Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Quido Štěpánka

23.4.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quido Štěpánka
  • datum konání: 23.4.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

na adresu:
Josef Kubín
Na Výsluní 515
561 64 Jablonné nad Orlicí
nebo v den závodu do 9.45 (v kategorii dorostu, žen a mužů do 10.30) hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč

Popis tratě

Délka: muži 7,5 km, ženy 2 km, ostatní méně
Tradiční terénní běh patří k nejstarším v regionu. Zejména trať mužů má náročný profil.

Ceny pro vítěze

kromě věcných cen budou v závodě žen a v hlavním závodě mužů uděleny peněžité odměny prvním třem v cíli

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miroslav Hermann
Na výsluní 424
Jablonné nad Orlicí
tel.: 465 642 819
mobil: 602 487 237

E-mailová adresa

m.hermann@iol.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234

Statistika závodu Memoriál Quido Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3501

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Dostálek Petr6716
Krátký František4316
Hübl Radek8816
Bielčik Jindřich4016
Novotný Luděk6215
Mannlová Jana8014
Sadílek Ota4613
Matyášová Jana6513
Hrdina Pavel8813
Stránský Aleš6012
Kalous Petr7712
Stránská Adéla9112
Jirásková Eva6412
Vítek Miroslav7212
Nechvíl Petr9112
Krupička Miroslav5312
Ženčák Jaroslav6112
Hanuš Petr6411
Šimůnek Jan8211
Fajfr František7211
Krejčí Stanislav6311
Razým Jan5710
Červ Miloslav5010
Sontáková Lenka9110
Dostál Ladislav5610
Borková Agáta0210
Keprtová Miloslava4810
Smolák Petr949
Sejkorová Lenka639
Živný Marek919
Bogdał Roman799
Razým Lukáš799
Moravec Jiří969
Martincová Kristýna939
Pešava Jan009
Borek Petr709
Řemínek Matěj869
Vévodová Martina909
Gregora Zdenek738
Svatoš Otakar348
Abrahám Luděk758
Fáberová Zuzana968
Purkert Martin908
Vinduška Petr938
Borek Viktor048
Volf Břetislav528
Johanidesová Lea898
Vondra Vojtěch988
Faltusová Kateřina998

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 11 let a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž33197Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:24-
2Ž34180Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:01:25-
3Ž3513Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:01:30-
4Ž375Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:01:31-
5Ž38179Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:32-
6Ž3931Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:33-
7Ž311187Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:34-
8Ž313178Aulichová KateřinaTJ Sokol Kameničná9500:01:34-
9Ž31736Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:37-
10Ž32825Mikysková TerezaTJ Čenkovice9700:01:52-
11Ž33152Geršlová VeronikaJablonné nad Orlicí9600:02:00-
12Ž333185Schreiberová MartinaStyl Žamberk9700:02:01-
13Ž33510Jirásková LenkaJablonné nad Orlicí9600:02:02-
14Ž33644Tomanová VeronikaJablonné nad Orlicí9700:02:04-
15Ž33711Vašátková AnetaJablonné nad Orlicí9800:02:05-
16Ž340186Pospíšilová LenkaJablonné nad Orlicí9900:02:49-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1188Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:02:56-
2ŽM290Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:02:58-
3ŽM4131Onderková MartinaOlympia Bruntál9300:03:05-
4ŽM71Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:03:14-
5ŽM84Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:03:18-
6ŽM991Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:03:19-
7ŽM1334Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:27-
8ŽM1489Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:03:29-
9ŽM1588Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:00-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM141Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:05:07-
2MM259Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:11-
3MM3190Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:13-
4MM4110Vacek JiříTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:05:17-
5MM717Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:36-
6MM8181Schreiber JiříStyl Žamberk9400:05:44-
7MM9101Krejsa JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:05:50-
8MM1030Prachař DavidAC Choceň9400:05:53-
9MM1186Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:05:58-
10MM1384Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:06:11-
11MM1485Kotala MilanTJ Jiskra Králíky9300:06:16-
12MM15191Schneider JanAK Moravská Třebová9300:06:24-
13MM16175Novotný DavidSokol Klášterec nad Orlicí9400:06:35-
14MM17115Faltus MichalTJ Sokol Jamné nad Orlicí9300:07:42-
15MM18176Chlumecký PatrikSokol Klášterec nad Orlicí9400:07:43-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5173Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:05:26-
2ŽS612Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:27-
3ŽS1243Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:08-
-ŽS-54Bielčiková MichaelaLichkov92DNF-
Žáci starší 14-15 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS126Siegel JakubAC Choceň9200:06:11-
2MS215Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:06:15-
3MS328Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:17-
4MS4174Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:18-
5MS9192Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:06:54-
6MS1140Mohelník PetrAtletika Polička9200:07:02-
7MS13193Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:07:12-
8MS1592Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:07:18-
Dorostenci 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD115Schmier JakubBatt Nové Město na Moravě9000:10:05-
2MD249Červ JakubAtletika Polička8900:10:18-
3MD387Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:10:23-
4MD45Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:10:41-
5MD593Ulrich JosefTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9000:12:44-
Dorostenky 16-17 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD789Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:06:34103,65
2ŽD2265Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:08:0259,80
3ŽD2668Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:08:2647,84
4ŽD2842Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:08:4538,37
Junioři (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1197Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:26:27103,06
2MJ1241Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:26:45100,83
3MJ16111Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:2396,11
4MJ1992Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:28:3187,67
5MJ4447Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:33:0753,42
Muži A (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:24:28103,66
2MA238Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:24:5699,91
3MA3110Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:25:2296,43
4MA498Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:3295,10
5MA572Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:25:3394,96
6MA652Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:25:3894,29
7MA725Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:25:4892,96
8MA974Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:5891,62
9MA1014Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:0690,55
10MA1451Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:27:1081,99
11MA1710Řemínek MatějAC Choceň8600:27:4177,84
12MA1896Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:28:1673,16
13MA2029Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:28:3670,49
14MA22112Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:28:4769,01
15MA238Mařík JiříMP Žamberk7200:28:5767,68
16MA2586Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:29:0866,21
17MA2827Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:29:5559,92
18MA2928Dostálek PetrASPV Těchonín6700:30:0958,05
19MA3285Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:30:4653,10
20MA35105Kalous PetrSK Žamberk7700:31:0850,16
21MA3637Přikryl IvoNoves AK Žďár nad Sázavou7900:31:1549,22
22MA4317Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:33:0534,51
23MA52109Prokopec PavelMaminka Bystřec7300:34:5519,79
24MA5662Siegel JosefAC Choceň8600:36:415,62
Muži B (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB820Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:53106,24
2MB1311Siegel JosefAC Choceň5800:27:0197,75
3MB15113Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:27:1596,01
4MB2793Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:3079,16
5MB3194Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:3471,18
6MB3778Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:31:1765,81
7MB3816Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:1965,56
8MB4132Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:5453,71
9MB4263Novotný LuděkSK Žamberk6200:33:0452,46
10MB4653Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:33:2449,97
11MB4999Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:34:1743,36
12MB53104Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:35:0237,74
Muži C (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2484Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:29:03103,79
2MC26101Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:29:17102,21
3MC3033Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:30:3094,00
4MC3388Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:30:5191,63
5MC3459Tempír FrantišekSokol Štíty4900:30:5591,18
6MC39102Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:32:0683,19
7MC4018Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:32:4778,57
8MC4560Černý VladimírHAC Praha5200:33:1675,31
9MC4766Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:33:3473,28
10MC4824Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:3573,17
11MC51114Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:34:4665,18
12MC5775Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:37:1148,86
13MC5979Velechovský JiříSAZS Králíky5500:38:2940,08
14MC6071Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:39:0735,80
15MC61115Volf BřetislavLanškroun5200:39:5330,62
16MC6221Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:40:4225,10
17MC6340Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:0222,85
Muži D (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2146Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:43124,69
2MD5082Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:2989,49
3MD5477Vychodil LojzaŠternberk4600:35:0585,82
4MD5554Bielčik JindřichLichkov4000:36:2677,58
5MD5876Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:37:3071,07
6MD6455Novotný JiříKB Letohrad4500:41:1847,87
7MD65106Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:34100,00
Juniorky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ66Sárová LucieNové Město na Moravě8800:06:29106,15
2ŽJ109Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:07:0190,20
3ŽJ1291Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:07:0687,71
4ŽJ2369Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí8700:08:0558,31
Ženy A (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA539Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:20112,50
2ZA87Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:06:43101,15
3ZA1467Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:07:1386,35
4ZA1713Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:2978,45
5ZA1831Chaloupecká AlenaZnojmo8100:07:3475,99
6ZA1923Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:07:3675,00
7ZA203Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:07:3973,52
8ZA2135Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:4869,08
9ZA2412Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1953,78
10ZA3180Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:09:0929,11
11ZA3226Kočová MarkétaSDH Černovír8400:14:250,00
Ženy B (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1690Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:07:22117,73
2ZB2564Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:2392,58
3ZB27103Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:3089,69
4ZB2930Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:08:4882,27
5ZB3057Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:09:0276,49
Neregistrovaní (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NE361Kohout PetrMost6500:03:02-
2NE545Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:03:09-
3NE681Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:03:10-
4NE10108Koclířová IvetaKUS Jablonné nad Orlicí7300:03:22-
5NE111Vašek JaromírTJ Sokol Jamné nad Orlicí5700:03:24-
6NE1258Moravec JiříLetohrad6700:03:25-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3138Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:01:21-
2M32191Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:23-
1Ž33197Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:24-
2Ž34180Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:01:25-
3Ž3513Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:01:30-
3M3533Lakota AntonínAC Choceň9500:01:30-
4Ž375Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:01:31-
5Ž38179Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:32-
4M3916Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:33-
6Ž3931Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:33-
5M311128Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:01:34-
7Ž311187Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:34-
6M31342Borovička DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9500:01:34-
8Ž313178Aulichová KateřinaTJ Sokol Kameničná9500:01:34-
7M315177Cimr TomášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9600:01:35-
8M31639Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:35-
9M317194Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:01:37-
9M31783Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:01:37-
9M3178Jirásek MiroslavJablonné Nad Orlicí9900:01:37-
9Ž31736Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:37-
12M32145Matyáš LadislavJablonné nad Orlicí9700:01:38-
12M3212Barnet MiroslavZŠ Jablonné nad Orlicí9600:01:38-
14M32349Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:01:39-
15M32494Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:01:41-
16M32568Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:01:42-
17M326200Frydrych JakubAC Choceň9500:01:44-
18M32747Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:47-
10Ž32825Mikysková TerezaTJ Čenkovice9700:01:52-
19M32958Baláž MatějJablonné nad Orlicí9900:01:53-
20M330184Schreiber FilipStyl Žamberk9700:01:54-
21M33118Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:00-
11Ž33152Geršlová VeronikaJablonné nad Orlicí9600:02:00-
22M33346Pauk LukášJablonné nad Orlicí9700:02:01-
12Ž333185Schreiberová MartinaStyl Žamberk9700:02:01-
13Ž33510Jirásková LenkaJablonné nad Orlicí9600:02:02-
14Ž33644Tomanová VeronikaJablonné nad Orlicí9700:02:04-
15Ž33711Vašátková AnetaJablonné nad Orlicí9800:02:05-
23M33895Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:02:11-
24M33929Halíř DanielTJ Jiskra Králíky9900:02:46-
16Ž340186Pospíšilová LenkaJablonné nad Orlicí9900:02:49-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS126Siegel JakubAC Choceň9200:06:11-
2MS215Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:06:15-
3MS328Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:17-
4MS4174Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:18-
1ZA539Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:20112,50
1ŽJ66Sárová LucieNové Město na Moravě8800:06:29106,15
1ŽD789Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:06:34103,65
2ZA87Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:06:43101,15
5MS9192Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:06:54-
2ŽJ109Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:07:0190,20
6MS1140Mohelník PetrAtletika Polička9200:07:02-
3ŽJ1291Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:07:0687,71
7MS13193Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:07:12-
3ZA1467Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:07:1386,35
8MS1592Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:07:18-
1ZB1690Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:07:22117,73
4ZA1713Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:2978,45
5ZA1831Chaloupecká AlenaZnojmo8100:07:3475,99
6ZA1923Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:07:3675,00
7ZA203Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:07:3973,52
8ZA2135Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:4869,08
2ŽD2265Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:08:0259,80
4ŽJ2369Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí8700:08:0558,31
9ZA2412Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1953,78
2ZB2564Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:2392,58
3ŽD2668Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:08:2647,84
3ZB27103Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:3089,69
4ŽD2842Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:08:4538,37
4ZB2930Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:08:4882,27
5ZB3057Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:09:0276,49
10ZA3180Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:09:0929,11
11ZA3226Kočová MarkétaSDH Černovír8400:14:250,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD115Schmier JakubBatt Nové Město na Moravě9000:10:05-
2MD249Červ JakubAtletika Polička8900:10:18-
3MD387Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:10:23-
4MD45Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:10:41-
5MD593Ulrich JosefTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9000:12:44-
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:24:28103,66
2MA238Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:24:5699,91
3MA3110Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:25:2296,43
4MA498Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:3295,10
5MA572Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:25:3394,96
6MA652Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:25:3894,29
7MA725Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:25:4892,96
1MB820Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:53106,24
8MA974Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:5891,62
9MA1014Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:0690,55
1MJ1197Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:26:27103,06
2MJ1241Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:26:45100,83
2MB1311Siegel JosefAC Choceň5800:27:0197,75
10MA1451Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:27:1081,99
3MB15113Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:27:1596,01
3MJ16111Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:2396,11
11MA1710Řemínek MatějAC Choceň8600:27:4177,84
12MA1896Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:28:1673,16
4MJ1992Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:28:3187,67
13MA2029Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:28:3670,49
1MD2146Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:43124,69
14MA22112Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:28:4769,01
15MA238Mařík JiříMP Žamberk7200:28:5767,68
1MC2484Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:29:03103,79
16MA2586Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:29:0866,21
2MC26101Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:29:17102,21
4MB2793Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:3079,16
17MA2827Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:29:5559,92
18MA2928Dostálek PetrASPV Těchonín6700:30:0958,05
3MC3033Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:30:3094,00
5MB3194Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:3471,18
19MA3285Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:30:4653,10
4MC3388Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:30:5191,63
5MC3459Tempír FrantišekSokol Štíty4900:30:5591,18
20MA35105Kalous PetrSK Žamberk7700:31:0850,16
21MA3637Přikryl IvoNoves AK Žďár nad Sázavou7900:31:1549,22
6MB3778Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:31:1765,81
7MB3816Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:1965,56
6MC39102Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:32:0683,19
7MC4018Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:32:4778,57
8MB4132Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:5453,71
9MB4263Novotný LuděkSK Žamberk6200:33:0452,46
22MA4317Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:33:0534,51
5MJ4447Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:33:0753,42
8MC4560Černý VladimírHAC Praha5200:33:1675,31
10MB4653Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:33:2449,97
9MC4766Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:33:3473,28
10MC4824Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:3573,17
11MB4999Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:34:1743,36
2MD5082Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:2989,49
11MC51114Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:34:4665,18
23MA52109Prokopec PavelMaminka Bystřec7300:34:5519,79
12MB53104Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:35:0237,74
3MD5477Vychodil LojzaŠternberk4600:35:0585,82
4MD5554Bielčik JindřichLichkov4000:36:2677,58
24MA5662Siegel JosefAC Choceň8600:36:415,62
12MC5775Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:37:1148,86
5MD5876Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:37:3071,07
13MC5979Velechovský JiříSAZS Králíky5500:38:2940,08
14MC6071Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:39:0735,80
15MC61115Volf BřetislavLanškroun5200:39:5330,62
16MC6221Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:40:4225,10
17MC6340Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:0222,85
6MD6455Novotný JiříKB Letohrad4500:41:1847,87
7MD65106Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:34100,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód