4779Škrobánek MichalTJ Sokol Opava9700:08:0977,90
8M48149Chmelař JosefTJ Sokol Hradec Králové9800:08:1077,44
9M49153Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:08:1176,99
10M41088Ovčarik AdamTJ Sokol Dobruška9700:08:1475,62
11M41180Čermín DominikTJ Sokol Opava9800:08:1575,17
11M41184Mužík JanAtletika Polička9800:08:1575,17
13M41337Remeš VojtěchSK Nové Město9800:08:2072,90
14M41489Skuček MilošTJ Sokol Dobruška9700:08:2670,17
15M415186Maringer FilipTJ Sokol Hradec Králové9700:08:3366,99
16M41881Pusch PetrTJ Sokol Opava9800:08:4063,82
16M41883Slaný FilipAtletika Polička9700:08:4063,82
18M42086Tomšů JanAtletika Polička9800:08:4362,45
19M42285Zach MatějAtletika Polička9700:08:5855,64
20M423202Harazím OndřejTJ Sokol Opava9800:09:0353,37
21M42590Soukup JiříTJ Sokol Královské Vinohrady9800:09:4335,20
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4173Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:05:03118,56
2Z47148Zubrová EvaTJ Sokol Hradec Králové9800:05:4891,62
3Z48147Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:05:5189,82
4Z41077Žůrková AmálieTJ Sokol Opava9800:05:5289,22
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M542Beňovič MatějTJ Sokol Opava9600:10:06102,82
2M558Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:10:13100,54
3M57123Steklík AlešSK Nové Město Nad Metují9600:10:2596,64
4M58200Antoš MartinTJ Sokol Nová Paka9500:10:3294,36
5M595Dumbrovský TomášTJ Sokol Opava9500:10:3493,71
6M5101Křivda MartinSK Nové Město9500:10:4091,76
6M5104Hlaváček MartinTJ Sokol Opava9500:10:4091,76
8M5133Král DavidTJ Sokol Opava9600:11:1979,07
9M5147Brabec MichalTJ Sokol Královské Vinohrady9600:11:2577,11
10M5159Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:11:2975,81
11M516124Somorovský MárioTJ Sokol Hradec Králové9500:12:0962,80
12M51710Soukup VítTJ Sokol Královské Vinohrady9500:12:5448,16
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z516125Kleiberová KamilaTJ Sokol Kolín9500:08:37101,66
1Z516126Procházková KateřinaTJ Sokol Kolín9500:08:37101,66
3Z521181Šádková MartinaTJ Sokol Hradec Králové9600:08:5096,68
4Z52482Svobodová MarkétaTJ SOKOL OPAVA9500:09:4077,49
5Z526201Krátká HanaLanškroun9500:09:4475,96
Junioři 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ115Honců MiloslavSK Nové Město9400:09:51101,23
2MJ2207Cink MartinAC Pardubice9400:09:5699,55
3MJ312Skřivánek PetrTJ Sokol Opava9400:09:5799,22
4MJ6127Rychlík JakubTJ Sokol Kolín9400:10:1892,15
5MJ1214RausTJ Sokol Opava9300:11:0078,03
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1816Králová KristýnaSK Nové Město9300:14:27110,60
2ZJ19203Vopelková DominikaJaroměř9300:16:0489,40
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Čivrný JiříSK Nové Město8000:22:58108,26
2MA240Ambrož VojtěchSK Nové Město9200:24:1198,10
3MA3213Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:24:4393,65
4MA839Mička PetrTJ Sokol Opava8400:25:5983,07
5MA18208Jirka JanAC Náchod8300:29:3852,60
6MA24128Ettler KarelTJ Sokol Hradec Králové8400:32:1331,03
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB445Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:25:13100,44
2MB548Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:25:16100,04
3MB654Kynčl StanislavSK NOVÉ MĚSTO6400:25:2099,52
4MB750Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:25:3198,07
5MB9215Svoboda MojmírSKP Hvězda Pardubice6600:26:0493,71
6MB1151Holubec LubošTJ Lokomotiva Trutnov6800:26:3190,15
7MB1456Karlík MichalLoko Trutnov6400:27:3781,45
8MB17129Metelka PavelTJ Sokol Hradec Králové6800:29:1967,99
9MB2047Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:30:3058,63
10MB2249Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:5954,80
11MB2646Kalousek JanHvězda Pardubice7100:32:4141,35
12MB2744Moník MilanMT Smiřice6900:39:163,00
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1057Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:26:24103,07
2MC1253Klimeš JiříAC Náchod6100:26:41100,95
3MC13212Žďárský AlešSK Nové Město nad Metují6100:27:2195,98
4MC15216Svoboda PetrAC Pardubice6000:27:4992,50
5MC1655Vanta JosefSK Hronov6200:28:4086,16
6MC19214Zelený LuděkAC Náchod6100:30:2473,23
7MC2552Osladil VáclavTJ Sokol Velká Jesenice6000:32:3057,56
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD21205Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:49130,42
2MD2363Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:31:24127,21
3MD28206Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:46:4942,37
Muži E 70 let a starší (trať 3,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME859Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:18:57102,78
2ME960Bielčik JindřichLichkov4000:19:05101,39
3ME10204Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:19:3795,84
4ME14209Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:36:213,00
Ženy A 20-34 let (trať 3,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3211Bergerová KateřinaCarla Dvůr Králové9200:16:01117,70
2ZA5103Pfeiferová AlenaTJ Sokol Dobruška8000:17:5496,27
3ZA7154Trummová MarieTJ Sokol Hradec Králové8600:18:4886,03
Ženy B 35-44 let (trať 3,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1108Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:13:44122,73
2ZB2105Brumlichová RomanaTJ Sokol Zbečník7600:14:58106,81
3ZB4179Petišková LenkaTJ Sokol Jaroměř7300:17:4770,46
4ZB11194Köhlerová MonikaTJ SOKOL PRAHA7300:20:0540,77
Ženy C 45-54 let (trať 3,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D 55 let a starší (trať 3,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6109Vacková HanaSK Hronov5600:18:29130,69
2ZD12180Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4700:21:31102,90
3ZD1358Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:25:3066,41
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11197Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:35112,12
1M12187Zívr JanTJ Dvůr Králové nad Labem0300:02:38102,09
2M13169Brich VojtěchTJ Sokol Hradec Králové0300:02:4099,58
3M14121Rezek ViktorTJ Sokol Královské Vinohrady0300:02:4198,33
4M15171Kořének JanTJ Sokol Hradec Králové0400:02:4297,08
4M15170Mrňávek MartinTJ Sokol Hradec Králové0300:02:4297,08
6M1727Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:4395,82
2Z1828Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:02:4698,79
3Z1996Mertlíková EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř0300:02:5489,09
4Z110122Stoilová LaraTJ Sokol Královské Vinohrady0300:02:5686,67
5Z11197Prouzová TerezaTJ Sokol Jaroměř0400:02:5884,24
6Z112168Švecová LucieTJ Sokol Hradec Králové0300:03:0180,61
7M11230Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:03:0173,28
8M11429Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:0272,03
9M115182Tobias LemeerTJ Sokol Hradec Králové0400:03:0963,26
10M116174Lohynský FilipTrutnov0400:03:1160,75
11M11731Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:1259,50
7Z117167Součková LucieTJ Sokol Hradec Králové0400:03:1267,27
12M119172Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:03:1456,99
13M120120Vacovský TomášTJ Sokol Královské Vinohrady0300:03:1950,73
8Z12198Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:03:2650,30
14M12226Truhlář JanTJ Sokol Jaroměř0300:03:2740,71
9Z123191Dítětová DominikaTJ Sokol Jaroměř0400:03:3045,45
15M124119Škop ŠtěpánSK Nové Město0400:03:3135,70
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2118Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:02:43102,82
1Z2291Jánská KristýnaTJ Sokol Nová Paka0100:02:45108,14
2M2317Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:4699,19
3M24175Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:4797,98
2Z25178Jebavá KateřinaSpartak Vrchlabí0100:02:5497,67
4M26193Adam PetrSpartak Vrchlabí0100:02:5687,10
5M27111Matějů ŠtěpánTJ Lokomotiva Trutnov0100:02:5785,89
3Z27115Hlávková KateřinaTJ Sokol Dobruška0100:02:5794,19
6M2920Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:03:0181,05
4Z21094Peterová SandraSK Nové Město0100:03:0288,37
5Z211161Kořénková TerezaTJ Sokol Hradec Králové0100:03:0486,05
5Z211198Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:03:0486,05
7Z213160Kořánová AnetaTJ Sokol Hradec Králové0100:03:0683,72
7M214166Poličanský MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem0200:03:0773,79
8Z215116Prudičová PavlínaTJ Sokol Dobruška0200:03:0881,40
8M216189Seneta JakubTJ Dvůr Králové nad Labem0100:03:0971,37
9M21725Prouza MatějSK Nové Město0100:03:1070,16
9M217110Kynčl VojtěchOK Jilemnice0100:03:1070,16
11M21923Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:1267,74
9Z219188Petráčková LucieTJ Dvůr Králové nad Labem0200:03:1276,74
10Z221195Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:1375,58
11Z222164Kubíková ErikaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem0100:03:1474,42
12M22221Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:03:1465,32
12Z224163Pešková KláraTJ Sokol Hradec Králové0100:03:1573,26
12Z224165Vognarová KarolínaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem0200:03:1573,26
14Z22693Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1770,93
15Z227157Hlavová BarboraTJ Sokol Hradec Králové0100:03:1968,60
16Z228156Coufalová JohanaTJ Sokol Hradec Králové0200:03:2067,44
17Z229155Borůvková PetraTJ Sokol Hradec Králové0100:03:2561,63
18Z230158Kazdová LucieTJ Sokol Hradec Králové0100:03:2759,30
18Z230118Janoušková SarahTJ Sokol Královské Vinohrady0200:03:2759,30
18Z230162Nyčová NatálieTJ Sokol Hradec Králové0100:03:2759,30
13M23319Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:03:3045,97
21Z23492Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:03:3154,65
22Z23595Ptáčková EliškaSK Nové Město0100:03:3352,33
14M23622Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:03:3836,29
23Z236114Preclíková TerezaTJ Sokol Dobruška0200:03:3846,51
15M23824Vondrouš JanTJ Sokol Jaroměř0200:03:4824,19
24Z239117Richterová AgátaTJ Sokol Královské Vinohrady0100:03:4933,72
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31134Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín9900:05:03101,31
2Z32138Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:0699,34
2Z32135Tuzarová KateřinaTJ Sokol Kolín9900:05:0699,34
4Z34196Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčklův Brod0000:05:2189,51
5Z3567Weichtová TerezaTJ Sokol Opava9900:05:2288,85
6Z36140Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:05:2586,89
6Z36141Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:05:2586,89
8Z3872Kábrtová PavlaTJ Lokomotiva Trutnov0000:05:2984,26
9Z39131Šantrůčková NikolaTJ Sokol Hradec Králové0000:05:3083,61
9Z39139Rudolfská DominikaTJ Sokol Jaroměř9900:05:3083,61
11Z311101Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:3779,02
12Z312142Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:05:4573,77
13Z313130Kinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové0000:06:1852,13
14Z31464Lukáčová EliškaTJ Sokol Opava0000:06:4236,39
15Z315102Mühlová ŠtěpánkaTJ Sokol Nová Paka0000:07:239,51
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4173Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:05:03118,56
1M32190Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:17102,29
2M33183Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:05:2199,79
3M34177Provazník JosefTJ DVŮR KRÁLOVÉ nad Labem9900:05:2497,92
4M35143Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:3292,93
5M36192Tauchman TomášSpartak Vrchlabí0000:05:4485,45
2Z47148Zubrová EvaTJ Sokol Hradec Králové9800:05:4891,62
6M38132Blatník FilipTJ Sokol Hradec Králové0000:05:5181,08
3Z48147Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:05:5189,82
4Z41077Žůrková AmálieTJ Sokol Opava9800:05:5289,22
7M31138Černý OndřejSK Nové Město9900:05:5379,83
8M31274Pavel TomášTJ Sokol Rtyně v Podkrkonoší0000:05:5976,09
9M313137Hojný VojtěchTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9900:06:0870,48
10M31469Holubec DavidTJ Lokomotiva Trutnov0000:06:1466,74
11M315133Holík MichalTJ Sokol Hradec Králové9900:06:1566,11
12M316145Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:06:1963,62
13M317146Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:06:2261,75
14M318184Bláha AntonínSokol Hradec Králové9900:06:2957,38
15M319136Šturm FilipTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe0000:06:3653,01
16M320185Bláha VojtěchTJ Sokol Hradec Králové0000:06:4746,15
17M32176Richter MatyášTJ Sokol Dejvice9900:07:1230,56
18M322176Jirousek VáclavNeznášov9900:09:193,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4178Palzer VítTJ Sokol Opava9700:07:15102,42
2M42152Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:07:2199,70
3M4336Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:07:2597,88
4M4487Červený MatějLokomotiva Trutnov9700:07:3891,98
5M4535Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:4489,25
6M46151Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:07:5584,25
7M4779Škrobánek MichalTJ Sokol Opava9700:08:0977,90
8M48149Chmelař JosefTJ Sokol Hradec Králové9800:08:1077,44
9M49153Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:08:1176,99
10M41088Ovčarik AdamTJ Sokol Dobruška9700:08:1475,62
11M41180Čermín DominikTJ Sokol Opava9800:08:1575,17
11M41184Mužík JanAtletika Polička9800:08:1575,17
13M41337Remeš VojtěchSK Nové Město9800:08:2072,90
14M41489Skuček MilošTJ Sokol Dobruška9700:08:2670,17
15M415186Maringer FilipTJ Sokol Hradec Králové9700:08:3366,99
1Z516125Kleiberová KamilaTJ Sokol Kolín9500:08:37101,66
1Z516126Procházková KateřinaTJ Sokol Kolín9500:08:37101,66
16M41883Slaný FilipAtletika Polička9700:08:4063,82
16M41881Pusch PetrTJ Sokol Opava9800:08:4063,82
18M42086Tomšů JanAtletika Polička9800:08:4362,45
3Z521181Šádková MartinaTJ Sokol Hradec Králové9600:08:5096,68
19M42285Zach MatějAtletika Polička9700:08:5855,64
20M423202Harazím OndřejTJ Sokol Opava9800:09:0353,37
4Z52482Svobodová MarkétaTJ SOKOL OPAVA9500:09:4077,49
21M42590Soukup JiříTJ Sokol Královské Vinohrady9800:09:4335,20
5Z526201Krátká HanaLanškroun9500:09:4475,96
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ115Honců MiloslavSK Nové Město9400:09:51101,23
2MJ2207Cink MartinAC Pardubice9400:09:5699,55
3MJ312Skřivánek PetrTJ Sokol Opava9400:09:5799,22
1M542Beňovič MatějTJ Sokol Opava9600:10:06102,82
2M558Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:10:13100,54
4MJ6127Rychlík JakubTJ Sokol Kolín9400:10:1892,15
3M57123Steklík AlešSK Nové Město Nad Metují9600:10:2596,64
4M58200Antoš MartinTJ Sokol Nová Paka9500:10:3294,36
5M595Dumbrovský TomášTJ Sokol Opava9500:10:3493,71
6M5104Hlaváček MartinTJ Sokol Opava9500:10:4091,76
6M5101Křivda MartinSK Nové Město9500:10:4091,76
5MJ1214RausTJ Sokol Opava9300:11:0078,03
8M5133Král DavidTJ Sokol Opava9600:11:1979,07
9M5147Brabec MichalTJ Sokol Královské Vinohrady9600:11:2577,11
10M5159Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:11:2975,81
11M516124Somorovský MárioTJ Sokol Hradec Králové9500:12:0962,80
12M51710Soukup VítTJ Sokol Královské Vinohrady9500:12:5448,16
1ZJ1816Králová KristýnaSK Nové Město9300:14:27110,60
2ZJ19203Vopelková DominikaJaroměř9300:16:0489,40
Trať 3,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1108Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:13:44122,73
2ZB2105Brumlichová RomanaTJ Sokol Zbečník7600:14:58106,81
1ZA3211Bergerová KateřinaCarla Dvůr Králové9200:16:01117,70
3ZB4179Petišková LenkaTJ Sokol Jaroměř7300:17:4770,46
2ZA5103Pfeiferová AlenaTJ Sokol Dobruška8000:17:5496,27
1ZD6109Vacková HanaSK Hronov5600:18:29130,69
3ZA7154Trummová MarieTJ Sokol Hradec Králové8600:18:4886,03
1ME859Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:18:57102,78
2ME960Bielčik JindřichLichkov4000:19:05101,39
3ME10204Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:19:3795,84
4ZB11194Köhlerová MonikaTJ SOKOL PRAHA7300:20:0540,77
2ZD12180Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4700:21:31102,90
3ZD1358Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:25:3066,41
4ME14209Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:36:213,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Čivrný JiříSK Nové Město8000:22:58108,26
2MA240Ambrož VojtěchSK Nové Město9200:24:1198,10
3MA3213Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:24:4393,65
1MB445Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:25:13100,44
2MB548Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:25:16100,04
3MB654Kynčl StanislavSK NOVÉ MĚSTO6400:25:2099,52
4MB750Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:25:3198,07
4MA839Mička PetrTJ Sokol Opava8400:25:5983,07
5MB9215Svoboda MojmírSKP Hvězda Pardubice6600:26:0493,71
1MC1057Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:26:24103,07
6MB1151Holubec LubošTJ Lokomotiva Trutnov6800:26:3190,15
2MC1253Klimeš JiříAC Náchod6100:26:41100,95
3MC13212Žďárský AlešSK Nové Město nad Metují6100:27:2195,98
7MB1456Karlík MichalLoko Trutnov6400:27:3781,45
4MC15216Svoboda PetrAC Pardubice6000:27:4992,50
5MC1655Vanta JosefSK Hronov6200:28:4086,16
8MB17129Metelka PavelTJ Sokol Hradec Králové6800:29:1967,99
5MA18208Jirka JanAC Náchod8300:29:3852,60
6MC19214Zelený LuděkAC Náchod6100:30:2473,23
9MB2047Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:30:3058,63
1MD21205Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:49130,42
10MB2249Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:5954,80
2MD2363Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:31:24127,21
6MA24128Ettler KarelTJ Sokol Hradec Králové8400:32:1331,03
7MC2552Osladil VáclavTJ Sokol Velká Jesenice6000:32:3057,56
11MB2646Kalousek JanHvězda Pardubice7100:32:4141,35
12MB2744Moník MilanMT Smiřice6900:39:163,00
3MD28206Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:46:4942,37
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Čivrný JiříSK Nové Město8000:22:58108,26
2MA240Ambrož VojtěchSK Nové Město9200:24:1198,10
3MA3213Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:24:4393,65
4MB445Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:25:1389,47
5MB548Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:25:1689,05
6MB654Kynčl StanislavSK NOVÉ MĚSTO6400:25:2088,50
7MB750Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:25:3186,97
8MA839Mička PetrTJ Sokol Opava8400:25:5983,07
9MB9215Svoboda MojmírSKP Hvězda Pardubice6600:26:0482,37
10MC1057Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:26:2479,59
11MB1151Holubec LubošTJ Lokomotiva Trutnov6800:26:3178,62
12MC1253Klimeš JiříAC Náchod6100:26:4177,23
13MC13212Žďárský AlešSK Nové Město nad Metují6100:27:2171,66
14MB1456Karlík MichalLoko Trutnov6400:27:3769,43
15MC15216Svoboda PetrAC Pardubice6000:27:4967,76
16MC1655Vanta JosefSK Hronov6200:28:4060,67
17MB17129Metelka PavelTJ Sokol Hradec Králové6800:29:1955,24
18MA18208Jirka JanAC Náchod8300:29:3852,60
19MC19214Zelený LuděkAC Náchod6100:30:2446,20
20MB2047Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:30:3045,36
21MD21205Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:4942,72
22MB2249Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:5941,33
23MD2363Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:31:2437,85
24MA24128Ettler KarelTJ Sokol Hradec Králové8400:32:1331,02
25MC2552Osladil VáclavTJ Sokol Velká Jesenice6000:32:3028,66
26MB2646Kalousek JanHvězda Pardubice7100:32:4127,13
27MB2744Moník MilanMT Smiřice6900:39:163,00
28MD28206Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:46:493,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1108Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:13:44115,73
2ZB2105Brumlichová RomanaTJ Sokol Zbečník7600:14:5899,18
3ZA3211Bergerová KateřinaCarla Dvůr Králové9200:16:0185,09
4ZB4179Petišková LenkaTJ Sokol Jaroměř7300:17:4761,39
5ZA5103Pfeiferová AlenaTJ Sokol Dobruška8000:17:5459,82
6ZD6109Vacková HanaSK Hronov5600:18:2951,99
7ZA7154Trummová MarieTJ Sokol Hradec Králové8600:18:4847,75
8ZB11194Köhlerová MonikaTJ SOKOL PRAHA7300:20:0530,53
9ZD12180Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4700:21:3111,29
10ZD1358Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:25:303,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 94%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Výsledky Jaroměřského krosu prosím překontrolujte,jsou špatně zapsané. Hlavně kategorie mladší žákyně a starší žáci..
renatinos
Zvolené prostřední super, vždy bude emotivní. Super závor, ať se učí ostatní, někteří.
verner.ota
Diky za upozorneni, chyby opraveny.
team
Chtěl bych touto cestou poděkovat všem účastníkům závodu za skvělé výkony a pozvat je do dalšího ročníku 2013 do Jaroměře. Již nyní připravujeme novinky a budeme se na vás těšit. Děkuji všem organizátorům za příkladnou spolupráci. Jiří Pour
jiri.pour
Moc pěkný závod. Super. Petr B
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód