Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

14.5.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 14.5.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2019Běh Choceňskými sady151
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 3596

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Nechvíl Petr9116
Myšák Milan6615
Hejzlar Martin0215
Hübl Radek8814
Ožana Václav6412
Šlajs Tomáš6012
Hejzlar David0612
Razým Jan5712
Šedová Tereza0312
Smoláková Alexandra9812
Vorel Milan4012
Kopecký Libor5611
Hanuš Petr6411
Borovec Alexandr7611
Bajer Milan5510
Siegel Josef5810
Marhold Petr7810
Řemínek Matěj8610
Novotný Luděk6210
Vacek Martin6910
Frydrychová Eliška0110
Bielčik Jindřich4010
Serbousková Sára049
Smoláková Valérie939
Brychta Jakub089
Keprtová Miloslava489
Chlubna Jan849
Šváb František579
Kubišta Oto539
Javůrek Jiří489
Sadílek Ota469
Lakota Antonín959
Martincová Kristýna939
Metelková Táňa729
Smolák Petr949
Svoboda Mojmír669
Smoláková Dominika008
Dostálek Petr678
Červ Miloslav508
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Matyášová Jana658
Marhold Jan088
Jansová Denisa028
Zajíc Jan538
Rautenkranc Miroslav648
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Boháč Pankrác068
Bogdał Paweł768

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně I. r. 2000 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1226Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:34-
2Ž134113Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:41-
3Ž1354Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:42-
4Ž1363Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:43-
5Ž1375Kavinová ŠtěpánkaSebranice0200:00:44-
6Ž1392Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:56-
7Ž142115Šedová TerezaSruby0300:01:03-
8Ž1461Košťálková ŽofieLO Choceň0400:01:33-
9Ž148114Vodičková JohankaŽivanice0300:01:44-
Předžáci I. r. 2000 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1267Unzeitig JiříAC Choceň0100:00:35-
2M12913Kavín MichaelSebranice0100:00:37-
3M1308Navrátil DanielChoceň0100:00:37-
4M13114Metelka OndřejSK Týniště nad Orlicí0100:00:38-
5M13216Švadlena MichalKOB Choceň0100:00:39-
6M13811Hejzlar MartinLO Choceň0200:00:52-
7M140195Procházka DominikOrlov0300:01:01-
8M141198Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:01:02-
9M14310Novák MatějVysoké Mýto 00:01:05-
10M144200Šeda FrantišekSruby0400:01:05-
11M1459Tošovský MartinChoceň 00:01:06-
12M14715Březina LadislavChoceň 00:01:38-
Předžákyně II. r. 97-99 (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2126Hanušová VeronikaAC Choceň9700:00:27103,98
2Ž2222Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:27100,25
3Ž2424Dvořáčková LucieAC Choceň9800:00:2895,78
4Ž2619Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:00:2894,29
5Ž2823Poláková AnnaAC Choceň9700:00:2989,81
6Ž21117Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:2984,60
7Ž213117Jedličková TerezaBohdaneč 00:00:3081,61
8Ž21621Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:3170,43
9Ž217116Košťálková JulieLO Choceň9700:00:3268,20
10Ž21920Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:3265,96
11Ž22125Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:3355,53
12Ž23318Kutlvašrová JohankaChoceň 00:00:410,37
Předžáci II. r. 97-99 (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2331Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:00:27103,64
2M2537Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:00:28100,00
3M2738Jakl MartinAC Vysoké Mýto 00:00:2896,36
4M2933Navrátil TomášChoceň9800:00:2993,45
5M21029Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:2991,27
6M212197Adamec MatoušAC Choceň9700:00:3088,36
7M21434Tancer PetrSokol Přisnotice9700:00:3181,09
8M21536Cihlář AdamSokol Hylváty9800:00:3178,18
9M21728Webr PavelMUF TEAM Praha9700:00:3273,82
10M220196Procházka MichalOrlov9900:00:3268,00
11M22332Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:3456,36
12M22427Webr MatějMuf TEAM Praha9900:00:3454,18
13M22535Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:00:3552,00
14M22730Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:00:3546,91
15M228199Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:00:3737,45
Žáci nejmladší r. 95-96 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3551Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:02:41103,64
2M3655Polák ŠtěpánAC Choceň9500:02:4598,73
3M3752Lakota AntonínAC Choceň9500:02:4697,63
4M3950Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:4992,97
5M312118Novák DavidAC Vysoké Mýto9700:02:5783,90
6M31356Valena VojtěchAtletika Polička9600:02:5980,59
7M31449Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:0969,44
8M31553Frydrych JakubAC Choceň9500:03:2055,59
9M31754Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:3833,52
Žákyně nejmladší r. 95-96 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3145Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:11106,62
2Ž3241Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:01:13100,28
3Ž3342Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:01:1593,10
4Ž3439Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:1788,97
5Ž3540Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:1884,83
6Ž3643Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:01:2470,21
7Ž3744Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:01:4415,31
Žákyně mladší r. 93-94 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM170Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:02:25104,65
2ŽM268Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:02:28100,05
3ŽM369Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:02:3295,30
4ŽM464Skalická ZuzanaAC Choceň9400:02:3492,05
5ŽM871Valenová AdélaPolička9300:02:4774,98
6ŽM1066Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:02:5069,84
7ŽM1167Tesařová HedvikaAC Choceň9400:02:5661,98
8ŽM1665Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:03:2325,94
Žáci mladší r. 93-94 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM678Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:18103,84
2MM779Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:2299,57
3MM875Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:2596,59
4MM1176Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:3290,13
5MM1374Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:4774,74
6MM1477Prachař DavidAC Choceň9400:03:5467,89
Žákyně starší r. 91-92 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS989Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:03:29101,85
2ŽS1290Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:3398,15
Žáci starší r. 91-92 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1106Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:00105,04
2MS2103Siegel JakubAC Choceň9200:03:0698,08
3MS3101Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:0796,88
4MS4102Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:1390,58
5MS5104Nikl LukášAC Choceň9100:03:1489,49
6MS10105Felgr DanielAC Choceň9200:03:3171,13
Dorostenci r. 89-90 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1140Večeře TomášAtletika Polička9000:10:15102,84
2MD2141Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:10:21101,18
3MD3139Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:10:3795,98
4MD4142Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:10:5490,56
Dorostenky r. 89-90 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1131Karlová VeronikaNový Věk TT9000:12:19100,00
Muži 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA167Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:50:04-
2MA250Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:50:35-
3MA546Dobšíček PavelSK Hronov8000:51:28-
4MA1019Sejkora KarelAtletika Polička8800:53:38-
5MA1170Řemínek MatějAC Choceň8600:53:50-
6MA1335Pross DavidSkuhrov nad Bělou7500:54:32-
7MA1763Doležal LiborAC Choceň7300:55:52-
8MA2143Mařík JiříMP Žamberk7200:57:22-
9MA2258Rozprým JiříSK Žamberk7700:57:35-
10MA235Miler PavelSokol Kolín7900:57:58-
11MA2472Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:58:05-
12MA2961Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8401:00:40-
13MA3373Alexa JaroslavE-Cottage CZ7401:01:45-
14MA394Žák TomášAC Pardubice8501:03:17-
15MA4048Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7501:03:28-
16MA501Adamec MarekK.O.B. Choceň8901:08:05-
17MA6728Siegel JosefAC Choceň8601:14:36-
-MA-40Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice79DNF-
Muži 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB347Holub MiroslavBukovice6600:51:04-
2MB449Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:51:05-
3MB79Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:38-
4MB854Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:53:08-
5MB1236Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:54:20-
6MB1441Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:55:41-
7MB1639Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:55:46-
8MB1923Bielčik PetrLichkov7100:57:09-
9MB2753Dostálek PetrASPV Těchonín6700:58:52-
10MB3068Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6901:00:47-
11MB3562Turbak JaroslavSebranice6301:02:01-
12MB3720Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6401:02:26-
13MB412Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:03:33-
14MB4657Novotný LuděkSK Žamberk6201:05:07-
15MB4771Myšák MilanSokol Jehnědí6601:06:08-
16MB5159Tomšů PetrMlýn Janderov6401:08:30-
17MB598Červenka MiroslavSokol Kolín6401:11:02-
18MB6369Trkal JaroslavChoceň6401:13:38-
19MB7014Pech PetrTJ Dlouhá Třebová6801:33:06-
Muži 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC626Siegel JosefAC Choceň5800:51:52-
2MC910Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:27-
3MC2045Čechal JaroslavTS Letohrad6100:57:10-
4MC2532Brožek RadmilKRB Chrudim5400:58:27-
5MC2838Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:10-
6MC3151Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:00:49-
7MC3460Šebek JindřichCTC FORT SMS Ústí nad Orlicí5601:01:55-
8MC3611Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:02:12-
9MC5633Páriš AttilaKRB Chrudim6001:10:19-
10MC5864Krejčí MilanCaFa Bajer5301:10:44-
11MC606Velechovský JiříSAZS Králíky5501:11:40-
12MC6215Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5301:13:00-
13MC6565Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:14:23-
14MC6613Tužínský KarelMK Pardubice5601:14:34-
-MC-21Sedlák JiříCyklokraus Přelouč58DNF-
Muži 55-64 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD187Krátký FrantišekViking Králiky4300:56:18-
2MD2622Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:58:27-
3MD3844Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:02:44-
4MD4217Švadlena JiříKOB Choceň4601:03:48-
5MD4418Červ MiloslavAtletika Polička5001:04:07-
6MD4566Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:04:25-
7MD4829Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:06:36-
8MD4916Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:07:26-
9MD5456Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:03-
Muži 65 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3230Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:01:24-
2ME5324Bielčik JindřichLichkov4001:08:51-
3ME5534Vorel MilanSlatiňany4001:09:40-
4ME6131Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:12:43-
5ME6442Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:13:56-
Ženy 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1512Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:55:44-
2ZA5755Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:10:31-
Ženy 35 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4352Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:03:53-
2ZB523Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7101:08:35-
3ZB6827Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:15:52-
4ZB6937Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:20:29-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2126Hanušová VeronikaAC Choceň9700:00:27103,98
2Ž2222Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:27100,25
1M2331Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:00:27103,64
3Ž2424Dvořáčková LucieAC Choceň9800:00:2895,78
2M2537Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:00:28100,00
4Ž2619Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:00:2894,29
3M2738Jakl MartinAC Vysoké Mýto 00:00:2896,36
5Ž2823Poláková AnnaAC Choceň9700:00:2989,81
4M2933Navrátil TomášChoceň9800:00:2993,45
5M21029Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:2991,27
6Ž21117Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:2984,60
6M212197Adamec MatoušAC Choceň9700:00:3088,36
7Ž213117Jedličková TerezaBohdaneč 00:00:3081,61
7M21434Tancer PetrSokol Přisnotice9700:00:3181,09
8M21536Cihlář AdamSokol Hylváty9800:00:3178,18
8Ž21621Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:3170,43
9M21728Webr PavelMUF TEAM Praha9700:00:3273,82
9Ž217116Košťálková JulieLO Choceň9700:00:3268,20
10Ž21920Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:3265,96
10M220196Procházka MichalOrlov9900:00:3268,00
11Ž22125Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:3355,53
1Ž1226Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:34-
11M22332Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:3456,36
12M22427Webr MatějMuf TEAM Praha9900:00:3454,18
13M22535Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:00:3552,00
1M1267Unzeitig JiříAC Choceň0100:00:35-
14M22730Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:00:3546,91
15M228199Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:00:3737,45
2M12913Kavín MichaelSebranice0100:00:37-
3M1308Navrátil DanielChoceň0100:00:37-
4M13114Metelka OndřejSK Týniště nad Orlicí0100:00:38-
5M13216Švadlena MichalKOB Choceň0100:00:39-
12Ž23318Kutlvašrová JohankaChoceň 00:00:410,37
2Ž134113Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:41-
3Ž1354Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:42-
4Ž1363Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:43-
5Ž1375Kavinová ŠtěpánkaSebranice0200:00:44-
6M13811Hejzlar MartinLO Choceň0200:00:52-
6Ž1392Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:56-
7M140195Procházka DominikOrlov0300:01:01-
8M141198Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:01:02-
7Ž142115Šedová TerezaSruby0300:01:03-
9M14310Novák MatějVysoké Mýto 00:01:05-
10M144200Šeda FrantišekSruby0400:01:05-
11M1459Tošovský MartinChoceň 00:01:06-
8Ž1461Košťálková ŽofieLO Choceň0400:01:33-
12M14715Březina LadislavChoceň 00:01:38-
9Ž148114Vodičková JohankaŽivanice0300:01:44-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3145Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:11106,62
2Ž3241Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:01:13100,28
3Ž3342Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:01:1593,10
4Ž3439Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:1788,97
5Ž3540Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:1884,83
6Ž3643Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:01:2470,21
7Ž3744Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:01:4415,31
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM170Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:02:25104,65
2ŽM268Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:02:28100,05
3ŽM369Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:02:3295,30
4ŽM464Skalická ZuzanaAC Choceň9400:02:3492,05
1M3551Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:02:41103,64
2M3655Polák ŠtěpánAC Choceň9500:02:4598,73
3M3752Lakota AntonínAC Choceň9500:02:4697,63
5ŽM871Valenová AdélaPolička9300:02:4774,98
4M3950Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:4992,97
6ŽM1066Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:02:5069,84
7ŽM1167Tesařová HedvikaAC Choceň9400:02:5661,98
5M312118Novák DavidAC Vysoké Mýto9700:02:5783,90
6M31356Valena VojtěchAtletika Polička9600:02:5980,59
7M31449Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:0969,44
8M31553Frydrych JakubAC Choceň9500:03:2055,59
8ŽM1665Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:03:2325,94
9M31754Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:3833,52
