Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Zemská míle (noční závod)

7.6.2013, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Zemská míle (noční závod)
  • datum konání: 7.6.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 2. Zemská míle (noční závod)

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3290

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Kumpoštová Andrea0522
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Borková Agáta0221
Keprtová Miloslava4821
Černá Markéta7021
Sejkorová Lenka6320
Radiměřský Karel8720
Kačerovský Michal6920
Serbousková Sára0420
Pirklová Markéta7920
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Gregora Lukáš0818
Dušková Žaneta0918
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Gregorová Jana1116
Slánská Daniela0516
Sadílek Jakub0516
Gregorová Anna1016
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Krátká Hana9516
Topinka Tobiáš1016
Hájková Zuzana0816
Skalický Vojtěch0315
Dušek Petr1115
Jadrný Tomáš0415
Mannlová Jana8015
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Scheuer Jan6614
Kubišta Oto5314
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814
Bis Marek0714
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci r. 2006 a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2179Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:30109,51
2C2216Dostál TadeášLanškroun0600:00:31100,39
3C2415Jurča FilipLanškroun0600:00:3290,10
4C2553Kysilka TomášHorní Třešňovec0700:00:3385,44
5C272Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:3383,73
6C2983Harvan Daniel-0600:00:3481,76
7C21284Havelka Patrik-0700:00:3853,10
8C21638Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:4132.50
9C21722Komrska BenediktLanškroun0800:00:483,00
10C22049Jirásek JiříLanškroun0800:00:523,00
11C22131Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:533,00
12C22368Svojanovský Miroslav-1100:01:263,00
-C2-78Němec MatyášLanškroun06DNF-
-C2-23Komrska BartolomějLanškroun08DNF-
Předškolní děvčata r. 2006 a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2363Klementová LuisaLanškroun0600:00:31109,91
2D2635Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:3396,07
3D2858Konývková KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:00:3494,02
4D2101Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:3584,03
5D21114Hájková BarboraLanškroun0600:00:3679,62
6D21362Kubešová KláraLanškroun0600:00:3962,06
7D21413Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:3959,70
8D21556Vilčová AnežkaRC Dětský svět0700:00:4055,61
9D21846Štelcikova KateřinaRC Dětský svět0700:00:486,39
10D21930Svojanovská Růžena-0800:00:513,00
11D22257Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:01:123,00
12D22474Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:593,00
13D22550Jirásková Apolenaneregistrována1100:02:313,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1127Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:23111,00
2M11765Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:3096,64
3M11829Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:01:3292,36
4M12145Kučera OliverRC Dětský svět0500:01:3487,87
5M12575Stehlík AntonínLanškroun0500:01:4072,22
6M12878Němec MatyášLanškroun0600:01:4365,75
7M12954Kysilka OndřejHorní Třešňovec0400:02:0710,72
8M13033Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:02:133,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1340Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:15109,49
2Z1547Červená EliškaDukla Polička0400:01:16106,60
3Z11469Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2583,92
4Z11926Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:3266,45
5Z1236Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:3656,94
6Z12743Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:4239,73
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2271Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:14109,13
2M2619Bureš Tadeáš-0200:01:1995,85
3M2748Mužík MartinAtletika Polička0300:01:1995,02
4M2942Pfeifer MichalRybníky Lanškroun0200:01:2286,00
5M21120Kysela Dominik-0200:01:2384,82
6M2159Morávek DominikAtletika DDM0200:01:2774,05
7M21612Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:2871,98
8M22041Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:3456,79
9M22455Kysilka JindřichHorní Třešňovec0300:01:3651,12
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2151Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:01:13107,84
2Z2434Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:15102,65
3Z2817Dostálová ViktorieLanškroun0300:01:2089,51
4Z21010Kulhánková NikolaAtletika DDM0200:01:2383,29
5Z21367Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:2381,34
6Z22228Svatošová JulieZŠ Rudoltice0300:01:3453,47
7Z22659Kubešová EliškaAtletika DDM0300:01:4134,18
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3437Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:02:50104,49
2M3521Tesař Dominik-0100:02:5597,97
3M3624Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:5697,53
4M3890Palkovič TomášLanškroun0000:03:2760,85
5M3986Havelka RadimLanškroun0100:03:4144,61
-M3-92Krupička DanielLanškroun00DNF-
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3725Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:03:27100,00
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4181Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:10114,37
2M4211Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:02:19101,30
3M4372Gregora JakubActivity Lanškroun9800:02:3184,33
Starší žákyně (trať 0,805 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51298Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:33103,89
2M518116Balvín FájaŽichlínek9800:05:4696,11
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53385Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:38110,05
2Z536101Viskupičová VendulaVK Žichlínek9600:07:0298,77
3Z542102Marková EliškaVK Žichlínek9700:07:1791,18
4Z543100Martináková MichaelaVK Žichlínek9600:07:2786,66
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13159Kuběnka JanŽichlínek9400:05:39147,69
2MJ5191Kubín TomášLanškroun9500:09:1152,31
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3799Minářová KristýnaVK Žichlínek9400:07:02100,00
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1153Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:04:34103,79
2MA2146Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:36102,11
3MA3103Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:04:4794,10
4MA4122Bárta VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9200:04:5092,25
5MA5154Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:0580,80
6MA6109Radiměřský KarelAtletika Polička8700:05:1772,42
7MA8137Ptáček OndřejN.C.A.S.8900:05:2368,42
8MA997Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:2368,22
9MA10155Marek OndřejŽichlínek9300:05:2566,56
10MA15140Marhold PetrChoceň7800:05:4055,81
11MA19143Marhold LubošHorní Jelení7700:05:4949,61
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1192Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:28104,99
2MB14131Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:3998,46
3MB16121Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:05:4296,55
4MB17105Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4595,33
5MB23144Kalous Tomᚎamberk6400:06:0086,23
6MB2594Borek PetrLanškroun7000:06:0781,88
7MB30161Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:2769,96
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7127Krátký LubošLanškroun6200:05:19114,11
2MC20162Skalický JosefŽichlínek6200:05:5095,79
3MC24152Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:06:0090,10
4MC41117Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:07:1745,14
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD22134Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:05:51114,12
2MD2996Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:2795,01
3MD31128Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:3590,87
4MD38124Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:07:0773,71
5MD50136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:08:4422,42
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME44119Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:07:43100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA21142Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:05:50111,92
2ZA26118Vacková AliceLanškroun8200:06:12100,26
3ZA32123Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:3587,82
4ZA34163Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:4383,38
5ZA39145Kalousová AlenaŽamberk8000:07:1566,66
6ZA47151Hánová Marcela-8200:07:5743,97
7ZA48150Hrubá Martina-8300:07:5743,83
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB28104Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:19118,67
2ZB3593Dostálová PetraLanškroun7800:06:44106,72
3ZB46111Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:07:5174,61
4ZB4995Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:0866,58
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC27141Jirásková EvaLanškroun6400:06:14136,42
2ZC40110Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:17108,70
3ZC52132Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:1954,89
4ZC53106Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:4344,34
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD45108Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:48100,00
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2179Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:30109,51
2C2216Dostál TadeášLanškroun0600:00:31100,39
1D2363Klementová LuisaLanškroun0600:00:31109,91
3C2415Jurča FilipLanškroun0600:00:3290,10
4C2553Kysilka TomášHorní Třešňovec0700:00:3385,44
2D2635Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:3396,07
5C272Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:3383,73
3D2858Konývková KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:00:3494,02
6C2983Harvan Daniel-0600:00:3481,76
4D2101Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:3584,03
5D21114Hájková BarboraLanškroun0600:00:3679,62
7C21284Havelka Patrik-0700:00:3853,10
6D21362Kubešová KláraLanškroun0600:00:3962,06
7D21413Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:3959,70
8D21556Vilčová AnežkaRC Dětský svět0700:00:4055,61
8C21638Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:4132.50
9C21722Komrska BenediktLanškroun0800:00:483,00
9D21846Štelcikova KateřinaRC Dětský svět0700:00:486,39
10D21930Svojanovská Růžena-0800:00:513,00
10C22049Jirásek JiříLanškroun0800:00:523,00
11C22131Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:533,00
11D22257Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:01:123,00
12C22368Svojanovský Miroslav-1100:01:263,00
12D22474Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:593,00
13D22550Jirásková Apolenaneregistrována1100:02:313,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2151Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:01:13107,84
1M2271Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:14109,13
1Z1340Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:15109,49
2Z2434Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:15102,65
2Z1547Červená EliškaDukla Polička0400:01:16106,60
2M2619Bureš Tadeáš-0200:01:1995,85
3M2748Mužík MartinAtletika Polička0300:01:1995,02
3Z2817Dostálová ViktorieLanškroun0300:01:2089,51
4M2942Pfeifer MichalRybníky Lanškroun0200:01:2286,00
4Z21010Kulhánková NikolaAtletika DDM0200:01:2383,29
5M21120Kysela Dominik-0200:01:2384,82
1M1127Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:23111,00
5Z21367Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:2381,34
3Z11469Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2583,92
6M2159Morávek DominikAtletika DDM0200:01:2774,05
7M21612Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:2871,98
2M11765Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:3096,64
3M11829Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:01:3292,36
4Z11926Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:3266,45
8M22041Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:3456,79
4M12145Kučera OliverRC Dětský svět0500:01:3487,87
6Z22228Svatošová JulieZŠ Rudoltice0300:01:3453,47
5Z1236Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:3656,94
9M22455Kysilka JindřichHorní Třešňovec0300:01:3651,12
5M12575Stehlík AntonínLanškroun0500:01:4072,22
7Z22659Kubešová EliškaAtletika DDM0300:01:4134,18
6Z12743Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:4239,73
6M12878Němec MatyášLanškroun0600:01:4365,75
7M12954Kysilka OndřejHorní Třešňovec0400:02:0710,72
8M13033Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:02:133,00
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4181Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:10114,37
2M4211Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:02:19101,30
3M4372Gregora JakubActivity Lanškroun9800:02:3184,33
1M3437Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:02:50104,49
2M3521Tesař Dominik-0100:02:5597,97
3M3624Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:5697,53
1Z3725Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:03:27100,00
4M3890Palkovič TomášLanškroun0000:03:2760,85
5M3986Havelka RadimLanškroun0100:03:4144,61
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1153Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:04:34103,79
2MA2146Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:36102,11
3MA3103Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:04:4794,10
4MA4122Bárta VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9200:04:5092,25
5MA5154Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:0580,80
6MA6109Radiměřský KarelAtletika Polička8700:05:1772,42
1MC7127Krátký LubošLanškroun6200:05:19114,11
7MA8137Ptáček OndřejN.C.A.S.8900:05:2368,42
8MA997Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:2368,22
9MA10155Marek OndřejŽichlínek9300:05:2566,56
1MB1192Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:28104,99
1M51298Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:33103,89
1MJ13159Kuběnka JanŽichlínek9400:05:39147,69
2MB14131Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:3998,46
10MA15140Marhold PetrChoceň7800:05:4055,81
3MB16121Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:05:4296,55
4MB17105Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4595,33
2M518116Balvín FájaŽichlínek9800:05:4696,11
11MA19143Marhold LubošHorní Jelení7700:05:4949,61
2MC20162Skalický JosefŽichlínek6200:05:5095,79
1ZA21142Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:05:50111,92
1MD22134Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:05:51114,12
5MB23144Kalous Tomᚎamberk6400:06:0086,23
3MC24152Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:06:0090,10
6MB2594Borek PetrLanškroun7000:06:0781,88
2ZA26118Vacková AliceLanškroun8200:06:12100,26
1ZC27141Jirásková EvaLanškroun6400:06:14136,42
1ZB28104Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:19118,67
2MD2996Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:2795,01
7MB30161Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:2769,96
3MD31128Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:3590,87
3ZA32123Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:3587,82
1Z53385Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:38110,05
4ZA34163Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:4383,38
2ZB3593Dostálová PetraLanškroun7800:06:44106,72
2Z536101Viskupičová VendulaVK Žichlínek9600:07:0298,77
1ZJ3799Minářová KristýnaVK Žichlínek9400:07:02100,00
4MD38124Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:07:0773,71
5ZA39145Kalousová AlenaŽamberk8000:07:1566,66
2ZC40110Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:17108,70
4MC41117Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:07:1745,14
3Z542102Marková EliškaVK Žichlínek9700:07:1791,18
4Z543100Martináková MichaelaVK Žichlínek9600:07:2786,66
1ME44119Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:07:43100,00
1ZD45108Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:48100,00
3ZB46111Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:07:5174,61
6ZA47151Hánová Marcela-8200:07:5743,97
7ZA48150Hrubá Martina-8300:07:5743,83
4ZB4995Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:0866,58
5MD50136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:08:4422,42
2MJ5191Kubín TomášLanškroun9500:09:1152,31
3ZC52132Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:1954,89
4ZC53106Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:4344,34
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1153Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:04:34103,79
2MA2146Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:36102,11
3MA3103Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:04:4794,10
4MA4122Bárta VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9200:04:5092,25
5MA5154Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:0580,80
6MA6109Radiměřský KarelAtletika Polička8700:05:1772,42
7MC7127Krátký LubošLanškroun6200:05:1971,14
8MA8137Ptáček OndřejN.C.A.S.8900:05:2368,42
9MA997Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:2368,22
10MA10155Marek OndřejŽichlínek9300:05:2566,56
11MB1192Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2864,43
12M51298Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:3361,01
13MJ13159Kuběnka JanŽichlínek9400:05:3956,73
14MB14131Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:3956,54
15MA15140Marhold PetrChoceň7800:05:4055,81
16MB16121Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:05:4254,23
17MB17105Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4552,76
18M518116Balvín FájaŽichlínek9800:05:4651,54
19MA19143Marhold LubošHorní Jelení7700:05:4949,61
20MC20162Skalický JosefŽichlínek6200:05:5048,58
21MD22134Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:05:5148,05
22MB23144Kalous Tomᚎamberk6400:06:0041,76
23MC24152Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:06:0041,57
24MB2594Borek PetrLanškroun7000:06:0736,51
25MD2996Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:2722,15
26MB30161Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:2722,11
27MD31128Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:3516,54
28MD38124Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:07:073,00
29MC41117Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:07:173,00
30ME44119Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:07:433,00
31MD50136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:08:443,00
32MJ5191Kubín TomášLanškroun9500:09:113,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA21142Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:05:50108,19
2ZA26118Vacková AliceLanškroun8200:06:1296,31
3ZC27141Jirásková EvaLanškroun6400:06:1495,50
4ZB28104Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:1992,48
5ZA32123Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:3583,63
6Z53385Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:3882,10
7ZA34163Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:4379,10
8ZB3593Dostálová PetraLanškroun7800:06:4478,80
9Z536101Viskupičová VendulaVK Žichlínek9600:07:0269,17
10ZJ3799Minářová KristýnaVK Žichlínek9400:07:0268,93
11ZA39145Kalousová AlenaŽamberk8000:07:1562,04
12ZC40110Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:1760,84
13Z542102Marková EliškaVK Žichlínek9700:07:1760,45
14Z543100Martináková MichaelaVK Žichlínek9600:07:2755,28
15ZD45108Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:4843,71
16ZB46111Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:07:5142,05
17ZA47151Hánová Marcela-8200:07:5738,90
18ZA48150Hrubá Martina-8300:07:5738,76
19ZB4995Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:0832,86
20ZC52132Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:193,00
21ZC53106Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:433,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Celkové průběžné pořadí Zemské míle po 2 závodech předškolních chlapců, máte zřejmě špatně, Mlynář vyhrál 2x a je na druhém místě??? Komrska Bartoloměj by nepatřil ani na 2 místo. Asi překlep.
dedr
Mlynář opraven, děkujeme za upozornění.
team
Dobrý den, chtěla bych upozornit, že běžkyně týmu VK Žichlínek byly špatně zařazeny do kategorií. Běžkyně Viskupičová, Martináková a Marková jsou kategorie dorostenky. Minářová patří do kategorie juniorky. Prosím o úpravu. Děkuji.
Minarova.K
opraveny juniorske a dorostenecke kategorie
iscarex
Děkuji organizátorům za uspořádání tohoto seriálu závodů-v Iscarex poháru už máme teď celou škálu běhů v terénu, na silnici i na dráze. Každý si může vybrat. Jinak dráha perfektní a tentokrát přálo i počasí. Libor Kopecký
libor.kopec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód