Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Strážný - nahoru a dolů

2.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný - nahoru a dolů
  • datum konání: 2.9.2017
  • zobrazeno již 590x
  • místo konání: Dolní Dobrouč u základní školy
  • GPS: 49.99259N, 16.49754E
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

u základní školy v Dolní Dobrouči
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km a méně
Převýšení: 450 m a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Propozice závodu ve formátu PDF

POZOR!!!Příjezd do Dolní Dobrouče od Lanškrouna bude z důvodu rekonstrukce silnice uzavřen. Objížďka vede přes Ústí nad Orlicí nebo Dolní Čermnou, počítejte se zdržením.

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.9.2020Strážný - nahoru a dolů-
7.9.2019Strážný - nahoru a dolů75
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů93
3.9.2016Dolní Dobrouč - Strážný86
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2014Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů72
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2012Strážný, nahoru a dolů84
10.9.2011Strážný - nahoru a dolů58

Statistika závodu Strážný - nahoru a dolů

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 634

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mlynář Vlastimil649
Matyášová Jana658
Mlynář Petr718
Sedláček Roman648
Čáp Bohuslav517
Tomíšek Jindřich397
Chlubna Jan847
Černá Markéta707
Stránský Aleš607
Nechvílová Miroslava607
Jirásková Eva646
Vraštilová Miloslava566
Ožana Václav646
Vacek Martin696
Sadílek Ota466
Adamec Milan776
Hejl Radek726
Belobrad Ivan666
Šrůtek Stanislav586
Živný Marek916
Dryml Mojmír865
Hochman Zdeněk855
Zachař Jiří725
Grätz Luděk585
Hronek Jaroslav915
Sejkorová Lenka635
Dušek Pavel705
Radiměřský Karel875
Plíva Vojtěch875
Málková Anna635
Pechek František535
Borek Petr705
Nehybka Josef954
Kunc Josef604
Keprtová Miloslava484
Dvořák Pavel824
Brtník Jiří524
Krátký František434
Bogdał Paweł764
Šimůnková Pavla774
Skalický Josef624
Tlapák Jaroslav874
Dušková Lenka804
Juránek Stanislav874
Mikulecká Marcela734
Limburský Jan014
Plíva Vladimír574
Slabáková Lenka664
Sedláčková Hedvika664
Sedláček Pavel534

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Křeček JiříEleven Run Team9800:29:09116,22
2MJ2309Štěpánek RadekOrel Obřany9700:31:5898,46
3MJ3320Moravec JakubOrel Orlice JM Team Letohrad9900:34:0385,32
4MJ5323Vencl JiříActivity Lanškroun9800:37:1665,04
5MJ6310Limburský JanOrel Brno Obřany0100:38:2957,37
6MJ12325Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:44:0921,65
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7315Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:21105,26
2ZJ8327Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:40:45103,32
3ZJ10306Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:43:1391,42
4ZJ11317Šinkovská MarkétaČervená9900:43:5887,80
5ZJ13314Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:46:4574,37
6ZJ14313Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:47:2471,23
7ZJ19326Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:1657,39
8ZJ24311Limburská EliškaOrel Obřany9900:55:2332,70
Muži A 20-39 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Šilar ZdeněkRun sport Team8100:47:25107,23
2MA4235Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:49:5397,20
3MA6230Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:50:1795,57
4MA7237Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:51:3090,63
5MA9215Juránek StanislavOrel Židenice8700:52:2786,76
6MA10209Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:2183,11
7MA14231Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:5177,01
8MA16211Chlubna JanOrel TJ Nové Město na Moravě8400:56:1171,59
9MA24227Nechvíl PetrAC Choceň9101:00:4253,22
10MA27244Pinkas TomášDolní Dobrouč Švábák7901:02:2846,04
11MA29238Živný MarekOrel 3D Fitnessrace Team9101:04:5136,35
12MA40251Dycka JanPodrážek8001:15:213,00
Muži B 40-49 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2208Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:48:14102,88
2MB3223Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:29101,86
3MB5212Adamec MilanOrel Vyškov7700:50:0695,25
4MB12245Krejsa TomášKus Sopotnice7700:54:3776,80
5MB17252Horák PetrOrel Silůvky7600:57:0067,06
6MB28233Doležal MartinSPS Sázava7001:02:5143,15
7MB31248Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6901:07:4523,12
8MB32204Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:08:0421,83
9MB34241Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5814,07
10MB45217Provazník ZdeněkOrel Vyškov7401:19:573,00
Muži C 50-59 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11203Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:35103,26
2MC13243Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:4898,80
3MC15210Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:55:0297,94
4MC18232Zálešák JosefOrel Vyškov6700:57:1090,11
5MC19214Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:1389,92
6MC23206Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:5280,19
7MC26228Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:1171,69
8MC35220Kunc JosefOrel Vyškov6001:10:2041,76
9MC36202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:10:4140,48
10MC46222Cimprich MarcelŠenov6601:21:593,00
Muži D 60-69 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20225Bláha MilanAF Křovice5700:57:25106,35
2MD22205Šolc VítězslavBKL Machov5700:58:56101,24
3MD25213Ráb PavelČeská Třebová5201:01:3392,41
4MD38240Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:4754,53
5MD50242Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:32:533,00
Muži E 70 let a starší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4301Krátký FrantišekKrálíky4300:35:33129,47
2ME9305Metelka JosefSpartak Police4400:41:32100,77
3ME15302Bubeník JiříOrel Vyškov4400:48:0069,75
4ME16312Bielčik JindřichElma tým4000:49:2562,96
5ME17328Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:49:4461,44
6ME18308Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:1558,96
7ME22324Tučný JanMK Pardubice4700:53:3243,21
Ženy A 20-34 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA41207Pokorná EvaBrno8701:15:28117,42
2ZA49234Mairychová KateřinaPardubice8601:29:5282,58
Ženy B 35-44 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21246Delingerová MarieAK Kroměříž7600:57:45124,76
2ZB33247Šedová JanaSruby7301:09:0290,53
3ZB37218Svobodová MartinaOrel Obřany7501:10:5784,71
4ZB43219Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:15:5269,79
5ZB44221Cimprichová JanaŠenov7401:15:5669,59
6ZB48250Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:26:1138,49
Ženy C 45-54 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:16136,01
2ZC30239Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:0592,66
3ZC39249Cinková JitkaAC Pardubice6801:12:5371,33
4ZC42201Málková AnnaOrel Vyškov6301:15:3762,75
5ZC47224Šternerová HanaHradec Králové6301:25:1032,79
Ženy D 55 let a starší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD20316Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:51:42105,82
2ZD21307Jurošková MilušeOrel Židenice5800:53:09100,38
3ZD23303Hrozová MilenaOrel LRS Vyškov5300:54:5493,80
Trať 7,25 km, 265 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Křeček JiříEleven Run Team9800:29:09116,22
2MJ2309Štěpánek RadekOrel Obřany9700:31:5898,46
3MJ3320Moravec JakubOrel Orlice JM Team Letohrad9900:34:0385,32
1ME4301Krátký FrantišekKrálíky4300:35:33129,47
4MJ5323Vencl JiříActivity Lanškroun9800:37:1665,04
5MJ6310Limburský JanOrel Brno Obřany0100:38:2957,37
1ZJ7315Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:21105,26
2ZJ8327Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:40:45103,32
2ME9305Metelka JosefSpartak Police4400:41:32100,77
3ZJ10306Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:43:1391,42
4ZJ11317Šinkovská MarkétaČervená9900:43:5887,80
6MJ12325Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:44:0921,65
5ZJ13314Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:46:4574,37
6ZJ14313Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:47:2471,23
3ME15302Bubeník JiříOrel Vyškov4400:48:0069,75
4ME16312Bielčik JindřichElma tým4000:49:2562,96
5ME17328Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:49:4461,44
6ME18308Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:1558,96
7ZJ19326Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:1657,39
1ZD20316Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:51:42105,82
2ZD21307Jurošková MilušeOrel Židenice5800:53:09100,38
7ME22324Tučný JanMK Pardubice4700:53:3243,21
3ZD23303Hrozová MilenaOrel LRS Vyškov5300:54:5493,80
8ZJ24311Limburská EliškaOrel Obřany9900:55:2332,70
Trať 12 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Šilar ZdeněkRun sport Team8100:47:25107,23
1MB2208Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:48:14102,88
2MB3223Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:29101,86
2MA4235Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:49:5397,20
3MB5212Adamec MilanOrel Vyškov7700:50:0695,25
3MA6230Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:50:1795,57
4MA7237Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:51:3090,63
1ZC8226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:16136,01
5MA9215Juránek StanislavOrel Židenice8700:52:2786,76
6MA10209Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:2183,11
1MC11203Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:35103,26
4MB12245Krejsa TomášKus Sopotnice7700:54:3776,80
2MC13243Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:4898,80
7MA14231Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:5177,01
3MC15210Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:55:0297,94
8MA16211Chlubna JanOrel TJ Nové Město na Moravě8400:56:1171,59
5MB17252Horák PetrOrel Silůvky7600:57:0067,06
4MC18232Zálešák JosefOrel Vyškov6700:57:1090,11
5MC19214Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:1389,92
1MD20225Bláha MilanAF Křovice5700:57:25106,35
1ZB21246Delingerová MarieAK Kroměříž7600:57:45124,76
2MD22205Šolc VítězslavBKL Machov5700:58:56101,24
6MC23206Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:5280,19
9MA24227Nechvíl PetrAC Choceň9101:00:4253,22
3MD25213Ráb PavelČeská Třebová5201:01:3392,41
7MC26228Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:1171,69
10MA27244Pinkas TomášDolní Dobrouč Švábák7901:02:2846,04
6MB28233Doležal MartinSPS Sázava7001:02:5143,15
11MA29238Živný MarekOrel 3D Fitnessrace Team9101:04:5136,35
2ZC30239Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:0592,66
7MB31248Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6901:07:4523,12
8MB32204Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:08:0421,83
2ZB33247Šedová JanaSruby7301:09:0290,53
9MB34241Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5814,07
8MC35220Kunc JosefOrel Vyškov6001:10:2041,76
9MC36202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:10:4140,48
3ZB37218Svobodová MartinaOrel Obřany7501:10:5784,71
4MD38240Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:4754,53
3ZC39249Cinková JitkaAC Pardubice6801:12:5371,33
12MA40251Dycka JanPodrážek8001:15:213,00
1ZA41207Pokorná EvaBrno8701:15:28117,42
4ZC42201Málková AnnaOrel Vyškov6301:15:3762,75
4ZB43219Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:15:5269,79
5ZB44221Cimprichová JanaŠenov7401:15:5669,59
10MB45217Provazník ZdeněkOrel Vyškov7401:19:573,00
10MC46222Cimprich MarcelŠenov6601:21:593,00
5ZC47224Šternerová HanaHradec Králové6301:25:1032,79
6ZB48250Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:26:1138,49
2ZA49234Mairychová KateřinaPardubice8601:29:5282,58
5MD50242Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:32:533,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Šilar ZdeněkRun sport Team8100:47:25102,61
2MB2208Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:48:1499,21
3MB3223Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:2998,17
4MA4235Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:49:5392,35
5MB5212Adamec MilanOrel Vyškov7700:50:0691,44
6MA6230Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:50:1790,68
7MA7237Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:51:3085,62
8MA9215Juránek StanislavOrel Židenice8700:52:2781,66
9MA10209Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:2177,91
10MC11203Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:3576,94
11MB12245Krejsa TomášKus Sopotnice7700:54:3772,64
12MC13243Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:4871,88
13MA14231Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:5171,67
14MC15210Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:55:0270,91
15MA16211Chlubna JanOrel TJ Nové Město na Moravě8400:56:1166,12
16MB17252Horák PetrOrel Silůvky7600:57:0062,72
17MC18232Zálešák JosefOrel Vyškov6700:57:1062,03
18MC19214Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:1361,82
19MD20225Bláha MilanAF Křovice5700:57:2560,99
20MD22205Šolc VítězslavBKL Machov5700:58:5654,67
21MC23206Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:5250,79
22MA24227Nechvíl PetrAC Choceň9101:00:4247,32
23MD25213Ráb PavelČeská Třebová5201:01:3343,78
24MC26228Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:1141,14
25MA27244Pinkas TomášDolní Dobrouč Švábák7901:02:2839,96
26MB28233Doležal MartinSPS Sázava7001:02:5138,37
27MA29238Živný MarekOrel 3D Fitnessrace Team9101:04:5130,04
28MB31248Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6901:07:4517,97
29MB32204Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:08:0416,65
30MB34241Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:588,74
31MC35220Kunc JosefOrel Vyškov6001:10:207,22
32MC36202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:10:415,76
33MD38240Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:473,00
34MA40251Dycka JanPodrážek8001:15:213,00
35MB45217Provazník ZdeněkOrel Vyškov7401:19:573,00
36MC46222Cimprich MarcelŠenov6601:21:593,00
37MD50242Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:32:533,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:16121,92
2ZB21246Delingerová MarieAK Kroměříž7600:57:45103,24
3ZC30239Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:0574,84
4ZB33247Šedová JanaSruby7301:09:0264,79
5ZB37218Svobodová MartinaOrel Obřany7501:10:5758,26
6ZC39249Cinková JitkaAC Pardubice6801:12:5351,68
7ZA41207Pokorná EvaBrno8701:15:2842,87
8ZC42201Málková AnnaOrel Vyškov6301:15:3742,36
9ZB43219Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:15:5241,51
10ZB44221Cimprichová JanaŠenov7401:15:5641,28
11ZC47224Šternerová HanaHradec Králové6301:25:109,82
12ZB48250Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:26:116,36
13ZA49234Mairychová KateřinaPardubice8601:29:523,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Super závod (jako každý rok :))
mordreaud
Moc pěkný závod!!!
Pechacek.Miroslav

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód