Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

14. ročník, Běh choceňskými sady

13.5.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 14. ročník, Běh choceňskými sady
  • datum konání: 13.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.5.2020Běh Choceňskými sady-
12.5.2019Běh Choceňskými sady151
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník153
12.5.2002Běh choceňskými sady83
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu 14. ročník, Běh choceňskými sady

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 3665

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Nechvíl Petr9116
Hejzlar Martin0215
Myšák Milan6615
Hübl Radek8814
Šlajs Tomáš6013
Vorel Milan4013
Razým Jan5713
Ožana Václav6412
Hejzlar David0612
Smoláková Alexandra9812
Borovec Alexandr7612
Hanuš Petr6412
Kopecký Libor5612
Šedová Tereza0312
Siegel Josef5811
Novotný Luděk6211
Bielčik Jindřich4011
Frydrychová Eliška0110
Bajer Milan5510
Vacek Martin6910
Řemínek Matěj8610
Metelková Táňa7210
Marhold Petr7810
Šváb František5710
Sadílek Ota4610
Smoláková Valérie939
Lakota Antonín959
Čechal Jaroslav619
Serbousková Sára049
Keprtová Miloslava489
Brychta Jakub089
Bříza Vladimír519
Šafář Jaroslav519
Chlubna Jan849
Kubišta Oto539
Martincová Kristýna939
Červ Miloslav509
Smolák Petr949
Sedlák Jiří589
Dostálek Petr679
Zajíc Jan539
Javůrek Jiří489
Svoboda Mojmír669
Smoláková Dominika008
Šlajs Tomáš838
Libra Jiří378
Matyášová Jana658
Borek Viktor048
Kubr Václav558
Marhold Luboš778

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně I. 6 let a mladší (trať 0,150 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1211Dunajová VeronikaChoceň9500:00:29-
2Ž1232Holinková KateřinaOrel Česká Třebová9500:00:32-
3Ž1293Novotná DoraŽamberk9700:00:40-
4Ž1304Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:46-
5Ž1315Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:49-
6Ž1336Víšková ZuzanaChoceň9600:00:52-
7Ž1347Košťálková JulieLO Choceň9700:00:54-
Předžáci I. 6 let a mladší (trať 0,150 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M122165Augustin FrantišekSki Jilemnice9500:00:32-
2M12419Novotný OtaSezemice9600:00:33-
3M12520Záveský JanOrel Česká Třebová9500:00:33-
4M12621Lakota AntonínAC Choceň9500:00:35-
5M12822Frydrych JakubAC Choceň9500:00:38-
6M13223Žaba DominikChoceň9800:00:50-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM156Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:02:33-
1ŽM157Kačíková MagdaJablonné nad Orlicí8800:02:33-
3ŽM358Augustinová BohdanaSki Jilemnice8900:02:40-
4ŽM559Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:02:44-
5ŽM1060Míčková ŠárkaOrel Česká Třebová8900:02:56-
6ŽM1261Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:03:02-
7ŽM1362Marholdová LucieChoceň8300:03:08-
8ŽM1463Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:03:11-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM764Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:41-
2MM965Sygeryč DanielAC Choceň8900:03:49-
3MM1066Novotný AdamSezemice8900:03:53-
4MM1167Janouch KarelAC Choceň8900:04:01-
5MM1268Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:09-
6MM1369Karlovský LukášJaroměř8900:04:14-
7MM1470Vostatek OndřejAC Choceň8800:04:23-
8MM1571Mašek JiříAC Choceň8900:04:35-
Předžákyně II. 7-9 (trať 0,150 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž218Černá KristýnaSKI ISCAREX Česká Třebová9300:00:25-
2Ž229Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:00:25-
3Ž2310Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:00:25-
4Ž2411Skalická ZuzanaLO Choceň9400:00:25-
5Ž2612Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:00:26-
6Ž2813Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:00:26-
7Ž21114Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:00:27-
8Ž21215Schejbalová AlenaSkuhrov nad Bělou9300:00:27-
9Ž21516Faltusová KrystýnaAtletika Jablonné nad Orlicí 00:00:27-
10Ž21617Kysilková MonikaVysoké Mýto9300:00:27-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS372Čechalová HanaTS Letohrad8600:03:39-
2ŽS473Kurková AndreaAC Choceň8700:03:39-
2ŽS474Šedová VeronikaSruby8700:03:39-
4ŽS675Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:03:39-
5ŽS876Bílá MarkétaSKI Česká Třebová8700:03:42-
Žáci starší 14-15 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS177Hordějčuk VáclavSokol Česká Třebová8700:03:28-
2MS278Mazal RadekChoceň8700:03:30-
Předžáci II. 7-9 let (trať 0,150 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2524Siegel JakubAC Choceň9200:00:26-
2M2725Šeda JanSruby9300:00:26-
3M2826Brukner FilipChoceň9300:00:26-
4M21027Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:00:26-
5M21328Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:00:27-
6M21429Novotný ŠtěpánSokol Žamberk9200:00:27-
7M21730Bříza VáclavŽamberk9300:00:28-
8M21831Mašek JanChoceň9200:00:28-
9M21932Sisr FrantišekChoceň9300:00:29-
10M22033Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:00:29-
11M22734Víšek MiroslavChoceň9400:00:36-
Žákyně nejmladší 10 až 11 let (trať 0,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NZ135Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:01:13-
2NZ236Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:01:14-
3NZ337Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:01:15-
4NZ438Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:01:16-
5NZ539Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:01:17-
6NZ640Kůtová EliškaAC Choceň9000:01:20-
7NZ741Kůrková MarikaAC Choceň9000:01:23-
8NZ842Novotná EditaSezemice9100:01:25-
9NZ943Davidová HalinaČernošice9000:01:27-
10NZ1044Baboráková TerezaAC Choceň9100:01:28-
11NZ1145Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:01:29-
12NZ1246Marholdová KláraChoceň9100:01:36-
13NZ1347Filipová DenisaVysoké Mýto9100:01:38-
14NZ1448Sisrová TerezaChoceň9100:01:44-
Dorostenci 16-17 let (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD580Tauchman JiříAC Choceň8400:10:23-
2MD781Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:10:28-
3MD982Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:10:30-
4MD1183Finstrle AlešDolní Roveň8500:12:21-
5MD1384Schejbal OldřichSkuhrov nad Bělou9100:12:34-
6MD1485Červenka JanDobruška8400:12:45-
Dorostenky 16-17 let (trať 2,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD179Rychtaříková IvaAC Choceň8500:08:51-
Ženy (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1286Augustinová BohdanaSki Jilemnice8900:12:25-
2Ž1687Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:13:13-
3Ž1988Novotná EditaSezemice6600:15:13-
Muži (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M189Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:09:04-
2M290Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:09:11-
3M391Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:09:42-
4M492Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:10:09-
5M693Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:10:26-
6M794Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:10:28-
7M1095Janeček JiříOrientexres Ostrava7400:11:06-
8M1796Šustr PavelAmatér Knířov7100:13:19-
9M1897Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:15:12-
Veteráni (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MV1598Fridrich MilanZářecká Lhota5500:12:52-
Žáci nejmladší 10 až 11 let (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NM449Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:02:42-
2NM650Schejbal OldřichSkuhrov nad Bělou9100:02:45-
3NM751Novotný JanSokol Žamberk9000:02:51-
4NM852Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:54-
5NM953Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:02:54-
6NM1154Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:03:00-
7NM1555Císař JanAC Choceň9100:03:12-
Muži A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1103Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:50:48103,78
2MA3104Holický MilanAFK Pardubice6500:52:0498,88
3MA5105Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:52:2897,34
4MA6106Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:54:0091,42
5MA8107Hanuš MartinFort Stavoartikel7000:54:4288,71
6MA12108Kratochvíl MartinAC Čáslav7000:55:2785,82
7MA13109Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:55:2985,69
8MA15110Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:56:0783,24
9MA21111Vacek TomášAtletika Jablonné8300:58:25121,31
10MA23112Bříza VáclavŽamberk7000:59:0172,04
11MA24113Pirkl MichalRychnov nad Kněžnou7400:59:2570,49
12MA32114Novotný LuděkŽamberk6201:01:1463,48
13MA33115Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7801:01:4061,80
14MA34116Finsterle RomanDolní Roveň8101:02:5057,30
15MA36117Vařeka KarelŽamberk6501:03:1056,01
16MA39118David PavelSmiřice7201:05:0548,61
17MA42119Antoš JakubTesla Brno6401:05:1647,90
18MA46120Myšák MilanSokol Jehnědí6601:06:1843,91
19MA50121David VáclavSmiřice7401:07:1740,11
20MA55122Blažek PetrChoceň6801:10:5526,07
21MA57123Cagwe JohnSmH6501:11:3923,24
22MA59124Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8601:12:2178,69
23MA63125Kanta VendelínChoceň7101:20:490,00
Muži B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2126Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:45103,73
2MB4127Filip LubošAC Choceň5900:52:14101,90
3MB7128Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:54:1394,37
4MB9129Lomoz JanCKP Chrudim6000:54:4692,29
5MB16130Šlajs TomášMontan Choceň 00:56:1886,47
6MB17131Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:2286,22
7MB18132Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:56:2486,09
8MB19133Čechal JaroslavTS Letohrad6100:58:0080,03
9MB22134Švec MiroslavSokol Potštejn5200:58:3078,13
10MB25135Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:59:3174,27
11MB29136Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:4369,72
12MB37137Zajíc JanKRB Chrudim5301:03:3259,04
13MB38138Zitko JiříKRB Chrudim5401:04:4054,74
14MB44139Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:05:2451,96
15MB48140Páriš AttilaKRB Chrudim6001:06:4646,78
Muži C (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10141Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:55:18100,88
2MC11142Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:55:21100,70
3MC14143Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:55:5998,42
4MC20144Opitz JaromírHradec Králové5100:58:1690,20
5MC26145Skalický JiříSokol Žamberk5000:59:5484,32
6MC27146Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4701:00:1083,36
7MC30147Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:00:4881,08
8MC31148Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:00:5280,84
9MC35149Němec JanTJ Sokol Osík5101:03:0972,61
10MC40150Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:05:1465,11
10MC40151Holovský ZdeněkBeroun4601:05:1465,11
12MC47152Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:06:3660,19
13MC49153Linhart MilošAC Náchod4401:06:5758,93
14MC51154Krumer MiroslavOstrov4901:08:5951,61
15MC53155Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:09:1950,41
16MC60156Černý MilanAC Choceň4801:12:3638,59
17MC62157Tuček JosefPardubice4401:17:4520,04
Muži D (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD28158Fiala JaroslavENJO Pardubice3801:00:32121,19
2MD54159Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:10:5290,66
3MD58160Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:11:4388,15
4MD61161Šulc JiříTJ Počtejn3701:16:3473,82
5MD64162Kalousek JanSokol Žamberk4101:29:3335,47
6MD65163Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3301:31:2829,81
7MD66164Šlajs LudvíkXXX3501:43:450,00
Ženy A,B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA4299Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6701:05:16105,71
2ŽA45100Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:06:08107,07
3ŽA52101Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:09:0694,29
4ŽA56102Vacková HanaSK Hronov5601:10:5992,93
Trať 0,150 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž218Černá KristýnaSKI ISCAREX Česká Třebová9300:00:25-
2Ž229Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:00:25-
3Ž2310Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:00:25-
4Ž2411Skalická ZuzanaLO Choceň9400:00:25-
1M2524Siegel JakubAC Choceň9200:00:26-
5Ž2612Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:00:26-
2M2725Šeda JanSruby9300:00:26-
3M2826Brukner FilipChoceň9300:00:26-
6Ž2813Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:00:26-
4M21027Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:00:26-
7Ž21114Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:00:27-
8Ž21215Schejbalová AlenaSkuhrov nad Bělou9300:00:27-
5M21328Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:00:27-
6M21429Novotný ŠtěpánSokol Žamberk9200:00:27-
9Ž21516Faltusová KrystýnaAtletika Jablonné nad Orlicí 00:00:27-
10Ž21617Kysilková MonikaVysoké Mýto9300:00:27-
7M21730Bříza VáclavŽamberk9300:00:28-
8M21831Mašek JanChoceň9200:00:28-
9M21932Sisr FrantišekChoceň9300:00:29-
10M22033Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:00:29-
1Ž1211Dunajová VeronikaChoceň9500:00:29-
1M122165Augustin FrantišekSki Jilemnice9500:00:32-
2Ž1232Holinková KateřinaOrel Česká Třebová9500:00:32-
2M12419Novotný OtaSezemice9600:00:33-
3M12520Záveský JanOrel Česká Třebová9500:00:33-
4M12621Lakota AntonínAC Choceň9500:00:35-
11M22734Víšek MiroslavChoceň9400:00:36-
5M12822Frydrych JakubAC Choceň9500:00:38-
3Ž1293Novotná DoraŽamberk9700:00:40-
4Ž1304Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:46-
5Ž1315Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:49-
6M13223Žaba DominikChoceň9800:00:50-
6Ž1336Víšková ZuzanaChoceň9600:00:52-
7Ž1347Košťálková JulieLO Choceň9700:00:54-
Trať 0,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NZ135Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:01:13-
2NZ236Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:01:14-
3NZ337Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:01:15-
4NZ438Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:01:16-
5NZ539Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:01:17-
6NZ640Kůtová EliškaAC Choceň9000:01:20-
7NZ741Kůrková MarikaAC Choceň9000:01:23-
8NZ842Novotná EditaSezemice9100:01:25-
9NZ943Davidová HalinaČernošice9000:01:27-
10NZ1044Baboráková TerezaAC Choceň9100:01:28-
11NZ1145Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:01:29-
12NZ1246Marholdová KláraChoceň9100:01:36-
13NZ1347Filipová DenisaVysoké Mýto9100:01:38-
14NZ1448Sisrová TerezaChoceň9100:01:44-
Trať 0,600 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM156Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:02:33-
1ŽM157Kačíková MagdaJablonné nad Orlicí8800:02:33-
3ŽM358Augustinová BohdanaSki Jilemnice8900:02:40-
1NM449Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:02:42-
4ŽM559Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:02:44-
2NM650Schejbal OldřichSkuhrov nad Bělou9100:02:45-
3NM751Novotný JanSokol Žamberk9000:02:51-
4NM852Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:54-
5NM953Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:02:54-
5ŽM1060Míčková ŠárkaOrel Česká Třebová8900:02:56-
6NM1154Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:03:00-
6ŽM1261Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:03:02-
7ŽM1362Marholdová LucieChoceň8300:03:08-
8ŽM1463Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:03:11-
7NM1555Císař JanAC Choceň9100:03:12-
Trať 1,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS177Hordějčuk VáclavSokol Česká Třebová8700:03:28-
2MS278Mazal RadekChoceň8700:03:30-
1ŽS372Čechalová HanaTS Letohrad8600:03:39-
2ŽS474Šedová VeronikaSruby8700:03:39-
2ŽS473Kurková AndreaAC Choceň8700:03:39-
4ŽS675Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:03:39-
1MM764Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:41-
5ŽS876Bílá MarkétaSKI Česká Třebová8700:03:42-
2MM965Sygeryč DanielAC Choceň8900:03:49-
3MM1066Novotný AdamSezemice8900:03:53-
4MM1167Janouch KarelAC Choceň8900:04:01-
5MM1268Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:09-
6MM1369Karlovský LukášJaroměř8900:04:14-
7MM1470Vostatek OndřejAC Choceň8800:04:23-
8MM1571Mašek JiříAC Choceň8900:04:35-
Trať 2,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD179Rychtaříková IvaAC Choceň8500:08:51-
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1103Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:50:48103,78
1MB2126Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:45103,73
2MA3104Holický MilanAFK Pardubice6500:52:0498,88
2MB4127Filip LubošAC Choceň5900:52:14101,90
3MA5105Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:52:2897,34
4MA6106Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:54:0091,42
3MB7128Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:54:1394,37
5MA8107Hanuš MartinFort Stavoartikel7000:54:4288,71
4MB9129Lomoz JanCKP Chrudim6000:54:4692,29
1MC10141Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:55:18100,88
2MC11142Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:55:21100,70
6MA12108Kratochvíl MartinAC Čáslav7000:55:2785,82
7MA13109Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:55:2985,69
3MC14143Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:55:5998,42
8MA15110Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:56:0783,24
5MB16130Šlajs TomášMontan Choceň 00:56:1886,47
6MB17131Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:2286,22
7MB18132Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:56:2486,09
8MB19133Čechal JaroslavTS Letohrad6100:58:0080,03
4MC20144Opitz JaromírHradec Králové5100:58:1690,20
9MA21111Vacek TomášAtletika Jablonné8300:58:25121,31
9MB22134Švec MiroslavSokol Potštejn5200:58:3078,13
10MA23112Bříza VáclavŽamberk7000:59:0172,04
11MA24113Pirkl MichalRychnov nad Kněžnou7400:59:2570,49
10MB25135Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:59:3174,27
5MC26145Skalický JiříSokol Žamberk5000:59:5484,32
6MC27146Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4701:00:1083,36
1MD28158Fiala JaroslavENJO Pardubice3801:00:32121,19
11MB29136Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:4369,72
7MC30147Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:00:4881,08
8MC31148Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:00:5280,84
12MA32114Novotný LuděkŽamberk6201:01:1463,48
13MA33115Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7801:01:4061,80
14MA34116Finsterle RomanDolní Roveň8101:02:5057,30
9MC35149Němec JanTJ Sokol Osík5101:03:0972,61
15MA36117Vařeka KarelŽamberk6501:03:1056,01
12MB37137Zajíc JanKRB Chrudim5301:03:3259,04
13MB38138Zitko JiříKRB Chrudim5401:04:4054,74
16MA39118David PavelSmiřice7201:05:0548,61
10MC40151Holovský ZdeněkBeroun4601:05:1465,11
10MC40150Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:05:1465,11
1ŽA4299Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6701:05:16105,71
17MA42119Antoš JakubTesla Brno6401:05:1647,90
14MB44139Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:05:2451,96
2ŽA45100Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:06:08107,07
18MA46120Myšák MilanSokol Jehnědí6601:06:1843,91
12MC47152Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:06:3660,19
15MB48140Páriš AttilaKRB Chrudim6001:06:4646,78
13MC49153Linhart MilošAC Náchod4401:06:5758,93
19MA50121David VáclavSmiřice7401:07:1740,11
14MC51154Krumer MiroslavOstrov4901:08:5951,61
3ŽA52101Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:09:0694,29
15MC53155Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:09:1950,41
2MD54159Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:10:5290,66
20MA55122Blažek PetrChoceň6801:10:5526,07
4ŽA56102Vacková HanaSK Hronov5601:10:5992,93
21MA57123Cagwe JohnSmH6501:11:3923,24
3MD58160Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:11:4388,15
22MA59124Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8601:12:2178,69
16MC60156Černý MilanAC Choceň4801:12:3638,59
4MD61161Šulc JiříTJ Počtejn3701:16:3473,82
17MC62157Tuček JosefPardubice4401:17:4520,04
23MA63125Kanta VendelínChoceň7101:20:490,00
5MD64162Kalousek JanSokol Žamberk4101:29:3335,47
6MD65163Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3301:31:2829,81
7MD66164Šlajs LudvíkXXX3501:43:450,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód