Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

7.7.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 7.7.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, Habrmanova ul., budova VDA
10:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

délka: 5,2 km
převýšení: 234 m
povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Aleš Stránský
tel. 724 213 134



Nad závodem převzali záštitu hejtman Pardubického kraje JUDr. Martin Netolický, Ph.D. a radní Pardubického kraje René Živný.

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2352

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Stránský Aleš6018
Keprtová Miloslava4817
Horáček Michal7516
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan4916
Jirásková Eva6416
Zajíc Jan5316
Šimůnek Jan8215
Mannlová Jana8015
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Kalous Petr7714
Krsek Miroslav4914
Tučný Jan4713
Javůrek Jiří4813
Vodička Jan4513
Šafář Jaroslav5112
Hofmanová Veronika7812
Šimůnková Pavla7712
Sedlák Jiří5812
Červ Miloslav5012
Vraštilová Miloslava5612
Borek Petr7011
Merta Jaroslav3511
Ducháček Bedřich5911
Matyášová Jana6511
Razým Jan5711
Leszkow Petr4411
Velechovský Jiří5510
Brádle Václav3710
Pečenka Libor6110
Zajíc Jakub8910
Bielčik Jindřich4010
Stránská Adéla9110
Šrutek Stanislav5810
Hanuš Petr6410
Wendlig Miroslav5310
Razým Lukáš799
Hrdina Pavel889
Jelínek Matěj429
Marhold Luboš779
Kolínek František569
Nechvílová Miroslava609
Ouřecká Renáta709
Kubišta Oto539
Krsek Jaroslav519
Vacarda Vladimír599
Kubíček Jan879

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14123Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:18105,67
2MJ1980Smetana JakubEurofoam sport team9600:20:39102,34
3MJ2979Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:21:4491,98
4MJ31580Horvát PetrZábřeh9400:21:5690,04
5MJ43553Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:23:3074,97
6MJ55597Mužík JanAtletika Polička9800:24:3964,05
7MJ835Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:26:2646,98
8MJ84133Mlynář VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:26:2646,91
9MJ126574Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:31:483,00
10MJ1353Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:34:503,00
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1132Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:18:22101,63
2MA284Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:28100,58
3MA3587Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:18:4497,80
4MA425Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5096,62
5MA526Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:5795,29
6MA653Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:19:0194,67
7MA7128Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:19:2889,71
8MA9118Horák OndřejŠtemberk7500:19:5485,06
9MA1195Klička OndřejTJ Svitavy8800:20:0782,68
10MA1286Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:20:1082,30
11MA13113Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:1581,33
12MA15129Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:2080,43
13MA16145Herda JanSKP Nymburk8300:20:3078,56
14MA17147Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:3278,24
15MA21110Kučera Ladislav-7600:21:0372,71
16MA2261Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0572,40
17MA24547Šutera JosefAtletika Polička7900:21:2069,70
18MA32595Radiměřský KarelAtletika Polička8700:22:0062,50
19MA3436Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:0661,32
20MA37568Schwarzbach Martin-8200:22:2258,38
21MA38121Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:22:2358,33
22MA406Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:22:3655,99
23MA41103Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:3955,33
24MA46125Živný MarekOrel Orlice9100:23:4144,28
25MA58126Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:24:4632,62
26MA5960Bradáč JiříMPSV8200:24:4632,53
27MA61581Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:24:5031,80
28MA62130Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:24:5131,56
29MA6743Marhold PetrChoceň7800:25:1527,28
30MA70591Maťátko DanielLK Lodní klub Dolní Čermná8600:25:3324,06
31MA7139Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:25:3324,01
32MA72570Kolář Michal-8600:25:3723,38
33MA7652Marhold LubošHorní Jelení7700:25:5220,68
34MA80555Srnský KarelCyklo Ski klub Polička7500:26:0418,56
35MA82146Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:26:0717,95
36MA9314Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:273,62
37MA9874Žák TomášAC Pardubice8500:27:383,00
38MA105545Štěpán PavelSK OMT Pardubice7700:27:503,00
39MA112552Vebr MichalČeská Třebová7800:29:003,00
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8148Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:19:47103,42
2MB1031Jančík BořekSvartes Hořice6400:20:02100,88
3MB18114Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:20:3495,70
4MB2067Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:5192,88
5MB2364Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:21:1189,42
6MB26566Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:21:3186,21
7MB30109Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:4583,93
8MB3382Smetana JosefEurofeam sport team6900:22:0380,92
9MB3955Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:22:3375,94
10MB4848Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:5162,93
11MB64139Belobrad IvanŽamberk6600:25:0550,80
12MB65586Hanuš PetrCHT Pardubice6400:25:1049,89
13MB75138Kalous Tomᚎamberk6400:25:4943,39
14MB91593Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:1628,96
15MB92590Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:27:2527,55
16MB94578Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:2926,84
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2583Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:26102,71
2MC2741Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:21:34101,46
3MC35592Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1095,84
4MC3635Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:22:1395,39
5MC47116Tarant JiříPraha 105800:23:4980,72
6MC5094Skalický JosefŽichlínek6200:24:1277,13
7MC51548Gombita JosefMost5800:24:1876,28
8MC5270Vanta JosefSK Hronov6200:24:2275,58
9MC6017Sedlák JiříPřelouč5800:24:4871,62
10MC6321Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:5969,98
11MC6813Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:2366,22
12MC81112Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:0459,91
13MC8511Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:3455,33
14MC89572Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:26:5751,84
15MC110588Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:4035,97
16MC11798Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:1521,42
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD42106Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:23:04108,36
2MD5492Krsek MiroslavMK Luková4900:24:2697,05
3MD5740Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:24:4494,59
4MD7319Bříza VladimírKRB Chrudim5100:25:3787,18
5MD7899Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:26:0183,93
6MD7930Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:0283,78
7MD87149Vodička JanMK Radslavice4500:26:4278,22
8MD9571Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:3071,64
9MD96594Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:3371,25
10MD9749Hruša ZdeněkJirčany4600:27:3471,05
11MD10097Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:4070,23
12MD106101Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:27:5168,73
13MD1074Dušek JanSokol Verměřovice5100:27:5967,54
14MD109119Leszkow JosefMK Hlinsko5100:28:2064,71
15MD115127Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:29:4253,34
16MD116111Fenyk FrantišekTJ Sokol Pardubice5300:30:0849,78
17MD12120Tučný JanMK Pardubice4700:31:1340,75
18MD139579Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:36:023,00
19MD14212Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:253,00
20MD148104Wendlig MiroslavLuková5300:40:203,00
Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10476Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:27:48118,22
2ME12396Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:31:2694,49
3ME130140Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:32:3287,29
4ME13318Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:33:4479,40
5ME13633Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:34:5371,87
6ME138582Kousal OldřichSK Přerov3800:35:4166,67
7ME14457Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:37:1556,43
8ME145142Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:2155,75
9ME1461Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:37:4353,36
10ME151136Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:293,00
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4554Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:39139,86
2ZJ137576Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:35:2560,14
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA28573Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:21:38116,42
2ZA4488Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:3499,91
3ZA69134Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:2983,67
4ZA74563Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:25:4881,05
5ZA9944Marholdová LucieChoceň8300:27:3965,37
6ZA10256Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:27:4264,90
7ZA108115Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:0661,44
8ZA11391Švecová KateřinaTJ Svitavy8800:29:0053,81
9ZA119550Vebrová MonikaČeská Třebová7900:31:0036,90
10ZA120137Kalousová AlenaŽamberk8000:31:0935,64
11ZA131100Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:4022,64
12ZA132569Benešová Marcela-8400:33:1517,77
13ZA134108Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:34:169,18
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB49117Delingerová MarieŠternberk7600:23:53103,64
2ZB53124Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:24:2499,37
3ZB5687Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:4196,99
4ZB77122Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:25:5586,84
5ZB86150Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:3681,25
6ZB8837Tylšová DanielaHISPORT Team7800:26:4779,69
7ZB1032Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4671,66
8ZB114556Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:29:1459,63
9ZB118135Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:5645,57
10ZB122561Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:31:1543,03
11ZB125589Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:31:3839,78
12ZB12815Hrušková DarinaČeská Třebová7500:32:2533,40
13ZB140577Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:173,00
14ZB14732Jančíková DanaHořice7700:37:543,00
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC66131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:15110,67
2ZC90107Jirásková EvaLanškroun6400:27:0596,84
3ZC101120Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:27:4092,49
4ZC141144Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:2427,04
5ZC15047Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:383,00
Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD11190Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:28:46113,64
2ZD12423Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:31:3495,52
3ZD1277Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:32:1890,84
4ZD1298Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:3089,48
5ZD143141Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:36:4861,65
6ZD149143Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:40:4336,22
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1132Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:18:22101,63
2MA284Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:28100,58
3MA3587Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:18:4497,80
4MA425Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5096,62
5MA526Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:5795,29
6MA653Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:19:0194,67
7MA7128Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:19:2889,71
1MB8148Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:19:47103,42
8MA9118Horák OndřejŠtemberk7500:19:5485,06
2MB1031Jančík BořekSvartes Hořice6400:20:02100,88
9MA1195Klička OndřejTJ Svitavy8800:20:0782,68
10MA1286Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:20:1082,30
11MA13113Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:1581,33
1MJ14123Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:18105,67
12MA15129Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:2080,43
13MA16145Herda JanSKP Nymburk8300:20:3078,56
14MA17147Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:3278,24
3MB18114Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:20:3495,70
2MJ1980Smetana JakubEurofoam sport team9600:20:39102,34
4MB2067Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:5192,88
15MA21110Kučera Ladislav-7600:21:0372,71
16MA2261Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0572,40
5MB2364Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:21:1189,42
17MA24547Šutera JosefAtletika Polička7900:21:2069,70
1MC2583Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:26102,71
6MB26566Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:21:3186,21
2MC2741Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:21:34101,46
1ZA28573Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:21:38116,42
3MJ2979Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:21:4491,98
7MB30109Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:4583,93
4MJ31580Horvát PetrZábřeh9400:21:5690,04
18MA32595Radiměřský KarelAtletika Polička8700:22:0062,50
8MB3382Smetana JosefEurofeam sport team6900:22:0380,92
19MA3436Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:0661,32
3MC35592Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1095,84
4MC3635Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:22:1395,39
20MA37568Schwarzbach Martin-8200:22:2258,38
21MA38121Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:22:2358,33
9MB3955Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:22:3375,94
22MA406Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:22:3655,99
23MA41103Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:3955,33
1MD42106Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:23:04108,36
5MJ43553Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:23:3074,97
2ZA4488Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:3499,91
1ZJ4554Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:39139,86
24MA46125Živný MarekOrel Orlice9100:23:4144,28
5MC47116Tarant JiříPraha 105800:23:4980,72
10MB4848Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:5162,93
1ZB49117Delingerová MarieŠternberk7600:23:53103,64
6MC5094Skalický JosefŽichlínek6200:24:1277,13
7MC51548Gombita JosefMost5800:24:1876,28
8MC5270Vanta JosefSK Hronov6200:24:2275,58
2ZB53124Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:24:2499,37
2MD5492Krsek MiroslavMK Luková4900:24:2697,05
6MJ55597Mužík JanAtletika Polička9800:24:3964,05
3ZB5687Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:4196,99
3MD5740Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:24:4494,59
25MA58126Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:24:4632,62
26MA5960Bradáč JiříMPSV8200:24:4632,53
9MC6017Sedlák JiříPřelouč5800:24:4871,62
27MA61581Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:24:5031,80
28MA62130Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:24:5131,56
10MC6321Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:5969,98
11MB64139Belobrad IvanŽamberk6600:25:0550,80
12MB65586Hanuš PetrCHT Pardubice6400:25:1049,89
1ZC66131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:15110,67
29MA6743Marhold PetrChoceň7800:25:1527,28
11MC6813Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:2366,22
3ZA69134Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:2983,67
30MA70591Maťátko DanielLK Lodní klub Dolní Čermná8600:25:3324,06
31MA7139Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:25:3324,01
32MA72570Kolář Michal-8600:25:3723,38
4MD7319Bříza VladimírKRB Chrudim5100:25:3787,18
4ZA74563Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:25:4881,05
13MB75138Kalous Tomᚎamberk6400:25:4943,39
33MA7652Marhold LubošHorní Jelení7700:25:5220,68
4ZB77122Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:25:5586,84
5MD7899Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:26:0183,93
6MD7930Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:0283,78
34MA80555Srnský KarelCyklo Ski klub Polička7500:26:0418,56
12MC81112Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:0459,91
35MA82146Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:26:0717,95
7MJ835Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:26:2646,98
8MJ84133Mlynář VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:26:2646,91
13MC8511Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:3455,33
5ZB86150Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:3681,25
7MD87149Vodička JanMK Radslavice4500:26:4278,22
6ZB8837Tylšová DanielaHISPORT Team7800:26:4779,69
14MC89572Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:26:5751,84
2ZC90107Jirásková EvaLanškroun6400:27:0596,84
14MB91593Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:1628,96
15MB92590Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:27:2527,55
36MA9314Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:273,62
16MB94578Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:2926,84
8MD9571Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:3071,64
9MD96594Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:3371,25
10MD9749Hruša ZdeněkJirčany4600:27:3471,05
37MA9874Žák TomášAC Pardubice8500:27:383,00
5ZA9944Marholdová LucieChoceň8300:27:3965,37
11MD10097Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:4070,23
3ZC101120Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:27:4092,49
6ZA10256Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:27:4264,90
7ZB1032Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4671,66
1ME10476Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:27:48118,22
38MA105545Štěpán PavelSK OMT Pardubice7700:27:503,00
12MD106101Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:27:5168,73
13MD1074Dušek JanSokol Verměřovice5100:27:5967,54
7ZA108115Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:0661,44
14MD109119Leszkow JosefMK Hlinsko5100:28:2064,71
15MC110588Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:4035,97
1ZD11190Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:28:46113,64
39MA112552Vebr MichalČeská Třebová7800:29:003,00
8ZA11391Švecová KateřinaTJ Svitavy8800:29:0053,81
8ZB114556Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:29:1459,63
15MD115127Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:29:4253,34
16MD116111Fenyk FrantišekTJ Sokol Pardubice5300:30:0849,78
16MC11798Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:1521,42
9ZB118135Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:5645,57
9ZA119550Vebrová MonikaČeská Třebová7900:31:0036,90
10ZA120137Kalousová AlenaŽamberk8000:31:0935,64
17MD12120Tučný JanMK Pardubice4700:31:1340,75
10ZB122561Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:31:1543,03
2ME12396Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:31:2694,49
2ZD12423Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:31:3495,52
11ZB125589Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:31:3839,78
9MJ126574Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:31:483,00
3ZD1277Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:32:1890,84
12ZB12815Hrušková DarinaČeská Třebová7500:32:2533,40
4ZD1298Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:3089,48
3ME130140Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:32:3287,29
11ZA131100Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:4022,64
12ZA132569Benešová Marcela-8400:33:1517,77
4ME13318Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:33:4479,40
13ZA134108Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:34:169,18
10MJ1353Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:34:503,00
5ME13633Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:34:5371,87
2ZJ137576Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:35:2560,14
6ME138582Kousal OldřichSK Přerov3800:35:4166,67
18MD139579Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:36:023,00
13ZB140577Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:173,00
4ZC141144Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:2427,04
19MD14212Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:253,00
5ZD143141Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:36:4861,65
7ME14457Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:37:1556,43
8ME145142Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:2155,75
9ME1461Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:37:4353,36
14ZB14732Jančíková DanaHořice7700:37:543,00
20MD148104Wendlig MiroslavLuková5300:40:203,00
6ZD149143Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:40:4336,22
5ZC15047Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:383,00
10ME151136Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:293,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1132Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:18:22101,63
2MA284Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:28100,58
3MA3587Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:18:4497,80
4MA425Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5096,62
5MA526Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:5795,29
6MA653Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:19:0194,67
7MA7128Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:19:2889,71
8MB8148Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:19:4786,37
9MA9118Horák OndřejŠtemberk7500:19:5485,06
10MB1031Jančík BořekSvartes Hořice6400:20:0283,61
11MA1195Klička OndřejTJ Svitavy8800:20:0782,68
12MA1286Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:20:1082,30
13MA13113Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:1581,33
14MJ14123Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:1880,81
15MA15129Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:2080,43
16MA16145Herda JanSKP Nymburk8300:20:3078,56
17MA17147Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:3278,24
18MB18114Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:20:3477,98
19MJ1980Smetana JakubEurofoam sport team9600:20:3977,05
20MB2067Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:5174,91
21MA21110Kučera Ladislav-7600:21:0372,71
22MA2261Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0572,40
23MB2364Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:21:1171,16
24MA24547Šutera JosefAtletika Polička7900:21:2069,70
25MC2583Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:2668,61
26MB26566Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:21:3167,66
27MC2741Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:21:3467,15
28MJ2979Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:21:4465,36
29MB30109Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:4565,19
30MJ31580Horvát PetrZábřeh9400:21:5663,17
31MA32595Radiměřský KarelAtletika Polička8700:22:0062,50
32MB3382Smetana JosefEurofeam sport team6900:22:0361,91
33MA3436Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:0661,32
34MC35592Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1060,56
35MC3635Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:22:1360,03
36MA37568Schwarzbach Martin-8200:22:2258,38
37MA38121Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:22:2358,33
38MB3955Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:22:3356,50
39MA406Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:22:3655,99
40MA41103Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:3955,33
41MD42106Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:23:0450,81
42MJ43553Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:23:3046,17
43MA46125Živný MarekOrel Orlice9100:23:4144,28
44MC47116Tarant JiříPraha 105800:23:4942,83
45MB4848Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:5142,37
46MC5094Skalický JosefŽichlínek6200:24:1238,61
47MC51548Gombita JosefMost5800:24:1837,62
48MC5270Vanta JosefSK Hronov6200:24:2236,80
49MD5492Krsek MiroslavMK Luková4900:24:2636,10
50MJ55597Mužík JanAtletika Polička9800:24:3933,86
51MD5740Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:24:4432,90
52MA58126Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:24:4632,62
53MA5960Bradáč JiříMPSV8200:24:4632,53
54MC6017Sedlák JiříPřelouč5800:24:4832,16
55MA61581Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:24:5031,80
56MA62130Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:24:5131,56
57MC6321Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:5930,23
58MB64139Belobrad IvanŽamberk6600:25:0529,19
59MB65586Hanuš PetrCHT Pardubice6400:25:1028,20
60MA6743Marhold PetrChoceň7800:25:1527,28
61MC6813Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:2325,82
62MA70591Maťátko DanielLK Lodní klub Dolní Čermná8600:25:3324,06
63MA7139Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:25:3324,01
64MA72570Kolář Michal-8600:25:3723,38
65MD7319Bříza VladimírKRB Chrudim5100:25:3723,26
66MB75138Kalous Tomᚎamberk6400:25:4921,13
67MA7652Marhold LubošHorní Jelení7700:25:5220,68
68MD7899Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:26:0119,04
69MD7930Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:0218,84
70MA80555Srnský KarelCyklo Ski klub Polička7500:26:0418,56
71MC81112Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:0418,43
72MA82146Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:26:0717,95
73MJ835Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:26:2614,60
74MJ84133Mlynář VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:26:2614,52
75MC8511Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:3413,06
76MD87149Vodička JanMK Radslavice4500:26:4211,61
77MC89572Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:26:578,96
78MB91593Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:165,45
79MB92590Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:27:253,92
80MA9314Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:273,62
81MB94578Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:293,15
82MD9571Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:303,06
83MD96594Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:333,00
84MD9749Hruša ZdeněkJirčany4600:27:343,00
85MA9874Žák TomášAC Pardubice8500:27:383,00
86MD10097Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:403,00
87ME10476Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:27:483,00
88MA105545Štěpán PavelSK OMT Pardubice7700:27:503,00
89MD106101Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:27:513,00
90MD1074Dušek JanSokol Verměřovice5100:27:593,00
91MD109119Leszkow JosefMK Hlinsko5100:28:203,00
92MC110588Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:403,00
93MA112552Vebr MichalČeská Třebová7800:29:003,00
94MD115127Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:29:423,00
95MD116111Fenyk FrantišekTJ Sokol Pardubice5300:30:083,00
96MC11798Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:153,00
97MD12120Tučný JanMK Pardubice4700:31:133,00
98ME12396Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:31:263,00
99MJ126574Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:31:483,00
100ME130140Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:32:323,00
101ME13318Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:33:443,00
102MJ1353Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:34:503,00
103ME13633Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:34:533,00
104ME138582Kousal OldřichSK Přerov3800:35:413,00
105MD139579Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:36:023,00
106MD14212Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:253,00
107ME14457Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:37:153,00
108ME145142Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:213,00
109ME1461Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:37:433,00
110MD148104Wendlig MiroslavLuková5300:40:203,00
111ME151136Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:293,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA28573Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:21:38111,51
2ZA4488Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:3494,56
3ZJ4554Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:3993,93
4ZB49117Delingerová MarieŠternberk7600:23:5391,92
5ZB53124Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:24:2487,40
6ZB5687Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:4184,88
7ZC66131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:1579,97
8ZA69134Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:2977,88
9ZA74563Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:25:4875,19
10ZB77122Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:25:5574,12
11ZB86150Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:3668,20
12ZB8837Tylšová DanielaHISPORT Team7800:26:4766,54
13ZC90107Jirásková EvaLanškroun6400:27:0563,90
14ZA9944Marholdová LucieChoceň8300:27:3959,09
15ZC101120Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:27:4058,84
16ZA10256Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:27:4258,61
17ZB1032Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4658,04
18ZA108115Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:0655,05
19ZD11190Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:28:4649,24
20ZA11391Švecová KateřinaTJ Svitavy8800:29:0047,22
21ZB114556Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:29:1445,28
22ZB118135Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:5630,39
23ZA119550Vebrová MonikaČeská Třebová7900:31:0029,86
24ZA120137Kalousová AlenaŽamberk8000:31:0928,57
25ZB122561Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:31:1527,69
26ZD12423Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:31:3424,86
27ZB125589Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:31:3824,25
28ZD1277Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:32:1818,56
29ZB12815Hrušková DarinaČeská Třebová7500:32:2517,50
30ZD1298Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:3016,73
31ZA131100Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:4015,22
32ZA132569Benešová Marcela-8400:33:1510,22
33ZA134108Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:34:163,00
34ZJ137576Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:35:253,00
35ZB140577Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:173,00
36ZC141144Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:243,00
37ZD143141Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:36:483,00
38ZB14732Jančíková DanaHořice7700:37:543,00
39ZD149143Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:40:433,00
40ZC15047Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:383,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

těšil sem se na Kozlov..spořádal sem minimálně jeden velkej celej meloun a nachodil se mooockrát zády se krýt a tak tajně ujídat všem ...sušenky ale nebyly..takže závod pro mě asi jen napůl..
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód