Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

6.5.2005, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 6.5.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Žamberk

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
7.5.2004Běh na Rozálku92
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3214

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7717
Tobiška Václav4416
Matyášová Jana6516
Keprtová Miloslava4815
Sadílek Ota4615
Bielčik Jindřich4015
Nechvíl Petr9114
Novotný Luděk6214
Šimůnek Jan4912
Šafář Jaroslav5112
Maříková Simona9612
Novotná Dora9712
Svatoš Otakar3412
Mannlová Jana8012
Červ Miloslav5011
Koblížek Jindřich4811
Šimůnek Jan8211
Šponar Josef4710
Kebrle Milan7510
Mařík Jiří7210
Kalousek Jan4110
Smolák Petr9410
Tomeš Jaroslav4810
Strnad Adam009
Vařeka Jan969
Mikyska Tomáš009
Dostálek Petr679
Jirásková Eva649
Sejkorová Lenka639
Bubeníček Jiří519
Moravec Jiří969
Řemínek Matěj869
Vondra Vojtěch989
Exler Ondřej909
Gregora Filip029
Volf Břetislav529
Kubelka Tomáš938
Borek Petr708
Martincová Kristýna938
Vanický Petr738
Stránská Adéla918
Šponarová Lucie918
Večeře Tomáš908
Klaclová Šárka938
Borková Agáta028
Stránský Aleš608
Sontáková Lenka918
Živný Marek918
Ducháček Bedřich598
Gregora Jan008

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci mladší 11 let a mladší (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M361108Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:0311,00
2M37856Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:239,00
3M38292Lakota AntonínAC Choceň9500:04:288,00
4M38495Prachař DavidAC Choceň9400:04:307,00
5M39442Hlaváč DanielTJ Jiskra Králíky9400:04:426,00
6M310661Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:5611,00
7M31177Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:05:089,00
8M311990Frydrych JakubAC Choceň9500:05:115,00
9M31271Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:05:414,00
10M3128700Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:05:448,00
Žákyně mladší 11 let a mladší (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž39878Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:4611,00
2Ž39946Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:4711,00
3Ž3103304Novotná DoraSK Žamberk9700:04:549,00
4Ž3104111Husáková KristýnaTJ Sokol Černovír9500:04:559,00
5Ž3129100Kroulíková CecílieŽamberk9500:05:458,00
6Ž313239Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:487,00
7Ž313340Coufalová KarolínaTJ Jiskra Králíky9500:05:496,00
8Ž313434Šmajzrová PavlínaŽamberk9400:05:595,00
9Ž31358Vávrová VilmaSpartak OEZ Letohrad9400:05:594,00
10Ž3137103Václavková VeronikaLetohrad9700:08:058,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM4475Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:4911,00
2ŽM5876Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:009,00
3ŽM7077Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:118,00
4ŽM105106Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:04:557,00
5ŽM11143Ulrichová DagmarTJ Jiskra Králíky9200:05:006,00
6ŽM12458Špačková MarkétaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:265,00
7ŽM12557Maixnerová PavlínaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:364,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM2791Siegel JakubAC Choceň9200:03:2911,00
2MM34114Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:03:389,00
3MM5152Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:548,00
4MM5516Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:587,00
5MM6711Řehák AdamKB OEZ Letohrad9200:04:086,00
6MM7627Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:155,00
7MM88125Adamec KarelATC Nekoř9300:04:334,00
8MM92313Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:04:403,00
9MM102126Beneš TadeášNekoř9100:04:542,00
10MM11284Matějíček MichalSK Žamberk9300:05:021,00
11MM12347Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:05:230,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS7245Válková MarcelaSportovní klub lyžování Žamberk9100:04:1311,00
2ŽS8344Šponarová LucieSportovní klub lyžování Žamberk9100:04:309,00
3ŽS9368Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad9100:04:418,00
4ŽS9571Levá NikolaSpartak OEZ Letohrad9000:04:437,00
5ŽS10028Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:04:496,00
6ŽS10172Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9000:04:495,00
Žáci starší 14-15 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS418Večeře TomášAtletika Polička9000:02:5911,00
2MS2351Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:249,00
3MS3065Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:03:328,00
4MS36102Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:417,00
5MS5466Kroupa OndřejSpartak OEZ Letohrad9100:03:576,00
6MS5788Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:005,00
7MS6867Ďurán TomášKB OEZ Letohrad9100:04:084,00
8MS7126Bílek TomášOrel Blažovice9000:04:123,00
9MS7589Cibulka PavelLibchavy9100:04:152,00
10MS8025Hlaváč PetrŽamberk9000:04:251,00
Dorostenci 16-17 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD349Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:02:5511,00
2MD622Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:009,00
3MD74Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:048,00
4MD821Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:047,00
5MD93Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:056,00
6MD1393Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:095,00
7MD1517Červ JakubAtletika Polička8900:03:094,00
8MD1750Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:103,00
9MD42101Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:03:482,00
Dorostenky 16-17 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD3338Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:03:3711,00
2ŽD4023Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:459,00
3ŽD13141Pávková VeronikaTJ Jiskra Králíky8800:05:488,00
Junioři (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16116Siegel JosefAC Choceň8600:03:100,00
2MJ3294Řemínek MatějAC Choceň8600:03:350,00
Muži A (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1119Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:02:500,00
2MA283Dobšíček PavelSK Hronov8000:02:550,00
3MA5124Adamec JosefATC Nekoř8100:03:000,00
4MA1081Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:03:060,00
5MA1280Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:080,00
6MA1336Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:03:090,00
7MA1835Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:03:110,00
8MA19300Kalous PetrSK Žamberk7700:03:130,00
9MA22309Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:03:230,00
10MA2485Navrátil MichalSK Žamberk8500:03:260,00
11MA2559Bielčik PetrLichkov7100:03:260,00
12MA26118Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:03:260,00
13MA2863Levý TomášSK Žamberk6700:03:30-
14MA2999Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:03:300,00
15MA3173Mařík JiříMP Žamberk7200:03:330,00
16MA3720Strnad TomášSK Žamberk6900:03:410,00
17MA3898Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald8000:03:420,00
18MA3914Dostálek PetrAZOV Těchonín6700:03:440,00
19MA4374Lauterbach PatrikŽamberk7200:03:490,00
20MA4748Suchodol JosefŽamberk6700:03:490,00
21MA4837Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:500,00
22MA5212Bříza DavidŽamberk8200:03:550,00
23MA53113Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:03:550,00
24MA56310Exler PavelTETTEX Praha8200:03:590,00
25MA6632Vanický PetrTJ Liboc7300:04:080,00
26MA7397Kaválek OndřejOrel Orlice8300:04:130,00
Muži B (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1182Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:070,00
2MB20115Siegel JosefAC Choceň5800:03:170,00
3MB2196Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:210,00
4MB45120Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:490,00
5MB46121Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:03:490,00
6MB48303Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí6300:03:500,00
7MB50305Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:510,00
8MB6070Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:04:030,00
9MB61104Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:04:030,00
10MB6424Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:04:070,00
11MB85311Exler PavelŽamberk5800:04:320,00
12MB9779Válek VratislavKČT Žamberk5600:04:450,00
13MB10962Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:04:580,00
14MB110122Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:05:000,00
15MB12253Kubelka PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí6000:05:220,00
16MB1262Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí5900:05:400,00
Muži C (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC35105Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:03:390,00
2MC41112Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:03:450,00
3MC59123Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:04:020,00
4MC69127Koblížek JindřichSK Žamberk4800:04:090,00
5MC8915Velechovský JiříSAZS Králíky5500:04:360,00
6MC916Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:400,00
7MC114307Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:030,00
Muži D (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD77306Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:04:190,00
2MD7929Jelínek MatějHradec Králové4200:04:230,00
3MD8786Novotný JiříKB Letohrad4500:04:330,00
4MD9060Bielčik JindřichLichkov4000:04:380,00
5MD10669Suchomel ČeněkOEZ Letohrad4400:04:560,00
6MD1085Bittner KurtSK Žamberk3900:04:570,00
7MD11664Kalousek JanSK Žamberk4100:05:070,00
Juniorky (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6410Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:04:070,00
2ŽJ86109Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:04:320,00
Ženy A (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA639Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:040,00
2ZA7413Dostálková LenkaAtletika Albrechtice7700:04:140,00
3ZA118312Bočkorošová IvetaŽamberk7400:05:100,00
Ženy B (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8131Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:250,00
2ZB96110Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:440,00
3ZB113107Čadová RenataDolní Dobrouč6600:05:030,00
4ZB115117Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:05:050,00
5ZB121301Havlová JaroslavaKB Letohrad6500:05:150,00
Ženy C (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC12019Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:05:140,00
2ŽC130308Lhotská HanaSokol Žamberk4600:05:450,00
3ŽC13630Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:06:120,00
Trať 0,9 km, 40 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1119Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:02:500,00
2MA283Dobšíček PavelSK Hronov8000:02:550,00
1MD349Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:02:5511,00
1MS418Večeře TomášAtletika Polička9000:02:5911,00
3MA5124Adamec JosefATC Nekoř8100:03:000,00
2MD622Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:009,00
3MD74Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:048,00
4MD821Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:047,00
5MD93Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:056,00
4MA1081Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:03:060,00
1MB1182Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:070,00
5MA1280Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:080,00
6MD1393Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:095,00
6MA1336Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:03:090,00
7MD1517Červ JakubAtletika Polička8900:03:094,00
1MJ16116Siegel JosefAC Choceň8600:03:100,00
8MD1750Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:103,00
7MA1835Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:03:110,00
8MA19300Kalous PetrSK Žamberk7700:03:130,00
2MB20115Siegel JosefAC Choceň5800:03:170,00
3MB2196Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:210,00
9MA22309Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:03:230,00
2MS2351Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:249,00
10MA2485Navrátil MichalSK Žamberk8500:03:260,00
11MA2559Bielčik PetrLichkov7100:03:260,00
12MA26118Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:03:260,00
1MM2791Siegel JakubAC Choceň9200:03:2911,00
13MA2863Levý TomášSK Žamberk6700:03:30-
14MA2999Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:03:300,00
3MS3065Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:03:328,00
15MA3173Mařík JiříMP Žamberk7200:03:330,00
2MJ3294Řemínek MatějAC Choceň8600:03:350,00
1ŽD3338Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:03:3711,00
2MM34114Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:03:389,00
1MC35105Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:03:390,00
4MS36102Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:417,00
16MA3720Strnad TomášSK Žamberk6900:03:410,00
17MA3898Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald8000:03:420,00
18MA3914Dostálek PetrAZOV Těchonín6700:03:440,00
2ŽD4023Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:459,00
2MC41112Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:03:450,00
9MD42101Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:03:482,00
19MA4374Lauterbach PatrikŽamberk7200:03:490,00
1ŽM4475Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:4911,00
4MB45120Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:490,00
5MB46121Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:03:490,00
20MA4748Suchodol JosefŽamberk6700:03:490,00
6MB48303Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí6300:03:500,00
21MA4837Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:500,00
7MB50305Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:510,00
3MM5152Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:548,00
22MA5212Bříza DavidŽamberk8200:03:550,00
23MA53113Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:03:550,00
5MS5466Kroupa OndřejSpartak OEZ Letohrad9100:03:576,00
4MM5516Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:587,00
24MA56310Exler PavelTETTEX Praha8200:03:590,00
6MS5788Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:005,00
2ŽM5876Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:009,00
3MC59123Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:04:020,00
8MB6070Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:04:030,00
9MB61104Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:04:030,00
1M361108Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:0311,00
1ZA639Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:040,00
10MB6424Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:04:070,00
1ŽJ6410Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:04:070,00
25MA6632Vanický PetrTJ Liboc7300:04:080,00
5MM6711Řehák AdamKB OEZ Letohrad9200:04:086,00
7MS6867Ďurán TomášKB OEZ Letohrad9100:04:084,00
4MC69127Koblížek JindřichSK Žamberk4800:04:090,00
3ŽM7077Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:118,00
8MS7126Bílek TomášOrel Blažovice9000:04:123,00
1ŽS7245Válková MarcelaSportovní klub lyžování Žamberk9100:04:1311,00
26MA7397Kaválek OndřejOrel Orlice8300:04:130,00
2ZA7413Dostálková LenkaAtletika Albrechtice7700:04:140,00
9MS7589Cibulka PavelLibchavy9100:04:152,00
6MM7627Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:155,00
1MD77306Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:04:190,00
2M37856Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:239,00
2MD7929Jelínek MatějHradec Králové4200:04:230,00
10MS8025Hlaváč PetrŽamberk9000:04:251,00
1ZB8131Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:250,00
3M38292Lakota AntonínAC Choceň9500:04:288,00
2ŽS8344Šponarová LucieSportovní klub lyžování Žamberk9100:04:309,00
4M38495Prachař DavidAC Choceň9400:04:307,00
11MB85311Exler PavelŽamberk5800:04:320,00
2ŽJ86109Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:04:320,00
3MD8786Novotný JiříKB Letohrad4500:04:330,00
7MM88125Adamec KarelATC Nekoř9300:04:334,00
5MC8915Velechovský JiříSAZS Králíky5500:04:360,00
4MD9060Bielčik JindřichLichkov4000:04:380,00
6MC916Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:400,00
8MM92313Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:04:403,00
3ŽS9368Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad9100:04:418,00
5M39442Hlaváč DanielTJ Jiskra Králíky9400:04:426,00
4ŽS9571Levá NikolaSpartak OEZ Letohrad9000:04:437,00
2ZB96110Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:440,00
12MB9779Válek VratislavKČT Žamberk5600:04:450,00
1Ž39878Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:4611,00
2Ž39946Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:4711,00
5ŽS10028Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:04:496,00
6ŽS10172Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9000:04:495,00
9MM102126Beneš TadeášNekoř9100:04:542,00
3Ž3103304Novotná DoraSK Žamberk9700:04:549,00
4Ž3104111Husáková KristýnaTJ Sokol Černovír9500:04:559,00
4ŽM105106Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:04:557,00
6M310661Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:5611,00
5MD10669Suchomel ČeněkOEZ Letohrad4400:04:560,00
6MD1085Bittner KurtSK Žamberk3900:04:570,00
13MB10962Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:04:580,00
14MB110122Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:05:000,00
5ŽM11143Ulrichová DagmarTJ Jiskra Králíky9200:05:006,00
10MM11284Matějíček MichalSK Žamberk9300:05:021,00
3ZB113107Čadová RenataDolní Dobrouč6600:05:030,00
7MC114307Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:030,00
4ZB115117Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:05:050,00
7MD11664Kalousek JanSK Žamberk4100:05:070,00
7M31177Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:05:089,00
3ZA118312Bočkorošová IvetaŽamberk7400:05:100,00
8M311990Frydrych JakubAC Choceň9500:05:115,00
1ŽC12019Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:05:140,00
5ZB121301Havlová JaroslavaKB Letohrad6500:05:150,00
15MB12253Kubelka PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí6000:05:220,00
11MM12347Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:05:230,00
6ŽM12458Špačková MarkétaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:265,00
7ŽM12557Maixnerová PavlínaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:364,00
16MB1262Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí5900:05:400,00
9M31271Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:05:414,00
10M3128700Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:05:448,00
5Ž3129100Kroulíková CecílieŽamberk9500:05:458,00
2ŽC130308Lhotská HanaSokol Žamberk4600:05:450,00
3ŽD13141Pávková VeronikaTJ Jiskra Králíky8800:05:488,00
6Ž313239Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:487,00
7Ž313340Coufalová KarolínaTJ Jiskra Králíky9500:05:496,00
8Ž313434Šmajzrová PavlínaŽamberk9400:05:595,00
9Ž31358Vávrová VilmaSpartak OEZ Letohrad9400:05:594,00
3ŽC13630Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:06:120,00
10Ž3137103Václavková VeronikaLetohrad9700:08:058,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 77%
Zvolená trasa závodu: 60%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 57%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 50%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
65%

Názory na závod

Zablácená cesta a moc kluzký.
Zaneta.H
vzhledem ke zmatkům při vyhlašování výsledků a počasí jsem odjel kolmo dříve než byly zveřejněny výsledky. Vzhledem k tomu, že jsem svého soupeře startujícího v intervalu předemnou výrazně stahl, zdá se mi můj čas který uvádíte vzhledem k jeho pochybný. Opravu nežádám, jen si začínám o některých závodech myslet svoje....Přeji jen krásné dny a samé spokojené závodníky. Můj start byl 18.01
zelvak.b
Zanetko, ty jsi nejaka fajnovka, jednou ti vadi kopec, potom zase blato a kluzko... Zkus behat na draze a pokud mozno v hale, aby na tebe neprselo :)
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód