Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Barth Velká Pardubická cross-country

15.10.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Barth Velká Pardubická cross-country
  • datum konání: 15.10.2016
  • zobrazeno již 912x
  • místo konání: Pardubice
  • GPS: 50.02006N, 15.74765E

Sociální sítě

Místo konání

dostihové závodiště Pardubice
9:30 - 12:00 hodin

Přihlášky

Pouze prostřednictvím on-line registračního formuláře zde: www.sportt.cz, nejpozději dne 10. 10. 2016 ve 23:59 hodin. V případě neuhrazeného startovného do 5 dnů bude registrace zrušena.

Startovné

prvních 100 přihlášených 150,-
101 - 200 přihlášených 200,-
201 - až do 10.10. 2016 250,-
ostatní 350,-

Popis tratě

Délka: 10 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 10

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.10.2018Velká Pardubická cross-country287
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
19.10.2008Velká pardubická cross-country125
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125
16.10.2005Velká pardubická cross-country EAA165
17.10.2004Cross country - Pardubice22
19.10.2003Velká pardubická cross-country23
20.10.200233. ročník, Velká pardubická cross country 200259
21.10.200132. ročník, Cross - country Pardubice307

Statistika závodu Barth Velká Pardubická cross-country

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1839

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Metelková Táňa729
Fenclová Marta769
Kozáková Denisa797
Matyášová Jana657
Jirásko Dušan737
Keprtová Miloslava487
Doležal Stanislav387
Krátká Anna697
Šternerová Hana637
Jirásková Eva647
Bajer Milan556
Mannlová Jana806
Červ Miloslav506
Kovář Jáchym966
Jirásko Lubomír716
Vorel Milan405
Kratochvíl Miloš755
Radiměřský Karel875
Nejedlý Michal695
Pechek František535
Jelínková Magdalena455
Krunka Kamil865
Jelínek Matěj425
Nečas Josef585
Sejkorová Lenka635
Meduna Josef835
Šůcha Václav465
Kraus Václav645
Stránský Aleš605
Bednář Josef505
Vacková Hana565
Šťastný Jaromír305
Smrčka Miloš545
Hellerová Hana615
Froš Štěpán735
Mocek Tomáš795
Novák Pavel815
Fiala Jaroslav385
Weidlich Tomáš734
Vanta Josef624
Heller Tomáš814
Frydrychová Eliška014
Bubeníček Jiří514
Šimurda Zdeněk564
Hromádko Jaroslav714
Málek Jaroslav464
Petržílek Zdeněk554
Vašíček Martin714
Slabihoud Aleš754
Malátek Antonín774

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ361Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:38:07128,60
2MJ2085Jukl LukášPardubice9900:44:15101,02
3MJ454Chvojka Jan-0100:51:0470,37
Juniorky 19 let a mladší (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7246Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:31:26136,64
2ZJ33100Hrdá Eliška-0600:45:3263,36
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:36:59105,78
2MA268Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:37:30103,06
3MA742Buchta JanOdranec9100:39:4691,16
4MA947Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:2487,83
5MA1018Mocek TomášAC Pardubice7900:40:2887,48
6MA1189Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:40:4186,35
7MA1484Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:42:2976,89
8MA15177Malátek AntonínPardubice7700:42:3876,11
9MA16181Babica MilanVsetín8100:43:3770,94
10MA1830Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:43:5669,28
11MA1932Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8600:43:5969,02
12MA2212Matysík ZbyněkMatysík Eventing8900:44:2366,91
13MA23179Simon MartinDopravní zdravotní služba Nác8000:44:3465,95
14MA24304Novák MartinRudoltice8300:44:4165,34
15MA25101Felkl TomášBARTH Run.9300:44:5464,20
16MA273Novák PavelKRB Chrudim8100:45:1962,01
17MA30199Kuban Jiří-8400:47:0752,56
18MA3262Pála RomanMédea boxing team8200:47:0852,47
19MA349Bříza Davidwww.papr.cz8200:48:0047,92
20MA36193Snopko David-8200:48:1646,52
21MA3882Mojak Marek-7900:49:0642,14
22MA39224Rybišar Ladislav-8600:49:1341,53
23MA41192Tomeš Lukáš-8700:49:5837,59
24MA4245Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:50:0536,98
25MA4478Hyksa TomášHorotým Nechťák8300:50:5732,43
26MA46249Zadrobílek MartinKapříci7900:51:1231,12
27MA48215Kramář RadimAC Pardubice8800:51:2629,89
28MA4956Zanina Milanbez příslušnosti8200:51:3229,37
28MA49250Slanař Štěpán-9400:51:3229,37
30MA51248Čermák Zbyněk-8100:51:4428,32
31MA6388Jakeš JiříSUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM7700:56:253,72
32MA66183Šíblo Václav-9001:00:393,00
32MA6683Bajner Tomáš-8301:00:393,00
34MA6837Janiš Antonín-8901:02:573,00
35MA7064Labuta MartinPraha9201:04:563,00
36MA7170Tremmel Jakub-9101:06:303,00
37MA7236Šindler Ondřej-8401:06:383,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB480Kupidlovský DanielStodůlky7600:38:32101,97
2MB58Vokolek MichalAC Pardubice7200:38:42101,11
3MB613Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/ Sádek u Poličky7600:39:3196,92
4MB8245Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:5494,95
5MB2190Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:44:1872,33
6MB2869Daniel PetrStart Brno7100:45:3066,17
7MB2926Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:45:5364,20
8MB3022Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:47:0757,86
9MB3371Hojač PetrStart Brno7000:47:4254,86
10MB3779Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:48:3350,49
11MB43178Weidlich TomášUSK Pardubice7300:50:0942,27
12MB4777Synek JiříROHOZEC AMULET TEAM7400:51:1836,36
13MB52222Rucký Alešneregistrován7100:51:4933,70
14MB53243Černý Jan-7500:52:1231,73
15MB5433Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:52:1531,48
16MB5572Simon PetrPolička7200:52:2830,36
17MB56207Kolín Jaroslav-7200:53:1126,68
18MB581Hrádek Oldřich-7200:53:5622,83
19MB59247Němec Václav-7300:54:4019,06
20MB6019Kubias OndřejPardubice7400:54:5317,94
21MB74226Budera Michal-6801:09:053,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1260Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:41:11105,05
2MC1329Svoboda MojmírHvězda Pardubice, z.s.6600:41:54101,66
3MC1767Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:43:4093,29
4MC2686Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:45:0986,27
5MC35180Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:48:0272,62
6MC57185Ryzner Jan-5900:53:5444,85
7MC6166Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:55:2637,59
8MC64208Hubáček Jaroslav6600:56:4631,28
9MC7344Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:07:533,00
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4092Jirmus PavelSokol Ovčáry5400:49:42117,73
2MD6234Bednář JosefPočáply5000:55:3995,90
3MD65200Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:58:1586,37
4MD69227Odvody Josef-5301:04:0465,04
Muži E 70 let a starší (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14239Šůcha VáclavSV Stříbro4600:36:26105,72
2ME1753Hruša ZdeněkJirčany4600:37:06102,16
3ME2023Doležal StanislavBK Pardubice3800:38:5992,12
4ME25187Jelínek MatějČernilov4200:41:2878,88
5ME3648Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:48:1043,15
6ME3851Vorel MilanSlatiňany4000:54:0811,33
7ME3914Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:27:203,00
Ženy A 20-34 let (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1241Vrabcová EvaAK Olymp Brno8600:25:37131,81
2ZA6182Babicová EvaTTC Český Brod8800:31:1395,04
3ZA1038Schwaningerová PetraRock Machine - Cyklomax8200:34:3373,15
4ZA11228Benedová LenkaSK Srch8500:35:0769,43
5ZA1811Valentová KateřinaMatysík Eventing9000:37:2754,11
6ZA28216Mrštíková ZuzanaMore Than Bikers8900:43:2914,50
7ZA32198Drahokoupilová Hana-9500:45:103,45
8ZA3352Kmošková TerezaBARTH Run.8200:45:323,00
Ženy B 35-44 let (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB291Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:48107,31
2ZB354Fenclová MartaAC Pardubice7600:27:15104,07
3ZB421Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:29:2488,62
4ZB950Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:34:1054,34
5ZB156Hrádková Jana-7400:36:5135,05
6ZB16206Kolínová Michaela-7900:36:5334,81
7ZB24184Popilková Martina-8000:41:153,42
8ZB2663Chrpová IlonaMédea Group7900:42:183,00
9ZB27195Čepková Hana-8000:43:123,00
10ZB3099Vinopalová Václava-7500:44:553,00
Ženy C 45-54 let (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC515Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:44117,52
2ZC843Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:32:24101,16
3ZC1365Cinková JitkaAC Pardubice6800:35:3881,32
4ZC1949Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:38:0166,69
5ZC2041Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:5960,76
6ZC2346Šternerová HanaHradec Králové6300:39:4156,46
7ZC3181Oravcová Miroslava-7000:44:5824,04
Ženy D 55 let a starší (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1295Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:35:10121,77
2ZD2239Hellerová HanaBühler6100:39:17100,90
3ZD29194Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:5677,33
4ZD35186Jelínková MagdalenaČernilov4500:48:0955,96
5ZD372Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:4542,78
Trať 6,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1241Vrabcová EvaAK Olymp Brno8600:25:37131,81
1ZB291Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:48107,31
2ZB354Fenclová MartaAC Pardubice7600:27:15104,07
3ZB421Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:29:2488,62
1ZC515Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:44117,52
2ZA6182Babicová EvaTTC Český Brod8800:31:1395,04
1ZJ7246Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:31:26136,64
2ZC843Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:32:24101,16
4ZB950Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:34:1054,34
3ZA1038Schwaningerová PetraRock Machine - Cyklomax8200:34:3373,15
4ZA11228Benedová LenkaSK Srch8500:35:0769,43
1ZD1295Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:35:10121,77
3ZC1365Cinková JitkaAC Pardubice6800:35:3881,32
1ME14239Šůcha VáclavSV Stříbro4600:36:26105,72
5ZB156Hrádková Jana-7400:36:5135,05
6ZB16206Kolínová Michaela-7900:36:5334,81
2ME1753Hruša ZdeněkJirčany4600:37:06102,16
5ZA1811Valentová KateřinaMatysík Eventing9000:37:2754,11
4ZC1949Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:38:0166,69
3ME2023Doležal StanislavBK Pardubice3800:38:5992,12
5ZC2041Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:5960,76
2ZD2239Hellerová HanaBühler6100:39:17100,90
6ZC2346Šternerová HanaHradec Králové6300:39:4156,46
7ZB24184Popilková Martina-8000:41:153,42
4ME25187Jelínek MatějČernilov4200:41:2878,88
8ZB2663Chrpová IlonaMédea Group7900:42:183,00
9ZB27195Čepková Hana-8000:43:123,00
6ZA28216Mrštíková ZuzanaMore Than Bikers8900:43:2914,50
3ZD29194Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:5677,33
10ZB3099Vinopalová Václava-7500:44:553,00
7ZC3181Oravcová Miroslava-7000:44:5824,04
7ZA32198Drahokoupilová Hana-9500:45:103,45
8ZA3352Kmošková TerezaBARTH Run.8200:45:323,00
2ZJ33100Hrdá Eliška-0600:45:3263,36
4ZD35186Jelínková MagdalenaČernilov4500:48:0955,96
5ME3648Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:48:1043,15
5ZD372Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:4542,78
6ME3851Vorel MilanSlatiňany4000:54:0811,33
7ME3914Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:27:203,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:36:59105,78
2MA268Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:37:30103,06
1MJ361Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:38:07128,60
1MB480Kupidlovský DanielStodůlky7600:38:32101,97
2MB58Vokolek MichalAC Pardubice7200:38:42101,11
3MB613Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/ Sádek u Poličky7600:39:3196,92
3MA742Buchta JanOdranec9100:39:4691,16
4MB8245Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:5494,95
4MA947Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:2487,83
5MA1018Mocek TomášAC Pardubice7900:40:2887,48
6MA1189Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:40:4186,35
1MC1260Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:41:11105,05
2MC1329Svoboda MojmírHvězda Pardubice, z.s.6600:41:54101,66
7MA1484Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:42:2976,89
8MA15177Malátek AntonínPardubice7700:42:3876,11
9MA16181Babica MilanVsetín8100:43:3770,94
3MC1767Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:43:4093,29
10MA1830Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:43:5669,28
11MA1932Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8600:43:5969,02
2MJ2085Jukl LukášPardubice9900:44:15101,02
5MB2190Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:44:1872,33
12MA2212Matysík ZbyněkMatysík Eventing8900:44:2366,91
13MA23179Simon MartinDopravní zdravotní služba Nác8000:44:3465,95
14MA24304Novák MartinRudoltice8300:44:4165,34
15MA25101Felkl TomášBARTH Run.9300:44:5464,20
4MC2686Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:45:0986,27
16MA273Novák PavelKRB Chrudim8100:45:1962,01
6MB2869Daniel PetrStart Brno7100:45:3066,17
7MB2926Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:45:5364,20
17MA30199Kuban Jiří-8400:47:0752,56
8MB3022Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:47:0757,86
18MA3262Pála RomanMédea boxing team8200:47:0852,47
9MB3371Hojač PetrStart Brno7000:47:4254,86
19MA349Bříza Davidwww.papr.cz8200:48:0047,92
5MC35180Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:48:0272,62
20MA36193Snopko David-8200:48:1646,52
10MB3779Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:48:3350,49
21MA3882Mojak Marek-7900:49:0642,14
22MA39224Rybišar Ladislav-8600:49:1341,53
1MD4092Jirmus PavelSokol Ovčáry5400:49:42117,73
23MA41192Tomeš Lukáš-8700:49:5837,59
24MA4245Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:50:0536,98
11MB43178Weidlich TomášUSK Pardubice7300:50:0942,27
25MA4478Hyksa TomášHorotým Nechťák8300:50:5732,43
3MJ454Chvojka Jan-0100:51:0470,37
26MA46249Zadrobílek MartinKapříci7900:51:1231,12
12MB4777Synek JiříROHOZEC AMULET TEAM7400:51:1836,36
27MA48215Kramář RadimAC Pardubice8800:51:2629,89
28MA49250Slanař Štěpán-9400:51:3229,37
28MA4956Zanina Milanbez příslušnosti8200:51:3229,37
30MA51248Čermák Zbyněk-8100:51:4428,32
13MB52222Rucký Alešneregistrován7100:51:4933,70
14MB53243Černý Jan-7500:52:1231,73
15MB5433Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:52:1531,48
16MB5572Simon PetrPolička7200:52:2830,36
17MB56207Kolín Jaroslav-7200:53:1126,68
6MC57185Ryzner Jan-5900:53:5444,85
18MB581Hrádek Oldřich-7200:53:5622,83
19MB59247Němec Václav-7300:54:4019,06
20MB6019Kubias OndřejPardubice7400:54:5317,94
7MC6166Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:55:2637,59
2MD6234Bednář JosefPočáply5000:55:3995,90
31MA6388Jakeš JiříSUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM7700:56:253,72
8MC64208Hubáček Jaroslav6600:56:4631,28
3MD65200Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:58:1586,37
32MA6683Bajner Tomáš-8301:00:393,00
32MA66183Šíblo Václav-9001:00:393,00
34MA6837Janiš Antonín-8901:02:573,00
4MD69227Odvody Josef-5301:04:0465,04
35MA7064Labuta MartinPraha9201:04:563,00
36MA7170Tremmel Jakub-9101:06:303,00
37MA7236Šindler Ondřej-8401:06:383,00
9MC7344Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:07:533,00
21MB74226Budera Michal-6801:09:053,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:36:59102,93
2MA268Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:37:30100,18
3MJ361Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:38:0796,89
4MB480Kupidlovský DanielStodůlky7600:38:3294,67
5MB58Vokolek MichalAC Pardubice7200:38:4293,78
6MB613Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/ Sádek u Poličky7600:39:3189,43
7MA742Buchta JanOdranec9100:39:4688,10
8MB8245Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:5487,39
9MA947Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:2484,72
10MA1018Mocek TomášAC Pardubice7900:40:2884,37
11MA1189Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:40:4183,21
12MC1260Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:41:1180,55
13MC1329Svoboda MojmírHvězda Pardubice, z.s.6600:41:5476,73
14MA1484Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:42:2973,62
15MA15177Malátek AntonínPardubice7700:42:3872,82
16MA16181Babica MilanVsetín8100:43:3767,58
17MC1767Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:43:4067,32
18MA1830Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:43:5665,90
19MA1932Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8600:43:5965,63
20MJ2085Jukl LukášPardubice9900:44:1564,21
21MB2190Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:44:1863,94
22MA2212Matysík ZbyněkMatysík Eventing8900:44:2363,50
23MA23179Simon MartinDopravní zdravotní služba Nác8000:44:3462,52
24MA24304Novák MartinRudoltice8300:44:4161,90
25MA25101Felkl TomášBARTH Run.9300:44:5460,75
26MC2686Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:45:0959,41
27MA273Novák PavelKRB Chrudim8100:45:1958,53
28MB2869Daniel PetrStart Brno7100:45:3057,55
29MB2926Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:45:5355,51
30MA30199Kuban Jiří-8400:47:0748,93
30MB3022Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:47:0748,93
32MA3262Pála RomanMédea boxing team8200:47:0848,85
33MB3371Hojač PetrStart Brno7000:47:4245,83
34MA349Bříza Davidwww.papr.cz8200:48:0044,23
35MC35180Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:48:0244,05
36MA36193Snopko David-8200:48:1642,81
37MB3779Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:48:3341,30
38MA3882Mojak Marek-7900:49:0638,37
39MA39224Rybišar Ladislav-8600:49:1337,74
40MD4092Jirmus PavelSokol Ovčáry5400:49:4235,17
41MA41192Tomeš Lukáš-8700:49:5833,75
42MA4245Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:50:0533,13
43MB43178Weidlich TomášUSK Pardubice7300:50:0932,77
44MA4478Hyksa TomášHorotým Nechťák8300:50:5728,51
45MJ454Chvojka Jan-0100:51:0427,89
46MA46249Zadrobílek MartinKapříci7900:51:1227,18
47MB4777Synek JiříROHOZEC AMULET TEAM7400:51:1826,64
48MA48215Kramář RadimAC Pardubice8800:51:2625,93
49MA49250Slanař Štěpán-9400:51:3225,40
49MA4956Zanina Milanbez příslušnosti8200:51:3225,40
51MA51248Čermák Zbyněk-8100:51:4424,33
52MB52222Rucký Alešneregistrován7100:51:4923,89
53MB53243Černý Jan-7500:52:1221,85
54MB5433Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:52:1521,58
55MB5572Simon PetrPolička7200:52:2820,43
56MB56207Kolín Jaroslav-7200:53:1116,61
57MC57185Ryzner Jan-5900:53:5412,79
58MB581Hrádek Oldřich-7200:53:5612,61
59MB59247Němec Václav-7300:54:408,70
60MB6019Kubias OndřejPardubice7400:54:537,55
61MC6166Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:55:264,62
62MD6234Bednář JosefPočáply5000:55:393,46
63MA6388Jakeš JiříSUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM7700:56:253,00
64MC64208Hubáček Jaroslav6600:56:463,00
65MD65200Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:58:153,00
66MA66183Šíblo Václav-9001:00:393,00
66MA6683Bajner Tomáš-8301:00:393,00
68MA6837Janiš Antonín-8901:02:573,00
69MD69227Odvody Josef-5301:04:043,00
70MA7064Labuta MartinPraha9201:04:563,00
71MA7170Tremmel Jakub-9101:06:303,00
72MA7236Šindler Ondřej-8401:06:383,00
73MC7344Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:07:533,00
74MB74226Budera Michal-6801:09:053,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1241Vrabcová EvaAK Olymp Brno8600:25:37107,07
2ZB291Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:4898,16
3ZB354Fenclová MartaAC Pardubice7600:27:1594,77
4ZB421Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:29:2478,58
5ZC515Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:4476,07
6ZA6182Babicová EvaTTC Český Brod8800:31:1364,90
7ZJ7246Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:31:2663,26
8ZC843Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:32:2455,98
9ZB950Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:34:1042,68
10ZA1038Schwaningerová PetraRock Machine - Cyklomax8200:34:3339,79
11ZA11228Benedová LenkaSK Srch8500:35:0735,52
12ZD1295Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:35:1035,15
13ZC1365Cinková JitkaAC Pardubice6800:35:3831,63
14ZB156Hrádková Jana-7400:36:5122,47
15ZB16206Kolínová Michaela-7900:36:5322,22
16ZA1811Valentová KateřinaMatysík Eventing9000:37:2717,95
17ZC1949Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:38:0113,68
18ZC2041Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:596,40
19ZD2239Hellerová HanaBühler6100:39:174,14
20ZC2346Šternerová HanaHradec Králové6300:39:413,00
21ZB24184Popilková Martina-8000:41:153,00
22ZB2663Chrpová IlonaMédea Group7900:42:183,00
23ZB27195Čepková Hana-8000:43:123,00
24ZA28216Mrštíková ZuzanaMore Than Bikers8900:43:293,00
25ZD29194Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:563,00
26ZB3099Vinopalová Václava-7500:44:553,00
27ZC3181Oravcová Miroslava-7000:44:583,00
28ZA32198Drahokoupilová Hana-9500:45:103,00
29ZJ33100Hrdá Eliška-0600:45:323,00
29ZA3352Kmošková TerezaBARTH Run.8200:45:323,00
31ZD35186Jelínková MagdalenaČernilov4500:48:093,00
32ZD372Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:453,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Chybí Vám tam Ota Sadílek a Jiří Soukup.
heda.sedlackova
Doplneny vysledky kategorie Muzi E.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód