Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

33. ročník, Velká pardubická cross country 2002

20.10.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 33. ročník, Velká pardubická cross country 2002
  • datum konání: 20.10.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JR Running Sport Nasavrky

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.10.2018Velká Pardubická cross-country288
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
19.10.2008Velká pardubická cross-country125
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125
16.10.2005Velká pardubická cross-country EAA165
17.10.2004Cross country - Pardubice22
19.10.2003Velká pardubická cross-country23
21.10.200132. ročník, Cross - country Pardubice307

Statistika závodu 33. ročník, Velká pardubická cross country 2002

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1894

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fenclová Marta769
Metelková Táňa729
Matyášová Jana657
Jirásko Dušan737
Keprtová Miloslava487
Šternerová Hana637
Krátká Anna697
Doležal Stanislav387
Kozáková Denisa797
Jirásková Eva647
Bajer Milan556
Mannlová Jana806
Kovář Jáchym966
Jirásko Lubomír716
Červ Miloslav506
Sejkorová Lenka635
Meduna Josef835
Šůcha Václav465
Kratochvíl Miloš755
Kraus Václav645
Pechek František535
Jelínek Matěj425
Bednář Josef505
Šťastný Jaromír305
Hellerová Hana615
Froš Štěpán735
Mocek Tomáš795
Novák Pavel815
Stránský Aleš605
Vacková Hana565
Smrčka Miloš545
Radiměřský Karel875
Vorel Milan405
Nejedlý Michal695
Fiala Jaroslav385
Jelínková Magdalena455
Nečas Josef585
Krunka Kamil865
Kamínková Petra734
Včelák Jan734
Vašíček Martin714
Hypešová Natálie994
Serbousková Sára044
Hofman Jiří874
Rossi Lenka544
Olšan Martin874
Vlčovská Marta764
Zajíc Jan534
Kalousek Jan714
Vodička Jiří534

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně mladší (trať 1,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM143Johanidesová LeaPardubický kraj8900:06:09-
1ŽM144Brandejská ŠárkaOlomoucký kraj8900:06:09-
3ŽM155Němcová KamilaOlympia Bruntál8900:06:12-
4ŽM156Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:55-
5ŽM157Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:07:57-
Junioři (trať 6,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Machuta JakubBěžecký klub F-C Kadaň8400:23:31-
2MJ12Milostný JosefARC Brno8300:23:50-
3MJ13Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:25:03-
4MJ14Zatorski WitoldHM Demolex Bardejov8300:26:58-
5MJ15Potůček JanPSK Olymp Praha8400:27:07-
6MJ16Cihlář JanAC Kablo Kladno8300:27:21-
7MJ17Meduna JosefTřemošnice8300:33:39-
Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Faschingbauer PavelUSK Praha7300:31:33-
2MA19Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:32:06-
3MA110Žavoronok IgorBLR7700:32:18-
4MA111Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:32:29-
5MA112Jaroszewski MarekPOL7500:32:35-
6MA113Biegala LeszekPOL7800:32:56-
7MA114Gerych DavidSSK Vítkovice7700:33:01-
8MA115Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:33:14-
9MA116Havlíček JanASK Slavia Praha7900:33:21-
10MA117Drahoňovský AlešAC Turnov7200:33:37-
14MA118Dobšíček Pavel2 B Tým8000:35:05-
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB119Klimeš PetrDukla Praha5800:33:41-
2MB120Smrčka MilošBK Říčany5400:36:41-
3MB121Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:44-
4MB122Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:38:33-
11MB123Groš ŠtefanFoto Morava6100:41:33-
22MB124Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:47:43-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC125Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:38:05-
2MC126Stolařík JosefACOH Praha5100:38:56-
3MC127Koreš ArnoštAC Maraton Kučera Třebíč5000:39:15-
4MC128Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:40:04-
13MC129Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:47:06-
14MC130Krejsa VáclavBering Praha5200:47:13-
22MC131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:30-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD132Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:40:47-
2MD133Fiala JaroslavENJO Trusnov3800:43:16-
3MD134Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:46:57-
4MD135Bielčik JindřichLichkov4000:46:58-
Muži E (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME136Leheček AntonínAVC Praha3100:51:46-
2ME137Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:56:37-
3ME138Cupánek JosefSK Přerov2601:02:41-
Juniorky (trať 6,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ139Rybáková NinaAK Most8400:25:18-
2ŽJ140Suchopárová JanaStředočeská kraj8400:25:27-
3ŽJ141Kuřinová BarboraATEX Brno8400:27:32-
4ŽJ142Žáčková MarkétaStředočeská kraj8400:29:54-
Ženy A (trať 6,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA143Berkut NatalyaUKR7500:20:22-
2ZA144Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:20:33-
3ZA145Kamínková PetraAK Olomouc - PUMA ČR7300:20:37-
4ZA146Biolková JanaSSK Vítkovice7400:21:14-
5ZA147Jarosz ElzbietaPOL7100:21:29-
6ZA148Churáňová RadkaSingle Team Praha7700:21:38-
7ZA149Haroková HanaACP Junior Brno7700:21:47-
8ZA150Mostecká JanaSK Kotlářka8200:22:05-
9ZA151Vlčovská MartaAC Pardubice7600:22:07-
10ZA152Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:22:47-
Ženy B (trať 6,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB153Linhartová SimonaMaraton Pardubice6400:26:21-
2ZB154Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:41-
Trať 1,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM143Johanidesová LeaPardubický kraj8900:06:09-
1ŽM144Brandejská ŠárkaOlomoucký kraj8900:06:09-
3ŽM155Němcová KamilaOlympia Bruntál8900:06:12-
4ŽM156Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:55-
5ŽM157Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:07:57-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Faschingbauer PavelUSK Praha7300:31:33-
1MC125Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:38:05-
2MC126Stolařík JosefACOH Praha5100:38:56-
3MC127Koreš ArnoštAC Maraton Kučera Třebíč5000:39:15-
4MC128Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:40:04-
13MC129Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:47:06-
14MC130Krejsa VáclavBering Praha5200:47:13-
22MC131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:30-
1MD132Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:40:47-
2MD133Fiala JaroslavENJO Trusnov3800:43:16-
3MD134Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:46:57-
4MD135Bielčik JindřichLichkov4000:46:58-
1ME136Leheček AntonínAVC Praha3100:51:46-
2ME137Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:56:37-
22MB124Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:47:43-
11MB123Groš ŠtefanFoto Morava6100:41:33-
4MB122Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:38:33-
2MA19Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:32:06-
3MA110Žavoronok IgorBLR7700:32:18-
4MA111Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:32:29-
5MA112Jaroszewski MarekPOL7500:32:35-
6MA113Biegala LeszekPOL7800:32:56-
7MA114Gerych DavidSSK Vítkovice7700:33:01-
8MA115Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:33:14-
9MA116Havlíček JanASK Slavia Praha7900:33:21-
10MA117Drahoňovský AlešAC Turnov7200:33:37-
14MA118Dobšíček Pavel2 B Tým8000:35:05-
1MB119Klimeš PetrDukla Praha5800:33:41-
2MB120Smrčka MilošBK Říčany5400:36:41-
3MB121Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:44-
3ME138Cupánek JosefSK Přerov2601:02:41-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 75%
Zpracování výsledků: 55%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
78%

Názory na závod

Dobrej závod, ale mrzí mě že jsem ke konci závodu krutě vytuh...
pecap
Proč jste sem nedali všechny kategorie?:(Třeba dorostenky... Jinak voda v prvním vodním příkopu byla fakt super:)
slunicko.13

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód