Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pastvinský triatlon

5.7.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pastvinský triatlon
  • datum konání: 5.7.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Pastviny u Klášterce nad Orlicí
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin na parkovišti u křižovatky

Startovné

200 Kč (v ceně zahrnuto občerstvení a tričko s potiskem)

Popis tratě

Plavání - 350 m
Kolo - 17 km
Běh - 4,5 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SKI KLUB Pastviny

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

skurekjan@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 40 let a mladší (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA379Kristejn LukášSpartak Letohrad8900:54:23-
2MA431Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:55:01-
3MA594Liebich PetrSK Žamberk Tessuti sport8600:55:22-
4MA7123Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:56:05-
5MA955Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:56:31-
6MA10121Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:56:35-
6MA10125Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:56:35-
8MA1433Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:57:11-
9MA1581Štumpf Eduard3D Fitnes Kunvald8000:57:41-
10MA17115Šutera JosefAtletika Polička7900:58:04-
11MA1845Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:58:16-
11MA18101Stejskal Jakubneregistrován9500:58:16-
13MA2073Břinčil RadekSokol Kostelec nad Orlicí7500:58:25-
14MA2169Cabalka Jaroslavneregistrován8900:58:32-
15MA2260Dolejška LubošRychnov nad Kněžnou8700:58:57-
16MA247Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:59:07-
17MA2587Dvořák Jiříneregistrován7900:59:34-
18MA2697Horák DanielHasiči Dlouhá Ves7800:59:48-
19MA27104Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:59:53-
20MA2859Šroler Danielneregistrován8100:59:54-
21MA2923Elčkner MartinNotable8601:00:01-
22MA3091Schwarzbach Martinneregistrován8201:00:02-
23MA3246Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9201:01:27-
24MA336Bursík Michalneregistrován9001:01:40-
25MA3486Koblížek Miroslavneregistrován9201:01:58-
26MA3593Kučera PetrSKI klub Pastviny8801:02:13-
27MA3625Kolář MichalNotable8601:02:24-
28MA3784Čihák Michalneregistrován7401:02:28-
29MA38108Vencl Jiříneregistrován7401:02:35-
30MA4347Novotný JanSpartak Letohrad9001:03:03-
31MA4526Přibyl Milanneregistrován8601:03:21-
32MA47102Koreček Richardneregistrován7601:04:20-
33MA5096Krejsa Tomášneregistrován9701:04:57-
34MA5175Jašík Miroslavneregistrován8801:05:05-
35MA5280Kristejn ZdeněkLetohrad7901:05:13-
36MA5424Kuchánek Petrneregistrován8701:05:36-
37MA5558Vávra TomášSK Žamberk9601:06:08-
38MA56119Zemek Alešneregistrován8801:06:12-
39MA5785Čihák Petrneregistrován7501:06:15-
40MA5861Zbořil Karelneregistrován9301:06:23-
41MA6076Baláš Petrneregistrován7601:06:24-
42MA6340Velecký Janneregistrován7901:06:56-
43MA6621Čermák Miroslavneregistrován7901:07:42-
44MA6992Číž OndřejJen Blbni8301:08:23-
45MA7042Petrů MartinChoceň9601:08:49-
46MA7190Müller TomášJen blbni8301:09:11-
47MA72112Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9301:09:15-
48MA74118Štangler Ondřejneregistrován8701:10:08-
49MA759Plašil Petrneregistrován8801:10:19-
50MA76106Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8601:10:33-
51MA79100Klec Martinneregistrován8801:10:42-
52MA8011Plašil Václavneregistrován9101:10:54-
53MA81107Holovský JakubHradec Králové8601:11:01-
54MA8236Dlabka Ondřejneregistrován8501:11:06-
55MA8654Záleský DominikCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9501:11:53-
56MA9015Hrdina JaroslavFort SMC Ústí nad Orlicí7501:13:28-
57MA9199Jiskra Milanneregistrován8901:13:30-
58MA9289Krejčí LukášZŠ Dolní Dobrouč8401:14:02-
59MA9410Konvalina Lukášneregistrován9201:14:03-
60MA9948Nastoupil PetrJablonné nad Orlicí9001:15:08-
61MA10049Bednář Lukášneregistrován9001:16:37-
62MA10144Klec Tomášneregistrován9001:17:07-
63MA102114Skaroubka Zdeněkneregistrován7501:19:10-
64MA10878Novák RomanAC Vysoké Mýto8901:22:47-
65MA112111Pojezdela Radekneregistrován7501:25:54-
66MA11798Koželuh Milanneregistrován8901:28:35-
67MA11882Tobiška Jaroslavneregistrován7901:32:14-
-MA-77Soukup TomášGoMango80DNF-
Muži 41 let a starší (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB218Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:53:30-
2MB641Fajfr František3D Fitness Race Team7200:55:28-
3MB8117Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:56:18-
4MB1220Lipenský Matějneregistrován6900:56:47-
5MB1371Hanuš MartinChoceň7000:57:02-
6MB1619Strnad TomášSK Žamberk6900:57:55-
7MB2322Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:58:58-
8MB3064Širůček JaromírLTC Hradec Králové6201:00:02-
9MB3968Doleček MartinSK Žamberk Tessuti Sport7301:02:41-
10MB4065Fáber ViliamJBL Jablonné nad Orlicí6201:02:52-
11MB413Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:02:53-
12MB428Scheuer JanActivity Lanškroun6601:02:58-
13MB4688Svoboda FilipLetohrad 8147101:03:52-
14MB4995Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:04:46-
15MB5883Hodek RomanSokol Kunvald6001:06:23-
16MB61120Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5101:06:26-
17MB6556Horna Radekneregistrován7201:07:28-
18MB67113Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7001:07:59-
19MB68124Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:08:19-
20MB73122Morávek Ivanneregistrován6501:09:24-
21MB8417Brožek Jiříneregistrován7201:11:18-
22MB8551Zvon Petrneregistrován7201:11:19-
23MB8739Kuchař Pavelneregistrován7101:12:41-
24MB8834Dušek Patrikneregistrován7201:12:53-
25MB8962Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:13:11-
26MB9543Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:14:04-
27MB103126Krušina Lubošneregistrován7301:19:24-
28MB10630Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:20:20-
29MB111116Koblížek JindřichŽamberk4801:25:44-
30MB11327Jašík Liborneregistrován5601:26:44-
31MB11532Barvínek Jaroslavneregistrován5601:27:49-
32MB1165Mihulka Edaneregistrován7301:28:28-
33MB119109Radlinger Františekneregistrován6301:32:46-
34MB1201Vychánek Josefneregistrován5601:40:09-
35MB12216Havrda JiříDlouhoňovice7301:45:55-
-MB-70Hylmar ZdeněkŽamberk66DNF-
Ženy 30 let a mladší (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4872Hanušová VeronikaAC Choceň9701:04:35-
2ZA6250Landová Martinaneregistrována8601:06:27-
3ZA76105Jelénková IvaAtletiko Zdiby8901:10:33-
4ZA7866Kopecká AnnaKunvald9901:10:38-
5ZA92103Kubánková Lenkaneregistrována8601:14:02-
6ZA10467Kopecká EliškaSokol Kunvald9201:19:53-
7ZA11413Borovičková ValerieSK Žamberk0001:26:45-
Ženy 31 let a starší (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB135Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:53:15-
2ZB4414Tylšová DanielaHISPORT Team7801:03:13-
3ZB5363Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7601:05:18-
4ZB6474Kalousová AlenaŽamberk8001:07:14-
5ZB8337Bohdánková Jolananeregistrována7401:11:11-
6ZB9629Andršová Kateřinaneregistrována6501:14:36-
7ZB9752Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:14:42-
8ZB9828Hepnarová Lenkaneregistrována6501:14:51-
9ZB10553Záleská lvetaneregistrována7001:20:10-
10ZB107110Venclová Pavlaneregistrována7901:21:57-
11ZB10812Tartier Veronikaneregistrována7801:22:47-
12ZB11057Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:23:30-
13ZB1214Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:41:49-
-ZB-38Kuchařová Miloslavaneregistrována78DNF-
Trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB135Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:53:15-
1MB218Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:53:30-
1MA379Kristejn LukášSpartak Letohrad8900:54:23-
2MA431Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:55:01-
3MA594Liebich PetrSK Žamberk Tessuti sport8600:55:22-
2MB641Fajfr František3D Fitness Race Team7200:55:28-
4MA7123Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:56:05-
3MB8117Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:56:18-
5MA955Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:56:31-
6MA10125Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:56:35-
6MA10121Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:56:35-
4MB1220Lipenský Matějneregistrován6900:56:47-
5MB1371Hanuš MartinChoceň7000:57:02-
8MA1433Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:57:11-
9MA1581Štumpf Eduard3D Fitnes Kunvald8000:57:41-
6MB1619Strnad TomášSK Žamberk6900:57:55-
10MA17115Šutera JosefAtletika Polička7900:58:04-
11MA18101Stejskal Jakubneregistrován9500:58:16-
11MA1845Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:58:16-
13MA2073Břinčil RadekSokol Kostelec nad Orlicí7500:58:25-
14MA2169Cabalka Jaroslavneregistrován8900:58:32-
15MA2260Dolejška LubošRychnov nad Kněžnou8700:58:57-
7MB2322Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:58:58-
16MA247Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:59:07-
17MA2587Dvořák Jiříneregistrován7900:59:34-
18MA2697Horák DanielHasiči Dlouhá Ves7800:59:48-
19MA27104Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:59:53-
20MA2859Šroler Danielneregistrován8100:59:54-
21MA2923Elčkner MartinNotable8601:00:01-
8MB3064Širůček JaromírLTC Hradec Králové6201:00:02-
22MA3091Schwarzbach Martinneregistrován8201:00:02-
23MA3246Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9201:01:27-
24MA336Bursík Michalneregistrován9001:01:40-
25MA3486Koblížek Miroslavneregistrován9201:01:58-
26MA3593Kučera PetrSKI klub Pastviny8801:02:13-
27MA3625Kolář MichalNotable8601:02:24-
28MA3784Čihák Michalneregistrován7401:02:28-
29MA38108Vencl Jiříneregistrován7401:02:35-
9MB3968Doleček MartinSK Žamberk Tessuti Sport7301:02:41-
10MB4065Fáber ViliamJBL Jablonné nad Orlicí6201:02:52-
11MB413Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:02:53-
12MB428Scheuer JanActivity Lanškroun6601:02:58-
30MA4347Novotný JanSpartak Letohrad9001:03:03-
2ZB4414Tylšová DanielaHISPORT Team7801:03:13-
31MA4526Přibyl Milanneregistrován8601:03:21-
13MB4688Svoboda FilipLetohrad 8147101:03:52-
32MA47102Koreček Richardneregistrován7601:04:20-
1ZA4872Hanušová VeronikaAC Choceň9701:04:35-
14MB4995Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:04:46-
33MA5096Krejsa Tomášneregistrován9701:04:57-
34MA5175Jašík Miroslavneregistrován8801:05:05-
35MA5280Kristejn ZdeněkLetohrad7901:05:13-
3ZB5363Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7601:05:18-
36MA5424Kuchánek Petrneregistrován8701:05:36-
37MA5558Vávra TomášSK Žamberk9601:06:08-
38MA56119Zemek Alešneregistrován8801:06:12-
39MA5785Čihák Petrneregistrován7501:06:15-
15MB5883Hodek RomanSokol Kunvald6001:06:23-
40MA5861Zbořil Karelneregistrován9301:06:23-
41MA6076Baláš Petrneregistrován7601:06:24-
16MB61120Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5101:06:26-
2ZA6250Landová Martinaneregistrována8601:06:27-
42MA6340Velecký Janneregistrován7901:06:56-
4ZB6474Kalousová AlenaŽamberk8001:07:14-
17MB6556Horna Radekneregistrován7201:07:28-
43MA6621Čermák Miroslavneregistrován7901:07:42-
18MB67113Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7001:07:59-
19MB68124Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:08:19-
44MA6992Číž OndřejJen Blbni8301:08:23-
45MA7042Petrů MartinChoceň9601:08:49-
46MA7190Müller TomášJen blbni8301:09:11-
47MA72112Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9301:09:15-
20MB73122Morávek Ivanneregistrován6501:09:24-
48MA74118Štangler Ondřejneregistrován8701:10:08-
49MA759Plašil Petrneregistrován8801:10:19-
50MA76106Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8601:10:33-
3ZA76105Jelénková IvaAtletiko Zdiby8901:10:33-
4ZA7866Kopecká AnnaKunvald9901:10:38-
51MA79100Klec Martinneregistrován8801:10:42-
52MA8011Plašil Václavneregistrován9101:10:54-
53MA81107Holovský JakubHradec Králové8601:11:01-
54MA8236Dlabka Ondřejneregistrován8501:11:06-
5ZB8337Bohdánková Jolananeregistrována7401:11:11-
21MB8417Brožek Jiříneregistrován7201:11:18-
22MB8551Zvon Petrneregistrován7201:11:19-
55MA8654Záleský DominikCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9501:11:53-
23MB8739Kuchař Pavelneregistrován7101:12:41-
24MB8834Dušek Patrikneregistrován7201:12:53-
25MB8962Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:13:11-
56MA9015Hrdina JaroslavFort SMC Ústí nad Orlicí7501:13:28-
57MA9199Jiskra Milanneregistrován8901:13:30-
5ZA92103Kubánková Lenkaneregistrována8601:14:02-
58MA9289Krejčí LukášZŠ Dolní Dobrouč8401:14:02-
59MA9410Konvalina Lukášneregistrován9201:14:03-
26MB9543Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:14:04-
6ZB9629Andršová Kateřinaneregistrována6501:14:36-
7ZB9752Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:14:42-
8ZB9828Hepnarová Lenkaneregistrována6501:14:51-
60MA9948Nastoupil PetrJablonné nad Orlicí9001:15:08-
61MA10049Bednář Lukášneregistrován9001:16:37-
62MA10144Klec Tomášneregistrován9001:17:07-
63MA102114Skaroubka Zdeněkneregistrován7501:19:10-
27MB103126Krušina Lubošneregistrován7301:19:24-
6ZA10467Kopecká EliškaSokol Kunvald9201:19:53-
9ZB10553Záleská lvetaneregistrována7001:20:10-
28MB10630Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:20:20-
10ZB107110Venclová Pavlaneregistrována7901:21:57-
64MA10878Novák RomanAC Vysoké Mýto8901:22:47-
11ZB10812Tartier Veronikaneregistrována7801:22:47-
12ZB11057Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:23:30-
29MB111116Koblížek JindřichŽamberk4801:25:44-
65MA112111Pojezdela Radekneregistrován7501:25:54-
30MB11327Jašík Liborneregistrován5601:26:44-
7ZA11413Borovičková ValerieSK Žamberk0001:26:45-
31MB11532Barvínek Jaroslavneregistrován5601:27:49-
32MB1165Mihulka Edaneregistrován7301:28:28-
66MA11798Koželuh Milanneregistrován8901:28:35-
67MA11882Tobiška Jaroslavneregistrován7901:32:14-
33MB119109Radlinger Františekneregistrován6301:32:46-
34MB1201Vychánek Josefneregistrován5601:40:09-
13ZB1214Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:41:49-
35MB12216Havrda JiříDlouhoňovice7301:45:55-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód