hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Ve stopě Líšnické patnáctky

23.10.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Ve stopě Líšnické patnáctky
  • datum konání: 23.10.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Líšnice

Sociální sítě

Místo konání

Líšnice u sokolovny
první kategorie v 10.00 hodin
hlavní závod v 11.00 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin v místě startu (muži a ženy do 10.30 hodin)

Startovné

dospělí 20 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

délka hlavního závodu mužů 8 km, ženy 4 km
polní a lesní cesty, 1/3 asfalt

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v každé kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Rudolf Doleček
561 84 Líšnice 130
tel. 736 134 846

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.10.2013Ve stopě Líšnické patnáctky176
6.10.2012Ve stopě Líšnické patnáctky197
9.10.2011Ve stopě Líšnické patnáctky171
10.10.2010Ve stopě Líšnické patnáctky215
18.10.2009Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!!-
19.10.2008Ve stopě Líšnické patnáctky138
21.10.2007Ve stopě Líšnické patnáctky156
22.10.2006Ve stopě Líšnické patnáctky193
23.10.2004Ve stopě Líšnické patnáctky172
25.10.2003Ve stopě líšnické 15, 4. ročník136
26.10.20023. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky149
27.10.20012. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky64

Statistika závodu Ve stopě Líšnické patnáctky

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1767

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Koblížek Jindřich489
Martincová Kristýna939
Šafář Jaroslav519
Strnad Adam009
Sadílek Ota468
Novotný Přemysl598
Fajfr František728
Strnad Tomáš698
Suchodol Josef678
Moravec Jiří967
Večeř Petr997
Novotný Luděk627
Novotná Dora977
Černá Kristýna937
Sontáková Lenka917
Šebek Michal847
Leicht Jiří497
Kavka Lukáš976
Marek Jiří436
Faltusová Kateřina996
Klaclová Šárka936
Vinduška Petr936
Jirásková Eva646
Exler Ondřej906
Pross David756
Krejčí Stanislav636
Bílá Tereza926
Bubeníček Jiří516
Svatoš Otakar346
Mařík Jiří726
Chmelíček Jordan976
Divíšek Jan936
Šimůnek Jan496
Bielčik Jindřich406
Krejčí Jaromír666
Vacek Martin696
Moravec Jan026
Faltusová Simona986
Kalousek Jan416
Ducháček Bedřich596
Frydrychová Eliška016
Nechvíl Petr915
Stránská Michaela975
Poláček Antonín895
Kaška Zdeňek645
Kubelka Tomáš935
Morkes Michal915
Suchomel Tomáš975
Johanidesová Lea895
Borek Petr705

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 1998 a ml. (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11467Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:57-
2Ž16466Jadrníčková SilvieSokol Klášterec nad Orlicí0000:02:38-
3Ž19468Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:07-
4Ž111469Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:31-

Předžáci r. 1998 a mladší (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12452Mikyska TomášSK Žamberk0000:02:11-
2M13457Suchodol MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9800:02:26-
3M14456Strnad AdamSpartak Letohrad0000:02:30-
4M15451Kalous PatrikSK Žamberk9800:02:36-
5M17454Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:02:50-
6M18455Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:05-
7M110453Metelka OndřejHradec Králové0100:03:08-

Žákyně nejmladší r. 96-97 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž25477Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:03:11-
2Ž28476Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:22-
3Ž213478Špičáková PavlaSKI klub Česká Třebová9700:03:47-

Žáci nejmladší r. 96-97 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21503Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:03:01-
2M22497Neugebauer TomášSK Žamberk9600:03:04-
3M23502Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:07-
4M24504Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad9600:03:09-
5M26498Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:15-
6M27500Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:03:17-
7M29505Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:03:29-
8M210507Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:30-
9M211501Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:03:33-
10M212506Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:42-
11M214499Lesák JakubSK Žamberk9600:03:50-
12M215496Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:52-
13M216508Strnad TomášSpartak OEZ Letohrad9700:03:55-

Žáci mladší r. 94-95 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3422Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:11-
2M3926Křen JakubSpartak OEZ Letohrad9400:06:22-
3M31021Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:06:26-
4M31227Štengl LukášSpartak OEZ Letohrad9400:06:30-
5M31428Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:06:37-
6M31724Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:06:52-
7M31823Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:06:58-
8M31930Komárek MichalAtletika Polička9400:07:05-
9M32125Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:07:13-
10M32229Frydrych JakubAC Choceň9500:07:14-

Žáci starší r. 92-93 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM169Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:12-
2MM261Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:10:24-
3MM368Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:27-
4MM565Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9200:10:42-
5MM867Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:55-
6MM1062Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:11:13-
7MM1464Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:12:18-
8MM1666Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:12:54-

Dorostenky mladší r. 90-91 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS488Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:10:38-
2ŽS683Levá NikolaSpartak OEZ Letohrad9000:10:50-
3ŽS781Karlová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové9000:10:53-
4ŽS986Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad9100:11:06-
5ŽS1182Šponarová LucieSportovní klub lyžování Žamberk9100:11:18-
6ŽS1285Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9000:11:22-
7ŽS1387Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:11:38-
8ŽS1584Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9000:12:19-

Dorostenci mladší r. 90-91 (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS191Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:13:21-
2MS297Večeře TomášAtletika Polička9000:13:22-
3MS394Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:13:25-
4MS593Faltus LukášSpartak OEZ Letohrad9000:13:42-
5MS695Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad9100:13:51-
6MS787Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:13:54-
7MS886Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:14:05-
8MS989Nechvíl PetrAC Choceň9100:14:20-
9MS1188Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:14:56-
10MS1296Ďurán TomášSpartak OEZ Letohrad9100:15:11-
11MS1492Novotný JanSpartak OEZ Letohrad9000:15:37-
12MS1990Šembera JiříSpartak OEZ Letohrad9100:17:50-

Dorostenci starší r. 88-89 (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD18Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:26-
2MD29Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:19:10-
3MD310Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:19:15-
4MD411Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:20:07-
5MD57Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:20:29-
6MD66Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:21:00-

Dorostenky starší r. 88-89 (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD161Schauerová LenkaAtletika Polička8800:15:52-
2ŽD182Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:16:59-
3ŽD243Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:19:43-

Muži A (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1146Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:26:09103,26
2MA1240Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:26:4299,12
3MA1335Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:26:5497,62
4MA1433Hradecký PetrSpartak OEZ Letohrad8500:27:2194,23
5MA1537Šutera JosefAtletika Polička7900:27:4491,35
6MA1643Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:28:0588,71
7MA1745Fajfr FrantišekŽamberk7200:28:2486,33
8MA1836Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:28:2985,71
9MA1931Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:4383,95
10MA2042Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:29:2279,06
11MA2141Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:29:2778,43
12MA2232Strnad TomášSK Žamberk6900:30:1372,66
13MA2338Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:30:2271,54
14MA2444Kalous PetrSK Žamberk7700:30:3769,66
15MA2539Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:2563,64
16MA2634Řemínek MatějAC Choceň8600:32:22100,00

Muži B (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB166Siegel JosefAC Choceň5800:17:47109,92
2MB264Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:55108,49
3MB370Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:2681,59
4MB467Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:20:5077,32
5MB561Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:5276,96
6MB665Novotný LuděkSK Žamberk6200:21:2071,97
7MB768Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:4866,98
8MB863Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:22:0464,13
8MB862Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:0464,13
10MB1069Nagl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí5800:22:2760,04

Muži C (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2399Krátký FrantišekViking Králiky4300:19:01127,38
2MC2588Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:19:51109,54
3MC2785Skalický JiříSokol Žamberk5000:21:0298,19
4MC2893Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:3992,27
5MC2989Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:0188,75
6MC3097Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:22:4981,08
7MC3192Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:1477,08
8MC32101Bielčik JindřichLichkov4000:23:2188,05
9MC3394Jelínek MatějHradec Králové4200:23:4484,57
10MC3495Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:24:0868,44
11MC3598Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:24:3277,31
12MC3696Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:24:4263,01
13MC3791Novotný JiříKB Letohrad4500:26:1561,72
14MC3890Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:4143,98
15MC3986Strnad JosefSokol Žamberk4400:29:4829,50
16MC4087Kalousek JanSK Žamberk4100:31:1216,79

Ženy (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA417Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:13:27134,80
2ZA1016Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:14:36120,86
3ZA1321Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:15:16112,49
4ZA1522Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:15:39121,09
5ZA1718Hlavsová TerezaSpartak OEZ Letohrad8600:16:13101,02
6ZA2020Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:18:0578,12
7ZA2124Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:18:1491,55
8ZA22102Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:18:3687,36
9ZA2619Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:0852,71

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11467Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:57-
1M12452Mikyska TomášSK Žamberk0000:02:11-
2M13457Suchodol MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9800:02:26-
3M14456Strnad AdamSpartak Letohrad0000:02:30-
4M15451Kalous PatrikSK Žamberk9800:02:36-
2Ž16466Jadrníčková SilvieSokol Klášterec nad Orlicí0000:02:38-
5M17454Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:02:50-
6M18455Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:05-
3Ž19468Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:07-
7M110453Metelka OndřejHradec Králové0100:03:08-
4Ž111469Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:31-

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21503Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:03:01-
2M22497Neugebauer TomášSK Žamberk9600:03:04-
3M23502Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:07-
4M24504Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad9600:03:09-
1Ž25477Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:03:11-
5M26498Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:15-
6M27500Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:03:17-
2Ž28476Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:22-
7M29505Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:03:29-
8M210507Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:30-
9M211501Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:03:33-
10M212506Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:42-
3Ž213478Špičáková PavlaSKI klub Česká Třebová9700:03:47-
11M214499Lesák JakubSK Žamberk9600:03:50-
12M215496Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:52-
13M216508Strnad TomášSpartak OEZ Letohrad9700:03:55-

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD18Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:26-
1MB166Siegel JosefAC Choceň5800:17:47109,92
2MD29Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:19:10-
2MB264Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:55108,49
3MD310Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:19:15-
3MB370Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:2681,59
4MD411Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:20:07-
4MB467Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:20:5077,32
5MB561Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:5276,96
5MD57Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:20:29-
6MD66Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:21:00-
6MB665Novotný LuděkSK Žamberk6200:21:2071,97
7MB768Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:4866,98
8MB863Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:22:0464,13
8MB862Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:0464,13
10MB1069Nagl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí5800:22:2760,04
1MC2399Krátký FrantišekViking Králiky4300:19:01127,38
2MC2588Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:19:51109,54
3MC2785Skalický JiříSokol Žamberk5000:21:0298,19
4MC2893Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:3992,27
5MC2989Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:0188,75
6MC3097Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:22:4981,08
7MC3192Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:1477,08
8MC32101Bielčik JindřichLichkov4000:23:2188,05
9MC3394Jelínek MatějHradec Králové4200:23:4484,57
10MC3495Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:24:0868,44
11MC3598Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:24:3277,31
12MC3696Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:24:4263,01
13MC3791Novotný JiříKB Letohrad4500:26:1561,72
14MC3890Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:4143,98
15MC3986Strnad JosefSokol Žamberk4400:29:4829,50
16MC4087Kalousek JanSK Žamberk4100:31:1216,79

Trať 8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1146Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:26:09103,26
2MA1240Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:26:4299,12
3MA1335Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:26:5497,62
4MA1433Hradecký PetrSpartak OEZ Letohrad8500:27:2194,23
5MA1537Šutera JosefAtletika Polička7900:27:4491,35
6MA1643Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:28:0588,71
7MA1745Fajfr FrantišekŽamberk7200:28:2486,33
8MA1836Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:28:2985,71
9MA1931Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:4383,95
10MA2042Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:29:2279,06
11MA2141Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:29:2778,43
12MA2232Strnad TomášSK Žamberk6900:30:1372,66
13MA2338Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:30:2271,54
14MA2444Kalous PetrSK Žamberk7700:30:3769,66
15MA2539Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:2563,64
16MA2634Řemínek MatějAC Choceň8600:32:22100,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

u některých neodpovídá oddíl nahlášený
skcyklo.zamberk
na 1 místě Mikyska Tomáš předžáci za SK Žamberk
skczklo.zamberk
Diky za upozorneni. Opraveno. Milan Kebrle, Iscarex
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód