Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

28.8.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 28.8.2021
  • zobrazeno již 623x
  • místo konání: Výprachtice
  • GPS: 49.9872794N, 16.6632167E

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice, školní hřiště
10:00 hodin - start hlavního závodu
9:00 hodin - první start dětí

Přihlášky

do 9:45 v budově ZŠ Výprachtice (děti do 8:45)

Startovné

100 Kč dospělí, 50 Kč děti a mládež
(občerstvení v ceně zajištěno)

Popis tratě

7,0 km, převýšení 373 m, lesní a horské cesty
(děti a mládež různé trasy dle věku)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Tomáš Daněk, Ph.D.
tel. 774 114 421

Propozice závodu ve formátu PDF

Trasa závodu ve formátu JPG

Internetové stránky

https://beh-na-bukovou-horu.webnode.cz

E-mailová adresa

danek.tomas@post.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.2020Výprachtice - Buková hora143
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2224

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5323
Sadílek Ota4621
Stránský Aleš6019
Jirásková Eva6417
Bielčik Jindřich4015
Vacek Martin6915
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4914
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8213
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Mannlová Jana8012
Žák Jiří7112
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Šalplachta Jindřich4711
Pechek František5311
Fajfr František7211
Merta Jaroslav3511
Keprtová Miloslava4811
Šmída Oldřich4811
Šrůtek Stanislav5811
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Ožana Václav6410
Kalousek Jan4110
Tempír František4910
Vodička Jan4510
Dušková Lenka8010
Šilar Tomáš639
Vítek Miroslav729
Krupička Robert789
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Stránská Adéla918
Křenek Tomáš808
Šafář Jaroslav518
Mertová Michaela768
Krňávek Vojtěch548
Jorová Ludmila628
Sejkorová Lenka638
Kolínek František568
Hofmanová Veronika788
Hála Filip858
Marek Dalimil608
Zapalač Martin867
Hrdina Pavel887
Zajíc Jan537

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 3 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C01331Šafář MateoÚstí nad Orlicí1800:00:44-
2C01470Hendrych VojtaLitoměřice1800:00:48-
3C01588Lorenc JosefKrálíky1800:00:50-
4C0163Kroulík MatyášOrlické Podhůří - Říčky1900:00:55-
5C01929Skalický AdamVýprachtice1800:01:09-
Děvčata 3 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01258Lipenská KarolínaTJ Svitavy, z.s.1800:00:43-
2D01760Koutníková JosefínaLanškroun1800:00:59-
3D0185Krupičková ElenChoceň1900:01:00-
4D02046Opravilová BarboraŠtíty2000:01:12-
5D0212Daňková SilvieVýprachtice2000:01:40-
6D02290Kopecká EvelínaLanškroun1800:01:45-
Chlapci 4-5 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1122Dvořák TomášDraci1600:00:26-
2C141Daněk JáchymVýprachtice1600:00:29-
3C164Kroulík FilipOrlické Podhůří - Říčky1600:00:31-
4C1966Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:00:33-
Děvčata 4-5 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1242Švédová SofieLanškroun1600:00:27-
2D1347Opravilová AnežkaŠtíty1600:00:28-
3D1513Radová Stela-1600:00:30-
4D1667Švestková AdélaAK Račí údolí1700:00:31-
5D1832Dreslerová AmálieVýprachtice1600:00:32-
6D11039Horáčková EllaSázava1600:00:35-
7D11171Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:36-
Chlapci 6-7 let (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2120Klement DanielLa Gang1500:00:53-
2C2211Bednář FilipDobrovíz1400:00:54-
3C2377Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:55-
4C2691Kopecký EliášLanškroun1500:00:59-
5C2785Skalický DanielVýprachtice1400:01:00-
6C2921Křenek AdamLa Gang1400:01:02-
7C21072Hartman TomášKB Letohrad1400:01:04-
8C21268Poláček VítekAnenská Studánka1500:01:06-
9C21323Dvořák JosefDraci1400:01:08-
10C21528Skalický JakubVýprachtice1500:01:10-
11C21774Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:11-
12C21930Carbol VilémVýprachtice1500:01:16-
Děvčata 6-7 let (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2365Švestková JohankaAK Račí údolí1400:00:55-
2D2559Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:56-
3D2876Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:01-
4D21175Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:05-
5D21416Zelinková EliškaAtletika Lanškroun1400:01:09-
6D2158Fišerová AnežkaOrlické Podhůří1500:01:10-
7D21727Mihulková LauraLanškroun1500:01:11-
Nejmladší žáci I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1140Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:44107,41
2M1245Fajfr ŠimonPraha1200:01:4998,15
3M1343Fajfr JakubPraha1200:01:5194,44
4M1710Bednář MatějDobrovíz1200:01:5881,48
5M1963Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:02:0764,81
Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1356Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:51101,79
2Z1550Matuchová TerezieVýprachtice1200:01:52100,00
3Z1618Váchová AdélaKB Letohrad1300:01:5398,21
4Z1887Havlíková TerezaSKI Klub Hlinsko1300:02:0576,79
5Z11084Rousová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:1067,86
6Z11161Koutníková ViktorieKB Letohrad1300:02:1264,29
7Z11289Hejlová EllaLetohrad1300:02:2344,64
8Z11319Frydrychová CharlotaLa Gang1300:02:455,36
Nejmladší žáci II (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2636Kouba RadimAtletický klub ISCAREX Česká Třebová1100:03:28105,91
2M2917Vácha JanKB Letohrad1100:03:33101,24
3M21326Machač LukášAtletika Valašské Meziříčí1100:03:4292,85
4M21433Dresler LukašVýprachtice1100:03:4391,91
5M22469Hendrych PetrHC Stadion Litoměřice1100:04:5623,79
Nejmladší žákyně II (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21193Knápková AnežkaKB Letohrad1000:03:38102,12
2Z21264Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:03:39101,21
3Z21549Skalická NelaAtletika tj Lanškroun1100:03:4496,67
4Z2176Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:5586,69
5Z2189Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:03:5883,96
6Z22078Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:04:0478,52
7Z22151Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:04:0676,70
8Z22315Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:1766,72
9Z22592Šejbová MarkétaSvitavy1100:06:453,00
Mladší žáci (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3152Řehák LubomírAK Iscarex Česká Třebová0900:03:06108,58
2M3280Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:09105,49
3M3653Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2885,93
4M31679Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:4964,32
5M31844Fajfr MatějPraha0900:03:5855,06
Mladší žákyně (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3338Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:03:13101,37
2Z3482Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:14100,34
3Z3557Lipenská KristýnaTJ - Svitavy0900:03:1698,28
4Z3637Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:03:2885,93
5Z3981Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:3380,79
6Z32262Koutníková RozálieBiatlon Letohrad0900:04:0943,74
Starší žáci (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Machač PatrikSKM Valašské Meziříčí0700:05:44102,68
2M4214Hurych AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:05:5099,24
3M4341Krištof JanAtletika Polička0700:05:5298,09
4M4473Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:06:4567,69
Starší žákyně (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4524Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:07:09107,05
2Z4648Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:07:2798,95
3Z4783Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:07:3894,00
Junioři 16-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ586Havlík LukášHvězda Pardubice0400:32:03121,81
2MJ2913Uher JanPřibyslav0400:37:2192,43
3MJ358Šolc JanBKL Machov0400:38:3285,76
4MJ4869Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:40:5472,61
5MJ5184Jirásek JakubVýprachtice0500:41:1470,75
6MJ7182Moravec JanJM Team Letohrad0200:44:21100,00
7MJ746Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:45:2047,96
Juniorky 16-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5491Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:41:48129,71
2ZJ9192Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:56:2370,29
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Minář MarekRunsport team9400:29:12108,25
2MA245Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:29:54103,65
3MA680Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:32:1688,11
4MA735Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:32:2886,79
5MA1025Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:33:5976,83
6MA1178Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:34:1475,19
7MA1254Pešek OndřejKOB Choceň8500:34:1575,08
8MA2039Záveský JanOrel Česká Třebová9500:35:3166,76
9MA2198Beneš PetrBlansko8700:35:4065,78
10MA2287Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:35:4765,01
11MA3064Hájek Martin3D Fitness RT0100:37:2154,81
12MA3165Doležal PetrHlinsko8200:37:4751,88
13MA3395Mizerák RadekRunsport team8800:38:1748,60
14MA3483Řemínek MatějAC Choceň8600:38:2647,61
15MA4251Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:40:0636,67
16MA4640Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:40:3034,04
17MA5389Marek OndřejŽichlínek9300:41:2228,35
18MA6099Hála FilipPodkováři EU8500:42:2022,00
19MA775Opravil JanŠtíty8700:46:473,00
20MA8296Falta JanVýprachtice9300:47:363,00
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB362Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:30:43108,52
2MB455Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:31:47101,87
3MB933Hejl RadekLetohrad7200:33:4589,61
4MB1470Malátek AntonínPardubice7700:34:2685,35
5MB1572Jakeš MilošRunsport7200:34:2885,14
6MB1610Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:3784,21
7MB1797Kyncl TomášHolice7400:34:4982,96
8MB2559Langhammer VáclavŠtíty7800:36:4870,60
9MB3215Uher JurajPřibyslav7300:38:1461,66
10MB3968Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:39:1755,12
11MB4752Simon PetrPolička7200:40:3347,22
12MB581Němec RadekLitomyšl7700:42:1236,94
13MB5971Kubeš DavidVýprachtice7500:42:1936,21
14MB622Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:42:4433,61
15MB674Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:43:2928,94
-MB-37Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová76DNF-
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC817Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:33:36104,15
2MC1353Buřil FrantišekVidochov6600:34:2499,48
3MC1826Žák JiříFIT BEZ DIET7100:34:5696,37
4MC2430Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:36:2288,02
5MC2746Bielčik PetrLichkov7100:36:5584,81
6MC2827Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:37:2082,38
7MC3873Hanuš Petr3D Fittness RT6400:39:1071,70
8MC5258Kalousek JanMalšovice7100:41:1759,36
9MC5690Skalický JosefŽichlínek6200:42:0254,99
10MC6175Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:42:4051,30
11MC6324Bruger JiříKopřivnice6400:43:0149,26
12MC7050Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:43:4744,79
13MC72101Šilar TomášSK Staročernsko6300:44:3040,61
14MC8694Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:053,00
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1916Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:35:28118,38
2MD4176Knápek LubomírLK Šumperk5900:39:3697,21
3MD5719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:0684,41
4MD6541Ráb PavelČeská Třebová5200:43:0679,29
5MD667Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:2477,75
6MD6981Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:43:3976,47
7MD7618Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:46:0364,18
8MD8374Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:5944,04
9MD8579Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:50:5539,26
10MD8863Sedlák JiříPřelouč5800:53:0128,51
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5022Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:41:00107,18
2ME6457Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5000:43:0497,47
3ME6820Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:3195,35
4ME7921Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:5579,36
5ME8943Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:3448,09
6ME9431Sponar JanTesla Brno5000:57:4828,18
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA233Kopřivová BarboraSokol Přísnotice9300:36:18116,18
2ZA4467Macková JohanaTrutnov9200:40:2095,75
3ZA5585Prachařová RenátaDolní Čermná9000:41:5188,07
4ZA7588Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:45:4468,41
5ZA8448Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:50:0146,72
6ZA9277Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:56:5212,03
7ZA93100Večeřová Alena-9300:57:298,90
Ženy B 35-44 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2611Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:36:50106,85
2ZB3649Kubicová IvanaSK ČNB8100:38:3397,84
3ZB3761Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:39:0295,31
4ZB4012Hendrychová PetraČenkovice8100:39:2693,21
5ZB4966Klinecká JanaMK Hlinsko8100:40:5685,35
Ženy C 45-54 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4514Uherová JanaPřibyslav7200:40:27119,33
2ZC7828Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:46:5090,82
3ZC8023Brugerová MartinaKopřivnice7300:47:0389,85
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4332Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:40:10117,68
2ZD7342Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:4896,65
3ZD8147Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:47:1385,68
4ZD8729Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:52:4260,79
5ZD9034Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:0554,51
6ZD9593Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:16:243,00
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1122Dvořák TomášDraci1600:00:26-
1D1242Švédová SofieLanškroun1600:00:27-
2D1347Opravilová AnežkaŠtíty1600:00:28-
2C141Daněk JáchymVýprachtice1600:00:29-
3D1513Radová Stela-1600:00:30-
3C164Kroulík FilipOrlické Podhůří - Říčky1600:00:31-
4D1667Švestková AdélaAK Račí údolí1700:00:31-
5D1832Dreslerová AmálieVýprachtice1600:00:32-
4C1966Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:00:33-
6D11039Horáčková EllaSázava1600:00:35-
7D11171Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:36-
1D01258Lipenská KarolínaTJ Svitavy, z.s.1800:00:43-
1C01331Šafář MateoÚstí nad Orlicí1800:00:44-
2C01470Hendrych VojtaLitoměřice1800:00:48-
3C01588Lorenc JosefKrálíky1800:00:50-
4C0163Kroulík MatyášOrlické Podhůří - Říčky1900:00:55-
2D01760Koutníková JosefínaLanškroun1800:00:59-
3D0185Krupičková ElenChoceň1900:01:00-
5C01929Skalický AdamVýprachtice1800:01:09-
4D02046Opravilová BarboraŠtíty2000:01:12-
5D0212Daňková SilvieVýprachtice2000:01:40-
6D02290Kopecká EvelínaLanškroun1800:01:45-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2120Klement DanielLa Gang1500:00:53-
2C2211Bednář FilipDobrovíz1400:00:54-
3C2377Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:55-
1D2365Švestková JohankaAK Račí údolí1400:00:55-
2D2559Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:56-
4C2691Kopecký EliášLanškroun1500:00:59-
5C2785Skalický DanielVýprachtice1400:01:00-
3D2876Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:01-
6C2921Křenek AdamLa Gang1400:01:02-
7C21072Hartman TomášKB Letohrad1400:01:04-
4D21175Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:05-
8C21268Poláček VítekAnenská Studánka1500:01:06-
9C21323Dvořák JosefDraci1400:01:08-
5D21416Zelinková EliškaAtletika Lanškroun1400:01:09-
6D2158Fišerová AnežkaOrlické Podhůří1500:01:10-
10C21528Skalický JakubVýprachtice1500:01:10-
11C21774Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:11-
7D21727Mihulková LauraLanškroun1500:01:11-
12C21930Carbol VilémVýprachtice1500:01:16-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1140Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:44107,41
2M1245Fajfr ŠimonPraha1200:01:4998,15
1Z1356Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:51101,79
3M1343Fajfr JakubPraha1200:01:5194,44
2Z1550Matuchová TerezieVýprachtice1200:01:52100,00
3Z1618Váchová AdélaKB Letohrad1300:01:5398,21
4M1710Bednář MatějDobrovíz1200:01:5881,48
4Z1887Havlíková TerezaSKI Klub Hlinsko1300:02:0576,79
5M1963Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:02:0764,81
5Z11084Rousová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:1067,86
6Z11161Koutníková ViktorieKB Letohrad1300:02:1264,29
7Z11289Hejlová EllaLetohrad1300:02:2344,64
8Z11319Frydrychová CharlotaLa Gang1300:02:455,36
Trať 0,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3152Řehák LubomírAK Iscarex Česká Třebová0900:03:06108,58
2M3280Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:09105,49
1Z3338Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:03:13101,37
2Z3482Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:14100,34
3Z3557Lipenská KristýnaTJ - Svitavy0900:03:1698,28
1M2636Kouba RadimAtletický klub ISCAREX Česká Třebová1100:03:28105,91
4Z3637Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:03:2885,93
3M3653Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2885,93
2M2917Vácha JanKB Letohrad1100:03:33101,24
5Z3981Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:3380,79
1Z21193Knápková AnežkaKB Letohrad1000:03:38102,12
2Z21264Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:03:39101,21
3M21326Machač LukášAtletika Valašské Meziříčí1100:03:4292,85
4M21433Dresler LukašVýprachtice1100:03:4391,91
3Z21549Skalická NelaAtletika tj Lanškroun1100:03:4496,67
4M31679Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:4964,32
4Z2176Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:5586,69
5M31844Fajfr MatějPraha0900:03:5855,06
5Z2189Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:03:5883,96
6Z22078Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:04:0478,52
7Z22151Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:04:0676,70
6Z32262Koutníková RozálieBiatlon Letohrad0900:04:0943,74
8Z22315Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:1766,72
5M22469Hendrych PetrHC Stadion Litoměřice1100:04:5623,79
9Z22592Šejbová MarkétaSvitavy1100:06:453,00
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Machač PatrikSKM Valašské Meziříčí0700:05:44102,68
2M4214Hurych AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:05:5099,24
3M4341Krištof JanAtletika Polička0700:05:5298,09
4M4473Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:06:4567,69
1Z4524Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:07:09107,05
2Z4648Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:07:2798,95
3Z4783Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:07:3894,00
Trať 7 km, 373 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Minář MarekRunsport team9400:29:12108,25
2MA245Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:29:54103,65
1MB362Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:30:43108,52
2MB455Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:31:47101,87
1MJ586Havlík LukášHvězda Pardubice0400:32:03121,81
3MA680Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:32:1688,11
4MA735Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:32:2886,79
1MC817Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:33:36104,15
3MB933Hejl RadekLetohrad7200:33:4589,61
5MA1025Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:33:5976,83
6MA1178Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:34:1475,19
7MA1254Pešek OndřejKOB Choceň8500:34:1575,08
2MC1353Buřil FrantišekVidochov6600:34:2499,48
4MB1470Malátek AntonínPardubice7700:34:2685,35
5MB1572Jakeš MilošRunsport7200:34:2885,14
6MB1610Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:3784,21
7MB1797Kyncl TomášHolice7400:34:4982,96
3MC1826Žák JiříFIT BEZ DIET7100:34:5696,37
1MD1916Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:35:28118,38
8MA2039Záveský JanOrel Česká Třebová9500:35:3166,76
9MA2198Beneš PetrBlansko8700:35:4065,78
10MA2287Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:35:4765,01
1ZA233Kopřivová BarboraSokol Přísnotice9300:36:18116,18
4MC2430Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:36:2288,02
8MB2559Langhammer VáclavŠtíty7800:36:4870,60
1ZB2611Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:36:50106,85
5MC2746Bielčik PetrLichkov7100:36:5584,81
6MC2827Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:37:2082,38
2MJ2913Uher JanPřibyslav0400:37:2192,43
11MA3064Hájek Martin3D Fitness RT0100:37:2154,81
12MA3165Doležal PetrHlinsko8200:37:4751,88
9MB3215Uher JurajPřibyslav7300:38:1461,66
13MA3395Mizerák RadekRunsport team8800:38:1748,60
14MA3483Řemínek MatějAC Choceň8600:38:2647,61
3MJ358Šolc JanBKL Machov0400:38:3285,76
2ZB3649Kubicová IvanaSK ČNB8100:38:3397,84
3ZB3761Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:39:0295,31
7MC3873Hanuš Petr3D Fittness RT6400:39:1071,70
10MB3968Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:39:1755,12
4ZB4012Hendrychová PetraČenkovice8100:39:2693,21
2MD4176Knápek LubomírLK Šumperk5900:39:3697,21
15MA4251Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:40:0636,67
1ZD4332Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:40:10117,68
2ZA4467Macková JohanaTrutnov9200:40:2095,75
1ZC4514Uherová JanaPřibyslav7200:40:27119,33
16MA4640Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:40:3034,04
11MB4752Simon PetrPolička7200:40:3347,22
4MJ4869Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:40:5472,61
5ZB4966Klinecká JanaMK Hlinsko8100:40:5685,35
1ME5022Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:41:00107,18
5MJ5184Jirásek JakubVýprachtice0500:41:1470,75
8MC5258Kalousek JanMalšovice7100:41:1759,36
17MA5389Marek OndřejŽichlínek9300:41:2228,35
1ZJ5491Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:41:48129,71
3ZA5585Prachařová RenátaDolní Čermná9000:41:5188,07
9MC5690Skalický JosefŽichlínek6200:42:0254,99
3MD5719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:0684,41
12MB581Němec RadekLitomyšl7700:42:1236,94
13MB5971Kubeš DavidVýprachtice7500:42:1936,21
18MA6099Hála FilipPodkováři EU8500:42:2022,00
10MC6175Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:42:4051,30
14MB622Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:42:4433,61
11MC6324Bruger JiříKopřivnice6400:43:0149,26
2ME6457Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5000:43:0497,47
4MD6541Ráb PavelČeská Třebová5200:43:0679,29
5MD667Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:2477,75
15MB674Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:43:2928,94
3ME6820Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:3195,35
6MD6981Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:43:3976,47
12MC7050Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:43:4744,79
6MJ7182Moravec JanJM Team Letohrad0200:44:21100,00
13MC72101Šilar TomášSK Staročernsko6300:44:3040,61
2ZD7342Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:4896,65
7MJ746Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:45:2047,96
4ZA7588Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:45:4468,41
7MD7618Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:46:0364,18
19MA775Opravil JanŠtíty8700:46:473,00
2ZC7828Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:46:5090,82
4ME7921Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:5579,36
3ZC8023Brugerová MartinaKopřivnice7300:47:0389,85
3ZD8147Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:47:1385,68
20MA8296Falta JanVýprachtice9300:47:363,00
8MD8374Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:5944,04
5ZA8448Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:50:0146,72
9MD8579Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:50:5539,26
14MC8694Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:053,00
4ZD8729Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:52:4260,79
10MD8863Sedlák JiříPřelouč5800:53:0128,51
5ME8943Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:3448,09
5ZD9034Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:0554,51
2ZJ9192Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:56:2370,29
6ZA9277Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:56:5212,03
7ZA93100Večeřová Alena-9300:57:298,90
6ME9431Sponar JanTesla Brno5000:57:4828,18
6ZD9593Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:16:243,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Minář MarekRunsport team9400:29:12104,94
2MA245Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:29:54100,26
3MB362Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:30:4394,80
4MB455Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:31:4787,68
5MJ586Havlík LukášHvězda Pardubice0400:32:0385,90
6MA680Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:32:1684,45
7MA735Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:32:2883,11
8MC817Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:33:3675,54
9MB933Hejl RadekLetohrad7200:33:4574,54
10MA1025Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:33:5972,98
11MA1178Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:34:1471,31
12MA1254Pešek OndřejKOB Choceň8500:34:1571,20
13MC1353Buřil FrantišekVidochov6600:34:2470,20
14MB1470Malátek AntonínPardubice7700:34:2669,98
15MB1572Jakeš MilošRunsport7200:34:2869,75
16MB1610Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:3768,75
17MB1797Kyncl TomášHolice7400:34:4967,42
18MC1826Žák JiříFIT BEZ DIET7100:34:5666,64
19MD1916Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:35:2863,07
20MA2039Záveský JanOrel Česká Třebová9500:35:3162,74
21MA2198Beneš PetrBlansko8700:35:4061,74
22MA2287Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:35:4760,96
23MC2430Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:36:2257,06
24MB2559Langhammer VáclavŠtíty7800:36:4854,17
25MC2746Bielčik PetrLichkov7100:36:5553,39
26MC2827Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:37:2050,60
27MJ2913Uher JanPřibyslav0400:37:2150,59
28MA3064Hájek Martin3D Fitness RT0100:37:2150,58
29MA3165Doležal PetrHlinsko8200:37:4747,60
30MB3215Uher JurajPřibyslav7300:38:1444,59
31MA3395Mizerák RadekRunsport team8800:38:1744,26
32MA3483Řemínek MatějAC Choceň8600:38:2643,25
33MJ358Šolc JanBKL Machov0400:38:3242,59
34MC3873Hanuš Petr3D Fittness RT6400:39:1038,36
35MB3968Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:39:1737,58
36MD4176Knápek LubomírLK Šumperk5900:39:3635,46
37MA4251Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:40:0632,12
38MA4640Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:40:3029,45
39MB4752Simon PetrPolička7200:40:3329,11
40MJ4869Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:40:5426,78
41ME5022Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:41:0026,11
42MJ5184Jirásek JakubVýprachtice0500:41:1424,55
43MC5258Kalousek JanMalšovice7100:41:1724,22
44MA5389Marek OndřejŽichlínek9300:41:2223,66
45MC5690Skalický JosefŽichlínek6200:42:0219,21
46MD5719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:0618,76
47MB581Němec RadekLitomyšl7700:42:1218,09
48MB5971Kubeš DavidVýprachtice7500:42:1917,31
49MA6099Hála FilipPodkováři EU8500:42:2017,20
50MC6175Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:42:4014,97
51MB622Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:42:4414,53
52MC6324Bruger JiříKopřivnice6400:43:0112,64
53ME6457Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5000:43:0412,30
54MD6541Ráb PavelČeská Třebová5200:43:0612,08
55MD667Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:2410,08
56MB674Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:43:299,52
57ME6820Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:319,30
58MD6981Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:43:398,41
59MC7050Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:43:477,52
60MJ7182Moravec JanJM Team Letohrad0200:44:213,73
61MC72101Šilar TomášSK Staročernsko6300:44:303,00
62MJ746Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:45:203,00
63MD7618Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:46:033,00
64MA775Opravil JanŠtíty8700:46:473,00
65ME7921Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:553,00
66MA8296Falta JanVýprachtice9300:47:363,00
67MD8374Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:593,00
68MD8579Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:50:553,00
69MC8694Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:053,00
70MD8863Sedlák JiříPřelouč5800:53:013,00
71ME8943Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:343,00
72ME9431Sponar JanTesla Brno5000:57:483,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA233Kopřivová BarboraSokol Přísnotice9300:36:18104,98
2ZB2611Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:36:50102,12
3ZB3649Kubicová IvanaSK ČNB8100:38:3392,90
4ZB3761Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:39:0290,30
5ZB4012Hendrychová PetraČenkovice8100:39:2688,15
6ZD4332Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:40:1084,21
7ZA4467Macková JohanaTrutnov9200:40:2083,32
8ZC4514Uherová JanaPřibyslav7200:40:2782,69
9ZB4966Klinecká JanaMK Hlinsko8100:40:5680,09
10ZJ5491Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:41:4875,44
11ZA5585Prachařová RenátaDolní Čermná9000:41:5175,17
12ZD7342Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:4859,32
13ZA7588Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:45:4454,31
14ZC7828Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:46:5048,40
15ZC8023Brugerová MartinaKopřivnice7300:47:0347,23
16ZD8147Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:47:1346,34
17ZA8448Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:50:0131,29
18ZD8729Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:52:4216,88
19ZD9034Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:059,45
20ZJ9192Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:56:233,00
21ZA9277Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:56:523,00
22ZA93100Večeřová Alena-9300:57:293,00
23ZD9593Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:16:243,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Dobře zorganizovaný závod v krásném prostředí. Jen ten guláš se moc nepovedl.
knapeklubomir

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód