13.5.2001, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.5.2024 | Běh Choceňskými sady | - |
14.5.2023 | Běh Choceňskými sady | 204 |
15.5.2022 | Běh choceňskými sady | 173 |
10.5.2020 | Běh Choceňskými sady | - |
12.5.2019 | Běh Choceňskými sady | 151 |
13.5.2018 | Běh Choceňskými sady | 254 |
14.5.2017 | Běh Choceňskými sady | 228 |
15.5.2016 | Běh Choceňskými sady | 241 |
10.5.2015 | Běh Choceňskými sady | 207 |
11.5.2014 | Běh Choceňskými sady | 235 |
12.5.2013 | Běh Choceňskými sady | 204 |
13.5.2012 | Běh Choceňskými sady | 208 |
15.5.2011 | Běh Choceňskými sady | 151 |
16.5.2010 | Běh Choceňskými sady | 203 |
10.5.2009 | Běh Choceňskými sady | 234 |
11.5.2008 | Běh Choceňskými sady | 224 |
13.5.2007 | Běh Choceňskými sady | 193 |
14.5.2006 | Běh Choceňskými sady | 163 |
15.5.2005 | Běh Choceňskými sady | 204 |
16.5.2004 | Běh Choceňskými sady | 70 |
11.5.2003 | Běh choceňskými sady, 26. ročník | 153 |
12.5.2002 | Běh choceňskými sady | 83 |
14.5.2000 | Běh choceňskými sady, XXII. ročník | 128 |
15.5.1999 | Běh choceňskými sady, 22.ročník | 131 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Nechvíl Petr | 91 | 16 |
Myšák Milan | 66 | 16 |
Hejzlar Martin | 02 | 15 |
Hübl Radek | 88 | 15 |
Šlajs Tomáš | 60 | 13 |
Hanuš Petr | 64 | 13 |
Razým Jan | 57 | 13 |
Vorel Milan | 40 | 13 |
Hejzlar David | 06 | 12 |
Smoláková Alexandra | 98 | 12 |
Ožana Václav | 64 | 12 |
Siegel Josef | 58 | 12 |
Borovec Alexandr | 76 | 12 |
Šedová Tereza | 03 | 12 |
Kopecký Libor | 56 | 12 |
Řemínek Matěj | 86 | 12 |
Novotný Luděk | 62 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 11 |
Bielčik Jindřich | 40 | 11 |
Metelková Táňa | 72 | 10 |
Šváb František | 57 | 10 |
Sedlák Jiří | 58 | 10 |
Frydrychová Eliška | 01 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 10 |
Bajer Milan | 55 | 10 |
Marhold Petr | 78 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Svoboda Mojmír | 66 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 9 |
Brychtová Veronika | 10 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Smoláková Valérie | 93 | 9 |
Lakota Antonín | 95 | 9 |
Borek Viktor | 04 | 9 |
Keprtová Miloslava | 48 | 9 |
Zajíc Jan | 53 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Dostálek Petr | 67 | 9 |
Javůrek Jiří | 48 | 9 |
Rautenkranc Miroslav | 64 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Bříza Vladimír | 51 | 9 |
Čechal Jaroslav | 61 | 9 |
Chlubna Jan | 84 | 9 |
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Macháčková Kateřina | 09 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 21 | 1 | Dunajová Veronika | Choceň | 95 | 00:00:29 | - |
2 | Ž1 | 23 | 2 | Holinková Kateřina | Orel Česká Třebová | 95 | 00:00:32 | - |
3 | Ž1 | 29 | 3 | Novotná Dora | Žamberk | 97 | 00:00:40 | - |
4 | Ž1 | 30 | 4 | Sabolčíková Natalie | Orel Vysoké Mýto | 97 | 00:00:46 | - |
5 | Ž1 | 31 | 5 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:00:49 | - |
6 | Ž1 | 33 | 6 | Víšková Zuzana | Choceň | 96 | 00:00:52 | - |
7 | Ž1 | 34 | 7 | Košťálková Julie | LO Choceň | 97 | 00:00:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 22 | 165 | Augustin František | Ski Jilemnice | 95 | 00:00:32 | - |
2 | M1 | 24 | 19 | Novotný Ota | Sezemice | 96 | 00:00:33 | - |
3 | M1 | 25 | 20 | Záveský Jan | Orel Česká Třebová | 95 | 00:00:33 | - |
4 | M1 | 26 | 21 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:00:35 | - |
5 | M1 | 28 | 22 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:00:38 | - |
6 | M1 | 32 | 23 | Žaba Dominik | Choceň | 98 | 00:00:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 56 | Johanidiesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:02:33 | - |
1 | ŽM | 1 | 57 | Kačíková Magda | Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:02:33 | - |
3 | ŽM | 3 | 58 | Augustinová Bohdana | Ski Jilemnice | 89 | 00:02:40 | - |
4 | ŽM | 5 | 59 | Záveská Anna | Orel Česká Třebová | 88 | 00:02:44 | - |
5 | ŽM | 10 | 60 | Míčková Šárka | Orel Česká Třebová | 89 | 00:02:56 | - |
6 | ŽM | 12 | 61 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:03:02 | - |
7 | ŽM | 13 | 62 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:03:08 | - |
8 | ŽM | 14 | 63 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:03:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 7 | 64 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:03:41 | - |
2 | MM | 9 | 65 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:03:49 | - |
3 | MM | 10 | 66 | Novotný Adam | Sezemice | 89 | 00:03:53 | - |
4 | MM | 11 | 67 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:04:01 | - |
5 | MM | 12 | 68 | Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:04:09 | - |
6 | MM | 13 | 69 | Karlovský Lukáš | Jaroměř | 89 | 00:04:14 | - |
7 | MM | 14 | 70 | Vostatek Ondřej | AC Choceň | 88 | 00:04:23 | - |
8 | MM | 15 | 71 | Mašek Jiří | AC Choceň | 89 | 00:04:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 8 | Černá Kristýna | SKI ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:00:25 | - |
2 | Ž2 | 2 | 9 | Voleská Veronika | Orel Česká Třebová | 92 | 00:00:25 | - |
3 | Ž2 | 3 | 10 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:00:25 | - |
4 | Ž2 | 4 | 11 | Skalická Zuzana | LO Choceň | 94 | 00:00:25 | - |
5 | Ž2 | 6 | 12 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:26 | - |
6 | Ž2 | 8 | 13 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:00:26 | - |
7 | Ž2 | 11 | 14 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 00:00:27 | - |
8 | Ž2 | 12 | 15 | Schejbalová Alena | Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:00:27 | - |
9 | Ž2 | 15 | 16 | Faltusová Krystýna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00:00:27 | - | |
10 | Ž2 | 16 | 17 | Kysilková Monika | Vysoké Mýto | 93 | 00:00:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 72 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:03:39 | - |
2 | ŽS | 4 | 73 | Kurková Andrea | AC Choceň | 87 | 00:03:39 | - |
2 | ŽS | 4 | 74 | Šedová Veronika | Sruby | 87 | 00:03:39 | - |
4 | ŽS | 6 | 75 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:03:39 | - |
5 | ŽS | 8 | 76 | Bílá Markéta | SKI Česká Třebová | 87 | 00:03:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 77 | Hordějčuk Václav | Sokol Česká Třebová | 87 | 00:03:28 | - |
2 | MS | 2 | 78 | Mazal Radek | Choceň | 87 | 00:03:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 5 | 24 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:00:26 | - |
2 | M2 | 7 | 25 | Šeda Jan | Sruby | 93 | 00:00:26 | - |
3 | M2 | 8 | 26 | Brukner Filip | Choceň | 93 | 00:00:26 | - |
4 | M2 | 10 | 27 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:26 | - |
5 | M2 | 13 | 28 | Záveský Filip | Orel Česká Třebová | 93 | 00:00:27 | - |
6 | M2 | 14 | 29 | Novotný Štěpán | Sokol Žamberk | 92 | 00:00:27 | - |
7 | M2 | 17 | 30 | Bříza Václav | Žamberk | 93 | 00:00:28 | - |
8 | M2 | 18 | 31 | Mašek Jan | Choceň | 92 | 00:00:28 | - |
9 | M2 | 19 | 32 | Sisr František | Choceň | 93 | 00:00:29 | - |
10 | M2 | 20 | 33 | Smolák Petr | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:00:29 | - |
11 | M2 | 27 | 34 | Víšek Miroslav | Choceň | 94 | 00:00:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NZ | 1 | 35 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:01:13 | - |
2 | NZ | 2 | 36 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:01:14 | - |
3 | NZ | 3 | 37 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 00:01:15 | - |
4 | NZ | 4 | 38 | Levá Nikola | LO Rokytnice v O.H. | 90 | 00:01:16 | - |
5 | NZ | 5 | 39 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:01:17 | - |
6 | NZ | 6 | 40 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:01:20 | - |
7 | NZ | 7 | 41 | Kůrková Marika | AC Choceň | 90 | 00:01:23 | - |
8 | NZ | 8 | 42 | Novotná Edita | Sezemice | 91 | 00:01:25 | - |
9 | NZ | 9 | 43 | Davidová Halina | Černošice | 90 | 00:01:27 | - |
10 | NZ | 10 | 44 | Baboráková Tereza | AC Choceň | 91 | 00:01:28 | - |
11 | NZ | 11 | 45 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:01:29 | - |
12 | NZ | 12 | 46 | Marholdová Klára | Choceň | 91 | 00:01:36 | - |
13 | NZ | 13 | 47 | Filipová Denisa | Vysoké Mýto | 91 | 00:01:38 | - |
14 | NZ | 14 | 48 | Sisrová Tereza | Choceň | 91 | 00:01:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 5 | 80 | Tauchman Jiří | AC Choceň | 84 | 00:10:23 | - |
2 | MD | 7 | 81 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:10:28 | - |
3 | MD | 9 | 82 | Šebek Michal | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 84 | 00:10:30 | - |
4 | MD | 11 | 83 | Finstrle Aleš | Dolní Roveň | 85 | 00:12:21 | - |
5 | MD | 13 | 84 | Schejbal Oldřich | Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:12:34 | - |
6 | MD | 14 | 85 | Červenka Jan | Dobruška | 84 | 00:12:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 79 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:08:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž | 12 | 86 | Augustinová Bohdana | Ski Jilemnice | 89 | 00:12:25 | - |
2 | Ž | 16 | 87 | Schejbalová Eva | Sokol Třebechovice | 64 | 00:13:13 | - |
3 | Ž | 19 | 88 | Novotná Edita | Sezemice | 66 | 00:15:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M | 1 | 89 | Kratochvíl Miloš | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 75 | 00:09:04 | - |
2 | M | 2 | 90 | Razým Lukáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:09:11 | - |
3 | M | 3 | 91 | Svoboda Mojmír | SK Nové Město nad Metují | 66 | 00:09:42 | - |
4 | M | 4 | 92 | Balcar Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 79 | 00:10:09 | - |
5 | M | 6 | 93 | Dejdar Zdeněk | SKI Klub Česká Třebová | 80 | 00:10:26 | - |
6 | M | 7 | 94 | Šlajs Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 83 | 00:10:28 | - |
7 | M | 10 | 95 | Janeček Jiří | Orientexres Ostrava | 74 | 00:11:06 | - |
8 | M | 17 | 96 | Šustr Pavel | Amatér Knířov | 71 | 00:13:19 | - |
9 | M | 18 | 97 | Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:15:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MV | 15 | 98 | Fridrich Milan | Zářecká Lhota | 55 | 00:12:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NM | 4 | 49 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:02:42 | - |
2 | NM | 6 | 50 | Schejbal Oldřich | Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:02:45 | - |
3 | NM | 7 | 51 | Novotný Jan | Sokol Žamberk | 90 | 00:02:51 | - |
4 | NM | 8 | 52 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:02:54 | - |
5 | NM | 9 | 53 | Záveský Marek | Orel Česká Třebová | 90 | 00:02:54 | - |
6 | NM | 11 | 54 | Teplý Marek | SKI Česká Třebová | 91 | 00:03:00 | - |
7 | NM | 15 | 55 | Císař Jan | AC Choceň | 91 | 00:03:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 126 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 00:51:45 | 103,73 |
2 | MB | 4 | 127 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:52:14 | 101,90 |
3 | MB | 7 | 128 | Eliáš Petr | AFK SKP Pardubice | 60 | 00:54:13 | 94,37 |
4 | MB | 9 | 129 | Lomoz Jan | CKP Chrudim | 60 | 00:54:46 | 92,29 |
5 | MB | 16 | 130 | Šlajs Tomáš | Montan Choceň | 00:56:18 | 86,47 | |
6 | MB | 17 | 131 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:56:22 | 86,22 |
7 | MB | 18 | 132 | Kubr Václav | Labe Tri Club Hradec Králové | 55 | 00:56:24 | 86,09 |
8 | MB | 19 | 133 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:58:00 | 80,03 |
9 | MB | 22 | 134 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:58:30 | 78,13 |
10 | MB | 25 | 135 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:59:31 | 74,27 |
11 | MB | 29 | 136 | Šrutek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 01:00:43 | 69,72 |
12 | MB | 37 | 137 | Zajíc Jan | KRB Chrudim | 53 | 01:03:32 | 59,04 |
13 | MB | 38 | 138 | Zitko Jiří | KRB Chrudim | 54 | 01:04:40 | 54,74 |
14 | MB | 44 | 139 | Kalandra Stanislav | TJ Svitavy | 60 | 01:05:24 | 51,96 |
15 | MB | 48 | 140 | Páriš Attila | KRB Chrudim | 60 | 01:06:46 | 46,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 10 | 141 | Krátký František | Jiskra Králíky | 43 | 00:55:18 | 100,88 |
2 | MC | 11 | 142 | Krsek Jaroslav | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 51 | 00:55:21 | 100,70 |
3 | MC | 14 | 143 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:55:59 | 98,42 |
4 | MC | 20 | 144 | Opitz Jaromír | Hradec Králové | 51 | 00:58:16 | 90,20 |
5 | MC | 26 | 145 | Skalický Jiří | Sokol Žamberk | 50 | 00:59:54 | 84,32 |
6 | MC | 27 | 146 | Kvasnička František | Ferodo Kostelec nad Orlicí | 47 | 01:00:10 | 83,36 |
7 | MC | 30 | 147 | Losman Miroslav | Liga 100 Hradec Králové | 51 | 01:00:48 | 81,08 |
8 | MC | 31 | 148 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 01:00:52 | 80,84 |
9 | MC | 35 | 149 | Němec Jan | TJ Sokol Osík | 51 | 01:03:09 | 72,61 |
10 | MC | 40 | 150 | Alexa Miroslav | KRB Chrudim | 47 | 01:05:14 | 65,11 |
10 | MC | 40 | 151 | Holovský Zdeněk | Beroun | 46 | 01:05:14 | 65,11 |
12 | MC | 47 | 152 | Chocholouš Dalibor | Dubina Pardubice | 46 | 01:06:36 | 60,19 |
13 | MC | 49 | 153 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 01:06:57 | 58,93 |
14 | MC | 51 | 154 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 01:08:59 | 51,61 |
15 | MC | 53 | 155 | Novotný Jiří | Club 21 Letohrad | 45 | 01:09:19 | 50,41 |
16 | MC | 60 | 156 | Černý Milan | AC Choceň | 48 | 01:12:36 | 38,59 |
17 | MC | 62 | 157 | Tuček Josef | Pardubice | 44 | 01:17:45 | 20,04 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 28 | 158 | Fiala Jaroslav | ENJO Pardubice | 38 | 01:00:32 | 121,19 |
2 | MD | 54 | 159 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 01:10:52 | 90,66 |
3 | MD | 58 | 160 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:11:43 | 88,15 |
4 | MD | 61 | 161 | Šulc Jiří | TJ Počtejn | 37 | 01:16:34 | 73,82 |
5 | MD | 64 | 162 | Kalousek Jan | Sokol Žamberk | 41 | 01:29:33 | 35,47 |
6 | MD | 65 | 163 | Sokol Lumír | RC Žlutý pes Pardubice | 33 | 01:31:28 | 29,81 |
7 | MD | 66 | 164 | Šlajs Ludvík | XXX | 35 | 01:43:45 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽA | 42 | 99 | Antošová Irena | LOKO Česká Třebová | 67 | 01:05:16 | 105,71 |
2 | ŽA | 45 | 100 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 01:06:08 | 107,07 |
3 | ŽA | 52 | 101 | Čtvrtečková Petra | AC Jablonné nad Orlicí | 69 | 01:09:06 | 94,29 |
4 | ŽA | 56 | 102 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 01:10:59 | 92,93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NZ | 1 | 35 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:01:13 | - |
2 | NZ | 2 | 36 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:01:14 | - |
3 | NZ | 3 | 37 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 00:01:15 | - |
4 | NZ | 4 | 38 | Levá Nikola | LO Rokytnice v O.H. | 90 | 00:01:16 | - |
5 | NZ | 5 | 39 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:01:17 | - |
6 | NZ | 6 | 40 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:01:20 | - |
7 | NZ | 7 | 41 | Kůrková Marika | AC Choceň | 90 | 00:01:23 | - |
8 | NZ | 8 | 42 | Novotná Edita | Sezemice | 91 | 00:01:25 | - |
9 | NZ | 9 | 43 | Davidová Halina | Černošice | 90 | 00:01:27 | - |
10 | NZ | 10 | 44 | Baboráková Tereza | AC Choceň | 91 | 00:01:28 | - |
11 | NZ | 11 | 45 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:01:29 | - |
12 | NZ | 12 | 46 | Marholdová Klára | Choceň | 91 | 00:01:36 | - |
13 | NZ | 13 | 47 | Filipová Denisa | Vysoké Mýto | 91 | 00:01:38 | - |
14 | NZ | 14 | 48 | Sisrová Tereza | Choceň | 91 | 00:01:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 56 | Johanidiesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:02:33 | - |
1 | ŽM | 1 | 57 | Kačíková Magda | Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:02:33 | - |
3 | ŽM | 3 | 58 | Augustinová Bohdana | Ski Jilemnice | 89 | 00:02:40 | - |
1 | NM | 4 | 49 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:02:42 | - |
4 | ŽM | 5 | 59 | Záveská Anna | Orel Česká Třebová | 88 | 00:02:44 | - |
2 | NM | 6 | 50 | Schejbal Oldřich | Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:02:45 | - |
3 | NM | 7 | 51 | Novotný Jan | Sokol Žamberk | 90 | 00:02:51 | - |
4 | NM | 8 | 52 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:02:54 | - |
5 | NM | 9 | 53 | Záveský Marek | Orel Česká Třebová | 90 | 00:02:54 | - |
5 | ŽM | 10 | 60 | Míčková Šárka | Orel Česká Třebová | 89 | 00:02:56 | - |
6 | NM | 11 | 54 | Teplý Marek | SKI Česká Třebová | 91 | 00:03:00 | - |
6 | ŽM | 12 | 61 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:03:02 | - |
7 | ŽM | 13 | 62 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:03:08 | - |
8 | ŽM | 14 | 63 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:03:11 | - |
7 | NM | 15 | 55 | Císař Jan | AC Choceň | 91 | 00:03:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 77 | Hordějčuk Václav | Sokol Česká Třebová | 87 | 00:03:28 | - |
2 | MS | 2 | 78 | Mazal Radek | Choceň | 87 | 00:03:30 | - |
1 | ŽS | 3 | 72 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:03:39 | - |
2 | ŽS | 4 | 74 | Šedová Veronika | Sruby | 87 | 00:03:39 | - |
2 | ŽS | 4 | 73 | Kurková Andrea | AC Choceň | 87 | 00:03:39 | - |
4 | ŽS | 6 | 75 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:03:39 | - |
1 | MM | 7 | 64 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:03:41 | - |
5 | ŽS | 8 | 76 | Bílá Markéta | SKI Česká Třebová | 87 | 00:03:42 | - |
2 | MM | 9 | 65 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:03:49 | - |
3 | MM | 10 | 66 | Novotný Adam | Sezemice | 89 | 00:03:53 | - |
4 | MM | 11 | 67 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:04:01 | - |
5 | MM | 12 | 68 | Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:04:09 | - |
6 | MM | 13 | 69 | Karlovský Lukáš | Jaroměř | 89 | 00:04:14 | - |
7 | MM | 14 | 70 | Vostatek Ondřej | AC Choceň | 88 | 00:04:23 | - |
8 | MM | 15 | 71 | Mašek Jiří | AC Choceň | 89 | 00:04:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 79 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:08:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M | 1 | 89 | Kratochvíl Miloš | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 75 | 00:09:04 | - |
2 | M | 2 | 90 | Razým Lukáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:09:11 | - |
3 | M | 3 | 91 | Svoboda Mojmír | SK Nové Město nad Metují | 66 | 00:09:42 | - |
4 | M | 4 | 92 | Balcar Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 79 | 00:10:09 | - |
1 | MD | 5 | 80 | Tauchman Jiří | AC Choceň | 84 | 00:10:23 | - |
5 | M | 6 | 93 | Dejdar Zdeněk | SKI Klub Česká Třebová | 80 | 00:10:26 | - |
2 | MD | 7 | 81 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:10:28 | - |
6 | M | 7 | 94 | Šlajs Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 83 | 00:10:28 | - |
3 | MD | 9 | 82 | Šebek Michal | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 84 | 00:10:30 | - |
7 | M | 10 | 95 | Janeček Jiří | Orientexres Ostrava | 74 | 00:11:06 | - |
4 | MD | 11 | 83 | Finstrle Aleš | Dolní Roveň | 85 | 00:12:21 | - |
1 | Ž | 12 | 86 | Augustinová Bohdana | Ski Jilemnice | 89 | 00:12:25 | - |
5 | MD | 13 | 84 | Schejbal Oldřich | Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:12:34 | - |
6 | MD | 14 | 85 | Červenka Jan | Dobruška | 84 | 00:12:45 | - |
1 | MV | 15 | 98 | Fridrich Milan | Zářecká Lhota | 55 | 00:12:52 | - |
2 | Ž | 16 | 87 | Schejbalová Eva | Sokol Třebechovice | 64 | 00:13:13 | - |
8 | M | 17 | 96 | Šustr Pavel | Amatér Knířov | 71 | 00:13:19 | - |
9 | M | 18 | 97 | Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:15:12 | - |
3 | Ž | 19 | 88 | Novotná Edita | Sezemice | 66 | 00:15:13 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.