hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh Choceňskými sady

10.5.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 10.5.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

park u zámku v Chocni
9:00 - 10:00 hodin

Přihlášky

8:00 - 9:30 (hlavní závod na 15km), 8:00 - 8:45 (rámcové závody)

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

hlavní závod: smíšený povrch - asfalt, lesní cesty rámcové závody: asfalt, upravené parkové cesty (hlína, jemný štěrk)
délka 150 m - 15 km

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě 5.000 Kč
finanční ceny v hodnotě 15.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lyžařský oddíl Choceň
Revoluční 1421
565 01 Choceň
tel. 733 609 251

E-mailová adresa

jirkahejzlar@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3374

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6615
Nechvíl Petr9115
Hejzlar Martin0214
Hübl Radek8813
Vorel Milan4012
Ožana Václav6412
Smoláková Alexandra9812
Razým Jan5712
Šlajs Tomáš6011
Kopecký Libor5611
Hanuš Petr6411
Hejzlar David0611
Šedová Tereza0311
Vacek Martin6910
Bielčik Jindřich4010
Novotný Luděk6210
Bajer Milan5510
Siegel Josef5810
Smolák Petr949
Frydrychová Eliška019
Svoboda Mojmír669
Smoláková Valérie939
Lakota Antonín959
Keprtová Miloslava489
Chlubna Jan849
Kubišta Oto539
Javůrek Jiří489
Sadílek Ota469
Martincová Kristýna939
Marhold Petr789
Šváb František579
Borovec Alex769
Řemínek Matěj869
Metelková Táňa729
Gregora Jan008
Sedlák Jiří588
Boháč Pankrác068
Šafář Jaroslav518
Smoláková Dominika008
Serbousková Sára048
Dostálek Petr678
Červ Miloslav508
Borek Viktor048
Černá Kristýna938
Matyášová Jana658
Marhold Luboš778
Jansová Denisa028
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Bogdał Paweł768

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně I. r. 2003 a mladší (trať 0,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11814Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:3068,56
2Ž1334Kopřivová NelaLO Choceň0300:00:3527,42
3Ž13415Šedová TerezaSruby0300:00:3527,19
4Ž1369Bedrníčková ZuzkaRozsocha0300:00:3524,49
5Ž1376Lauterbachová NikolaLíšnice0300:00:3621,56
6Ž13818Svobodová EliškaPardubice0300:00:3620,53
7Ž1443Bisová NelaChoceň0300:00:390,00
8Ž1478Kameníková DenisaChoceň0400:00:390,00
9Ž1487Kameníková MichaelaChoceň0300:00:400,00
10Ž15110Šafářová AdélaČeská Třebová0400:00:420,00
11Ž154175Mihulková JolanaAC Choceň0400:00:450,00
12Ž15516Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:460,00
13Ž1575Vymlátilová KarolínaVelká Bystřice0400:00:470,00
14Ž15911Konývková KristýnaRychnov nad Kněžnou0600:00:520,00
15Ž1601Košťálková ŽofieLO Choceň0400:00:530,00
16Ž16313Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:550,00
17Ž1652Matoušková SáraLO Choceň0500:00:580,00
18Ž16917Kaplanová KarolínaSruby0700:01:330,00

Předžáci I. r. 2003 a mladší (trať 0,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13029Šeda FrantišekSruby0400:00:3352,10
2M13130Novák MatějVysoké Mýto0300:00:3448,11
3M13526Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:3538,93
4M14228Kárník DominikChoceň0300:00:3726,22
5M14334Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:3723,66
6M14535Plitnar PatrikChoceň0300:00:3912,60
7M14624Procházka DominikOrlov0300:00:3911,85
8M15022Ryba KubíčekChoceň0300:00:410,00
9M15225Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:00:420,00
10M15336Marhold StanislavChoceň0400:00:430,00
11M15821Vojtíšek MatějLO Dobřichy0300:00:510,00
12M16131Rozlívka VojtěchSvitavy0500:00:530,00
13M16227Zeman DavidTJ - Svitavy0500:00:550,00
14M16432Tomšů OndřejMlýn Janderov0500:00:570,00
15M16620Havlík ŠimonLO Choceň0400:01:070,00
16M16719Hejzlar DavidLO Choceň0600:01:080,00
17M16823Kaplický JindřichChoceň0300:01:300,00
18M17033Tomšů TomášMlýn Janderov0300:01:380,00

Předžákyně II. r. 2000-02 (trať 0,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2151Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:00:25104,70
2Ž2243Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:26100,26
3Ž2344Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:00:2695,03
4Ž2652Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:2789,64
5Ž2846Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:00:2787,58
6Ž21153Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:2880,45
7Ž21440Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:2975,69
8Ž21542Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:2972,29
9Ž21845Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:3068,56
10Ž22241Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:3158,18
11Ž22547Vomlelová AlenaHolešovice Praha0200:00:3344,31
12Ž23254Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:3430,67
13Ž23949Veselá MarikaChoceň0200:00:3619,74
14Ž24148Vomlelová HelenaHolešovice Praha0100:00:3713,39

Předžáci II. r. 2000-02 (trať 0,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2469Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:27100,78
2M2561Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:27100,55
3M2772Navrátil DanielChoceň0100:00:2798,67
4M2968Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:00:2896,19
5M21066Unzeitig JiříAC Choceň0100:00:2893,93
6M21273Chytil LukášAC Choceň0100:00:2889,94
7M21358Kubíček TomášChoceň0100:00:2989,27
8M21657Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:2983,62
9M21764Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:00:3080,99
10M22071Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:3079,64
11M22170Svatoš AlešSKI klub Česká Třebová0100:00:3074,90
12M22367Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:00:3169,03
13M22462Ryba DanChoceň0100:00:3167,82
14M22674Chytil AlešChoceň0200:00:3357,07
15M22763Novák JakubRychnov nad Kněžnou0100:00:3355,64
16M22865Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:3354,66
17M22956Hejzlar MartinLO Choceň0200:00:3352,55
18M24059Šeda RomanAC Choceň0200:00:3631,18
19M24960Vondra JanČeská Třebová0200:00:402,97
20M25650Pokorná ViktorieChoceň0200:00:470,00

Žákyně nejmladší r. 1998-99 (trať 0,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3183Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:08105,01
2Ž3281Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:01:09102,38
3Ž3384Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:1292,61
4Ž3482Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:1489,03
5Ž3586Svobodová EditaPardubice9800:01:1486,75
6Ž3676Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:1584,32
7Ž3785Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:1780,01
8Ž3880Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:2070,33
9Ž3979Kroupová monikaAC Choceň9800:01:2653,75
10Ž31077Dostálková NelaÚstí nad Orlicí9900:01:3526,27
11Ž31178Bedrníčkvá MíšaRozsocha9900:01:3624,27

Žáci nejmladší r. 1998-99 (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31105Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:02:25106,85
2M36100Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:3198,79
3M37108Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:02:3594,36
4M39102Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:02:3593,88
5M310188Vilímek VáclavAC Choceň9800:02:3889,93
6M311172Navrátil TomášChoceň9800:02:4185,79
7M312104Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:4284,24
8M313101Sviták PavelSokol Žamberk9900:02:4581,01
9M315174Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:02:5073,37
10M316103Procházka MichalOrlov9900:02:5764,85
11M317173Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:0159,51
12M319106Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:0652,17
13M320107Král JanTJ - Svitavy9800:03:1145,89
14M32299Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:03:1540,34

Žákyně mladší r. 1996-97 (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM292Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:26101,31
2ŽM393Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:26100,45
3ŽM490Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:02:2898,23
4ŽM594Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:02:3194,17
5ŽM891Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:02:3588,81
6ŽM14121Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:02:4870,40
7ŽM1889Kubíčková AnetaChoceň9700:03:0646,09
8ŽM2188Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:03:1237,07

Žáci mladší r. 1996-97 (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM10122Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:33115,52
2MM11120Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:46103,89
3MM15119Bečka AdamLíšnice9600:04:1380,59

Žákyně starší r. 1994-95 (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS12112Vojíková VandaTJ Nová Paka9400:03:56104,72
2ŽS13111Glaserová DominikaSKI klub Česká Třebová9500:03:59101,78
3ŽS14110Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:04:0993,50
4ŽS16109Krátká HanaLanškroun9500:04:3374,04

Žáci starší r. 1994-95 (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1130Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:03:00103,89
2MS2133Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:03:02101,15
3MS3180Lakota AntonínAC Choceň9500:03:0894,96
4MS4132Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:03:1290,74
5MS5134Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:03:1289,78
6MS6135Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:1685,67
7MS7181Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:2180,83
8MS8131Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:03:2873,21
9MS9136Sion LiborAtletika Polička9400:03:2972,12

Dorostenky r. 1992-93 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1139Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:07:43105,02
2ŽD2141Schejbalová AlenaOlfin Car Vella Trutnov9300:07:53100,94
3ŽD3137Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:0994,04
4ŽD4140Valenová AdélaAtletika Polička9300:08:3284,60
5ŽD5138Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:4678,34

Dorostenci r. 1992-93 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5143Kalvoda VítAtletika Polička9300:10:52103,93
2MD6145Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:10:59101,74
3MD7144Košňar FrantišekAtletika Polička9300:11:2394,33

Muži A 34 let mladší (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:50:01-
2MA219Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:50:13-
3MA385Řemínek MatějAC Choceň8600:52:02-
4MA586Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:53:17-
5MA840Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:54:29-
6MA1032Sejkora KarelAtletika Polička8800:54:47-
7MA1213Dobšíček PavelSK Hronov8000:55:04-
8MA1376Krejsa TomášRENOVAK Rensport7700:55:07-
9MA1665Bogdał RomanMiedzygorze7900:55:53-
10MA204Procházka MichalOrlov7700:57:06-
11MA2164Bogdał PawełMiedzygorze7600:57:21-
12MA2278Rozprým JiříŽamberk7700:57:36-
13MA2346Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:57:39-
14MA2639Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:58:21-
15MA2817Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:58:50-
16MA2956Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:59:08-
17MA3393Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:59:53-
18MA3521Barvínek LadislavČeská Třebová7701:01:12-
19MA3688Murdok MarianAC Tepo Kladno9101:01:44-
20MA4015Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:03:06-
21MA4414Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:04:14-
22MA4668Hartman KarelÚstí nad Orlicí7701:04:33-
23MA5222Murnych AntonínCyklo Stratílek Litomyšl7601:07:04-
24MA5681Marhold PetrChoceň7801:08:21-
25MA5962Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7801:09:48-
26MA6090Marhold LubošChoceň7701:09:50-
27MA8592Pokorný PavelVysoké Mýto7601:26:40-

Muži B 35-44 let (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB452Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:53:11-
2MB1458Svoboda MojmírPardubice6600:55:21-
3MB1845Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:56:23-
4MB1980Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:56:50-
5MB2554Doucha JiříStart Náchod7100:58:13-
6MB277Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:58:26-
7MB3175Mařík JiříMP Žamberk7200:59:21-
8MB3783Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6901:01:56-
9MB3866Pinkas MartinDobříkov6701:02:32-
10MB4744Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6601:04:39-
11MB4841Pavel JanAtletika Rtyně6701:04:43-
12MB4989Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:04:54-
13MB5771Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6801:08:36-
14MB6873Myšák MilanSokol Jehnědí6601:11:53-
-MB-11Martínek FilipSokol Vysoké Mýto69DNF-

Muži C 45-54 let (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC657Siegel JosefAC Choceň5800:53:31-
2MC725Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:47-
3MC938Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:54:37-
4MC1142Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:54:54-
5MC1512Filip LubošAC Choceň5900:55:29-
6MC3067Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:14-
7MC3247Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:59:32-
8MC3494Bezrouk JiříBok6201:00:58-
9MC392Krátký LubošLanškroun6201:02:46-
10MC4179Hanuš PetrHroch team Choceň6401:03:23-
11MC4474Novotný LuděkSK Žamberk6201:04:14-
12MC5331Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6401:07:11-
13MC5410Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:07:28-
14MC6472Šlajs TomášAC Choceň6001:10:45-
15MC7669Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5801:15:35-
16MC7843Sedlák JiříPřelouč5801:16:07-
17MC7960Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5501:16:09-

Muži D 55-64 let (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5150Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5301:06:52-
2MD6248Sadílek VáclavAlbrechtice5001:10:31-
3MD6577Skalický JiříŽamberk5001:11:15-
4MD719Chocholouš DaliborPardubice4601:12:23-
5MD778Tučný JanMK Pardubice4701:15:40-
6MD826Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:19:48-
7MD8470Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:22:01-
-MD-97Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice53DNF-

Muži E 65 let a starší (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5551Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:08:08-
2ME6734Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:11:47-
3ME7482Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:15:05-
4ME8163Vorel MilanSlatiňany4001:19:03-
5ME863Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:31:41-
6ME8755Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:33:31-

Ženy A 34 let a mladší (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2449Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:57:47-
2ZA4329Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:48-
3ZA5023Rambousková JaroslavaLitomyšl8201:05:53-
4ZA5887Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:09:11-
5ZA6120Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:09:55-
6ZA7018Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:12:13-
7ZA721Stříhavková PetraAC Choceň7901:12:47-
8ZA7553Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:15:28-
-ZA-96Kočová MarkétaSDH Černovír84DNF-

Ženy B 35 let a starší (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1716Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:56:22-
2ZB4230Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:03:36-
3ZB6227Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:10:31-
4ZB6684Mikulecká MarcelaSloupnice7301:11:36-
5ZB6928Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:11:56-
6ZB7335Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:13:15-
7ZB805Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:17:35-
8ZB8395Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:21:01-
9ZB8836Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:38:20-

Muži 3 km 34 let a mladší (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11162Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:09:48-
2M12161Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:09:53-
3M13160Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:29-
4M14163Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:10:38-
5M18159Živný MarekOrel Orlice9100:11:57-

Muži 3 km 35 let a starší (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M29168Červ MiloslavAtletika Polička5000:12:35-
2M213169Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:33-
3M217167Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:14:53-

Ženy 3 km (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z110153Ouřecká RenátaLetohrad7000:13:06-
2Z111156Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:13:12-
3Z112152Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:13:23-
4Z114155Kůtová EliškaAC Choceň9000:14:09-
5Z115157Marholdová LucieChoceň8300:14:19-
6Z116150Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:14:27-
7Z118154Lauterbachová LucieLíšnice8100:15:00-
8Z119151Tomšů MarieMlýn Janderov7100:15:56-

Trať 0,15 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2151Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:00:25104,70
2Ž2243Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:26100,26
3Ž2344Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:00:2695,03
1M2469Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:27100,78
2M2561Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:27100,55
4Ž2652Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:2789,64
3M2772Navrátil DanielChoceň0100:00:2798,67
5Ž2846Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:00:2787,58
4M2968Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:00:2896,19
5M21066Unzeitig JiříAC Choceň0100:00:2893,93
6Ž21153Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:2880,45
6M21273Chytil LukášAC Choceň0100:00:2889,94
7M21358Kubíček TomášChoceň0100:00:2989,27
7Ž21440Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:2975,69
8Ž21542Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:2972,29
8M21657Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:2983,62
9M21764Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:00:3080,99
1Ž11814Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:3068,56
9Ž21845Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:3068,56
10M22071Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:3079,64
11M22170Svatoš AlešSKI klub Česká Třebová0100:00:3074,90
10Ž22241Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:3158,18
12M22367Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:00:3169,03
13M22462Ryba DanChoceň0100:00:3167,82
11Ž22547Vomlelová AlenaHolešovice Praha0200:00:3344,31
14M22674Chytil AlešChoceň0200:00:3357,07
15M22763Novák JakubRychnov nad Kněžnou0100:00:3355,64
16M22865Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:3354,66
17M22956Hejzlar MartinLO Choceň0200:00:3352,55
1M13029Šeda FrantišekSruby0400:00:3352,10
2M13130Novák MatějVysoké Mýto0300:00:3448,11
12Ž23254Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:3430,67
2Ž1334Kopřivová NelaLO Choceň0300:00:3527,42
3Ž13415Šedová TerezaSruby0300:00:3527,19
3M13526Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:3538,93
4Ž1369Bedrníčková ZuzkaRozsocha0300:00:3524,49
5Ž1376Lauterbachová NikolaLíšnice0300:00:3621,56
6Ž13818Svobodová EliškaPardubice0300:00:3620,53
13Ž23949Veselá MarikaChoceň0200:00:3619,74
18M24059Šeda RomanAC Choceň0200:00:3631,18
14Ž24148Vomlelová HelenaHolešovice Praha0100:00:3713,39
4M14228Kárník DominikChoceň0300:00:3726,22
5M14334Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:3723,66
7Ž1443Bisová NelaChoceň0300:00:390,00
6M14535Plitnar PatrikChoceň0300:00:3912,60
7M14624Procházka DominikOrlov0300:00:3911,85
8Ž1478Kameníková DenisaChoceň0400:00:390,00
9Ž1487Kameníková MichaelaChoceň0300:00:400,00
19M24960Vondra JanČeská Třebová0200:00:402,97
8M15022Ryba KubíčekChoceň0300:00:410,00
10Ž15110Šafářová AdélaČeská Třebová0400:00:420,00
9M15225Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:00:420,00
10M15336Marhold StanislavChoceň0400:00:430,00
11Ž154175Mihulková JolanaAC Choceň0400:00:450,00
12Ž15516Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:460,00
20M25650Pokorná ViktorieChoceň0200:00:470,00
13Ž1575Vymlátilová KarolínaVelká Bystřice0400:00:470,00
11M15821Vojtíšek MatějLO Dobřichy0300:00:510,00
14Ž15911Konývková KristýnaRychnov nad Kněžnou0600:00:520,00
15Ž1601Košťálková ŽofieLO Choceň0400:00:530,00
12M16131Rozlívka VojtěchSvitavy0500:00:530,00
13M16227Zeman DavidTJ - Svitavy0500:00:550,00
16Ž16313Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:550,00
14M16432Tomšů OndřejMlýn Janderov0500:00:570,00
17Ž1652Matoušková SáraLO Choceň0500:00:580,00
15M16620Havlík ŠimonLO Choceň0400:01:070,00
16M16719Hejzlar DavidLO Choceň0600:01:080,00
17M16823Kaplický JindřichChoceň0300:01:300,00
18Ž16917Kaplanová KarolínaSruby0700:01:330,00
18M17033Tomšů TomášMlýn Janderov0300:01:380,00

Trať 0,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3183Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:08105,01
2Ž3281Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:01:09102,38
3Ž3384Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:1292,61
4Ž3482Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:1489,03
5Ž3586Svobodová EditaPardubice9800:01:1486,75
6Ž3676Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:1584,32
7Ž3785Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:1780,01
8Ž3880Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:2070,33
9Ž3979Kroupová monikaAC Choceň9800:01:2653,75
10Ž31077Dostálková NelaÚstí nad Orlicí9900:01:3526,27
11Ž31178Bedrníčkvá MíšaRozsocha9900:01:3624,27

Trať 0,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31105Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:02:25106,85
1ŽM292Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:26101,31
2ŽM393Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:26100,45
3ŽM490Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:02:2898,23
4ŽM594Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:02:3194,17
2M36100Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:3198,79
3M37108Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:02:3594,36
5ŽM891Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:02:3588,81
4M39102Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:02:3593,88
5M310188Vilímek VáclavAC Choceň9800:02:3889,93
6M311172Navrátil TomášChoceň9800:02:4185,79
7M312104Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:4284,24
8M313101Sviták PavelSokol Žamberk9900:02:4581,01
6ŽM14121Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:02:4870,40
9M315174Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:02:5073,37
10M316103Procházka MichalOrlov9900:02:5764,85
11M317173Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:0159,51
7ŽM1889Kubíčková AnetaChoceň9700:03:0646,09
12M319106Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:0652,17
13M320107Král JanTJ - Svitavy9800:03:1145,89
8ŽM2188Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:03:1237,07
14M32299Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:03:1540,34

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1130Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:03:00103,89
2MS2133Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:03:02101,15
3MS3180Lakota AntonínAC Choceň9500:03:0894,96
4MS4132Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:03:1290,74
5MS5134Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:03:1289,78
6MS6135Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:1685,67
7MS7181Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:2180,83
8MS8131Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:03:2873,21
9MS9136Sion LiborAtletika Polička9400:03:2972,12
1MM10122Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:33115,52
2MM11120Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:46103,89
1ŽS12112Vojíková VandaTJ Nová Paka9400:03:56104,72
2ŽS13111Glaserová DominikaSKI klub Česká Třebová9500:03:59101,78
3ŽS14110Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:04:0993,50
3MM15119Bečka AdamLíšnice9600:04:1380,59
4ŽS16109Krátká HanaLanškroun9500:04:3374,04

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1139Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:07:43105,02
2ŽD2141Schejbalová AlenaOlfin Car Vella Trutnov9300:07:53100,94
3ŽD3137Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:0994,04
4ŽD4140Valenová AdélaAtletika Polička9300:08:3284,60
5ŽD5138Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:4678,34

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11162Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:09:48-
2M12161Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:09:53-
3M13160Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:29-
4M14163Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:10:38-
1MD5143Kalvoda VítAtletika Polička9300:10:52103,93
2MD6145Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:10:59101,74
3MD7144Košňar FrantišekAtletika Polička9300:11:2394,33
5M18159Živný MarekOrel Orlice9100:11:57-
1M29168Červ MiloslavAtletika Polička5000:12:35-
1Z110153Ouřecká RenátaLetohrad7000:13:06-
2Z111156Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:13:12-
3Z112152Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:13:23-
2M213169Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:33-
4Z114155Kůtová EliškaAC Choceň9000:14:09-
5Z115157Marholdová LucieChoceň8300:14:19-
6Z116150Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:14:27-
3M217167Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:14:53-
7Z118154Lauterbachová LucieLíšnice8100:15:00-
8Z119151Tomšů MarieMlýn Janderov7100:15:56-

Trať 15 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:50:01-
2MA219Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:50:13-
3MA385Řemínek MatějAC Choceň8600:52:02-
1MB452Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:53:11-
4MA586Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:53:17-
1MC657Siegel JosefAC Choceň5800:53:31-
2MC725Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:47-
5MA840Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:54:29-
3MC938Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:54:37-
6MA1032Sejkora KarelAtletika Polička8800:54:47-
4MC1142Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:54:54-
7MA1213Dobšíček PavelSK Hronov8000:55:04-
8MA1376Krejsa TomášRENOVAK Rensport7700:55:07-
2MB1458Svoboda MojmírPardubice6600:55:21-
5MC1512Filip LubošAC Choceň5900:55:29-
9MA1665Bogdał RomanMiedzygorze7900:55:53-
1ZB1716Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:56:22-
3MB1845Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:56:23-
4MB1980Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:56:50-
10MA204Procházka MichalOrlov7700:57:06-
11MA2164Bogdał PawełMiedzygorze7600:57:21-
12MA2278Rozprým JiříŽamberk7700:57:36-
13MA2346Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:57:39-
1ZA2449Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:57:47-
5MB2554Doucha JiříStart Náchod7100:58:13-
14MA2639Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:58:21-
6MB277Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:58:26-
15MA2817Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:58:50-
16MA2956Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:59:08-
6MC3067Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:14-
7MB3175Mařík JiříMP Žamberk7200:59:21-
7MC3247Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:59:32-
17MA3393Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:59:53-
8MC3494Bezrouk JiříBok6201:00:58-
18MA3521Barvínek LadislavČeská Třebová7701:01:12-
19MA3688Murdok MarianAC Tepo Kladno9101:01:44-
8MB3783Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6901:01:56-
9MB3866Pinkas MartinDobříkov6701:02:32-
9MC392Krátký LubošLanškroun6201:02:46-
20MA4015Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:03:06-
10MC4179Hanuš PetrHroch team Choceň6401:03:23-
2ZB4230Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:03:36-
2ZA4329Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:48-
11MC4474Novotný LuděkSK Žamberk6201:04:14-
21MA4414Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:04:14-
22MA4668Hartman KarelÚstí nad Orlicí7701:04:33-
10MB4744Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6601:04:39-
11MB4841Pavel JanAtletika Rtyně6701:04:43-
12MB4989Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:04:54-
3ZA5023Rambousková JaroslavaLitomyšl8201:05:53-
1MD5150Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5301:06:52-
23MA5222Murnych AntonínCyklo Stratílek Litomyšl7601:07:04-
12MC5331Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6401:07:11-
13MC5410Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:07:28-
1ME5551Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:08:08-
24MA5681Marhold PetrChoceň7801:08:21-
13MB5771Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6801:08:36-
4ZA5887Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:09:11-
25MA5962Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7801:09:48-
26MA6090Marhold LubošChoceň7701:09:50-
5ZA6120Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:09:55-
3ZB6227Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:10:31-
2MD6248Sadílek VáclavAlbrechtice5001:10:31-
14MC6472Šlajs TomášAC Choceň6001:10:45-
3MD6577Skalický JiříŽamberk5001:11:15-
4ZB6684Mikulecká MarcelaSloupnice7301:11:36-
2ME6734Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:11:47-
14MB6873Myšák MilanSokol Jehnědí6601:11:53-
5ZB6928Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:11:56-
6ZA7018Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:12:13-
4MD719Chocholouš DaliborPardubice4601:12:23-
7ZA721Stříhavková PetraAC Choceň7901:12:47-
6ZB7335Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:13:15-
3ME7482Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:15:05-
8ZA7553Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:15:28-
15MC7669Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5801:15:35-
5MD778Tučný JanMK Pardubice4701:15:40-
16MC7843Sedlák JiříPřelouč5801:16:07-
17MC7960Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5501:16:09-
7ZB805Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:17:35-
4ME8163Vorel MilanSlatiňany4001:19:03-
6MD826Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:19:48-
8ZB8395Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:21:01-
7MD8470Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:22:01-
27MA8592Pokorný PavelVysoké Mýto7601:26:40-
5ME863Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:31:41-
6ME8755Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:33:31-
9ZB8836Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:38:20-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

super závod, jen organizátoři by mohli být více flexibilní v tom, že když bylo takové horko, mohli na jednom místě na trati 15km (třeba na 5.km) umístit občerstvovačku alespoň s vodou. V debatě s přáteli, jsme se na tomto všichni shodli. Není nic horšího doběhnout do cíle vyčerpaný a ještě uvařený
hartmank
To je fakt, při tak teplém počasí, jaké v posledních ročnících panovalo, by stálo za úvahu, zda někde u partyzána (tedy na 5. a zároveň 11. km) nebo na obrátce, nezřídit alespoň skromnou občerstvovačku. Těm, co tuto krásnou patnáctku umí kolem padesáti, pětapadesáti minut, občerstvovačka asi nechybí, ale my, co se s ní perem hodně přes hodinu...:). Jinak super závod v krásném prostředí, s dlouholetou tradicí, dobrým zázemím v prostoru startu a cíle a zvládnutou organizací. Přeji organizátorům i nám ještě mnoho ročníků Běhu choceňskými sady. Luboš Marhold
lubos.marhold
To je sice fakt, že by se pití při takovém teple na 15 km hodilo (taky jsem na trati strávila víc času :-)), ale kdo běžel v pátek Pardubickou 15, celou dobu na nekryté silnici, určitě mi dá za pravdu, že tam voda chyběla mnohem víc. V Chocni to bylo alespoň v krásném lese. Moc pěkná trať!
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód