Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

4.8.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 4.8.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JAKL Karviná

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3057

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Tučný Jan4720
Balko Peter4420
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Fejgl Zdeněk4215
Vodička Jan4515
Zikeš František2815
Groš Štefan6115
Holec František4614
Trávníček Rostislav6814
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Jirásková Eva6412
Kvassay Ladislav5412
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Šokalová Ludmila5612
Svatoš Otakar3411
Najdek Bohumír5511
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Marek František4111
Les Josef4711
Wálek Bronislav5711
Pechek František5311
Sztymon Pavel7311
Šír Václav4810
Šrutek Stanislav5810
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Blaha Tomáš769
Wala Petr719
Szebesta Pavel689
Polášek Jan809
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469
Krupička Miroslav539
Vymazal Petr759
Bednarz Libor809
Keprtová Miloslava489
Šmída Oldřich489
Rinka Erich549
Nanke Werner389
Macura Jindřich439

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ615Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:40:0160
2MJ24111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:5557
3MJ2898Filipec PetrTJ Frenštát8400:44:5454
4MJ4897Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:47:5151
5MJ8520Kozel MartinACPV Trutnov8900:57:5348
6MJ100122Staš MichalZlatník8601:02:4945
7MJ10147Vojtek LukášTTC MG Odra GAS Vratimov8601:02:5842
8MJ10645Štůsek DavidTTC MG Odra GAS Vratimov8301:05:4339
9MJ1106Witoszek MarekJAKL Karviná8401:07:3036
10MJ111123Lučan JiříZlatník8401:07:4133
11MJ11343Štůsek JakubTTC MG Odra GAS Vratimov8801:08:0230
12MJ115121Rumian EvženZlatník8601:08:3827
13MJ12244Štůsek MartinTTC MG Odra GAS Vratimov8601:16:1424
-MJ-50Vohlídal RobinDukla Praha82DNF-
Muži A (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA188Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:36:4790
2MA257Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:37:3587
3MA355Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:38:0684
4MA454Stanka PetrTJ Nový Jičín6900:38:2681
5MA581Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:39:4978
6MA829Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:40:3275
7MA935Kišš MartinSSK Vítkovice8100:40:4472
8MA1122Rys JaromírSKP Holešov6400:41:0369
9MA1577Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:4466
10MA1694Kluz MiroslavTJ Mosty7000:41:5763
11MA1791Szebesta PavelJAKL Karviná6800:42:0160
12MA1814Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:42:2257
13MA2090Pozler TomášAC Pardubice7600:42:4154
14MA2271Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:42:5151
15MA2379Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:2948
16MA2733Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:44:1545
17MA3032Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:45:0342
18MA3161Šindelek VladanPržno6700:45:2039
19MA3439Vodička JanAsics Přerov7800:45:4036
20MA3523Baner PetrŠSK Rožnov p. R.6800:45:4533
21MA36107Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:45:4730
22MA5187Suchánek LukášKHB Radegast7900:48:0827
23MA5349Dragolov DanielBrno6700:49:0824
24MA5585Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:49:1021
25MA5662Šindelek DanielPržno6500:49:1218
26MA6131Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:50:0915
27MA6411Sváček PetrOstrava6900:50:3912
28MA6564Kozák RadimBrno8000:50:559
29MA6970Mišner PetrSK Bášť6900:52:176
30MA8086Olšer Tomáš SSK Vítkovice - Janovice7200:54:493
31MA8360Zabloudil PetrŠternberk6200:56:080
32MA9028Bielčik PetrLichkov7100:58:320
33MA9272Duží ZbyněkFrýdlant nad Oslavou6500:58:590
34MA97127Franek AlanDětmarovice7101:00:060
-MA-5Kacíř VlastimilČeský Těšín79DNF-
-MA-51Cingálek RadekPraha70DNF-
-MA-53Nos OtakarAKCENT team FM74DNF-
-MA-89Tschotov IvanRousínov66DNF-
Muži B (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB77Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:1260
2MB1013Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:0057
3MB1210Horák PavelAHA Vyškov6100:41:0654
4MB1378Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:1151
5MB1441Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:3848
6MB19114Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:42:3145
7MB25128Koníček JiříOK 24 Praha5900:43:5842
8MB269Kolínek ZdeněkAC Perná5900:44:1339
9MB2966Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:44:5736
10MB321Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:3233
11MB3393Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:45:3630
12MB374Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:45:4927
13MB3895Martynek VladislavSKI Mosty5900:46:0024
14MB4168Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:46:1121
15MB448Vévoda IvanSK Švábenice6000:46:5418
16MB45112Groš ŠtefanFoto Morava6100:46:5615
17MB4792Slowiaczek RomanJablunkov5600:47:1012
18MB4912Černý VladimírHAC Praha5200:47:549
19MB5267Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:48:556
20MB5717Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:133
21MB60126Peterek MiroslavMBK Havířov5500:50:080
22MB6726Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:51:380
23MB7196Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:52:250
24MB74105Najdek BohumírRacing Olešná5500:52:380
25MB7737Krejsa VáclavBering Praha5200:54:150
26MB82116Rinka ErichBK Kravaře5400:55:470
27MB8980Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:58:300
28MB91117Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:58:350
29MB10919Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:07:190
30MB11665Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:10:070
31MB11946Štůsek DušanSokol Vratimov5701:11:170
32MB12142Kvassay LadislavSokol Vratimov5401:12:420
Muži C (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2116Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:4560
2MC4056Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:46:0857
3MC4340Vodička JanŠela Sport Přerov4500:46:2754
4MC46104Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:47:0451
5MC50101Holec FrantišekTIS Vilhelm F-M4600:47:5948
6MC59102Koštoval JiříJeseník5100:49:5745
7MC6263Bednařík JiříMK Kopřivnice4500:50:2242
8MC6834Peška AntonínSokol Holešov4800:52:0439
9MC7030Smola JosefMKS Ostrava5100:52:2336
10MC76125Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:54:1133
11MC7821Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:3630
12MC8124Les JosefKČT Třemošná4700:55:4427
13MC84106Plecháček ZdeněkTIS Vilhelm F-M4400:56:3024
14MC8627Krumer MiroslavOstrov4900:58:0121
15MC8758Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:58:0518
16MC94103Světlík JanTJ Slezan Frýdek-Místek4700:59:2415
17MC993Trombik EmilČeský Těšín4601:01:3812
18MC102124Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4501:03:179
19MC10548Fejgl ZdeněkSokol Vratimov4201:04:166
20MC108110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:483
Muži D (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5418Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:49:0930
2MD582Podžorný ErvinČeský Těšín4100:49:3627
3MD7252Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:52:3024
4MD73119Jerakas JorgosSAK Ložiska Karviná4000:52:3521
5MD7925Bielčík JindřichLichkov 00:54:4018
6MD8874Cenek JaroslavSPPPS Ostrava4100:58:2815
7MD93115Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:59:1912
8MD9873Tatarka JosefParagliders Frýdlant n. Ostr.3601:01:199
9MD11275Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:486
10MD114108Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:08:253
11MD123109Adamczik JanLZS Mjedzna3401:17:25-
Juniorky (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6399Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:50:3130
2ŽJ6559Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:50:5527
3ŽJ7538Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:54:0024
4ŽJ104113Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:0621
5ŽJ11884Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:11:0718
Ženy A (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA39120Haroková HanaAKP Junior Brno7700:46:0130
2ZA4236Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:46:2227
3ZA9682Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:5724
4ZA10776Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:05:4521
Ženy B (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB95100Šokalová LudmilaTIS Vilhelm F-M5600:59:3530
2ZB10383Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:03:3027
3ZB117118Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:10:3024
4ZB12069Vašínová IvanaOstravice6501:12:1221
Trať 8,400 km, 704,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA188Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:36:4790
2MA257Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:37:3587
3MA355Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:38:0684
4MA454Stanka PetrTJ Nový Jičín6900:38:2681
5MA581Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:39:4978
1MJ615Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:40:0160
1MB77Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:1260
6MA829Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:40:3275
7MA935Kišš MartinSSK Vítkovice8100:40:4472
2MB1013Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:0057
8MA1122Rys JaromírSKP Holešov6400:41:0369
3MB1210Horák PavelAHA Vyškov6100:41:0654
4MB1378Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:1151
5MB1441Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:3848
9MA1577Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:4466
10MA1694Kluz MiroslavTJ Mosty7000:41:5763
11MA1791Szebesta PavelJAKL Karviná6800:42:0160
12MA1814Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:42:2257
6MB19114Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:42:3145
13MA2090Pozler TomášAC Pardubice7600:42:4154
1MC2116Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:4560
14MA2271Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:42:5151
15MA2379Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:2948
2MJ24111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:5557
7MB25128Koníček JiříOK 24 Praha5900:43:5842
8MB269Kolínek ZdeněkAC Perná5900:44:1339
16MA2733Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:44:1545
3MJ2898Filipec PetrTJ Frenštát8400:44:5454
9MB2966Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:44:5736
17MA3032Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:45:0342
18MA3161Šindelek VladanPržno6700:45:2039
10MB321Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:3233
11MB3393Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:45:3630
19MA3439Vodička JanAsics Přerov7800:45:4036
20MA3523Baner PetrŠSK Rožnov p. R.6800:45:4533
21MA36107Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:45:4730
12MB374Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:45:4927
13MB3895Martynek VladislavSKI Mosty5900:46:0024
1ZA39120Haroková HanaAKP Junior Brno7700:46:0130
2MC4056Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:46:0857
14MB4168Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:46:1121
2ZA4236Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:46:2227
3MC4340Vodička JanŠela Sport Přerov4500:46:2754
15MB448Vévoda IvanSK Švábenice6000:46:5418
16MB45112Groš ŠtefanFoto Morava6100:46:5615
4MC46104Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:47:0451
17MB4792Slowiaczek RomanJablunkov5600:47:1012
4MJ4897Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:47:5151
18MB4912Černý VladimírHAC Praha5200:47:549
5MC50101Holec FrantišekTIS Vilhelm F-M4600:47:5948
22MA5187Suchánek LukášKHB Radegast7900:48:0827
19MB5267Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:48:556
23MA5349Dragolov DanielBrno6700:49:0824
1MD5418Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:49:0930
24MA5585Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:49:1021
25MA5662Šindelek DanielPržno6500:49:1218
20MB5717Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:133
2MD582Podžorný ErvinČeský Těšín4100:49:3627
6MC59102Koštoval JiříJeseník5100:49:5745
21MB60126Peterek MiroslavMBK Havířov5500:50:080
26MA6131Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:50:0915
7MC6263Bednařík JiříMK Kopřivnice4500:50:2242
1ŽJ6399Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:50:3130
27MA6411Sváček PetrOstrava6900:50:3912
28MA6564Kozák RadimBrno8000:50:559
2ŽJ6559Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:50:5527
22MB6726Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:51:380
8MC6834Peška AntonínSokol Holešov4800:52:0439
29MA6970Mišner PetrSK Bášť6900:52:176
9MC7030Smola JosefMKS Ostrava5100:52:2336
23MB7196Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:52:250
3MD7252Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:52:3024
4MD73119Jerakas JorgosSAK Ložiska Karviná4000:52:3521
24MB74105Najdek BohumírRacing Olešná5500:52:380
3ŽJ7538Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:54:0024
10MC76125Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:54:1133
25MB7737Krejsa VáclavBering Praha5200:54:150
11MC7821Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:3630
5MD7925Bielčík JindřichLichkov 00:54:4018
30MA8086Olšer Tomáš SSK Vítkovice - Janovice7200:54:493
12MC8124Les JosefKČT Třemošná4700:55:4427
26MB82116Rinka ErichBK Kravaře5400:55:470
31MA8360Zabloudil PetrŠternberk6200:56:080
13MC84106Plecháček ZdeněkTIS Vilhelm F-M4400:56:3024
5MJ8520Kozel MartinACPV Trutnov8900:57:5348
14MC8627Krumer MiroslavOstrov4900:58:0121
15MC8758Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:58:0518
6MD8874Cenek JaroslavSPPPS Ostrava4100:58:2815
27MB8980Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:58:300
32MA9028Bielčik PetrLichkov7100:58:320
28MB91117Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:58:350
33MA9272Duží ZbyněkFrýdlant nad Oslavou6500:58:590
7MD93115Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:59:1912
16MC94103Světlík JanTJ Slezan Frýdek-Místek4700:59:2415
1ZB95100Šokalová LudmilaTIS Vilhelm F-M5600:59:3530
3ZA9682Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:5724
34MA97127Franek AlanDětmarovice7101:00:060
8MD9873Tatarka JosefParagliders Frýdlant n. Ostr.3601:01:199
17MC993Trombik EmilČeský Těšín4601:01:3812
6MJ100122Staš MichalZlatník8601:02:4945
7MJ10147Vojtek LukášTTC MG Odra GAS Vratimov8601:02:5842
18MC102124Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4501:03:179
2ZB10383Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:03:3027
4ŽJ104113Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:0621
19MC10548Fejgl ZdeněkSokol Vratimov4201:04:166
8MJ10645Štůsek DavidTTC MG Odra GAS Vratimov8301:05:4339
4ZA10776Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:05:4521
20MC108110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:483
29MB10919Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:07:190
9MJ1106Witoszek MarekJAKL Karviná8401:07:3036
10MJ111123Lučan JiříZlatník8401:07:4133
9MD11275Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:486
11MJ11343Štůsek JakubTTC MG Odra GAS Vratimov8801:08:0230
10MD114108Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:08:253
12MJ115121Rumian EvženZlatník8601:08:3827
30MB11665Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:10:070
3ZB117118Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:10:3024
5ŽJ11884Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:11:0718
31MB11946Štůsek DušanSokol Vratimov5701:11:170
4ZB12069Vašínová IvanaOstravice6501:12:1221
32MB12142Kvassay LadislavSokol Vratimov5401:12:420
13MJ12244Štůsek MartinTTC MG Odra GAS Vratimov8601:16:1424
11MD123109Adamczik JanLZS Mjedzna3401:17:25-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód