Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

5.1.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 5.1.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Mendrik, Ústí nad Orlicí
intervalový start od 10.00 hodin

Přihlášky

od 9.00 do 9.45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20,- Kč
žactvo a dorost 10,- Kč

Popis tratě

délka: 2,5 km
převýšení: 209 m
Tradiční krátký běh do vrchu se značným stoupáním, dosti obtížný i díky zimním podmínkám.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Eva Hüblová
S. K. Neumanna 622
562 01 Ústí nad Orlicí
tel.: 605 183 844

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1723

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5318
Sadílek Ota4617
Krupička Miroslav5316
Červ Miloslav5015
Keprtová Miloslava4815
Stránský Aleš6014
Šimůnek Jan8214
Šebek Michal8413
Svatoš Otakar3413
Bielčik Jindřich4013
Kubelka Tomáš9312
Kalousek Jan4112
Soukup Jiří2712
Doleček Josef7912
Mannlová Jana8012
Pilgr Bohuslav5112
Hübl Radek8812
Pilgr Luděk7612
Vacek Martin6911
Havran Miroslav3711
Šafář Jaroslav5111
Matyášová Jana6510
Kratochvíl Miloš7510
Kubelka Petr9510
Valter Pavel5210
Zajíc Jakub899
Jadrný Lubomír739
Šimůnková Pavla779
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Dobšíček Pavel809
Vytlačilová Lenka849
Razým Jan578
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Stránská Adéla918
Jirásková Eva648
Nágl Marek687
Heger Vojtěch747
Bielčik Petr717
Kopecký Libor567
Nemšák Miroslav697
Kolář Radim697
Sejkorová Lenka637
Novák Jiří807
Jirásková Bára917
Hrdina Jaroslav477
Koblížek Kamil807
Marhold Luboš777
Marhold Petr787

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci mladší 11 let a mladší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M372105Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:18:500,00
Žákyně mladší 11 let a mladší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž34163Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:14:14100,60
2Ž36876Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:18:4636,98
Žákyně mladší 12-13 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM50103Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:15:1087,39
Žáci mladší 12-13 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM3378Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:13:3459,24
2MM5372Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:15:3822,67
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS4888Trkalová AnetaJiskra Ústí nad Orlicí9300:15:0089,80
Žáci starší 14-15 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS23112Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:12:2479,91
2MS2971Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:12:5271,69
Dorostenci starší 16-17 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1873Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:12:0286,57
2MD19101Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:0685,45
3MD21102Nikl LukášAC Choceň9100:12:1582,58
4MD27152Kadeřávek TomášSKP Duha Lanškroun9100:12:4873,05
Dorostenky starší 16-17 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4564Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:3495,93
2ŽD6787Báčová MagdalenaJiskra Ústí nad Orlicí9100:17:2954,88
Junioři 18-19 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ389Danačik TomášCK Příbram9000:10:21116,57
2MJ1091Švestka FilipCK Příbram9000:11:2796,86
3MJ3070Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:12:5570,92
Juniorky 18-19 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ38107Vévodová MartinaAK Perná9000:14:01103,47
2ŽJ5268Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:15:1985,24
3ŽJ5784Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:15:5277,48
4ŽJ5983Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:15:5976,03
Muži A 20-34 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:10:10102,15
2MA2106Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:10:1899,46
3MA666Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:10:4590,69
4MA7119Řemínek MatějAC Choceň8600:10:5587,35
5MA992Flegl VlastimilVrchlabí8600:11:2677,35
6MA11108Berka MartinSK OMT Pardubice8700:11:3275,37
7MA12114Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:11:4969,94
8MA15116Šilar ZdeněkT. Sport Žamberk8100:11:5568,12
9MA20161Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:12:0863,74
10MA21153Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:12:1561,34
11MA2360Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:12:2458,42
12MA26154Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:12:3554,94
13MA3680Čermák MiroslavTatry.cz7600:13:5728,38
14MA39160Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:14:0824,65
15MA46113Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7900:14:3814,97
16MA5197Marhold LubošChoceň7700:15:114,38
17MA5454Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:15:420,00
18MA5659Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:15:520,00
Muži B 35-44 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4156Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:10:2198,39
2MB555Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:10:3494,23
3MB1395Bielčik PetrLichkov7100:11:5368,51
4MB14158Vaňous JanFELT Race Team7300:11:5468,42
5MB1798Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:12:0066,34
6MB25110Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:12:2757,44
7MB34115Marhold StanislavChoceň6600:13:4380,99
8MB4493Matějovský PavelAVC Praha6500:14:2769,28
9MB6086Mašek RomanNovis Praha6100:16:0144,23
Muži C 45-54 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC861Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:11:00124,40
2MC2899Čechal JaroslavTS Letohrad6100:12:5294,61
3MC31117Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:13:1198,99
4MC3796Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:14:0076,65
5MC4374Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:14:1871,81
6MC76100Betlach JosefJiskra Ústí nad Orlicí5900:20:460,00
Muži D 55 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD16157Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:11:56118,13
2MD3582Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:56111,91
3MD40123Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:14:12108,17
4MD42109Valter PavelLPS Media UO5200:14:1582,88
5MD6169Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:16:0754,34
6MD6277Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:16:1879,91
7MD6394Bielčik JindřichLichkov4000:16:2678,11
8MD64155Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:16:3547,35
9MD65118Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:16:52100,00
10MD75162Kolek MiroslavZhoř4900:18:5910,75
11MD77111Kalousek JanKČT Žamberk4100:21:1413,12
Ženy A 20-34 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3281Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:13:16120,13
2ZA4965Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:0296,29
3ZA58122Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:5883,59
4ZA6658Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:16:5670,52
5ZA7179Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:18:4944,96
6ZA74120Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:18:5643,31
7ZA79121Kočová MarkétaSDH Černovír8400:24:240,00
Ženy B 35 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB47104Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:14:58118,71
2ZB5567Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:15:49108,53
3ZB6975Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:18:4672,76
4ZB70150Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:18:48112,36
5ZB73151Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:18:55100,00
6ZB7885Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:21:1787,64
Trať 2,5 km, 209 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:10:10102,15
2MA2106Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:10:1899,46
1MJ389Danačik TomášCK Příbram9000:10:21116,57
1MB4156Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:10:2198,39
2MB555Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:10:3494,23
3MA666Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:10:4590,69
4MA7119Řemínek MatějAC Choceň8600:10:5587,35
1MC861Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:11:00124,40
5MA992Flegl VlastimilVrchlabí8600:11:2677,35
2MJ1091Švestka FilipCK Příbram9000:11:2796,86
6MA11108Berka MartinSK OMT Pardubice8700:11:3275,37
7MA12114Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:11:4969,94
3MB1395Bielčik PetrLichkov7100:11:5368,51
4MB14158Vaňous JanFELT Race Team7300:11:5468,42
8MA15116Šilar ZdeněkT. Sport Žamberk8100:11:5568,12
1MD16157Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:11:56118,13
5MB1798Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:12:0066,34
1MD1873Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:12:0286,57
2MD19101Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:0685,45
9MA20161Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:12:0863,74
10MA21153Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:12:1561,34
3MD21102Nikl LukášAC Choceň9100:12:1582,58
11MA2360Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:12:2458,42
1MS23112Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:12:2479,91
6MB25110Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:12:2757,44
12MA26154Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:12:3554,94
4MD27152Kadeřávek TomášSKP Duha Lanškroun9100:12:4873,05
2MC2899Čechal JaroslavTS Letohrad6100:12:5294,61
2MS2971Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:12:5271,69
3MJ3070Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:12:5570,92
3MC31117Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:13:1198,99
1ZA3281Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:13:16120,13
1MM3378Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:13:3459,24
7MB34115Marhold StanislavChoceň6600:13:4380,99
2MD3582Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:56111,91
13MA3680Čermák MiroslavTatry.cz7600:13:5728,38
4MC3796Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:14:0076,65
1ŽJ38107Vévodová MartinaAK Perná9000:14:01103,47
14MA39160Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:14:0824,65
3MD40123Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:14:12108,17
1Ž34163Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:14:14100,60
4MD42109Valter PavelLPS Media UO5200:14:1582,88
5MC4374Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:14:1871,81
8MB4493Matějovský PavelAVC Praha6500:14:2769,28
1ŽD4564Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:3495,93
15MA46113Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7900:14:3814,97
1ZB47104Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:14:58118,71
1ŽS4888Trkalová AnetaJiskra Ústí nad Orlicí9300:15:0089,80
2ZA4965Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:0296,29
1ŽM50103Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:15:1087,39
16MA5197Marhold LubošChoceň7700:15:114,38
2ŽJ5268Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:15:1985,24
2MM5372Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:15:3822,67
17MA5454Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:15:420,00
2ZB5567Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:15:49108,53
18MA5659Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:15:520,00
3ŽJ5784Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:15:5277,48
3ZA58122Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:5883,59
4ŽJ5983Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:15:5976,03
9MB6086Mašek RomanNovis Praha6100:16:0144,23
5MD6169Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:16:0754,34
6MD6277Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:16:1879,91
7MD6394Bielčik JindřichLichkov4000:16:2678,11
8MD64155Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:16:3547,35
9MD65118Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:16:52100,00
4ZA6658Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:16:5670,52
2ŽD6787Báčová MagdalenaJiskra Ústí nad Orlicí9100:17:2954,88
2Ž36876Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:18:4636,98
3ZB6975Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:18:4672,76
4ZB70150Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:18:48112,36
5ZA7179Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:18:4944,96
1M372105Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:18:500,00
5ZB73151Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:18:55100,00
6ZA74120Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:18:5643,31
10MD75162Kolek MiroslavZhoř4900:18:5910,75
6MC76100Betlach JosefJiskra Ústí nad Orlicí5900:20:460,00
11MD77111Kalousek JanKČT Žamberk4100:21:1413,12
6ZB7885Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:21:1787,64
7ZA79121Kočová MarkétaSDH Černovír8400:24:240,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 65%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

Na stole pod televizí v restauraci zůstala červenohnědá čepice s bambulí na šňůrce. Přihlaste se, mám ji u sebe.
stransky.ales
Škoda, že když už byla prezentace+šatny+vyhlášení v hospodě tak pro tu chvíli konání závodu nemohl být zaveden zákaz kouření a nebo možná byl, ale ne všichni ho tam dodržovali. Ještě teď mi jsou všechny věci cítit od kouře. Další věc co mi vadila, ale ne tolik, že mohl být čaj v cíli, ale vzhledem k délce závodu se to dalo dojít dolu. Ten chaos před vyhlášením výsledků a v průběhu vyhlášení mě docela pobavil :-) (mimochodem... co kdyby bylo místo 80ti závodníků 180 ?) Kladně hodnotím rychlé zpracování výsledků, trať byla příjemná, zabloudit se prakticky nedalo.
v.flegl
Ale tak zase nahoře byla dost zima...to bylo na otočení a stejným tempem dolů...čajík byl jistější až dole :-)
reminek
jasný... byl to krátký závod, takže v pohodě
v.flegl.
Chci se zeptat kdy taky budou k dispozici fotky a video???
Vondra43

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód