2.9.2017, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
7.9.2024 | Strážný nahorů a dolů | - |
4.9.2021 | Strážný nahoru a dolu | 54 |
3.10.2020 | Strážný - nahoru a dolů | - |
7.9.2019 | Strážný - nahoru a dolů | 75 |
1.9.2018 | Strážný - nahoru a dolů | 93 |
3.9.2016 | Dolní Dobrouč - Strážný | 86 |
5.9.2015 | Dolní Dobrouč - Strážný | 95 |
6.9.2014 | Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů | 72 |
7.9.2013 | Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů | 71 |
8.9.2012 | Strážný, nahoru a dolů | 84 |
10.9.2011 | Strážný - nahoru a dolů | 58 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Mlynář Vlastimil | 64 | 10 |
Mlynář Petr | 71 | 9 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 8 |
Čáp Bohuslav | 51 | 8 |
Sedláček Roman | 64 | 8 |
Matyášová Jana | 65 | 8 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 7 |
Vacek Martin | 69 | 7 |
Černá Markéta | 70 | 7 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 7 |
Stránský Aleš | 60 | 7 |
Živný Marek | 91 | 7 |
Chlubna Jan | 84 | 7 |
Grätz Luděk | 58 | 6 |
Belobrad Ivan | 66 | 6 |
Ožana Václav | 64 | 6 |
Hejl Radek | 72 | 6 |
Sadílek Ota | 46 | 6 |
Borek Petr | 70 | 6 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 6 |
Sejkorová Lenka | 63 | 6 |
Adamec Milan | 77 | 6 |
Dušek Pavel | 70 | 6 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 5 |
Krátký František | 43 | 5 |
Dryml Mojmír | 86 | 5 |
Krátká Anna | 69 | 5 |
Hochman Zdeněk | 85 | 5 |
Radiměřský Karel | 87 | 5 |
Zachař Jiří | 72 | 5 |
Hronek Jaroslav | 91 | 5 |
Málková Anna | 63 | 5 |
Plíva Vojtěch | 87 | 5 |
Scheuer Jan | 66 | 5 |
Pechek František | 53 | 5 |
Skalický Josef | 62 | 4 |
Juránek Stanislav | 87 | 4 |
Nehybka Josef | 95 | 4 |
Brtník Jiří | 52 | 4 |
Maříková Zuzana | 97 | 4 |
Dvořák Pavel | 82 | 4 |
Dušková Lenka | 80 | 4 |
Scherrer Jaroslav | 60 | 4 |
Juránek Stanislav | 56 | 4 |
Kunc Josef | 60 | 4 |
Limburský Jan | 01 | 4 |
Sedláček Pavel | 53 | 4 |
Sedláčková Hedvika | 66 | 4 |
Plíva Vladimír | 57 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 318 | Křeček Jiří | Eleven Run Team | 98 | 00:29:09 | 116,22 |
2 | MJ | 2 | 309 | Štěpánek Radek | Orel Obřany | 97 | 00:31:58 | 98,46 |
3 | MJ | 3 | 320 | Moravec Jakub | Orel Orlice JM Team Letohrad | 99 | 00:34:03 | 85,32 |
4 | MJ | 5 | 323 | Vencl Jiří | Activity Lanškroun | 98 | 00:37:16 | 65,04 |
5 | MJ | 6 | 310 | Limburský Jan | Orel Brno Obřany | 01 | 00:38:29 | 57,37 |
6 | MJ | 12 | 325 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:44:09 | 21,65 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 7 | 315 | Kalousová Tereza | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:40:21 | 105,26 |
2 | ZJ | 8 | 327 | Šedová Tereza | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 03 | 00:40:45 | 103,32 |
3 | ZJ | 10 | 306 | Matyášová Jitka | Orel Dolní Dobrouč | 01 | 00:43:13 | 91,42 |
4 | ZJ | 11 | 317 | Šinkovská Markéta | Červená | 99 | 00:43:58 | 87,80 |
5 | ZJ | 13 | 314 | Kuncová Monika | Orel Vyškov | 99 | 00:46:45 | 74,37 |
6 | ZJ | 14 | 313 | Kuncová Martina | Orel Vyškov | 01 | 00:47:24 | 71,23 |
7 | ZJ | 19 | 326 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:50:16 | 57,39 |
8 | ZJ | 24 | 311 | Limburská Eliška | Orel Obřany | 99 | 00:55:23 | 32,70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 236 | Šilar Zdeněk | Run sport Team | 81 | 00:47:25 | 107,23 |
2 | MA | 4 | 235 | Dryml Mojmír | Hvězda Pardubice | 86 | 00:49:53 | 97,20 |
3 | MA | 6 | 230 | Tlapák Jaroslav | Hokejbal Česká Třebová | 87 | 00:50:17 | 95,57 |
4 | MA | 7 | 237 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:51:30 | 90,63 |
5 | MA | 9 | 215 | Juránek Stanislav | Orel Židenice | 87 | 00:52:27 | 86,76 |
6 | MA | 10 | 209 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:53:21 | 83,11 |
7 | MA | 14 | 231 | Hochman Zdeněk | Orel Blučina | 85 | 00:54:51 | 77,01 |
8 | MA | 16 | 211 | Chlubna Jan | Orel TJ Nové Město na Moravě | 84 | 00:56:11 | 71,59 |
9 | MA | 24 | 227 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 01:00:42 | 53,22 |
10 | MA | 27 | 244 | Pinkas Tomáš | Dolní Dobrouč Švábák | 79 | 01:02:28 | 46,04 |
11 | MA | 29 | 238 | Živný Marek | Orel 3D Fitnessrace Team | 91 | 01:04:51 | 36,35 |
12 | MA | 40 | 251 | Dycka Jan | Podrážek | 80 | 01:15:21 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 208 | Kincl Marek | Maratonstav Úpice | 74 | 00:48:14 | 102,88 |
2 | MB | 3 | 223 | Hejl Radek | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 72 | 00:48:29 | 101,86 |
3 | MB | 5 | 212 | Adamec Milan | Orel Vyškov | 77 | 00:50:06 | 95,25 |
4 | MB | 12 | 245 | Krejsa Tomáš | Kus Sopotnice | 77 | 00:54:37 | 76,80 |
5 | MB | 17 | 252 | Horák Petr | Orel Silůvky | 76 | 00:57:00 | 67,06 |
6 | MB | 28 | 233 | Doležal Martin | SPS Sázava | 70 | 01:02:51 | 43,15 |
7 | MB | 31 | 248 | Vaňous Martin | Ústí nad Orlicí | 69 | 01:07:45 | 23,12 |
8 | MB | 32 | 204 | Mlynář Petr | Dolní Dobrouč | 71 | 01:08:04 | 21,83 |
9 | MB | 34 | 241 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 01:09:58 | 14,07 |
10 | MB | 45 | 217 | Provazník Zdeněk | Orel Vyškov | 74 | 01:19:57 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 203 | Vacarda Vladimír | Eleven Run Team | 59 | 00:53:35 | 103,26 |
2 | MC | 13 | 243 | Krejčí Jaromír | Ski klub Pastviny | 66 | 00:54:48 | 98,80 |
3 | MC | 15 | 210 | Ožana Václav | zakisova-skolabehu.com | 64 | 00:55:02 | 97,94 |
4 | MC | 18 | 232 | Zálešák Josef | Orel Vyškov | 67 | 00:57:10 | 90,11 |
5 | MC | 19 | 214 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 66 | 00:57:13 | 89,92 |
6 | MC | 23 | 206 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:59:52 | 80,19 |
7 | MC | 26 | 228 | Belobrad Ivan | Pasivity Žamberk | 66 | 01:02:11 | 71,69 |
8 | MC | 35 | 220 | Kunc Josef | Orel Vyškov | 60 | 01:10:20 | 41,76 |
9 | MC | 36 | 202 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 01:10:41 | 40,48 |
10 | MC | 46 | 222 | Cimprich Marcel | Šenov | 66 | 01:21:59 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 20 | 225 | Bláha Milan | AF Křovice | 57 | 00:57:25 | 106,35 |
2 | MD | 22 | 205 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 57 | 00:58:56 | 101,24 |
3 | MD | 25 | 213 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 01:01:33 | 92,41 |
4 | MD | 38 | 240 | Čáp Bohuslav | Orel Hradec Králové | 51 | 01:12:47 | 54,53 |
5 | MD | 50 | 242 | Pecháček Miroslav | Orel Dolní Čermná | 48 | 01:32:53 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 4 | 301 | Krátký František | Králíky | 43 | 00:35:33 | 129,47 |
2 | ME | 9 | 305 | Metelka Josef | Spartak Police | 44 | 00:41:32 | 100,77 |
3 | ME | 15 | 302 | Bubeník Jiří | Orel Vyškov | 44 | 00:48:00 | 69,75 |
4 | ME | 16 | 312 | Bielčik Jindřich | Elma tým | 40 | 00:49:25 | 62,96 |
5 | ME | 17 | 328 | Tomíšek Jindřich | Orel Horní Moštěnice | 39 | 00:49:44 | 61,44 |
6 | ME | 18 | 308 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:50:15 | 58,96 |
7 | ME | 22 | 324 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 00:53:32 | 43,21 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 41 | 207 | Pokorná Eva | Brno | 87 | 01:15:28 | 117,42 |
2 | ZA | 49 | 234 | Mairychová Kateřina | Pardubice | 86 | 01:29:52 | 82,58 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 21 | 246 | Delingerová Marie | AK Kroměříž | 76 | 00:57:45 | 124,76 |
2 | ZB | 33 | 247 | Šedová Jana | Sruby | 73 | 01:09:02 | 90,53 |
3 | ZB | 37 | 218 | Svobodová Martina | Orel Obřany | 75 | 01:10:57 | 84,71 |
4 | ZB | 43 | 219 | Maryšlerová Monika | Orel Obřany | 74 | 01:15:52 | 69,79 |
5 | ZB | 44 | 221 | Cimprichová Jana | Šenov | 74 | 01:15:56 | 69,59 |
6 | ZB | 48 | 250 | Dycková Šárka | Vysoké Mýto | 82 | 01:26:11 | 38,49 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 8 | 226 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:52:16 | 136,01 |
2 | ZC | 30 | 239 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 01:06:05 | 92,66 |
3 | ZC | 39 | 249 | Cinková Jitka | AC Pardubice | 68 | 01:12:53 | 71,33 |
4 | ZC | 42 | 201 | Málková Anna | Orel Vyškov | 63 | 01:15:37 | 62,75 |
5 | ZC | 47 | 224 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 01:25:10 | 32,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 20 | 316 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:51:42 | 105,82 |
2 | ZD | 21 | 307 | Jurošková Miluše | Orel Židenice | 58 | 00:53:09 | 100,38 |
3 | ZD | 23 | 303 | Hrozová Milena | Orel LRS Vyškov | 53 | 00:54:54 | 93,80 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 8 | 226 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:52:16 | 121,92 |
2 | ZB | 21 | 246 | Delingerová Marie | AK Kroměříž | 76 | 00:57:45 | 103,24 |
3 | ZC | 30 | 239 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 01:06:05 | 74,84 |
4 | ZB | 33 | 247 | Šedová Jana | Sruby | 73 | 01:09:02 | 64,79 |
5 | ZB | 37 | 218 | Svobodová Martina | Orel Obřany | 75 | 01:10:57 | 58,26 |
6 | ZC | 39 | 249 | Cinková Jitka | AC Pardubice | 68 | 01:12:53 | 51,68 |
7 | ZA | 41 | 207 | Pokorná Eva | Brno | 87 | 01:15:28 | 42,87 |
8 | ZC | 42 | 201 | Málková Anna | Orel Vyškov | 63 | 01:15:37 | 42,36 |
9 | ZB | 43 | 219 | Maryšlerová Monika | Orel Obřany | 74 | 01:15:52 | 41,51 |
10 | ZB | 44 | 221 | Cimprichová Jana | Šenov | 74 | 01:15:56 | 41,28 |
11 | ZC | 47 | 224 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 01:25:10 | 9,82 |
12 | ZB | 48 | 250 | Dycková Šárka | Vysoké Mýto | 82 | 01:26:11 | 6,36 |
13 | ZA | 49 | 234 | Mairychová Kateřina | Pardubice | 86 | 01:29:52 | 3,00 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
27.7.2024 (sobota), svátek má Věroslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
mordreaud