Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Královský běh Kujebinou

19.9.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 19.9.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Javornického, Vysoké Mýto
první kategorie v 10.10 hodin
hlavní závod ve 13.00 hodin

Přihlášky

od 9.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 50,- Kč
junioři a dorost 30,- Kč
žactvo 20,- Kč

Popis tratě

Vede historickou částí města, převážně asfalt a dlažební kostky.
Délka 5 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

Lukáš Dejdar
Jiráskova 245
566 01 Vysoké Mýto
tel. byt 465 423 854
mobil 608 501 367

E-mailová adresa

lukasdejdar@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
22.9.20021. ročník, Královský běh Kujebinou10

Statistika závodu Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2358

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7212
Marek Jiří4311
Frydrychová Eliška0111
Doskočil Jan9710
Vondra Vojtěch9810
Kopecký Jan9010
Kopecký Libor5610
Šimůnková Pavla7710
Kouřil Tomáš9310
Smolák Petr949
Nechvíl Petr919
Kozáková Denisa799
Matyášová Jana659
Gregora Filip029
Smoláková Alexandra989
Šafář Jaroslav519
Brychta Jakub088
Borková Agáta028
Mlynář Vojtěch988
Razým Jan578
Zenkl Adam958
Zachař Jiří728
Smoláková Valérie938
Keprtová Miloslava488
Boháč Bonifác018
Bielčik Jindřich408
Stránská Adéla917
Stránská Michaela977
Krátká Anna697
Smoláková Jiřina697
Marholdová Aneta077
Šimůnek Jan037
Jirásková Eva647
Smoláková Dominika007
Borek Viktor047
Boháč Pankrác067
Martincová Kristýna937
Spilko Zdeněk647
Gregorová Monika007
Brádle Václav377
Ducháček Bedřich597
Nechvílová Miroslava607
Doskočilová Eliška007
Razým Lukáš797
Šimůnek Jan827
Řemínek Matěj867
Pokorný Milan647
Dudycha Jakub057
Borek Petr707
Krsek Miroslav496

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

HOBBY ženy (trať 2,7 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Nejmladší děti r. 99 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1143Dostál PetrVysoké Mýto9900:00:00-
2D1244Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:00-
3D1345Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:00-
4D1446Foglová AdélaVysoké Mýto9900:00:00-
5D1547Vaněk MartinBK Vysoké Mýto9900:00:00-
6D1648Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:00-
7D1749Jelenová KateřinaVysoké Mýto9900:00:00-
8D1850Možiešíková SabinaVysoké Mýto9900:00:00-
9D1951Ondráčková ZuzanaPardubice0100:00:00-
10D11052Flídrová BáraSruby0100:00:00-
11D11153Dejdarová LucieVysoké Mýto0000:00:00-
12D11254Hájek FilipVysoké Mýto0000:00:00-
13D11355Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:00-
14D11456Jasanská AnetaVysoké Mýto9900:00:00-
15D11557Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:00:00-
16D11658Flidrová KristinaSruby0200:00:00-
Dívky r. 97-98 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1180Flídrová KláraAC Choceň9700:00:42-
2Ž1281Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:43-
3Ž1482Valášková TerezaVysoké Mýto9800:00:45-
4Ž1583Kvapilová HanaVysoké Mýto9700:00:46-
5Ž1784Vaňková HanaBK Vysoké Mýto9700:00:47-
6Ž11085Jetmarová MonikaVysoké Mýto9800:00:57-
Chlapci r. 97-98 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1359Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:00:44-
2M1560Doskočil JanDonocykl Vysoké Mýto9700:00:46-
3M1861Hynek TomášVysoké Mýto9700:00:48-
4M1962Kučera MartinSokol Vysoké Mýto9800:00:52-
Dívky r. 95-96 (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2286Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:53-
2Ž2387Civišová AnnaVysoké Mýto9500:02:54-
3Ž2488Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:55-
4Ž2689Kučerová LenkaSokol Vysoké Mýto9500:03:10-
5Ž2890Nováková LenkaVysoké Mýto9500:03:22-
6Ž2991Jetmarová MichaelaVysoké Mýto9600:04:46-
Chlapci r. 95-96 (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2163Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:44-
2M2564Vaněk JakubBK Vysoké Mýto9500:03:07-
3M2765Frydrych JakubAC Choceň9500:03:17-
Chlapci r. 93-94 (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3166Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:16-
2M3367Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:20-
3M3568Valášek VratislavVysoké Mýto9300:03:21-
4M3769Jakl LukášBK Vysoké Mýto9300:03:39-
5M31170Novák OndřejVysoké Mýto9300:04:11-
Dívky r. 93-94 (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3292Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:18-
2Ž3393Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:20-
3Ž3694Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:21-
4Ž3895Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:46-
5Ž3996Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:48-
6Ž31097Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:03:53-
HOBBY ženy (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dívky r. 91-92 (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM298Votavová AdélaSpartak Praha 49100:05:31-
2ŽM399Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:36-
3ŽM7100Suchomelová AnetaAC Vysoké Mýto9200:06:03-
4ŽM8101Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:06:05-
5ŽM9102Benešová HanaAC Vysoké Mýto9100:06:42-
Chlapci r. 91-92 (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM171Vomočil MichalAC Vysoké Mýto9200:05:24-
2MM472Halousek JanAC Vysoké Mýto9100:05:40-
3MM573Odložil JanAC Vysoké Mýto9200:05:47-
4MM674Hájek PavelOrel Vysoké Mýto9200:05:53-
Dívky r. 89-90 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1103Marešová MichaelaPardubice8900:03:27-
2ŽS2104Karlová VeronikaAC Hradec Králové9000:03:33-
3ŽS3105Kůtová EliškaAC Choceň9000:03:50-
Chlapci r. 89-90 (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS375Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:10:27-
1MS376Divoký RomanAC Vysoké Mýto9000:10:27-
Dorostenci r. 87-88 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD177Martinek PetrAC Pardubice8700:10:05-
2MD278Lánský MartinŠAK Chrudim8800:10:35-
3MD379Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:10:46-
Dorostenky r. 87-88 (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1106Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:09:16-
2ŽD6107Oupicová IrenaAC Vysoké Mýto8800:11:42-
Junioři (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ82Jakoubek JiříAC Pardubice8600:18:09113,37
2MJ133Žák TomášAC Pardubice8500:19:3498,96
3MJ164Siegel JosefAC Choceň8600:20:3987,67
Muži A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Váňa KarelAC Čáslav7500:16:25102,87
2MA26Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:4199,67
3MA37Mlateček PetrAC Pardubice7800:16:5297,46
4MA48Pozler TomášAC Pardubice7600:17:2491,06
5MA69Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:4886,26
6MA710Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:17:5485,06
7MA2711Indráček TomášAC Vysoké Mýto6600:22:0335,22
8MA2812Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6500:22:0534,82
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB513Siegel JosefAC Choceň5800:17:26111,13
2MB914Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:24100,66
3MB1215Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:19:3388,20
4MB2016Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:2268,52
5MB2417Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:21:4264,91
6MB2618Fišter ŠtefanAC Čáslav6400:21:5362,93
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1019Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:45113,23
2MC1520Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:3594,96
3MC1721Němec JanSokol Vysoké Mýto5100:20:5491,81
4MC2322Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:3385,33
5MC2523Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:21:4982,68
6MC2924Krumer MiroslavOstrov4900:22:0979,36
Muži D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1925Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:21:20106,35
2MD3026Jelínek MatějHradec Králové4200:22:1697,88
3MD3127Bielčik JindřichLichkov4000:22:3095,76
4MD3328Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:23:1289,41
5MD3729Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:25:4166,87
6MD3830Frinta VladimírLuže3800:26:0563,24
Juniorky (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2108Skybová LucieARC Brno8700:09:49111,37
2ŽJ5109Jiskrová VeronikaAC Vysoké Mýto8600:11:0088,63
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1131Vlčovská MartaAC Pardubice7600:19:06109,42
2ZA1432Fousková PetraAC Čáslav8100:20:00100,44
3ZA1833Pavlíková VendulaAC Čáslav8400:21:0290,13
4ZA2134Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:2586,31
5ZA2235Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:21:2885,81
6ZA3236Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:4573,00
7ZA3437Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:2566,35
Ženy B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3538Novotná EvaLetohrad4800:23:29112,47
2ZB3639Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:25:1298,76
3ZB3940Červenková JanaAC Čáslav5500:26:2788,78
4ZB4041Klimešová AlenaBukovice6300:27:3379,99
5ZB4142Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:30:3256,17
HOBBY ženy (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Źeny HOBBY (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1143Dostál PetrVysoké Mýto9900:00:00-
2D1244Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:00-
3D1345Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:00-
4D1446Foglová AdélaVysoké Mýto9900:00:00-
5D1547Vaněk MartinBK Vysoké Mýto9900:00:00-
6D1648Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:00-
7D1749Jelenová KateřinaVysoké Mýto9900:00:00-
8D1850Možiešíková SabinaVysoké Mýto9900:00:00-
9D1951Ondráčková ZuzanaPardubice0100:00:00-
10D11052Flídrová BáraSruby0100:00:00-
11D11153Dejdarová LucieVysoké Mýto0000:00:00-
12D11254Hájek FilipVysoké Mýto0000:00:00-
13D11355Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:00-
14D11456Jasanská AnetaVysoké Mýto9900:00:00-
15D11557Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:00:00-
16D11658Flidrová KristinaSruby0200:00:00-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1180Flídrová KláraAC Choceň9700:00:42-
2Ž1281Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:43-
1M1359Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:00:44-
3Ž1482Valášková TerezaVysoké Mýto9800:00:45-
2M1560Doskočil JanDonocykl Vysoké Mýto9700:00:46-
4Ž1583Kvapilová HanaVysoké Mýto9700:00:46-
5Ž1784Vaňková HanaBK Vysoké Mýto9700:00:47-
3M1861Hynek TomášVysoké Mýto9700:00:48-
4M1962Kučera MartinSokol Vysoké Mýto9800:00:52-
6Ž11085Jetmarová MonikaVysoké Mýto9800:00:57-
Trať 0,72 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2163Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:44-
1Ž2286Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:53-
2Ž2387Civišová AnnaVysoké Mýto9500:02:54-
3Ž2488Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:55-
2M2564Vaněk JakubBK Vysoké Mýto9500:03:07-
4Ž2689Kučerová LenkaSokol Vysoké Mýto9500:03:10-
3M2765Frydrych JakubAC Choceň9500:03:17-
5Ž2890Nováková LenkaVysoké Mýto9500:03:22-
6Ž2991Jetmarová MichaelaVysoké Mýto9600:04:46-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1103Marešová MichaelaPardubice8900:03:27-
2ŽS2104Karlová VeronikaAC Hradec Králové9000:03:33-
3ŽS3105Kůtová EliškaAC Choceň9000:03:50-
Trať 1,28 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM171Vomočil MichalAC Vysoké Mýto9200:05:24-
1ŽM298Votavová AdélaSpartak Praha 49100:05:31-
2ŽM399Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:36-
2MM472Halousek JanAC Vysoké Mýto9100:05:40-
3MM573Odložil JanAC Vysoké Mýto9200:05:47-
4MM674Hájek PavelOrel Vysoké Mýto9200:05:53-
3ŽM7100Suchomelová AnetaAC Vysoké Mýto9200:06:03-
4ŽM8101Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:06:05-
5ŽM9102Benešová HanaAC Vysoké Mýto9100:06:42-
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1106Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:09:16-
1ŽJ2108Skybová LucieARC Brno8700:09:49111,37
1MS375Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:10:27-
1MS376Divoký RomanAC Vysoké Mýto9000:10:27-
2ŽJ5109Jiskrová VeronikaAC Vysoké Mýto8600:11:0088,63
2ŽD6107Oupicová IrenaAC Vysoké Mýto8800:11:42-
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD177Martinek PetrAC Pardubice8700:10:05-
2MD278Lánský MartinŠAK Chrudim8800:10:35-
3MD379Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:10:46-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Váňa KarelAC Čáslav7500:16:25102,87
2MA26Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:4199,67
3MA37Mlateček PetrAC Pardubice7800:16:5297,46
4MA48Pozler TomášAC Pardubice7600:17:2491,06
1MB513Siegel JosefAC Choceň5800:17:26111,13
5MA69Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:4886,26
6MA710Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:17:5485,06
1MJ82Jakoubek JiříAC Pardubice8600:18:09113,37
2MB914Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:24100,66
1MC1019Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:45113,23
1ZA1131Vlčovská MartaAC Pardubice7600:19:06109,42
3MB1215Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:19:3388,20
2MJ133Žák TomášAC Pardubice8500:19:3498,96
2ZA1432Fousková PetraAC Čáslav8100:20:00100,44
2MC1520Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:3594,96
3MJ164Siegel JosefAC Choceň8600:20:3987,67
3MC1721Němec JanSokol Vysoké Mýto5100:20:5491,81
3ZA1833Pavlíková VendulaAC Čáslav8400:21:0290,13
1MD1925Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:21:20106,35
4MB2016Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:2268,52
4ZA2134Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:2586,31
5ZA2235Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:21:2885,81
4MC2322Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:3385,33
5MB2417Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:21:4264,91
5MC2523Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:21:4982,68
6MB2618Fišter ŠtefanAC Čáslav6400:21:5362,93
7MA2711Indráček TomášAC Vysoké Mýto6600:22:0335,22
8MA2812Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6500:22:0534,82
6MC2924Krumer MiroslavOstrov4900:22:0979,36
2MD3026Jelínek MatějHradec Králové4200:22:1697,88
3MD3127Bielčik JindřichLichkov4000:22:3095,76
6ZA3236Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:4573,00
4MD3328Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:23:1289,41
7ZA3437Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:2566,35
1ZB3538Novotná EvaLetohrad4800:23:29112,47
2ZB3639Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:25:1298,76
5MD3729Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:25:4166,87
6MD3830Frinta VladimírLuže3800:26:0563,24
3ZB3940Červenková JanaAC Čáslav5500:26:2788,78
4ZB4041Klimešová AlenaBukovice6300:27:3379,99
5ZB4142Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:30:3256,17

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód