Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

8.7.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 8.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, Habrmanova ul., budova VDA
10:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

délka: 5,2 km
převýšení: 234 m
povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Aleš Stránský
tel. 724 213 134

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2613

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5319
Ducháček Bedřich5918
Šimůnek Jan8218
Keprtová Miloslava4817
Svatoš Otakar3416
Kalous Petr7716
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Mannlová Jana8015
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Tučný Jan4713
Javůrek Jiří4813
Razým Jan5713
Vodička Jan4513
Zajíc Jakub8912
Krupička Miroslav5312
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Bielčik Jindřich4012
Červ Miloslav5012
Sedlák Jiří5812
Doleček Josef7911
Wendlig Miroslav5311
Borek Petr7011
Leszkow Petr4411
Matyášová Jana6511
Merta Jaroslav3511
Pečenka Libor6110
Stránská Adéla9110
Velechovský Jiří5510
Vítek Miroslav7210
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Kostřicová Blanka6110
Král Josef4010
Šrůtek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Hanuš Petr6410
Jelínek Matěj4210
Heger Vojtěch749

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14111Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:20:4635
2MJ22134Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:21:4731
3MJ2340Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:21:4827
4MJ2690Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:22:2024
5MJ38128Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:24:3822
6MJ4480Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:25:1020
7MJ51139Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:1819
8MJ5854Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:27:2018
9MJ9053Kallista DanielNew York9500:30:57-
10MJ987Macek JanLitovel9300:33:0417

Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:18:2835
2MA267Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:3531
3MA382Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:5627
4MA421Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:19:4624
5MA539Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:4722
6MA6104Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:20:0920
7MA8110Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:2219
8MA963Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:2518
9MA1574Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:5217
10MA1696Klička OndřejTJ Svitavy8800:21:0216
11MA1719Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:21:0315
12MA206Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:21:3914
13MA21141Šutera JosefAtletika Polička7900:21:4413
14MA3188Nechvíl LukášChoceň8300:23:1212
15MA34107Pátek MichalKOB Choceň8600:23:5011
16MA37145Nepraš Vladimír-9100:24:2710
17MA42108Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:24:559
18MA43146Kalous PetrSK Žamberk7700:25:048
19MA4897Künzel DrahomírTJ Svitavy7600:25:427
20MA61131Roleček MilanPěčín7600:27:396
21MA6237Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:425
22MA69149Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:28:234
23MA7352Kallista Jan-7900:28:453
24MA76112Marhold LubošHorní Jelení7700:29:082

Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7109Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:20:1835
2MB1095Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:2631
3MB1143Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:20:2727
4MB1312Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3724
5MB192Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:3822
6MB25133Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:21:5620
7MB2870Donát VáclavSokol Hylváty6500:22:3419
8MB29116Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:22:4118
9MB30119Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:23:0517
10MB32117Zachař JiříSruby7200:23:3616
11MB4161Sedláček RomanLanškroun6400:24:5115
12MB4976Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:25:5914
13MB57101Belobrad IvanŽamberk6600:27:0113
14MB65138Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:27:5412
15MB66120Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:5511
16MB71137Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:3510
17MB82127Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:30:109
18MB110114Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:068

Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1244Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:3635
2MC183Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:21:2931
3MC24144Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:4827
4MC27126Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:22:3324
5MC3971Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:4722
6MC4518Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:1920
7MC5379Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:26:3119
8MC64125Hodek RomanSokol Kunvald6000:27:5118
9MC68143Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:1217
10MC8450Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:30:2016
11MC115130Wendlig MiroslavLuková5300:39:4315
12MC116115Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:40:0214

Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3513Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:23:5335
2MD3657Hájek FrantišekFGT Stolany4900:23:5531
3MD4031Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:24:4927
4MD5481Leszkow PetrMK Hlinsko4400:26:4324
5MD55123Vodička JanSK Salix Grymov4500:26:5022
6MD5956Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:2120
7MD63140Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:4519
8MD7836Leszkow JosefMK Hlinsko5100:29:4318
9MD8083Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:0317
10MD8530Tučný JanMK Pardubice4700:30:2916
11MD9284Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:31:3015
12MD102129Bělka JaroslavLRS Vyškov5200:33:4814
13MD10833Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:0713
14MD11248Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:5412
15MD11492Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:39:1711

Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME724Marek FrantišekSK Hronov4100:28:4135
2ME915Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:30:5831
3ME9489Bielčik JindřichLichkov4000:32:1727
4ME10323Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:34:5424
5ME104124Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:5822
6ME105121Kousal OldřichSK Přerov3800:35:0220
7ME12094Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:3119

Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ8941Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:30:5435
2ZJ109113Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:37:0631

Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA331Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:4135
2ZA46106Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:25:2631
3ZA52136Lauterbachová LucieLíšnice8100:26:3027
4ZA6735Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:1024
5ZA7026Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:3322
6ZA75132Koutská PetraJavornice8700:28:5620
7ZA8198Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:0719
8ZA88142Růžičková KateřinaLibochovice8300:30:4418
9ZA10087Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:33:2417

Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4720Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:25:3535
2ZB50148Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:26:1431
3ZB60103Černá MarkétaLanškroun7000:27:3327
4ZB79118Popovová MartinaSNB Praha7400:29:5324
5ZB8664Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:30:3722
6ZB87135Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:4420
7ZB9515Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:2019
8ZB9749Hrušková Darina-7500:32:5518

Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5660Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:26:5135
2ZC7417Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:4731
3ZC77147Jirásková EvaLanškroun6400:29:3627
4ZC93122Tovaryšová HanaSK Přerov6100:31:3624
5ZC101100Klaclová RenataČeská Třebová5800:33:2922
6ZC10786Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:2220
7ZC11199Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:3219
8ZC11325Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:0918
9ZC11862Sedláčková HedvikaLanškroun6600:40:2017

Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8311Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:30:1635
2ZD9614Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:3731
3ZD998Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:33:1527
4ZD10647Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:1224
5ZD11791Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:40:0522
6ZD11932Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:42:3820

Trať 5,2 km, 234 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:18:2835
2MA267Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:3531
3MA382Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:5627
4MA421Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:19:4624
5MA539Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:4722
6MA6104Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:20:0920
1MB7109Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:20:1835
7MA8110Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:2219
8MA963Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:2518
2MB1095Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:2631
3MB1143Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:20:2727
1MC1244Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:3635
4MB1312Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3724
1MJ14111Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:20:4635
9MA1574Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:5217
10MA1696Klička OndřejTJ Svitavy8800:21:0216
11MA1719Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:21:0315
2MC183Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:21:2931
5MB192Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:3822
12MA206Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:21:3914
13MA21141Šutera JosefAtletika Polička7900:21:4413
2MJ22134Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:21:4731
3MJ2340Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:21:4827
3MC24144Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:4827
6MB25133Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:21:5620
4MJ2690Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:22:2024
4MC27126Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:22:3324
7MB2870Donát VáclavSokol Hylváty6500:22:3419
8MB29116Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:22:4118
9MB30119Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:23:0517
14MA3188Nechvíl LukášChoceň8300:23:1212
10MB32117Zachař JiříSruby7200:23:3616
1ZA331Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:4135
15MA34107Pátek MichalKOB Choceň8600:23:5011
1MD3513Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:23:5335
2MD3657Hájek FrantišekFGT Stolany4900:23:5531
16MA37145Nepraš Vladimír-9100:24:2710
5MJ38128Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:24:3822
5MC3971Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:4722
3MD4031Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:24:4927
11MB4161Sedláček RomanLanškroun6400:24:5115
17MA42108Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:24:559
18MA43146Kalous PetrSK Žamberk7700:25:048
6MJ4480Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:25:1020
6MC4518Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:1920
2ZA46106Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:25:2631
1ZB4720Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:25:3535
19MA4897Künzel DrahomírTJ Svitavy7600:25:427
12MB4976Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:25:5914
2ZB50148Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:26:1431
7MJ51139Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:1819
3ZA52136Lauterbachová LucieLíšnice8100:26:3027
7MC5379Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:26:3119
4MD5481Leszkow PetrMK Hlinsko4400:26:4324
5MD55123Vodička JanSK Salix Grymov4500:26:5022
1ZC5660Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:26:5135
13MB57101Belobrad IvanŽamberk6600:27:0113
8MJ5854Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:27:2018
6MD5956Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:2120
3ZB60103Černá MarkétaLanškroun7000:27:3327
20MA61131Roleček MilanPěčín7600:27:396
21MA6237Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:425
7MD63140Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:4519
8MC64125Hodek RomanSokol Kunvald6000:27:5118
14MB65138Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:27:5412
15MB66120Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:5511
4ZA6735Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:1024
9MC68143Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:1217
22MA69149Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:28:234
5ZA7026Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:3322
16MB71137Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:3510
1ME724Marek FrantišekSK Hronov4100:28:4135
23MA7352Kallista Jan-7900:28:453
2ZC7417Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:4731
6ZA75132Koutská PetraJavornice8700:28:5620
24MA76112Marhold LubošHorní Jelení7700:29:082
3ZC77147Jirásková EvaLanškroun6400:29:3627
8MD7836Leszkow JosefMK Hlinsko5100:29:4318
4ZB79118Popovová MartinaSNB Praha7400:29:5324
9MD8083Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:0317
7ZA8198Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:0719
17MB82127Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:30:109
1ZD8311Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:30:1635
10MC8450Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:30:2016
10MD8530Tučný JanMK Pardubice4700:30:2916
5ZB8664Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:30:3722
6ZB87135Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:4420
8ZA88142Růžičková KateřinaLibochovice8300:30:4418
1ZJ8941Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:30:5435
9MJ9053Kallista DanielNew York9500:30:57-
2ME915Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:30:5831
11MD9284Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:31:3015
4ZC93122Tovaryšová HanaSK Přerov6100:31:3624
3ME9489Bielčik JindřichLichkov4000:32:1727
7ZB9515Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:2019
2ZD9614Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:3731
8ZB9749Hrušková Darina-7500:32:5518
10MJ987Macek JanLitovel9300:33:0417
3ZD998Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:33:1527
9ZA10087Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:33:2417
5ZC101100Klaclová RenataČeská Třebová5800:33:2922
12MD102129Bělka JaroslavLRS Vyškov5200:33:4814
4ME10323Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:34:5424
5ME104124Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:5822
6ME105121Kousal OldřichSK Přerov3800:35:0220
4ZD10647Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:1224
6ZC10786Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:2220
13MD10833Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:0713
2ZJ109113Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:37:0631
18MB110114Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:068
7ZC11199Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:3219
14MD11248Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:5412
8ZC11325Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:0918
15MD11492Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:39:1711
11MC115130Wendlig MiroslavLuková5300:39:4315
12MC116115Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:40:0214
5ZD11791Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:40:0522
9ZC11862Sedláčková HedvikaLanškroun6600:40:2017
6ZD11932Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:42:3820
7ME12094Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:3119

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

byla jsem zde poprvé , super
heda.sedlackova
Není co vytknout, navíc občerstvení a pivo po sprše na 110%, spokojenost .... mohlo tedy méně svítit sluničko, ale příští rok to pořadatelé určitě vychytají :)
roman.sedlacek
Super krásná fotogalerie . Krásný zážitek z nedělního dopoledne. Dál nebyl již čas. Co se týká občerstvení, tak snad jen ty sušenky mi chyběly..
turistickybezec
Vedle 110% organizace je právě to tradiční sluníčko důvodem, proč na tento závod skoro každý rok jezdím...
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód