Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2013, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Polička

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
10:00 - 12:15 hodin

Přihlášky

pouze na místě startu,nejpozději 15 minut před startem kategorie

Startovné

pouze dospělí - 30,- Kč při prezenci

Popis tratě

délka: 4,4 km a méně
převážně asfaltové, profil rovinatý

Ceny pro vítěze

věcné pro první tři v cíli, každý kdo dokončí závod obdrží pamětní

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Občanské sdružení Atletika Polička a ŠSK při ZŠ Masarykova
Miloslav Červ
Střítež 5
572 01 Polička
Telefon: 461 725 382

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.atletikapolicka.wgz.cz

E-mailová adresa

miloslav.cerv@ seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník250
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 5016

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9018
Štyndl Miroslav5718
Sejkora Karel8817
Schauerová Lenka8816
Nechvíl Petr9116
Gdula Petr6115
Šimůnek Jan8215
Smolák Petr9414
Ožana Václav6414
Frydrychová Eliška0113
Šimůnek Jan4913
Červ Jakub8913
Červ Miloslav5013
Jelínek Matěj4213
Jirásková Eva6412
Smoláková Valérie9312
Pešlová Ivana6312
Šutera Josef7912
Hubáček Petr7812
Smoláková Alexandra9812
Šimůnková Pavla7712
Šimůnek Jan0312
Lorenc Tomáš8612
Stránská Adéla9112
Krátká Anna6911
Klímová Ivana8711
Stránská Michaela9711
Dušková Lenka8011
Borek Viktor0411
Cvrček Martin7911
Borková Agáta0211
Klepárník Otakar5711
Nechvílová Miroslava6011
Keprtová Miloslava4811
Boháč Bonifác0111
Stránský Aleš6011
Řemínek Matěj8611
Pulgretová Kateřina9910
Marek Jiří4310
Vlčková Zuzana9110
Fiedler Jan5610
Chlubna Jan8410
Šafář Jaroslav5110
Boháč Pankrác0610
Horáček Michal7510
Razým Jan5710
Vondra Vojtěch9810
Lakota Antonín9510
Sontáková Lenka9110
Šlosrová Eva059

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2009 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C03933Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:24-
2C04769Kabrada PavelRK Lísek1000:00:25-
3C050100Dvořák PatrikRadětice0900:00:27-
4C05150Marhold DanielHorní Jelení0900:00:27-
5C05395Jirouš Milanneregistrován1000:00:28-
6C05593Mach Šimonneregistrován1000:00:30-
7C05716Kuntsmuller JanJiříkovice0900:00:32-
8C06362Škorpík Tadeášneregistrován1000:00:36-
9C06415Zach Jiříneregistrován1000:00:37-
10C06613Lána LukášČeská Třebová1000:00:42-
11C07166Neudert JakubPolička1000:00:48-
12C07454Brusenbauch AlanSki klub Česká Tř.1100:01:09-
Děvčata r. 2009 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D0431Kuglerová DenisaTJ Svitavy0900:00:25-
2D05271Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:27-
3D0547Hilliard MadeleinePolička1000:00:30-
4D05641Zelendová NatáliePolička0900:00:31-
5D05861Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:32-
6D05954Gregorová AnnaLanškroun1000:00:33-
7D06077Graciasová Barboraneregistrována1100:00:34-
8D06112Srnská AmáliePolička0900:00:36-
9D06220Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:36-
10D0654Motyčková MichaelaTJ Svitavy1100:00:40-
11D06767Marholdová NikolaChoceň1000:00:42-
12D06810Přiklopilová AnetaPolička1100:00:44-
13D06937Francová Majdalenkaneregistrována1000:00:46-
14D07045Jánová MarianaPomezí1200:00:46-
15D07256Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:49-
16D07358Nedělová AdélaPolička1100:00:50-
17D07539Šimková TerezaPolička1100:01:11-
18D076100Bulvová Zuzananeregistrována1000:01:27-
19D07765Králová Lucieneregistrována1100:01:30-
20D07859Cacková Michaelaneregistrována1200:01:40-
-D0-47Rozlívková Emaneregistrována10DNF-
Chlapci r. 07-08 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1139Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:15-
2C1374Vraspír JakubSK Polička0700:00:17-
3C1446Brusenbauch KarelSKI Klub Česká Třebová0700:00:17-
4C1628Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:18-
5C1730Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:18-
6C1851Gregora LukášLanškroun0800:00:18-
7C1979Šafář Samuelneregistrován0700:00:18-
8C11171Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:19-
9C11267Bryška TomášAtletika Svitavy0700:00:19-
10C11389Gaži Seanneregistrován0700:00:19-
11C11585Findejs Jakubneregistrován0700:00:19-
12C11780Šafář ŠtěpánPolička0700:00:20-
13C11922Karlík Filipneregistrován0800:00:20-
14C12197Svoboda MartinSebranice 660800:00:20-
15C12296Martinů Lukášneregistrován0800:00:21-
16C12423Krištof JanPolička0700:00:21-
17C12565Král VojtěchPolička0800:00:21-
18C12868Marhold JanChoceň0800:00:22-
19C13036Klepárník Kryštofneregistrován0700:00:22-
20C13161Škorpík FilipCyklo SKI Polička0700:00:22-
21C13392Šlosr AdamPolička0800:00:23-
22C13688Smolák ŠimonBK Vys. Mýto0800:00:23-
23C137100Peša Vojtěchneregistrován0800:00:23-
24C13817Mička Jakubneregistrován0700:00:23-
-C1-76Brýdl Prokopneregistrován08DNF-
Děvčata r. 07-08 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1253Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:17-
2D1511Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:17-
3D11076Schuchová Karolínaneregistrována0700:00:19-
4D11464Vltavská VeronikaPolička0800:00:19-
5D11695Stodolová ZuzanaPolička0700:00:20-
6D11852Biberlová AdélaPolička0800:00:20-
7D12036Klodnerová KarolínaPolička0700:00:20-
8D12350Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:21-
9D12646Jánová RozaliePomezí0700:00:21-
10D1279Vetchá RozálieLanškroun0700:00:21-
11D12940Navrátilová ŽanetaPolička0700:00:22-
12D13263Malušková KateřinaTJ NMNM0700:00:23-
13D13457Tenglerová RútPolička0800:00:23-
14D1356Hilliard SophiePolička0700:00:23-
15D14082Králová DominikaPolička0800:00:24-
16D14122Kovářová AnnaBudislav0800:00:24-
17D14221Stachová KateřinaAtletika Polička0700:00:24-
18D14485Absolonová Alexandraneregistrována0800:00:25-
19D14574Stejskalová Petraneregistrována0800:00:25-
20D14672Kučerová Lotaneregistrována0800:00:25-
21D14834Klepárníková ŠtěpánkaPolička0800:00:25-
22D14999Briolová Marieneregistrována0800:00:25-
-D1-13Srnská VeronikaPolička07DNF-
Chlapci r. 2006 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2635Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:01:41-
2C274Boháč PankrácAC Choceň0600:01:41-
3C2128Bureš JosefČeská Třebová0600:01:43-
4C21681Král JanAtletika Polička0600:01:50-
5C22453Patočka OliverPraha0600:01:56-
6C22933Adamec Jáchymneregistrován0600:01:58-
7C23198Faltýnek JanCyklo Faaltýnek0600:01:59-
8C23386Jetmar IvanSokol Hylváty0600:02:01-
9C23499Vágner FrantišekAK Nové Město.Mor0600:02:03-
10C23675Brýdl Jáchzmneregistrován0600:02:03-
11C24147Jílek OndraPolička0600:02:07-
12C2493Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:02:24-
Děvčata r. 2006 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21743Klementová LuisaLanškroun0600:01:51-
2D21833Červená VeronikaDukla Polička0600:01:51-
3D22698Nunvářová KamilaAtletika Polička0600:01:56-
4D22729Šťouračová NelaTJ Nové Město na Moravě0600:01:57-
5D23691Slonková MatyldaTJ Nové Město na Moravě0600:02:03-
6D24320Kotvová LuciePolička0600:02:11-
7D24542Votavová KristýnaPolička0600:02:11-
8D25086Absolonová Adriananeregistrována0600:02:26-
Nejmladší žáci I (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1537Jadrný TomášRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí0400:03:26104,08
2M1611Vetchý KryštofLanškroun0400:03:30101,05
3M1863Malušek DanielTJ Nové M/na Mor0400:03:3694,87
4M11031Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:03:4585,84
5M11197Roun Nikolasneregistrován0500:03:4784,00
6M1129Petlička PatrikTJ Svitavy0400:03:5180,58
7M11362Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:5279,33
8M11425Bartoš OndřejTJ Svitavy0400:03:5378,23
9M1157Kugler JakubTJ Svitavy0400:03:5477,90
10M11621Valouch JanPolička0500:03:5774,85
11M11855Břeň AdamPolička0500:03:5873,47
12M11984Findejs Davidneregistrován0400:04:0171,30
13M12145Rozlívka Votěchneregistrován0500:04:0467,76
14M12258Velecký VojtěchTJ Svitavy0400:04:0765,67
15M12373Vraspír JanSK Polička0500:04:1062,78
16M12414Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:1359,28
17M1251Janků AlexTJ Svitavy0400:04:2053,14
18M12757Tengler Joelneregistrován0500:04:2944,35
19M12944Jána FrantišekPomezí0400:04:3142,18
20M13194Martínů Petrneregistrován0400:04:4133,11
21M13378Bednář Michalneregistrován0500:05:193,00
22M13415Bríol Ladislavneregistrován0500:05:253,00
23M13513MINH VUneregistrován0500:05:283,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1125Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:27107,78
2Z128Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:30100,71
3Z1349Střešňáková VeronikaTJ Nové Město na Moravě0400:01:3491,50
4Z1424Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:3589,58
5Z1530Šťouračová LindaTJ Nové Město na Moravě0400:01:3687,22
6Z1870Horákovská AdélkaTJ Nové Město na Moravě0500:01:4175,38
7Z1958Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:01:4274,68
8Z11032Červená EliškaDukla Polička0400:01:4273,90
9Z11135Navrátilová MarikaTJ Svitavy0400:01:4272,59
10Z11375Stupková JalanaTJ Svitavy0500:01:4469,15
11Z11422Kotvová KateřinaPolička0400:01:4567,17
12Z11594Šlosrová EvaPolička0500:01:4958,67
13Z11931Chlupová LucieAtletika Svitavy0400:01:5152,85
14Z12051Budigová RozálieAtletika Polička0500:01:5252,34
15Z12114Srnská PatriciePolička0400:01:5349,70
16Z12244Motlová KateřinaAtletika Svitavy0500:01:5446,49
17Z12328Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:5544,78
18Z12559Kabrdová MarieNMNM0500:01:5642,12
19Z12868Kabrdová MonikaNMNM0500:01:5740,67
20Z13050Jiroušová LuciePolička0400:01:5936,52
21Z13260Velecká IvanaAtletika Svitavy0500:02:0032,40
22Z13516Kunstmullerová TerezkaŠSK NMNM0500:02:0327,47
23Z13817Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:02:0425,08
24Z13955Břeňová AdélaSádek0500:02:0423,68
25Z14079Karlíková AdélaAtletika Polička0500:02:0620,75
26Z1423Svobodová AdélaTJ Svitavy0400:02:0816,09
27Z14427Tláskalová AnnaSvitavy0500:02:118,20
28Z14678Karlíková TerezaAtletika Polička0500:02:134,03
29Z14797Pešová Karolínaneregistrována0500:02:163,00
30Z14815Cihlářová Michaelaneregistrována0500:02:163,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2360Abrahám LuděkTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:15101,90
2M2524Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:1799,83
3M2750Pilný MichalKKL Hlinsko0200:03:1998,27
4M2132Charvát HugoTJ Svitavy0300:03:2690,42
5M21466Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:03:2888,57
6M2155Boháč ServácAC Choceň0200:03:2888,35
7M21682Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:3284,73
8M21920Mužík MartinAtletika Polička0300:03:3482,38
9M22077Stupka ŠimonTJ Svitavy0300:03:3581,97
10M22126Komínek VítTJ Svitavy0200:03:3681,10
11M22416Německý FilipBATT KubNov.Měst.0200:03:3977,74
12M22552Beneš JanNové Město na Moravě0200:03:3977,48
13M23248Budig MatoušAtletika Polička0300:03:4670,65
14M23459Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:5066,31
15M23691Bednář Vojtaneregistrován0300:03:5462,74
16M23795Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:5561,11
17M23934Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:03:5857,96
18M24140Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:04:0452,29
19M24299Kapoun Janneregistrován0300:04:0649,76
20M24318Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:04:1342,51
21M24498Nunvář VojtěchPolička0300:04:1738,73
22M24549Jílek TomášPolička0300:04:1936,91
23M24656Tengler Jáchymneregistrován0300:04:2926,19
24M24712Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:3223,60
25M24964Sokol Milanneregistrován0200:05:073,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2148Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:08102,36
2Z2226Škrabalová KristýnaAtletika Svitavy0200:03:10100,40
3Z2383Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:03:1397,24
4Z2438Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:1396,97
5Z2759Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:3276,97
6Z2984Srnská MichaelaPolička0200:03:3673,14
7Z21767Bryšková PavlínaSvitavy0200:03:5850,37
8Z220100Svobodová EliškaPardubice0300:04:0245,92
9Z2265Hlaváčová DorotaTJ Svitavy0300:04:2818,88
10Z22890Gažiová Andreaneregistrována0200:04:3115,73
11Z23045Daothi LindaPolička0200:04:3511,05
12Z23287Absolonová Nikolaneregistrována0300:05:023,00
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M326Boháč BonifácAC Choceň0100:03:11105,85
2M3441Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:16101,10
3M31170Kabrda JiříOA NMNM0100:03:2493,05
4M33038Klodner JanPolička0100:03:4373,17
5M34029Tláskal MichalTJ Svitavy0100:04:0352,70
6M35087Polák MarekPolička0100:05:173,00
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z392Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:03:22103,46
2Z31092Slonková MartaSK Nové Město na Moravě0100:03:22103,25
3Z31773Doskočilová EliškaAC Vysoké Mýto0000:03:3293,29
4Z32339Německá HelenaBATT Klub NMNM0000:03:3788,54
5Z32699Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3986,26
6Z32923Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:4382,84
7Z33147Pešková PavlínaAtletika Polička0000:03:4580,40
8Z33380Karlíková NikolaAtletika Polička0100:03:4877,26
9Z33588Smoláková DominikaBK Vys.Mýto0000:03:5174,41
10Z33881Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:03:5769,21
11Z34896Faltýnková AndreaCykloFaltýnek0100:04:4720,40
Starší žáci (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4142Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:31101,98
2M4210Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:03:33100,11
3M4343Vebr PatrikVencl tým Ústí n Orl.9800:03:3697,91
4M4419Mužík JanAtletika Polička9800:03:3896,01
5M4532Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:4292,04
6M4627Gregora JakubActivity Lanškroun9800:03:5183,89
7M4783Glier KamilSSK NMNM9800:03:5976,30
8M4869Zezula AdamAtletika Polička9900:03:5975,86
9M4972Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto9900:04:0670,04
10M41393Janů PavelSŠK NMNM9900:04:3343,89
11M41490Gaži Nikolasneregistrován9900:05:373,00
Starší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4193Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:03:09107,30
2Z4689Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:1897,84
3Z4818Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:2194,86
4Z41262Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:2690,28
5Z41819Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:3382,50
6Z42265Svobodová EditaHvězda Pardubice9800:03:3779,16
7Z42766Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:03:3976,63
8Z42812Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:03:4175,16
Dorostenci (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M521Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:07:02109,08
2M537Koukal FrantišekTJ Nové Město na Moravě9600:07:21100,33
3M552Beneš ViktorSK Nové Město na Moravě9600:07:4290,59
4M563Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:09:0453,57
5M585Slonek MatoušSK Nové Město na Moravě9700:10:2616,45
Dorostenky (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5109Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:04:13102,98
2Z5118Tobyšková KateřinaAtletika Polička9700:04:2197,02
Junioři 18-19 let (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16Šacl JiříNové Město na Moravě9400:06:51126,95
2MJ44Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:07:27111,80
3MJ711Klimeš OndřejAtletika Polička9500:09:2661,24
Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1210Krátká HanaLanškroun9500:04:28100,00
Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Vitner PetrNové Město na Moravě9000:13:50105,57
2MA269Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:14:1899,01
3MA347Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:14:3395,42
4MA471Nechvíl PetrAC Choceň9100:14:5490,48
5MA53Vetchý RadimActivity team Lanškroun7500:15:1386,09
6MA6103Řemínek MatějAC Choceň8600:15:2982,38
7MA777Lorenc TomášAtletika Polička8600:15:4478,77
8MA82Klička OndřejTJ Svitavy8800:16:0274,65
9MA9106Šutera JosefAtletika Polička7900:16:1072,68
10MA1073Mocek TomášAC Pardubice7900:16:2070,55
11MA1161Hýbl JaroslavDIMPEX KOSOV9300:16:2170,31
12MA1253Havran JanSebranice9300:16:2170,25
13MA13105Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:2469,55
14MA1417Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:16:2968,36
15MA1589Radiměřský KarelAtletika Polička8700:16:3267,64
16MA1698Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:16:3666,77
17MA1790Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:16:4065,80
18MA1935Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:16:5961,38
19MA2463Klíma PetrAtletika Polička9300:17:1756,99
20MA28111Schaffer MartinPolička8100:17:3552,82
21MA2952Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:17:3652,64
22MA33104Večeře TomášAtletika Polička9000:17:5248,92
23MA4892Bradáč JiříMPSV8200:18:5733,63
24MA5022Marhold LubošHorní Jelení7700:19:1529,40
25MA52109Kozák JanTJ Staré Město7600:19:2726,60
26MA6062Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:20:0218,34
27MA625Kunstmuller TomášJiříkovice8000:20:1515,42
28MA6521Marhold PetrChoceň7800:20:2114,00
29MA684Srnský KarelCyklo Ski Polička7500:20:3410,98
30MA69108Šimko DanielSPORTÁVE COM8300:20:389,88
31MA7037Dostál TomášBystré7700:20:419,36
32MA7142Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:477,91
33MA8114Vebr MichalČeská Třebová7800:22:173,00
34MA94114Kvapil RadekAtletika Polička8700:24:223,00
35MA9648Holomek JiříCyklo Ski Polička8700:24:443,00
36MA10245Klepárník DavidCyko Ski Polička9600:25:463,00
37MA10697Lukeš MiroslavAxiom Orbit Žďár nad Sázavou8000:26:073,00
Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1860Veselský MartinTJ Nové Město na Moravě6900:16:45103,24
2MB2195Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:0399,69
3MB2312Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:17:1697,06
4MB3013Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:17:3693,17
5MB31107Chlup JiříActivity Lanškroun7000:17:4192,15
6MB32102Žemlička MiloslavMK Hlinsko7100:17:4292,10
7MB3465Scheuer JanActivity Lanškroun6600:18:0088,56
8MB3668Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:1186,27
9MB3723Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:18:1385,88
10MB3864Mach PetrAtletika Polička6400:18:1685,28
11MB3936Bureš JiříF-BIKE klub Sádek6600:18:1984,78
12MB4383Belobrad IvanŽamberk6600:18:4679,51
13MB5630Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:4268,61
14MB5829Smolák PetrBKVM6400:19:5565,98
15MB63100Kalousek JanHvězda Pardubice7100:20:1661,82
16MB7224Srnský VáclavF-BIKE klub Sádek7300:20:5953,51
17MB7338Navrátil BohumírF-BIKE klub Sádek6500:20:5953,51
Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2050Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:16:59103,33
2MC2266Žila MilošBystré6200:17:16100,10
3MC2759Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:17:3496,57
4MC4080Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:18:2087,67
5MC4455Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:5181,71
6MC4558Skalický JosefŽichlínek6200:18:5181,66
7MC5140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:2375,59
8MC5472Gdula PetrHvězda Pardubice6100:19:3273,89
9MC1019999Klepárník OtakarCyklo Ski klub Polička5700:25:463,00
Muži D 60-69 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4257Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:32107,10
2MD4644Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:18:52103,50
3MD6133Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:1489,40
4MD6631Kubíček PavelRELAX Dobré Pole5300:20:2287,88
5MD74110Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:0680,33
6MD7732Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:21:3874,69
7MD10386Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:5130,77
Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8279Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:22:46103,85
2ME8656Bielčik JindřichBravo4000:22:56102,42
3ME92101Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:5693,72
4ME986Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:25:0783,50
5ME10793Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:27:1065,86
6ME1087Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:28:0557,97
7ME11194Kubík JosefPtačina Adamov3800:31:4826,02
8ME11296Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:40:213,00
9ME11385Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:42:373,00
Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA258Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:17:28103,00
2ZA2691Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:17:32102,23
3ZA3549Tlustá HelenaNové Město na Moravě9300:18:1194,77
4ZA4151Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:2292,74
5ZA5334Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:3080,02
6ZA5981Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:19:5774,89
7ZA6488Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:1771,18
8ZA6720Marholdová LucieChoceň8300:20:2569,56
9ZA7554Vacková AliceLanškroun8200:21:1260,70
10ZA7611Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:3157,21
11ZA7982Konečná Ivananeregistrována8100:22:1149,63
12ZA8415Vebrová MonikaČeská Třebová7900:22:5042,26
13ZA8927Smoláková ValérieBKVM9300:23:1637,39
14ZA901Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:1737,21
15ZA9916Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:25:2213,81
Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4775Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:54105,09
2ZB5525Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:19:3498,24
3ZB5784Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:4396,67
4ZB7818Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:21:5873,40
5ZB8019Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1370,81
6ZB8339Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:22:4864,71
7ZB8728Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:22:5962,91
8ZB8826Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:23:1659,97
9ZB9141Hrušková DarinaČeská Třebová7500:23:4555,01
10ZB9374Křenová JanaPardubice7500:24:1150,58
11ZB10043Frydrychová RadkaAC Choceň7400:25:3436,22
12ZB10599Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:26:0231,44
Ženy C 45-54 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4976Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:02136,07
2ZC9770Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:4686,66
3ZC10487Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:5277,27
4ZC11067Sedláčková HedvikaLanškroun6600:31:3528,01
Ženy D 55 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD859Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:22:53120,21
2ZD9510Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:22108,56
3ZD10978Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:0771,24
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1139Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:15-
1D1253Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:17-
2C1374Vraspír JakubSK Polička0700:00:17-
3C1446Brusenbauch KarelSKI Klub Česká Třebová0700:00:17-
2D1511Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:17-
4C1628Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:18-
5C1730Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:18-
6C1851Gregora LukášLanškroun0800:00:18-
7C1979Šafář Samuelneregistrován0700:00:18-
3D11076Schuchová Karolínaneregistrována0700:00:19-
8C11171Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:19-
9C11267Bryška TomášAtletika Svitavy0700:00:19-
10C11389Gaži Seanneregistrován0700:00:19-
4D11464Vltavská VeronikaPolička0800:00:19-
11C11585Findejs Jakubneregistrován0700:00:19-
5D11695Stodolová ZuzanaPolička0700:00:20-
12C11780Šafář ŠtěpánPolička0700:00:20-
6D11852Biberlová AdélaPolička0800:00:20-
13C11922Karlík Filipneregistrován0800:00:20-
7D12036Klodnerová KarolínaPolička0700:00:20-
14C12197Svoboda MartinSebranice 660800:00:20-
15C12296Martinů Lukášneregistrován0800:00:21-
8D12350Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:21-
16C12423Krištof JanPolička0700:00:21-
17C12565Král VojtěchPolička0800:00:21-
9D12646Jánová RozaliePomezí0700:00:21-
10D1279Vetchá RozálieLanškroun0700:00:21-
18C12868Marhold JanChoceň0800:00:22-
11D12940Navrátilová ŽanetaPolička0700:00:22-
19C13036Klepárník Kryštofneregistrován0700:00:22-
20C13161Škorpík FilipCyklo SKI Polička0700:00:22-
12D13263Malušková KateřinaTJ NMNM0700:00:23-
21C13392Šlosr AdamPolička0800:00:23-
13D13457Tenglerová RútPolička0800:00:23-
14D1356Hilliard SophiePolička0700:00:23-
22C13688Smolák ŠimonBK Vys. Mýto0800:00:23-
23C137100Peša Vojtěchneregistrován0800:00:23-
24C13817Mička Jakubneregistrován0700:00:23-
1C03933Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:24-
15D14082Králová DominikaPolička0800:00:24-
16D14122Kovářová AnnaBudislav0800:00:24-
17D14221Stachová KateřinaAtletika Polička0700:00:24-
1D0431Kuglerová DenisaTJ Svitavy0900:00:25-
18D14485Absolonová Alexandraneregistrována0800:00:25-
19D14574Stejskalová Petraneregistrována0800:00:25-
20D14672Kučerová Lotaneregistrována0800:00:25-
2C04769Kabrada PavelRK Lísek1000:00:25-
21D14834Klepárníková ŠtěpánkaPolička0800:00:25-
22D14999Briolová Marieneregistrována0800:00:25-
3C050100Dvořák PatrikRadětice0900:00:27-
4C05150Marhold DanielHorní Jelení0900:00:27-
2D05271Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:27-
5C05395Jirouš Milanneregistrován1000:00:28-
3D0547Hilliard MadeleinePolička1000:00:30-
6C05593Mach Šimonneregistrován1000:00:30-
4D05641Zelendová NatáliePolička0900:00:31-
7C05716Kuntsmuller JanJiříkovice0900:00:32-
5D05861Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:32-
6D05954Gregorová AnnaLanškroun1000:00:33-
7D06077Graciasová Barboraneregistrována1100:00:34-
8D06112Srnská AmáliePolička0900:00:36-
9D06220Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:36-
8C06362Škorpík Tadeášneregistrován1000:00:36-
9C06415Zach Jiříneregistrován1000:00:37-
10D0654Motyčková MichaelaTJ Svitavy1100:00:40-
10C06613Lána LukášČeská Třebová1000:00:42-
11D06767Marholdová NikolaChoceň1000:00:42-
12D06810Přiklopilová AnetaPolička1100:00:44-
13D06937Francová Majdalenkaneregistrována1000:00:46-
14D07045Jánová MarianaPomezí1200:00:46-
11C07166Neudert JakubPolička1000:00:48-
15D07256Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:49-
16D07358Nedělová AdélaPolička1100:00:50-
12C07454Brusenbauch AlanSki klub Česká Tř.1100:01:09-
17D07539Šimková TerezaPolička1100:01:11-
18D076100Bulvová Zuzananeregistrována1000:01:27-
19D07765Králová Lucieneregistrována1100:01:30-
20D07859Cacková Michaelaneregistrována1200:01:40-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1125Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:27107,78
2Z128Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:30100,71
3Z1349Střešňáková VeronikaTJ Nové Město na Moravě0400:01:3491,50
4Z1424Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:3589,58
5Z1530Šťouračová LindaTJ Nové Město na Moravě0400:01:3687,22
1C2635Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:01:41-
2C274Boháč PankrácAC Choceň0600:01:41-
6Z1870Horákovská AdélkaTJ Nové Město na Moravě0500:01:4175,38
7Z1958Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:01:4274,68
8Z11032Červená EliškaDukla Polička0400:01:4273,90
9Z11135Navrátilová MarikaTJ Svitavy0400:01:4272,59
3C2128Bureš JosefČeská Třebová0600:01:43-
10Z11375Stupková JalanaTJ Svitavy0500:01:4469,15
11Z11422Kotvová KateřinaPolička0400:01:4567,17
12Z11594Šlosrová EvaPolička0500:01:4958,67
4C21681Král JanAtletika Polička0600:01:50-
1D21743Klementová LuisaLanškroun0600:01:51-
2D21833Červená VeronikaDukla Polička0600:01:51-
13Z11931Chlupová LucieAtletika Svitavy0400:01:5152,85
14Z12051Budigová RozálieAtletika Polička0500:01:5252,34
15Z12114Srnská PatriciePolička0400:01:5349,70
16Z12244Motlová KateřinaAtletika Svitavy0500:01:5446,49
17Z12328Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:5544,78
5C22453Patočka OliverPraha0600:01:56-
18Z12559Kabrdová MarieNMNM0500:01:5642,12
3D22698Nunvářová KamilaAtletika Polička0600:01:56-
4D22729Šťouračová NelaTJ Nové Město na Moravě0600:01:57-
19Z12868Kabrdová MonikaNMNM0500:01:5740,67
6C22933Adamec Jáchymneregistrován0600:01:58-
20Z13050Jiroušová LuciePolička0400:01:5936,52
7C23198Faltýnek JanCyklo Faaltýnek0600:01:59-
21Z13260Velecká IvanaAtletika Svitavy0500:02:0032,40
8C23386Jetmar IvanSokol Hylváty0600:02:01-
9C23499Vágner FrantišekAK Nové Město.Mor0600:02:03-
22Z13516Kunstmullerová TerezkaŠSK NMNM0500:02:0327,47
5D23691Slonková MatyldaTJ Nové Město na Moravě0600:02:03-
10C23675Brýdl Jáchzmneregistrován0600:02:03-
23Z13817Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:02:0425,08
24Z13955Břeňová AdélaSádek0500:02:0423,68
25Z14079Karlíková AdélaAtletika Polička0500:02:0620,75
11C24147Jílek OndraPolička0600:02:07-
26Z1423Svobodová AdélaTJ Svitavy0400:02:0816,09
6D24320Kotvová LuciePolička0600:02:11-
27Z14427Tláskalová AnnaSvitavy0500:02:118,20
7D24542Votavová KristýnaPolička0600:02:11-
28Z14678Karlíková TerezaAtletika Polička0500:02:134,03
29Z14797Pešová Karolínaneregistrována0500:02:163,00
30Z14815Cihlářová Michaelaneregistrována0500:02:163,00
12C2493Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:02:24-
8D25086Absolonová Adriananeregistrována0600:02:26-
Trať 0,84 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2148Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:08102,36
2Z2226Škrabalová KristýnaAtletika Svitavy0200:03:10100,40
3Z2383Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:03:1397,24
4Z2438Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:1396,97
1M1537Jadrný TomášRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí0400:03:26104,08
2M1611Vetchý KryštofLanškroun0400:03:30101,05
5Z2759Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:3276,97
3M1863Malušek DanielTJ Nové M/na Mor0400:03:3694,87
6Z2984Srnská MichaelaPolička0200:03:3673,14
4M11031Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:03:4585,84
5M11197Roun Nikolasneregistrován0500:03:4784,00
6M1129Petlička PatrikTJ Svitavy0400:03:5180,58
7M11362Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:5279,33
8M11425Bartoš OndřejTJ Svitavy0400:03:5378,23
9M1157Kugler JakubTJ Svitavy0400:03:5477,90
10M11621Valouch JanPolička0500:03:5774,85
7Z21767Bryšková PavlínaSvitavy0200:03:5850,37
11M11855Břeň AdamPolička0500:03:5873,47
12M11984Findejs Davidneregistrován0400:04:0171,30
8Z220100Svobodová EliškaPardubice0300:04:0245,92
13M12145Rozlívka Votěchneregistrován0500:04:0467,76
14M12258Velecký VojtěchTJ Svitavy0400:04:0765,67
15M12373Vraspír JanSK Polička0500:04:1062,78
16M12414Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:1359,28
17M1251Janků AlexTJ Svitavy0400:04:2053,14
9Z2265Hlaváčová DorotaTJ Svitavy0300:04:2818,88
18M12757Tengler Joelneregistrován0500:04:2944,35
10Z22890Gažiová Andreaneregistrována0200:04:3115,73
19M12944Jána FrantišekPomezí0400:04:3142,18
11Z23045Daothi LindaPolička0200:04:3511,05
20M13194Martínů Petrneregistrován0400:04:4133,11
12Z23287Absolonová Nikolaneregistrována0300:05:023,00
21M13378Bednář Michalneregistrován0500:05:193,00
22M13415Bríol Ladislavneregistrován0500:05:253,00
23M13513MINH VUneregistrován0500:05:283,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4193Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:03:09107,30
1M326Boháč BonifácAC Choceň0100:03:11105,85
1M2360Abrahám LuděkTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:15101,90
2M3441Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:16101,10
2M2524Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:1799,83
2Z4689Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:1897,84
3M2750Pilný MichalKKL Hlinsko0200:03:1998,27
3Z4818Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:2194,86
1Z392Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:03:22103,46
2Z31092Slonková MartaSK Nové Město na Moravě0100:03:22103,25
3M31170Kabrda JiříOA NMNM0100:03:2493,05
4Z41262Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:2690,28
4M2132Charvát HugoTJ Svitavy0300:03:2690,42
5M21466Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:03:2888,57
6M2155Boháč ServácAC Choceň0200:03:2888,35
7M21682Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:3284,73
3Z31773Doskočilová EliškaAC Vysoké Mýto0000:03:3293,29
5Z41819Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:3382,50
8M21920Mužík MartinAtletika Polička0300:03:3482,38
9M22077Stupka ŠimonTJ Svitavy0300:03:3581,97
10M22126Komínek VítTJ Svitavy0200:03:3681,10
6Z42265Svobodová EditaHvězda Pardubice9800:03:3779,16
4Z32339Německá HelenaBATT Klub NMNM0000:03:3788,54
11M22416Německý FilipBATT KubNov.Měst.0200:03:3977,74
12M22552Beneš JanNové Město na Moravě0200:03:3977,48
5Z32699Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3986,26
7Z42766Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:03:3976,63
8Z42812Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:03:4175,16
6Z32923Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:4382,84
4M33038Klodner JanPolička0100:03:4373,17
7Z33147Pešková PavlínaAtletika Polička0000:03:4580,40
13M23248Budig MatoušAtletika Polička0300:03:4670,65
8Z33380Karlíková NikolaAtletika Polička0100:03:4877,26
14M23459Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:5066,31
9Z33588Smoláková DominikaBK Vys.Mýto0000:03:5174,41
15M23691Bednář Vojtaneregistrován0300:03:5462,74
16M23795Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:5561,11
10Z33881Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:03:5769,21
17M23934Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:03:5857,96
5M34029Tláskal MichalTJ Svitavy0100:04:0352,70
18M24140Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:04:0452,29
19M24299Kapoun Janneregistrován0300:04:0649,76
20M24318Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:04:1342,51
21M24498Nunvář VojtěchPolička0300:04:1738,73
22M24549Jílek TomášPolička0300:04:1936,91
23M24656Tengler Jáchymneregistrován0300:04:2926,19
24M24712Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:3223,60
11Z34896Faltýnková AndreaCykloFaltýnek0100:04:4720,40
25M24964Sokol Milanneregistrován0200:05:073,00
6M35087Polák MarekPolička0100:05:173,00
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4142Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:31101,98
2M4210Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:03:33100,11
3M4343Vebr PatrikVencl tým Ústí n Orl.9800:03:3697,91
4M4419Mužík JanAtletika Polička9800:03:3896,01
5M4532Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:4292,04
6M4627Gregora JakubActivity Lanškroun9800:03:5183,89
7M4783Glier KamilSSK NMNM9800:03:5976,30
8M4869Zezula AdamAtletika Polička9900:03:5975,86
9M4972Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto9900:04:0670,04
1Z5109Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:04:13102,98
2Z5118Tobyšková KateřinaAtletika Polička9700:04:2197,02
1ZJ1210Krátká HanaLanškroun9500:04:28100,00
10M41393Janů PavelSŠK NMNM9900:04:3343,89
11M41490Gaži Nikolasneregistrován9900:05:373,00
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16Šacl JiříNové Město na Moravě9400:06:51126,95
1M521Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:07:02109,08
2M537Koukal FrantišekTJ Nové Město na Moravě9600:07:21100,33
2MJ44Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:07:27111,80
3M552Beneš ViktorSK Nové Město na Moravě9600:07:4290,59
4M563Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:09:0453,57
3MJ711Klimeš OndřejAtletika Polička9500:09:2661,24
5M585Slonek MatoušSK Nové Město na Moravě9700:10:2616,45
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Vitner PetrNové Město na Moravě9000:13:50105,57
2MA269Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:14:1899,01
3MA347Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:14:3395,42
4MA471Nechvíl PetrAC Choceň9100:14:5490,48
5MA53Vetchý RadimActivity team Lanškroun7500:15:1386,09
6MA6103Řemínek MatějAC Choceň8600:15:2982,38
7MA777Lorenc TomášAtletika Polička8600:15:4478,77
8MA82Klička OndřejTJ Svitavy8800:16:0274,65
9MA9106Šutera JosefAtletika Polička7900:16:1072,68
10MA1073Mocek TomášAC Pardubice7900:16:2070,55
11MA1161Hýbl JaroslavDIMPEX KOSOV9300:16:2170,31
12MA1253Havran JanSebranice9300:16:2170,25
13MA13105Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:2469,55
14MA1417Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:16:2968,36
15MA1589Radiměřský KarelAtletika Polička8700:16:3267,64
16MA1698Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:16:3666,77
17MA1790Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:16:4065,80
1MB1860Veselský MartinTJ Nové Město na Moravě6900:16:45103,24
18MA1935Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:16:5961,38
1MC2050Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:16:59103,33
2MB2195Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:0399,69
2MC2266Žila MilošBystré6200:17:16100,10
3MB2312Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:17:1697,06
19MA2463Klíma PetrAtletika Polička9300:17:1756,99
1ZA258Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:17:28103,00
2ZA2691Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:17:32102,23
3MC2759Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:17:3496,57
20MA28111Schaffer MartinPolička8100:17:3552,82
21MA2952Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:17:3652,64
4MB3013Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:17:3693,17
5MB31107Chlup JiříActivity Lanškroun7000:17:4192,15
6MB32102Žemlička MiloslavMK Hlinsko7100:17:4292,10
22MA33104Večeře TomášAtletika Polička9000:17:5248,92
7MB3465Scheuer JanActivity Lanškroun6600:18:0088,56
3ZA3549Tlustá HelenaNové Město na Moravě9300:18:1194,77
8MB3668Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:1186,27
9MB3723Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:18:1385,88
10MB3864Mach PetrAtletika Polička6400:18:1685,28
11MB3936Bureš JiříF-BIKE klub Sádek6600:18:1984,78
4MC4080Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:18:2087,67
4ZA4151Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:2292,74
1MD4257Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:32107,10
12MB4383Belobrad IvanŽamberk6600:18:4679,51
5MC4455Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:5181,71
6MC4558Skalický JosefŽichlínek6200:18:5181,66
2MD4644Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:18:52103,50
1ZB4775Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:54105,09
23MA4892Bradáč JiříMPSV8200:18:5733,63
1ZC4976Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:02136,07
24MA5022Marhold LubošHorní Jelení7700:19:1529,40
7MC5140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:2375,59
25MA52109Kozák JanTJ Staré Město7600:19:2726,60
5ZA5334Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:3080,02
8MC5472Gdula PetrHvězda Pardubice6100:19:3273,89
2ZB5525Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:19:3498,24
13MB5630Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:4268,61
3ZB5784Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:4396,67
14MB5829Smolák PetrBKVM6400:19:5565,98
6ZA5981Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:19:5774,89
26MA6062Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:20:0218,34
3MD6133Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:1489,40
27MA625Kunstmuller TomášJiříkovice8000:20:1515,42
15MB63100Kalousek JanHvězda Pardubice7100:20:1661,82
7ZA6488Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:1771,18
28MA6521Marhold PetrChoceň7800:20:2114,00
4MD6631Kubíček PavelRELAX Dobré Pole5300:20:2287,88
8ZA6720Marholdová LucieChoceň8300:20:2569,56
29MA684Srnský KarelCyklo Ski Polička7500:20:3410,98
30MA69108Šimko DanielSPORTÁVE COM8300:20:389,88
31MA7037Dostál TomášBystré7700:20:419,36
32MA7142Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:477,91
16MB7224Srnský VáclavF-BIKE klub Sádek7300:20:5953,51
17MB7338Navrátil BohumírF-BIKE klub Sádek6500:20:5953,51
5MD74110Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:0680,33
9ZA7554Vacková AliceLanškroun8200:21:1260,70
10ZA7611Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:3157,21
6MD7732Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:21:3874,69
4ZB7818Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:21:5873,40
11ZA7982Konečná Ivananeregistrována8100:22:1149,63
5ZB8019Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1370,81
33MA8114Vebr MichalČeská Třebová7800:22:173,00
1ME8279Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:22:46103,85
6ZB8339Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:22:4864,71
12ZA8415Vebrová MonikaČeská Třebová7900:22:5042,26
1ZD859Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:22:53120,21
2ME8656Bielčik JindřichBravo4000:22:56102,42
7ZB8728Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:22:5962,91
8ZB8826Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:23:1659,97
13ZA8927Smoláková ValérieBKVM9300:23:1637,39
14ZA901Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:1737,21
9ZB9141Hrušková DarinaČeská Třebová7500:23:4555,01
3ME92101Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:5693,72
10ZB9374Křenová JanaPardubice7500:24:1150,58
34MA94114Kvapil RadekAtletika Polička8700:24:223,00
2ZD9510Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:22108,56
35MA9648Holomek JiříCyklo Ski Polička8700:24:443,00
2ZC9770Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:4686,66
4ME986Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:25:0783,50
15ZA9916Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:25:2213,81
11ZB10043Frydrychová RadkaAC Choceň7400:25:3436,22
9MC1019999Klepárník OtakarCyklo Ski klub Polička5700:25:463,00
36MA10245Klepárník DavidCyko Ski Polička9600:25:463,00
7MD10386Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:5130,77
3ZC10487Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:5277,27
12ZB10599Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:26:0231,44
37MA10697Lukeš MiroslavAxiom Orbit Žďár nad Sázavou8000:26:073,00
5ME10793Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:27:1065,86
6ME1087Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:28:0557,97
3ZD10978Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:0771,24
4ZC11067Sedláčková HedvikaLanškroun6600:31:3528,01
7ME11194Kubík JosefPtačina Adamov3800:31:4826,02
8ME11296Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:40:213,00
9ME11385Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:42:373,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Vitner PetrNové Město na Moravě9000:13:50105,57
2MA269Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:14:1899,01
3MA347Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:14:3395,42
4MA471Nechvíl PetrAC Choceň9100:14:5490,48
5MA53Vetchý RadimActivity team Lanškroun7500:15:1386,09
6MA6103Řemínek MatějAC Choceň8600:15:2982,38
7MA777Lorenc TomášAtletika Polička8600:15:4478,77
8MA82Klička OndřejTJ Svitavy8800:16:0274,65
9MA9106Šutera JosefAtletika Polička7900:16:1072,68
10MA1073Mocek TomášAC Pardubice7900:16:2070,55
11MA1161Hýbl JaroslavDIMPEX KOSOV9300:16:2170,31
12MA1253Havran JanSebranice9300:16:2170,25
13MA13105Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:2469,55
14MA1417Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:16:2968,36
15MA1589Radiměřský KarelAtletika Polička8700:16:3267,64
16MA1698Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:16:3666,77
17MA1790Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:16:4065,80
18MB1860Veselský MartinTJ Nové Město na Moravě6900:16:4564,64
19MA1935Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:16:5961,38
20MC2050Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:16:5961,28
21MB2195Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:0360,40
22MC2266Žila MilošBystré6200:17:1657,35
23MB2312Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:17:1657,25
24MA2463Klíma PetrAtletika Polička9300:17:1756,99
25MC2759Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:17:3453,07
26MA28111Schaffer MartinPolička8100:17:3552,82
27MA2952Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:17:3652,64
28MB3013Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:17:3652,59
29MB31107Chlup JiříActivity Lanškroun7000:17:4151,37
30MB32102Žemlička MiloslavMK Hlinsko7100:17:4251,32
31MA33104Večeře TomášAtletika Polička9000:17:5248,92
32MB3465Scheuer JanActivity Lanškroun6600:18:0047,08
33MB3668Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:1144,34
34MB3723Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:18:1343,87
35MB3864Mach PetrAtletika Polička6400:18:1643,16
36MB3936Bureš JiříF-BIKE klub Sádek6600:18:1942,56
37MC4080Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:18:2042,27
38MD4257Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:3239,61
39MB4383Belobrad IvanŽamberk6600:18:4636,25
40MC4455Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:5135,03
41MC4558Skalický JosefŽichlínek6200:18:5134,98
42MD4644Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:18:5234,74
43MA4892Bradáč JiříMPSV8200:18:5733,63
44MA5022Marhold LubošHorní Jelení7700:19:1529,40
45MC5140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:2327,60
46MA52109Kozák JanTJ Staré Město7600:19:2726,60
47MC5472Gdula PetrHvězda Pardubice6100:19:3225,54
48MB5630Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:4223,22
49MB5829Smolák PetrBKVM6400:19:5520,07
50MA6062Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:20:0218,34
51MD6133Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:1415,71
52MA625Kunstmuller TomášJiříkovice8000:20:1515,42
53MB63100Kalousek JanHvězda Pardubice7100:20:1615,10
54MA6521Marhold PetrChoceň7800:20:2114,00
55MD6631Kubíček PavelRELAX Dobré Pole5300:20:2213,65
56MA684Srnský KarelCyklo Ski Polička7500:20:3410,98
57MA69108Šimko DanielSPORTÁVE COM8300:20:389,88
58MA7037Dostál TomášBystré7700:20:419,36
59MA7142Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:477,91
60MB7224Srnský VáclavF-BIKE klub Sádek7300:20:595,16
61MB7338Navrátil BohumírF-BIKE klub Sádek6500:20:595,15
62MD74110Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:063,47
63MD7732Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:21:383,00
64MA8114Vebr MichalČeská Třebová7800:22:173,00
65ME8279Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:22:463,00
66ME8656Bielčik JindřichBravo4000:22:563,00
67ME92101Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:563,00
68MA94114Kvapil RadekAtletika Polička8700:24:223,00
69MA9648Holomek JiříCyklo Ski Polička8700:24:443,00
70ME986Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:25:073,00
71MC1019999Klepárník OtakarCyklo Ski klub Polička5700:25:463,00
72MA10245Klepárník DavidCyko Ski Polička9600:25:463,00
73MD10386Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:513,00
74MA10697Lukeš MiroslavAxiom Orbit Žďár nad Sázavou8000:26:073,00
75ME10793Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:27:103,00
76ME1087Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:28:053,00
77ME11194Kubík JosefPtačina Adamov3800:31:483,00
78ME11296Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:40:213,00
79ME11385Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:42:373,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA258Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:17:28103,00
2ZA2691Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:17:32102,23
3ZA3549Tlustá HelenaNové Město na Moravě9300:18:1194,77
4ZA4151Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:2292,74
5ZB4775Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:5486,79
6ZC4976Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:0285,22
7ZA5334Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:3080,02
8ZB5525Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:19:3479,29
9ZB5784Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:4377,57
10ZA5981Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:19:5774,89
11ZA6488Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:1771,18
12ZA6720Marholdová LucieChoceň8300:20:2569,56
13ZA7554Vacková AliceLanškroun8200:21:1260,70
14ZA7611Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:3157,21
15ZB7818Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:21:5852,12
16ZA7982Konečná Ivananeregistrována8100:22:1149,63
17ZB8019Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1349,29
18ZB8339Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:22:4842,62
19ZA8415Vebrová MonikaČeská Třebová7900:22:5042,26
20ZD859Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:22:5341,76
21ZB8728Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:22:5940,65
22ZB8826Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:23:1637,43
23ZA8927Smoláková ValérieBKVM9300:23:1637,39
24ZA901Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:1737,21
25ZB9141Hrušková DarinaČeská Třebová7500:23:4532,00
26ZB9374Křenová JanaPardubice7500:24:1127,15
27ZD9510Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:2225,03
28ZC9770Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:4620,48
29ZA9916Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:25:2213,81
30ZB10043Frydrychová RadkaAC Choceň7400:25:3411,45
31ZC10487Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:528,17
32ZB10599Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:26:026,22
33ZD10978Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:073,00
34ZC11067Sedláčková HedvikaLanškroun6600:31:353,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, nenalézám se výsledcích, s.č. 77, Tomáš Lorenc. Máčknul jsem si 15:43. Děkuji
lorenct
Dobrý den, Veronika Brychtová byla druhá - kategorie děvčata 2009 a ml.
romca.nech
Dobrý den, i u děvčat 07/08 bude asi nějaká chyba. Ze 4 nedoběhlých některé i podle fotografií z trati dobíhají. Vím, že je těžké v cíli menší děti ukočírovat, aby se řadily za sebou.
e.vetcha
Dobrý den,Daniela Pártlová startovala za dorostenky a ne za starší žákyně.Správné výsledky jsou i na běhej.com.Díky za opravu.
pproma
Chlapci r. 2006 [0,42 km] na prvním místě oprava jména na Hemelík. Jinak závod bezva. Jen prosím organizátory,aby příště rezervovali parkovací místo u otočky - to zelené auto tam snad parkuje vždy naschvál. Děkuji pour Jirka
jiri.pour
Dobrý den,prosím u Luďka Abraháma nejmladší žáci II opravit oddíl na TJ Spartak OEZ Letohrad. Děkuji Abrahámová
vabrahamova
Oddil Ludka Abrahama opraven.
team
Hemelik opraven.
iscarex
opraveny chybejici casy u devcat kat. 07-08
kebrle
opraveny vysledky kat. devcat r. 2009
info

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód