13.3.2004, sobota
Sdílet na Facebook
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.3.2011 | Choceňský kros | 154 |
27.3.2010 | Choceňský kros | 201 |
7.3.2009 | Choceňský kros | 191 |
8.3.2008 | Choceňský kros | 169 |
10.3.2007 | Choceňský kros | 154 |
11.3.2006 | Choceňský kros | 104 |
5.3.2005 | Choceňský kros | 81 |
9.3.2002 | Choceňský kros | 176 |
Sdílet na Facebook
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 3 | 10 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:02:42 | 11,00 |
2 | Ž2 | 7 | 2 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:53 | 9,00 |
3 | Ž2 | 8 | 72 | Oubrechtová Martina | DDM Týniště nad Orlicí | 95 | 00:02:54 | 8,00 |
4 | Ž2 | 10 | 80 | Flídrová Klára | AC Choceň | 97 | 00:03:00 | 7,00 |
5 | Ž2 | 11 | 16 | Rechterová Eliška | Hvězda Pardubice | 95 | 00:03:01 | 6,00 |
6 | Ž2 | 13 | 36 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:06 | 5,00 |
7 | Ž2 | 14 | 86 | Prachařová Eva | AC Choceň | 97 | 00:03:20 | 4,00 |
8 | Ž2 | 16 | 81 | Karlová Markéta | Hradec Králové | 96 | 00:03:52 | 3,00 |
9 | Ž2 | 17 | 35 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:04:26 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 9 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:27 | 11,00 |
2 | M2 | 2 | 85 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:28 | 9,00 |
3 | M2 | 4 | 41 | Křivda Martin | KOB Choceň | 95 | 00:02:43 | 8,00 |
4 | M2 | 5 | 90 | Toušek Petr | AC Choceň | 95 | 00:02:44 | 7,00 |
5 | M2 | 6 | 94 | Horný Lukáš | Hvězda Pardubice | 97 | 00:02:51 | 6,00 |
6 | M2 | 9 | 51 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:56 | 5,00 |
7 | M2 | 11 | 84 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:01 | 4,00 |
8 | M2 | 15 | 29 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:03:27 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 7 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:12 | 11,00 |
2 | M3 | 2 | 26 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:19 | 9,00 |
3 | M3 | 3 | 37 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:26 | 8,00 |
4 | M3 | 4 | 30 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:29 | 7,00 |
5 | M3 | 6 | 70 | Uhnavý Jakub | DDM Týniště nad Orlicí | 94 | 00:03:31 | 6,00 |
6 | M3 | 7 | 87 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:03:32 | 5,00 |
7 | M3 | 10 | 93 | Horný Petr | Hvězda Pardubice | 94 | 00:03:48 | 4,00 |
8 | M3 | 11 | 71 | Červinka Václav | DDM Týniště nad Orlicí | 94 | 00:04:13 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 4 | 91 | Skalická Zuzana | AC Choceň | 94 | 00:03:29 | 11,00 |
2 | Ž3 | 8 | 38 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:35 | 9,00 |
3 | Ž3 | 9 | 12 | Hnutová Dagmar | Hvězda Pardubice | 94 | 00:03:41 | 8,00 |
4 | Ž3 | 12 | 15 | Kastlová Veronika | Hvězda Pardubice | 94 | 00:04:41 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 53 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:07:30 | 11,00 |
2 | ŽM | 2 | 54 | Báčová Veronika | Atletika Polička | 91 | 00:07:37 | 9,00 |
3 | ŽM | 3 | 96 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:44 | 8,00 |
4 | ŽM | 4 | 46 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:07:52 | 7,00 |
5 | ŽM | 5 | 47 | Matějíčková Lucie | Atletika Albrechtice | 92 | 00:07:56 | 6,00 |
6 | ŽM | 6 | 48 | Uhlířová Zuzana | Atletika Albrechtice | 91 | 00:07:57 | 5,00 |
7 | ŽM | 7 | 83 | Kudrnová Markéta | AC Choceň | 92 | 00:08:37 | 4,00 |
8 | ŽM | 8 | 92 | Bezdíčková Pavla | Choceň | 92 | 00:09:01 | 3,00 |
- | ŽM | - | 76 | Závodní Aneta | Chlumek | 92 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 28 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:08:55 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 69 | Mundok Marian | Rakovník | 91 | 00:08:56 | 9,00 |
3 | MM | 5 | 11 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:09:08 | 8,00 |
4 | MM | 6 | 88 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:09:26 | 7,00 |
5 | MM | 9 | 55 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:10:14 | 6,00 |
6 | MM | 10 | 68 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:10:26 | 5,00 |
7 | MM | 11 | 13 | Trnka Pavel | Hvězda Pardubice | 92 | 00:10:49 | 4,00 |
8 | MM | 15 | 21 | Richter Jakub | Hvězda Pardubice | 92 | 00:11:01 | 3,00 |
9 | MM | 16 | 77 | Myšák Mojmír | Dvořisko | 92 | 00:12:08 | 2,00 |
10 | MM | 17 | 20 | Moravec Filip | Hvězda Pardubice | 92 | 00:12:12 | 1,00 |
11 | MM | 19 | 78 | Malík Luboš | Choceň | 92 | 00:14:33 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 52 | Šedová Tereza | AC Choceň | 90 | 00:08:58 | 11,00 |
2 | ŽS | 4 | 40 | Marešová Michaela | ŠAK Pardubice | 89 | 00:09:02 | 9,00 |
3 | ŽS | 7 | 82 | Karlová Veronika | AC Hradec Králové | 90 | 00:09:43 | 8,00 |
4 | ŽS | 8 | 49 | Šimonová Monika | Nové Město na Moravě | 90 | 00:09:45 | 7,00 |
5 | ŽS | 12 | 17 | Melichová Veronika | Hvězda Pardubice | 90 | 00:10:50 | 6,00 |
6 | ŽS | 13 | 73 | Oubrechtová Marcela | SK Týniště nad Orlicí | 89 | 00:10:51 | 5,00 |
6 | ŽS | 13 | 74 | Korábová Pavlína | SK Týniště nad Orlicí | 89 | 00:10:51 | 5,00 |
8 | ŽS | 18 | 18 | Soudková Alena | Hvězda Pardubice | 90 | 00:13:38 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 59 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:11:10 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 23 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:11:28 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 44 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:11:39 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 57 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:11:48 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 19 | Zajíc Jakub | Hvězda Pardubice | 89 | 00:11:58 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 56 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:12:01 | 5,00 |
7 | MS | 7 | 25 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:12:38 | 4,00 |
8 | MS | 9 | 58 | Coufal David | Atletika Polička | 89 | 00:12:43 | 3,00 |
8 | MS | 9 | 1 | Menclík Vít | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:12:43 | 3,00 |
10 | MS | 11 | 60 | Vlček Petr | Atletika Polička | 89 | 00:13:09 | 1,00 |
11 | MS | 12 | 67 | Hynek Jakub | SK Nové Město n. Metují | 89 | 00:13:31 | 0,00 |
12 | MS | 13 | 14 | Trnka Lukáš | Hvězda Pardubice | 90 | 00:13:34 | 0,00 |
13 | MS | 15 | 22 | Brýdl Ivo | Hvězda Pardubice | 89 | 00:13:43 | 0,00 |
14 | MS | 17 | 79 | Svoboda Tomáš | Chlumek | 90 | 00:14:48 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 42 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:14:42 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 89 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:14:58 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 95 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:15:20 | 8,00 |
4 | MD | 4 | 45 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:15:34 | 7,00 |
5 | MD | 5 | 64 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:15:53 | 6,00 |
6 | MD | 6 | 61 | Tomášek Lukáš | Atletika Polička | 88 | 00:16:10 | 5,00 |
7 | MD | 7 | 63 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:16:25 | 4,00 |
8 | MD | 8 | 24 | Toušek Jaroslav | AC Choceň | 87 | 00:16:33 | 3,00 |
9 | MD | 9 | 66 | Lánský Martin | ŠAK Chrudim | 88 | 00:16:36 | 2,00 |
10 | MD | 10 | 33 | Jiříček Lukáš | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:17:13 | 1,00 |
11 | MD | 11 | 34 | Bouška Jakub | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:17:56 | 0,00 |
12 | MD | 12 | 97 | Sedláček Vojtěch | AC Choceň | 87 | 00:18:13 | 0,00 |
13 | MD | 13 | 62 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:18:42 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 8 | 27 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:12:39 | 11,00 |
2 | ŽD | 14 | 65 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:13:35 | 9,00 |
3 | ŽD | 16 | 50 | Slonková Lenka | Nové Město na Moravě | 88 | 00:13:52 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 9 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:27 | 11,00 |
2 | M2 | 2 | 85 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:28 | 9,00 |
1 | Ž2 | 3 | 10 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:02:42 | 11,00 |
3 | M2 | 4 | 41 | Křivda Martin | KOB Choceň | 95 | 00:02:43 | 8,00 |
4 | M2 | 5 | 90 | Toušek Petr | AC Choceň | 95 | 00:02:44 | 7,00 |
5 | M2 | 6 | 94 | Horný Lukáš | Hvězda Pardubice | 97 | 00:02:51 | 6,00 |
2 | Ž2 | 7 | 2 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:53 | 9,00 |
3 | Ž2 | 8 | 72 | Oubrechtová Martina | DDM Týniště nad Orlicí | 95 | 00:02:54 | 8,00 |
6 | M2 | 9 | 51 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:56 | 5,00 |
4 | Ž2 | 10 | 80 | Flídrová Klára | AC Choceň | 97 | 00:03:00 | 7,00 |
5 | Ž2 | 11 | 16 | Rechterová Eliška | Hvězda Pardubice | 95 | 00:03:01 | 6,00 |
7 | M2 | 11 | 84 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:01 | 4,00 |
6 | Ž2 | 13 | 36 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:06 | 5,00 |
7 | Ž2 | 14 | 86 | Prachařová Eva | AC Choceň | 97 | 00:03:20 | 4,00 |
8 | M2 | 15 | 29 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:03:27 | 3,00 |
8 | Ž2 | 16 | 81 | Karlová Markéta | Hradec Králové | 96 | 00:03:52 | 3,00 |
9 | Ž2 | 17 | 35 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:04:26 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 7 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:12 | 11,00 |
2 | M3 | 2 | 26 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:19 | 9,00 |
3 | M3 | 3 | 37 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:26 | 8,00 |
4 | M3 | 4 | 30 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:29 | 7,00 |
1 | Ž3 | 4 | 91 | Skalická Zuzana | AC Choceň | 94 | 00:03:29 | 11,00 |
5 | M3 | 6 | 70 | Uhnavý Jakub | DDM Týniště nad Orlicí | 94 | 00:03:31 | 6,00 |
6 | M3 | 7 | 87 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:03:32 | 5,00 |
2 | Ž3 | 8 | 38 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:35 | 9,00 |
3 | Ž3 | 9 | 12 | Hnutová Dagmar | Hvězda Pardubice | 94 | 00:03:41 | 8,00 |
7 | M3 | 10 | 93 | Horný Petr | Hvězda Pardubice | 94 | 00:03:48 | 4,00 |
8 | M3 | 11 | 71 | Červinka Václav | DDM Týniště nad Orlicí | 94 | 00:04:13 | 3,00 |
4 | Ž3 | 12 | 15 | Kastlová Veronika | Hvězda Pardubice | 94 | 00:04:41 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 53 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:07:30 | 11,00 |
2 | ŽM | 2 | 54 | Báčová Veronika | Atletika Polička | 91 | 00:07:37 | 9,00 |
3 | ŽM | 3 | 96 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:44 | 8,00 |
4 | ŽM | 4 | 46 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:07:52 | 7,00 |
5 | ŽM | 5 | 47 | Matějíčková Lucie | Atletika Albrechtice | 92 | 00:07:56 | 6,00 |
6 | ŽM | 6 | 48 | Uhlířová Zuzana | Atletika Albrechtice | 91 | 00:07:57 | 5,00 |
7 | ŽM | 7 | 83 | Kudrnová Markéta | AC Choceň | 92 | 00:08:37 | 4,00 |
8 | ŽM | 8 | 92 | Bezdíčková Pavla | Choceň | 92 | 00:09:01 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 59 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:11:10 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 23 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:11:28 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 44 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:11:39 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 57 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:11:48 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 19 | Zajíc Jakub | Hvězda Pardubice | 89 | 00:11:58 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 56 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:12:01 | 5,00 |
7 | MS | 7 | 25 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:12:38 | 4,00 |
1 | ŽD | 8 | 27 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:12:39 | 11,00 |
8 | MS | 9 | 58 | Coufal David | Atletika Polička | 89 | 00:12:43 | 3,00 |
8 | MS | 9 | 1 | Menclík Vít | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:12:43 | 3,00 |
10 | MS | 11 | 60 | Vlček Petr | Atletika Polička | 89 | 00:13:09 | 1,00 |
11 | MS | 12 | 67 | Hynek Jakub | SK Nové Město n. Metují | 89 | 00:13:31 | 0,00 |
12 | MS | 13 | 14 | Trnka Lukáš | Hvězda Pardubice | 90 | 00:13:34 | 0,00 |
2 | ŽD | 14 | 65 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:13:35 | 9,00 |
13 | MS | 15 | 22 | Brýdl Ivo | Hvězda Pardubice | 89 | 00:13:43 | 0,00 |
3 | ŽD | 16 | 50 | Slonková Lenka | Nové Město na Moravě | 88 | 00:13:52 | 8,00 |
14 | MS | 17 | 79 | Svoboda Tomáš | Chlumek | 90 | 00:14:48 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 42 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:14:42 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 89 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:14:58 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 95 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:15:20 | 8,00 |
4 | MD | 4 | 45 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:15:34 | 7,00 |
5 | MD | 5 | 64 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:15:53 | 6,00 |
6 | MD | 6 | 61 | Tomášek Lukáš | Atletika Polička | 88 | 00:16:10 | 5,00 |
7 | MD | 7 | 63 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:16:25 | 4,00 |
8 | MD | 8 | 24 | Toušek Jaroslav | AC Choceň | 87 | 00:16:33 | 3,00 |
9 | MD | 9 | 66 | Lánský Martin | ŠAK Chrudim | 88 | 00:16:36 | 2,00 |
10 | MD | 10 | 33 | Jiříček Lukáš | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:17:13 | 1,00 |
11 | MD | 11 | 34 | Bouška Jakub | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:17:56 | 0,00 |
12 | MD | 12 | 97 | Sedláček Vojtěch | AC Choceň | 87 | 00:18:13 | 0,00 |
13 | MD | 13 | 62 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:18:42 | 0,00 |
18.8.2024 (neděle), svátek má Helena
V pátek 9. srpna se konal další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (výsledky + fotogalerie + video).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie 2024 08 11 Černovírský kros FOTO Honza Šimůnek.
09.08.2024 - Výsledky závodu Svinnský ISCAREX kros.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
karel.kouril