Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Královský běh Kujebinou

21.9.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 21.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Jungmannovy sady, Vysoké Mýto
10:20 - 13:00 hodin

Přihlášky

od 9:20 v ZŠ Javornického ve Vysokém Mýtě

Startovné

Dětské kategorie, pivní běh, hobby běh 30 Kč
Hlavní závod na 5 km: 80 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km a méně

Ceny pro vítěze

Pro prvních pět v kategorii muži A finanční odměny: 1. 1200 Kč, 2. 800 Kč, 3. 600 Kč, 4. 500 Kč, 5. 300 Kč
Ženy - finanční odměny jsou udělovány bez ohledu na kategorii: 1. 800 Kč, 2. 600 Kč, 3. 400 Kč
Žákovské a veteránské kategorie medaile/plakety - drobné věcné ceny.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://ac-vysoke-myto.webnode.cz/kralovsky-beh-kujebinou/

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
19.9.2004Královský běh Kujebinou108
22.9.20021. ročník, Královský běh Kujebinou10

Statistika závodu Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2240

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7212
Marek Jiří4311
Frydrychová Eliška0111
Vondra Vojtěch9810
Kopecký Libor5610
Šimůnková Pavla7710
Kouřil Tomáš9310
Kopecký Jan9010
Doskočil Jan9710
Kozáková Denisa799
Šafář Jaroslav519
Smolák Petr949
Matyášová Jana659
Gregora Filip029
Nechvíl Petr919
Smoláková Alexandra989
Boháč Bonifác018
Smoláková Valérie938
Bielčik Jindřich408
Brychta Jakub088
Borková Agáta028
Mlynář Vojtěch988
Zenkl Adam958
Zachař Jiří728
Razým Jan578
Keprtová Miloslava488
Brádle Václav377
Ducháček Bedřich597
Pokorný Milan647
Razým Lukáš797
Šimůnek Jan827
Řemínek Matěj867
Borek Petr707
Dudycha Jakub057
Stránská Adéla917
Krátká Anna697
Marholdová Aneta077
Smoláková Jiřina697
Šimůnek Jan037
Borek Viktor047
Smoláková Dominika007
Spilko Zdeněk647
Stránská Michaela977
Boháč Pankrác067
Martincová Kristýna937
Nechvílová Miroslava607
Gregorová Monika007
Jirásková Eva647
Doskočilová Eliška007
Krsek Jaroslav516

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C119Šafr VítMŠ Pod Smrkem0900:00:19-
2C1210Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:20-
2C1211Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:20-
4C1412Marhold DanielHorní Jelení0900:00:21-
5C1513Holub DavidAC Vysoké Mýto0900:00:22-
6C1614Tošovský JakubAC Vysoké Mýto0900:00:24-
7C1715Miler ŠtěpánVysoké Mýto1000:00:25-
8C11116Čihák Jan MikolášVraclav1000:00:29-
9C11517Duchoslav LukášCerekvice1100:00:34-
10C11618Kořínek JáchymSokol Vysoké Mýto1100:00:36-
11C11719Bartoš PatrikVysoké Mýto1100:00:37-
12C11820Vacek AntonínVysoké Mýto1100:00:38-
13C11921Razým MatyášVencl Tým Ústí nad Orlicí1100:00:42-
14C12022Dejdar VildaAC Vysoké Mýto1200:01:01-
14C12023Novák KryštofVysoké Mýto1100:01:01-
16C12224Münster MatoušVysoké Mýto1100:01:07-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D171Dundová EmaHradec Králové0900:00:25-
1D172Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:25-
3D1103Kurková AnnaTisová1000:00:26-
4D1124Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:30-
5D1135Sotonová AdélaMŠ Slunečná1100:00:31-
5D1136Mikysková EvaMŠ Slunečná1100:00:31-
7D1237Kopecká EliaVysoké Mýto1200:01:10-
8D1248Kurková AndreaSokol Tisová1300:01:26-
Chlapci 6-7 let (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2133Mlynář MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0700:00:37-
2C2234Kurka OndřejTisová0700:00:39-
3C2335Bryška TomášAtletika Svitavy0700:00:41-
3C2336Hejkrlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:00:41-
5C2537Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:43-
5C2538Bartoš KryštovBrno0700:00:43-
7C2739Bartoš JáchymAC Vysoké Mýto0700:00:45-
8C2840Marhold JanChoceň0800:00:47-
8C2841Pytlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:00:47-
10C21042Vyhnálek JakubAC Vysoké Mýto0800:00:48-
11C21143Razým DanielVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:00:54-
11C21144Wahl JakubAC Vysoké Mýto0800:00:54-
13C21345Miler MatyášAC Vysoké Mýto0800:00:55-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2125Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:46-
1D2126Paulusová NicoleAC Vysoké Mýto0700:00:46-
3D2327Nimshausová HelenaZŠ Jiráskova0800:00:48-
4D2428Kořínková EmaAC Vysoké Mýto0800:00:49-
5D2529Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:00:52-
6D2630Holubová NelaAC Vysoké Mýto0700:00:53-
7D2731Podzimková EliškaMŠ Kamarádi0800:00:59-
8D2832Kahre MelindaAC Vysoké Mýto0800:01:00-
Nejmladší žáci I (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1155Boháč PankrácAC Choceň0600:02:31108,46
2M1256Flídr AdamAC Vysoké Mýto0500:02:4195,77
2M1257Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:02:4195,77
2M1258Paulus PavelZŠ Javornického0500:02:4195,77
5M1759Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:02:4788,16
6M1860Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:02:5281,82
7M11061Rozlivka AdamZŠ Jiráskova0600:02:5380,55
8M11162Nespěšný FilipAC Vysoké Mýto0500:02:5972,94
9M11263Strejček VítVysoké Mýto0500:03:0170,40
10M11364Nimzhaus ViktorAC Vysoké Mýto0500:03:0367,86
11M11465Tláskal TadeášAC Vysoké Mýto0500:03:0466,60
12M11766Padevět RadekZŠ Javornického0600:03:2046,30
13M11867Sotona JanZŠ Jiráskova0500:03:2342,49
Nejmladší žákyně I (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1546Hamplová TerezaOstrov0500:02:42105,21
2Z1647Kumpoštová AndreaISCAREX Junior Team Č.Třebová0500:02:45101,60
3Z1848Podzimková KláraAC Vysoké Mýto0500:02:5293,19
4Z11549Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:0676,35
5Z11650Bartošová NatálieBrno0500:03:1763,13
6Z11851Límová DominikaAC Vysoké Mýto0500:03:2355,91
7Z12052Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:2751,10
8Z12153Dvořáková MichaelaAC Vysoké Mýto0600:03:3837,88
9Z12254Mikysková KateřinaAC Vysoké Mýto0600:03:5023,45
Nejmladší žáci II (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2276Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:27101,60
2M2577Spilko DanielAC Vysoké Mýto0400:03:2999,68
3M2778Dvořáček DavidVysoké Mýto0300:03:3098,72
4M2879Brzlínek LukášAC Vysoké Mýto0300:03:3395,85
5M2980Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:3891,05
6M21081Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:4485,30
7M21182Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:4683,39
8M21283Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5277,64
9M21384Miler AdamAC Vysoké Mýto0400:03:5871,88
10M21585Čihák MatějAC Vysoké Mýto0400:04:1357,51
11M21786Votřel TomášVysoké Mýto0300:04:2744,09
Nejmladší žákyně II (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2168Serbousková SáraIscarex junior Team ČT0400:03:26100,97
2Z2269Burešová MarkétaIscarex junior Team ČT0400:03:27100,00
3Z2470Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:03:2899,03
4Z2571Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:2998,07
5Z21472Tejkalová MarikaAC Vysoké Mýto0300:04:0662,32
6Z21673Macková DenisaTisová0400:04:2048,79
7Z21874Petrová ElenVysoké Mýto0400:04:5415,94
8Z21975Dostálová HanaÚstí nad Orlicí0400:05:233,00
Mladší žáci (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31100Boháč BonifácAC Choceň0100:04:56110,86
2M32101Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:02107,03
3M310102Šalda MarekAC Vysoké Mýto0200:05:4182,11
4M313103Junek JanVysoké Mýto0200:05:5275,08
4M313104Hájek OndřejBrandýs nad Orlicí0200:05:5275,08
6M325105Tejkal OndřejAC Vysoké Mýto0200:07:0925,88
Mladší žákyně (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3387Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v OH0200:05:05103,01
2Z3488Frydrychová EliškaAC Choceň0100:05:1099,78
3Z3589Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:1497,20
4Z3990Řeháková NatálieAC Vysoké Mýto0200:05:3186,22
5Z31191Spilková AnetaAC Vysoké Mýto0100:05:4775,89
6Z31292Hořeňovská KarolínaAC Vysoké Mýto0200:05:5073,95
7Z31593Viktorinová AnetaAC Vysoké Mýto0200:05:5372,01
8Z31694Netolilcká TerezaAC Vysoké Mýto0200:05:5670,08
9Z31895Čápová DanielaBJB Vysoké Mýto0200:06:0166,85
10Z31996Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:0266,20
11Z32197Čiháková MarieZŠ Jirásková0100:06:3842,95
12Z32398Adámková AneškaAC Vysoké Mýto0200:07:0128,09
12Z32399Strejčková NelliAC Vysoké Mýto0200:07:0128,09
Starší žáci (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41113Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:36104,91
2M43114Hamid AmirAC Vysoké Mýto0000:08:48100,38
3M44115Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto9900:09:0394,71
4M45116Gregora JanActivity Lanškroun0000:09:2885,26
5M46117Moravec JakubJM Team Letohrad9900:09:5873,91
6M47118Křivohlávek JanAC Vysoké Mýto9900:10:4058,03
Starší žákyně (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46106Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:05:17102,70
2Z47107Hlávková LenkaAC Choceň0000:05:18102,07
3Z48108Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:2995,23
4Z417109Hájková KateřinaAC Vysoké Mýto9900:05:5777,80
5Z420110Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:1665,98
6Z422111Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:06:4448,55
7Z426112Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:07:2224,90
Dorostenci (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51122Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:03102,43
2M52123Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:1099,88
3M53124Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:1697,70
4M54125Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:09:5782,78
Dorostenky (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52119Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:41143,62
2Z58120Víšková NatálieAC Vysoké Mýto9800:12:1379,99
3Z59121Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:12:2576,39
Muži A 18-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1149Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:16:00106,65
2MA2150Zenkl AdamSSK Vítkovice9500:16:19135,32
3MA3151Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:16:28101,01
4MA4152Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:17:1192,35
5MA5153Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:18:0481,67
6MA6154Kořínek TomášVysoké Mýto8200:18:1180,26
7MA7155Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:1379,86
8MA9156Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:18:5771,00
9MA10157Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:18:5870,80
10MA13158Borovec AlexandrChoceň7600:19:1467,57
11MA27159Stodola MartinJK Bučina8300:21:3040,18
12MA28160Sejpka MartinVysoké Mýto9200:21:3638,97
13MA30161Pešina JanFTC Vysoké Mýto8900:21:3838,57
14MA32162Dostál JiříMostek8600:22:0133,94
15MA35163Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:22:2329,51
16MA36164Koudelka VojtěchAC Mladá Boleslav8100:22:2429,31
17MA38165Dunda MichalABC Hradec Králové8100:22:2928,30
18MA41166Firkušný MartinSmiřice8200:22:4824,47
19MA47168Marhold LubošHorní Jelení7700:23:1519,03
19MA47167Němeček MichalHC Kujebáci9000:23:1519,03
21MA49169Vlach AntonínHorní Jelení9500:23:1964,68
22MA57170Kořínek JiříBečva Vsetín8500:24:313,73
23MA64171Nasku PetrVysoké Mýto7500:26:093,00
24MA67172Boháč JeronýmMěstské lesy Vysoké Mýto9400:27:013,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8173Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:18:15107,27
2MB11174Hejl RadekLetohrad7200:19:0299,00
3MB14175Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:3293,72
4MB17176Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:4291,96
5MB21177Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:1785,80
6MB24178Belobrad IvanŽamberk6600:20:5079,99
7MB36179Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:2463,45
8MB45180Kalousek JanSKP Hvězda Pardubice7100:23:0456,41
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12181Louda PetrAC Česká Lípa6400:19:04106,05
2MC18182Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:19:5597,40
3MC19183Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:20:0096,55
4MC22184Krátký LubošLanškroun6200:20:1993,33
5MC23185Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:4089,77
6MC28186Sedlák JiříPřelouč5800:21:3680,28
7MC33187Kalous Tomᚎamberk6400:22:0675,19
8MC42188Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:5167,56
9MC54189Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:4358,75
10MC58190Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:24:3250,44
11MC59191Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:4648,06
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD31192Krsek JaroslavSMC FORT Ústí nad Orlicí5100:21:45103,96
2MD34193Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:1599,45
3MD39194Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:22:3496,59
4MD44195Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:0192,54
5MD46196Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:1091,19
6MD62197Dušek JanTJ Sokol Verměřovice5100:25:1971,81
7MD63198Vilhelm VáclavPřívrat5100:25:5366,70
8MD65199Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:1164,00
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME72200Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:19116,90
2ME73201Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:30:35108,99
3ME77202Brych JiříTJ Liga 100 Hradec Králové4000:36:1074,12
Ženy A 18-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14126Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:19:32119,07
2ZA16127Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:33124,23
3ZA50128Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:2888,86
4ZA52129Chytková BarboraAC Vysoké Mýto9600:23:3980,93
5ZA53130Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:4186,91
6ZA56131Marholdová LucieChoceň8300:24:1082,56
7ZA61132Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:5875,36
8ZA66133Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:26:3560,82
9ZA68134Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:27:2153,92
10ZA70135Houdková KristýnaPomezí8500:28:3442,97
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19136Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:00116,89
2ZB40137Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:3792,93
3ZB43138Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:22:5590,18
4ZB51139Dostálová PetraLanškroun7800:23:3584,08
5ZB55140Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:0978,89
6ZB74141Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:3819,53
7ZB75142Dvořáková MichaelaPomezí7500:30:4119,07
Ženy C 45 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC25143Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:00112,08
2ZC26144Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:21:06111,19
3ZC60145Jirásková EvaLanškroun6400:24:5776,73
4ZC69146Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:15102,39
5ZC71147Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:5697,61
6ZC76148Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:34:423,00
Hobby Muži (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HM1203Zachař JiříSruby7200:12:43-
2HM2204Slabý JanTVOJE MÁMA9000:12:56-
3HM3205Boháč BonifácAC Choceň0100:13:07-
4HM4206Viktorin MartinFalcon Kickbox Vysoké Mýto9700:13:24-
5HM5207Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:13:54-
6HM6208Boháč PankrácAC Choceň0600:13:55-
7HM8209Miler MichalSokol Klášterec nad Orlicí7400:14:50-
8HM9210Kurka ČendaFTC Tisová8000:14:51-
9HM10211Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:14:51-
10HM11212Spilko OndřejVysoké Mýto9800:14:58-
11HM12213Spilko DanielAC Vysoké Mýto0400:15:12-
12HM19214Strejček VítAC Vysoké Mýto0500:18:20-
13HM20215Chlup TomášActivity Lanškroun0000:18:30-
14HM24216Gregora JanActivity Lanškroun0000:19:07-
Hobby Ženy (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HZ7217Rolečková EvaVysoké Mýto7100:14:16-
2HZ13218Kurková RadkaSokol Tisová7800:16:07-
3HZ14219Milerová VěraPěvecký sbor Otakar7800:16:49-
4HZ15220Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:16:59-
5HZ16221Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:17:00-
6HZ17222Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:18:12-
7HZ18223Kurková MonikaTJ Sokol Tisová8000:18:17-
8HZ21224Dianová LucieZŠ Jiráskova8700:18:57-
9HZ22225Strejčková NelliAC Vysoké Mýto0200:18:59-
10HZ23226Junková PetraVysoké Mýto7200:19:04-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C119Šafr VítMŠ Pod Smrkem0900:00:19-
2C1211Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:20-
2C1210Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:20-
4C1412Marhold DanielHorní Jelení0900:00:21-
5C1513Holub DavidAC Vysoké Mýto0900:00:22-
6C1614Tošovský JakubAC Vysoké Mýto0900:00:24-
7C1715Miler ŠtěpánVysoké Mýto1000:00:25-
1D171Dundová EmaHradec Králové0900:00:25-
1D172Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:25-
3D1103Kurková AnnaTisová1000:00:26-
8C11116Čihák Jan MikolášVraclav1000:00:29-
4D1124Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:30-
5D1136Mikysková EvaMŠ Slunečná1100:00:31-
5D1135Sotonová AdélaMŠ Slunečná1100:00:31-
9C11517Duchoslav LukášCerekvice1100:00:34-
10C11618Kořínek JáchymSokol Vysoké Mýto1100:00:36-
11C11719Bartoš PatrikVysoké Mýto1100:00:37-
12C11820Vacek AntonínVysoké Mýto1100:00:38-
13C11921Razým MatyášVencl Tým Ústí nad Orlicí1100:00:42-
14C12023Novák KryštofVysoké Mýto1100:01:01-
14C12022Dejdar VildaAC Vysoké Mýto1200:01:01-
16C12224Münster MatoušVysoké Mýto1100:01:07-
7D1237Kopecká EliaVysoké Mýto1200:01:10-
8D1248Kurková AndreaSokol Tisová1300:01:26-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2125Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:46-
1D2126Paulusová NicoleAC Vysoké Mýto0700:00:46-
3D2327Nimshausová HelenaZŠ Jiráskova0800:00:48-
4D2428Kořínková EmaAC Vysoké Mýto0800:00:49-
5D2529Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:00:52-
6D2630Holubová NelaAC Vysoké Mýto0700:00:53-
7D2731Podzimková EliškaMŠ Kamarádi0800:00:59-
8D2832Kahre MelindaAC Vysoké Mýto0800:01:00-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2133Mlynář MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0700:00:37-
2C2234Kurka OndřejTisová0700:00:39-
3C2335Bryška TomášAtletika Svitavy0700:00:41-
3C2336Hejkrlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:00:41-
5C2537Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:43-
5C2538Bartoš KryštovBrno0700:00:43-
7C2739Bartoš JáchymAC Vysoké Mýto0700:00:45-
8C2840Marhold JanChoceň0800:00:47-
8C2841Pytlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:00:47-
10C21042Vyhnálek JakubAC Vysoké Mýto0800:00:48-
11C21143Razým DanielVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:00:54-
11C21144Wahl JakubAC Vysoké Mýto0800:00:54-
13C21345Miler MatyášAC Vysoké Mýto0800:00:55-
Trať 0,72 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1155Boháč PankrácAC Choceň0600:02:31108,46
2M1257Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:02:4195,77
2M1258Paulus PavelZŠ Javornického0500:02:4195,77
2M1256Flídr AdamAC Vysoké Mýto0500:02:4195,77
1Z1546Hamplová TerezaOstrov0500:02:42105,21
2Z1647Kumpoštová AndreaISCAREX Junior Team Č.Třebová0500:02:45101,60
5M1759Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:02:4788,16
6M1860Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:02:5281,82
3Z1848Podzimková KláraAC Vysoké Mýto0500:02:5293,19
7M11061Rozlivka AdamZŠ Jiráskova0600:02:5380,55
8M11162Nespěšný FilipAC Vysoké Mýto0500:02:5972,94
9M11263Strejček VítVysoké Mýto0500:03:0170,40
10M11364Nimzhaus ViktorAC Vysoké Mýto0500:03:0367,86
11M11465Tláskal TadeášAC Vysoké Mýto0500:03:0466,60
4Z11549Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:0676,35
5Z11650Bartošová NatálieBrno0500:03:1763,13
12M11766Padevět RadekZŠ Javornického0600:03:2046,30
6Z11851Límová DominikaAC Vysoké Mýto0500:03:2355,91
13M11867Sotona JanZŠ Jiráskova0500:03:2342,49
7Z12052Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:2751,10
8Z12153Dvořáková MichaelaAC Vysoké Mýto0600:03:3837,88
9Z12254Mikysková KateřinaAC Vysoké Mýto0600:03:5023,45
Trať 0,98 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2168Serbousková SáraIscarex junior Team ČT0400:03:26100,97
2Z2269Burešová MarkétaIscarex junior Team ČT0400:03:27100,00
1M2276Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:27101,60
3Z2470Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:03:2899,03
2M2577Spilko DanielAC Vysoké Mýto0400:03:2999,68
4Z2571Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:2998,07
3M2778Dvořáček DavidVysoké Mýto0300:03:3098,72
4M2879Brzlínek LukášAC Vysoké Mýto0300:03:3395,85
5M2980Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:3891,05
6M21081Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:4485,30
7M21182Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:4683,39
8M21283Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5277,64
9M21384Miler AdamAC Vysoké Mýto0400:03:5871,88
5Z21472Tejkalová MarikaAC Vysoké Mýto0300:04:0662,32
10M21585Čihák MatějAC Vysoké Mýto0400:04:1357,51
6Z21673Macková DenisaTisová0400:04:2048,79
11M21786Votřel TomášVysoké Mýto0300:04:2744,09
7Z21874Petrová ElenVysoké Mýto0400:04:5415,94
8Z21975Dostálová HanaÚstí nad Orlicí0400:05:233,00
Trať 1,28 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31100Boháč BonifácAC Choceň0100:04:56110,86
2M32101Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:02107,03
1Z3387Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v OH0200:05:05103,01
2Z3488Frydrychová EliškaAC Choceň0100:05:1099,78
3Z3589Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:1497,20
1Z46106Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:05:17102,70
2Z47107Hlávková LenkaAC Choceň0000:05:18102,07
3Z48108Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:2995,23
4Z3990Řeháková NatálieAC Vysoké Mýto0200:05:3186,22
3M310102Šalda MarekAC Vysoké Mýto0200:05:4182,11
5Z31191Spilková AnetaAC Vysoké Mýto0100:05:4775,89
6Z31292Hořeňovská KarolínaAC Vysoké Mýto0200:05:5073,95
4M313104Hájek OndřejBrandýs nad Orlicí0200:05:5275,08
4M313103Junek JanVysoké Mýto0200:05:5275,08
7Z31593Viktorinová AnetaAC Vysoké Mýto0200:05:5372,01
8Z31694Netolilcká TerezaAC Vysoké Mýto0200:05:5670,08
4Z417109Hájková KateřinaAC Vysoké Mýto9900:05:5777,80
9Z31895Čápová DanielaBJB Vysoké Mýto0200:06:0166,85
10Z31996Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:0266,20
5Z420110Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:1665,98
11Z32197Čiháková MarieZŠ Jirásková0100:06:3842,95
6Z422111Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:06:4448,55
12Z32399Strejčková NelliAC Vysoké Mýto0200:07:0128,09
12Z32398Adámková AneškaAC Vysoké Mýto0200:07:0128,09
6M325105Tejkal OndřejAC Vysoké Mýto0200:07:0925,88
7Z426112Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:07:2224,90
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41113Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:36104,91
1Z52119Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:41143,62
2M43114Hamid AmirAC Vysoké Mýto0000:08:48100,38
3M44115Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto9900:09:0394,71
4M45116Gregora JanActivity Lanškroun0000:09:2885,26
5M46117Moravec JakubJM Team Letohrad9900:09:5873,91
6M47118Křivohlávek JanAC Vysoké Mýto9900:10:4058,03
2Z58120Víšková NatálieAC Vysoké Mýto9800:12:1379,99
3Z59121Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:12:2576,39
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51122Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:03102,43
2M52123Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:1099,88
3M53124Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:1697,70
4M54125Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:09:5782,78
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HM1203Zachař JiříSruby7200:12:43-
2HM2204Slabý JanTVOJE MÁMA9000:12:56-
3HM3205Boháč BonifácAC Choceň0100:13:07-
4HM4206Viktorin MartinFalcon Kickbox Vysoké Mýto9700:13:24-
5HM5207Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:13:54-
6HM6208Boháč PankrácAC Choceň0600:13:55-
1HZ7217Rolečková EvaVysoké Mýto7100:14:16-
7HM8209Miler MichalSokol Klášterec nad Orlicí7400:14:50-
8HM9210Kurka ČendaFTC Tisová8000:14:51-
9HM10211Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:14:51-
10HM11212Spilko OndřejVysoké Mýto9800:14:58-
11HM12213Spilko DanielAC Vysoké Mýto0400:15:12-
2HZ13218Kurková RadkaSokol Tisová7800:16:07-
3HZ14219Milerová VěraPěvecký sbor Otakar7800:16:49-
4HZ15220Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:16:59-
5HZ16221Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:17:00-
6HZ17222Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:18:12-
7HZ18223Kurková MonikaTJ Sokol Tisová8000:18:17-
12HM19214Strejček VítAC Vysoké Mýto0500:18:20-
13HM20215Chlup TomášActivity Lanškroun0000:18:30-
8HZ21224Dianová LucieZŠ Jiráskova8700:18:57-
9HZ22225Strejčková NelliAC Vysoké Mýto0200:18:59-
10HZ23226Junková PetraVysoké Mýto7200:19:04-
14HM24216Gregora JanActivity Lanškroun0000:19:07-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1149Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:16:00106,65
2MA2150Zenkl AdamSSK Vítkovice9500:16:19135,32
3MA3151Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:16:28101,01
4MA4152Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:17:1192,35
5MA5153Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:18:0481,67
6MA6154Kořínek TomášVysoké Mýto8200:18:1180,26
7MA7155Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:1379,86
1MB8173Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:18:15107,27
8MA9156Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:18:5771,00
9MA10157Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:18:5870,80
2MB11174Hejl RadekLetohrad7200:19:0299,00
1MC12181Louda PetrAC Česká Lípa6400:19:04106,05
10MA13158Borovec AlexandrChoceň7600:19:1467,57
1ZA14126Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:19:32119,07
3MB14175Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:3293,72
2ZA16127Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:33124,23
4MB17176Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:4291,96
2MC18182Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:19:5597,40
3MC19183Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:20:0096,55
1ZB19136Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:00116,89
5MB21177Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:1785,80
4MC22184Krátký LubošLanškroun6200:20:1993,33
5MC23185Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:4089,77
6MB24178Belobrad IvanŽamberk6600:20:5079,99
1ZC25143Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:00112,08
2ZC26144Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:21:06111,19
11MA27159Stodola MartinJK Bučina8300:21:3040,18
6MC28186Sedlák JiříPřelouč5800:21:3680,28
12MA28160Sejpka MartinVysoké Mýto9200:21:3638,97
13MA30161Pešina JanFTC Vysoké Mýto8900:21:3838,57
1MD31192Krsek JaroslavSMC FORT Ústí nad Orlicí5100:21:45103,96
14MA32162Dostál JiříMostek8600:22:0133,94
7MC33187Kalous Tomᚎamberk6400:22:0675,19
2MD34193Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:1599,45
15MA35163Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:22:2329,51
7MB36179Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:2463,45
16MA36164Koudelka VojtěchAC Mladá Boleslav8100:22:2429,31
17MA38165Dunda MichalABC Hradec Králové8100:22:2928,30
3MD39194Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:22:3496,59
2ZB40137Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:3792,93
18MA41166Firkušný MartinSmiřice8200:22:4824,47
8MC42188Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:5167,56
3ZB43138Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:22:5590,18
4MD44195Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:0192,54
8MB45180Kalousek JanSKP Hvězda Pardubice7100:23:0456,41
5MD46196Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:1091,19
19MA47167Němeček MichalHC Kujebáci9000:23:1519,03
19MA47168Marhold LubošHorní Jelení7700:23:1519,03
21MA49169Vlach AntonínHorní Jelení9500:23:1964,68
3ZA50128Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:2888,86
4ZB51139Dostálová PetraLanškroun7800:23:3584,08
4ZA52129Chytková BarboraAC Vysoké Mýto9600:23:3980,93
5ZA53130Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:4186,91
9MC54189Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:4358,75
5ZB55140Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:0978,89
6ZA56131Marholdová LucieChoceň8300:24:1082,56
22MA57170Kořínek JiříBečva Vsetín8500:24:313,73
10MC58190Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:24:3250,44
11MC59191Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:4648,06
3ZC60145Jirásková EvaLanškroun6400:24:5776,73
7ZA61132Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:5875,36
6MD62197Dušek JanTJ Sokol Verměřovice5100:25:1971,81
7MD63198Vilhelm VáclavPřívrat5100:25:5366,70
23MA64171Nasku PetrVysoké Mýto7500:26:093,00
8MD65199Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:1164,00
8ZA66133Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:26:3560,82
24MA67172Boháč JeronýmMěstské lesy Vysoké Mýto9400:27:013,00
9ZA68134Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:27:2153,92
4ZC69146Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:15102,39
10ZA70135Houdková KristýnaPomezí8500:28:3442,97
5ZC71147Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:5697,61
1ME72200Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:19116,90
2ME73201Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:30:35108,99
6ZB74141Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:3819,53
7ZB75142Dvořáková MichaelaPomezí7500:30:4119,07
6ZC76148Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:34:423,00
3ME77202Brych JiříTJ Liga 100 Hradec Králové4000:36:1074,12
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1149Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:16:00103,21
2MA2150Zenkl AdamSSK Vítkovice9500:16:1999,32
3MA3151Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:16:2897,47
4MA4152Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:17:1188,66
5MA5153Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:18:0477,79
6MA6154Kořínek TomášVysoké Mýto8200:18:1176,36
7MA7155Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:1375,95
8MB8173Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:18:1575,54
9MA9156Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:18:5766,93
10MA10157Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:18:5866,72
11MB11174Hejl RadekLetohrad7200:19:0265,90
12MC12181Louda PetrAC Česká Lípa6400:19:0465,49
13MA13158Borovec AlexandrChoceň7600:19:1463,44
14MB14175Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:3259,75
15MB17176Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:4257,70
16MC18182Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:19:5555,04
17MC19183Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:20:0054,01
18MB21177Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:1750,53
19MC22184Krátký LubošLanškroun6200:20:1950,12
20MC23185Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:4045,81
21MB24178Belobrad IvanŽamberk6600:20:5043,76
22MA27159Stodola MartinJK Bučina8300:21:3035,57
23MA28160Sejpka MartinVysoké Mýto9200:21:3634,34
23MC28186Sedlák JiříPřelouč5800:21:3634,34
25MA30161Pešina JanFTC Vysoké Mýto8900:21:3833,93
26MD31192Krsek JaroslavSMC FORT Ústí nad Orlicí5100:21:4532,49
27MA32162Dostál JiříMostek8600:22:0129,21
28MC33187Kalous Tomᚎamberk6400:22:0628,19
29MD34193Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:1526,34
30MA35163Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:22:2324,70
31MA36164Koudelka VojtěchAC Mladá Boleslav8100:22:2424,50
31MB36179Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:2424,50
33MA38165Dunda MichalABC Hradec Králové8100:22:2923,47
34MD39194Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:22:3422,45
35MA41166Firkušný MartinSmiřice8200:22:4819,58
36MC42188Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:5118,96
37MD44195Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:0116,91
38MB45180Kalousek JanSKP Hvězda Pardubice7100:23:0416,30
39MD46196Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:1015,07
40MA47167Němeček MichalHC Kujebáci9000:23:1514,04
40MA47168Marhold LubošHorní Jelení7700:23:1514,04
42MA49169Vlach AntonínHorní Jelení9500:23:1913,22
43MC54189Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:438,30
44MA57170Kořínek JiříBečva Vsetín8500:24:313,00
45MC58190Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:24:323,00
46MC59191Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:463,00
47MD62197Dušek JanTJ Sokol Verměřovice5100:25:193,00
48MD63198Vilhelm VáclavPřívrat5100:25:533,00
49MA64171Nasku PetrVysoké Mýto7500:26:093,00
50MD65199Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:113,00
51MA67172Boháč JeronýmMěstské lesy Vysoké Mýto9400:27:013,00
52ME72200Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:193,00
53ME73201Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:30:353,00
54ME77202Brych JiříTJ Liga 100 Hradec Králové4000:36:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14126Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:19:32101,59
2ZA16127Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:33101,57
3ZB19136Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:0096,85
4ZC25143Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:0086,69
5ZC26144Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:21:0685,67
6ZB40137Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:3770,27
7ZB43138Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:22:5567,22
8ZA50128Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:2861,63
9ZB51139Dostálová PetraLanškroun7800:23:3560,45
10ZA52129Chytková BarboraAC Vysoké Mýto9600:23:3959,77
11ZA53130Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:4159,43
12ZB55140Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:0954,69
13ZA56131Marholdová LucieChoceň8300:24:1054,52
14ZC60145Jirásková EvaLanškroun6400:24:5746,56
15ZA61132Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:5846,40
16ZA66133Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:26:3529,97
17ZA68134Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:27:2122,19
18ZC69146Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:1513,04
19ZA70135Houdková KristýnaPomezí8500:28:349,83
20ZC71147Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:566,10
21ZB74141Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:383,00
22ZB75142Dvořáková MichaelaPomezí7500:30:413,00
23ZC76148Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:34:423,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 96%
Značení závodu: 86%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 96%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 92%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Prosím o opravení jména ve starších žácích na Jakub Moravec a započítání bodů do celkového pořadí. Děkuji
kubula.moravec
skvela akce
ppaulus001
fakt sem byl tentokrát překvapenej, jak blbě sem šel - můj bože, co by tak asi chtěl Old Hund za jiný překvápko , co , ne ..?
turistickybezec
Ve výsledcích chybí Lenka Rossi, Hedvika Sedláčková, Míla Keprtová...?
jampb
Opraven Jakub Moravec a doplneny chybejici zavodnice.
team
Je možné přidat výsledky Hobby běhu? Díky.
z.spilko
Doplneny kategorie Hobby.
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód