Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX POHÁR

Ročník 2023

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních km 145 - - - - - - - - -
1. Pekelný kilometr 123 - - - - - - - - -
Širokodolský kros 112 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 100%
Běh Javorkou 221 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 195 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 171 2 60% - - - 50% - - 55%
Běh kolem poličských hradeb 324 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 149 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 182 1 100% 90% 100% 100% 100% 100% 100% 99%
Běh na Palici 44 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 204 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 247 - - - - - - - - -
Memoriál Ivana Belobrada 108 - - - - - - - - -
Nekořský kros 100 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 112 - - - - - - - - -
Běh dobroučským krajem 222 1 - - - - - - - -
Knířovský běh 146 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 233 - - - - - - - - -
Běh na Kozlovský kopec 66 - - - - - - - - -
Mladkov - Suchý vrch 75 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 135 - - - - - - - - -
Králický Sněžník BEZE STOPY 101 1 100% 100% 100% 100% 100% 80% 100% 97%
Run Sádecká pila 94 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 191 - - - - - - - - -
Černovírský kros 151 - - - - - - - - -
Jablonská 8 253 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 192 2 - - - - - - - -
Sázava - Lázek 60 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 121 - - - - - - - - -
Pekelný kilometr 2023 109 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru - dolů 73 1 - - - - - - - -
Jablonné - Suchý vrch 68 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 56 - - - - - - - - -
Běh na Jeřáb 71 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 170 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 158 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 172 - - - - - - - - -
Lubenská 10 38 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 230 3 80% 93% 67% 100% 95% 100% 100% 91%
Sokolský půlmaraton 39 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 56 - - - - - - - - -
Čertovský běh 44 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 41
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 34
Grätz Luděk Ústí nad Orlicí 34
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 29
Simon Petr Polička 27
Šimek Petr Vencl tým / www.zeleneudoli.cz 27
Ráb Pavel Česká Třebová 27
Faltejsková Nella AK ISCAREX Česká Třebová 27
Šponar Josef Sokol Žamberk Orientační běh 26
Dvořáková Adéla Bystré 25
Čejka Pavel viktorkamps.cz 25
Kyral Jiří Vencl tým Ústí nad Orlicí 24
Očenáš Jakub AK ISCAREX Česká Třebová 24
Vacek Jiří OB Česká Třebová 24
Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 24
Kubišta Oto AK ISCAREX Česká Třebová 24
Fliedr Tomáš F-Bike Klub Sádek 23
Dusil Martin Vamberk 23
Šebek Michal Česká Třebová 22
Boháčová Nela Atletika Polička 21
Vacek Martin AK ISCAREX Česká Třebová 21
Němec Radek Litomyšl 21
Hartman Tomáš KB Letohrad 20
Čípová Aneta AK Iscarex Česká Třebová 20
Přibylová Beáta TJ Spartak Letohrad 20
Kubišta Michal Dlouhá Třebová 20
Hlaváčková Pavla Ústí nad Orlicí 20
Fliedr Jiří F - BIKE KLUB SÁDEK 20
Boháčová Adéla Atletika Polička 19
Pirklová Kateřina Letohrad 19
Přibylová Agáta TJ Spartak Letohrad 19
Dvořák Miroslav SK8 Polička 19
Fliedrová Adéla F-BIKE KLUB SÁDEK 19


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních km145/128
1. Pekelný kilometr123
Širokodolský kros112/112
Běh Javorkou221/165
Běh na Rozálku195/195
Memoriál Q. Štěpánka171/171
Běh kolem poličských hradeb324/242
2. Pekelný kilometr149
Letohradská pětka182/134
Běh na Palici44/44
Běh Choceňskými sady204/178
Běh do Zámeckého vrchu247/146
Memoriál Ivana Belobrada108/92
Nekořský kros100/100
3. Pekelný kilometr112
Běh dobroučským krajem222/184
Knířovský běh146/111
Běh přes Červený vrch233/165
Běh na Kozlovský kopec66/66
Mladkov - Suchý vrch75/70
4. Pekelný kilometr135
Králický Sněžník BEZE STOPY101/100
Run Sádecká pila94/93
Svinnský ISCAREX kros191/139
Černovírský kros151/115
Jablonská 8253/245
Výprachtice - Buková hora192/126
Sázava - Lázek60/60
5. Pekelný kilometr121
Pekelný kilometr 2023109/109
Strážný - nahoru - dolů73/73
Jablonné - Suchý vrch68/68
Králický Lískovec56/45
Běh na Jeřáb71/57
Cross po lyžařských tratích170/116
Heřmanická osmička158/114
Běh údolím Orlice172/145
Lubenská 1038/38
Přespolní běh lyžařů v Letohradě230/210
Sokolský půlmaraton39/38
Běh 17. listopadu56/56
Čertovský běh44/44