Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

1.9.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 1.9.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO TJ Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Místo konání

školní hřiště Výprachtice
9.30 hodin

Přihlášky

od 7.30 do 9.00 hodin, ZŠ Výprachtice

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 7 km
Převýšení 361 m
polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v hodnotě 18.000 Kč. Věcné ceny v tombole.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Křenek
561 34 Výprachtice 94
Telefon: 731 313 799

E-mailová adresa

krenekmir@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1806

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5320
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Jirásková Eva6414
Novotná Eva4813
Javůrek Jiří4813
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Zdeněk Bílý5912
Dostálek Petr6712
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Merta Jaroslav3511
Keprtová Miloslava4811
Šalplachta Jindřich4711
Dušková Lenka8010
Sadílek Václav5010
Žák Jiří7110
Tempír František4910
Mannlová Jana8010
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Šrutek Stanislav589
Kebrle Milan759
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Vodička Jan459
Pechek František539
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Tučný Jan478
Kolínek František568
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Šmída Oldřich488
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Krupička Robert788
Šesták Karel717
Zapalač Martin867
Červ Miloslav507
Hofmanová Veronika787
Horáček Michal757
Mazač Jaroslav687
Heger Vojtěch747

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1043Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:5735
2MJ131Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:32:3131
3MJ3033Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:36:4827
4MJ4852Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:39:5424
5MJ6549Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:44:3022
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA167Krupička RobertSKI Čenkovice7800:27:0535
2MA242Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:29:4531
3MA38Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:30:0327
4MA422Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1424
5MA5104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:4122
6MA629Flegl VlastimilVrchlabí8600:30:5120
7MA739Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:0519
8MA978Řemínek MatějAC Choceň8600:31:3218
9MA1436Chlubna JanNové Město na Moravě8400:32:3717
10MA2068Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:34:1116
11MA2176Šutera JosefAtletika Polička7900:34:2215
12MA2672Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:3914
13MA2926Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:36:1413
14MA3246Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:37:0912
15MA3777Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:38:2011
16MA4121Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:4610
17MA5838Lesniewski PiotrBiegajznami.pl Lubin - POL7600:43:07-
18MA6960Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:45:569
19MA7737Olszewski MateuszBiegajznami.pl Lubin - POL8500:50:01-
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB824Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:0835
2MB1130Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:32:0531
3MB1255Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:1927
4MB1625Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:32:4324
5MB2331Kristek JiříRetia Pardubice6700:34:4122
6MB2461Havlíček IvoLánov6600:35:0920
7MB2535Dostálek PetrASPV Těchonín6700:35:2119
8MB276Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:35:5118
9MB3634Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:0117
10MB3840Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:38:2316
11MB4369Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:38:5415
12MB4680Šilar TomášPardubice6300:39:2714
13MB499Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:40:0013
14MB5574Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:4212
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1566Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:4235
2MC1764Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:0031
3MC1963Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:2427
4MC2245Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:3624
5MC3453Hájek FrantišekFGT Stolany4900:37:3422
6MC404Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:38:4020
7MC44103Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:39:1019
8MC5273Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:40:3718
9MC5718Leszkow JosefMK Hlinsko5100:41:4917
10MC5920Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:43:0916
11MC62105Koblížek JindřichSK Žamberk4800:43:4715
12MC6356Volf BřetislavLanškroun5200:43:5114
13MC7457Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:0213
14MC7519Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:48:4912
15MC8065Kubíček JanLitomyšl5000:54:0411
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD187Krátký FrantišekViking Králiky4300:33:0635
2MD3132Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:0031
3MD3328Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:1627
4MD5059Vodička JanMK Radslavice4500:40:2424
5MD5315Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:4022
6MD565Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:41:4820
7MD6641Bielčik JindřichLichkov4000:44:5419
8MD7917Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:53:2918
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME603Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:43:1835
2ME6762Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:45:4131
3ME8354Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:5427
Juniorky 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3944Vévodová MartinaAK Perná9000:38:2935
2ŽJ5175Schauerová LenkaAtletika Polička8800:40:3631
3ŽJ5414Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:40:5127
4ŽJ7123Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:2624
5ŽJ7251Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:47:2522
6ŽJ7348Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:47:4920
7ŽJ7647Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:5119
8ŽJ8279Kouřímová AnnaPardubice9200:54:4118
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2810Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:36:0735
2ZA4213Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:5331
3ZA4511Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:1927
4ZA4712Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:5224
5ZA6171Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:3022
6ZA6870Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:45:5120
Ženy B 35-49 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6450Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:5935
2ZB8158Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:54:0924
Ženy C 50 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3527Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:4735
2ŽC702Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:46:1131
3ŽC7816Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:51:1027
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA167Krupička RobertSKI Čenkovice7800:27:0535
2MA242Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:29:4531
3MA38Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:30:0327
4MA422Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1424
5MA5104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:4122
6MA629Flegl VlastimilVrchlabí8600:30:5120
7MA739Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:0519
1MB824Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:0835
8MA978Řemínek MatějAC Choceň8600:31:3218
1MJ1043Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:5735
2MB1130Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:32:0531
3MB1255Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:1927
2MJ131Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:32:3131
9MA1436Chlubna JanNové Město na Moravě8400:32:3717
1MC1566Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:4235
4MB1625Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:32:4324
2MC1764Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:0031
1MD187Krátký FrantišekViking Králiky4300:33:0635
3MC1963Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:2427
10MA2068Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:34:1116
11MA2176Šutera JosefAtletika Polička7900:34:2215
4MC2245Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:3624
5MB2331Kristek JiříRetia Pardubice6700:34:4122
6MB2461Havlíček IvoLánov6600:35:0920
7MB2535Dostálek PetrASPV Těchonín6700:35:2119
12MA2672Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:3914
8MB276Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:35:5118
1ZA2810Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:36:0735
13MA2926Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:36:1413
3MJ3033Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:36:4827
2MD3132Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:0031
14MA3246Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:37:0912
3MD3328Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:1627
5MC3453Hájek FrantišekFGT Stolany4900:37:3422
1ŽC3527Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:4735
9MB3634Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:0117
15MA3777Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:38:2011
10MB3840Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:38:2316
1ŽJ3944Vévodová MartinaAK Perná9000:38:2935
6MC404Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:38:4020
16MA4121Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:4610
2ZA4213Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:5331
11MB4369Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:38:5415
7MC44103Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:39:1019
3ZA4511Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:1927
12MB4680Šilar TomášPardubice6300:39:2714
4ZA4712Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:5224
4MJ4852Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:39:5424
13MB499Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:40:0013
4MD5059Vodička JanMK Radslavice4500:40:2424
2ŽJ5175Schauerová LenkaAtletika Polička8800:40:3631
8MC5273Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:40:3718
5MD5315Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:4022
3ŽJ5414Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:40:5127
14MB5574Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:4212
6MD565Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:41:4820
9MC5718Leszkow JosefMK Hlinsko5100:41:4917
17MA5838Lesniewski PiotrBiegajznami.pl Lubin - POL7600:43:07-
10MC5920Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:43:0916
1ME603Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:43:1835
5ZA6171Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:3022
11MC62105Koblížek JindřichSK Žamberk4800:43:4715
12MC6356Volf BřetislavLanškroun5200:43:5114
1ZB6450Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:5935
5MJ6549Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:44:3022
7MD6641Bielčik JindřichLichkov4000:44:5419
2ME6762Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:45:4131
6ZA6870Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:45:5120
18MA6960Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:45:569
2ŽC702Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:46:1131
4ŽJ7123Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:2624
5ŽJ7251Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:47:2522
6ŽJ7348Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:47:4920
13MC7457Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:0213
14MC7519Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:48:4912
7ŽJ7647Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:5119
19MA7737Olszewski MateuszBiegajznami.pl Lubin - POL8500:50:01-
3ŽC7816Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:51:1027
8MD7917Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:53:2918
15MC8065Kubíček JanLitomyšl5000:54:0411
2ZB8158Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:54:0924
8ŽJ8279Kouřímová AnnaPardubice9200:54:4118
3ME8354Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:5427

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Bukovka me proste nikdy nezklame :)
bahen
Dobry, rychly zavod, rychle vyhlášení a výsledky :-)
v.flegl
Supr zavod, na ktery se rad vracim! Diky ! ;-)
kakn
Super impreza! Za rok też przyjedziemy :) Pozdrwienia z Polski!
lesniewski_piotr

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód