Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Ve stopě Líšnické patnáctky

6.10.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Ve stopě Líšnické patnáctky
  • datum konání: 6.10.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Líšnice

Sociální sítě

Místo konání

Líšnice, sokolovna
10:00 - 11:25 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 hodin (dospělí do 10:15 hodin)

Startovné

50 Kč - dospělí
30 Kč - žactvo

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
lesní a polní cesty, částečně asfaltový povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Božena Stejskalová
tel. 739 766 255

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

zde.briza@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.10.2013Ve stopě Líšnické patnáctky176
9.10.2011Ve stopě Líšnické patnáctky171
10.10.2010Ve stopě Líšnické patnáctky215
18.10.2009Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!!-
19.10.2008Ve stopě Líšnické patnáctky138
21.10.2007Ve stopě Líšnické patnáctky156
22.10.2006Ve stopě Líšnické patnáctky193
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
23.10.2004Ve stopě Líšnické patnáctky172
25.10.2003Ve stopě líšnické 15, 4. ročník136
26.10.20023. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky149
27.10.20012. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky64

Statistika závodu Ve stopě Líšnické patnáctky

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1723

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Koblížek Jindřich489
Martincová Kristýna939
Šafář Jaroslav519
Strnad Adam009
Sadílek Ota468
Novotný Přemysl598
Fajfr František728
Strnad Tomáš698
Suchodol Josef678
Moravec Jiří967
Večeř Petr997
Novotný Luděk627
Novotná Dora977
Černá Kristýna937
Šebek Michal847
Leicht Jiří497
Sontáková Lenka917
Kavka Lukáš976
Marek Jiří436
Faltusová Kateřina996
Klaclová Šárka936
Vinduška Petr936
Jirásková Eva646
Exler Ondřej906
Pross David756
Krejčí Stanislav636
Bílá Tereza926
Svatoš Otakar346
Bubeníček Jiří516
Chmelíček Jordan976
Divíšek Jan936
Mařík Jiří726
Šimůnek Jan496
Bielčik Jindřich406
Krejčí Jaromír666
Vacek Martin696
Moravec Jan026
Kalousek Jan416
Ducháček Bedřich596
Faltusová Simona986
Frydrychová Eliška016
Nechvíl Petr915
Stránská Michaela975
Poláček Antonín895
Kaška Zdeňek645
Morkes Michal915
Suchomel Tomáš975
Kubelka Tomáš935
Johanidesová Lea895
Faltusová Kristýna935

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21506Bakeš DanielFenix SKI team Jeseník0500:01:43-
2C22519Rouchal DominikAtletika Svitavy0500:01:45-
3C23507Hrabovský VojtěchFenix Ski Team Jeseník0500:01:47-
4C25509Boháč PankrácAC Choceň0600:01:48-
5C28510Knápek ŠimonTJ Jiskra Team Králíky0700:01:57-
6C29508Kačena MatějTJ Spartak OEZ Letohrad0500:01:59-
7C210515Vencl JiříTJ SPARTAK OEZ Letohrad0500:02:00-
8C211511Večeř DanTJ Jiskra Team Králíky0600:02:01-
9C217514Cenek TomášFenix SKI team Jeseník0700:02:07-
10C219518Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:02:12-
11C222517Belobrad MatějŽamberk0500:02:27-
12C223513Jonáš PetrFenix SKI Team Jeseník0700:02:32-
13C226516Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:02:58-
14C229512Mikula DaliborSokol Mistrovice1000:03:53-
-C2-520Cvrček JáchymPraha10DNF-
Předžákyně (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D234Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:01:47-
2D266Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:01:52-
3D2712Neugebauerová BáraAtletika TJ Sokol Žamberk0500:01:53-
4D2129Reslerová VeronikaLanškroun0600:02:03-
5D2138Maříková MichaelaŽamberk0600:02:04-
6D21414Martínková MonikaSPV Těchonín 0500:02:05-
7D2155Vetchá RozálieAtletika Albrechtice0700:02:06-
7D2157Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:02:06-
9D21896Chmelíčková MonikaLetohrad0500:02:08-
10D2203Břízová VeronikaSokol Líšnice0600:02:17-
11D2211Kalousová PatricieAtletika Žamberk0500:02:20-
12D22411Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:02:35-
13D2252Jurčáková LucieFenix Ski Team Jeseník0700:02:57-
14D22713Rolečková IvaTJ Spartak OEZ Letohrad0600:02:59-
15D22815Cvrčková RosariePraha0800:03:30-
Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1134Mužík MartinAtletika Polička0300:02:55103,74
2M1223Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:57101,50
3M149Král ŠtěpánFenix SKI Team Jeseník0300:03:0394,77
4M17220Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:1086,92
5M1928Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:03:1383,55
6M11031Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:1581,31
7M111219Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:03:1680,19
8M11343Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:1779,07
9M11426Bednář ŠimonTJ Sokol Líšnice0300:03:1877,94
10M115222Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:1976,82
11M116104Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:2075,70
12M118221Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:2174,58
13M119223Schreiber ŠimonAtletika TJ Sokol Žamberk0300:03:2273,46
14M12039Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:2372,34
15M12336Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:03:2965,61
16M12416Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:3064,49
17M12529Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:3163,36
18M12825Šebek DominikTJ Jiskra Králíky0300:03:3361,12
19M12912Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:3460,00
20M130112Dibrlík AsamAtletika TJ Sokol Žamberk0300:03:3558,88
21M13113Kosek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4053,27
22M13215Kunt StanislavTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:4547,66
23M13310Bryscejn OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4745,42
24M13414Valenta KarelTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4844,30
25M135111Faltus VítAtletika TJ Sokol Žamberk0400:03:4943,18
26M13642Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:03:5042,06
27M13820Zucha ÁronTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:5140,93
28M13921Zamazal JáchymTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:5239,81
29M140114Bednář VáclavAtletika TJ Sokol Žamberk0400:03:5338,69
30M141103Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:03:5536,45
31M14211Hrdina KryštofTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:5635,33
32M144110Hübner MichalAtletika TJ Sokol Žamberk0400:04:0426,36
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1338Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:03:00104,70
2Z1545Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:03:0698,19
3Z1648Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:0797,11
4Z1843Červená EliškaDukla Polička0400:03:1291,68
5Z11147Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:03:1687,34
6Z11640Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:2083,00
7Z12141Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:03:2577,58
8Z12246Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:03:2874,32
9Z12536Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:03:3171,07
10Z12739Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:3269,98
11Z13637Hubová VeronikaFenix Ski Team Jeseník0300:03:5050,45
12Z14342Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:03:5742,86
13Z14544Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:04:2215,73
14Z14649Cvrčková JasmínaPraha0300:04:2314,65
Nejmladší žáci II (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21474Boháč BonifácAC Choceň0100:07:53104,81
2M22478Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:07:57103,16
3M23477Čeněk JáchymFenix Ski Team Jeseník0200:08:2492,02
4M24475Boháč ServácAC Choceň0200:08:3786,66
5M25476Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:08:5877,99
6M26470Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:09:2566,85
7M27479Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:09:3861,49
8M28473Zamazal SamuelTJ Spartak OEZ Letohrad 0200:09:4459,01
9M29467Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad 0100:09:5853,23
10M210472Bergmann JakubTJ spartak OEZ Letohrad0200:10:0151,99
11M211480Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:10:0849,11
12M212469Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:1048,28
13M213468Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:2243,33
14M214471Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:11:1123,11
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21136Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:45104,63
2Z22140Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:5298,55
3Z23144Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:5496,82
4Z24141Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:03:5893,34
5Z25143Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:0289,87
6Z26142Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:0389,00
7Z27139Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:0587,26
8Z28138Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:04:2470,77
9Z29145Chmelíčková ZuzanaAtletika TJ Sokol Žamberk0200:04:5246,45
10Z210137Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:5742,11
11Z211146Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:05:0039,51
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315494Vodák OndřejFenix SKI team Jeseník9900:11:17101,47
2M316487Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:11:18101,17
3M317496Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:11:3197,36
4M318497Meusz GrzybVlksbystrzyca9900:11:4992,08
5M319488Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:12:0786,80
6M320490Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:13:1467,16
7M321492Dvořák VítekFenix Ski team Jeseník0000:13:3261,88
8M322493Bykyak PetrFenix Ski team Jeseník9900:14:1250,15
9M323495Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:14:1948,09
10M324489Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:14:4241,35
11M325491Bednář AdamTJ Sokol Líšnice0000:15:0235,48
12M326498Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:15:4024,34
Mladší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31199Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:08:12105,02
2Z32205Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:08:2799,08
3Z33202Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:3595,90
4Z34208Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:08:4791,15
5Z35206Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:08:4990,36
6Z36203Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:08:5089,96
7Z37197Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:09:1281,24
8Z38198Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:09:2177,68
9Z39196Schreierová AnnaFenix SKI team Jeseník0000:09:3870,94
10Z310207Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:09:3970,54
11Z311192Snítilová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9900:09:4070,15
12Z312201Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:09:4667,77
13Z313193Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:10:3448,75
14Z314200Zmetáková SáraTJ Sokol Líšnice9900:11:5317,44
15Z315195Stejskalová NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:12:0512,68
16Z319204Belobradová KarolínaTJ Žamberk9900:14:123,00
Starší žáci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4160Grzegorz SzkwarekUlks Bystrzyca Klodzka9700:14:02106,14
2M4262Jilek KrzysztofUlks Bystrzyca Klodzka9700:14:17102,69
3M4356Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:15:0791,17
4M4458Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:15:2686,80
5M4565Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:15:4981,50
6M4657Mužík JanAtletika Polička9800:16:1974,60
7M4764Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:16:4269,30
8M41159Leuchter RomanÚstí nad Orlicí9800:19:1234,77
9M42163Kalous PatrikAtletika Žamberk9800:31:143,00
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41674Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:13:14104,99
2Z41775Pártlová DanielaAC Choceň9700:13:25102,29
3Z41873Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:14:0492,71
4Z42072Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:14:5380,68
Dorostenci (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5671Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:23:34110,20
2M51769Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:26:0689,80
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51546Krátká HanaLanškroun9500:20:31100,00
Muži A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:27:07106,69
2MA226Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:27:57100,75
3MA327Kopecký JanHvězda Pardubice9000:29:0692,55
4MA429Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:29:2989,82
5MA523Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:29:4288,28
6MA632Šutera JosefAtletika Polička7900:30:0385,78
7MA721Krause DavidBSK Přírodověda9000:31:3075,45
8MA831Vaško AdamŽamberk8900:31:4773,43
9MA918Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:31:5972,00
10MA1025Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:33:4559,41
11MA1130Gregora ZdenekLanškroun7300:34:2354,89
12MA1224Nechvíl LukášChoceň8300:35:1748,48
13MA1328Cvejn MilošOlešnice u Rychnova6800:35:3845,98
14MA1417Kačena MartinŽamberk7400:36:5836,48
15MA1522Roleček MilanPěčín7600:37:5529,70
16MA1620Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:5829,35
17MA1716Macháček VítRK Gymnázium Letohrad9300:40:568,20
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1458Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:21:36102,19
2MB2464Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:21:48100,36
3MB3453Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:22:0797,46
4MB5465Donát VáclavSokol Hylváty6500:23:3384,33
5MB7462Bielčik PetrMT Novák7100:24:0180,06
6MB8456Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:0779,14
7MB10463Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:2177,00
8MB12457Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:24:4373,65
9MB13460Sedláček RomanLanškroun6400:24:4673,19
10MB14459Zachař JiříSruby7200:25:1169,37
11MB15452Belobrad IvanŽamberk6600:25:2467,39
12MB16461Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:25:5862,20
13MB23451Hrabovský LadislavFenix Ski team Jeseník7100:28:3937,62
14MB24454Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:0733,35
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4122Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:35109,82
2MC9124Krátký LubošLanškroun6200:24:1396,07
3MC11125Tarant JiříPraha 105800:24:2794,11
4MC18123Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:3875,72
5MC19120Jandejsek ZdeněkStudené6100:26:5673,19
6MC26121Krause JanPraha 135900:36:013,00
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD203Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:02104,74
2MD214Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:36100,64
3MD222Leicht JiříASPV Těchonín4900:28:2694,62
4MD255Bielčik JindřichLichkov4000:32:35100,00
Ženy A (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8213Lauterbachová LucieLíšnice8100:17:36119,95
2ZA10212Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:18:27100,00
3ZA14209Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:20:1992,16
4ZA16211Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:20:4487,89
5ZA18210Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:22:3269,48
Ženy B (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB922Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:16117,41
2ZB1225Jirásková EvaLanškroun6400:19:30113,20
3ZB1323Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:20:06107,45
4ZB1721Hrušková DarinaČeská Třebová7500:21:4582,59
5ZB1924Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:23:0279,35
6ZB2026Sedláčková HedvikaLanškroun6600:25:5551,73
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21506Bakeš DanielFenix SKI team Jeseník0500:01:43-
2C22519Rouchal DominikAtletika Svitavy0500:01:45-
3C23507Hrabovský VojtěchFenix Ski Team Jeseník0500:01:47-
1D234Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:01:47-
4C25509Boháč PankrácAC Choceň0600:01:48-
2D266Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:01:52-
3D2712Neugebauerová BáraAtletika TJ Sokol Žamberk0500:01:53-
5C28510Knápek ŠimonTJ Jiskra Team Králíky0700:01:57-
6C29508Kačena MatějTJ Spartak OEZ Letohrad0500:01:59-
7C210515Vencl JiříTJ SPARTAK OEZ Letohrad0500:02:00-
8C211511Večeř DanTJ Jiskra Team Králíky0600:02:01-
4D2129Reslerová VeronikaLanškroun0600:02:03-
5D2138Maříková MichaelaŽamberk0600:02:04-
6D21414Martínková MonikaSPV Těchonín 0500:02:05-
7D2157Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:02:06-
7D2155Vetchá RozálieAtletika Albrechtice0700:02:06-
9C217514Cenek TomášFenix SKI team Jeseník0700:02:07-
9D21896Chmelíčková MonikaLetohrad0500:02:08-
10C219518Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:02:12-
10D2203Břízová VeronikaSokol Líšnice0600:02:17-
11D2211Kalousová PatricieAtletika Žamberk0500:02:20-
11C222517Belobrad MatějŽamberk0500:02:27-
12C223513Jonáš PetrFenix SKI Team Jeseník0700:02:32-
12D22411Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:02:35-
13D2252Jurčáková LucieFenix Ski Team Jeseník0700:02:57-
13C226516Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:02:58-
14D22713Rolečková IvaTJ Spartak OEZ Letohrad0600:02:59-
15D22815Cvrčková RosariePraha0800:03:30-
14C229512Mikula DaliborSokol Mistrovice1000:03:53-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1134Mužík MartinAtletika Polička0300:02:55103,74
2M1223Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:57101,50
1Z1338Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:03:00104,70
3M149Král ŠtěpánFenix SKI Team Jeseník0300:03:0394,77
2Z1545Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:03:0698,19
3Z1648Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:0797,11
4M17220Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:1086,92
4Z1843Červená EliškaDukla Polička0400:03:1291,68
5M1928Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:03:1383,55
6M11031Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:1581,31
5Z11147Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:03:1687,34
7M111219Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:03:1680,19
8M11343Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:1779,07
9M11426Bednář ŠimonTJ Sokol Líšnice0300:03:1877,94
10M115222Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:1976,82
6Z11640Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:2083,00
11M116104Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:2075,70
12M118221Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:2174,58
13M119223Schreiber ŠimonAtletika TJ Sokol Žamberk0300:03:2273,46
14M12039Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:2372,34
7Z12141Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:03:2577,58
8Z12246Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:03:2874,32
15M12336Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:03:2965,61
16M12416Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:3064,49
9Z12536Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:03:3171,07
17M12529Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:3163,36
10Z12739Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:3269,98
18M12825Šebek DominikTJ Jiskra Králíky0300:03:3361,12
19M12912Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:3460,00
20M130112Dibrlík AsamAtletika TJ Sokol Žamberk0300:03:3558,88
21M13113Kosek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4053,27
22M13215Kunt StanislavTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:4547,66
23M13310Bryscejn OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4745,42
24M13414Valenta KarelTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4844,30
25M135111Faltus VítAtletika TJ Sokol Žamberk0400:03:4943,18
26M13642Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:03:5042,06
11Z13637Hubová VeronikaFenix Ski Team Jeseník0300:03:5050,45
27M13820Zucha ÁronTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:5140,93
28M13921Zamazal JáchymTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:5239,81
29M140114Bednář VáclavAtletika TJ Sokol Žamberk0400:03:5338,69
30M141103Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:03:5536,45
31M14211Hrdina KryštofTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:5635,33
12Z14342Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:03:5742,86
32M144110Hübner MichalAtletika TJ Sokol Žamberk0400:04:0426,36
13Z14544Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:04:2215,73
14Z14649Cvrčková JasmínaPraha0300:04:2314,65
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21136Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:45104,63
2Z22140Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:5298,55
3Z23144Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:5496,82
4Z24141Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:03:5893,34
5Z25143Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:0289,87
6Z26142Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:0389,00
7Z27139Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:0587,26
8Z28138Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:04:2470,77
9Z29145Chmelíčková ZuzanaAtletika TJ Sokol Žamberk0200:04:5246,45
10Z210137Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:5742,11
11Z211146Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:05:0039,51
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21474Boháč BonifácAC Choceň0100:07:53104,81
2M22478Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:07:57103,16
3M23477Čeněk JáchymFenix Ski Team Jeseník0200:08:2492,02
4M24475Boháč ServácAC Choceň0200:08:3786,66
5M25476Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:08:5877,99
6M26470Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:09:2566,85
7M27479Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:09:3861,49
8M28473Zamazal SamuelTJ Spartak OEZ Letohrad 0200:09:4459,01
9M29467Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad 0100:09:5853,23
10M210472Bergmann JakubTJ spartak OEZ Letohrad0200:10:0151,99
11M211480Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:10:0849,11
12M212469Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:1048,28
13M213468Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:2243,33
14M214471Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:11:1123,11
1M315494Vodák OndřejFenix SKI team Jeseník9900:11:17101,47
2M316487Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:11:18101,17
3M317496Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:11:3197,36
4M318497Meusz GrzybVlksbystrzyca9900:11:4992,08
5M319488Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:12:0786,80
6M320490Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:13:1467,16
7M321492Dvořák VítekFenix Ski team Jeseník0000:13:3261,88
8M322493Bykyak PetrFenix Ski team Jeseník9900:14:1250,15
9M323495Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:14:1948,09
10M324489Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:14:4241,35
11M325491Bednář AdamTJ Sokol Líšnice0000:15:0235,48
12M326498Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:15:4024,34
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4160Grzegorz SzkwarekUlks Bystrzyca Klodzka9700:14:02106,14
2M4262Jilek KrzysztofUlks Bystrzyca Klodzka9700:14:17102,69
3M4356Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:15:0791,17
4M4458Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:15:2686,80
5M4565Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:15:4981,50
6M4657Mužík JanAtletika Polička9800:16:1974,60
7M4764Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:16:4269,30
1ZA8213Lauterbachová LucieLíšnice8100:17:36119,95
1ZB922Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:16117,41
2ZA10212Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:18:27100,00
8M41159Leuchter RomanÚstí nad Orlicí9800:19:1234,77
2ZB1225Jirásková EvaLanškroun6400:19:30113,20
3ZB1323Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:20:06107,45
3ZA14209Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:20:1992,16
1Z51546Krátká HanaLanškroun9500:20:31100,00
4ZA16211Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:20:4487,89
4ZB1721Hrušková DarinaČeská Třebová7500:21:4582,59
5ZA18210Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:22:3269,48
5ZB1924Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:23:0279,35
6ZB2026Sedláčková HedvikaLanškroun6600:25:5551,73
9M42163Kalous PatrikAtletika Žamberk9800:31:143,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1458Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:21:36102,19
2MB2464Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:21:48100,36
3MB3453Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:22:0797,46
1MC4122Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:35109,82
4MB5465Donát VáclavSokol Hylváty6500:23:3384,33
1M5671Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:23:34110,20
5MB7462Bielčik PetrMT Novák7100:24:0180,06
6MB8456Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:0779,14
2MC9124Krátký LubošLanškroun6200:24:1396,07
7MB10463Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:2177,00
3MC11125Tarant JiříPraha 105800:24:2794,11
8MB12457Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:24:4373,65
9MB13460Sedláček RomanLanškroun6400:24:4673,19
10MB14459Zachař JiříSruby7200:25:1169,37
11MB15452Belobrad IvanŽamberk6600:25:2467,39
12MB16461Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:25:5862,20
2M51769Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:26:0689,80
4MC18123Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:3875,72
5MC19120Jandejsek ZdeněkStudené6100:26:5673,19
1MD203Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:02104,74
2MD214Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:36100,64
3MD222Leicht JiříASPV Těchonín4900:28:2694,62
13MB23451Hrabovský LadislavFenix Ski team Jeseník7100:28:3937,62
14MB24454Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:0733,35
4MD255Bielčik JindřichLichkov4000:32:35100,00
6MC26121Krause JanPraha 135900:36:013,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:27:07106,69
2MA226Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:27:57100,75
3MA327Kopecký JanHvězda Pardubice9000:29:0692,55
4MA429Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:29:2989,82
5MA523Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:29:4288,28
6MA632Šutera JosefAtletika Polička7900:30:0385,78
7MA721Krause DavidBSK Přírodověda9000:31:3075,45
8MA831Vaško AdamŽamberk8900:31:4773,43
9MA918Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:31:5972,00
10MA1025Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:33:4559,41
11MA1130Gregora ZdenekLanškroun7300:34:2354,89
12MA1224Nechvíl LukášChoceň8300:35:1748,48
13MA1328Cvejn MilošOlešnice u Rychnova6800:35:3845,98
14MA1417Kačena MartinŽamberk7400:36:5836,48
15MA1522Roleček MilanPěčín7600:37:5529,70
16MA1620Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:5829,35
17MA1716Macháček VítRK Gymnázium Letohrad9300:40:568,20
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:27:07106,69
2MA226Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:27:57100,75
3MA327Kopecký JanHvězda Pardubice9000:29:0692,55
4MA429Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:29:2989,82
5MA523Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:29:4288,28
6MA632Šutera JosefAtletika Polička7900:30:0385,78
7MA721Krause DavidBSK Přírodověda9000:31:3075,45
8MA831Vaško AdamŽamberk8900:31:4773,43
9MA918Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:31:5972,00
10MA1025Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:33:4559,41
11MA1130Gregora ZdenekLanškroun7300:34:2354,89
12MA1224Nechvíl LukášChoceň8300:35:1748,48
13MA1328Cvejn MilošOlešnice u Rychnova6800:35:3845,98
14MA1417Kačena MartinŽamberk7400:36:5836,48
15MA1522Roleček MilanPěčín7600:37:5529,70
16MA1620Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:5829,35
17MA1716Macháček VítRK Gymnázium Letohrad9300:40:568,20
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8213Lauterbachová LucieLíšnice8100:17:36105,58
2ZB922Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:1698,22
3ZA10212Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:18:2796,20
4ZB1225Jirásková EvaLanškroun6400:19:3084,60
5ZB1323Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:20:0677,97
6ZA14209Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:20:1975,58
7Z51546Krátká HanaLanškroun9500:20:3173,37
8ZA16211Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:20:4470,97
9ZB1721Hrušková DarinaČeská Třebová7500:21:4559,74
10ZA18210Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:22:3251,09
11ZB1924Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:23:0245,57
12ZB2026Sedláčková HedvikaLanškroun6600:25:5513,72

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Prosim opravte team u nejmladsich zaku na 26.miste se umistil Filip Vencl TJ Sokol Ústi nad Orlici.Diky Venclova
arwencom
Prosím opravit jméno Reslerová Michaela, Lanškroun v kategorii předžákyň na Reslerová Veronika. Díky
SestakovaG
Vencl i Reslerova opraveni.
team
Dobrý den, pravděpodobně mě nebyl závod ve Ve stopě Líšnické patnáctky započítán do Iscarex poháru. Mám tam mít 6 závodů, ale je tam 5. Díky
martincova.kristyna
Martincova opravena.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód