Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Královský běh Kujebinou

16.9.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 16.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Vysoké Mýto, Jungmannovy sady
10:00 - 13:00 hodin

Přihlášky

od 9:20 hodin v místě startu, nejdéle 20 minut před startem kategorie

Startovné

60 Kč - dospělí
30 Kč - ostatní

Popis tratě

Délka 5 km a méně
Trať vede historickou částí Vysokého Mýta a přilehlým parkem.

Ceny pro vítěze

finanční - muži A, ženy celkově
věcné, diplomy, pamětní plakety, děti medaile

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Dejdar
tel. 606 609 501

Plakát ve formátu PDF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
19.9.2004Královský běh Kujebinou108
22.9.20021. ročník, Královský běh Kujebinou10

Statistika závodu Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2192

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7212
Marek Jiří4311
Frydrychová Eliška0111
Doskočil Jan9710
Vondra Vojtěch9810
Kopecký Jan9010
Šimůnková Pavla7710
Kopecký Libor5610
Kouřil Tomáš9310
Nechvíl Petr919
Kozáková Denisa799
Matyášová Jana659
Gregora Filip029
Smoláková Alexandra989
Šafář Jaroslav519
Smolák Petr949
Razým Jan578
Zenkl Adam958
Zachař Jiří728
Smoláková Valérie938
Keprtová Miloslava488
Boháč Bonifác018
Bielčik Jindřich408
Borková Agáta028
Brychta Jakub088
Mlynář Vojtěch988
Šimůnek Jan037
Jirásková Eva647
Borek Viktor047
Smoláková Dominika007
Spilko Zdeněk647
Boháč Pankrác067
Martincová Kristýna937
Gregorová Monika007
Brádle Václav377
Ducháček Bedřich597
Nechvílová Miroslava607
Razým Lukáš797
Doskočilová Eliška007
Šimůnek Jan827
Řemínek Matěj867
Pokorný Milan647
Dudycha Jakub057
Borek Petr707
Stránská Adéla917
Stránská Michaela977
Krátká Anna697
Marholdová Aneta077
Smoláková Jiřina697
Dudychová Michaela086

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C111Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:19-
1C112Knápek ŠimonTJ Jiskra Králíky0700:00:19-
3C133Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:20-
3C134Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:20-
3C135Hejkrlík OndřejMŠ Žerotínova0700:00:20-
6C176Bartoš JáchymVysoké Mýto0700:00:21-
7C197Kopsa OndřejVysoké Mýto0800:00:22-
8C1128Kurka OndřejFTC Vysoké Mýto0700:00:23-
9C1139Smolák ŠimonBKVM0800:00:24-
10C11511Miler Matiáš ErikPS Otakar0800:00:25-
10C11510Bezděk Matějneregistrován0700:00:25-
12C11912Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:29-
13C12413Vojáček ProkopZŠ Javornického0900:00:32-
14C12514Marhold DanielHorní Jelení0900:00:33-
15C13115Tošovský JakubZŠ Jiráskova0900:00:41-
16C13316Čihák Jan MikulášVysoké Mýto1000:00:46-
17C13417Novák FilipZŠ Jiráskova0900:00:47-
18C13618Drábek OldřichVysoké Mýto1000:00:53-
19C13719Machálek VojtěchVysoké Mýto1000:00:58-
20C13920Vacek AntonínVysoké Mýto1100:01:07-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D131Dostálová TerezaMŠ Slunečná Vysoké Mýto0700:00:20-
2D172Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:21-
3D193Vetchá RozálieLanškroun0700:00:22-
3D194Vojáčková NatálieZŠ Javornického0700:00:22-
5D1135Kopecká KristýnaMŠ Lidická Vysoké Mýto0700:00:24-
6D1156Nimshausová HelenaAC Vysoké Mýto0800:00:25-
7D1187Dianová TerezaZŠ Jiráskova0700:00:27-
8D1198Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:00:29-
9D1219Kořínková EmaMŠ Pod Smrkem0800:00:30-
10D12211Dundová EmaHradec Králové0900:00:31-
10D12210Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:31-
12D12612Sobotková MarkétaVysoké Mýto0800:00:36-
13D12713Hájková LenkaZŠ Javornického0900:00:37-
13D12714Sabolčiková NelaBKVM1000:00:37-
13D12715Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:37-
16D13016Majerová EmmaMŠ Slunečná0800:00:38-
17D13217Fenclová HanaPardubice1000:00:43-
18D13518Zástěrová NatálieVysoké Mýto1000:00:50-
19D13719Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:58-
20D14020Kurková AnnaFTC Vysoké Mýto1000:02:10-
Chlapci 6-7 let (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Dudycha JakubZŠ Jiráskova0500:00:41-
2C222Zamastil AndrejZŠ Javornického0500:00:42-
3C233Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:00:44-
3C234Hrdina JakubPohoda Vysoké Mýto0600:00:44-
5C255Boháč PankrácAC Choceň0600:00:47-
6C266Strejček VítZŠ Jiráskova0500:00:48-
7C277Nimshaus ViktorZŠ Jiráskova0500:00:54-
8C288Kopecký MatějVysoké Mýto0600:01:34-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D211Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:00:45-
2D222Shánělová ElenZŠ Javornického0600:00:51-
2D223Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:51-
4D244Dicková VeronikaZŠ Satalice0600:00:52-
5D255Dostálová BarboraZŠ Jiráskova0500:00:53-
6D266Ješinová PavlínaZŠ Jiráskova0500:00:54-
7D277Pospíšilová ZuzanaZŠ Javornického0600:00:55-
Nejmladší žáci I (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M121Brzlínek LukášAC Vysoké Mýto0300:02:35101,71
2M132Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:36100,43
3M143Budig MatoušAtletika Polička0300:02:3897,87
4M154Mužík MartinAtletika Polička0300:02:3996,59
5M165Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:4095,31
6M186Dvořáček DavidAC Vysoké Mýto0300:02:4391,47
7M1107Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:02:5181,24
8M1118Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:5576,12
8M1119Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:5576,12
10M11410Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:0168,44
11M11511Pospíšil MatějZŠ Javornického0300:03:0267,16
11M11512Miler Adam RichardZŠ Jiráskova0400:03:0267,16
13M11713Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:0464,61
14M11814Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:0662,05
15M11915Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:0760,77
16M12016Kopecký JiříZŠ Jiráskova0300:03:1451,81
17M12217Čihák MatějVysoké Mýto0400:03:2932,62
18M12318Lexa MatyášZŠ Javornického0400:03:3524,95
Nejmladší žákyně I (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z111Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:02:32110,00
2Z172Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:4297,50
3Z193Červaná EliškaDukla Polička0400:02:4692,50
4Z1134Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:03:0075,00
5Z1215Hejkrlíková AdélaZŠ Javornického0400:03:2445,00
6Z1246Vaňásková KatkaZŠ Javornického0300:03:4617,50
Nejmladší žáci II (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:13104,06
1M212Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:13104,06
3M233Chytka MatoušTJ Sokol Horní Jelení0100:03:2591,88
4M2154Zamastil AlexZŠ Javornického0200:04:3322,84
5M2165Smetana JosefAC Třešť0100:06:443,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z241Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:03:30100,63
2Z252Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:3199,68
2Z253Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:3199,68
2Z254Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3199,68
5Z285Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:3298,73
6Z296Řeháková NatálieAC Vysoké Mýto0200:03:5279,75
7Z2107Šiklová NelaAC Vysoké Mýto0100:03:5576,90
8Z2118Ropková MonikaAtletický Klub0100:04:0270,25
9Z2129Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:0666,46
10Z21310Čiháková MarieZŠ Jiráskova0100:04:2449,37
11Z21411Strejčková NelliAC Vysoké Mýto0200:04:2548,42
Mladší žáci (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M311Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:04:46109,33
2M332Sobotka JakubTJ Sokol Jaroměř9900:05:0199,33
3M343Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:1391,33
4M354Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:05:1987,33
5M3125Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto9900:05:3576,67
6M3156Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:4768,67
7M3237Adrle JakobZŠ Javornického9900:06:1649,33
Mladší žákyně (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z321Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě9900:04:58110,59
2Z372Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:2394,70
2Z373Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:2394,70
4Z3104Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:05:3189,62
5Z3135Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:4481,36
6Z3146Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:05:4680,08
7Z3187Doskočilová EliškaAC Vysoké Mýto0000:06:0071,19
8Z3198Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:0468,64
9Z3209Bačová EliškaZŠ Javornického0000:06:0667,37
10Z32110Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:0866,10
11Z32211Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:06:1561,65
Starší žáci (trať 2,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:08:08100,27
2M422Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:0999,86
2M423Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:08:0999,86
4M444Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:3489,63
5M455Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:08:5282,26
6M466Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:08:5780,22
7M477Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:08:5979,40
Starší žákyně (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z451Smoláková AlexandraZŠ Jiráskova9800:05:19104,49
2Z492Novotná ŠárkaAC Vysoké Mýto9800:05:2799,59
3Z4113Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:3395,91
4Z4164Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:05:5781,21
4Z4165Valášková TerezaAC Vysoké Mýto9800:05:5781,21
6Z4246Hušáková KarolínaZŠ Javornického9700:06:2265,88
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M561Zenkl AdamVysoké Mýto9500:17:29118,20
2M5101Smetana JakubEurofoam Sport Team9600:18:05111,96
3M5362Dušek MartinTJ Sokol Žamberk9600:22:0869,84
4M57029Musel VáclavFTC Vysoké Mýto9500:24:2246,62
Dorostenky (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z511Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě9600:09:20104,88
2Z522Chytková BarboraAC Vysoké Mýto9600:09:3798,95
3Z533Krátká HanaLanškroun9500:09:4596,17
4Z544Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:09:5293,73
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ122Smolák PetrAC Vysoké Mýto9400:18:36102,01
2MJ143Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:18:41101,12
3MJ184Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:0596,87
4MJ545Pilnáček RadomírOrel Vysoké Mýto9400:23:1851,98
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:45106,22
2MA22Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:3096,99
3MA33Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:3196,79
4MA44Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:17:1587,76
5MA55Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:2086,74
6MA96Řemínek MatějAC Choceň8600:18:0178,33
7MA117Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:18:0976,69
8MA158Lorenc TomášAtletika Polička8600:18:5567,26
9MA269Jakubec MartinKostelec nad Orlicí7900:20:4145,52
10MA2710Nechvíl LukášChoceň8300:20:4245,32
11MA2911Večeře TomášAtletika Polička9000:20:5742,24
12MA3112Grundman VojtěchKOB Choceň8800:21:2037,53
13MA3213Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:2436,71
14MA4314Jasanský JiříFTC Vysoké Mýto9200:22:3222,76
15MA4515Štancl PetrFitness Style Lucie8900:22:4719,69
16MA4616Hála LadislavFitnes Styl Lucie8300:22:5418,25
16MA4617Roleček MilanPěčín7600:22:5418,25
18MA4818Kopecký LukášFTC Vysoké Mýto8400:23:0017,02
19MA4919Žukovský PavelFitness Style Lucie8800:23:0216,61
20MA5220Felgr TomášVysoké Mýto8900:23:1613,74
21MA5421Pidima TomášFTC Vysoké Mýto9000:23:1813,33
22MA5722Kerhart FilipFTC Vysoké Mýto9200:23:2711,48
23MA5823Řezníček JakubFitness Style Lucie8800:23:3010,87
24MA6024Kurka ČendaFTC Vysoké Mýto8000:23:3410,05
25MA6225Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:467,59
26MA6426Polzer ViktorLiboc7800:23:536,15
26MA6427Němeček MichalFitnes Styl Lucie9000:23:536,15
28MA6928Valášek VratislavZŠ Javornického7300:24:043,90
29MA7230Novák RomanVysoké Mýto8900:24:323,00
30MA7331Šrajer DavidVysoké Mýto8700:24:413,00
31MA7932Řehák DavidFTC Vysoké Mýto9100:26:043,00
31MA7933Řehák TomášZŠ Jiráskova9000:26:043,00
33MA8134Staněk LadislavFTC Vysoké Mýto8900:26:193,00
34MA8635Nasku PetrZŠ Jiráskova7500:27:173,00
35MA9036Košín MartinFitness Style Lucie8500:28:523,00
36MA9237Dalecký LadislavFitnes styl Lucie9000:29:093,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB71Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:17:51104,38
2MB82Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:58103,11
3MB163Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:5692,51
4MB174Smetana JosefEurofoam Sport Team6900:19:0391,23
5MB195Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:19:1788,68
6MB226Donát VáclavSokol Hylváty6500:19:5781,37
7MB287Sedláček RomanLanškroun6400:20:4472,79
8MB308Zachař JiříSruby7200:21:1866,58
9MB389Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:22:1855,62
10MB4010Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:2155,07
11MB5211Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:23:1645,02
12MB5412Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:23:1844,66
13MB7613Andrys PavelSK Donocykl6800:25:1523,29
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC201Žila MilošBystré6200:19:19105,54
2MC232Vanta JosefSK Hronov6200:20:0897,32
3MC243Krátký LubošLanškroun6200:20:0997,15
4MC354Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:0078,52
5MC395Skalický JosefŽichlínek6200:22:1975,34
6MC406Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:2175,00
7MC617Grundman MartinKOB Choceň5800:23:4560,91
8MC828Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:2733,72
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD331Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:21:36105,89
2MD422Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:2498,70
3MD443Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:4695,41
4MD754Vilhelm VáclavPřívrat5100:25:0474,74
5MD885Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:0947,03
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME831Bielčik JindřichLichkov4000:26:33119,18
2ME952Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:32:1180,82
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA251Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:14119,52
2ZA502Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:1492,77
3ZA633Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:23:4887,71
4ZA674Švecová KateřinaSvitavy8800:24:0185,78
5ZA715Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:24:2382,51
6ZA896Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:28:4244,00
7ZA907Leová MonikaFitness Style Lucie9100:28:5242,52
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB131Fenclová MartaAC Pardubice7600:18:39114,48
2ZB212Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:24107,02
3ZB373Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:1678,50
4ZB514Černá MarkétaLanškroun7000:23:1568,72
5ZB595Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3265,90
6ZB676Kouřímová JolanaVysoké Mýto7600:24:0161,09
7ZB777Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:25:4943,19
8ZB848Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:26:5232,74
9ZB879Hrušková DarinaČeská Třebová7500:27:2826,78
10ZB9410Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:123,00
11ZB9711Jakubcová Václavaneregistrována7200:34:033,00
Ženy C 45 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC341Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:46119,90
2ZC662Vacková HanaSK Hronov5600:23:59111,90
3ZC743Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:4395,50
4ZC784Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:26:0284,60
5ZC855Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:0188,10
6ZC936Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:3455,37
7ZC967Sedláčková HedvikaLanškroun6600:33:2723,24
Ženy - HOBBY (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ61Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:15:57-
2LZ72Milerová VěraPěvecký sbor Otakar7800:16:08-
3LZ123Spilková GabrielaZŠ Jiráskova7200:17:29-
4LZ134Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:17:35-
5LZ165Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:18:24-
6LZ176Kutová RadkaVysoké Mýto8400:18:32-
7LZ207Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:18:57-
8LZ258Dianová LucieZŠ Jiráskova8700:19:52-
9LZ269Strejčková MartinaVysoké Mýto7300:20:02-
10LZ2710Hermanová MarkétaZŠ Jiráskova8100:20:06-
11LZ2811Kurková MonikaZŠ Jiráskova8000:20:07-
12LZ2912Gregorová KateřinaLanškroun7500:20:24-
13LZ3013Tobešová MonikaBowling Kujebáci7800:22:56-
Muži - HOBBY (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB11Sadílek PetrVysoké Mýto8200:13:12-
2LB22Šila JakubDžbánov8700:13:20-
3LB33Miler MichalSokol Hylváty7400:14:01-
4LB44Spilko ZdeněkZŠ Jiráskova6400:14:46-
5LB55Háněl JiříTisová9100:15:19-
6LB86Průšek JiříZŠ Javornického0000:16:20-
7LB97Boháč PankrácAC Choceň0600:16:40-
8LB108Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:16:41-
9LB119Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:16:43-
10LB1410Macek IvanHradec Králové6500:17:42-
11LB1511Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:18:21-
12LB1812Tesař JiříBowling Kujebáci8400:18:36-
13LB1913Brzlínek TomášBowling Kujebáci6900:18:49-
14LB2114Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:19:01-
15LB2215Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:19:12-
16LB2316Strejček VáclavVysoké Mýto7100:19:23-
17LB2417Handl ViktorBowling Kujebáci8000:19:41-
Pivní běh - muži (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM81Pagáč TiborAC Vysoké Mýto9100:01:14-
2PM92Bartoš KamilAC Vysoké Mýto8200:01:15-
3PM103Miler MichalSokol Hylváty7400:01:17-
4PM114Drahoš TomášZŠ Javornického7900:01:22-
5PM125Řehák DavidFTC Vysoké Mýto9100:01:29-
6PM136Valášek VratislavVysoké Mýto7300:01:34-
7PM147Divoký RomanAC Vysoké Mýto9000:01:35-
8PM158Šilar JakubDžbánov8700:01:41-
9PM179Andrys PavelSK Donocykl6800:01:43-
10PM1910Řehák TomášZŠ Jiráskova9000:01:49-
Pivní běh - ženy (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ151Němečková Zuzananeregistrována8000:01:41-
2PZ182Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:01:47-
3PZ203Kouřímová Jolananeregistrována7600:01:52-
4PZ214Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:01:58-
5PZ225Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:02:02-
6PZ236Shánělová Michaelaneregistrována 00:02:05-
7PZ247Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:02:11-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C111Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:19-
1C112Knápek ŠimonTJ Jiskra Králíky0700:00:19-
3C135Hejkrlík OndřejMŠ Žerotínova0700:00:20-
3C134Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:20-
3C133Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:20-
1D131Dostálová TerezaMŠ Slunečná Vysoké Mýto0700:00:20-
6C176Bartoš JáchymVysoké Mýto0700:00:21-
2D172Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:21-
3D194Vojáčková NatálieZŠ Javornického0700:00:22-
3D193Vetchá RozálieLanškroun0700:00:22-
7C197Kopsa OndřejVysoké Mýto0800:00:22-
8C1128Kurka OndřejFTC Vysoké Mýto0700:00:23-
9C1139Smolák ŠimonBKVM0800:00:24-
5D1135Kopecká KristýnaMŠ Lidická Vysoké Mýto0700:00:24-
10C11510Bezděk Matějneregistrován0700:00:25-
10C11511Miler Matiáš ErikPS Otakar0800:00:25-
6D1156Nimshausová HelenaAC Vysoké Mýto0800:00:25-
7D1187Dianová TerezaZŠ Jiráskova0700:00:27-
12C11912Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:29-
8D1198Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:00:29-
9D1219Kořínková EmaMŠ Pod Smrkem0800:00:30-
10D12210Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:31-
10D12211Dundová EmaHradec Králové0900:00:31-
13C12413Vojáček ProkopZŠ Javornického0900:00:32-
14C12514Marhold DanielHorní Jelení0900:00:33-
12D12612Sobotková MarkétaVysoké Mýto0800:00:36-
13D12715Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:37-
13D12713Hájková LenkaZŠ Javornického0900:00:37-
13D12714Sabolčiková NelaBKVM1000:00:37-
16D13016Majerová EmmaMŠ Slunečná0800:00:38-
15C13115Tošovský JakubZŠ Jiráskova0900:00:41-
17D13217Fenclová HanaPardubice1000:00:43-
16C13316Čihák Jan MikulášVysoké Mýto1000:00:46-
17C13417Novák FilipZŠ Jiráskova0900:00:47-
18D13518Zástěrová NatálieVysoké Mýto1000:00:50-
18C13618Drábek OldřichVysoké Mýto1000:00:53-
19C13719Machálek VojtěchVysoké Mýto1000:00:58-
19D13719Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:58-
20C13920Vacek AntonínVysoké Mýto1100:01:07-
20D14020Kurková AnnaFTC Vysoké Mýto1000:02:10-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Dudycha JakubZŠ Jiráskova0500:00:41-
2C222Zamastil AndrejZŠ Javornického0500:00:42-
3C233Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:00:44-
3C234Hrdina JakubPohoda Vysoké Mýto0600:00:44-
5C255Boháč PankrácAC Choceň0600:00:47-
6C266Strejček VítZŠ Jiráskova0500:00:48-
7C277Nimshaus ViktorZŠ Jiráskova0500:00:54-
8C288Kopecký MatějVysoké Mýto0600:01:34-
Trať 0,72 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z111Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:02:32110,00
1M121Brzlínek LukášAC Vysoké Mýto0300:02:35101,71
2M132Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:36100,43
3M143Budig MatoušAtletika Polička0300:02:3897,87
4M154Mužík MartinAtletika Polička0300:02:3996,59
5M165Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:4095,31
2Z172Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:4297,50
6M186Dvořáček DavidAC Vysoké Mýto0300:02:4391,47
3Z193Červaná EliškaDukla Polička0400:02:4692,50
7M1107Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:02:5181,24
8M1118Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:5576,12
8M1119Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:5576,12
4Z1134Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:03:0075,00
10M11410Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:0168,44
11M11512Miler Adam RichardZŠ Jiráskova0400:03:0267,16
11M11511Pospíšil MatějZŠ Javornického0300:03:0267,16
13M11713Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:0464,61
14M11814Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:0662,05
15M11915Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:0760,77
16M12016Kopecký JiříZŠ Jiráskova0300:03:1451,81
5Z1215Hejkrlíková AdélaZŠ Javornického0400:03:2445,00
17M12217Čihák MatějVysoké Mýto0400:03:2932,62
18M12318Lexa MatyášZŠ Javornického0400:03:3524,95
6Z1246Vaňásková KatkaZŠ Javornického0300:03:4617,50
Trať 0,98 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:13104,06
1M212Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:13104,06
3M233Chytka MatoušTJ Sokol Horní Jelení0100:03:2591,88
1Z241Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:03:30100,63
2Z254Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3199,68
2Z253Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:3199,68
2Z252Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:3199,68
5Z285Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:3298,73
6Z296Řeháková NatálieAC Vysoké Mýto0200:03:5279,75
7Z2107Šiklová NelaAC Vysoké Mýto0100:03:5576,90
8Z2118Ropková MonikaAtletický Klub0100:04:0270,25
9Z2129Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:0666,46
10Z21310Čiháková MarieZŠ Jiráskova0100:04:2449,37
11Z21411Strejčková NelliAC Vysoké Mýto0200:04:2548,42
4M2154Zamastil AlexZŠ Javornického0200:04:3322,84
5M2165Smetana JosefAC Třešť0100:06:443,00
Trať 1,28 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M311Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:04:46109,33
1Z321Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě9900:04:58110,59
2M332Sobotka JakubTJ Sokol Jaroměř9900:05:0199,33
3M343Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:1391,33
1Z451Smoláková AlexandraZŠ Jiráskova9800:05:19104,49
4M354Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:05:1987,33
2Z372Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:2394,70
2Z373Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:2394,70
2Z492Novotná ŠárkaAC Vysoké Mýto9800:05:2799,59
4Z3104Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:05:3189,62
3Z4113Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:3395,91
5M3125Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto9900:05:3576,67
5Z3135Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:4481,36
6Z3146Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:05:4680,08
6M3156Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:4768,67
4Z4165Valášková TerezaAC Vysoké Mýto9800:05:5781,21
4Z4164Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:05:5781,21
7Z3187Doskočilová EliškaAC Vysoké Mýto0000:06:0071,19
8Z3198Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:0468,64
9Z3209Bačová EliškaZŠ Javornického0000:06:0667,37
10Z32110Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:0866,10
11Z32211Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:06:1561,65
7M3237Adrle JakobZŠ Javornického9900:06:1649,33
6Z4246Hušáková KarolínaZŠ Javornického9700:06:2265,88
Trať 2,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:08:08100,27
2M422Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:0999,86
2M423Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:08:0999,86
4M444Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:3489,63
5M455Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:08:5282,26
6M466Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:08:5780,22
7M477Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:08:5979,40
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z511Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě9600:09:20104,88
2Z522Chytková BarboraAC Vysoké Mýto9600:09:3798,95
3Z533Krátká HanaLanškroun9500:09:4596,17
4Z544Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:09:5293,73
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB11Sadílek PetrVysoké Mýto8200:13:12-
2LB22Šila JakubDžbánov8700:13:20-
3LB33Miler MichalSokol Hylváty7400:14:01-
4LB44Spilko ZdeněkZŠ Jiráskova6400:14:46-
5LB55Háněl JiříTisová9100:15:19-
1LZ61Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:15:57-
2LZ72Milerová VěraPěvecký sbor Otakar7800:16:08-
6LB86Průšek JiříZŠ Javornického0000:16:20-
7LB97Boháč PankrácAC Choceň0600:16:40-
8LB108Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:16:41-
9LB119Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:16:43-
3LZ123Spilková GabrielaZŠ Jiráskova7200:17:29-
4LZ134Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:17:35-
10LB1410Macek IvanHradec Králové6500:17:42-
11LB1511Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:18:21-
5LZ165Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:18:24-
6LZ176Kutová RadkaVysoké Mýto8400:18:32-
12LB1812Tesař JiříBowling Kujebáci8400:18:36-
13LB1913Brzlínek TomášBowling Kujebáci6900:18:49-
7LZ207Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:18:57-
14LB2114Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:19:01-
15LB2215Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:19:12-
16LB2316Strejček VáclavVysoké Mýto7100:19:23-
17LB2417Handl ViktorBowling Kujebáci8000:19:41-
8LZ258Dianová LucieZŠ Jiráskova8700:19:52-
9LZ269Strejčková MartinaVysoké Mýto7300:20:02-
10LZ2710Hermanová MarkétaZŠ Jiráskova8100:20:06-
11LZ2811Kurková MonikaZŠ Jiráskova8000:20:07-
12LZ2912Gregorová KateřinaLanškroun7500:20:24-
13LZ3013Tobešová MonikaBowling Kujebáci7800:22:56-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:45106,22
2MA22Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:3096,99
3MA33Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:3196,79
4MA44Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:17:1587,76
5MA55Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:2086,74
1M561Zenkl AdamVysoké Mýto9500:17:29118,20
1MB71Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:17:51104,38
2MB82Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:58103,11
6MA96Řemínek MatějAC Choceň8600:18:0178,33
2M5101Smetana JakubEurofoam Sport Team9600:18:05111,96
7MA117Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:18:0976,69
1MJ122Smolák PetrAC Vysoké Mýto9400:18:36102,01
1ZB131Fenclová MartaAC Pardubice7600:18:39114,48
2MJ143Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:18:41101,12
8MA158Lorenc TomášAtletika Polička8600:18:5567,26
3MB163Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:5692,51
4MB174Smetana JosefEurofoam Sport Team6900:19:0391,23
3MJ184Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:0596,87
5MB195Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:19:1788,68
1MC201Žila MilošBystré6200:19:19105,54
2ZB212Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:24107,02
6MB226Donát VáclavSokol Hylváty6500:19:5781,37
2MC232Vanta JosefSK Hronov6200:20:0897,32
3MC243Krátký LubošLanškroun6200:20:0997,15
1ZA251Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:14119,52
9MA269Jakubec MartinKostelec nad Orlicí7900:20:4145,52
10MA2710Nechvíl LukášChoceň8300:20:4245,32
7MB287Sedláček RomanLanškroun6400:20:4472,79
11MA2911Večeře TomášAtletika Polička9000:20:5742,24
8MB308Zachař JiříSruby7200:21:1866,58
12MA3112Grundman VojtěchKOB Choceň8800:21:2037,53
13MA3213Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:2436,71
1MD331Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:21:36105,89
1ZC341Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:46119,90
4MC354Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:0078,52
3M5362Dušek MartinTJ Sokol Žamberk9600:22:0869,84
3ZB373Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:1678,50
9MB389Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:22:1855,62
5MC395Skalický JosefŽichlínek6200:22:1975,34
6MC406Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:2175,00
10MB4010Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:2155,07
2MD422Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:2498,70
14MA4314Jasanský JiříFTC Vysoké Mýto9200:22:3222,76
3MD443Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:4695,41
15MA4515Štancl PetrFitness Style Lucie8900:22:4719,69
16MA4616Hála LadislavFitnes Styl Lucie8300:22:5418,25
16MA4617Roleček MilanPěčín7600:22:5418,25
18MA4818Kopecký LukášFTC Vysoké Mýto8400:23:0017,02
19MA4919Žukovský PavelFitness Style Lucie8800:23:0216,61
2ZA502Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:1492,77
4ZB514Černá MarkétaLanškroun7000:23:1568,72
11MB5211Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:23:1645,02
20MA5220Felgr TomášVysoké Mýto8900:23:1613,74
12MB5412Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:23:1844,66
21MA5421Pidima TomášFTC Vysoké Mýto9000:23:1813,33
4MJ545Pilnáček RadomírOrel Vysoké Mýto9400:23:1851,98
22MA5722Kerhart FilipFTC Vysoké Mýto9200:23:2711,48
23MA5823Řezníček JakubFitness Style Lucie8800:23:3010,87
5ZB595Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3265,90
24MA6024Kurka ČendaFTC Vysoké Mýto8000:23:3410,05
7MC617Grundman MartinKOB Choceň5800:23:4560,91
25MA6225Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:467,59
3ZA633Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:23:4887,71
26MA6427Němeček MichalFitnes Styl Lucie9000:23:536,15
26MA6426Polzer ViktorLiboc7800:23:536,15
2ZC662Vacková HanaSK Hronov5600:23:59111,90
6ZB676Kouřímová JolanaVysoké Mýto7600:24:0161,09
4ZA674Švecová KateřinaSvitavy8800:24:0185,78
28MA6928Valášek VratislavZŠ Javornického7300:24:043,90
4M57029Musel VáclavFTC Vysoké Mýto9500:24:2246,62
5ZA715Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:24:2382,51
29MA7230Novák RomanVysoké Mýto8900:24:323,00
30MA7331Šrajer DavidVysoké Mýto8700:24:413,00
3ZC743Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:4395,50
4MD754Vilhelm VáclavPřívrat5100:25:0474,74
13MB7613Andrys PavelSK Donocykl6800:25:1523,29
7ZB777Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:25:4943,19
4ZC784Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:26:0284,60
31MA7933Řehák TomášZŠ Jiráskova9000:26:043,00
31MA7932Řehák DavidFTC Vysoké Mýto9100:26:043,00
33MA8134Staněk LadislavFTC Vysoké Mýto8900:26:193,00
8MC828Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:2733,72
1ME831Bielčik JindřichLichkov4000:26:33119,18
8ZB848Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:26:5232,74
5ZC855Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:0188,10
34MA8635Nasku PetrZŠ Jiráskova7500:27:173,00
9ZB879Hrušková DarinaČeská Třebová7500:27:2826,78
5MD885Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:0947,03
6ZA896Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:28:4244,00
35MA9036Košín MartinFitness Style Lucie8500:28:523,00
7ZA907Leová MonikaFitness Style Lucie9100:28:5242,52
36MA9237Dalecký LadislavFitnes styl Lucie9000:29:093,00
6ZC936Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:3455,37
10ZB9410Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:123,00
2ME952Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:32:1180,82
7ZC967Sedláčková HedvikaLanškroun6600:33:2723,24
11ZB9711Jakubcová Václavaneregistrována7200:34:033,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:45106,22
2MA22Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:3096,99
3MA33Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:3196,79
4MA44Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:17:1587,76
5MA55Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:2086,74
6M561Zenkl AdamVysoké Mýto9500:17:2984,89
7MB71Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:17:5180,38
8MB82Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:5878,95
9MA96Řemínek MatějAC Choceň8600:18:0178,33
10M5101Smetana JakubEurofoam Sport Team9600:18:0577,51
11MA117Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:18:0976,69
12MJ122Smolák PetrAC Vysoké Mýto9400:18:3671,16
13MJ143Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:18:4170,13
14MA158Lorenc TomášAtletika Polička8600:18:5567,26
15MB163Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:5667,05
16MB174Smetana JosefEurofoam Sport Team6900:19:0365,62
17MJ184Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:0565,21
18MB195Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:19:1762,75
19MC201Žila MilošBystré6200:19:1962,34
20MB226Donát VáclavSokol Hylváty6500:19:5754,55
21MC232Vanta JosefSK Hronov6200:20:0852,29
22MC243Krátký LubošLanškroun6200:20:0952,08
23MA269Jakubec MartinKostelec nad Orlicí7900:20:4145,52
24MA2710Nechvíl LukášChoceň8300:20:4245,32
25MB287Sedláček RomanLanškroun6400:20:4444,91
26MA2911Večeře TomášAtletika Polička9000:20:5742,24
27MB308Zachař JiříSruby7200:21:1837,94
28MA3112Grundman VojtěchKOB Choceň8800:21:2037,53
29MA3213Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:2436,71
30MD331Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:21:3634,24
31MC354Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:0029,32
32M5362Dušek MartinTJ Sokol Žamberk9600:22:0827,68
33MB389Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:22:1825,63
34MC395Skalický JosefŽichlínek6200:22:1925,43
35MB4010Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:2125,02
35MC406Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:2125,02
37MD422Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:2424,40
38MA4314Jasanský JiříFTC Vysoké Mýto9200:22:3222,76
39MD443Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:4619,89
40MA4515Štancl PetrFitness Style Lucie8900:22:4719,69
41MA4616Hála LadislavFitnes Styl Lucie8300:22:5418,25
41MA4617Roleček MilanPěčín7600:22:5418,25
43MA4818Kopecký LukášFTC Vysoké Mýto8400:23:0017,02
44MA4919Žukovský PavelFitness Style Lucie8800:23:0216,61
45MA5220Felgr TomášVysoké Mýto8900:23:1613,74
45MB5211Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:23:1613,74
47MJ545Pilnáček RadomírOrel Vysoké Mýto9400:23:1813,33
47MA5421Pidima TomášFTC Vysoké Mýto9000:23:1813,33
47MB5412Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:23:1813,33
50MA5722Kerhart FilipFTC Vysoké Mýto9200:23:2711,48
51MA5823Řezníček JakubFitness Style Lucie8800:23:3010,87
52MA6024Kurka ČendaFTC Vysoké Mýto8000:23:3410,05
53MC617Grundman MartinKOB Choceň5800:23:457,79
54MA6225Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:467,59
55MA6426Polzer ViktorLiboc7800:23:536,15
55MA6427Němeček MichalFitnes Styl Lucie9000:23:536,15
57MA6928Valášek VratislavZŠ Javornického7300:24:043,90
58M57029Musel VáclavFTC Vysoké Mýto9500:24:223,00
59MA7230Novák RomanVysoké Mýto8900:24:323,00
60MA7331Šrajer DavidVysoké Mýto8700:24:413,00
61MD754Vilhelm VáclavPřívrat5100:25:043,00
62MB7613Andrys PavelSK Donocykl6800:25:153,00
63MA7932Řehák DavidFTC Vysoké Mýto9100:26:043,00
63MA7933Řehák TomášZŠ Jiráskova9000:26:043,00
65MA8134Staněk LadislavFTC Vysoké Mýto8900:26:193,00
66MC828Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:273,00
67ME831Bielčik JindřichLichkov4000:26:333,00
68MA8635Nasku PetrZŠ Jiráskova7500:27:173,00
69MD885Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:093,00
70MA9036Košín MartinFitness Style Lucie8500:28:523,00
71MA9237Dalecký LadislavFitnes styl Lucie9000:29:093,00
72ME952Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:32:113,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB131Fenclová MartaAC Pardubice7600:18:39108,01
2ZB212Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:24100,29
3ZA251Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:1491,71
4ZC341Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:4675,92
5ZB373Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:1670,77
6ZA502Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:1460,82
7ZB514Černá MarkétaLanškroun7000:23:1560,65
8ZB595Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3257,74
9ZA633Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:23:4854,99
10ZC662Vacková HanaSK Hronov5600:23:5953,10
11ZA674Švecová KateřinaSvitavy8800:24:0152,76
11ZB676Kouřímová JolanaVysoké Mýto7600:24:0152,76
13ZA715Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:24:2348,98
14ZC743Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:4345,55
15ZB777Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:25:4934,23
16ZC784Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:26:0232,00
17ZB848Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:26:5223,42
18ZC855Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:0121,88
19ZB879Hrušková DarinaČeská Třebová7500:27:2817,24
20ZA896Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:28:424,55
21ZA907Leová MonikaFitness Style Lucie9100:28:523,00
22ZC936Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:343,00
23ZB9410Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:123,00
24ZC967Sedláčková HedvikaLanškroun6600:33:273,00
25ZB9711Jakubcová Václavaneregistrována7200:34:033,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 88%
Značení závodu: 83%
Vyhlášení výsledků: 92%
Zpracování výsledků: 87%
Ceny vítězům: 93%
Celkový dojem ze závodu: 88%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

docela dobrý závod
mourek321
ne docela dobrý, dost dobrý!!!
simunkova.pavla
ne dost dobrý, vynikající!!!!!
r.klaclova
...stejně nejraději ale chodím na závody , které organizuje ISCAREX..je tam úplně všechno..
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód