Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh Parníkem

8.12.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh Parníkem
  • datum konání: 8.12.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Ústecká - Parník, Česká Třebová
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin (nejpozději 20 min před startem kategorie) v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč, mládež 10 Kč

Popis tratě

délka: hlavní závod 5 km, ostatní méně
Okruh po vedlejší asfaltové silnici na okraji města

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČTBK Iscarex Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2002 a mladší (trať 0,07 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž0219Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:13-
2Ž0738Svobodová EliškaPardubice0300:00:15-
3Ž0940Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:18-
4Ž01225Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:22-
5Ž01517Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:00:26-

Chlapci r. 2002 a mladší (trať 0,07 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M0124Gregora FilipLanškroun0200:00:12-
2M039Rybka LukášČeská Třebová0200:00:14-
3M0452Štichauer JakubČeská Třebová0300:00:14-
4M058Vondra JanČeská Třebová0200:00:15-
5M0650Chlup OndřejTJ Rychnov0300:00:15-
6M0820Uličný JiříČeská Třebová0300:00:16-
7M0104Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:18-
8M01127Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:20-
9M01344Andrle DavidParník0500:00:22-
10M01418Borek ViktorHorní Čermná0400:00:22-

Dívky r. 2000-2001 (trať 0,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1123Gregorová MonikaLanškroun0000:01:08-
2Ž1249Štichauerová EliškaČeská Třebová0100:01:09-
3Ž1416Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:16-
4Ž1528Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:21-
5Ž1629Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:27-

Chlapci r. 2000-2001 (trať 0,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1351Chlup TomášTJ Rychnov0000:01:12-

Žákyně r. 98-99 (trať 0,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21033Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:50-
2Ž21339Svobodová EditaPardubice9800:02:53-
3Ž2151Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:59-

Žáci r. 98-99 (trať 0,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2210Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:30-
2M237Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:33-
3M2443Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:36-
4M266Sejkora LukášČeská Třebová9900:02:42-
5M2722Gregora JakubLanškroun9800:02:43-
6M295Bártek PetrŠkola Parník9800:02:48-
7M21115Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:52-
8M21245Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:53-
9M2143Šimek Tomáš-9900:02:54-

Žákyně r. 96-97 (trať 0,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3121Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:30-
2Ž3531Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:37-
3Ž3832Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:02:46-

Žáci r. 96-97 (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31414Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:42-
2M31553Vyskočil ŠtěpánOOB Vamberk9700:04:42-
3M31626Rykala FilipOB Vamberk9600:05:15-

Žákyně mladší r. 94-95 (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM936Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:05-
2ŽM1230Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:24-
3ŽM132Civišová AnnaAC Choceň9500:04:41-
4ŽM1813Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:16-

Žáci mladší r. 94-95 (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM842Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:04:00-
2MM1048Záleský DominikCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9500:04:10-
3MM1135Lakota AntonínAC Choceň9500:04:13-
4MM1734Frydrych JakubAC Choceň9500:05:15-

Žákyně starší r. 92-93 (trať 1,3 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Žáci starší r. 92-93 (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS141Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:03:33-
2MS254Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:34-
3MS346Vondra DavidLetohrad9400:03:34-
4MS447Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:03:36-
5MS511Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:03:46-
6MS637Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:03:49-
7MS712Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:52-

Muži A 39 let a mladší (trať 5,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Švarc PřemyslTTK Slavia VŠ Plzeň8500:16:37-
2MA293Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:16:39-
3MA343Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:41-
4MA46Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:48-
5MA650Lorenc TomášAtletika Polička8600:17:21-
6MA71Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:31-
7MA851Doucha JiříStart Náchod7100:17:37-
8MA967Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:17:37-
9MA1077Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:17:38-
10MA1155Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:17:38-
11MA1549Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:04-
12MA1625Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:18:09-
13MA1761Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:10-
14MA1853Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:18:15-
15MA1926Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:15-
16MA2048Šutera JosefAtletika Polička7900:18:22-
17MA2147Večeře TomášAtletika Polička9000:18:25-
18MA2232Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:18:29-
19MA2381Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:18:33-
20MA2486Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:18:37-
21MA265Dobšíček PavelSK Hronov8000:19:01-
22MA279Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:04-
23MA3027Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:18-
24MA3294Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:19:29-
25MA3380Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:19:29-
26MA3452Bielčik PetrLichkov7100:19:35-
27MA3635Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:19:52-
28MA3945Veverka TomášOB Vamberk8400:20:09-
29MA4092Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:20:09-
30MA448Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:30-
31MA4641Krmela PavelTJ Rychnov7800:20:38-
32MA5014Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:20:58-
33MA6269Marhold PetrChoceň7800:22:23-
34MA6672Marhold LubošChoceň7700:22:39-
35MA6711Borek PetrHorní Čermná7000:22:40-
36MA7128Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:00-
37MA77101Dolníček Lubor-7300:23:56-

Muži B 40-49 let (trať 5,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB582Siegel JosefAC Choceň5800:17:17-
2MB137Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:46-
3MB1412Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:55-
4MB2839Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:08-
5MB3820Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:20:02-
6MB453Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:35-
7MB4833Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:46-
8MB5224Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:21:02-
9MB5895Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:22:03-
10MB6389Uhrner PetrSport Mladkov5800:22:28-
11MB6483Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:22:34-
12MB8599Andrle PetrParník6500:26:22-
-MB-17Svoboda MojmírHvězda Pardubice66DNF-

Muži C 50-59 let (trať 5,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2929Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:11-
2MC3142Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:24-
3MC3538Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:39-
4MC3762Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:56-
5MC4173Švec MiroslavSokol Potštejn5200:20:23-
6MC4257Hájek FrantišekFGT Stolany4900:20:23-
7MC5365Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:21:03-
8MC5585Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:12-
9MC5623Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:36-
10MC5759Stráník AlešBlansko5000:21:53-
11MC6174Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:09-
12MC7637Pilgr BohuslavTJ Loko Česká Třebová5100:23:55-
13MC7984Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:24:09-
14MC8054Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:24:44-
15MC84100Zoubele JiříParník5000:26:22-
16MC8676Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:32-

Muži D 60 let a starší (trať 5,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6058Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:06-
2MD6588Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:36-
3MD6931Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:42-
4MD7463Bielčik JindřichLichkov4000:23:34-
5MD7519Rokyta FrantišekPraha - Radlice4500:23:46-
6MD8121Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:24:48-
7MD9046Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:35:05-
8MD9290Domanský IvoAVC Praha3800:39:18-

Ženy A 34 let a mladší (trať 5,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1230Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:17:43-
2ZA4368Vévodová MartinaAK Perná9000:20:27-
3ZA4798Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:20:40-
4ZA4913Klímová IvanaAK Olomouc8700:20:50-
5ZA5136Dudková KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí8800:21:01-
6ZA5960Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:03-
7ZA7091Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:22:58-
8ZA724Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:08-
9ZA7871Marholdová LucieChoceň8300:24:07-
10ZA822Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:00-
11ZA8740Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:00-
12ZA8875Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:27:07-
13ZA9110Kočová MarkétaSDH Černovír8400:37:34-

Ženy B 35 let a starší (trať 5,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2564Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:51-
2ZB5422Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:21:11-
3ZB6897Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:41-
4ZB7366Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:18-
5ZB8316Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:26:05-
6ZB8915Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:07-

Trať 0,07 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M0124Gregora FilipLanškroun0200:00:12-
1Ž0219Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:13-
2M039Rybka LukášČeská Třebová0200:00:14-
3M0452Štichauer JakubČeská Třebová0300:00:14-
4M058Vondra JanČeská Třebová0200:00:15-
5M0650Chlup OndřejTJ Rychnov0300:00:15-
2Ž0738Svobodová EliškaPardubice0300:00:15-
6M0820Uličný JiříČeská Třebová0300:00:16-
3Ž0940Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:18-
7M0104Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:18-
8M01127Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:20-
4Ž01225Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:22-
9M01344Andrle DavidParník0500:00:22-
10M01418Borek ViktorHorní Čermná0400:00:22-
5Ž01517Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:00:26-

Trať 0,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1123Gregorová MonikaLanškroun0000:01:08-
2Ž1249Štichauerová EliškaČeská Třebová0100:01:09-
1M1351Chlup TomášTJ Rychnov0000:01:12-
3Ž1416Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:16-
4Ž1528Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:21-
5Ž1629Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:27-

Trať 0,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3121Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:30-
1M2210Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:30-
2M237Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:33-
3M2443Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:36-
2Ž3531Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:37-
4M266Sejkora LukášČeská Třebová9900:02:42-
5M2722Gregora JakubLanškroun9800:02:43-
3Ž3832Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:02:46-
6M295Bártek PetrŠkola Parník9800:02:48-
1Ž21033Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:50-
7M21115Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:52-
8M21245Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:53-
2Ž21339Svobodová EditaPardubice9800:02:53-
9M2143Šimek Tomáš-9900:02:54-
3Ž2151Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:59-

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS141Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:03:33-
2MS254Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:34-
3MS346Vondra DavidLetohrad9400:03:34-
4MS447Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:03:36-
5MS511Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:03:46-
6MS637Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:03:49-
7MS712Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:52-
1MM842Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:04:00-
1ŽM936Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:05-
2MM1048Záleský DominikCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9500:04:10-
3MM1135Lakota AntonínAC Choceň9500:04:13-
2ŽM1230Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:24-
3ŽM132Civišová AnnaAC Choceň9500:04:41-
1M31414Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:42-
2M31553Vyskočil ŠtěpánOOB Vamberk9700:04:42-
3M31626Rykala FilipOB Vamberk9600:05:15-
4MM1734Frydrych JakubAC Choceň9500:05:15-
4ŽM1813Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:16-

Trať 5,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Švarc PřemyslTTK Slavia VŠ Plzeň8500:16:37-
2MA293Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:16:39-
3MA343Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:41-
4MA46Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:48-
1MB582Siegel JosefAC Choceň5800:17:17-
5MA650Lorenc TomášAtletika Polička8600:17:21-
6MA71Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:31-
7MA851Doucha JiříStart Náchod7100:17:37-
8MA967Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:17:37-
9MA1077Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:17:38-
10MA1155Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:17:38-
1ZA1230Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:17:43-
2MB137Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:46-
3MB1412Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:55-
11MA1549Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:04-
12MA1625Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:18:09-
13MA1761Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:10-
14MA1853Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:18:15-
15MA1926Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:15-
16MA2048Šutera JosefAtletika Polička7900:18:22-
17MA2147Večeře TomášAtletika Polička9000:18:25-
18MA2232Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:18:29-
19MA2381Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:18:33-
20MA2486Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:18:37-
1ZB2564Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:51-
21MA265Dobšíček PavelSK Hronov8000:19:01-
22MA279Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:04-
4MB2839Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:08-
1MC2929Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:11-
23MA3027Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:18-
2MC3142Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:24-
24MA3294Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:19:29-
25MA3380Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:19:29-
26MA3452Bielčik PetrLichkov7100:19:35-
3MC3538Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:39-
27MA3635Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:19:52-
4MC3762Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:56-
5MB3820Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:20:02-
28MA3945Veverka TomášOB Vamberk8400:20:09-
29MA4092Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:20:09-
5MC4173Švec MiroslavSokol Potštejn5200:20:23-
6MC4257Hájek FrantišekFGT Stolany4900:20:23-
2ZA4368Vévodová MartinaAK Perná9000:20:27-
30MA448Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:30-
6MB453Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:35-
31MA4641Krmela PavelTJ Rychnov7800:20:38-
3ZA4798Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:20:40-
7MB4833Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:46-
4ZA4913Klímová IvanaAK Olomouc8700:20:50-
32MA5014Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:20:58-
5ZA5136Dudková KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí8800:21:01-
8MB5224Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:21:02-
7MC5365Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:21:03-
2ZB5422Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:21:11-
8MC5585Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:12-
9MC5623Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:36-
10MC5759Stráník AlešBlansko5000:21:53-
9MB5895Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:22:03-
6ZA5960Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:03-
1MD6058Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:06-
11MC6174Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:09-
33MA6269Marhold PetrChoceň7800:22:23-
10MB6389Uhrner PetrSport Mladkov5800:22:28-
11MB6483Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:22:34-
2MD6588Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:36-
34MA6672Marhold LubošChoceň7700:22:39-
35MA6711Borek PetrHorní Čermná7000:22:40-
3ZB6897Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:41-
3MD6931Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:42-
7ZA7091Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:22:58-
36MA7128Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:00-
8ZA724Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:08-
4ZB7366Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:18-
4MD7463Bielčik JindřichLichkov4000:23:34-
5MD7519Rokyta FrantišekPraha - Radlice4500:23:46-
12MC7637Pilgr BohuslavTJ Loko Česká Třebová5100:23:55-
37MA77101Dolníček Lubor-7300:23:56-
9ZA7871Marholdová LucieChoceň8300:24:07-
13MC7984Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:24:09-
14MC8054Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:24:44-
6MD8121Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:24:48-
10ZA822Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:00-
5ZB8316Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:26:05-
15MC84100Zoubele JiříParník5000:26:22-
12MB8599Andrle PetrParník6500:26:22-
16MC8676Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:32-
11ZA8740Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:00-
12ZA8875Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:27:07-
6ZB8915Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:07-
7MD9046Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:35:05-
13ZA9110Kočová MarkétaSDH Černovír8400:37:34-
8MD9290Domanský IvoAVC Praha3800:39:18-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 75%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Skvělé.
ota.la
Solidní akce na závěr sezóny. Myslím, že si sponzoři zaslouží poděkování.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód