Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2006, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Polička

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
10.00 - 12.30 hodin

Přihlášky

nejpozději 15 minut před startem kategorie v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč

Popis tratě

Délka: dospělí 4,4 km, junioři a mladší méně
Absolutně rovinatá, převážně asfaltová trať vede pod starobylými hradbami Poličky kolem rybníka a přilehlým parkem.

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v každé kategorii, každý kdo dokončí závod obdrží pamětní list a drobnou cenu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miloslav Červ
Střítež 5
572 01 Polička
tel. zam.: 461 725 529
tel. byt: 461 725 382

E-mailová adresa

miloslav.cerv@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník250
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 5143

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Štyndl Miroslav5718
Večeře Tomáš9018
Sejkora Karel8817
Nechvíl Petr9116
Schauerová Lenka8816
Gdula Petr6115
Šimůnek Jan8215
Smolák Petr9414
Ožana Václav6414
Červ Jakub8913
Červ Miloslav5013
Jelínek Matěj4213
Frydrychová Eliška0113
Šimůnek Jan4913
Smoláková Alexandra9812
Šimůnková Pavla7712
Šimůnek Jan0312
Lorenc Tomáš8612
Stránská Adéla9112
Jirásková Eva6412
Smoláková Valérie9312
Pešlová Ivana6312
Šutera Josef7912
Hubáček Petr7812
Klepárník Otakar5711
Nechvílová Miroslava6011
Keprtová Miloslava4811
Boháč Bonifác0111
Stránský Aleš6011
Řemínek Matěj8611
Krátká Anna6911
Klímová Ivana8711
Stránská Michaela9711
Dušková Lenka8011
Borek Viktor0411
Cvrček Martin7911
Borková Agáta0211
Horáček Michal7510
Razým Jan5710
Vondra Vojtěch9810
Lakota Antonín9510
Sontáková Lenka9110
Pulgretová Kateřina9910
Marek Jiří4310
Vlčková Zuzana9110
Fiedler Jan5610
Chlubna Jan8410
Šafář Jaroslav5110
Boháč Pankrác0610
Mužík Jan989

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2002 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11736Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:26-
2Ž11838Machová TerezaVavřinec0300:00:33-
3Ž12012Winterová AdélaTJ - Svitavy0300:00:37-
4Ž12135Cvrčková JasmínaStřítež0300:00:40-
Chlapci r. 2002 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1549Lajžner MarekPolička0200:00:20-
2M11519Chroustovský FilipNové Město na Moravě0200:00:25-
3M11616Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:26-
4M11911Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:34-
5M12437Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:44-
6M12562Cupák JanSebranice0200:02:07-
7M12660Jána FrantišekPomezí0400:02:22-
Dívky r. 2000-2001 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1110Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:18-
2Ž139Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:19-
3Ž1624Lněničková MartinaPraha0100:00:20-
4Ž1943Šafářová NatáliePolička0100:00:22-
5Ž1117Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:22-
6Ž11339Machová BarboraVavřinec0000:00:23-
7Ž1148Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:24-
8Ž1221Komárková JanaOlešnice0100:00:41-
9Ž1234Andrlíková MarieCyklo Ski klub Polička0100:00:44-
Chlapci r. 2000-2001 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1263Kavín MichaelSebranice0100:00:19-
2M141Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:20-
3M1730Metelka OndřejSK Týniště nad Orlicí0100:00:20-
4M1843Kostka JiříPolička0000:00:21-
5M11055Hnát RadimPolička0100:00:22-
6M11234Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:00:22-
Dívky r. 1999 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1524Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:01:44-
2Ž1813Drbohlavová LucieČeské Budějovice9900:01:49-
3Ž1103Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:53-
4Ž11323Nováková KamilaMARS Svratka9900:01:59-
5Ž11648Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:02:00-
6Ž12446Dvořáková SimonaPolička9900:02:40-
Chlapci r. 1999 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1917Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:52-
2M11550Lajžner DavidPolička9900:02:00-
3M11748Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:02:03-
4M1199Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:02:07-
5M12165Velech TomášPolička9900:02:12-
6M12239Stejskal VladimírPolička9900:02:19-
Dívky r. 97-98 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2136Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:34-
2Ž222Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:01:34-
3Ž2325Kozlová KarolínaPolička9700:01:35-
4Ž2444Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:35-
5Ž2637Poláková AnnaAC Choceň9700:01:48-
6Ž2739Prachařová EvaAC Choceň9700:01:48-
7Ž21147Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:01:56-
8Ž21232Svobodová EditaPardubice9800:01:57-
9Ž21442Šafářová KristýnaPolička9800:02:00-
10Ž21827Vacková BarboraPolička9700:02:06-
11Ž22011Komárková AnnaOlešnice9700:02:08-
12Ž22319Nehodová LenkaPolička9700:02:39-
13Ž22517Roušarová RenataPolička9800:03:18-
Chlapci r. 97-98 (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M283Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:03:39-
2M21247Slonek MatoušNové Město na Moravě9700:03:49-
3M21344Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:51-
4M21421Adamec MatoušAC Choceň9700:03:53-
5M21510Tancer PetrSokol Přisnotice9700:04:03-
6M21758Dvořák MartinPolička9700:04:07-
7M21820Chroustovský JaromírNové Město na Moravě9800:04:07-
8M21942Winter JosefTJ - Svitavy9700:04:07-
9M22059Švanda ŠtěpánSK PRIMA Polička9800:04:08-
10M22164Cihlář AdamSokol Hylváty9800:04:16-
10M22170Sláma LadislavPomezí9800:04:16-
12M22312Richter VojtěchTJ - Svitavy9700:04:20-
13M22557Hnát DenisPolička9800:04:30-
14M22646Valíček DominikPolička9800:04:43-
15M22718Matouš PetrPolička9700:04:51-
Chlapci r. 95-96 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3112Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:29-
2M31633Beneš ViktorTJ Nové Město na Moravě9600:03:38-
3M3198Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:43-
4M3217Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:48-
5M32240Valena VojtěchPolička9600:03:49-
6M32322Lakota AntonínAC Choceň9500:03:50-
7M32741Misař TomášBATT Nové Město na Moravě9600:03:54-
8M32824Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:54-
9M33435Drbohlav LukášČeské Budějovice9500:04:03-
10M33751Cimr TomášTJ Sokol Kameničná9600:04:11-
11M34123Frydrych JakubAC Choceň9500:04:22-
12M34638Roušar DanielPolička9600:05:14-
-M3-54Urbánek AlešPolička96DNF-
Dívky r. 95-96 (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3120Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:15-
2Ž327Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:19-
3Ž3327Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:03:23-
4Ž3428Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:27-
5Ž3529Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:29-
6Ž3622Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:30-
7Ž371Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:33-
8Ž3941Aulichová KateřinaTJ Sokol Kameničná9500:03:41-
9Ž31026Greplová AlžbětaBatt Nové Město na Moravě9500:03:45-
10Ž31130Kovačičová KateřinaNové Město na Moravě9600:03:47-
11Ž31633Pešlová ZuzanaTJ Svitavy9600:04:05-
12Ž32449Galbová LucieTJ - Svitavy9600:04:27-
13Ž32836Ehrenbergerová BáraPolička9600:04:59-
14Ž32937Kadidlová LenkaPolička9600:05:01-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM535Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:03:18-
2ŽM820Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:23-
3ŽM1014Kitnerová DitaJAC Brno9300:03:28-
4ŽM1425Košíková TerezaBatt Nové Město na Moravě9300:03:36-
5ŽM1715Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:03:39-
6ŽM2421Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:03:50-
7ŽM2543Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:52-
8ŽM2922Valenová AdélaPolička9300:03:54-
9ŽM3218Kalasová LucieTJ - Svitavy9300:03:57-
10ŽM3341Tesařová HedvikaAC Choceň9400:03:58-
11ŽM3844Andrlová KristýnaTJ - Svitavy9400:04:12-
12ŽM4016Pechancová AdélaTJ - Svitavy9300:04:22-
13ŽM4219Sedláková IvaTJ - Svitavy9400:04:29-
14ŽM4317Dvořáková VeronikaTJ Svitavy9300:04:40-
15ŽM4423Nekvindová AnetaPolička9400:04:57-
16ŽM458Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:05:00-
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM156Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:11-
2MM245Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:15-
3MM46Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:15-
4MM632Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:21-
5MM1313Nešpor JiříTJ Svitavy9400:03:36-
6MM1825Prachař DavidAC Choceň9400:03:40-
7MM2015Schneider JanAK Moravská Třebová9300:03:45-
8MM2614Veselý MarcelTJ - Svitavy9400:03:53-
9MM3576Komárek MichalAtletika Polička9400:04:06-
10MM3936Nehoda MichalBystré9300:04:18-
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS347Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:15-
2ŽS710Krejčí MichaelaBatt Nové Město na Moravě9100:03:21-
3ŽS916Karasová JanaBATT Nové Město na Moravě9200:03:25-
4ŽS1212Novotná LenkaBatt Nové Město na Moravě9200:03:30-
5ŽS155Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:37-
6ŽS3039Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:56-
7ŽS3114Pechancová LenkaTJ - Svitavy9200:03:57-
8ŽS3615Burešová DominikaTJ - Svitavy9200:04:10-
Žáci starší 14-15 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS128Siegel JakubAC Choceň9200:03:37-
2MS226Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:38-
3MS35Gdula LukášHvězda AFK Pardubice9100:03:42-
4MS527Nikl LukášAC Choceň9100:03:54-
5MS853Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:02-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD429Zavřel JiříAC Choceň8900:07:2993,69
2MD566Večeře TomášAtletika Polička9000:07:4088,73
3MD772Červ JakubAtletika Polička8900:07:4685,88
4MD974Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:08:0179,21
5MD1075Češka MilanPolička8900:08:0179,07
6MD1171Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:08:0179,03
Dorostenky starší 16-17 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD95Košíková VendulaACP Olymp Brno8900:04:0493,90
2ŽD1344Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:04:3071,53
3ŽD1545Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:04:5153,73
Přebor Poličky - Muži (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM662Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:15:1293,92
2PM84Chmelík JosefAtletika Polička7300:15:2491,27
3PM216Andrlík AlešCyklo klub Polička7700:17:2064,93
4PM3664Mach PetrAtletika Polička6400:18:3260,65
5PM4568Otcovský ZdeněkPolička7300:19:1040,11
6PM4770Klepárník OtakarPolička5700:19:2848,68
7PM5113Jána MiroslavAtletika Polička7900:19:4931,29
8PM5371Komárek JaroslavPolička6500:20:0540,62
9PM6227Cvrček MartinAtletika Polička7900:22:021,24
10PM6541Lněnička MartinPolička7300:22:300,00
Junioři (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ168Kourek LukášNové Město na Moravě8800:07:03105,65
2MJ269Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:07:15100,02
3MJ367Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:2894,34
4MJ677Červinka MichalSokol Hradec Králové8700:07:4686,06
5MJ873Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:07:4685,78
Muži A (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:14:37101,88
2MA251Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:14:44100,29
3MA339Balcar MichalUniverzita Brno7900:14:5597,83
4MA448Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:0395,95
5MA714Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:15:2191,95
6MA1260Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:1280,42
7MA1453Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:16:3375,54
8MA1661Mikelka OskarSKM Vraclav7800:16:4074,02
9MA1952Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:17:0967,53
10MA2046Chlubna JanNové Město na Moravě8400:17:1566,20
11MA2226Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:2563,89
12MA2837Vtípil MiroslavMars Svratka8300:18:0255,46
13MA381Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:18:5643,23
Muži B (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB519Siegel JosefAC Choceň5800:15:08104,51
2MB925Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:15:3798,38
3MB1034Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:15:4397,11
4MB1138Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:15:5394,78
5MB1530Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:3785,48
6MB2450Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:3074,00
7MB2547Chlubna MiroslavNové Město na Moravě5800:17:3373,25
8MB2963Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:0666,18
9MB319Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:1664,03
10MB322Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:18:1863,75
11MB3432Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:18:2462,46
12MB408Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:18:5855,12
13MB413Kratochvíl JanRovečné5800:18:5954,92
14MB4636Tománek JiříAtletika Polička6200:19:1551,37
15MB5265Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:20:0440,80
Muži C (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1755Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:51105,18
2MC2342Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:17:2698,29
3MC2658Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:17:3596,53
4MC3017Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:18:1688,78
5MC3369Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:2187,76
6MC3531Černý VladimírHAC Praha5200:18:3085,91
7MC4315Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:0579,20
8MC4428Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:0878,62
9MC5843Král VlastimilHvězda SKP Pardubice5200:21:0655,93
10MC5912Velechovský JiříSAZS Králíky5500:21:1254,68
11MC6445Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:22:2041,56
12MC6624Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:22:3538,71
Muži D (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5459Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:20:06100,29
2MD5557Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:20:07100,08
3MD5710Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:1099,63
4MD7123Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:29:34100,00
Přebor Poličky - Ženy (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ6129Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:2952,10
Juniorky (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ42Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:03:52103,39
2ŽJ631Sárová LucieNové Město na Moravě8800:03:56100,25
3ŽJ734Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:04:0196,36
4ŽJ1040Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:1088,22
5ŽJ1138Slonková LenkaNové Město na Moravě8800:04:2377,88
6ŽJ1212Slonková IvaNové Město na Moravě8800:04:2972,71
7ŽJ1429Švandová EvaSK Týniště nad Orlicí8700:04:3170,85
Ženy A (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1322Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:23111,02
2ZA1854Guber JasminkaSokol Hradec Králové8600:16:56104,61
3ZA3721Komárková ZdenkaOlešnice7400:18:4184,37
4ZA4249Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:19:0280,31
5ZA4840Chaloupecká AlenaZnojmo8100:19:2975,10
6ZA5011Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:3673,73
7ZA5666Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:0967,38
Ženy B (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB275Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:46110,42
2ZB397Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:18:5697,92
3ZB4916Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:3291,66
4ZB6044Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:2371,92
5ZB6320Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:0664,21
6ZB6735Tománková PavlaKRB Chrudim6800:22:4457,41
7ZB6867Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:23:0953,00
Ženy C (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6933Kitnerová JarmilaHvězda AFK Pardubice5800:24:0842,52
2ŽC7056Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:26:07100,00
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1110Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:18-
1M1263Kavín MichaelSebranice0100:00:19-
2Ž139Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:19-
2M141Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:20-
1M1549Lajžner MarekPolička0200:00:20-
3Ž1624Lněničková MartinaPraha0100:00:20-
3M1730Metelka OndřejSK Týniště nad Orlicí0100:00:20-
4M1843Kostka JiříPolička0000:00:21-
4Ž1943Šafářová NatáliePolička0100:00:22-
5M11055Hnát RadimPolička0100:00:22-
5Ž1117Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:22-
6M11234Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:00:22-
6Ž11339Machová BarboraVavřinec0000:00:23-
7Ž1148Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:24-
2M11519Chroustovský FilipNové Město na Moravě0200:00:25-
3M11616Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:26-
1Ž11736Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:26-
2Ž11838Machová TerezaVavřinec0300:00:33-
4M11911Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:34-
3Ž12012Winterová AdélaTJ - Svitavy0300:00:37-
4Ž12135Cvrčková JasmínaStřítež0300:00:40-
8Ž1221Komárková JanaOlešnice0100:00:41-
9Ž1234Andrlíková MarieCyklo Ski klub Polička0100:00:44-
5M12437Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:44-
6M12562Cupák JanSebranice0200:02:07-
7M12660Jána FrantišekPomezí0400:02:22-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2136Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:34-
2Ž222Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:01:34-
3Ž2325Kozlová KarolínaPolička9700:01:35-
4Ž2444Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:35-
1Ž1524Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:01:44-
5Ž2637Poláková AnnaAC Choceň9700:01:48-
6Ž2739Prachařová EvaAC Choceň9700:01:48-
2Ž1813Drbohlavová LucieČeské Budějovice9900:01:49-
1M1917Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:52-
3Ž1103Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:53-
7Ž21147Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:01:56-
8Ž21232Svobodová EditaPardubice9800:01:57-
4Ž11323Nováková KamilaMARS Svratka9900:01:59-
9Ž21442Šafářová KristýnaPolička9800:02:00-
2M11550Lajžner DavidPolička9900:02:00-
5Ž11648Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:02:00-
3M11748Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:02:03-
10Ž21827Vacková BarboraPolička9700:02:06-
4M1199Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:02:07-
11Ž22011Komárková AnnaOlešnice9700:02:08-
5M12165Velech TomášPolička9900:02:12-
6M12239Stejskal VladimírPolička9900:02:19-
12Ž22319Nehodová LenkaPolička9700:02:39-
6Ž12446Dvořáková SimonaPolička9900:02:40-
13Ž22517Roušarová RenataPolička9800:03:18-
Trať 0,84 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3120Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:15-
2Ž327Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:19-
3Ž3327Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:03:23-
4Ž3428Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:27-
5Ž3529Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:29-
6Ž3622Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:30-
7Ž371Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:33-
1M283Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:03:39-
8Ž3941Aulichová KateřinaTJ Sokol Kameničná9500:03:41-
9Ž31026Greplová AlžbětaBatt Nové Město na Moravě9500:03:45-
10Ž31130Kovačičová KateřinaNové Město na Moravě9600:03:47-
2M21247Slonek MatoušNové Město na Moravě9700:03:49-
3M21344Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:51-
4M21421Adamec MatoušAC Choceň9700:03:53-
5M21510Tancer PetrSokol Přisnotice9700:04:03-
11Ž31633Pešlová ZuzanaTJ Svitavy9600:04:05-
6M21758Dvořák MartinPolička9700:04:07-
7M21820Chroustovský JaromírNové Město na Moravě9800:04:07-
8M21942Winter JosefTJ - Svitavy9700:04:07-
9M22059Švanda ŠtěpánSK PRIMA Polička9800:04:08-
10M22170Sláma LadislavPomezí9800:04:16-
10M22164Cihlář AdamSokol Hylváty9800:04:16-
12M22312Richter VojtěchTJ - Svitavy9700:04:20-
12Ž32449Galbová LucieTJ - Svitavy9600:04:27-
13M22557Hnát DenisPolička9800:04:30-
14M22646Valíček DominikPolička9800:04:43-
15M22718Matouš PetrPolička9700:04:51-
13Ž32836Ehrenbergerová BáraPolička9600:04:59-
14Ž32937Kadidlová LenkaPolička9600:05:01-
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM156Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:11-
2MM245Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:15-
1ŽS347Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:15-
3MM46Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:15-
1ŽM535Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:03:18-
4MM632Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:21-
2ŽS710Krejčí MichaelaBatt Nové Město na Moravě9100:03:21-
2ŽM820Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:23-
3ŽS916Karasová JanaBATT Nové Město na Moravě9200:03:25-
3ŽM1014Kitnerová DitaJAC Brno9300:03:28-
1M3112Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:29-
4ŽS1212Novotná LenkaBatt Nové Město na Moravě9200:03:30-
5MM1313Nešpor JiříTJ Svitavy9400:03:36-
4ŽM1425Košíková TerezaBatt Nové Město na Moravě9300:03:36-
5ŽS155Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:37-
2M31633Beneš ViktorTJ Nové Město na Moravě9600:03:38-
5ŽM1715Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:03:39-
6MM1825Prachař DavidAC Choceň9400:03:40-
3M3198Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:43-
7MM2015Schneider JanAK Moravská Třebová9300:03:45-
4M3217Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:48-
5M32240Valena VojtěchPolička9600:03:49-
6M32322Lakota AntonínAC Choceň9500:03:50-
6ŽM2421Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:03:50-
7ŽM2543Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:52-
8MM2614Veselý MarcelTJ - Svitavy9400:03:53-
7M32741Misař TomášBATT Nové Město na Moravě9600:03:54-
8M32824Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:54-
8ŽM2922Valenová AdélaPolička9300:03:54-
6ŽS3039Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:56-
7ŽS3114Pechancová LenkaTJ - Svitavy9200:03:57-
9ŽM3218Kalasová LucieTJ - Svitavy9300:03:57-
10ŽM3341Tesařová HedvikaAC Choceň9400:03:58-
9M33435Drbohlav LukášČeské Budějovice9500:04:03-
9MM3576Komárek MichalAtletika Polička9400:04:06-
8ŽS3615Burešová DominikaTJ - Svitavy9200:04:10-
10M33751Cimr TomášTJ Sokol Kameničná9600:04:11-
11ŽM3844Andrlová KristýnaTJ - Svitavy9400:04:12-
10MM3936Nehoda MichalBystré9300:04:18-
12ŽM4016Pechancová AdélaTJ - Svitavy9300:04:22-
11M34123Frydrych JakubAC Choceň9500:04:22-
13ŽM4219Sedláková IvaTJ - Svitavy9400:04:29-
14ŽM4317Dvořáková VeronikaTJ Svitavy9300:04:40-
15ŽM4423Nekvindová AnetaPolička9400:04:57-
16ŽM458Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:05:00-
12M34638Roušar DanielPolička9600:05:14-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS128Siegel JakubAC Choceň9200:03:37-
2MS226Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:38-
3MS35Gdula LukášHvězda AFK Pardubice9100:03:42-
1ŽJ42Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:03:52103,39
4MS527Nikl LukášAC Choceň9100:03:54-
2ŽJ631Sárová LucieNové Město na Moravě8800:03:56100,25
3ŽJ734Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:04:0196,36
5MS853Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:02-
1ŽD95Košíková VendulaACP Olymp Brno8900:04:0493,90
4ŽJ1040Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:1088,22
5ŽJ1138Slonková LenkaNové Město na Moravě8800:04:2377,88
6ŽJ1212Slonková IvaNové Město na Moravě8800:04:2972,71
2ŽD1344Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:04:3071,53
7ŽJ1429Švandová EvaSK Týniště nad Orlicí8700:04:3170,85
3ŽD1545Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:04:5153,73
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ168Kourek LukášNové Město na Moravě8800:07:03105,65
2MJ269Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:07:15100,02
3MJ367Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:2894,34
1MD429Zavřel JiříAC Choceň8900:07:2993,69
2MD566Večeře TomášAtletika Polička9000:07:4088,73
4MJ677Červinka MichalSokol Hradec Králové8700:07:4686,06
3MD772Červ JakubAtletika Polička8900:07:4685,88
5MJ873Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:07:4685,78
4MD974Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:08:0179,21
5MD1075Češka MilanPolička8900:08:0179,07
6MD1171Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:08:0179,03
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:14:37101,88
2MA251Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:14:44100,29
3MA339Balcar MichalUniverzita Brno7900:14:5597,83
4MA448Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:0395,95
1MB519Siegel JosefAC Choceň5800:15:08104,51
1PM662Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:15:1293,92
5MA714Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:15:2191,95
2PM84Chmelík JosefAtletika Polička7300:15:2491,27
2MB925Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:15:3798,38
3MB1034Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:15:4397,11
4MB1138Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:15:5394,78
6MA1260Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:1280,42
1ZA1322Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:23111,02
7MA1453Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:16:3375,54
5MB1530Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:3785,48
8MA1661Mikelka OskarSKM Vraclav7800:16:4074,02
1MC1755Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:51105,18
2ZA1854Guber JasminkaSokol Hradec Králové8600:16:56104,61
9MA1952Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:17:0967,53
10MA2046Chlubna JanNové Město na Moravě8400:17:1566,20
3PM216Andrlík AlešCyklo klub Polička7700:17:2064,93
11MA2226Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:2563,89
2MC2342Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:17:2698,29
6MB2450Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:3074,00
7MB2547Chlubna MiroslavNové Město na Moravě5800:17:3373,25
3MC2658Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:17:3596,53
1ZB275Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:46110,42
12MA2837Vtípil MiroslavMars Svratka8300:18:0255,46
8MB2963Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:0666,18
4MC3017Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:18:1688,78
9MB319Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:1664,03
10MB322Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:18:1863,75
5MC3369Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:2187,76
11MB3432Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:18:2462,46
6MC3531Černý VladimírHAC Praha5200:18:3085,91
4PM3664Mach PetrAtletika Polička6400:18:3260,65
3ZA3721Komárková ZdenkaOlešnice7400:18:4184,37
13MA381Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:18:5643,23
2ZB397Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:18:5697,92
12MB408Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:18:5855,12
13MB413Kratochvíl JanRovečné5800:18:5954,92
4ZA4249Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:19:0280,31
7MC4315Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:0579,20
8MC4428Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:0878,62
5PM4568Otcovský ZdeněkPolička7300:19:1040,11
14MB4636Tománek JiříAtletika Polička6200:19:1551,37
6PM4770Klepárník OtakarPolička5700:19:2848,68
5ZA4840Chaloupecká AlenaZnojmo8100:19:2975,10
3ZB4916Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:3291,66
6ZA5011Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:3673,73
7PM5113Jána MiroslavAtletika Polička7900:19:4931,29
15MB5265Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:20:0440,80
8PM5371Komárek JaroslavPolička6500:20:0540,62
1MD5459Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:20:06100,29
2MD5557Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:20:07100,08
7ZA5666Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:0967,38
3MD5710Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:1099,63
9MC5843Král VlastimilHvězda SKP Pardubice5200:21:0655,93
10MC5912Velechovský JiříSAZS Králíky5500:21:1254,68
4ZB6044Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:2371,92
1PZ6129Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:2952,10
9PM6227Cvrček MartinAtletika Polička7900:22:021,24
5ZB6320Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:0664,21
11MC6445Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:22:2041,56
10PM6541Lněnička MartinPolička7300:22:300,00
12MC6624Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:22:3538,71
6ZB6735Tománková PavlaKRB Chrudim6800:22:4457,41
7ZB6867Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:23:0953,00
1ŽC6933Kitnerová JarmilaHvězda AFK Pardubice5800:24:0842,52
2ŽC7056Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:26:07100,00
4MD7123Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:29:34100,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód