Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

12.5.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 12.5.2013
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

zámecký park v Chocni
9:00 - 10:00 hodin

Přihlášky

V den závodu od 8:00 do 8:45 hodin (rámcové závody), hlavní závod na 15 km od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

Pouze pro hlavní závod na 15 km ve výši 50,- Kč splatných při prezentaci

Popis tratě

Tratě vedou po parkových cestách, místy s asfaltovým povrchem. Hlavní závod na 15 km se běží z větší části po lesních cestách, částečně po cestách asfaltových. Pro žádnou trať nelze použít treter s hřeby.

Ceny pro vítěze

První tři v rámcových závodech obdrží diplom a věcnou cenu. V hlavním závodě obdrží první tři v každé kategorii diplom a věcnou cenu. Finanční ceny (viz.rozpis na informační tabuli v místě startu):
- celkové pořádí muži 1.- 5.místo (1500-400Kč)
- celkové pořadí ženy 1.-3.místo (1000-500Kč)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Hejzlar
tel. 733 609 251

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

jirkahejzlar@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3404

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Nechvíl Petr9115
Myšák Milan6615
Hejzlar Martin0214
Hübl Radek8813
Vorel Milan4012
Razým Jan5712
Ožana Václav6412
Smoláková Alexandra9812
Kopecký Libor5611
Hanuš Petr6411
Hejzlar David0611
Šedová Tereza0311
Borovec Alexandr7611
Šlajs Tomáš6011
Bielčik Jindřich4010
Bajer Milan5510
Siegel Josef5810
Vacek Martin6910
Novotný Luděk6210
Frydrychová Eliška019
Svoboda Mojmír669
Javůrek Jiří489
Sadílek Ota469
Smoláková Valérie939
Lakota Antonín959
Keprtová Miloslava489
Šváb František579
Chlubna Jan849
Kubišta Oto539
Martincová Kristýna939
Marhold Petr789
Řemínek Matěj869
Metelková Táňa729
Smolák Petr949
Červ Miloslav508
Černá Kristýna938
Serbousková Sára048
Smoláková Dominika008
Dostálek Petr678
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Matyášová Jana658
Jansová Denisa028
Čechal Jaroslav618
Zajíc Jan538
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Šafář Jaroslav518
Bogdał Paweł768
Metelka Ondřej018

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci I r. 2007 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22114Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:35-
2C22315Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:35-
3C23316Pirochta AntonChoceň0700:00:38-
4C23517Borovec ŠimonChoceň0700:00:41-
5C23618Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:42-
6C23719Marhold JanChoceň0800:00:46-
7C24120Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:56-
8C24321Marhold DanielHorní Jelení0900:00:59-
9C24922Vích TomášChoceň1000:01:21-
10C25123Lána LukášČeská Třebová1000:01:45-
11C25324Macháček VítLO Choceň1200:02:30-
Předžákyně I r. 2007 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2251Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:35-
2D2302Lánová AnetaIscarex Česká Třebová0700:00:36-
3D2383Kuglerová DenisaTJ Svitavy0900:00:48-
4D2394Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:00:52-
5D2405Matoušková EsterLO Choceň0800:00:53-
6D2426Klusoňová MilenaChoceň0800:00:58-
7D2447Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:02-
8D2458Macháčková KateřinaLO Choceň0900:01:03-
9D2469Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:01:04-
10D24710Králová HelenaChoceň0900:01:07-
11D24811Antošová MichaelaChoceň1000:01:13-
12D25012Marholdová NikolaChoceň1000:01:26-
13D25213Klusoňová HanaChoceň1100:02:11-
Předžáci II r. 2004-2006 (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1541Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:27103,17
2M1642Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:00:2899,51
3M1843Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:2897,32
4M1944Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:00:2895,12
5M11145Boháč PankrácAC Choceň0600:00:3084,88
6M11246Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:00:3080,49
7M11547Kugler JakubTJ Svitavy0400:00:3173,17
8M11948Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:00:3359,27
9M12049Zach TomášChoceň0700:00:3454,88
10M12150Pirochta PetrChoceň0400:00:3550,49
11M12451Antoš PetrChoceň0600:00:3544,63
12M12852Hejzlar DavidLO Choceň0600:00:3640,98
13M13453Měchýř MatyášChoceň0500:00:416,59
Předžákyně II r. 2004-2006 (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1125Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:00:25100,54
2Z1226Červená EliškaDukla Polička0400:00:2599,73
2Z1227Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:00:2599,73
4Z1428Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:00:2790,08
5Z1629Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:00:2879,62
6Z11030Chlupová LucieTJ Svitavy0400:00:3065,15
7Z11231Veselá MonikaVO Choceň0500:00:3058,71
8Z11432Červená VeronikaDukla Polička0600:00:3152,28
9Z11633Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:3341,82
10Z11734Čejková MarieHK Choceň0400:00:3340,21
11Z11835Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:00:3339,41
12Z12536Víchová TerezaChoceň0500:00:3518,50
13Z12737Čejková BarboraHK Choceň0600:00:3617,69
14Z12938Dostálová DanielaChoceň0600:00:3614,48
15Z13039Dostálová HanaChoceň0400:00:3612,87
16Z13240Matoušková SáraLO Choceň0500:00:374,02
Nejmladší žáci r. 2002-2003 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2178Abrahám LuděkKB Letohrad0200:02:30104,31
2M2379Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:33100,65
3M2580Boháč ServácAC Choceň0200:02:3895,04
4M2781Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:02:4091,26
5M21082Költö MatějJiskra Králíky0300:02:4388,26
6M21383Mužík MartinAtletika Polička0300:02:4881,47
7M21584Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:02:5473,26
8M21685Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:5868,95
9M21786Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:03:0066,34
10M21887Hemelík JindřichSokol Jaroměř0300:03:0263,08
11M21988Hejzlar MartinLO Choceň0200:03:0460,34
12M22089Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:1249,51
Nejmladší žákyně r. 2002-2003 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2154Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:01:07102,76
2Z2255Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:0899,80
3Z2356Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:0997,44
4Z2457Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:1386,22
5Z2558Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:01:1385,33
6Z2659Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:1772,93
7Z2760Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:2065,85
8Z2861Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:01:2162,60
9Z2962Veselá MarikaVK CHoceň0200:01:2355,51
10Z21063Hlávková MichaelaMostek0300:01:3036,61
11Z21164Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:01:3132,48
12Z21265Nováková JulieSkiklub Česká Třebová0300:01:3326,87
13Z21366Hlávková HanaMostek0200:01:3810,93
14Z21467Krušinová JanaTJ Svitavy0300:01:423,00
Mladší žáci r. 2000-2001 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3390Boháč BonifácAC Choceň0100:03:26105,09
2M3491Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3299,11
3M3592Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:3695,79
4M3793Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:04:1955,08
5M3894Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:2845,98
Mladší žákyně r. 2000-2001 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3268Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:02:32103,33
2Z3469Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:02:33101,51
3Z3670Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:3895,15
4Z3871Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:4191,52
5Z3972Hlávková LenkaAC Choceň0000:02:4389,44
6Z31173Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:4586,85
7Z31274Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:02:4783,34
8Z31475Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:02:5277,89
9Z32176Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:2041,02
Starší žáci r. 1998-1999 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4195Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:03:11106,41
2M4296Gregora JakubActivity Lanškroun9800:03:2393,59
Starší žákyně r. 1998-1999 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4677Smoláková AlexandraBKVM Vysoké Mýto9800:03:47100,00
Dorostenci r. 1996-1997 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5299Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodzka9700:10:10122,93
2M53100Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:10:40114,28
3M57101Knápek MatějLK Šumperk9600:13:3862,79
Dorostenky r. 1996-1997 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5197Stratílková LudmilaSruby9700:10:32144,34
2Z5298Vašíčková KateřinaMaratonstav Úpice9600:16:3355,66
Muži 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:50:08103,38
2MA22Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:50:27102,14
3MA33Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:52:2494,49
4MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:53:0591,81
5MA55Lorenc TomášAtletika Polička8600:53:0991,55
6MA76Kořínek TomášVysoké Mýto8200:53:3989,58
7MA107Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:55:0783,83
8MA118Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:55:1083,64
9MA139Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:56:2278,93
10MA1910Řemínek MatějAC Choceň8600:58:4769,45
11MA2311Siegel JosefAC Choceň8600:59:5864,81
12MA2912Štumpf EduardSokol Kunvald8001:01:1759,65
13MA3213Hradecký JaromírSkuteč8501:02:1455,92
14MA3814Gruntman VojtěchK.O.B. Choceň8801:03:0652,52
15MA4415Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7901:04:1747,88
16MA5016Pusz PawelULKS Bystrzyca Klodzka8101:05:3842,59
17MA5817Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8001:07:3634,87
18MA6518Smolák PetrBK Vysoké Mýto9401:09:33100,00
19MA8419Jarolímek PavelPříbram8301:20:053,00
Muži 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB620Žák JiříTechnika Brno7100:53:11106,49
2MB821Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:54:16102,55
3MB922Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:54:3985,66
4MB1223Borovec AlexandrChoceň7600:55:1483,38
5MB1424Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:56:5776,64
6MB1625Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:57:3890,30
7MB1726Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:58:1987,81
8MB2127Jílek KamilBK Čestice7300:59:2184,05
9MB2628Chlup JiříActivity Lanškroun7001:00:4179,20
10MB3029Žemlička MiloslavKM Hlinsko7101:01:4575,32
11MB3330Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:02:1955,59
12MB3631Hurych AntonínDům sportu Stratílek Litomyšl7601:02:4254,09
13MB3732Jordanov MarcelCykloKraus Přelouč7401:03:0052,91
14MB4033Vašíček MartinMaratonstav Úpice7101:03:3168,89
15MB5434Marhold LubošHorní Jelení7701:07:0536,90
16MB6335Kačena Martin3D FitnessRaceTeam7401:09:1528,40
17MB6436Netolický MilanChoceň7601:09:1628,34
18MB6737Marhold PetrChoceň7801:09:4926,18
19MB7038Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:13:1633,41
20MB8639Pinkas TomášVysoké Mýto7701:21:063,00
21MB8840Malý JiříBK Čestice7201:21:333,27
Muži 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1541Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:57:2790,96
2MC1842Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:58:20111,12
3MC2043Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:59:1184,66
4MC2244Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:59:4982,35
5MC2545Dostálek PetrASPV Těchonín6701:00:2180,41
6MC3146Scheuer JanActivity Lanškroun6601:02:1073,80
7MC3447Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:02:2772,77
8MC3948Krátký LubošAtletika Lanškroun6201:03:1994,98
9MC4149Skalický JosefŽichlínek6201:03:3993,90
10MC4350Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:04:0866,65
11MC4851Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:05:2688,13
12MC5152Belobrad IvanŽamberk6601:06:0759,43
13MC6053Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:07:5480,14
14MC6554Smolák PetrBK Vysoké Mýto6401:09:3346,94
15MC7255Myšák MilanJehnědí6601:14:1030,14
16MC7756Trkal JaroslavChoceň6401:16:5420,19
17MC9557Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:32:053,00
Muži 55-64 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2458Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:00:08104,87
2MD2759Krsek MiroslavMK Luková4901:00:54102,38
3MD4260Tempír FrantišekSokol Štíty4901:03:5292,75
4MD4561Hájek FrantišekFGT Stolany4901:04:4190,10
5MD4762Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:04:4690,29
6MD5263Kubišta OtoDlouhá Třebová5301:06:4183,61
7MD5764Rambousek MilanLitomyšl5401:07:2981,49
8MD6165Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:08:3378,04
9MD6966Krajč ZdeněkTrutnov5401:12:4464,49
10MD7167Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:13:5760,03
11MD7368Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:14:2159,26
12MD7669Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:16:3052,29
13MD8170Grundman MartinK.O.B. Choceň5801:18:4345,12
14MD9671Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:32:523,00
Muži 65 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5372Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:06:5283,02
2ME7573Groh StanislavAC Vrchlabí4601:15:5253,81
3ME8374Bielčik JindřichBravp4001:19:07113,72
4ME8775Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:21:18108,58
5ME9776Vorel MilanSlatiňany4001:34:2577,70
Ženy 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2877Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:01:07105,33
2ZA3578Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:02:32100,81
3ZA4679Hurychová JaroslavaLitomyšl8201:04:4393,86
4ZA5680Skalická KristýnaRocktechnik Triatlon8901:07:2485,31
5ZA6881Marholdová LucieChoceň8301:10:3075,44
6ZA7882Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:17:0454,52
7ZA7983Králová PavlaXXX8101:17:3253,03
8ZA8084Komárková ZuzanaLitomyšl7901:18:1750,65
9ZA9185Svobodová KateřinaOstrava8801:24:2431,16
10ZA9286Garbelini HanaKunvald8301:25:2527,92
Ženy 35 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4987Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:05:37103,82
2ZB5588Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:07:1798,84
3ZB5989Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:4797,34
4ZB6290Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:09:0093,70
5ZB7491Vacková HanaSokol Starkoč5601:14:56106,81
6ZB8292Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:18:48110,15
7ZB8593Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:20:1393,19
8ZB8994Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:22:2653,54
9ZB9095Siegelová MagdalenaAC Choceň6501:23:3398,70
10ZB9396Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:26:4191,15
11ZB9497Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:26:5290,71
Muži 3 km (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MK11Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:09:48-
2MK42Knápek LubomírLK Šumperk5900:11:39-
3MK53Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:21-
Ženy 3 km (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZK61Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:13:09-
2ZK82Frydrychová RadkaAC Choceň7400:16:00-
3ZK93Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:05-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1125Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:00:25100,54
2Z1227Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:00:2599,73
2Z1226Červená EliškaDukla Polička0400:00:2599,73
4Z1428Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:00:2790,08
1M1541Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:27103,17
2M1642Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:00:2899,51
5Z1629Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:00:2879,62
3M1843Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:2897,32
4M1944Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:00:2895,12
6Z11030Chlupová LucieTJ Svitavy0400:00:3065,15
5M11145Boháč PankrácAC Choceň0600:00:3084,88
7Z11231Veselá MonikaVO Choceň0500:00:3058,71
6M11246Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:00:3080,49
8Z11432Červená VeronikaDukla Polička0600:00:3152,28
7M11547Kugler JakubTJ Svitavy0400:00:3173,17
9Z11633Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:3341,82
10Z11734Čejková MarieHK Choceň0400:00:3340,21
11Z11835Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:00:3339,41
8M11948Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:00:3359,27
9M12049Zach TomášChoceň0700:00:3454,88
1C22114Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:35-
10M12150Pirochta PetrChoceň0400:00:3550,49
2C22315Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:35-
11M12451Antoš PetrChoceň0600:00:3544,63
1D2251Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:35-
12Z12536Víchová TerezaChoceň0500:00:3518,50
13Z12737Čejková BarboraHK Choceň0600:00:3617,69
12M12852Hejzlar DavidLO Choceň0600:00:3640,98
14Z12938Dostálová DanielaChoceň0600:00:3614,48
15Z13039Dostálová HanaChoceň0400:00:3612,87
2D2302Lánová AnetaIscarex Česká Třebová0700:00:36-
16Z13240Matoušková SáraLO Choceň0500:00:374,02
3C23316Pirochta AntonChoceň0700:00:38-
13M13453Měchýř MatyášChoceň0500:00:416,59
4C23517Borovec ŠimonChoceň0700:00:41-
5C23618Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:42-
6C23719Marhold JanChoceň0800:00:46-
3D2383Kuglerová DenisaTJ Svitavy0900:00:48-
4D2394Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:00:52-
5D2405Matoušková EsterLO Choceň0800:00:53-
7C24120Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:56-
6D2426Klusoňová MilenaChoceň0800:00:58-
8C24321Marhold DanielHorní Jelení0900:00:59-
7D2447Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:02-
8D2458Macháčková KateřinaLO Choceň0900:01:03-
9D2469Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:01:04-
10D24710Králová HelenaChoceň0900:01:07-
11D24811Antošová MichaelaChoceň1000:01:13-
9C24922Vích TomášChoceň1000:01:21-
12D25012Marholdová NikolaChoceň1000:01:26-
10C25123Lána LukášČeská Třebová1000:01:45-
13D25213Klusoňová HanaChoceň1100:02:11-
11C25324Macháček VítLO Choceň1200:02:30-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2154Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:01:07102,76
2Z2255Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:0899,80
3Z2356Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:0997,44
4Z2457Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:1386,22
5Z2558Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:01:1385,33
6Z2659Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:1772,93
7Z2760Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:2065,85
8Z2861Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:01:2162,60
9Z2962Veselá MarikaVK CHoceň0200:01:2355,51
10Z21063Hlávková MichaelaMostek0300:01:3036,61
11Z21164Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:01:3132,48
12Z21265Nováková JulieSkiklub Česká Třebová0300:01:3326,87
13Z21366Hlávková HanaMostek0200:01:3810,93
14Z21467Krušinová JanaTJ Svitavy0300:01:423,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2178Abrahám LuděkKB Letohrad0200:02:30104,31
1Z3268Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:02:32103,33
2M2379Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:33100,65
2Z3469Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:02:33101,51
3M2580Boháč ServácAC Choceň0200:02:3895,04
3Z3670Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:3895,15
4M2781Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:02:4091,26
4Z3871Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:4191,52
5Z3972Hlávková LenkaAC Choceň0000:02:4389,44
5M21082Költö MatějJiskra Králíky0300:02:4388,26
6Z31173Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:4586,85
7Z31274Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:02:4783,34
6M21383Mužík MartinAtletika Polička0300:02:4881,47
8Z31475Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:02:5277,89
7M21584Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:02:5473,26
8M21685Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:5868,95
9M21786Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:03:0066,34
10M21887Hemelík JindřichSokol Jaroměř0300:03:0263,08
11M21988Hejzlar MartinLO Choceň0200:03:0460,34
12M22089Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:1249,51
9Z32176Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:2041,02
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4195Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:03:11106,41
2M4296Gregora JakubActivity Lanškroun9800:03:2393,59
1M3390Boháč BonifácAC Choceň0100:03:26105,09
2M3491Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3299,11
3M3592Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:3695,79
1Z4677Smoláková AlexandraBKVM Vysoké Mýto9800:03:47100,00
4M3793Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:04:1955,08
5M3894Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:2845,98
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5197Stratílková LudmilaSruby9700:10:32144,34
2Z5298Vašíčková KateřinaMaratonstav Úpice9600:16:3355,66
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MK11Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:09:48-
1M5299Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodzka9700:10:10122,93
2M53100Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:10:40114,28
2MK42Knápek LubomírLK Šumperk5900:11:39-
3MK53Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:21-
1ZK61Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:13:09-
3M57101Knápek MatějLK Šumperk9600:13:3862,79
2ZK82Frydrychová RadkaAC Choceň7400:16:00-
3ZK93Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:05-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:50:08103,38
2MA22Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:50:27102,14
3MA33Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:52:2494,49
4MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:53:0591,81
5MA55Lorenc TomášAtletika Polička8600:53:0991,55
1MB620Žák JiříTechnika Brno7100:53:11106,49
6MA76Kořínek TomášVysoké Mýto8200:53:3989,58
2MB821Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:54:16102,55
3MB922Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:54:3985,66
7MA107Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:55:0783,83
8MA118Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:55:1083,64
4MB1223Borovec AlexandrChoceň7600:55:1483,38
9MA139Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:56:2278,93
5MB1424Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:56:5776,64
1MC1541Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:57:2790,96
6MB1625Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:57:3890,30
7MB1726Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:58:1987,81
2MC1842Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:58:20111,12
10MA1910Řemínek MatějAC Choceň8600:58:4769,45
3MC2043Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:59:1184,66
8MB2127Jílek KamilBK Čestice7300:59:2184,05
4MC2244Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:59:4982,35
11MA2311Siegel JosefAC Choceň8600:59:5864,81
1MD2458Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:00:08104,87
5MC2545Dostálek PetrASPV Těchonín6701:00:2180,41
9MB2628Chlup JiříActivity Lanškroun7001:00:4179,20
2MD2759Krsek MiroslavMK Luková4901:00:54102,38
1ZA2877Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:01:07105,33
12MA2912Štumpf EduardSokol Kunvald8001:01:1759,65
10MB3029Žemlička MiloslavKM Hlinsko7101:01:4575,32
6MC3146Scheuer JanActivity Lanškroun6601:02:1073,80
13MA3213Hradecký JaromírSkuteč8501:02:1455,92
11MB3330Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:02:1955,59
7MC3447Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:02:2772,77
2ZA3578Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:02:32100,81
12MB3631Hurych AntonínDům sportu Stratílek Litomyšl7601:02:4254,09
13MB3732Jordanov MarcelCykloKraus Přelouč7401:03:0052,91
14MA3814Gruntman VojtěchK.O.B. Choceň8801:03:0652,52
8MC3948Krátký LubošAtletika Lanškroun6201:03:1994,98
14MB4033Vašíček MartinMaratonstav Úpice7101:03:3168,89
9MC4149Skalický JosefŽichlínek6201:03:3993,90
3MD4260Tempír FrantišekSokol Štíty4901:03:5292,75
10MC4350Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:04:0866,65
15MA4415Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7901:04:1747,88
4MD4561Hájek FrantišekFGT Stolany4901:04:4190,10
3ZA4679Hurychová JaroslavaLitomyšl8201:04:4393,86
5MD4762Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:04:4690,29
11MC4851Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:05:2688,13
1ZB4987Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:05:37103,82
16MA5016Pusz PawelULKS Bystrzyca Klodzka8101:05:3842,59
12MC5152Belobrad IvanŽamberk6601:06:0759,43
6MD5263Kubišta OtoDlouhá Třebová5301:06:4183,61
1ME5372Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:06:5283,02
15MB5434Marhold LubošHorní Jelení7701:07:0536,90
2ZB5588Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:07:1798,84
4ZA5680Skalická KristýnaRocktechnik Triatlon8901:07:2485,31
7MD5764Rambousek MilanLitomyšl5401:07:2981,49
17MA5817Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8001:07:3634,87
3ZB5989Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:4797,34
13MC6053Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:07:5480,14
8MD6165Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:08:3378,04
4ZB6290Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:09:0093,70
16MB6335Kačena Martin3D FitnessRaceTeam7401:09:1528,40
17MB6436Netolický MilanChoceň7601:09:1628,34
18MA6518Smolák PetrBK Vysoké Mýto9401:09:33100,00
14MC6554Smolák PetrBK Vysoké Mýto6401:09:3346,94
18MB6737Marhold PetrChoceň7801:09:4926,18
5ZA6881Marholdová LucieChoceň8301:10:3075,44
9MD6966Krajč ZdeněkTrutnov5401:12:4464,49
19MB7038Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:13:1633,41
10MD7167Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:13:5760,03
15MC7255Myšák MilanJehnědí6601:14:1030,14
11MD7368Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:14:2159,26
5ZB7491Vacková HanaSokol Starkoč5601:14:56106,81
2ME7573Groh StanislavAC Vrchlabí4601:15:5253,81
12MD7669Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:16:3052,29
16MC7756Trkal JaroslavChoceň6401:16:5420,19
6ZA7882Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:17:0454,52
7ZA7983Králová PavlaXXX8101:17:3253,03
8ZA8084Komárková ZuzanaLitomyšl7901:18:1750,65
13MD8170Grundman MartinK.O.B. Choceň5801:18:4345,12
6ZB8292Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:18:48110,15
3ME8374Bielčik JindřichBravp4001:19:07113,72
19MA8419Jarolímek PavelPříbram8301:20:053,00
7ZB8593Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:20:1393,19
20MB8639Pinkas TomášVysoké Mýto7701:21:063,00
4ME8775Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:21:18108,58
21MB8840Malý JiříBK Čestice7201:21:333,27
8ZB8994Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:22:2653,54
9ZB9095Siegelová MagdalenaAC Choceň6501:23:3398,70
9ZA9185Svobodová KateřinaOstrava8801:24:2431,16
10ZA9286Garbelini HanaKunvald8301:25:2527,92
10ZB9396Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:26:4191,15
11ZB9497Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:26:5290,71
17MC9557Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:32:053,00
14MD9671Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:32:523,00
5ME9776Vorel MilanSlatiňany4001:34:2577,70
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:50:08103,38
2MA22Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:50:27102,14
3MA33Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:52:2494,49
4MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:53:0591,81
5MA55Lorenc TomášAtletika Polička8600:53:0991,55
6MB620Žák JiříTechnika Brno7100:53:1191,42
7MA76Kořínek TomášVysoké Mýto8200:53:3989,58
8MB821Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:54:1687,17
9MB922Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:54:3985,66
10MA107Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:55:0783,83
11MA118Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:55:1083,64
12MB1223Borovec AlexandrChoceň7600:55:1483,38
13MA139Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:56:2278,93
14MB1424Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:56:5776,64
15MC1541Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:57:2774,68
16MB1625Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:57:3873,96
17MB1726Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:58:1971,28
18MC1842Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:58:2071,22
19MA1910Řemínek MatějAC Choceň8600:58:4769,45
20MC2043Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:59:1167,88
21MB2127Jílek KamilBK Čestice7300:59:2167,23
22MC2244Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:59:4965,40
23MA2311Siegel JosefAC Choceň8600:59:5864,81
24MD2458Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:00:0864,16
25MC2545Dostálek PetrASPV Těchonín6701:00:2163,31
26MB2628Chlup JiříActivity Lanškroun7001:00:4162,00
27MD2759Krsek MiroslavMK Luková4901:00:5461,15
28MA2912Štumpf EduardSokol Kunvald8001:01:1759,65
29MB3029Žemlička MiloslavKM Hlinsko7101:01:4557,82
30MC3146Scheuer JanActivity Lanškroun6601:02:1056,18
31MA3213Hradecký JaromírSkuteč8501:02:1455,92
32MB3330Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:02:1955,59
33MC3447Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:02:2755,07
34MB3631Hurych AntonínDům sportu Stratílek Litomyšl7601:02:4254,09
35MB3732Jordanov MarcelCykloKraus Přelouč7401:03:0052,91
36MA3814Gruntman VojtěchK.O.B. Choceň8801:03:0652,52
37MC3948Krátký LubošAtletika Lanškroun6201:03:1951,67
38MB4033Vašíček MartinMaratonstav Úpice7101:03:3150,89
39MC4149Skalický JosefŽichlínek6201:03:3950,36
40MD4260Tempír FrantišekSokol Štíty4901:03:5249,52
41MC4350Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:04:0848,47
42MA4415Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7901:04:1747,88
43MD4561Hájek FrantišekFGT Stolany4901:04:4146,31
44MD4762Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:04:4645,99
45MC4851Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:05:2643,37
46MA5016Pusz PawelULKS Bystrzyca Klodzka8101:05:3842,59
47MC5152Belobrad IvanŽamberk6601:06:0740,69
48MD5263Kubišta OtoDlouhá Třebová5301:06:4138,47
49ME5372Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:06:5237,75
50MB5434Marhold LubošHorní Jelení7701:07:0536,90
51MD5764Rambousek MilanLitomyšl5401:07:2935,33
52MA5817Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8001:07:3634,87
53MC6053Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:07:5433,70
54MD6165Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:08:3331,15
55MB6335Kačena Martin3D FitnessRaceTeam7401:09:1528,40
56MB6436Netolický MilanChoceň7601:09:1628,34
57MA6518Smolák PetrBK Vysoké Mýto9401:09:3327,23
57MC6554Smolák PetrBK Vysoké Mýto6401:09:3327,23
59MB6737Marhold PetrChoceň7801:09:4926,18
60MD6966Krajč ZdeněkTrutnov5401:12:4414,74
61MB7038Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:13:1612,65
62MD7167Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:13:579,97
63MC7255Myšák MilanJehnědí6601:14:109,12
64MD7368Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:14:218,40
65ME7573Groh StanislavAC Vrchlabí4601:15:523,00
66MD7669Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:16:303,00
67MC7756Trkal JaroslavChoceň6401:16:543,00
68MD8170Grundman MartinK.O.B. Choceň5801:18:433,00
69ME8374Bielčik JindřichBravp4001:19:073,00
70MA8419Jarolímek PavelPříbram8301:20:053,00
71MB8639Pinkas TomášVysoké Mýto7701:21:063,00
72ME8775Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:21:183,00
73MB8840Malý JiříBK Čestice7201:21:333,00
74MC9557Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:32:053,00
75MD9671Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:32:523,00
76ME9776Vorel MilanSlatiňany4001:34:253,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2877Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:01:07105,33
2ZA3578Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:02:32100,81
3ZA4679Hurychová JaroslavaLitomyšl8201:04:4393,86
4ZB4987Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:05:3790,99
5ZB5588Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:07:1785,68
6ZA5680Skalická KristýnaRocktechnik Triatlon8901:07:2485,31
7ZB5989Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:4784,09
8ZB6290Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:09:0080,22
9ZA6881Marholdová LucieChoceň8301:10:3075,44
10ZB7491Vacková HanaSokol Starkoč5601:14:5661,32
11ZA7882Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:17:0454,52
12ZA7983Králová PavlaXXX8101:17:3253,03
13ZA8084Komárková ZuzanaLitomyšl7901:18:1750,65
14ZB8292Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:18:4849,00
15ZB8593Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:20:1344,49
16ZB8994Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:22:2637,43
17ZB9095Siegelová MagdalenaAC Choceň6501:23:3333,87
18ZA9185Svobodová KateřinaOstrava8801:24:2431,16
19ZA9286Garbelini HanaKunvald8301:25:2527,92
20ZB9396Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:26:4123,89
21ZB9497Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:26:5223,31

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 76%
Zvolená trasa závodu: 78%
Značení závodu: 78%
Vyhlášení výsledků: 84%
Zpracování výsledků: 71%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 15 návštěvníků.
Celkové hodnocení
81%

Názory na závod

palšíte brouky v parku
skus
příspěvek od skus , jestli myšleno opravdově, pak jen nejspíš jako názor rozmrzelého regionálního pidišťourala, který právě slezl z desátého patra svého paneláku a kanape ,aby se rozhodl dělat ekologii . Což běžci dávno svým nekonfliktním chováním mezi brouky dlouhodobě naplňují Tady tohle je ale opravdový světový průser ! http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/301580-mnozstvi-co2-prekrocilo-symbolickou-rekordni-hranici-poprve-v-historii-lidstva.html
turistickybezec
dobré,ale proč tady nejsou výsledky dětských kategorií?????
adela.kol13
pridany detske kategorie
team
Prosím výsledky dílčího závodu na 3 km?
joringel
doplneny vysledky zavodu na 3 km
iscarex
Technická poznámka: Myslím, že ve třetím sloupci výsledků není startovní číslo. Já jsem měl startovní číslo 85, ve výsledcích je uváděno 39. S pozdravem Tomáš Pinkas
tomas_pinkas
technicka poznamka je spravna, startovni cisla ve vysledkove listine poradatele uvedena nebyla, cisla ve tretim sloupci tedy startovni nejsou
kebrle
Dobrý den, v kategorii MA neběžel Lorenc Jiří, ale Lorenc Tomáš, 86, Atletika Polička. Díky
lorenct
Lorenc opraven
info

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód