Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle

2.11.2012, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Zemská míle
  • datum konání: 2.11.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Lehkoatletický stadion Romana Šebrleho Za Střelnicí, Lanškroun
první kategorie v 15:00 hodin

Přihlášky

od 14:00 hodin

Popis tratě

délka: 1 míle a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Michaela Mertová
tel. 602 316 650

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

mermi@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91

Statistika závodu Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3359

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Kumpoštová Andrea0522
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Borková Agáta0221
Černá Markéta7021
Keprtová Miloslava4821
Radiměřský Karel8720
Sejkorová Lenka6320
Kačerovský Michal6920
Serbousková Sára0420
Pirklová Markéta7920
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Gregora Lukáš0818
Dušková Žaneta0918
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Slánská Daniela0516
Gregorová Anna1016
Sadílek Jakub0516
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Krátká Hana9516
Hájková Zuzana0816
Topinka Tobiáš1016
Gregorová Jana1116
Skalický Vojtěch0315
Dušek Petr1115
Mannlová Jana8015
Jadrný Tomáš0415
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Scheuer Jan6614
Kubišta Oto5314
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814
Bis Marek0714
Šilarová Michaela0214
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci r. 2005 a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2165Wáclaw DanielRC Dětský svět0500:00:34-
2C2426Hanyš MarekRC Dětský svět0600:00:43-
3C257Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:00:43-
4C265Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:56-
Předškolní děvčata r. 2005 a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D229Vetchá RozálieAtletika Albrechtice0700:00:37-
2D2322Vlčková ŠtěpánkaZámeček0700:00:41-
3D2764Toncrová KateřinaRC Dětský svět0800:01:01-
4D2823Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:01:18-
5D2973Toncrová MarkétaRC Dětský svět1000:01:59-
-D2-67Matějková AnnaLanškroun07DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1411Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:25-
2M1529Skalický VojtěchB.Smetany0300:01:26-
3M1631Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:28-
4M1840Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:30-
5M11146Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:41-
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1317Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:20-
2Z1968Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:33-
3Z11028Vlčková AnnaZámeček0400:01:37-
4Z11260Burešová DianaLanškroun0300:01:55-
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2134Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:15-
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2233Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:01:17-
2Z2750Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:28-
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31632Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:02:47-
2M31758Chrobák AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:03:00-
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31835Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:01-
2Z31957Chrobáková KarolínaLanškroun0000:03:21-
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41318Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:02:22-
2M41437Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:02:29-
3M41519Balvín FájaŽichlínek9800:02:40-
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42056Chrobáková AnetaLanškroun9700:03:24-
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5377Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:05:37-
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51120Krátká HanaLanškroun9500:06:18-
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB462Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:38-
2MB583Bielčik PetrMT Novák7100:05:47-
3MB663Sedláček RomanLanškroun6400:05:54-
4MB780Krsek PavkaLanškroun7200:06:03-
5MB955Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:07-
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC121Krátký LubošLanškroun6200:05:29-
2MC875Skalický JosefŽichlínek6200:06:04-
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD158Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:27-
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1674Bielčik JindřichLichkov4000:07:36-
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1272Paďourová RenataŽichlínek8700:06:27-
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB248Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:05:36-
2ZB1341Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:29-
3ZB1414Černá MarkétaLanškroun7000:06:32-
4ZB1854Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:12-
5ZB1976Gregorová KateřinaLanškroun7500:09:00-
6ZB2030Chlupová MonikaTJ Rychnov na Moravě7700:09:01-
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1078Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:13-
2ZC2166Sedláčková HedvikaLanškroun6600:09:31-
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1743Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:51-
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2165Wáclaw DanielRC Dětský svět0500:00:34-
1D229Vetchá RozálieAtletika Albrechtice0700:00:37-
2D2322Vlčková ŠtěpánkaZámeček0700:00:41-
2C2426Hanyš MarekRC Dětský svět0600:00:43-
3C257Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:00:43-
4C265Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:56-
3D2764Toncrová KateřinaRC Dětský svět0800:01:01-
4D2823Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:01:18-
5D2973Toncrová MarkétaRC Dětský svět1000:01:59-
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2134Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:15-
1Z2233Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:01:17-
1Z1317Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:20-
1M1411Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:25-
2M1529Skalický VojtěchB.Smetany0300:01:26-
3M1631Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:28-
2Z2750Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:28-
4M1840Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:30-
2Z1968Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:33-
3Z11028Vlčková AnnaZámeček0400:01:37-
5M11146Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:41-
4Z11260Burešová DianaLanškroun0300:01:55-
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41318Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:02:22-
2M41437Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:02:29-
3M41519Balvín FájaŽichlínek9800:02:40-
1M31632Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:02:47-
2M31758Chrobák AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:03:00-
1Z31835Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:01-
2Z31957Chrobáková KarolínaLanškroun0000:03:21-
1Z42056Chrobáková AnetaLanškroun9700:03:24-
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC121Krátký LubošLanškroun6200:05:29-
1ZB248Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:05:36-
1M5377Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:05:37-
1MB462Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:38-
2MB583Bielčik PetrMT Novák7100:05:47-
3MB663Sedláček RomanLanškroun6400:05:54-
4MB780Krsek PavkaLanškroun7200:06:03-
2MC875Skalický JosefŽichlínek6200:06:04-
5MB955Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:07-
1ZC1078Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:13-
1Z51120Krátká HanaLanškroun9500:06:18-
1ZA1272Paďourová RenataŽichlínek8700:06:27-
2ZB1341Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:29-
3ZB1414Černá MarkétaLanškroun7000:06:32-
1MD158Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:27-
1ME1674Bielčik JindřichLichkov4000:07:36-
1ZD1743Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:51-
4ZB1854Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:12-
5ZB1976Gregorová KateřinaLanškroun7500:09:00-
6ZB2030Chlupová MonikaTJ Rychnov na Moravě7700:09:01-
2ZC2166Sedláčková HedvikaLanškroun6600:09:31-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

a bylo to v Lanškrouně ..., jinak termín mám raději víkendový, jinak bez chyby, výsledky na http://www.activityla.cz/wp-content/uploads/2012/11/Zemská-míle-výsledky.pdf
roman.sedlacek
výborný, vše na jedničku
heda.sedlackova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód