20.10.2002, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
21.10.2018 | Velká Pardubická cross-country | 288 |
14.10.2017 | Velká Pardubická cross-country | 194 |
15.10.2016 | Barth Velká Pardubická cross-country | 113 |
17.10.2015 | Velká Pardubická cross-country | 154 |
18.10.2014 | Velká Pardubická cross-country | 62 |
12.10.2013 | Velká Pardubická cross-country | 93 |
14.10.2012 | Velká Pardubická Cross-Country | 115 |
16.10.2011 | Velká Pardubická cross-country | 108 |
19.10.2008 | Velká pardubická cross-country | 125 |
15.10.2006 | Velká Pardubická Cross Country | 125 |
16.10.2005 | Velká pardubická cross-country EAA | 165 |
17.10.2004 | Cross country - Pardubice | 22 |
19.10.2003 | Velká pardubická cross-country | 23 |
21.10.2001 | 32. ročník, Cross - country Pardubice | 307 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 43 | Johanidesová Lea | Pardubický kraj | 89 | 00:06:09 | - |
1 | ŽM | 1 | 44 | Brandejská Šárka | Olomoucký kraj | 89 | 00:06:09 | - |
3 | ŽM | 1 | 55 | Němcová Kamila | Olympia Bruntál | 89 | 00:06:12 | - |
4 | ŽM | 1 | 56 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:55 | - |
5 | ŽM | 1 | 57 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:07:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 1 | Machuta Jakub | Běžecký klub F-C Kadaň | 84 | 00:23:31 | - |
2 | MJ | 1 | 2 | Milostný Josef | ARC Brno | 83 | 00:23:50 | - |
3 | MJ | 1 | 3 | Pechek Petr | Maratonstav Úpice | 83 | 00:25:03 | - |
4 | MJ | 1 | 4 | Zatorski Witold | HM Demolex Bardejov | 83 | 00:26:58 | - |
5 | MJ | 1 | 5 | Potůček Jan | PSK Olymp Praha | 84 | 00:27:07 | - |
6 | MJ | 1 | 6 | Cihlář Jan | AC Kablo Kladno | 83 | 00:27:21 | - |
7 | MJ | 1 | 7 | Meduna Josef | Třemošnice | 83 | 00:33:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 8 | Faschingbauer Pavel | USK Praha | 73 | 00:31:33 | - |
2 | MA | 1 | 9 | Nejedlý Michal | TEPO Kladno | 69 | 00:32:06 | - |
3 | MA | 1 | 10 | Žavoronok Igor | BLR | 77 | 00:32:18 | - |
4 | MA | 1 | 11 | Šmíd Michal | AFK SKP Pardubice | 71 | 00:32:29 | - |
5 | MA | 1 | 12 | Jaroszewski Marek | POL | 75 | 00:32:35 | - |
6 | MA | 1 | 13 | Biegala Leszek | POL | 78 | 00:32:56 | - |
7 | MA | 1 | 14 | Gerych David | SSK Vítkovice | 77 | 00:33:01 | - |
8 | MA | 1 | 15 | Vítek Miroslav | Sportdres Ústí nad Orlicí | 72 | 00:33:14 | - |
9 | MA | 1 | 16 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 00:33:21 | - |
10 | MA | 1 | 17 | Drahoňovský Aleš | AC Turnov | 72 | 00:33:37 | - |
14 | MA | 1 | 18 | Dobšíček Pavel | 2 B Tým | 80 | 00:35:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 19 | Klimeš Petr | Dukla Praha | 58 | 00:33:41 | - |
2 | MB | 1 | 20 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 00:36:41 | - |
3 | MB | 1 | 21 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:37:44 | - |
4 | MB | 1 | 22 | Vanta Josef | TRI CLUB Dobruška | 62 | 00:38:33 | - |
11 | MB | 1 | 23 | Groš Štefan | Foto Morava | 61 | 00:41:33 | - |
22 | MB | 1 | 24 | Zajíc Jan | AFK SKP Pardubice | 53 | 00:47:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 1 | 25 | Smitka Ladislav | KP BKÚ Mělník | 52 | 00:38:05 | - |
2 | MC | 1 | 26 | Stolařík Josef | ACOH Praha | 51 | 00:38:56 | - |
3 | MC | 1 | 27 | Koreš Arnošt | AC Maraton Kučera Třebíč | 50 | 00:39:15 | - |
4 | MC | 1 | 28 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:40:04 | - |
13 | MC | 1 | 29 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:47:06 | - |
14 | MC | 1 | 30 | Krejsa Václav | Bering Praha | 52 | 00:47:13 | - |
22 | MC | 1 | 31 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:51:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 32 | Řezáč Ivo | Chemopetrol Litvínov | 41 | 00:40:47 | - |
2 | MD | 1 | 33 | Fiala Jaroslav | ENJO Trusnov | 38 | 00:43:16 | - |
3 | MD | 1 | 34 | Čížek František | TURBO Chotěboř | 42 | 00:46:57 | - |
4 | MD | 1 | 35 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:46:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 1 | 36 | Leheček Antonín | AVC Praha | 31 | 00:51:46 | - |
2 | ME | 1 | 37 | Šťastný Jaromír | TJ Liga 100 Praha | 30 | 00:56:37 | - |
3 | ME | 1 | 38 | Cupánek Josef | SK Přerov | 26 | 01:02:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 39 | Rybáková Nina | AK Most | 84 | 00:25:18 | - |
2 | ŽJ | 1 | 40 | Suchopárová Jana | Středočeská kraj | 84 | 00:25:27 | - |
3 | ŽJ | 1 | 41 | Kuřinová Barbora | ATEX Brno | 84 | 00:27:32 | - |
4 | ŽJ | 1 | 42 | Žáčková Markéta | Středočeská kraj | 84 | 00:29:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 43 | Berkut Natalya | UKR | 75 | 00:20:22 | - |
2 | ZA | 1 | 44 | Zatorska Izabela | CW-X Montrail Teaem-Wrocanka | 63 | 00:20:33 | - |
3 | ZA | 1 | 45 | Kamínková Petra | AK Olomouc - PUMA ČR | 73 | 00:20:37 | - |
4 | ZA | 1 | 46 | Biolková Jana | SSK Vítkovice | 74 | 00:21:14 | - |
5 | ZA | 1 | 47 | Jarosz Elzbieta | POL | 71 | 00:21:29 | - |
6 | ZA | 1 | 48 | Churáňová Radka | Single Team Praha | 77 | 00:21:38 | - |
7 | ZA | 1 | 49 | Haroková Hana | ACP Junior Brno | 77 | 00:21:47 | - |
8 | ZA | 1 | 50 | Mostecká Jana | SK Kotlářka | 82 | 00:22:05 | - |
9 | ZA | 1 | 51 | Vlčovská Marta | AC Pardubice | 76 | 00:22:07 | - |
10 | ZA | 1 | 52 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:22:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 1 | 53 | Linhartová Simona | Maraton Pardubice | 64 | 00:26:21 | - |
2 | ZB | 1 | 54 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:33:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 43 | Johanidesová Lea | Pardubický kraj | 89 | 00:06:09 | - |
1 | ŽM | 1 | 44 | Brandejská Šárka | Olomoucký kraj | 89 | 00:06:09 | - |
3 | ŽM | 1 | 55 | Němcová Kamila | Olympia Bruntál | 89 | 00:06:12 | - |
4 | ŽM | 1 | 56 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:55 | - |
5 | ŽM | 1 | 57 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:07:57 | - |
Organizace závodu: 85% Zvolená trasa závodu: 85% Značení závodu: 85% Vyhlášení výsledků: 75% Zpracování výsledků: 55% Ceny vítězům: 80% Celkový dojem ze závodu: 80% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 78% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
pecap