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1106Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:00105,04
2MS2103Siegel JakubAC Choceň9200:03:0698,08
3MS3101Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:0796,88
4MS4102Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:1390,58
5MS5104Nikl LukášAC Choceň9100:03:1489,49
1MM678Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:18103,84
2MM779Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:2299,57
3MM875Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:2596,59
1ŽS989Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:03:29101,85
6MS10105Felgr DanielAC Choceň9200:03:3171,13
4MM1176Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:3290,13
2ŽS1290Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:3398,15
5MM1374Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:4774,74
6MM1477Prachař DavidAC Choceň9400:03:5467,89
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1131Karlová VeronikaNový Věk TT9000:12:19100,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1140Večeře TomášAtletika Polička9000:10:15102,84
2MD2141Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:10:21101,18
3MD3139Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:10:3795,98
4MD4142Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:10:5490,56
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA167Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:50:04-
2MA250Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:50:35-
1MB347Holub MiroslavBukovice6600:51:04-
2MB449Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:51:05-
3MA546Dobšíček PavelSK Hronov8000:51:28-
1MC626Siegel JosefAC Choceň5800:51:52-
3MB79Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:38-
4MB854Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:53:08-
2MC910Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:27-
4MA1019Sejkora KarelAtletika Polička8800:53:38-
5MA1170Řemínek MatějAC Choceň8600:53:50-
5MB1236Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:54:20-
6MA1335Pross DavidSkuhrov nad Bělou7500:54:32-
6MB1441Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:55:41-
1ZA1512Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:55:44-
7MB1639Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:55:46-
7MA1763Doležal LiborAC Choceň7300:55:52-
1MD187Krátký FrantišekViking Králiky4300:56:18-
8MB1923Bielčik PetrLichkov7100:57:09-
3MC2045Čechal JaroslavTS Letohrad6100:57:10-
8MA2143Mařík JiříMP Žamberk7200:57:22-
9MA2258Rozprým JiříSK Žamberk7700:57:35-
10MA235Miler PavelSokol Kolín7900:57:58-
11MA2472Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:58:05-
4MC2532Brožek RadmilKRB Chrudim5400:58:27-
2MD2622Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:58:27-
9MB2753Dostálek PetrASPV Těchonín6700:58:52-
5MC2838Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:10-
12MA2961Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8401:00:40-
10MB3068Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6901:00:47-
6MC3151Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:00:49-
1ME3230Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:01:24-
13MA3373Alexa JaroslavE-Cottage CZ7401:01:45-
7MC3460Šebek JindřichCTC FORT SMS Ústí nad Orlicí5601:01:55-
11MB3562Turbak JaroslavSebranice6301:02:01-
8MC3611Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:02:12-
12MB3720Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6401:02:26-
3MD3844Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:02:44-
14MA394Žák TomášAC Pardubice8501:03:17-
15MA4048Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7501:03:28-
13MB412Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:03:33-
4MD4217Švadlena JiříKOB Choceň4601:03:48-
1ZB4352Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:03:53-
5MD4418Červ MiloslavAtletika Polička5001:04:07-
6MD4566Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:04:25-
14MB4657Novotný LuděkSK Žamberk6201:05:07-
15MB4771Myšák MilanSokol Jehnědí6601:06:08-
7MD4829Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:06:36-
8MD4916Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:07:26-
16MA501Adamec MarekK.O.B. Choceň8901:08:05-
16MB5159Tomšů PetrMlýn Janderov6401:08:30-
2ZB523Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7101:08:35-
2ME5324Bielčik JindřichLichkov4001:08:51-
9MD5456Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:03-
3ME5534Vorel MilanSlatiňany4001:09:40-
9MC5633Páriš AttilaKRB Chrudim6001:10:19-
2ZA5755Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:10:31-
10MC5864Krejčí MilanCaFa Bajer5301:10:44-
17MB598Červenka MiroslavSokol Kolín6401:11:02-
11MC606Velechovský JiříSAZS Králíky5501:11:40-
4ME6131Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:12:43-
12MC6215Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5301:13:00-
18MB6369Trkal JaroslavChoceň6401:13:38-
5ME6442Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:13:56-
13MC6565Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:14:23-
14MC6613Tužínský KarelMK Pardubice5601:14:34-
17MA6728Siegel JosefAC Choceň8601:14:36-
3ZB6827Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:15:52-
4ZB6937Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:20:29-
19MB7014Pech PetrTJ Dlouhá Třebová6801:33:06-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód