Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2016
  • zobrazeno již 420x
  • místo konání: Městský park, Polička
  • GPS: 49.714N, 16.26733E

Sociální sítě

Místo konání

městský park, Polička
10:00 - 12:30 hodin

Přihlášky

na místě do15 minut před startem kategorie

Startovné

pouze dospělí – 50,- Kč

Popis tratě

Délka: 4,4 km a méně
rovinatá trať se smíšeným povrchem (převážně asfalt)

Ceny pro vítěze

věcné pro první tři v cíli, každý kdo dokončí závod, obdrží pamětní list

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miloslav Červ
tel. 461 725 382

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.atletikapolicka.wgz.cz

E-mailová adresa

miloslav.cerv@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb187
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4985

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9018
Sejkora Karel8817
Štyndl Miroslav5717
Schauerová Lenka8816
Nechvíl Petr9116
Šimůnek Jan8214
Smolák Petr9414
Ožana Václav6414
Gdula Petr6114
Červ Jakub8913
Frydrychová Eliška0113
Lorenc Tomáš8612
Šimůnek Jan4912
Smoláková Valérie9312
Šimůnek Jan0312
Stránská Adéla9112
Šutera Josef7912
Červ Miloslav5012
Jelínek Matěj4212
Smoláková Alexandra9812
Řemínek Matěj8611
Borek Viktor0411
Borková Agáta0211
Stránská Michaela9711
Klímová Ivana8711
Nechvílová Miroslava6011
Šimůnková Pavla7711
Boháč Bonifác0111
Pešlová Ivana6311
Stránský Aleš6011
Cvrček Martin7911
Hubáček Petr7811
Jirásková Eva6411
Klepárník Otakar5711
Lakota Antonín9510
Sontáková Lenka9110
Fiedler Jan5610
Boháč Pankrác0610
Šafář Jaroslav5110
Keprtová Miloslava4810
Dušková Lenka8010
Vlčková Zuzana9110
Vondra Vojtěch9810
Krátká Anna6910
Pulgretová Kateřina9910
Marek Jiří439
Gregorová Michaela049
Boháč Servác029
Peterková Veronika849
Bubeníček Jiří519

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 4 roky a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C03366Mokrejš MarekSebranice1200:00:20-
2C0429Rokos KryštofKometa Polička1200:00:22-
3C04551Kubalák ŠtěpánSK Nové Město na M.1300:00:23-
4C04664Honzálek VojtěchF-BIKE klub Sádek1200:00:23-
5C04711Dvořák MatějVyběhej se Příbram1200:00:23-
6C05361Svoboda FilipSebranice1200:00:23-
7C05959Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:23-
8C0645Bříza Jiří1200:00:23-
9C06549Pilný TomášKKL Hlinsko1300:00:24-
10C06618Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:24-
11C06720Falt Pavel1200:00:24-
12C06850Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:00:24-
13C06928Gracias KryštofPolička1300:00:24-
14C07068Šutera JosefAtletika Polička1300:00:25-
15C07113Maďar JakubLoukonosy1200:00:25-
16C0721Kvapil JakubAtletika Polička1400:00:25-
17C07322Švorčík JosefZábřeh1500:00:25-
18C07471Mihulka MartinPolička1200:00:25-
Děvčata 4 roky a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D04378Roušarová SilviePolička1200:00:22-
2D04449Roidlová ViktorieSvitavy1200:00:23-
3D04896Ohlídalová IvaPomezí1200:00:23-
4D04921Balášová ElenaPolička1200:00:23-
5D05012Gregorová EliškaŽichlínek MŠ1200:00:23-
6D05154Groulíková ZuzanaPolička1300:00:23-
7D05245Klepárníková FanynkaMedesa1200:00:23-
8D05434Císlerová VeronikaChrudim1200:00:23-
9D05548Kozlová KarolínaPolička1200:00:23-
10D05616Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:23-
11D05713Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:23-
12D05832Šimková AdélaVendolí1300:00:23-
13D06027Kmošková SáraPolička1300:00:23-
14D0614Jílková AničkaAtletika Polička1200:00:23-
15D06251Špačková EmaBorová1300:00:23-
16D06346Lorencová Sára1400:00:23-
Chlapci 5-6 let (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1133Kabrada PavelNové Město na Moravě1000:00:16-
2C1215Pirkl VítInsacrex Junior team1000:00:17-
3C1481Schuch MatějPolička1000:00:17-
4C1554Groulík FrantišekPolička1000:00:17-
5C1662Roušar PatrikPolička1000:00:17-
6C1876Cvrček JáchymOtevřený sport1000:00:17-
7C11038Mach ŠimonPolička1000:00:18-
8C11214Schaffer JanPolička1000:00:18-
9C11365Kovář PetrSebranice1000:00:18-
10C11672Dittrich OndřejPolička1100:00:18-
11C11852Kubalák MatějSK Nové Město na M.1100:00:18-
12C12050Matouš MartinLachtan k.Polička1100:00:19-
13C12239Špaček DanielBorová1000:00:19-
14C12456Grumhoffer NicolasPolička1100:00:19-
15C12657Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:19-
16C12979Štaud MartinNěmčice nad Labem1000:00:20-
17C13144Domin OndřejPardubice1100:00:20-
18C13529Kmošek ŠimonPolička1100:00:20-
19C13626Losssmann JosefPolička1100:00:20-
Děvčata 5-6 let (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D135Dvořáková AnežkaAtletika Polička1000:00:17-
2D1740Francová MagdalénaPolička1000:00:17-
3D1910Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:17-
4D11142Šťastná BarunkaBrno1000:00:18-
5D11469Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:00:18-
6D11517Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:18-
7D11791Benešová BarboraPolička1000:00:18-
8D11963Baráková KateřinaTJ Svitavy1000:00:19-
9D12124Graciasová BarboraPolička1100:00:19-
10D12367Kochová RadkaPolička1000:00:19-
11D12538Kubíková JolanaNové Město na Moravě1100:00:19-
12D12753Němcová NatálieLitomyšl1100:00:19-
13D12884Hanyková LindaPolička1000:00:20-
14D13085Schauerová JohankaPolička1100:00:20-
15D13230Lajžnerová LuciePolička1000:00:20-
16D13423Balášová TereziePolička1000:00:20-
17D13733Šimková TerezaVendolí1100:00:21-
18D13877Kafková KarolínaRK Skuteč1100:00:21-
19D13986Švejdová Eliška1100:00:21-
20D14011Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:21-
21D14180Mičková Viktorie1100:00:21-
Chlapci 7 let (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2553Kubalák JiříSK Nové Město na M.0900:01:42-
2C2875Němec DominikRK Sportis Žd.n Sáz.0900:01:43-
3C21023Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:45-
4C21377Brychta DavidCerekvice0900:01:47-
5C21631Schwach PetrAtletika Polička0900:01:50-
6C21973Švejda JáchymPolička0900:01:51-
7C22190Marhold DanielHorní Jelení0900:01:51-
8C23645Renský MatějNáchod0900:02:10-
9C23710Dvořák PatrikVyběhej se Příbram0900:02:11-
Děvčata 7 let (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2211Třísková Erika0900:01:51-
2D2267Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:01:55-
3D23162Renská AdélaNáchod0900:01:59-
4D2326Červinková KateřinaČeská Třebová0900:02:00-
5D23574Srnská AmáliePolička0900:02:06-
Nejmladší žáci I (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1240Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:12107,52
2M157Šícha JiříPolička0700:03:2396,59
3M1691Šafář SamuelZŠ Luční0700:03:2495,89
4M1792Bryška TomášAtletika Svitavy0700:03:2495,49
5M1860Krištof JanAtletika Polička0700:03:2595,09
6M1930Olšán TomášPolička0700:03:2594,89
7M11241Němec JakubLitomyšl0700:03:3386,97
8M11384Šafář ŠtěpánPolička0700:03:3486,38
9M11516Gregora LukášActiviti Lanškroun0800:03:3683,66
10M11842Marhold JanChoceń0800:03:4278,25
11M12086Svatoš Jakub0700:03:4476,14
12M12121Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:03:4673,63
13M12537Marek LukášAtletika Svitavy0700:03:5564,51
14M12682Šloser AdamPolička0800:04:0356,69
Nejmladší žákyně I (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1150Borková JohankaIscarex Česká Třebová0700:01:30109,19
2Z1232Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:3696,47
3Z1314Vetchá RozálieIscarex Česká Třebová0700:01:3794,35
4Z143Schüchová Karolína0700:01:3990,11
5Z1599Klodnerová Karolína0700:01:4283,75
6Z1715Vacková LucieRC Dětský svět Lanšroun0800:01:4382,69
7Z1975Srnská VeronikaCyklo Ski Polička0700:01:4578,45
8Z11052Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:4577,39
9Z11270Čejková KláraIscarex junior team ČT0800:01:4675,27
10Z1148Schafferová BarboraPolička0700:01:4871,02
11Z11582Kovářová BarboraSebranice0800:01:4968,90
12Z11697Lazorová MartinaPolička0700:01:5066,78
13Z11881Mokrejšová JanaSebranice0800:01:5166,15
14Z12055Dominová JuliePardubice0800:01:5164,88
15Z12172Honzálková AdélaBike Sádek0800:01:5164,66
16Z12460Ožinská EliškaBike club Svitavy0800:01:5360,42
17Z12551Leinveberová LucieBrno0700:01:5557,03
18Z12619Kristenová AndreaIscarex0700:01:5556,18
19Z128100Biberlová Adéla0800:01:5654,06
20Z12956Svobodová ZuzanaSK Svratka0800:01:5751,94
21Z13093Kramárová NikolaRK Sportis Žďár n S.0800:01:5849,82
22Z13371Groulíková Barbora0800:02:0143,46
23Z13473Utz AdélaPolička0800:02:0339,22
24Z13727Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:1122,26
25Z13922Ondráčková Petra0800:02:187,42
26Z14025Petrásová NikolaAtletika Polička0800:02:303,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M262Boháč PankrácAC Choceň0600:03:18108,99
2M21858Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:3295,55
3M2208Bureš JosefIscarex Junior Team0600:03:3295,45
4M22574Roun NikolasSK Polička0500:03:3691,30
5M22667Mokrejš JiříSebranice0600:03:3889,85
6M22846Svoboda JiříSK Nové Město0500:03:3988,97
7M23143Kamarád VítSK Svratka0500:03:4285,88
8M23387Beneš SamuelZŠ Luční0600:03:4384,43
9M23627Král JanAtletika Polička0600:03:4880,17
10M24010Matouš NěmecAtletika Polička0500:03:5374,95
11M24569Kleibl MatějAK Kuřim0500:04:0068,18
Nejmladší žákyně II (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2192Horákovská AdélaNové Město na Moravě0500:03:11105,63
2Z2368Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:03:1699,81
3Z2431Hamplová TerezaIscarex Junior Team0500:03:2294,55
4Z21028Otcovská BáraAtletika Polička0500:03:2887,86
5Z21198Šlosrová EvaPolička0500:03:3184,90
6Z21444Fackenbergová EliškaRK Skuteč0600:03:3680,10
7Z21637Kabrdová MonikaNové Město0500:03:3878,16
8Z21757Řezníčková ZuzanaSK Svratka0600:03:4174,79
9Z21979Galvasová AnnaBrno0600:03:4372,34
10Z22235Huňáčková EliškaRK Skuteč0600:03:5362,74
11Z22326Petrásová LeonaAtletika Polička0500:03:5461,82
12Z22443Trnková Ema-0600:03:5560,80
13Z22789Macháčková ZuzanaAtletika polička0500:04:0451,40
14Z22888Koutníková JanaNMNM0500:04:0649,36
15Z22966Motlová KateřinaTJ Svitavy0500:04:1243,23
16Z23018Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:04:2332,30
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Vebr DominikIscarex Junior ČT0300:03:11103,77
2M336Gregor JanIscarex- Junior Č-.T.0400:03:1699,45
3M3736Beran FilipRK Skuteč0400:03:1896,78
4M31020Kapoun JanAT Polička0300:03:2292,88
5M31412Šimůnek JanIscarex Ć.T.0300:03:2886,51
6M31663Galvas MatyášMS Brno0400:03:2985,99
7M32219Vetchý KryštofIscarex Junior ČT0400:03:3579,52
8M32717Jadrný TomášIscarex- Junior Č-.T.0400:03:3876,44
9M32988Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:3975,51
10M33285Šafář RadimPolička0400:03:4272,12
11M33448Brokl MichalRK Skuteč0400:03:4569,25
12M34447Rafaj DavidRK Skuteč0300:03:5955,17
13M34759Borek ViktorBrdy Horní Čermná0400:04:0449,42
14M35234Šťastný PavelBrno0400:05:343,00
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31240Holcová EliškaCyklo ski klub Polička0300:03:25102,70
2Z31565Pijáková TerezaVSK UNI Brno0400:03:2899,61
3Z3179Serbousková SáraIscarex junior ČT0400:03:3097,69
4Z3215Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:3395,61
5Z3242Burešová MarkétaIscarex junior ČT0400:03:3692,77
6Z33790Štětková SimonaNMNM0400:03:4880,83
7Z33895Červená EliškaAtletika Polička0400:03:5177,84
8Z34164Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:03:5574,08
9Z34259Adámková AdélaSK Svratka0300:03:5772,45
10Z3434Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:5772,06
11Z34676Srnská PatricieCyklo Ski Polička0400:04:0068,79
12Z34929Otcovská AnnaAtletika Polička0300:04:0960,69
13Z35194Rounová LindaOldříš0300:04:1951,35
Starší žáci (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4132Kabrda JiříNové Město na Moravě0100:03:31107,85
2M424Boháč BonifácAC Choceň0100:03:36103,20
3M4489Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:5288,95
4M4525Hykl MilanRK Skuteč0200:03:5685,11
5M4624Pilný MichalKKL Hlinsko0200:04:0477,53
6M473Boháč ServácYakuza BMX0200:04:0576,80
7M4870Hai HonzaActivity Lanškroun0100:04:1468,77
8M41075Němec ŠmonCyklo-Skate klub P.0200:04:3152,51
Starší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4239Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:15101,29
2Z4454Menclíková KateřinaVencl Tým0100:03:1799,46
3Z4536Pavlíštová NoemiAC Choceň0100:03:1799,25
4Z4887Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:03:2096,08
5Z4941Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:2195,06
6Z41161Kamarádová MarieTJ N.Město na Moravě0200:03:2393,22
7Z41310Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:2789,44
8Z41883Kleiblová KarolínaAK Kuřim0200:03:3284,03
9Z4237Šaclová PatricieNMNM0100:03:3580,35
10Z43046Derková MartinaActivity Lanškroun0100:03:4174,63
11Z43547Beranová GabrielaRK Skuteč0200:03:4867,99
12Z43958Moučková AnnaSK Svratka0200:03:5263,19
13Z44820Broklová ErikaRK Skuteč0200:04:0550,21
14Z45069Borková AgátaBRZDY Horní Čermná0200:04:1045,00
Dorostenci (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M518Kulíšek KarelN. M. n M.9900:06:56116,04
2M559Koutník MartinŠSK N. Měst.n.Mor0000:07:3997,09
3M581Gregora JanActivity Lanškroun0000:08:0286,87
Dorostenky (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5310Pulgretová KateřinaTj Nové Město na Mor.9900:03:44138,86
2Z5127Lakotová TerezaAC Choceň0000:05:3261,14
Junioři 18-19 let (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ25Vondra VojtěchVecl Tým Ústí n.Orl.9800:07:00107,34
2MJ34Pavliš MartinHvězda Pardubice9800:07:1899,44
3MJ46Motl LukášTJ Sokol HK9700:07:3193,21
4MJ614Tomšů JanAtletika Polička9800:07:4985,00
5MJ711Gregora JakubActivity Lanškroun9800:07:5283,54
6MJ915Slaný FilipAtletika Polička9700:08:2867,39
7MJ103Vencl JiříNekoř9800:09:0450,83
Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ913Šáfářová KristýnaAC VM9800:04:20120,59
2ZJ112Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:05:2079,41
Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:14:51103,30
2MA291Dvořáček AdamTrack and field9600:15:1198,95
3MA310Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:1697,75
4MA497Vebr PatrikVencl team ÚO9800:15:2795,33
5MA62Havran JanIscarex ČT9300:15:3892,92
6MA824Šutera JosefAtletika Polička7900:16:0187,79
7MA952Klíma PetrAtletika Polička9300:16:2183,44
8MA1095Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:3280,97
9MA1299Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:3879,71
10MA1329Radiměřský KarelAtletika Polička8700:16:4179,01
11MA1571Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:17:0673,57
12MA1666Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:2269,93
13MA2079Beneš MichalRUN sport team8300:17:3866,53
14MA2135Fliedr JiříF-BIKE klub Sádek8000:17:3866,46
15MA2556Uher TomášBohdaneč8500:18:2256,77
16MA2817Hrubeš MilanRK Skuteč9000:19:0148,02
17MA2953Češka MilanAtletika Polička8900:19:0447,54
18MA30111Večeře TomášAtletika Polička9000:19:0746,90
19MA34101Červ JakubAtletika Polička8900:19:2043,85
20MA3564Gajdar MichalBardějov, SR9100:19:2143,72
21MA3748Klimeš OndřejAtletika Polička9500:19:3340,98
22MA4057Šimůnek JanISCAREX Česká Tř.8200:19:4438,61
23MA4222Procházka JiříSebranice7700:19:4937,51
24MA4732Cisler MartinVerka Terka Chrudim8000:20:2329,98
25MA4831Marhold LubošHorní Jelení7700:20:2529,65
26MA5793Bidmon PavelPolička9400:21:3214,72
27MA5996Neudert JiříPolička8200:21:3613,92
28MA6089Chaloupka Jan9000:21:4112,71
29MA6183Holomek JiříPolička8700:21:559,66
30MA6294Beneš DavidHvězda Pardubice9100:21:579,20
31MA6492Kmošek LukášPolička8000:22:086,83
32MA6528Vebr MichalČeská Třeb.7800:22:125,89
33MA7216Barona KarlosRK Skuteč8000:22:423,00
Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB526Kleibl MartinSlovan Podlesí7300:15:34108,84
2MB736Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:15:51105,32
3MB1790Žák JiříŽákisova škola běhu7100:17:2785,85
4MB186Jadrný LubomírIscarex ČT7300:17:2885,62
5MB2212Švorčík PetrISCAREX Česká Tř.7600:17:5879,48
6MB3930Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:19:4058,54
7MB4434Kapoun PetrAtletika Polička7500:20:0752,99
8MB4933Srnský VáclavF-BIKE klub Sádek7300:20:3048,36
9MB53100Šafář DavidPolička7200:20:5543,18
10MB5844Němec PetrRAF team7400:21:3534,98
11MB714Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:22:3422,96
12MB7375Urban PavelBystré7500:22:5418,91
13MB801Dvořák PatrikVyběhej se Příbram7200:23:468,16
Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1114Stránský AlešISCAREX Česká Třeb.6000:16:36105,15
2MC1474Louda PetrAC Čes.Lípa6400:16:55101,43
3MC1954Ožana VáclavTJ NMM6400:17:3693,43
4MC2360Turbak JaroslavSebranice6300:18:0088,73
5MC4941Razým JanISCAREX Česká Třeb.5700:20:3059,48
6MC5451Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:21:0053,53
7MC67100000Klepárník OtakarMedesa Polička5700:22:1638,67
Muži D 60-69 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2476Krupička MiroslavJISKRA ÚO5300:18:19106,34
2MD2655Fiedler JanBrno AC Mor.Slávia5600:18:53100,38
3MD3649Hájek FrantišekFGT Stolany4900:19:3393,28
4MD3843Kubišta OtoISCAREX Č.T.5300:19:3393,19
5MD4358Dostál LadislavMor.Tř.5600:20:0288,18
6MD4645Krsek MiroslavM. K. Luková4900:20:1086,67
7MD5150Kopecký LiborAC Vys. Mýto5600:20:4580,60
8MD555Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:0676,79
9MD7747Vilhelm VáclavPřívrat5100:23:1753,82
10MD9185Hejkrlík AntonínHeja heja5200:25:5925,24
11MD10038Šafář JaroslavNAA Ústí n. Orlicí5100:28:153,00
Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6659Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:12117,67
2ME877Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:24:4596,85
3ME9277Marek JiříOrel Vys. Mýto4300:26:0885,48
4ME9646Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:1776,05
Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3142Klímová IvanaSK Hranice8700:19:08103,84
2ZA3388Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:14102,87
3ZA4562Turbaková BarboraSebranice9000:20:1093,29
4ZA6363Turbaková KateřinaSebranice9400:22:0773,23
5ZA6819Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:2170,85
6ZA7425Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:22:5565,09
7ZA7572Kristková MarkétaLanškroun8400:23:1262,18
8ZA7667Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:23:1661,50
9ZA8468Kodytková MartaSvitavy9100:24:3448,16
10ZA8886Hejkrlíková IvaHej hej hej8200:24:5644,36
11ZA8980Hejtmánková LenkaJimramov8400:25:1940,31
12ZA9065Pirklová IvetaČeská Třebová9200:25:3437,90
13ZA9969Pechancová IvaTJ Svitavy8900:28:0012,95
Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2713Dušková LenkaIscarex ČT8000:18:55114,77
2ZB5284Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:20:5195,84
3ZB5678Šimůnková PavlaIscarex ČT7700:21:3189,39
4ZB693Pirklová MarkétaIscarex ČT7900:22:2480,69
5ZB7027Vebrová MonikaČeská Třebová7900:22:2480,64
6ZB7815Roidová Martina7800:23:2071,55
7ZB798Horáčková PavlaAC M.Slavia Brno7700:23:3768,82
8ZB819Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:24:0464,34
9ZB8237Fliedrová ZdenkaBike Klub Sádek8000:24:1063,37
10ZB8518Baráková MonikaSvitavy7900:24:3858,71
11ZB8640Frydrychová RadkaAC Choceň7400:24:4358,02
12ZB9339Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:26:2441,41
13ZB10181Hejtmánková HanaPolička8000:30:283,00
Ženy C 45-54 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3221Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:19:08118,03
2ZC4170Černá MarkétaIscarex ČT7000:19:46112,06
3ZC8320Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:1169,91
Ženy D 55 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9411Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:26:38103,36
2ZD9523Rossi LenkaISCAREX Č.T.5400:27:0899,70
3ZD9787Hejkrlíková VěraHej hej hej5400:27:3096,94
4ZD9861Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:27:4395,34
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1133Kabrada PavelNové Město na Moravě1000:00:16-
2C1215Pirkl VítInsacrex Junior team1000:00:17-
1D135Dvořáková AnežkaAtletika Polička1000:00:17-
3C1481Schuch MatějPolička1000:00:17-
4C1554Groulík FrantišekPolička1000:00:17-
5C1662Roušar PatrikPolička1000:00:17-
2D1740Francová MagdalénaPolička1000:00:17-
6C1876Cvrček JáchymOtevřený sport1000:00:17-
3D1910Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:17-
7C11038Mach ŠimonPolička1000:00:18-
4D11142Šťastná BarunkaBrno1000:00:18-
8C11214Schaffer JanPolička1000:00:18-
9C11365Kovář PetrSebranice1000:00:18-
5D11469Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:00:18-
6D11517Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:18-
10C11672Dittrich OndřejPolička1100:00:18-
7D11791Benešová BarboraPolička1000:00:18-
11C11852Kubalák MatějSK Nové Město na M.1100:00:18-
8D11963Baráková KateřinaTJ Svitavy1000:00:19-
12C12050Matouš MartinLachtan k.Polička1100:00:19-
9D12124Graciasová BarboraPolička1100:00:19-
13C12239Špaček DanielBorová1000:00:19-
10D12367Kochová RadkaPolička1000:00:19-
14C12456Grumhoffer NicolasPolička1100:00:19-
11D12538Kubíková JolanaNové Město na Moravě1100:00:19-
15C12657Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:19-
12D12753Němcová NatálieLitomyšl1100:00:19-
13D12884Hanyková LindaPolička1000:00:20-
16C12979Štaud MartinNěmčice nad Labem1000:00:20-
14D13085Schauerová JohankaPolička1100:00:20-
17C13144Domin OndřejPardubice1100:00:20-
15D13230Lajžnerová LuciePolička1000:00:20-
1C03366Mokrejš MarekSebranice1200:00:20-
16D13423Balášová TereziePolička1000:00:20-
18C13529Kmošek ŠimonPolička1100:00:20-
19C13626Losssmann JosefPolička1100:00:20-
17D13733Šimková TerezaVendolí1100:00:21-
18D13877Kafková KarolínaRK Skuteč1100:00:21-
19D13986Švejdová Eliška1100:00:21-
20D14011Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:21-
21D14180Mičková Viktorie1100:00:21-
2C0429Rokos KryštofKometa Polička1200:00:22-
1D04378Roušarová SilviePolička1200:00:22-
2D04449Roidlová ViktorieSvitavy1200:00:23-
3C04551Kubalák ŠtěpánSK Nové Město na M.1300:00:23-
4C04664Honzálek VojtěchF-BIKE klub Sádek1200:00:23-
5C04711Dvořák MatějVyběhej se Příbram1200:00:23-
3D04896Ohlídalová IvaPomezí1200:00:23-
4D04921Balášová ElenaPolička1200:00:23-
5D05012Gregorová EliškaŽichlínek MŠ1200:00:23-
6D05154Groulíková ZuzanaPolička1300:00:23-
7D05245Klepárníková FanynkaMedesa1200:00:23-
6C05361Svoboda FilipSebranice1200:00:23-
8D05434Císlerová VeronikaChrudim1200:00:23-
9D05548Kozlová KarolínaPolička1200:00:23-
10D05616Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:23-
11D05713Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:23-
12D05832Šimková AdélaVendolí1300:00:23-
7C05959Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:23-
13D06027Kmošková SáraPolička1300:00:23-
14D0614Jílková AničkaAtletika Polička1200:00:23-
15D06251Špačková EmaBorová1300:00:23-
16D06346Lorencová Sára1400:00:23-
8C0645Bříza Jiří1200:00:23-
9C06549Pilný TomášKKL Hlinsko1300:00:24-
10C06618Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:24-
11C06720Falt Pavel1200:00:24-
12C06850Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:00:24-
13C06928Gracias KryštofPolička1300:00:24-
14C07068Šutera JosefAtletika Polička1300:00:25-
15C07113Maďar JakubLoukonosy1200:00:25-
16C0721Kvapil JakubAtletika Polička1400:00:25-
17C07322Švorčík JosefZábřeh1500:00:25-
18C07471Mihulka MartinPolička1200:00:25-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1150Borková JohankaIscarex Česká Třebová0700:01:30109,19
2Z1232Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:3696,47
3Z1314Vetchá RozálieIscarex Česká Třebová0700:01:3794,35
4Z143Schüchová Karolína0700:01:3990,11
5Z1599Klodnerová Karolína0700:01:4283,75
1C2553Kubalák JiříSK Nové Město na M.0900:01:42-
6Z1715Vacková LucieRC Dětský svět Lanšroun0800:01:4382,69
2C2875Němec DominikRK Sportis Žd.n Sáz.0900:01:43-
7Z1975Srnská VeronikaCyklo Ski Polička0700:01:4578,45
8Z11052Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:4577,39
3C21023Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:45-
9Z11270Čejková KláraIscarex junior team ČT0800:01:4675,27
4C21377Brychta DavidCerekvice0900:01:47-
10Z1148Schafferová BarboraPolička0700:01:4871,02
11Z11582Kovářová BarboraSebranice0800:01:4968,90
12Z11697Lazorová MartinaPolička0700:01:5066,78
5C21631Schwach PetrAtletika Polička0900:01:50-
13Z11881Mokrejšová JanaSebranice0800:01:5166,15
6C21973Švejda JáchymPolička0900:01:51-
14Z12055Dominová JuliePardubice0800:01:5164,88
7C22190Marhold DanielHorní Jelení0900:01:51-
15Z12172Honzálková AdélaBike Sádek0800:01:5164,66
1D2211Třísková Erika0900:01:51-
16Z12460Ožinská EliškaBike club Svitavy0800:01:5360,42
17Z12551Leinveberová LucieBrno0700:01:5557,03
18Z12619Kristenová AndreaIscarex0700:01:5556,18
2D2267Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:01:55-
19Z128100Biberlová Adéla0800:01:5654,06
20Z12956Svobodová ZuzanaSK Svratka0800:01:5751,94
21Z13093Kramárová NikolaRK Sportis Žďár n S.0800:01:5849,82
3D23162Renská AdélaNáchod0900:01:59-
4D2326Červinková KateřinaČeská Třebová0900:02:00-
22Z13371Groulíková Barbora0800:02:0143,46
23Z13473Utz AdélaPolička0800:02:0339,22
5D23574Srnská AmáliePolička0900:02:06-
8C23645Renský MatějNáchod0900:02:10-
9C23710Dvořák PatrikVyběhej se Příbram0900:02:11-
24Z13727Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:1122,26
25Z13922Ondráčková Petra0800:02:187,42
26Z14025Petrásová NikolaAtletika Polička0800:02:303,00
Trať 0,84 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2192Horákovská AdélaNové Město na Moravě0500:03:11105,63
1M1240Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:12107,52
2Z2368Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:03:1699,81
3Z2431Hamplová TerezaIscarex Junior Team0500:03:2294,55
2M157Šícha JiříPolička0700:03:2396,59
3M1691Šafář SamuelZŠ Luční0700:03:2495,89
4M1792Bryška TomášAtletika Svitavy0700:03:2495,49
5M1860Krištof JanAtletika Polička0700:03:2595,09
6M1930Olšán TomášPolička0700:03:2594,89
4Z21028Otcovská BáraAtletika Polička0500:03:2887,86
5Z21198Šlosrová EvaPolička0500:03:3184,90
7M11241Němec JakubLitomyšl0700:03:3386,97
8M11384Šafář ŠtěpánPolička0700:03:3486,38
6Z21444Fackenbergová EliškaRK Skuteč0600:03:3680,10
9M11516Gregora LukášActiviti Lanškroun0800:03:3683,66
7Z21637Kabrdová MonikaNové Město0500:03:3878,16
8Z21757Řezníčková ZuzanaSK Svratka0600:03:4174,79
10M11842Marhold JanChoceń0800:03:4278,25
9Z21979Galvasová AnnaBrno0600:03:4372,34
11M12086Svatoš Jakub0700:03:4476,14
12M12121Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:03:4673,63
10Z22235Huňáčková EliškaRK Skuteč0600:03:5362,74
11Z22326Petrásová LeonaAtletika Polička0500:03:5461,82
12Z22443Trnková Ema-0600:03:5560,80
13M12537Marek LukášAtletika Svitavy0700:03:5564,51
14M12682Šloser AdamPolička0800:04:0356,69
13Z22789Macháčková ZuzanaAtletika polička0500:04:0451,40
14Z22888Koutníková JanaNMNM0500:04:0649,36
15Z22966Motlová KateřinaTJ Svitavy0500:04:1243,23
16Z23018Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:04:2332,30
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Vebr DominikIscarex Junior ČT0300:03:11103,77
1Z4239Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:15101,29
2M336Gregor JanIscarex- Junior Č-.T.0400:03:1699,45
2Z4454Menclíková KateřinaVencl Tým0100:03:1799,46
3Z4536Pavlíštová NoemiAC Choceň0100:03:1799,25
1M262Boháč PankrácAC Choceň0600:03:18108,99
3M3736Beran FilipRK Skuteč0400:03:1896,78
4Z4887Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:03:2096,08
5Z4941Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:2195,06
4M31020Kapoun JanAT Polička0300:03:2292,88
6Z41161Kamarádová MarieTJ N.Město na Moravě0200:03:2393,22
1Z31240Holcová EliškaCyklo ski klub Polička0300:03:25102,70
7Z41310Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:2789,44
5M31412Šimůnek JanIscarex Ć.T.0300:03:2886,51
2Z31565Pijáková TerezaVSK UNI Brno0400:03:2899,61
6M31663Galvas MatyášMS Brno0400:03:2985,99
3Z3179Serbousková SáraIscarex junior ČT0400:03:3097,69
8Z41883Kleiblová KarolínaAK Kuřim0200:03:3284,03
2M21858Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:3295,55
3M2208Bureš JosefIscarex Junior Team0600:03:3295,45
4Z3215Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:3395,61
7M32219Vetchý KryštofIscarex Junior ČT0400:03:3579,52
9Z4237Šaclová PatricieNMNM0100:03:3580,35
5Z3242Burešová MarkétaIscarex junior ČT0400:03:3692,77
4M22574Roun NikolasSK Polička0500:03:3691,30
5M22667Mokrejš JiříSebranice0600:03:3889,85
8M32717Jadrný TomášIscarex- Junior Č-.T.0400:03:3876,44
6M22846Svoboda JiříSK Nové Město0500:03:3988,97
9M32988Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:3975,51
10Z43046Derková MartinaActivity Lanškroun0100:03:4174,63
7M23143Kamarád VítSK Svratka0500:03:4285,88
10M33285Šafář RadimPolička0400:03:4272,12
8M23387Beneš SamuelZŠ Luční0600:03:4384,43
11M33448Brokl MichalRK Skuteč0400:03:4569,25
11Z43547Beranová GabrielaRK Skuteč0200:03:4867,99
9M23627Král JanAtletika Polička0600:03:4880,17
6Z33790Štětková SimonaNMNM0400:03:4880,83
7Z33895Červená EliškaAtletika Polička0400:03:5177,84
12Z43958Moučková AnnaSK Svratka0200:03:5263,19
10M24010Matouš NěmecAtletika Polička0500:03:5374,95
8Z34164Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:03:5574,08
9Z34259Adámková AdélaSK Svratka0300:03:5772,45
10Z3434Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:5772,06
12M34447Rafaj DavidRK Skuteč0300:03:5955,17
11M24569Kleibl MatějAK Kuřim0500:04:0068,18
11Z34676Srnská PatricieCyklo Ski Polička0400:04:0068,79
13M34759Borek ViktorBrdy Horní Čermná0400:04:0449,42
13Z44820Broklová ErikaRK Skuteč0200:04:0550,21
12Z34929Otcovská AnnaAtletika Polička0300:04:0960,69
14Z45069Borková AgátaBRZDY Horní Čermná0200:04:1045,00
13Z35194Rounová LindaOldříš0300:04:1951,35
14M35234Šťastný PavelBrno0400:05:343,00
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4132Kabrda JiříNové Město na Moravě0100:03:31107,85
2M424Boháč BonifácAC Choceň0100:03:36103,20
1Z5310Pulgretová KateřinaTj Nové Město na Mor.9900:03:44138,86
3M4489Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:5288,95
4M4525Hykl MilanRK Skuteč0200:03:5685,11
5M4624Pilný MichalKKL Hlinsko0200:04:0477,53
6M473Boháč ServácYakuza BMX0200:04:0576,80
7M4870Hai HonzaActivity Lanškroun0100:04:1468,77
1ZJ913Šáfářová KristýnaAC VM9800:04:20120,59
8M41075Němec ŠmonCyklo-Skate klub P.0200:04:3152,51
2ZJ112Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:05:2079,41
2Z5127Lakotová TerezaAC Choceň0000:05:3261,14
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M518Kulíšek KarelN. M. n M.9900:06:56116,04
1MJ25Vondra VojtěchVecl Tým Ústí n.Orl.9800:07:00107,34
2MJ34Pavliš MartinHvězda Pardubice9800:07:1899,44
3MJ46Motl LukášTJ Sokol HK9700:07:3193,21
2M559Koutník MartinŠSK N. Měst.n.Mor0000:07:3997,09
4MJ614Tomšů JanAtletika Polička9800:07:4985,00
5MJ711Gregora JakubActivity Lanškroun9800:07:5283,54
3M581Gregora JanActivity Lanškroun0000:08:0286,87
6MJ915Slaný FilipAtletika Polička9700:08:2867,39
7MJ103Vencl JiříNekoř9800:09:0450,83
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:14:51103,30
2MA291Dvořáček AdamTrack and field9600:15:1198,95
3MA310Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:1697,75
4MA497Vebr PatrikVencl team ÚO9800:15:2795,33
1MB526Kleibl MartinSlovan Podlesí7300:15:34108,84
5MA62Havran JanIscarex ČT9300:15:3892,92
2MB736Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:15:51105,32
6MA824Šutera JosefAtletika Polička7900:16:0187,79
7MA952Klíma PetrAtletika Polička9300:16:2183,44
8MA1095Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:3280,97
1MC1114Stránský AlešISCAREX Česká Třeb.6000:16:36105,15
9MA1299Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:3879,71
10MA1329Radiměřský KarelAtletika Polička8700:16:4179,01
2MC1474Louda PetrAC Čes.Lípa6400:16:55101,43
11MA1571Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:17:0673,57
12MA1666Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:2269,93
3MB1790Žák JiříŽákisova škola běhu7100:17:2785,85
4MB186Jadrný LubomírIscarex ČT7300:17:2885,62
3MC1954Ožana VáclavTJ NMM6400:17:3693,43
13MA2079Beneš MichalRUN sport team8300:17:3866,53
14MA2135Fliedr JiříF-BIKE klub Sádek8000:17:3866,46
5MB2212Švorčík PetrISCAREX Česká Tř.7600:17:5879,48
4MC2360Turbak JaroslavSebranice6300:18:0088,73
1MD2476Krupička MiroslavJISKRA ÚO5300:18:19106,34
15MA2556Uher TomášBohdaneč8500:18:2256,77
2MD2655Fiedler JanBrno AC Mor.Slávia5600:18:53100,38
1ZB2713Dušková LenkaIscarex ČT8000:18:55114,77
16MA2817Hrubeš MilanRK Skuteč9000:19:0148,02
17MA2953Češka MilanAtletika Polička8900:19:0447,54
18MA30111Večeře TomášAtletika Polička9000:19:0746,90
1ZA3142Klímová IvanaSK Hranice8700:19:08103,84
1ZC3221Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:19:08118,03
2ZA3388Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:14102,87
19MA34101Červ JakubAtletika Polička8900:19:2043,85
20MA3564Gajdar MichalBardějov, SR9100:19:2143,72
3MD3649Hájek FrantišekFGT Stolany4900:19:3393,28
21MA3748Klimeš OndřejAtletika Polička9500:19:3340,98
4MD3843Kubišta OtoISCAREX Č.T.5300:19:3393,19
6MB3930Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:19:4058,54
22MA4057Šimůnek JanISCAREX Česká Tř.8200:19:4438,61
2ZC4170Černá MarkétaIscarex ČT7000:19:46112,06
23MA4222Procházka JiříSebranice7700:19:4937,51
5MD4358Dostál LadislavMor.Tř.5600:20:0288,18
7MB4434Kapoun PetrAtletika Polička7500:20:0752,99
3ZA4562Turbaková BarboraSebranice9000:20:1093,29
6MD4645Krsek MiroslavM. K. Luková4900:20:1086,67
24MA4732Cisler MartinVerka Terka Chrudim8000:20:2329,98
25MA4831Marhold LubošHorní Jelení7700:20:2529,65
5MC4941Razým JanISCAREX Česká Třeb.5700:20:3059,48
8MB4933Srnský VáclavF-BIKE klub Sádek7300:20:3048,36
7MD5150Kopecký LiborAC Vys. Mýto5600:20:4580,60
2ZB5284Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:20:5195,84
9MB53100Šafář DavidPolička7200:20:5543,18
6MC5451Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:21:0053,53
8MD555Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:0676,79
3ZB5678Šimůnková PavlaIscarex ČT7700:21:3189,39
26MA5793Bidmon PavelPolička9400:21:3214,72
10MB5844Němec PetrRAF team7400:21:3534,98
27MA5996Neudert JiříPolička8200:21:3613,92
28MA6089Chaloupka Jan9000:21:4112,71
29MA6183Holomek JiříPolička8700:21:559,66
30MA6294Beneš DavidHvězda Pardubice9100:21:579,20
4ZA6363Turbaková KateřinaSebranice9400:22:0773,23
31MA6492Kmošek LukášPolička8000:22:086,83
32MA6528Vebr MichalČeská Třeb.7800:22:125,89
1ME6659Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:12117,67
7MC67100000Klepárník OtakarMedesa Polička5700:22:1638,67
5ZA6819Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:2170,85
4ZB693Pirklová MarkétaIscarex ČT7900:22:2480,69
5ZB7027Vebrová MonikaČeská Třebová7900:22:2480,64
11MB714Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:22:3422,96
33MA7216Barona KarlosRK Skuteč8000:22:423,00
12MB7375Urban PavelBystré7500:22:5418,91
6ZA7425Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:22:5565,09
7ZA7572Kristková MarkétaLanškroun8400:23:1262,18
8ZA7667Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:23:1661,50
9MD7747Vilhelm VáclavPřívrat5100:23:1753,82
6ZB7815Roidová Martina7800:23:2071,55
7ZB798Horáčková PavlaAC M.Slavia Brno7700:23:3768,82
13MB801Dvořák PatrikVyběhej se Příbram7200:23:468,16
8ZB819Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:24:0464,34
9ZB8237Fliedrová ZdenkaBike Klub Sádek8000:24:1063,37
3ZC8320Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:1169,91
9ZA8468Kodytková MartaSvitavy9100:24:3448,16
10ZB8518Baráková MonikaSvitavy7900:24:3858,71
11ZB8640Frydrychová RadkaAC Choceň7400:24:4358,02
2ME877Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:24:4596,85
10ZA8886Hejkrlíková IvaHej hej hej8200:24:5644,36
11ZA8980Hejtmánková LenkaJimramov8400:25:1940,31
12ZA9065Pirklová IvetaČeská Třebová9200:25:3437,90
10MD9185Hejkrlík AntonínHeja heja5200:25:5925,24
3ME9277Marek JiříOrel Vys. Mýto4300:26:0885,48
12ZB9339Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:26:2441,41
1ZD9411Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:26:38103,36
2ZD9523Rossi LenkaISCAREX Č.T.5400:27:0899,70
4ME9646Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:1776,05
3ZD9787Hejkrlíková VěraHej hej hej5400:27:3096,94
4ZD9861Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:27:4395,34
13ZA9969Pechancová IvaTJ Svitavy8900:28:0012,95
11MD10038Šafář JaroslavNAA Ústí n. Orlicí5100:28:153,00
13ZB10181Hejtmánková HanaPolička8000:30:283,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:14:51103,30
2MA291Dvořáček AdamTrack and field9600:15:1198,95
3MA310Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:1697,75
4MA497Vebr PatrikVencl team ÚO9800:15:2795,33
5MB526Kleibl MartinSlovan Podlesí7300:15:3493,78
6MA62Havran JanIscarex ČT9300:15:3892,92
7MB736Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:15:5189,98
8MA824Šutera JosefAtletika Polička7900:16:0187,79
9MA952Klíma PetrAtletika Polička9300:16:2183,44
10MA1095Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:3280,97
11MC1114Stránský AlešISCAREX Česká Třeb.6000:16:3680,09
12MA1299Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:3879,71
13MA1329Radiměřský KarelAtletika Polička8700:16:4179,01
14MC1474Louda PetrAC Čes.Lípa6400:16:5575,89
15MA1571Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:17:0673,57
16MA1666Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:2269,93
17MB1790Žák JiříŽákisova škola běhu7100:17:2768,98
18MB186Jadrný LubomírIscarex ČT7300:17:2868,74
19MC1954Ožana VáclavTJ NMM6400:17:3666,86
20MA2079Beneš MichalRUN sport team8300:17:3866,53
21MA2135Fliedr JiříF-BIKE klub Sádek8000:17:3866,46
22MB2212Švorčík PetrISCAREX Česká Tř.7600:17:5862,11
23MC2360Turbak JaroslavSebranice6300:18:0061,56
24MD2476Krupička MiroslavJISKRA ÚO5300:18:1957,43
25MA2556Uher TomášBohdaneč8500:18:2256,77
26MD2655Fiedler JanBrno AC Mor.Slávia5600:18:5349,97
27MA2817Hrubeš MilanRK Skuteč9000:19:0148,02
28MA2953Češka MilanAtletika Polička8900:19:0447,54
29MA30111Večeře TomášAtletika Polička9000:19:0746,90
30MA34101Červ JakubAtletika Polička8900:19:2043,85
31MA3564Gajdar MichalBardějov, SR9100:19:2143,72
32MD3649Hájek FrantišekFGT Stolany4900:19:3341,07
33MA3748Klimeš OndřejAtletika Polička9500:19:3340,98
34MD3843Kubišta OtoISCAREX Č.T.5300:19:3340,95
35MB3930Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:19:4039,52
36MA4057Šimůnek JanISCAREX Česká Tř.8200:19:4438,61
37MA4222Procházka JiříSebranice7700:19:4937,51
38MD4358Dostál LadislavMor.Tř.5600:20:0234,68
39MB4434Kapoun PetrAtletika Polička7500:20:0733,53
40MD4645Krsek MiroslavM. K. Luková4900:20:1032,78
41MA4732Cisler MartinVerka Terka Chrudim8000:20:2329,98
42MA4831Marhold LubošHorní Jelení7700:20:2529,65
43MB4933Srnský VáclavF-BIKE klub Sádek7300:20:3028,54
43MC4941Razým JanISCAREX Česká Třeb.5700:20:3028,54
45MD5150Kopecký LiborAC Vys. Mýto5600:20:4525,19
46MB53100Šafář DavidPolička7200:20:5522,96
47MC5451Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:21:0021,83
48MD555Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:0620,42
49MA5793Bidmon PavelPolička9400:21:3214,72
50MB5844Němec PetrRAF team7400:21:3514,10
51MA5996Neudert JiříPolička8200:21:3613,92
52MA6089Chaloupka Jan9000:21:4112,71
53MA6183Holomek JiříPolička8700:21:559,66
54MA6294Beneš DavidHvězda Pardubice9100:21:579,20
55MA6492Kmošek LukášPolička8000:22:086,83
56MA6528Vebr MichalČeská Třeb.7800:22:125,89
57ME6659Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:125,84
58MC67100000Klepárník OtakarMedesa Polička5700:22:165,06
59MB714Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:22:343,00
60MA7216Barona KarlosRK Skuteč8000:22:423,00
61MB7375Urban PavelBystré7500:22:543,00
62MD7747Vilhelm VáclavPřívrat5100:23:173,00
63MB801Dvořák PatrikVyběhej se Příbram7200:23:463,00
64ME877Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:24:453,00
65MD9185Hejkrlík AntonínHeja heja5200:25:593,00
66ME9277Marek JiříOrel Vys. Mýto4300:26:083,00
67ME9646Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:173,00
68MD10038Šafář JaroslavNAA Ústí n. Orlicí5100:28:153,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2713Dušková LenkaIscarex ČT8000:18:55101,50
2ZA3142Klímová IvanaSK Hranice8700:19:0899,26
3ZC3221Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:19:0899,24
4ZA3388Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:1498,27
5ZC4170Černá MarkétaIscarex ČT7000:19:4692,66
6ZA4562Turbaková BarboraSebranice9000:20:1088,47
7ZB5284Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:20:5181,20
8ZB5678Šimůnková PavlaIscarex ČT7700:21:3174,29
9ZA6363Turbaková KateřinaSebranice9400:22:0767,94
10ZA6819Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:2165,51
11ZB693Pirklová MarkétaIscarex ČT7900:22:2464,97
12ZB7027Vebrová MonikaČeská Třebová7900:22:2464,92
13ZA7425Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:22:5559,60
14ZA7572Kristková MarkétaLanškroun8400:23:1256,63
15ZA7667Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:23:1655,94
16ZB7815Roidová Martina7800:23:2055,17
17ZB798Horáčková PavlaAC M.Slavia Brno7700:23:3752,25
18ZB819Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:24:0447,45
19ZB8237Fliedrová ZdenkaBike Klub Sádek8000:24:1046,41
20ZC8320Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:1146,16
21ZA8468Kodytková MartaSvitavy9100:24:3442,28
22ZB8518Baráková MonikaSvitavy7900:24:3841,42
23ZB8640Frydrychová RadkaAC Choceň7400:24:4340,67
24ZA8886Hejkrlíková IvaHej hej hej8200:24:5638,40
25ZA8980Hejtmánková LenkaJimramov8400:25:1934,25
26ZA9065Pirklová IvetaČeská Třebová9200:25:3431,79
27ZB9339Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:26:2422,88
28ZD9411Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:26:3820,48
29ZD9523Rossi LenkaISCAREX Č.T.5400:27:0815,26
30ZD9787Hejkrlíková VěraHej hej hej5400:27:3011,35
31ZD9861Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:27:439,07
32ZA9969Pechancová IvaTJ Svitavy8900:28:006,25
33ZB10181Hejtmánková HanaPolička8000:30:283,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Chybné výsledky u mladších žákyň. Posunuté 2. až 5. místo: 2. místo Pijáková Brno, 3.místo Serbousková Č.T., 4.místo Bartoňová Polička a Burešová Č.T. nebyla druhá, ale až 5.místo. Dál nevím, ale tohle je na 100%. Prosím o opravení výsledků a bodů. Díky Lenka B.
brenova77
Dobrý den, i v kategorii nejmladší žákyně I je asi chyba. 1. Johanka Borková, 2. Barborka Steklá, 3. Róza Vetchá. Eva V.
E.vetcha
Mladsi zakyne opraveny...
team
Dobrý den, v závodě veteránů a žen je chybný čas (ne pořadí) u 1. závodníka kategorie D (muži nad 60 let). Kdyby Krupička Miroslav doběh v čase 17:19, tak by předběhl i Vaška Ožanu. Celý závod jsem s Krupičkou držel tempo, předběhli jsme v posledním kole 1.ženu (Dušková) a doběhl jsem v čase 18:53 (správně i dle mého měření) cca 8s za Mirkem Krupičkou. Jeho čas v cíli rozhodně nemůže být o minutu a půl lepší. Mám i fotodokumentaci z posledního kola, že běžíme spolu. Děkuji za opravu, s pozdravem Jan Fiedler
fiedler
Opraveny Nejmladsi zakyne I
iscarex
Ahoj, opravte mi prosím příjmení - ať nezakládáme v databázi zbytečně dalšího Marho(u)lda. Díky. Luboš
lubos.marhold
Marhold a Krupicka opraveni...
kebrle
Ještě prosím o opravu Nejmladší žákyně I - Lucie Vacková doběhla na 5. místě, před Karolínkou Klodnerovou. Je to ptrné i z fotografií. Děkuji Eva V
e.vetcha
Prosím o opravu jména Flíedr Tomáš (muži 40 - 49) na Fliedr Tomáš. Systém mi zřejmě proto tento závod nezapočítal do celkového hodnocení poháru. Díky. TF
tfliedr

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód