Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh choceňskými sady, XXII. ročník

14.5.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh choceňskými sady, XXII. ročník
  • datum konání: 14.5.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Lyžařský oddíl Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2019Běh Choceňskými sady151
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh choceňskými sady, 27. ročník66
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník153
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh choceňskými sady, XXII. ročník

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 3697

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6616
Nechvíl Petr9115
Šlajs Tomáš6014
Hejzlar Martin0214
Razým Jan5714
Vorel Milan4014
Hanuš Petr6413
Kopecký Libor5613
Ožana Václav6413
Hübl Radek8813
Šedová Tereza0312
Novotný Luděk6212
Hejzlar David0612
Siegel Josef5812
Borovec Alexandr7612
Bielčik Jindřich4011
Metelková Táňa7211
Bajer Milan5511
Sadílek Ota4611
Smoláková Alexandra9811
Vacek Martin6911
Marhold Petr7810
Řemínek Matěj8610
Bříza Vladimír5110
Šváb František5710
Čechal Jaroslav6110
Keprtová Miloslava4810
Sedlák Jiří5810
Kubišta Oto539
Kubr Václav559
Červ Miloslav509
Frydrychová Eliška019
Javůrek Jiří489
Libra Jiří379
Chlubna Jan849
Zajíc Jan539
Dostálek Petr679
Serbousková Sára049
Svoboda Mojmír669
Brychta Jakub089
Šafář Jaroslav519
Mařík Jiří728
Švec Miroslav528
Paulů Blanka548
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Krejčí Milan538
Borková Agáta028
Boháč Pankrác068
Lakota Antonín958

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 10-11 let (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31115Mičková ŠárkaOrel Česká Třebová8900:01:1111,00
2Ž32116Johanidiesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:01:129,00
3Ž33117Müllerová IrenaSKI Klub Česká Třebová8900:01:138,00
3Ž34118Kyllarová AnetaAtletika Albrechtice8900:01:137,00
5Ž35119Čechalová MarkétaSokol Mistrovice8900:01:146,00
6Ž36120Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:01:185,00
7Ž38122Kurková MarikaAC Choceň9000:01:203,00
7Ž37121Chalupná AnnaAtletika Jablonné8900:01:204,00
9Ž39123Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:01:212,00
9Ž310124Jeřábková TerezaLO Rokytnice v O.H.9100:01:211,00
9Ž311125Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:01:210,00
12Ž312126Jirásková HankaLanškroun8900:01:250,00
13Ž313127Jursová EliškaAC Choceň9000:01:260,00
14Ž314128Hrdinová GabrielaAC Jablonné nad Orlicí9000:01:290,00
Žáci 10-11 let (trať 600 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32108Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:02:3511,00
2M34109Sygeryč DanielAC Choceň8900:02:469,00
3M36110Šejna JiříAC Choceň9000:02:528,00
4M37111Janouch KarelAC Choceň8900:02:587,00
5M38112Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:03:03-
6M39113Pilný MartinPardubice8900:03:23-
7M310114Košťálek MartinLO Choceň8900:03:266,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 600 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM11Balcarová MarkétaSKI Klub Česká Třebová8700:02:3111,00
2ŽM32Tkačíková MagdalénaAtletika Jablonné nad Orlicí8800:02:369,00
3ŽM53Šedová VeronikaAC Choceň8700:02:528,00
4ŽM114Čermáková VeronikaZářecká Lhota8700:03:337,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM15Vacek JiříAtletika Albrechtice8600:03:2711,00
2MM26Vyčítal AlešZŠ Česká Třebová Parník8700:03:369,00
3MM37Starý TomášČeská Třebová8700:03:378,00
4MM88Pilný OndřejPardubice8700:03:53-
5MM99Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:547,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS510Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:03:3911,00
2ŽS611Bílková DagmarASK Nové Město n. Metují8500:03:44-
3ŽS712Lavrenčíková JindraLO Rokytnice8600:03:519,00
Žáci starší 14-15 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS413Minařík JanATC Žďár nad Sázavou8600:03:38-
2MS1014Petík PetrDVÚ Horní Maršov8500:03:54-
Dorostenci 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD115Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:10:2211,00
2MD216Kubelka MartinAC Jablonné nad Orlicí8400:10:329,00
3MD317Michalíček JanATC Žďár nad Sázavou8100:10:53-
4MD418Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:12:42-
5MD519Duhaj MilanDVÚ Horní Maršov8400:13:47-
Dorostenky 16-17 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD120Fuchsová MartinaAC Choceň8400:09:0911,00
Muži A (trať 15 km - hlavní závod)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:46:57-
2MA222Holický MilanAFK Pardubice6500:48:56-
3MA323Ulich PetrMaterial Technology6800:49:15-
4MA624Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:51:0511,00
5MA825Svoboda MojmírNové Město nad Metují6600:51:17-
6MA926Musil JiříMK Hlinsko7200:52:22-
7MA1027Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:52:379,00
8MA1228Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:53:32-
9MA1329Pozler TomášAC Pardubice7600:54:08-
10MA1530Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:54:248,00
11MA1831Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:55:027,00
12MA2132Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:56:086,00
13MA3033Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:58:165,00
14MA3534Alexa JaroslavKRB Chrudim7401:00:03-
15MA3635Maloch AlešCyklo Pardubice7901:00:15-
16MA3736Schejbal JosefSokol Třebechovice6401:00:27-
17MA3937Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7801:00:514,00
18MA4038Olah JanJiskra Horní Maršov8401:00:59-
19MA4539Dostálek PetrTěchonín6701:02:193,00
20MA4740Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8301:03:292,00
21MA4841Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7901:03:321,00
22MA5242Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:04:01-
23MA5443David PavelSmiřice7201:04:53-
24MA5644Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:05:03-
25MA6545Siebert JaroslavRychnov nad Kněžnou7301:07:58-
26MA6846Bříza VáclavŽamberk7001:09:280,00
27MA7447David VáclavSmiřice7401:11:37-
28MA8448Kanta VendelínChoceň7101:18:170,00
29MA8549Šustr PavelAmatér Knířov7101:19:12-
Muži B (trať 15 km - hlavní závod)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB450Šváb FrantišekJiskra Litomyšl5700:49:56-
2MB551Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:50:55-
3MB752Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:51:09-
4MB1153Filip LubošAC Choceň5900:52:4611,00
5MB1454Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:54:19-
6MB1655Lomoz PetrAFK Chrudim6000:54:35-
7MB1756Eliáš PetrAFK Pardubice6000:54:58-
8MB1957Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:55:159,00
9MB2058Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:55:258,00
10MB2359Brožek RadmilKRB Chrudim5400:56:32-
11MB2460Šlajs TomášMontan Choceň 00:56:537,00
12MB2661Kubr VáclavKRB Chrudim5500:57:15-
13MB2762Švec MiroslavPotštejn5200:57:19-
14MB2863Opitz JaromírHradec Králové5100:57:46-
15MB3164Najman LiborSK Náchod5300:58:27-
16MB3865Wiesner JiříHSM Adršpach5301:00:45-
17MB4266Zdeněk BílýMK Pardubice5901:01:47-
18MB4667Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:02:536,00
19MB5068Zajíc JanKRB Chrudim5301:03:38-
20MB5369Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:04:08-
21MB5770Pros PavelKRB Chrudim5501:05:08-
22MB6671Třasák MilanLoko Pardubice5201:08:39-
23MB6772Fenyk FrantišekAFK Pardubice5301:09:00-
24MB7573Krňávek VojtěchTJ Lanškroun5401:11:575,00
25MB8274Hubka JosefChoceň5801:15:354,00
Muži C (trať 15 km - hlavní závod)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2275Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:56:21-
2MC2576Skalický JiříŽamberk5000:57:0211,00
3MC2977Metelka JosefSokol Studnice4400:58:05-
4MC3379Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:58:58-
5MC3478Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec4900:59:07-
6MC4180Krajtl SvatoplukPardubice4901:01:15-
7MC4381Švadlena JiříKOB Choceň4601:01:579,00
8MC4982Schenk MiroslavStěžery4901:03:33-
9MC6083Chocholouš DaliborPardubice4601:05:43-
10MC6284Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:06:276,00
11MC6385Holovský ZdeněkBeroun4601:06:41-
12MC6986Navrátil JaroslavKavon Pardubice4201:09:34-
13MC7187Černý MilanAC Choceň4801:09:435,00
14MC7888Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4501:12:18-
15MC8089Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4701:13:084,00
Muži D (trať 15 km - hlavní závod)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4490Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:02:00-
2MD5591Fiala JaroslavENJO Pardubice3801:04:58-
3MD5892Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:05:168,00
4MD6193Bielčík JindřichLichkov 01:06:047,00
5MD6494Doležal FrantišekBC Pardubice3801:07:22-
6MD7095Šulc JiříTJ Počtejn3701:09:39-
7MD7296Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:10:23-
8MD8397Gaman JaroslavHBSK Havířov 01:16:28-
9MD8698Kadlec JaroslavLTC Hradec Králové3001:20:02-
10MD8799Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:27:15-
Ženy 18 let a starší (trať 15 km - hlavní závod)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž32100Paulů BlankaVrchlabí5400:58:52-
2Ž51101Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:03:4211,00
3Ž59102Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:05:27-
4Ž73103Voldánová VěraMK Hlinsko7301:10:41-
5Ž76104Wiesnerová LenkaHSM Adršpach6901:12:00-
6Ž77105Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:12:0911,00
7Ž79106Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:12:269,00
8Ž81107Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:128,00
Trať 300 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31115Mičková ŠárkaOrel Česká Třebová8900:01:1111,00
2Ž32116Johanidiesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:01:129,00
3Ž33117Müllerová IrenaSKI Klub Česká Třebová8900:01:138,00
3Ž34118Kyllarová AnetaAtletika Albrechtice8900:01:137,00
5Ž35119Čechalová MarkétaSokol Mistrovice8900:01:146,00
6Ž36120Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:01:185,00
7Ž37121Chalupná AnnaAtletika Jablonné8900:01:204,00
7Ž38122Kurková MarikaAC Choceň9000:01:203,00
9Ž39123Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:01:212,00
9Ž310124Jeřábková TerezaLO Rokytnice v O.H.9100:01:211,00
9Ž311125Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:01:210,00
12Ž312126Jirásková HankaLanškroun8900:01:250,00
13Ž313127Jursová EliškaAC Choceň9000:01:260,00
14Ž314128Hrdinová GabrielaAC Jablonné nad Orlicí9000:01:290,00
Trať 600 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM11Balcarová MarkétaSKI Klub Česká Třebová8700:02:3111,00
1M32108Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:02:3511,00
2ŽM32Tkačíková MagdalénaAtletika Jablonné nad Orlicí8800:02:369,00
2M34109Sygeryč DanielAC Choceň8900:02:469,00
3ŽM53Šedová VeronikaAC Choceň8700:02:528,00
3M36110Šejna JiříAC Choceň9000:02:528,00
4M37111Janouch KarelAC Choceň8900:02:587,00
5M38112Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:03:03-
6M39113Pilný MartinPardubice8900:03:23-
7M310114Košťálek MartinLO Choceň8900:03:266,00
4ŽM114Čermáková VeronikaZářecká Lhota8700:03:337,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM15Vacek JiříAtletika Albrechtice8600:03:2711,00
2MM26Vyčítal AlešZŠ Česká Třebová Parník8700:03:369,00
3MM37Starý TomášČeská Třebová8700:03:378,00
1MS413Minařík JanATC Žďár nad Sázavou8600:03:38-
1ŽS510Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:03:3911,00
2ŽS611Bílková DagmarASK Nové Město n. Metují8500:03:44-
3ŽS712Lavrenčíková JindraLO Rokytnice8600:03:519,00
4MM88Pilný OndřejPardubice8700:03:53-
5MM99Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:547,00
2MS1014Petík PetrDVÚ Horní Maršov8500:03:54-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD120Fuchsová MartinaAC Choceň8400:09:0911,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD115Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:10:2211,00
2MD216Kubelka MartinAC Jablonné nad Orlicí8400:10:329,00
3MD317Michalíček JanATC Žďár nad Sázavou8100:10:53-
4MD418Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:12:42-
5MD519Duhaj MilanDVÚ Horní Maršov8400:13:47-
Trať 15 km - hlavní závod
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:46:57-
2MA222Holický MilanAFK Pardubice6500:48:56-
3MA323Ulich PetrMaterial Technology6800:49:15-
1MB450Šváb FrantišekJiskra Litomyšl5700:49:56-
2MB551Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:50:55-
4MA624Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:51:0511,00
3MB752Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:51:09-
5MA825Svoboda MojmírNové Město nad Metují6600:51:17-
6MA926Musil JiříMK Hlinsko7200:52:22-
7MA1027Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:52:379,00
4MB1153Filip LubošAC Choceň5900:52:4611,00
8MA1228Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:53:32-
9MA1329Pozler TomášAC Pardubice7600:54:08-
5MB1454Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:54:19-
10MA1530Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:54:248,00
6MB1655Lomoz PetrAFK Chrudim6000:54:35-
7MB1756Eliáš PetrAFK Pardubice6000:54:58-
11MA1831Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:55:027,00
8MB1957Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:55:159,00
9MB2058Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:55:258,00
12MA2132Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:56:086,00
1MC2275Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:56:21-
10MB2359Brožek RadmilKRB Chrudim5400:56:32-
11MB2460Šlajs TomášMontan Choceň 00:56:537,00
2MC2576Skalický JiříŽamberk5000:57:0211,00
12MB2661Kubr VáclavKRB Chrudim5500:57:15-
13MB2762Švec MiroslavPotštejn5200:57:19-
14MB2863Opitz JaromírHradec Králové5100:57:46-
3MC2977Metelka JosefSokol Studnice4400:58:05-
13MA3033Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:58:165,00
15MB3164Najman LiborSK Náchod5300:58:27-
1Ž32100Paulů BlankaVrchlabí5400:58:52-
4MC3379Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:58:58-
5MC3478Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec4900:59:07-
14MA3534Alexa JaroslavKRB Chrudim7401:00:03-
15MA3635Maloch AlešCyklo Pardubice7901:00:15-
16MA3736Schejbal JosefSokol Třebechovice6401:00:27-
16MB3865Wiesner JiříHSM Adršpach5301:00:45-
17MA3937Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7801:00:514,00
18MA4038Olah JanJiskra Horní Maršov8401:00:59-
6MC4180Krajtl SvatoplukPardubice4901:01:15-
17MB4266Zdeněk BílýMK Pardubice5901:01:47-
7MC4381Švadlena JiříKOB Choceň4601:01:579,00
1MD4490Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:02:00-
19MA4539Dostálek PetrTěchonín6701:02:193,00
18MB4667Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:02:536,00
20MA4740Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8301:03:292,00
21MA4841Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7901:03:321,00
8MC4982Schenk MiroslavStěžery4901:03:33-
19MB5068Zajíc JanKRB Chrudim5301:03:38-
2Ž51101Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:03:4211,00
22MA5242Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:04:01-
20MB5369Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:04:08-
23MA5443David PavelSmiřice7201:04:53-
2MD5591Fiala JaroslavENJO Pardubice3801:04:58-
24MA5644Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:05:03-
21MB5770Pros PavelKRB Chrudim5501:05:08-
3MD5892Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:05:168,00
3Ž59102Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:05:27-
9MC6083Chocholouš DaliborPardubice4601:05:43-
4MD6193Bielčík JindřichLichkov 01:06:047,00
10MC6284Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:06:276,00
11MC6385Holovský ZdeněkBeroun4601:06:41-
5MD6494Doležal FrantišekBC Pardubice3801:07:22-
25MA6545Siebert JaroslavRychnov nad Kněžnou7301:07:58-
22MB6671Třasák MilanLoko Pardubice5201:08:39-
23MB6772Fenyk FrantišekAFK Pardubice5301:09:00-
26MA6846Bříza VáclavŽamberk7001:09:280,00
12MC6986Navrátil JaroslavKavon Pardubice4201:09:34-
6MD7095Šulc JiříTJ Počtejn3701:09:39-
13MC7187Černý MilanAC Choceň4801:09:435,00
7MD7296Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:10:23-
4Ž73103Voldánová VěraMK Hlinsko7301:10:41-
27MA7447David VáclavSmiřice7401:11:37-
24MB7573Krňávek VojtěchTJ Lanškroun5401:11:575,00
5Ž76104Wiesnerová LenkaHSM Adršpach6901:12:00-
6Ž77105Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:12:0911,00
14MC7888Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4501:12:18-
7Ž79106Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:12:269,00
15MC8089Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4701:13:084,00
8Ž81107Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:128,00
25MB8274Hubka JosefChoceň5801:15:354,00
8MD8397Gaman JaroslavHBSK Havířov 01:16:28-
28MA8448Kanta VendelínChoceň7101:18:170,00
29MA8549Šustr PavelAmatér Knířov7101:19:12-
9MD8698Kadlec JaroslavLTC Hradec Králové3001:20:02-
10MD8799Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:27:15-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód