Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX pohár

Ročník 2001

Celkové pořadí poháru

Junioři
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí831202,391111/11 záv.
2Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová821190,521412/14 záv.
3Vacek TomášAC Jablonné83950,091111/11 záv.
4Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť85384,8955/5 záv.
5Moravec MartinISCAREX Česká Třebová332,9844/4 záv.
6Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí87308,3455/5 záv.
7Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí83270,7833/3 záv.
8Růžička MartinŘetězárna Česká Ves83269,133/3 záv.
9Novák JanSKI Klub Šumperk82266,9233/3 záv.
10Bartoň EduardSK Štíty85235,4144/4 záv.
11Kaválek OndřejOrel Orlice83217,9733/3 záv.
12Pechek PetrMaratonstav Úpice83208,4422/2 záv.
13Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová82188,8533/3 záv.
14Cacek TomášJiskra Litomyšl83184,3522/2 záv.
15Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí84183,9922/2 záv.
Kompletní pořadí všech 94 závodníku v této kategorii
Muži A
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dobšíček PavelSK Hronov801202,021412/14 záv.
2Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691071,721312/13 záv.
3Adamec JosefNekoř81993,061312/13 záv.
4Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová74914,091312/13 záv.
5Kolář RadimISCAREX Česká Třebová69841,221212/12 záv.
6Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí63719,5199/9 záv.
7Zoubek ZdeněkABK Liberec69595,3766/6 záv.
8Pilgr LuděkOB Česká Třebová76519,9266/6 záv.
9Doleček JosefISCAREX Česká Třebová79512,5299/9 záv.
10Kaválek TomášOrel Orlice81499,6255/5 záv.
11Razým LukášISCAREX Česká Třebová79477,3365/5 záv.
12Kalous PetrSK Žamberk77477,0188/8 záv.
13Strnad VladimírATC Letohrad77454,4566/6 záv.
14Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí70437,5177/7 záv.
15Kratochvíl MilošCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí75404,0966/6 záv.
Kompletní pořadí všech 221 závodníku v této kategorii
Muži B
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601278,551612/16 záv.
2Čechal JaroslavTS Letohrad611047,461812/18 záv.
3Čechal MilanISCAREX Česká Třebová591003,731111/11 záv.
4Razým JanISCAREX Česká Třebová57922,31412/14 záv.
5Zajíc JanAFK SKP Pardubice53666,731212/12 záv.
6Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice53553,041010/10 záv.
7Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí56539,0277/7 záv.
8Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové55532,8277/7 záv.
9Filip LubošAC Choceň59502,7255/5 záv.
10Macíček MiroslavDODO Kopřivnice61466,9755/5 záv.
11Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov58434,6566/6 záv.
12Papáček JanOseva Choceň54423,9855/5 záv.
13Pechek FrantišekMaratonstav Úpice53404,0844/4 záv.
14Kolínek FrantišekAK Perná56397,0144/4 záv.
15Groš ŠtefanFoto Morava61376,8855/5 záv.
Kompletní pořadí všech 99 závodníku v této kategorii
Muži C
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí511210,691212/12 záv.
2Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.511074,171111/11 záv.
3Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí511054,271812/18 záv.
4Sadílek OtaAtletika Albrechtice46941,621712/17 záv.
5Krumer MiroslavOstrov49702,921712/17 záv.
6Skalický JiříSokol Žamberk50636,2677/7 záv.
7Novotný JiříLetohrad45613,861312/13 záv.
8Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová50612,3777/7 záv.
9Sadílek VáclavAtletika Albrechtice50519,7177/7 záv.
10Javůrek JiříJiskra Horní Maršov48513,0155/5 záv.
11Koblížek JindřichŽamberk48460,9477/7 záv.
12Krátký FrantišekViking Králiky43426,3644/4 záv.
13Šalplachta JindřichUZSVM FENIX Jeseník47376,9744/4 záv.
14Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice50365,8655/5 záv.
15Vodička JanŠela Sport Přerov45341,3444/4 záv.
Kompletní pořadí všech 69 závodníku v této kategorii
Muži D
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčík JindřichISCAREX Česká Třebová1396,711612/16 záv.
2Král JosefISCAREX Česká Třebová40970,741111/11 záv.
3Kalousek JanSK Žamberk41883,41512/15 záv.
4Marek FrantišekTJ Červený Kostelec41511,5155/5 záv.
5Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34489,2777/7 záv.
6Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí35463,1955/5 záv.
7Zálešák FrantišekKD Havířov37297,7933/3 záv.
8Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová37227,5433/3 záv.
9Herbst ManfredJeseník41169,9922/2 záv.
10Domanský IvoAVC Praha3814544/4 záv.
11Fiala JaroslavENJO Trusnov38121,1911/1 záv.
12Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice38114,9722/2 záv.
13Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37103,2111/1 záv.
14Straka JosefŠumperk39101,9711/1 záv.
15Bittner KurtŽamberk3990,9711/1 záv.
Kompletní pořadí všech 23 závodníku v této kategorii
Juniorky
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová84693,2699/9 záv.
2Skybová LucieARC Brno87690,3377/7 záv.
3Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84564,1277/7 záv.
4Zabloudilová LenkaACP Junior Brno82536,8855/5 záv.
5Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň85318,4433/3 záv.
6Čechalová HanaTS Letohrad86309,3555/5 záv.
7Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89286,7655/5 záv.
8Hrubá KamilaAFK SKP Pardubice83216,5122/2 záv.
9Johanidiesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí89190,822/2 záv.
10Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad85174,222/2 záv.
11Škodová PetraKOB Choceň83169,1522/2 záv.
12Pechková JanaMaratonstav Úpice85152,6422/2 záv.
13Hildebrandová MarikaOrel Česká Třebová82124,6511/1 záv.
14Przyczková MichaelaTJ TŽ Třinec84104,6411/1 záv.
15Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8399,9411/1 záv.
Kompletní pořadí všech 52 závodníku v této kategorii
Ženy A
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová811011,811312/13 záv.
2Čtvrtečková PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí69949,111212/12 záv.
3Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78582,8566/6 záv.
4Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov80530,5355/5 záv.
5Šedová JanaAC Choceň73468,6955/5 záv.
6Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí79426,854/4 záv.
7Červová PavlaISCAREX Česká Třebová374,3566/6 záv.
8Mertová MichaelaAtletika Albrechtice76360,3844/4 záv.
9Vojtová JanaLO Žamberk79256,2833/3 záv.
10Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice70241,2333/3 záv.
11Antošová IrenaTesla Brno220,5322/2 záv.
12Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí80200,422/2 záv.
13Faltusová RadkaKUS Jablonné nad Orlicí72198,9922/2 záv.
14Svobodová VeronikaHolice81180,0733/3 záv.
15Hebelková DitaLIAZ Jablonec76121,3511/1 záv.
Kompletní pořadí všech 40 závodníku v této kategorii
Ženy B
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Novotná EvaLetohrad481170,331212/12 záv.
2Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová641039,531412/14 záv.
3Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová895,341111/11 záv.
4Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové63738,9377/7 záv.
5Jorová LudmilaLK Lanškroun62713,9377/7 záv.
6Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová64297,333/3 záv.
7Klimešová AlenaSokol Bukovice63189,6833/3 záv.
8Přívětivá SvatavaKHB Radegast64133,0822/2 záv.
9Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové56119,9511/1 záv.
10Hanáková MiroslavaSokol Bučovice66109,4911/1 záv.
11Paulů BlankaMaratonstav Úpice54102,7511/1 záv.
12Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6497,7711/1 záv.
13Schejbalová EvaTJ PORKERT Skuhrov n. B.6496,3411/1 záv.
14Havlová JaroslavaKB Letohrad6595,3411/1 záv.
15Vacková HanaSK Hronov5692,9311/1 záv.
Kompletní pořadí všech 22 závodníku v této kategorii
Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
10.3.2001Choceňský běh61
22.4.2001Běh Javorkou260
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239
27.5.200119. ročník, Za zlatým klíčem Rokytenky62
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2001Sázava - Lázek90
28.9.2001Miňon kros - běh na Suchý vrch106
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
27.10.20012. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky64
2.12.20019. ročník, Malá cena Velké Verandy177
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
9.12.2001Vánoční běh Parníkem93

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2020 - 35. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2019 - 34. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník