Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Zemská míle

28.9.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Zemská míle
  • datum konání: 28.9.2019
  • zobrazeno již 379x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice soutěže ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2316Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:32-
2C2580Chasák SebastianTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:00:33-
3C26119Havelka Patrik-1200:00:36-
4C2939Horáček FilipČeská Třebová1300:00:39-
5C211103Picek VáclavLanškroun1300:00:40-
6C21993Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:00:44-
7C22284Picek Lukáš-1500:00:53-
-C2-115Král DavidMalé Svatoňovice16DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2152Skalická Anežka-1200:00:31-
2D2276Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:32-
3D24151Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:32-
4D2773Šegitová TerezieLukavice1400:00:37-
5D2811Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:37-
6D21057Motlová Mia-1300:00:40-
7D21248Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:40-
8D21332Vopařilová Eliška-1300:00:41-
9D21477Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:00:41-
10D21558Králová KarolínaSokol Hvozdnice1400:00:42-
11D21645Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:42-
12D21738Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:43-
13D21875Dufková MarieAC Pardubice1300:00:44-
14D22037Beranová TerezaAtletika TJ Lanškroun1300:00:46-
15D22136Beranová Lucie-1600:00:52-
16D22334Svojanovská NikolRudoltice1600:01:08-
17D22443Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:01:35-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1152Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:19-
2M11726Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:21-
3M1208Veselý JanKB Letohrad1000:01:23-
4M1239Veselý JakubKB Letohrad1000:01:25-
5M12470Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:26-
6M12586Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:28-
7M13529Diblík JanAtletika TJ Lanškroun1000:01:38-
8M136109Drexler MiroslavTrstěnice1000:01:46-
9M13724Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:01:51-
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11333Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:18-
2Z114102Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:19-
3Z116101Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:20-
4Z11818Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:22-
5Z12653Skalická NelaTJ Lanškroun1100:01:31-
6Z13046Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:34-
7Z13140Doležalová Dorota-1000:01:36-
8Z13341Vopařilová Anna-1100:01:36-
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2150Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:08-
2M2288Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:09-
3M24113Špatenka MatějTJ Lanškroun0900:01:11-
4M2591Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:12-
5M2613Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:13-
6M2722Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:13-
7M2925Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:15-
8M21219Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:17-
9M219112Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:23-
10M22199Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:23-
11M22298Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:25-
12M22863Němec DominikTrstěnice0900:01:34-
13M22912Verner AdamTJ Atletika Lanškroun0800:01:34-
14M234111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:37-
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2354Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:11-
2Z283Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:01:14-
3Z21030Novotná TerezaTJ Svitavy0900:01:16-
4Z21197Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:16-
5Z22715Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:32-
6Z23220Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:01:36-
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34107Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:38-
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3779Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:02:43-
2Z38105Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:50-
3Z3942Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:53-
4Z310117Skalická NikolTJ Lanškroun0700:03:00-
5Z31128Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:03:09-
6Z31256Skalická Eliška-0700:03:35-
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4114Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:16-
2M4296Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:16-
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4361Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:30-
2Z4531Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:38-
3Z4649Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:40-
-Z4-55Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí05DNF-
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M531160Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:38-
2M551111Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:46-
3M561019Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:09-
4M581012Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:20-
5M5141013Skalický Vojtěch-0300:05:33-
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z518174Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:42-
2Z5311010Janíčková PatricieVýprachtice0200:06:40-
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41030Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:04:41-
2MJ171099Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:05:40-
3MJ211038Hájek MartinŽamberk0100:05:52-
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11046Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:31-
2MA21023Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:37-
3MA91098Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:20-
4MA121033Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:27-
5MA131001Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:05:33-
6MA191024Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:45-
7MA231028Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:05:59-
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB71100Hejl RadekLetohrad7200:05:09-
2MB151006Dvořák PavelČeská Třebová7500:05:34-
3MB161009Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:35-
4MB221007Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:53-
5MB251112Hurt DavidČeská Třebová7600:06:05-
6MB261113Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:08-
7MB281077Němec RadekLitomyšl7700:06:17-
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC101021Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:23-
2MC111029Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:24-
3MC201142Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:50-
4MC291026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:06:17-
5MC411008Moník MilanMT Smiřice6900:09:49-
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD341050Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:12-
2MD361027Bubeníček JiříSki Skuhrov n. B.5100:07:31-
3MD391062Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:02-
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME371034Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:33-
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA331018Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:47-
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB241025Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:02-
2ZB271048Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:12-
3ZB301002Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:34-
4ZB321011Tylšová DanielaTJ Loko Trutnov7800:06:42-
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD351039Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:15-
2ZD381031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:45-
3ZD401040Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:09:03-
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2152Skalická Anežka-1200:00:31-
2D2276Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:32-
1C2316Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:32-
3D24151Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:32-
2C2580Chasák SebastianTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:00:33-
3C26119Havelka Patrik-1200:00:36-
4D2773Šegitová TerezieLukavice1400:00:37-
5D2811Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:37-
4C2939Horáček FilipČeská Třebová1300:00:39-
6D21057Motlová Mia-1300:00:40-
5C211103Picek VáclavLanškroun1300:00:40-
7D21248Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:40-
8D21332Vopařilová Eliška-1300:00:41-
9D21477Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:00:41-
10D21558Králová KarolínaSokol Hvozdnice1400:00:42-
11D21645Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:42-
12D21738Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:43-
13D21875Dufková MarieAC Pardubice1300:00:44-
6C21993Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:00:44-
14D22037Beranová TerezaAtletika TJ Lanškroun1300:00:46-
15D22136Beranová Lucie-1600:00:52-
7C22284Picek Lukáš-1500:00:53-
16D22334Svojanovská NikolRudoltice1600:01:08-
17D22443Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:01:35-
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2150Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:08-
2M2288Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:09-
1Z2354Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:11-
3M24113Špatenka MatějTJ Lanškroun0900:01:11-
4M2591Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:12-
5M2613Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:13-
6M2722Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:13-
2Z283Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:01:14-
7M2925Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:15-
3Z21030Novotná TerezaTJ Svitavy0900:01:16-
4Z21197Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:16-
8M21219Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:17-
1Z11333Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:18-
2Z114102Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:19-
1M1152Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:19-
3Z116101Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:20-
2M11726Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:21-
4Z11818Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:22-
9M219112Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:23-
3M1208Veselý JanKB Letohrad1000:01:23-
10M22199Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:23-
11M22298Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:25-
4M1239Veselý JakubKB Letohrad1000:01:25-
5M12470Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:26-
6M12586Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:28-
5Z12653Skalická NelaTJ Lanškroun1100:01:31-
5Z22715Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:32-
12M22863Němec DominikTrstěnice0900:01:34-
13M22912Verner AdamTJ Atletika Lanškroun0800:01:34-
6Z13046Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:34-
7Z13140Doležalová Dorota-1000:01:36-
6Z23220Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:01:36-
8Z13341Vopařilová Anna-1100:01:36-
14M234111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:37-
7M13529Diblík JanAtletika TJ Lanškroun1000:01:38-
8M136109Drexler MiroslavTrstěnice1000:01:46-
9M13724Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:01:51-
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11046Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:31-
2MA21023Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:37-
1M531160Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:38-
1MJ41030Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:04:41-
2M551111Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:46-
3M561019Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:09-
1MB71100Hejl RadekLetohrad7200:05:09-
4M581012Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:20-
3MA91098Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:20-
1MC101021Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:23-
2MC111029Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:24-
4MA121033Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:27-
5MA131001Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:05:33-
5M5141013Skalický Vojtěch-0300:05:33-
2MB151006Dvořák PavelČeská Třebová7500:05:34-
3MB161009Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:35-
2MJ171099Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:05:40-
1Z518174Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:42-
6MA191024Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:45-
3MC201142Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:50-
3MJ211038Hájek MartinŽamberk0100:05:52-
4MB221007Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:53-
7MA231028Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:05:59-
1ZB241025Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:02-
5MB251112Hurt DavidČeská Třebová7600:06:05-
6MB261113Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:08-
2ZB271048Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:12-
7MB281077Němec RadekLitomyšl7700:06:17-
4MC291026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:06:17-
3ZB301002Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:34-
2Z5311010Janíčková PatricieVýprachtice0200:06:40-
4ZB321011Tylšová DanielaTJ Loko Trutnov7800:06:42-
1ZA331018Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:47-
1MD341050Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:12-
1ZD351039Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:15-
2MD361027Bubeníček JiříSki Skuhrov n. B.5100:07:31-
1ME371034Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:33-
2ZD381031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:45-
3MD391062Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:02-
3ZD401040Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:09:03-
5MC411008Moník MilanMT Smiřice6900:09:49-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód