15.5.1999, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.5.2024 | Běh Choceňskými sady | - |
14.5.2023 | Běh Choceňskými sady | 204 |
15.5.2022 | Běh choceňskými sady | 173 |
10.5.2020 | Běh Choceňskými sady | - |
12.5.2019 | Běh Choceňskými sady | 151 |
13.5.2018 | Běh Choceňskými sady | 254 |
14.5.2017 | Běh Choceňskými sady | 228 |
15.5.2016 | Běh Choceňskými sady | 241 |
10.5.2015 | Běh Choceňskými sady | 207 |
11.5.2014 | Běh Choceňskými sady | 235 |
12.5.2013 | Běh Choceňskými sady | 204 |
13.5.2012 | Běh Choceňskými sady | 208 |
15.5.2011 | Běh Choceňskými sady | 151 |
16.5.2010 | Běh Choceňskými sady | 203 |
10.5.2009 | Běh Choceňskými sady | 234 |
11.5.2008 | Běh Choceňskými sady | 224 |
13.5.2007 | Běh Choceňskými sady | 193 |
14.5.2006 | Běh Choceňskými sady | 163 |
15.5.2005 | Běh Choceňskými sady | 204 |
16.5.2004 | Běh choceňskými sady, 27. ročník | 66 |
11.5.2003 | Běh choceňskými sady, 26. ročník | 83 |
12.5.2002 | Běh choceňskými sady | 83 |
13.5.2001 | 14. ročník, Běh choceňskými sady | 164 |
14.5.2000 | Běh choceňskými sady, XXII. ročník | 128 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Myšák Milan | 66 | 17 |
Nechvíl Petr | 91 | 15 |
Hejzlar Martin | 02 | 14 |
Hübl Radek | 88 | 14 |
Razým Jan | 57 | 13 |
Ožana Václav | 64 | 13 |
Vorel Milan | 40 | 13 |
Hanuš Petr | 64 | 13 |
Šlajs Tomáš | 60 | 13 |
Siegel Josef | 58 | 12 |
Hejzlar David | 06 | 12 |
Kopecký Libor | 56 | 12 |
Řemínek Matěj | 86 | 12 |
Šedová Tereza | 03 | 12 |
Borovec Alexandr | 76 | 11 |
Bajer Milan | 55 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 11 |
Vacek Martin | 69 | 11 |
Smoláková Alexandra | 98 | 11 |
Novotný Luděk | 62 | 11 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Sedlák Jiří | 58 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 10 |
Metelková Táňa | 72 | 10 |
Bielčik Jindřich | 40 | 10 |
Marhold Petr | 78 | 10 |
Javůrek Jiří | 48 | 9 |
Rautenkranc Miroslav | 64 | 9 |
Frydrychová Eliška | 01 | 9 |
Čechal Jaroslav | 61 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 9 |
Šváb František | 57 | 9 |
Macháčková Kateřina | 09 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Borek Viktor | 04 | 9 |
Chlubna Jan | 84 | 9 |
Brychtová Veronika | 10 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Svoboda Mojmír | 66 | 9 |
Bříza Vladimír | 51 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Borek Petr | 70 | 8 |
Macháčková Eliška | 11 | 8 |
Libra Jiří | 37 | 8 |
Martincová Kristýna | 93 | 8 |
Dostálek Petr | 67 | 8 |
Mařík Jiří | 72 | 8 |
Šebek Michal | 84 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 1 | Tkačíková Magdaléna | AC Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:01:12 | 10,00 |
2 | Ž3 | 2 | 2 | Müllerová Irena | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:01:17 | 9,00 |
3 | Ž3 | 3 | 3 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:01:20 | 8,00 |
3 | Ž3 | 4 | 4 | Michalová Zuzana | SKI Klub Česká Třebová | 88 | 00:01:20 | 7,00 |
5 | Ž3 | 5 | 5 | Čechalová Markéta | Mistrovice | 89 | 00:01:21 | 6,00 |
6 | Ž3 | 6 | 6 | Hortová Petra | DD Horní Čermná | 89 | 00:01:24 | 5,00 |
7 | Ž3 | 7 | 7 | Zapletalová Barbora | SKI Česká Třebová | 88 | 00:01:25 | 4,00 |
8 | Ž3 | 8 | 8 | Fáberová Jana | AC Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:01:28 | 3,00 |
9 | Ž3 | 9 | 9 | Chalupná Anna | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:01:29 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 10 | Svoboda Martin | SKI Pardubice | 88 | 00:02:35 | - |
2 | M3 | 2 | 11 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:02:36 | 10,00 |
3 | M3 | 3 | 12 | Boháč Luboš | Polička | 88 | 00:02:37 | - |
4 | M3 | 6 | 13 | Strmiska Filip | LO Rokytnice | 88 | 00:02:40 | - |
5 | M3 | 7 | 14 | Studnička Michal | HC Choceň | 88 | 00:02:42 | 9,00 |
6 | M3 | 8 | 15 | Kalous Petr | LO Rokytnice | 88 | 00:02:43 | - |
7 | M3 | 12 | 16 | Vojtíšek Vojtech | AC Choceň | 88 | 00:02:49 | 8,00 |
8 | M3 | 13 | 17 | Buriánek Tomáš | SKI Česká Třebová | 89 | 00:02:52 | 7,00 |
9 | M3 | 14 | 18 | Morkes Radek | SKI Česká Třebová | 89 | 00:02:53 | 6,00 |
10 | M3 | 15 | 19 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:02:56 | 5,00 |
11 | M3 | 16 | 20 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:02:57 | 4,00 |
12 | M3 | 19 | 21 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:03:14 | 3,00 |
13 | M3 | 20 | 22 | Zajíc Jakub | KRB Chrudim | 89 | 00:03:25 | - |
14 | M3 | 21 | 23 | Košťálek Martin | KOB Choceň | 89 | 00:03:28 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 4 | 24 | Podhorníková Martina | AC Choceň | 86 | 00:02:38 | 10,00 |
2 | ŽM | 5 | 25 | Čechalová Hana | Mistrovice | 86 | 00:02:39 | 9,00 |
3 | ŽM | 9 | 26 | Lavrenčíková Jindra | LO Rokytnice | 86 | 00:02:43 | - |
4 | ŽM | 10 | 27 | Kůrková Andrea | AC Choceň | 87 | 00:02:46 | 8,00 |
5 | ŽM | 11 | 28 | Balcarová Markéta | SKI Česká Třebová | 87 | 00:02:47 | 7,00 |
6 | ŽM | 17 | 29 | Štanclová Eliška | AC Choceň | 86 | 00:02:58 | 6,00 |
7 | ŽM | 18 | 30 | Šedová Veronika | AC Choceň | 87 | 00:03:01 | 5,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 3 | 31 | Kaláb Miloš | AC Jablonné nad Orlicí | 86 | 00:03:32 | 10,00 |
2 | MM | 4 | 32 | Svoboda Ondřej | SKI SKP Pardubice | 87 | 00:03:35 | - |
3 | MM | 6 | 33 | Beran Marek | Sokol Jablonné nad Orlicí | 86 | 00:03:42 | 9,00 |
4 | MM | 7 | 34 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:03:46 | 8,00 |
5 | MM | 8 | 35 | Horta Martin | D. D. Horní Čermná | 86 | 00:03:49 | 7,00 |
6 | MM | 9 | 36 | Vacek Jiří | AC Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:03:50 | 6,00 |
6 | MM | 10 | 37 | Myšák Petr | Sokol Jehnědí | 86 | 00:03:50 | 5,00 |
8 | MM | 13 | 38 | Dušek Aleš | SKI Česká Třebová | 87 | 00:03:56 | 4,00 |
9 | MM | 15 | 39 | Vyčítal Aleš | Česká Třebová | 87 | 00:03:59 | 3,00 |
10 | MM | 17 | 40 | Skalický Karel | AC Choceň | 86 | 00:04:05 | 2,00 |
11 | MM | 18 | 41 | Hovad Michal | Reform Klášterec n. O. | 86 | 00:04:08 | 1,00 |
12 | MM | 21 | 42 | Toman František | Reform Klášterec n. O. | 86 | 00:04:15 | 0,00 |
13 | MM | 22 | 43 | Pylný Ondřej | Pardubice | 87 | 00:04:16 | 0,00 |
14 | MM | 23 | 44 | Rous Jan | Reform Klášterec n. O. | 87 | 00:04:34 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 11 | 45 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:03:54 | 10,00 |
1 | ŽS | 12 | 46 | Kysilková Linda | AC Choceň | 85 | 00:03:54 | 9,00 |
3 | ŽS | 14 | 47 | Fuchsová Martina | AC Choceň | 84 | 00:03:56 | 8,00 |
4 | ŽS | 16 | 48 | Imlaufová Tereza | AC Jablonné nad Orlicí | 85 | 00:04:03 | 7,00 |
5 | ŽS | 19 | 49 | Nechvílová Veronika | AC Choceň | 85 | 00:04:14 | 6,00 |
5 | ŽS | 20 | 50 | Filipová Jana | AC Jablonné nad Orlicí | 85 | 00:04:14 | 5,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 51 | Wágner Jan | AC Jablonné nad Orlicí | 84 | 00:03:15 | 10,00 |
2 | MS | 2 | 52 | Budina Libor | Reform Klášterec n. O. | 85 | 00:03:27 | 9,00 |
3 | MS | 5 | 53 | Dostál Petr | ASK Moravská Třebová | 85 | 00:03:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DM | 1 | 54 | Cacek Tomáš | Jiskra Litomyšl | 83 | 00:10:27 | - |
2 | DM | 2 | 55 | Šlajs Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 83 | 00:10:37 | 10,00 |
3 | DM | 3 | 56 | Vacek Tomáš | Sokol Jablonné nad Orlicí | 83 | 00:11:09 | 9,00 |
4 | DM | 4 | 57 | Vyčítal Ondřej | Česká Třebová | 82 | 00:11:24 | 8,00 |
5 | DM | 5 | 58 | Kopecký Pavel | AC Choceň | 83 | 00:11:56 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 94 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 00:51:30 | - |
2 | MB | 6 | 95 | Smitka Ladislav | Šroubárna Trutnov | 52 | 00:52:15 | - |
3 | MB | 10 | 96 | Filip Luboš | Choceň | 59 | 00:54:33 | 10,00 |
4 | MB | 13 | 97 | Krupička Miroslav | Sportdres Ústí nad Orlicí | 53 | 00:54:57 | 9,00 |
5 | MB | 14 | 98 | Kubr Václav | KRB Chrudim | 55 | 00:55:06 | - |
6 | MB | 19 | 99 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:56:40 | 8,00 |
7 | MB | 20 | 100 | Dostál Ladislav | ASK Moravská Třebová | 56 | 00:56:56 | - |
8 | MB | 21 | 101 | Švec Miroslav | TJ Potštejn | 52 | 00:57:22 | - |
9 | MB | 25 | 102 | Semek Bohuslav | SK Týniště nad Orlicí | 54 | 00:58:00 | - |
10 | MB | 27 | 103 | Losman Miroslav | LAOO Hradec Králové | 51 | 00:58:19 | - |
11 | MB | 37 | 104 | Prokop Karel | Choceň | 54 | 01:01:50 | 7,00 |
12 | MB | 39 | 105 | Němec Jan | Sokol Osík | 51 | 01:03:17 | - |
13 | MB | 40 | 106 | Čižinský Jaromír | Bering Praha | 55 | 01:03:50 | - |
14 | MB | 41 | 107 | Zajíc Jan | KRB Chrudim | 53 | 01:04:11 | - |
15 | MB | 42 | 108 | Tužínský Karel | KRB Chrudim | 56 | 01:04:28 | - |
16 | MB | 50 | 109 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 01:05:54 | 6,00 |
17 | MB | 64 | 110 | Hubka Josef | Choceň | 58 | 01:10:51 | 5,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 7 | 116 | Krátký František | Jiskra Králíky | 43 | 00:52:30 | 10,00 |
2 | MC | 28 | 117 | Novotný Josef | Transporta Chrudim | 48 | 00:58:32 | - |
3 | MC | 32 | 118 | Kudrna Zdeněk | AS Slovan Liberec | 49 | 00:59:44 | - |
4 | MC | 38 | 119 | Alexa Miroslav | KRB Chrudim | 47 | 01:02:10 | - |
5 | MC | 45 | 120 | Schenk Miroslav | Stěžery | 49 | 01:04:54 | - |
6 | MC | 47 | 121 | Sedláček František | Rychnov nad Kněžnou | 40 | 01:05:14 | - |
7 | MC | 52 | 122 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 01:06:03 | 9,00 |
7 | MC | 52 | 123 | Bielčík Jindřich | Lichkov | 01:06:03 | 9,00 | |
9 | MC | 56 | 124 | Bodlák Jan | SKI Chrudim | 49 | 01:07:17 | - |
10 | MC | 57 | 125 | Černý Milan | AC Choceň | 48 | 01:07:25 | 7,00 |
11 | MC | 61 | 126 | Novotný Jiří | Club 21 Letohrad | 45 | 01:09:29 | 6,00 |
12 | MC | 63 | 127 | Proněk Stanislav | Liga 100 Hradec Králové | 45 | 01:09:41 | - |
13 | MC | 65 | 128 | Hrdina Jaroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 47 | 01:11:03 | 5,00 |
14 | MC | 68 | 129 | Kašpar Miloš | Pardubice | 44 | 01:15:18 | - |
15 | MC | 71 | 130 | Kalousek Jan | Žamberk | 41 | 01:18:18 | 4,00 |
16 | MC | 73 | 131 | Škoda Kryštof | Náchod | 41 | 01:27:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 30 | 111 | Fiala Jaroslav | ENJO Pardubice | 38 | 00:59:04 | - |
2 | MD | 36 | 112 | Buchar Jan | Opel Vrchlabí | 33 | 01:01:47 | - |
3 | MD | 60 | 113 | Doležal Stanislav | BK Pardubice | 38 | 01:08:38 | - |
4 | MD | 66 | 114 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 01:11:38 | - |
5 | MD | 72 | 115 | Pecháček Vojtěch | Atletika Albrechtice | 38 | 01:23:31 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽA | 26 | 59 | Burdichová Eva | SK Nové Město nad Metují | 75 | 00:58:09 | - |
2 | ŽA | 62 | 62 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 01:09:37 | 10,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 34 | 60 | Paulů Blanka | Ski Jilemnice | 54 | 01:00:49 | - |
2 | ZB | 54 | 61 | Kubrová Dagmar | KRB Chrudim | 63 | 01:06:52 | - |
3 | ZB | 67 | 63 | Novotná Eva | Club 21 Letohrad | 48 | 01:12:15 | 10,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 1 | Tkačíková Magdaléna | AC Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:01:12 | 10,00 |
2 | Ž3 | 2 | 2 | Müllerová Irena | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:01:17 | 9,00 |
3 | Ž3 | 3 | 3 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:01:20 | 8,00 |
3 | Ž3 | 4 | 4 | Michalová Zuzana | SKI Klub Česká Třebová | 88 | 00:01:20 | 7,00 |
5 | Ž3 | 5 | 5 | Čechalová Markéta | Mistrovice | 89 | 00:01:21 | 6,00 |
6 | Ž3 | 6 | 6 | Hortová Petra | DD Horní Čermná | 89 | 00:01:24 | 5,00 |
7 | Ž3 | 7 | 7 | Zapletalová Barbora | SKI Česká Třebová | 88 | 00:01:25 | 4,00 |
8 | Ž3 | 8 | 8 | Fáberová Jana | AC Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:01:28 | 3,00 |
9 | Ž3 | 9 | 9 | Chalupná Anna | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:01:29 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DM | 1 | 54 | Cacek Tomáš | Jiskra Litomyšl | 83 | 00:10:27 | - |
2 | DM | 2 | 55 | Šlajs Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 83 | 00:10:37 | 10,00 |
3 | DM | 3 | 56 | Vacek Tomáš | Sokol Jablonné nad Orlicí | 83 | 00:11:09 | 9,00 |
4 | DM | 4 | 57 | Vyčítal Ondřej | Česká Třebová | 82 | 00:11:24 | 8,00 |
5 | DM | 5 | 58 | Kopecký Pavel | AC Choceň | 83 | 00:11:56 | 7,00 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.