Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vyprachtice - Buková Hora

3.10.1990, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Vyprachtice - Buková Hora
  • datum konání: 3.10.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Křenek Miroslav

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.2020Výprachtice - Buková hora-
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42

Statistika závodu Vyprachtice - Buková Hora

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 2044

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Bielčik Jindřich4015
Jirásková Eva6415
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Javůrek Jiří4814
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan8212
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Mannlová Jana8011
Šalplachta Jindřich4711
Žák Jiří7111
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Merta Jaroslav3511
Vodička Jan4510
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Šrůtek Stanislav5810
Kalousek Jan4110
Tempír František4910
Dušková Lenka8010
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Šmída Oldřich489
Vítek Miroslav729
Pechek František539
Krupička Robert789
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Kolínek František568
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Křenek Tomáš808
Krňávek Vojtěch548
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Mazač Jaroslav687
Ehrig Rudolf487
Krunčík Pavel857
Heger Vojtěch747
Krejčí Stanislav637
Biemann Götz437

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:29:2830
2MA32Dostál JiříČSAO Zábřeh6400:31:2729
3MA53Dostálek PetrSokol Lukavice6700:31:4228
4MA84Dušek JanJi Král5100:32:4927
5MA95Bureš JindřichSokol Havlovice7600:33:0426
6MA126Mařík TomášSo Verm8800:34:1325
7MA137Balcar LubošPraha5800:34:1724
8MA168Zdeněk BílýSlovan VŠCHT Pardubice5900:34:5323
9MA189Zajíc JanSlavia VŠCHT Pardubice5300:35:2722
10MA1910Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:35:3621
11MA2011Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:4620
12MA2312Jiráska JanJiskra Králíky5600:36:1019
13MA2513Holec MartinSpartak Letohrad7400:36:5118
14MA2614Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:37:09-
15MA3015Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:39:3217
16MA3316Hovádek R.Sp Letohrad 00:39:4216
Muži B (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB217Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:30:2120
2MB418Červ MiloslavSK Polička5000:31:4119
3MB620Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:32:1618
4MB719Sadílek VáclavSokol Albrechtice5000:32:1817
5MB1021Šklíba KarelSokol Havlovice5000:33:2416
6MB1122Marek JanVS Tábor4900:34:0015
7MB1423Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:34:2314
8MB1524Šmída OldřichSokol Studnice4800:34:4913
9MB1725Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:34:5612
10MB2226Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:35:5111
11MB2427Augustinski St.PLR - Kudova zdroj5000:36:3810
12MB2928Suchomel ČeněkSpartak Letohrad4400:38:059
Muži C (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2729Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:37:1410
2MC2830Bielčik JindřichLichkov4000:37:389
3MC3131Blank JiříTJ Lázně Bělohrad3900:39:348
4MC3532Vykydal KvětoslavLPŠpk3600:41:257
Ženy A (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2133Krátká JitkaJiskra Králíky7400:35:5010
2ZA3234Vaníčková MagdaSokol Výprachtice6500:39:419
3ZA3435Danačíková E.TJ Lanškroun 00:40:058
4ZA3636Gurínová BrigitaTJ LS Praha6100:52:197
5ZA3737Friebelová EvaSokol Havlovice6200:54:506
Trať 7,000 km, 361,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:29:2830
1MB217Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:30:2120
2MA32Dostál JiříČSAO Zábřeh6400:31:2729
2MB418Červ MiloslavSK Polička5000:31:4119
3MA53Dostálek PetrSokol Lukavice6700:31:4228
3MB620Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:32:1618
4MB719Sadílek VáclavSokol Albrechtice5000:32:1817
4MA84Dušek JanJi Král5100:32:4927
5MA95Bureš JindřichSokol Havlovice7600:33:0426
5MB1021Šklíba KarelSokol Havlovice5000:33:2416
6MB1122Marek JanVS Tábor4900:34:0015
6MA126Mařík TomášSo Verm8800:34:1325
7MA137Balcar LubošPraha5800:34:1724
7MB1423Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:34:2314
8MB1524Šmída OldřichSokol Studnice4800:34:4913
8MA168Zdeněk BílýSlovan VŠCHT Pardubice5900:34:5323
9MB1725Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:34:5612
9MA189Zajíc JanSlavia VŠCHT Pardubice5300:35:2722
10MA1910Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:35:3621
11MA2011Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:4620
1ZA2133Krátká JitkaJiskra Králíky7400:35:5010
10MB2226Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:35:5111
12MA2312Jiráska JanJiskra Králíky5600:36:1019
11MB2427Augustinski St.PLR - Kudova zdroj5000:36:3810
13MA2513Holec MartinSpartak Letohrad7400:36:5118
14MA2614Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:37:09-
1MC2729Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:37:1410
2MC2830Bielčik JindřichLichkov4000:37:389
12MB2928Suchomel ČeněkSpartak Letohrad4400:38:059
15MA3015Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:39:3217
3MC3131Blank JiříTJ Lázně Bělohrad3900:39:348
2ZA3234Vaníčková MagdaSokol Výprachtice6500:39:419
16MA3316Hovádek R.Sp Letohrad 00:39:4216
3ZA3435Danačíková E.TJ Lanškroun 00:40:058
4MC3532Vykydal KvětoslavLPŠpk3600:41:257
4ZA3636Gurínová BrigitaTJ LS Praha6100:52:197
5ZA3737Friebelová EvaSokol Havlovice6200:54:506

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód