Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Ve stopě Líšnické patnáctky

19.10.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Ve stopě Líšnické patnáctky
  • datum konání: 19.10.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SOKOL Líšnice

Sociální sítě

Místo konání

sokolovna v Líšnici
10:00 - 10:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 hodin (dospělí do 10:15 hodin) v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
žactvo 20 Kč

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Závod vede po lesních a polních cestách, zčásti po asfaltu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Bečka
561 84 Líšnice 202
tel. 603 281 524

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.obeclisnice.cz

E-mailová adresa

pavelbecka@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.10.2013Ve stopě Líšnické patnáctky176
6.10.2012Ve stopě Líšnické patnáctky197
9.10.2011Ve stopě Líšnické patnáctky171
10.10.2010Ve stopě Líšnické patnáctky215
18.10.2009Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!!-
21.10.2007Ve stopě Líšnické patnáctky156
22.10.2006Ve stopě Líšnické patnáctky193
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
23.10.2004Ve stopě Líšnické patnáctky172
25.10.2003Ve stopě líšnické 15, 4. ročník136
26.10.20023. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky149
27.10.20012. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky64

Statistika závodu Ve stopě Líšnické patnáctky

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1782

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šafář Jaroslav519
Strnad Adam009
Martincová Kristýna939
Koblížek Jindřich489
Suchodol Josef678
Sadílek Ota468
Novotný Přemysl598
Fajfr František728
Strnad Tomáš698
Leicht Jiří497
Sontáková Lenka917
Šebek Michal847
Moravec Jiří967
Večeř Petr997
Novotný Luděk627
Novotná Dora977
Černá Kristýna937
Šimůnek Jan496
Bielčik Jindřich406
Krejčí Jaromír666
Vacek Martin696
Moravec Jan026
Kalousek Jan416
Ducháček Bedřich596
Faltusová Simona986
Frydrychová Eliška016
Kavka Lukáš976
Faltusová Kateřina996
Klaclová Šárka936
Marek Jiří436
Vinduška Petr936
Jirásková Eva646
Exler Ondřej906
Pross David756
Bílá Tereza926
Krejčí Stanislav636
Svatoš Otakar346
Bubeníček Jiří516
Divíšek Jan936
Mařík Jiří726
Chmelíček Jordan976
Adamec Marek935
Jirásková Hanka895
Havlová Michaela915
Moravec Martin845
Bielčik Petr715
Krsek Jaroslav515
Vacková Michaela905
Koclířová Adéla985
Hermann Jakub035

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2001 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1176Mikulová KarolínaSpartak OEZ Letohrad0100:01:42-
2Ž1277Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:44-
3Ž14452Kroulíková ŽanetaSpartak OEZ Letohrad0100:01:50-
4Ž18459Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:58-
5Ž1978Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:02-
6Ž111453Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:02:04-
7Ž112457Kašparová KamilaOREL Rtyně v Podkrkonoší0200:02:05-
8Ž114458Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:06-
9Ž115456Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:02:07-
10Ž116454Kubíčková NikitaSpartak OEZ Letohrad0200:02:08-
11Ž117460Vanická KateřinaAtletika Žamberk0200:02:18-
12Ž11879Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:02:19-
13Ž123455Mrklovská MagdalenaSpartak OEZ Letohrad0300:02:52-
Chlapci r. 2001 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13467Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:47-
2M15468Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:01:52-
3M16461Řehák RadimSpartak OEZ Letohrad0100:01:53-
4M17463Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:01:54-
5M19464Škůrek ŠtěpánPastviny0200:02:02-
6M112469Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:02:05-
7M119462Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:25-
8M120465Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:27-
9M121470Valenta KarelJablonné nad Orlicí0300:02:30-
10M122466Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:40-
Dívky r. 99-00 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž24211Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9900:03:25-
2Ž28213Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:30-
3Ž29215Hamerská MichaelaSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:35-
4Ž213214Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:39-
5Ž214216Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:03:41-
6Ž21681Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:45-
7Ž217212Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:03:46-
8Ž222210Smejkalová AndreaSpartak OEZ Letohrad9900:04:00-
9Ž223207Mrklovská DanaSpartak Letohrad0000:04:01-
Chlapci r. 99-00 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21197Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:02-
2M22202Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:06-
3M23199Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:07-
4M25200Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:03:27-
5M26206Divíšek JanAtletika Žamberk0000:03:28-
6M27201Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:29-
7M21071Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:03:36-
7M21070Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:36-
9M212203Grebennikov PavelSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:37-
10M215204Nosek VáclavSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:42-
11M217194Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:03:46-
12M219193Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:03:49-
13M220205Vanický MartinSokol Žamberk0000:03:54-
14M221198Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:03:59-
Dívky r. 97-98 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31483Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:19-
2Ž32473Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad9700:03:27-
3Ž33474Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:03:29-
4Ž34481Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:35-
5Ž35482Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:39-
6Ž36480Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:03:41-
7Ž37479Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:03:42-
8Ž38476Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:03:43-
9Ž39477Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:03:50-
10Ž310475Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:05:33-
Chlapci r.97-98 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31135Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad9700:07:14-
2M34138Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:07:21-
3M35136Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad9700:07:33-
4M36133Valenta AdamSpartak Letohrad9800:07:34-
5M38139Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:07:35-
6M39134Remeš VojtěchSKI Skuhrov nad Bělou9800:07:36-
7M310137Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:08:02-
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM221Molíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:07:17-
2ŽM316Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:07:20-
3ŽM617Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:07:34-
4ŽM1123Jedličková VeronikaSK Žamberk9600:08:03-
5ŽM1218Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:08:14-
6ŽM1322Hamerská DagmarSKI Skuhrov nad Bělou9600:08:42-
7ŽM1420Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:08:45-
Žáci mladší r.95-96 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM15Burian JanSpartak OEZ Letohrad9500:11:32-
2MM27Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:11:34-
3MM49Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:12:08-
4MM52Bárnet MiroslavSpartak OEZ Letohrad9600:12:23-
5MM66Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:12:28-
6MM81Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:13:22-
7MM118Prachař DanielSK Žamberk9600:18:49-
Žákyně starší r.93-94 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS350Schejbalová AlenaOlfin Car Vella Trutnov9300:11:49-
2ŽS746Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:12:31-
3ŽS949Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:13:30-
4ŽS1048Jedličková ZuzanaSK Žamberk9300:16:15-
Žáci starší r. 93-94 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS132Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:14:18-
2MS231Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:14:52-
3MS333Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:15:12-
4MS535Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:15:37-
5MS836Sion LiborAtletika Polička9400:16:22-
Dorostenky r. 91-92 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD7121Bílá TerezaSpartak OEZ Letohrad9200:16:07110,45
2ŽD11120Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad9100:19:0276,15
3ŽD15122Plocková RenataSokol Líšnice9200:23:0528,52
Dorostenci r. 91-92 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD158Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:20:26-
2MD357Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:21:39-
3MD656Morkes MichalSpartak OEZ Letohrad9100:23:10-
Muži A 18-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1494Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:28:31102,80
2MA2492Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:37102,11
3MA3496Bielčik PetrLichkov7100:29:3895,08
3MA3500Bogdał RomanMiedzygorze7900:29:3895,08
5MA5501Bogdał PawełMiedzygorze7600:31:1084,48
6MA6503Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:32:0578,14
7MA7489Poláček AntonínSpartak OEZ Letohrad8900:33:05104,63
8MA8491Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:33:19103,25
9MA9502Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:34:0664,20
10MA10520Živný MarekLetohrad9100:35:1292,13
11MA11499Marhold PetrChoceň7800:35:4353,02
12MA12498Marhold LubošChoceň7700:35:4852,44
13MA13497Borek PetrHorní Čermná7000:37:1941,95
14MA14493Vanický PetrAtletika Žamberk7300:38:2734,11
15MA15490Faltus JiříTJ Spartak Letohrad8100:40:0622,70
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2516Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:20:59114,08
2MB5511Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:22:4199,02
3MB8515Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:0386,91
4MB9510Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:24:3382,48
5MB10518Křivohlávek JanKrálíky6600:25:0777,46
6MB11514Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:1775,98
7MB12513Suchodol JosefSokol Žamberk6700:25:2275,24
8MB13509Diblík MilanSokol Líšnice6800:25:2375,09
9MB18508Jedlička VáclavSK Žamberk6100:27:1458,70
10MB22512Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:29:1840,39
11MB24519Kaška ZdeňekLíšnice6400:32:1314,55
12MB25517Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:32:4110,41
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC479Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:22:23114,03
2MC780Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:24:01100,46
3MC1476Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:25:4985,51
4MC1678Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:4178,31
5MC1981Leicht JiříASPV Těchonín4900:27:3071,52
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1594Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:14105,80
2MD1796Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:53100,99
3MD2091Koblížek JindřichSokol Líšnice4800:27:5693,21
4MD2192Bielčik JindřichLichkov4000:28:3688,28
5MD2395Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:29:4180,26
6MD2693Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:16100,00
Ženy A 18-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA666Menclová RadkaSKI Skuhrov nad Bělou9000:15:52113,39
2ZA969Schauerová LenkaAtletika Polička8800:16:31124,08
3ZA1067Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:19104,91
4ZA1468Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:21:3071,01
Ženy B 35 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB453Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:15:25127,02
2ZB1252Vanická BlankaSokol Žamberk7200:20:1472,98
3ZB1355Nechvílová MiroslavaChoceň6000:21:20100,00
4ZB1654Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:23:06100,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31483Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:19-
2Ž32473Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad9700:03:27-
3Ž33474Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:03:29-
4Ž34481Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:35-
5Ž35482Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:39-
6Ž36480Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:03:41-
7Ž37479Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:03:42-
8Ž38476Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:03:43-
9Ž39477Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:03:50-
10Ž310475Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:05:33-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM15Burian JanSpartak OEZ Letohrad9500:11:32-
2MM27Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:11:34-
1ŽS350Schejbalová AlenaOlfin Car Vella Trutnov9300:11:49-
3MM49Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:12:08-
4MM52Bárnet MiroslavSpartak OEZ Letohrad9600:12:23-
5MM66Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:12:28-
2ŽS746Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:12:31-
6MM81Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:13:22-
3ŽS949Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:13:30-
4ŽS1048Jedličková ZuzanaSK Žamberk9300:16:15-
7MM118Prachař DanielSK Žamberk9600:18:49-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS132Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:14:18-
2MS231Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:14:52-
3MS333Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:15:12-
1ZB453Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:15:25127,02
4MS535Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:15:37-
1ZA666Menclová RadkaSKI Skuhrov nad Bělou9000:15:52113,39
1ŽD7121Bílá TerezaSpartak OEZ Letohrad9200:16:07110,45
5MS836Sion LiborAtletika Polička9400:16:22-
2ZA969Schauerová LenkaAtletika Polička8800:16:31124,08
3ZA1067Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:19104,91
2ŽD11120Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad9100:19:0276,15
2ZB1252Vanická BlankaSokol Žamberk7200:20:1472,98
3ZB1355Nechvílová MiroslavaChoceň6000:21:20100,00
4ZA1468Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:21:3071,01
3ŽD15122Plocková RenataSokol Líšnice9200:23:0528,52
4ZB1654Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:23:06100,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD158Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:20:26-
1MB2516Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:20:59114,08
2MD357Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:21:39-
1MC479Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:22:23114,03
2MB5511Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:22:4199,02
3MD656Morkes MichalSpartak OEZ Letohrad9100:23:10-
2MC780Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:24:01100,46
3MB8515Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:0386,91
4MB9510Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:24:3382,48
5MB10518Křivohlávek JanKrálíky6600:25:0777,46
6MB11514Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:1775,98
7MB12513Suchodol JosefSokol Žamberk6700:25:2275,24
8MB13509Diblík MilanSokol Líšnice6800:25:2375,09
3MC1476Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:25:4985,51
1MD1594Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:14105,80
4MC1678Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:4178,31
2MD1796Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:53100,99
9MB18508Jedlička VáclavSK Žamberk6100:27:1458,70
5MC1981Leicht JiříASPV Těchonín4900:27:3071,52
3MD2091Koblížek JindřichSokol Líšnice4800:27:5693,21
4MD2192Bielčik JindřichLichkov4000:28:3688,28
10MB22512Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:29:1840,39
5MD2395Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:29:4180,26
11MB24519Kaška ZdeňekLíšnice6400:32:1314,55
12MB25517Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:32:4110,41
6MD2693Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:16100,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1494Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:28:31102,80
2MA2492Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:37102,11
3MA3496Bielčik PetrLichkov7100:29:3895,08
3MA3500Bogdał RomanMiedzygorze7900:29:3895,08
5MA5501Bogdał PawełMiedzygorze7600:31:1084,48
6MA6503Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:32:0578,14
7MA7489Poláček AntonínSpartak OEZ Letohrad8900:33:05104,63
8MA8491Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:33:19103,25
9MA9502Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:34:0664,20
10MA10520Živný MarekLetohrad9100:35:1292,13
11MA11499Marhold PetrChoceň7800:35:4353,02
12MA12498Marhold LubošChoceň7700:35:4852,44
13MA13497Borek PetrHorní Čermná7000:37:1941,95
14MA14493Vanický PetrAtletika Žamberk7300:38:2734,11
15MA15490Faltus JiříTJ Spartak Letohrad8100:40:0622,70

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód