Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Ve stopě Líšnické patnáctky

21.10.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Ve stopě Líšnické patnáctky
  • datum konání: 21.10.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Líšnice

Sociální sítě

Místo konání

Líšnice - sokolovna
10.00 - 10.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 9.30 (dospělí do 10.15) hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč, žactvo 20 Kč

Popis tratě

délka: muži 8 km, ostatní méně
Závod vede po lesních a polních cestách, zčásti po asfaltu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol Líšnice
Pavel Bečka
561 84 Líšnice 202
tel. 603 281 524

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

pavelbecka@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.10.2013Ve stopě Líšnické patnáctky176
6.10.2012Ve stopě Líšnické patnáctky197
9.10.2011Ve stopě Líšnické patnáctky171
10.10.2010Ve stopě Líšnické patnáctky215
18.10.2009Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!!-
19.10.2008Ve stopě Líšnické patnáctky138
22.10.2006Ve stopě Líšnické patnáctky193
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
23.10.2004Ve stopě Líšnické patnáctky172
25.10.2003Ve stopě líšnické 15, 4. ročník136
26.10.20023. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky149
27.10.20012. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky64

Statistika závodu Ve stopě Líšnické patnáctky

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1764

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Martincová Kristýna939
Strnad Adam009
Koblížek Jindřich489
Šafář Jaroslav519
Sadílek Ota468
Novotný Přemysl598
Fajfr František728
Strnad Tomáš698
Suchodol Josef678
Novotný Luděk627
Moravec Jiří967
Večeř Petr997
Černá Kristýna937
Novotná Dora977
Šebek Michal847
Leicht Jiří497
Sontáková Lenka917
Jirásková Eva646
Faltusová Simona986
Frydrychová Eliška016
Pross David756
Kavka Lukáš976
Marek Jiří436
Faltusová Kateřina996
Bílá Tereza926
Vinduška Petr936
Svatoš Otakar346
Bubeníček Jiří516
Exler Ondřej906
Šimůnek Jan496
Krejčí Stanislav636
Vacek Martin696
Chmelíček Jordan976
Kalousek Jan416
Divíšek Jan936
Ducháček Bedřich596
Mařík Jiří726
Bielčik Jindřich406
Krejčí Jaromír666
Moravec Jan026
Klaclová Šárka936
Kubíčková Nikita025
Morkes Michal915
Kubelka Tomáš935
Šabata Josef935
Procházka Jakub965
Johanidesová Lea895
Ing. Moravec Martin845
Tarant Jiří585
Schejbal Oldřich915

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž13454Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:01:50-
2Ž14453Ševcová KateřinaSpartak Police nad Metují0000:01:51-
3Ž15452Mrulovská DanaSpartak OEZ Letohrad0000:01:57-
4Ž17451Tomanová KateřinaSpartak OEZ Letohrad0100:02:09-
5Ž19455Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:13-
Předžáci do 7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11472Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:38-
2M12471Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:01:48-
3M16469Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:01:58-
4M18470Mlejnek DavidSKI Skuhrov0100:02:11-
5M110468Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:39-
6M111473Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:01-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž23487Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:08-
2Ž26492Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:21-
3Ž28495Svobodová PetraPardubice9800:03:23-
4Ž29493Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:03:24-
5Ž212491Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9900:03:29-
6Ž214490Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:03:33-
7Ž215489Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:36-
8Ž216494Štefková JitkaSKI Skuhrov9900:03:38-
9Ž218488Faltusová KateřinaSpartak OEZ Letohrad9900:03:39-
10Ž220486Adamcová DominikaSpartak OEZ Letohrad9900:03:40-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21512Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:01-
2M22513Vondra VojtěchSKI klub Česká Třebová9800:03:02-
3M24507Martinec OndřejSKI Skuhrov9900:03:12-
4M25505Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:18-
5M27501Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad9800:03:22-
6M210514Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:03:25-
7M211509Remeš VojtěchSKI Skuhrov9800:03:28-
8M213506Peška MiroslavSpartak Police nad Metují9800:03:31-
9M217504Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:03:39-
10M219511Grebennikov PavelSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:40-
11M221508Roušavý VojtěchSKI Skuhrov9800:03:41-
12M222502Suchodol MikulášSpartak OEZ Letohrad9800:03:53-
13M223503Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:03:55-
14M224510Nosek VáclavSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:12-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž316Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:17-
2Ž3211Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:03:20-
3Ž332Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:03:23-
4Ž341Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:03:26-
5Ž3512Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:33-
6Ž367Holíková KristýnaSKI Skuhrov9600:03:36-
7Ž374Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:03:37-
8Ž388Rýznarová MichaelaSKI Skuhrov9600:03:43-
9Ž393Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad9700:03:45-
10Ž31010Ulrichová PavlaSKI Skuhrov9600:04:30-
11Ž3119Seidlová ŠárkaSKI Skuhrov9600:04:35-
12Ž3125Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:04:56-
Žáci mladší 10-11 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31117Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:07:38-
2M33113Holubář BartolomějSpartak OEZ Letohrad9600:07:41-
3M35114Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad9700:07:47-
4M36122Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:07:50-
5M37123Binar JakubSpartak Police nad Metují9700:07:56-
6M38112Bárnet MiroslavSpartak OEZ Letohrad9600:07:58-
7M39115Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:08:02-
8M311119Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad9600:08:08-
9M312116Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:08:17-
10M315124Štefek MartinSKI Skuhrov9600:08:49-
11M317118Strnad TomášSpartak OEZ Letohrad9700:09:06-
12M318120Bielčik TomášSpartak OEZ Letohrad9600:09:23-
Žákyně starší 12-13 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM274Jirásková ŠárkaSpartak Police nad Metují9500:07:40-
2ŽM372Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:07:41-
3ŽM1071Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:08:03-
4ŽM1377Civišová AnnaAC Choceň9500:08:24-
5ŽM1476Henclová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9400:08:35-
6ŽM1675Knápková MonikaSKI Skuhrov nad Bělou9400:09:00-
7ŽM1973Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:09:35-
Žáci starší 12-13 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1142Průša LiborSpartak Police nad Metují9400:11:17-
2MM2141Hoffmann JiříSpartak Police nad Metují9400:11:19-
3MM4143Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:11:26-
4MM9140Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:12:44-
5MM12139Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:14:10-
6MM13144Frydrych JakubAC Choceň9500:14:59-
Dorostenky mladší 14-15 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS320Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:11:22-
2ŽS516Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:32-
3ŽS623Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9300:11:33-
4ŽS717Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:11:51-
5ŽS821Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:12:02-
6ŽS1022Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:12:54-
7ŽS1118Tomanová VeronikaSpartak OEZ Letohrad9300:14:03-
Dorostenci mladší 14-15 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1212Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:16:58-
2MS2217Siegel JakubAC Choceň9200:17:28-
3MS3211Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:17:56-
4MS4213Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:18:16-
5MS5214Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:18:22-
6MS6216Exler LiborSK Žamberk9200:19:25-
7MS7210Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:19:29-
8MS8215Mohelník PetrAtletika Polička9200:19:34-
9MS15209Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:21:07-
10MS16208Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:21:17-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3224Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:20:07-
2MD5227Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:20:52-
3MD7223Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:20:57-
4MD8226Kroupa OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9100:21:17-
5MD9228Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9000:22:01-
6MD15225Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:23:13-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1253Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:20:36103,08
2ŽD1454Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:46101,49
3ŽD1755Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:21:2495,43
4ŽD2051Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad9100:22:0389,22
5ŽD2152Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9000:22:1886,83
Muži A 18-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:31:36108,85
2MA297Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:53104,75
3MA398Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:37100,22
4MA4100Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:33:2895,02
5MA590Poláček AntonínSpartak OEZ Letohrad8900:33:3097,37
6MA6243Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:33:3594,30
7MA794Lorenc TomášAtletika Polička8600:33:4193,71
8MA8106Berka MartinSK OMT Pardubice8700:34:0591,30
9MA996Sejkora KarelAtletika Polička8800:34:0693,78
10MA1095Šutera JosefAtletika Polička7900:34:4886,84
11MA11103Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:35:4780,88
12MA1293Strnad TomášSK Žamberk6900:37:0972,47
13MA13104Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:37:3669,71
14MA1499Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:5855,18
15MA1592Kráčmar VlastimilSpartak Police nad Metují7400:41:1946,99
16MA16102Marhold LubošChoceň7700:42:2140,56
17MA17105Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:42:5040,89
18MA1891Stejskal MilanSokol Líšnice6800:46:2315,86
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1239Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:19:53101,11
2MB2249Siegel JosefAC Choceň5800:19:54100,94
3MB4242Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:1297,94
4MB6241Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:20:5391,11
5MB11245Dostálek PetrASPV Těchonín6700:22:3174,77
6MB16244Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:1767,10
7MB17246Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:23:3164,77
8MB18238Novotný LuděkSK Žamberk6200:23:3264,60
9MB19240Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:5660,60
10MB21248Dlabka LudvíkKunvald6000:24:1357,77
11MB29247Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:32:010,00
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1042Krupička MiroslavSKI Čenkovice5300:22:02104,24
2MC1238Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:4098,62
3MC1340Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:22:5097,14
4MC1437Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:0095,66
5MC2039Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:5887,07
6MC2243Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:24:1884,11
7MC2636Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:28:2747,24
8MC2841Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:1122,95
-MC-35Koblížek JindřichSK Žamberk48DNF-
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD23260Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:30104,99
2MD2462Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:41103,64
3MD25259Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:28:2191,37
4MD27258Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:28:57138,72
5MD30261Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:42:5161,28
Ženy A 18-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA9202Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:19:53104,16
2ZA11201Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:2299,40
3ZA13205Dušková LadaVerměřovice8500:20:4096,44
4ZA19206Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:21:5290,97
5ZA23207Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:23:5664,27
6ZA24204Moravcová PetraLetohrad8600:24:0662,63
7ZA27177Frydrychová RadkaAC Choceň7400:27:1631,44
8ZA28203Kočová MarkétaSDH Černovír8400:36:350,00
Ženy B 35 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB10193Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:20:02113,45
2ZB18195Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:3299,48
3ZB22197Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:5287,07
4ZB25194Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:34100,00
5ZB26196Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:00100,00
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11472Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:38-
2M12471Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:01:48-
1Ž13454Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:01:50-
2Ž14453Ševcová KateřinaSpartak Police nad Metují0000:01:51-
3Ž15452Mrulovská DanaSpartak OEZ Letohrad0000:01:57-
3M16469Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:01:58-
4Ž17451Tomanová KateřinaSpartak OEZ Letohrad0100:02:09-
4M18470Mlejnek DavidSKI Skuhrov0100:02:11-
5Ž19455Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:13-
5M110468Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:39-
6M111473Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:01-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž316Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:17-
2Ž3211Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:03:20-
3Ž332Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:03:23-
4Ž341Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:03:26-
5Ž3512Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:33-
6Ž367Holíková KristýnaSKI Skuhrov9600:03:36-
7Ž374Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:03:37-
8Ž388Rýznarová MichaelaSKI Skuhrov9600:03:43-
9Ž393Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad9700:03:45-
10Ž31010Ulrichová PavlaSKI Skuhrov9600:04:30-
11Ž3119Seidlová ŠárkaSKI Skuhrov9600:04:35-
12Ž3125Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:04:56-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1212Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:16:58-
2MS2217Siegel JakubAC Choceň9200:17:28-
3MS3211Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:17:56-
4MS4213Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:18:16-
5MS5214Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:18:22-
6MS6216Exler LiborSK Žamberk9200:19:25-
7MS7210Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:19:29-
8MS8215Mohelník PetrAtletika Polička9200:19:34-
1ZA9202Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:19:53104,16
1ZB10193Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:20:02113,45
2ZA11201Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:2299,40
1ŽD1253Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:20:36103,08
3ZA13205Dušková LadaVerměřovice8500:20:4096,44
2ŽD1454Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:46101,49
9MS15209Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:21:07-
10MS16208Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:21:17-
3ŽD1755Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:21:2495,43
2ZB18195Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:3299,48
4ZA19206Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:21:5290,97
4ŽD2051Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad9100:22:0389,22
5ŽD2152Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9000:22:1886,83
3ZB22197Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:5287,07
5ZA23207Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:23:5664,27
6ZA24204Moravcová PetraLetohrad8600:24:0662,63
4ZB25194Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:34100,00
5ZB26196Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:00100,00
7ZA27177Frydrychová RadkaAC Choceň7400:27:1631,44
8ZA28203Kočová MarkétaSDH Černovír8400:36:350,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1239Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:19:53101,11
2MB2249Siegel JosefAC Choceň5800:19:54100,94
1MD3224Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:20:07-
3MB4242Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:1297,94
2MD5227Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:20:52-
4MB6241Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:20:5391,11
3MD7223Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:20:57-
4MD8226Kroupa OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9100:21:17-
5MD9228Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9000:22:01-
1MC1042Krupička MiroslavSKI Čenkovice5300:22:02104,24
5MB11245Dostálek PetrASPV Těchonín6700:22:3174,77
2MC1238Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:4098,62
3MC1340Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:22:5097,14
4MC1437Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:0095,66
6MD15225Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:23:13-
6MB16244Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:1767,10
7MB17246Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:23:3164,77
8MB18238Novotný LuděkSK Žamberk6200:23:3264,60
9MB19240Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:5660,60
5MC2039Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:5887,07
10MB21248Dlabka LudvíkKunvald6000:24:1357,77
6MC2243Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:24:1884,11
1MD23260Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:30104,99
2MD2462Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:41103,64
3MD25259Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:28:2191,37
7MC2636Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:28:2747,24
4MD27258Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:28:57138,72
8MC2841Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:1122,95
11MB29247Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:32:010,00
5MD30261Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:42:5161,28
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:31:36108,85
2MA297Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:53104,75
3MA398Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:37100,22
4MA4100Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:33:2895,02
5MA590Poláček AntonínSpartak OEZ Letohrad8900:33:3097,37
6MA6243Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:33:3594,30
7MA794Lorenc TomášAtletika Polička8600:33:4193,71
8MA8106Berka MartinSK OMT Pardubice8700:34:0591,30
9MA996Sejkora KarelAtletika Polička8800:34:0693,78
10MA1095Šutera JosefAtletika Polička7900:34:4886,84
11MA11103Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:35:4780,88
12MA1293Strnad TomášSK Žamberk6900:37:0972,47
13MA13104Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:37:3669,71
14MA1499Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:5855,18
15MA1592Kráčmar VlastimilSpartak Police nad Metují7400:41:1946,99
16MA16102Marhold LubošChoceň7700:42:2140,56
17MA17105Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:42:5040,89
18MA1891Stejskal MilanSokol Líšnice6800:46:2315,86

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Pěkný lyžařský přespolák. V dobrém zázemí chyběla sprcha. Při použití počítačů by nemělo být problémem vyvěšení předběžných výsledků. Celkově to hodnotím velmi dobře.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód