Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

3.7.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 3.7.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

před budovou VDA, Česká Třebová
10.00 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin v budově VDA

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Celá trať vede po silnici z města Česká Třebová alejí Maxe Švabinského až na Kozlovský kopec.
Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m

Kategorie:

Junioři - 19 let a mladší
Muži A - 20-39 let
Muži B - 40-49 let
Muži C - 50-59 let
Muži D - 60 let a starší
Juniorky - 19 let a mladší
Ženy A - 20-34 let
Ženy B - 35-49 let
Ženy C - 50 let a starší

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v kategorii Muži A: 500,- 300,- 200,- 100,-, v ostatních kategoriích 300,- 200,- 100,-.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ubytování:

Ze soboty 2. 7. na neděli 3. 7. 2005 v tělocvičně VDA ve vlastních spacích pytlích.

Kontakt:

Iscarex team
Moravská 340
Česká Třebová
560 02
tel.: 465 530 214
fax: 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2597

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5319
Šimůnek Jan8218
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4817
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Kalous Petr7716
Horáček Michal7516
Mannlová Jana8015
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Tučný Jan4713
Javůrek Jiří4813
Razým Jan5713
Vodička Jan4513
Sedlák Jiří5812
Zajíc Jakub8912
Krupička Miroslav5312
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Bielčik Jindřich4012
Červ Miloslav5012
Merta Jaroslav3511
Doleček Josef7911
Wendlig Miroslav5311
Leszkow Petr4411
Borek Petr7011
Matyášová Jana6511
Jelínek Matěj4210
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Stránská Adéla9110
Vítek Miroslav7210
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710
Král Josef4010
Kostřicová Blanka6110
Novotný Jiří4510
Šrutek Stanislav5810
Kubíček Jan8710
Hanuš Petr6410
Kolínek František569

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1310Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:20:1435
2MJ1484Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:2231
3MJ18124Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:20:4027
4MJ1995Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:4124
5MJ21117Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:20:4322
6MJ22111Kristejn LukášKlub biatloNU Letohrad8900:20:5120
7MJ37109Exler OndřejKlub biaTLONU Letohrad9000:22:0219
8MJ4096Večeře TomášAtletika Polička9000:22:1918
9MJ49108Šlofar JanKlub BIATLONU OEZ Letohrad8700:23:0217
10MJ52107Faltus LukášKlub BIATLONU OEZ Letohrad9000:23:1616
11MJ53131Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:23:2015
12MJ60118Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:24:0214
13MJ6269Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:24:1013
14MJ7178Siegel JosefAC Choceň8600:24:5512
15MJ83110Novotný JanKlub biatLONU Letohrad9000:26:0111
16MJ115133Vytlačil MarekČeská Třebová9100:29:2910
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Krupička RobertSaucony Team7800:17:2935
2MA283Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:0231
3MA366Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:3127
4MA418Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:18:4324
5MA511Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:0022
6MA6132Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:19:1820
7MA712Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:2319
8MA930Dobšíček PavelSK Hronov8000:19:3318
9MA1142Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:19:5917
10MA1217Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:20:0916
11MA1574Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:20:2415
12MA16105Hradecký PetrKlub BIATLONU OEZ Letohrad8500:20:2914
13MA2054Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:20:4113
14MA2316Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:20:5212
15MA24136Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:21:0011
16MA25103Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:0410
17MA2741Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:21:099
18MA2888Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:21:108
19MA3050Bielčik PetrLichkov7100:21:227
20MA3192Novotný JiříKateřinky7100:21:336
21MA3239Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:21:355
22MA39126Vála JosefČeská Třebová7300:22:164
23MA4159Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:233
24MA4713Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:542
25MA7355Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:25:061
26MA77125Kolář PetrČeská Třebová6700:25:291
27MA91135Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:26:391
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB84Poduška JosefMK Kladno6200:19:2435
2MB1080Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:3731
3MB1776Siegel JosefAC Choceň5800:20:3827
4MB26116Orlich PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6100:21:0824
5MB34115Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:4322
6MB3643Zatloukal MarekKopečkáři6500:22:0120
7MB4282Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:22:2819
8MB4381Drážný LadislavTatran Písařov5900:22:3218
9MB4463Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:22:4017
10MB4553Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:22:4416
11MB50123Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:23:0815
12MB5565Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:3014
13MB5652Sedlák JiříPřelouč5800:23:3413
14MB5747Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:5312
15MB612Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:24:07-
16MB631Pečenka LiborKHB Radegast6100:24:1611
17MB6949Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:24:4310
18MB748Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:25:139
19MB7570Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:228
20MB81129Pecháček VratislavZDH Svinná6000:25:507
21MB8793Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:26:226
22MB10821Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:28:575
23MB13048Přívětivý JiříBranky6100:34:014
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2934Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:1735
2MC3390Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:21:3731
3MC3533Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:4627
4MC385Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:22:1024
5MC4679Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:5222
6MC5140Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:23:1420
7MC6524Smola JosefMKS Ostrava5100:24:2119
8MC6786Flegl VlastimilBrtev5300:24:3418
9MC6819Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:24:3717
10MC7068Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:5116
11MC76127Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:2215
12MC82130Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:25:5014
13MC8456Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:26:0613
14MC8571Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:1412
15MC8926Mifek JiříAZUB Chrudim5400:26:2911
16MC9499Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5200:26:5710
17MC9864Tučný JanMK Pardubice4700:27:329
18MC10260Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:438
19MC10475Volf BřetislavLanškroun5200:28:147
20MC107134Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:556
21MC11315Leszkow JosefMK Hlinsko5100:29:225
22MC11862Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:544
23MC13373Krejčí JosefFrýdek Místek4900:35:343
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5414Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:2635
2MD793Marek FrantišekČervený Kostelec4100:25:3331
3MD9046Bielčik JindřichLichkov4000:26:3227
4MD9944Herbst ManfredJeseník4100:27:3724
5MD1016Jelínek MatějHradec Králové4200:27:4122
6MD103119Linhart MilošAC Náchod4400:28:0620
7MD10561Lech JiříPLKI Tým Brno3700:28:3119
8MD10672Fejgl ZdeněkSK TiS VILHELM Frýdek Místek4200:28:4518
9MD11135Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:29:0735
10MD11422Leheček AntonínAVC Praha3100:29:2331
11MD117100Novotný JiříKB Letohrad4500:29:4417
12MD12145Merta JaroslavFenix Jeseník3500:30:3627
13MD127128Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:32:3824
14MD13151Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:1422
15MD13623Domanský IvoAVC Praha3800:43:5916
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ489Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:22:5535
2ŽJ6627Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě8700:24:3031
3ŽJ9597Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:5827
4ŽJ97112Davidová RomanaKlub biatlonu OEZ Letohrad9000:27:2724
5ŽJ10057Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:3822
6ŽJ11032Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:0720
7ŽJ119113Levá NikolaKlub biatlonu OEZ Letohrad9000:30:2019
8ŽJ122114Lipenská RadkaKlub biatlonu OEZ Letohrad9000:30:4818
9ŽJ12429Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:30:5917
10ŽJ12528Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:2916
11ŽJ128104Hejdušková AdrianaKlub BIATLONU OEZ Letohrad9000:33:2715
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA58102Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:5335
2ZA64106Bečková LucieKlub BIATLONU OEZ Letohrad8100:24:2031
3ZA7236Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:5827
4ZA7891Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:25:3124
5ZA8038Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:3822
6ZA8658Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:1520
7ZA8825Stillnerová VěraChrudim8100:26:2819
8ZA9389Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:4118
9ZA116120Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:3717
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB92101Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:4135
2ZB9631Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:1131
3ZB12077Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:30:2227
4ZB12394Klimešová AlenaBukovice6300:30:5724
5ZB12987Melichová MiloslavaSvatobor5600:33:4022
6ZB13537Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:40:5420
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5920Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:23:5735
2ŽC109121Janečková AnežkaAK Zlín4700:29:0231
3ŽC112122Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:1227
4ŽC12698Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:32:0624
5ŽC1327Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:3622
6ŽC13467Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:37:3220
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Krupička RobertSaucony Team7800:17:2935
2MA283Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:0231
3MA366Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:3127
4MA418Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:18:4324
5MA511Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:0022
6MA6132Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:19:1820
7MA712Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:2319
1MB84Poduška JosefMK Kladno6200:19:2435
8MA930Dobšíček PavelSK Hronov8000:19:3318
2MB1080Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:3731
9MA1142Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:19:5917
10MA1217Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:20:0916
1MJ1310Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:20:1435
2MJ1484Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:2231
11MA1574Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:20:2415
12MA16105Hradecký PetrKlub BIATLONU OEZ Letohrad8500:20:2914
3MB1776Siegel JosefAC Choceň5800:20:3827
3MJ18124Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:20:4027
4MJ1995Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:4124
13MA2054Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:20:4113
5MJ21117Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:20:4322
6MJ22111Kristejn LukášKlub biatloNU Letohrad8900:20:5120
14MA2316Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:20:5212
15MA24136Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:21:0011
16MA25103Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:0410
4MB26116Orlich PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6100:21:0824
17MA2741Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:21:099
18MA2888Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:21:108
1MC2934Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:1735
19MA3050Bielčik PetrLichkov7100:21:227
20MA3192Novotný JiříKateřinky7100:21:336
21MA3239Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:21:355
2MC3390Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:21:3731
5MB34115Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:4322
3MC3533Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:4627
6MB3643Zatloukal MarekKopečkáři6500:22:0120
7MJ37109Exler OndřejKlub biaTLONU Letohrad9000:22:0219
4MC385Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:22:1024
22MA39126Vála JosefČeská Třebová7300:22:164
8MJ4096Večeře TomášAtletika Polička9000:22:1918
23MA4159Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:233
7MB4282Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:22:2819
8MB4381Drážný LadislavTatran Písařov5900:22:3218
9MB4463Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:22:4017
10MB4553Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:22:4416
5MC4679Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:5222
24MA4713Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:542
1ŽJ489Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:22:5535
9MJ49108Šlofar JanKlub BIATLONU OEZ Letohrad8700:23:0217
11MB50123Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:23:0815
6MC5140Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:23:1420
10MJ52107Faltus LukášKlub BIATLONU OEZ Letohrad9000:23:1616
11MJ53131Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:23:2015
1MD5414Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:2635
12MB5565Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:3014
13MB5652Sedlák JiříPřelouč5800:23:3413
14MB5747Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:5312
1ZA58102Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:5335
1ŽC5920Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:23:5735
12MJ60118Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:24:0214
15MB612Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:24:07-
13MJ6269Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:24:1013
16MB631Pečenka LiborKHB Radegast6100:24:1611
2ZA64106Bečková LucieKlub BIATLONU OEZ Letohrad8100:24:2031
7MC6524Smola JosefMKS Ostrava5100:24:2119
2ŽJ6627Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě8700:24:3031
8MC6786Flegl VlastimilBrtev5300:24:3418
9MC6819Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:24:3717
17MB6949Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:24:4310
10MC7068Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:5116
14MJ7178Siegel JosefAC Choceň8600:24:5512
3ZA7236Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:5827
25MA7355Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:25:061
18MB748Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:25:139
19MB7570Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:228
11MC76127Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:2215
26MA77125Kolář PetrČeská Třebová6700:25:291
4ZA7891Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:25:3124
2MD793Marek FrantišekČervený Kostelec4100:25:3331
5ZA8038Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:3822
20MB81129Pecháček VratislavZDH Svinná6000:25:507
12MC82130Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:25:5014
15MJ83110Novotný JanKlub biatLONU Letohrad9000:26:0111
13MC8456Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:26:0613
14MC8571Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:1412
6ZA8658Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:1520
21MB8793Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:26:226
7ZA8825Stillnerová VěraChrudim8100:26:2819
15MC8926Mifek JiříAZUB Chrudim5400:26:2911
3MD9046Bielčik JindřichLichkov4000:26:3227
27MA91135Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:26:391
1ZB92101Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:4135
8ZA9389Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:4118
16MC9499Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5200:26:5710
3ŽJ9597Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:5827
2ZB9631Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:1131
4ŽJ97112Davidová RomanaKlub biatlonu OEZ Letohrad9000:27:2724
17MC9864Tučný JanMK Pardubice4700:27:329
4MD9944Herbst ManfredJeseník4100:27:3724
5ŽJ10057Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:3822
5MD1016Jelínek MatějHradec Králové4200:27:4122
18MC10260Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:438
6MD103119Linhart MilošAC Náchod4400:28:0620
19MC10475Volf BřetislavLanškroun5200:28:147
7MD10561Lech JiříPLKI Tým Brno3700:28:3119
8MD10672Fejgl ZdeněkSK TiS VILHELM Frýdek Místek4200:28:4518
20MC107134Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:556
22MB10821Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:28:575
2ŽC109121Janečková AnežkaAK Zlín4700:29:0231
6ŽJ11032Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:0720
9MD11135Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:29:0735
3ŽC112122Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:1227
21MC11315Leszkow JosefMK Hlinsko5100:29:225
10MD11422Leheček AntonínAVC Praha3100:29:2331
16MJ115133Vytlačil MarekČeská Třebová9100:29:2910
9ZA116120Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:3717
11MD117100Novotný JiříKB Letohrad4500:29:4417
22MC11862Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:544
7ŽJ119113Levá NikolaKlub biatlonu OEZ Letohrad9000:30:2019
3ZB12077Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:30:2227
12MD12145Merta JaroslavFenix Jeseník3500:30:3627
8ŽJ122114Lipenská RadkaKlub biatlonu OEZ Letohrad9000:30:4818
4ZB12394Klimešová AlenaBukovice6300:30:5724
9ŽJ12429Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:30:5917
10ŽJ12528Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:2916
4ŽC12698Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:32:0624
13MD127128Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:32:3824
11ŽJ128104Hejdušková AdrianaKlub BIATLONU OEZ Letohrad9000:33:2715
5ZB12987Melichová MiloslavaSvatobor5600:33:4022
23MB13048Přívětivý JiříBranky6100:34:014
14MD13151Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:1422
5ŽC1327Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:3622
23MC13373Krejčí JosefFrýdek Místek4900:35:343
6ŽC13467Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:37:3220
6ZB13537Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:40:5420
15MD13623Domanský IvoAVC Praha3800:43:5916

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 94%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 96%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Je poznat, když závod pořádají běžci co sami kopečkují:-).
sport
Běh z kategorie lehkých, ale i ty jsou nutné. Je vidět, že ho organizují profíci. Dík za takový závod vám všem kolem Jendy v Iscarexu a ahoj příště!
zdefe
Radost z běhání mi kazí plný silniční provoz. Zabezpečení závodu bylo velmi dobré.
estilo
Musím souhlasit , že jde o jeden z nejlépe zorganizovaných závodů v ČP. Každý rok se ho rád zučasnuju.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód