hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Horní Maršov - Pomezní Boudy

21.4.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 21.4.2018
  • zobrazeno již 410x
  • pořadatel: Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Místo konání

hřiště TJ Horní Maršov
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 540 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Kostadinov
tel.776 623 882

Internetové stránky

http://www.jiskrahornimarsov.cz

E-mailová adresa

jiri.kostadinov@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2140

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Tichý Pavel6319
Lanta Jiří4419
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Ulich Petr6814
Linhart Miloš4413
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Šrutek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Šesták Karel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Herda Jan838
Vaněk Petr618
Jarkovský Oldřich348
Klampflová Eva648

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 03.05.2018, 10:27
  • zobrazeno již 543x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2135Provazník JosefČKS Ski Jilemnice9901:10:11105,00

Muži A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:58:37105,00
2MA565Hruška JanKasper Swix Team8901:01:0093,00
3MA1345Moravec JiříJM Team9601:06:0981,00
4MA1469Mašek PetrSpartak Vrchlabí7901:06:2772,00
5MA1749Jirka JanAC Náchod8301:07:0066,00
6MA2272Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:10:3760,00
7MA3062Buchtík AlešABND Racing Team8201:12:5457,00
8MA3775Labuda TomášMladé Buky9601:14:4654,00
9MA3811Šplíchal JanSokol Valteřice8301:15:0551,00
10MA5025Sýkora MartinSedmikráska7901:20:4448,00
11MA5574Bouček Tomáš-9701:26:3345,00
12MA575Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:28:4442,00

Muži B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB364Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:00:23105,00
2MB415Malý JanEleven Run Team7301:00:4093,00
3MB732Hurdálek RobertTJ Trutnov7801:01:4581,00
4MB870Záruba JanSix Monkeys Praha7701:02:0372,00
5MB973Peška TomášKasper Swix Team7401:02:3566,00
6MB1568Hak TomášVítězná7801:06:2860,00
7MB1650Polej JiříHronov7101:06:4757,00
8MB2018Čamek PetrSedmikráska7701:09:4954,00
9MB2320Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:11:1651,00
10MB2453Šesták KarelKasper Trutnov7101:11:2548,00
11MB2826Šír VladimírKJB Jilemnice7601:12:0945,00
12MB2979Maravaud Yannick-7101:12:4542,00
13MB3177Škoda AlešOlfincar Ski Team7501:13:0739,00
14MB4078Friede JanWikov Hronov7701:16:2536,00
15MB4755Lhota AlešPivovar Miletín7801:20:0033,00
16MB6029Tomášek Filip7801:30:5230,00

Muži C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC224Jančík BořekSVARTES Hořice6400:59:32105,00
2MC658Ulich PetrMT Dobruška6801:01:1493,00
3MC105Vacarda VladimírEleven Run Team5901:02:5981,00
4MC1114Buřil FrantišekVidochov6601:04:4872,00
5MC1817Veselý PavelAlcaton H.Rokytnice6601:08:1366,00
6MC1946Mazač JaroslavWikov Hronov6801:08:3960,00
7MC2527Čipera RadekRadvanice6401:11:4457,00
8MC3422Vanta JosefTriclub Dobruška6201:13:2954,00
9MC3630Koutník LumírA.O.Spartak Vrchlabí6701:14:2351,00
10MC4244Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:17:5248,00
11MC4552Leplt JiříRun 4 Fun6101:19:3445,00
12MC4648Chroust JanRC Krásná Lípa6001:19:3942,00
13MC5160Tichý PavelAC Náchod6301:21:2439,00
14MC5640Prudký PavelBK Chýně6601:28:4036,00

Muži D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD261Nečas JosefÚpice5801:11:47105,00
2MD3234Gombita JosefMost5801:13:1293,00
3MD358Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:13:3581,00
4MD396Šolc VítězslavBKL Machov5701:15:2772,00
5MD444Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5801:19:1266,00
6MD5366Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:23:5760,00
7MD5438Trnka MilanKasper Swix Team5601:25:0257,00
8MD5857Kučera ZdeněkAC Náchod5501:29:4354,00

Muži E (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:26:19105,00
2ME37Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:31:5893,00
3ME436Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:32:4381,00
4ME79Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:36:5072,00
5ME1333Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:5966,00

Juniorky (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ516Malá SáraLSK Lomnice n.Popelkou0300:35:44105,00
2ZJ1142Kubasová LeonaMaratonstav Úpice0400:44:3493,00
3ZJ1239Malá GabrielaMaratonstav Úpice0500:44:3581,00
4ZJ1467Malá KateřinaMaratonstav Úpice0400:45:1872,00

Ženy A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3361Weissová Gabriela-9101:13:22105,00
2ZA4154Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:17:3493,00
3ZA6328Křepelková MartaTJ Jiskra Harrachov9101:36:3181,00
4ZA6541Vindušková JiřinaJM Team9801:53:3772,00

Ženy B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2763Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:00105,00
2ZB4321Sýkorová ŠárkaSedmikráska IN LIFE7601:18:2593,00
3ZB4947Hájková EliškaAC Čimelice8201:20:2081,00
4ZB5956Vondráčková MarkétaNorská móda Pec p.Sněžkou7601:30:2372,00
5ZB6219Šafusová LídaSedmikráska IN LIFE7701:35:4566,00
6ZB6423Čamková JitkaSedmikráska IN LIFE7701:46:1060,00

Ženy C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1271Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:58105,00
2ZC4859Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:20:1593,00
3ZC5231Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:21:2781,00
4ZC6126Strnádková JanaDolní Kalná7101:32:4172,00

Ženy D (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD245Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:27:58105,00
2ZD62Vacková HanaSokol Starkoč5600:36:2093,00
3ZD810Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:37:4581,00
4ZD937Šternerová HanaHradec Králové6300:40:2872,00
5ZD1012Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:44:1166,00

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:26:19105,00
1ZD245Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:27:58105,00
2ME37Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:31:5893,00
3ME436Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:32:4381,00
1ZJ516Malá SáraLSK Lomnice n.Popelkou0300:35:44105,00
2ZD62Vacková HanaSokol Starkoč5600:36:2093,00
4ME79Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:36:5072,00
3ZD810Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:37:4581,00
4ZD937Šternerová HanaHradec Králové6300:40:2872,00
5ZD1012Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:44:1166,00
2ZJ1142Kubasová LeonaMaratonstav Úpice0400:44:3493,00
3ZJ1239Malá GabrielaMaratonstav Úpice0500:44:3581,00
5ME1333Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:5966,00
4ZJ1467Malá KateřinaMaratonstav Úpice0400:45:1872,00

Trať 13,6 km, 540 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:58:37105,00
1MC224Jančík BořekSVARTES Hořice6400:59:32105,00
1MB364Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:00:23105,00
2MB415Malý JanEleven Run Team7301:00:4093,00
2MA565Hruška JanKasper Swix Team8901:01:0093,00
2MC658Ulich PetrMT Dobruška6801:01:1493,00
3MB732Hurdálek RobertTJ Trutnov7801:01:4581,00
4MB870Záruba JanSix Monkeys Praha7701:02:0372,00
5MB973Peška TomášKasper Swix Team7401:02:3566,00
3MC105Vacarda VladimírEleven Run Team5901:02:5981,00
4MC1114Buřil FrantišekVidochov6601:04:4872,00
1ZC1271Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:58105,00
3MA1345Moravec JiříJM Team9601:06:0981,00
4MA1469Mašek PetrSpartak Vrchlabí7901:06:2772,00
6MB1568Hak TomášVítězná7801:06:2860,00
7MB1650Polej JiříHronov7101:06:4757,00
5MA1749Jirka JanAC Náchod8301:07:0066,00
5MC1817Veselý PavelAlcaton H.Rokytnice6601:08:1366,00
6MC1946Mazač JaroslavWikov Hronov6801:08:3960,00
8MB2018Čamek PetrSedmikráska7701:09:4954,00
1MJ2135Provazník JosefČKS Ski Jilemnice9901:10:11105,00
6MA2272Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:10:3760,00
9MB2320Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:11:1651,00
10MB2453Šesták KarelKasper Trutnov7101:11:2548,00
7MC2527Čipera RadekRadvanice6401:11:4457,00
1MD261Nečas JosefÚpice5801:11:47105,00
1ZB2763Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:00105,00
11MB2826Šír VladimírKJB Jilemnice7601:12:0945,00
12MB2979Maravaud Yannick-7101:12:4542,00
7MA3062Buchtík AlešABND Racing Team8201:12:5457,00
13MB3177Škoda AlešOlfincar Ski Team7501:13:0739,00
2MD3234Gombita JosefMost5801:13:1293,00
1ZA3361Weissová Gabriela-9101:13:22105,00
8MC3422Vanta JosefTriclub Dobruška6201:13:2954,00
3MD358Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:13:3581,00
9MC3630Koutník LumírA.O.Spartak Vrchlabí6701:14:2351,00
8MA3775Labuda TomášMladé Buky9601:14:4654,00
9MA3811Šplíchal JanSokol Valteřice8301:15:0551,00
4MD396Šolc VítězslavBKL Machov5701:15:2772,00
14MB4078Friede JanWikov Hronov7701:16:2536,00
2ZA4154Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:17:3493,00
10MC4244Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:17:5248,00
2ZB4321Sýkorová ŠárkaSedmikráska IN LIFE7601:18:2593,00
5MD444Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5801:19:1266,00
11MC4552Leplt JiříRun 4 Fun6101:19:3445,00
12MC4648Chroust JanRC Krásná Lípa6001:19:3942,00
15MB4755Lhota AlešPivovar Miletín7801:20:0033,00
2ZC4859Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:20:1593,00
3ZB4947Hájková EliškaAC Čimelice8201:20:2081,00
10MA5025Sýkora MartinSedmikráska7901:20:4448,00
13MC5160Tichý PavelAC Náchod6301:21:2439,00
3ZC5231Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:21:2781,00
6MD5366Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:23:5760,00
7MD5438Trnka MilanKasper Swix Team5601:25:0257,00
11MA5574Bouček Tomáš-9701:26:3345,00
14MC5640Prudký PavelBK Chýně6601:28:4036,00
12MA575Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:28:4442,00
8MD5857Kučera ZdeněkAC Náchod5501:29:4354,00
4ZB5956Vondráčková MarkétaNorská móda Pec p.Sněžkou7601:30:2372,00
16MB6029Tomášek Filip7801:30:5230,00
4ZC6126Strnádková JanaDolní Kalná7101:32:4172,00
5ZB6219Šafusová LídaSedmikráska IN LIFE7701:35:4566,00
3ZA6328Křepelková MartaTJ Jiskra Harrachov9101:36:3181,00
6ZB6423Čamková JitkaSedmikráska IN LIFE7701:46:1060,00
4ZA6541Vindušková JiřinaJM Team9801:53:3772,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:58:37105,00
2MC224Jančík BořekSVARTES Hořice6400:59:3293,00
3MB364Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:00:2381,00
4MB415Malý JanEleven Run Team7301:00:4072,00
5MA565Hruška JanKasper Swix Team8901:01:0066,00
6MC658Ulich PetrMT Dobruška6801:01:1460,00
7MB732Hurdálek RobertTJ Trutnov7801:01:4557,00
8MB870Záruba JanSix Monkeys Praha7701:02:0354,00
9MB973Peška TomášKasper Swix Team7401:02:3551,00
10MC105Vacarda VladimírEleven Run Team5901:02:5948,00
11MC1114Buřil FrantišekVidochov6601:04:4845,00
12MA1345Moravec JiříJM Team9601:06:0942,00
13MA1469Mašek PetrSpartak Vrchlabí7901:06:2739,00
14MB1568Hak TomášVítězná7801:06:2836,00
15MB1650Polej JiříHronov7101:06:4733,00
16MA1749Jirka JanAC Náchod8301:07:0030,00
17MC1817Veselý PavelAlcaton H.Rokytnice6601:08:1327,00
18MC1946Mazač JaroslavWikov Hronov6801:08:3924,00
19MB2018Čamek PetrSedmikráska7701:09:4921,00
20MJ2135Provazník JosefČKS Ski Jilemnice9901:10:1118,00
21MA2272Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:10:3715,00
22MB2320Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:11:1612,00
23MB2453Šesták KarelKasper Trutnov7101:11:259,00
24MC2527Čipera RadekRadvanice6401:11:446,00
25MD261Nečas JosefÚpice5801:11:473,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1271Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:58105,00
2ZB2763Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:0093,00
3ZA3361Weissová Gabriela-9101:13:2281,00
4ZA4154Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:17:3472,00
5ZB4321Sýkorová ŠárkaSedmikráska IN LIFE7601:18:2566,00
6ZC4859Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:20:1560,00
7ZB4947Hájková EliškaAC Čimelice8201:20:2057,00
8ZC5231Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:21:2754,00
9ZB5956Vondráčková MarkétaNorská móda Pec p.Sněžkou7601:30:2351,00
10ZC6126Strnádková JanaDolní Kalná7101:32:4148,00
11ZB6219Šafusová LídaSedmikráska IN LIFE7701:35:4545,00
12ZA6328Křepelková MartaTJ Jiskra Harrachov9101:36:3142,00
13ZB6423Čamková JitkaSedmikráska IN LIFE7701:46:1039,00
14ZA6541Vindušková JiřinaJM Team9801:53:3736,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Dobrý večer, chtěla bych požádat o změnu roku narození u Jiřina Vindušková - Ženy A, správně je 1998. Děkuji
jirina.vin
Vinduskova opravena.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód