Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh Parníkem

9.12.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh Parníkem
  • datum konání: 9.12.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti do 5 let (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1567Bílá ZdeňkaČeská Třebová9900:02:31-
Žákyně 6-7 let (trať 300 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci 6-7 let (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1163Řehák AlexFK Česká Třebová9500:01:12-
2M1260Kunst DanielČeská Třebová9500:01:13-
3M1351Bielčik TomášLichkov9600:01:26-
4M1422Frydrych JakubAC Choceň9500:01:43-
Žákyně 8-9 let (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2641Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:35-
2Ž273Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:02:43-
3Ž2812Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:49-
4Ž2962Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:03:21-
5Ž21052Bielčiková MichaelaLichkov9200:03:24-
6Ž2119Bumbálková AndreaČeská Třebová9300:03:37-
Žáci 8-9 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2359Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:02:47-
2M2528Šeda JanSruby9300:02:50-
3M21078Válka MichalTJ Sokol Česká Třebová9300:03:16-
Žákyně 10-11 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3110Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:40-
2Ž3221Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:44-
3Ž3461Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:02:48-
4Ž3620Baboráková TerezaAC Choceň9100:02:55-
5Ž3753Faltusová VeronikaLichkov9100:02:56-
6Ž3814Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:02:57-
7Ž3913Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:04-
Žáci 10-11 let (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3125Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:25-
2M31377Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:04:30-
3M31417Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:30-
4M31570Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:52-
5M31638Chaura VítAFK SKP Pardubice9100:05:00-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM157Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:04:32-
2ŽM2039Hloušková DenisaAFK SKP Pardubice8900:05:06-
3ŽM2136Bartová AndreaAFK SKP Pardubice8800:05:14-
4ŽM2343Bláhová DanaAFK SKP Pardubice8800:06:10-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM849Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:04:03-
2MM969Červ JakubSK Polička8900:04:07-
3MM1054Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:04:08-
4MM1416Sygeryč DanielAC Choceň8900:04:31-
5MM1642Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:48-
6MM1824Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:04:57-
7MM2240Chaura VojtěchAFK SKP Pardubice8800:05:59-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1158Skybová LucieARC Brno8700:04:11-
2ŽS1731Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:55-
3ŽS1925Podhorníková MartinaAC Choceň8600:04:58-
Žáci starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS12Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:03:44-
2MS248Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:03:45-
3MS344Hordějčuk VáclavCyklistika Česká Třebová8700:03:47-
4MS437Hruška PetrCyklistika Česká Třebová8600:03:54-
5MS523Řemínek MatějAC Choceň8600:03:55-
6MS68Novotný MichalATC Nekoř8700:03:55-
7MS735Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:04:01-
8MS1226Abraham PetrAC Choceň8600:04:17-
9MS1315Sedláček VojtěchAC Choceň8700:04:25-
Muži B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB511Filip LubošAC Choceň5900:17:09-
2MB1132Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:29-
3MB1580Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:57-
4MB2389Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:20:46-
5MB2782Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:21:10-
6MB2845Zajíc JanKRB Chrudim5300:21:28-
Muži C (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1755Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:27-
2MC1868Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:38-
3MC2147Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:50-
4MC2457Dušek JanSokol Verměřovice5100:20:48-
5MC2586Sadílek VáclavTJ Kulina5000:20:54-
6MC2672Lerch VladislavMILO Olomouc4800:21:03-
7MC3030Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:44-
8MC3283Krumer MiroslavOstrov4900:22:20-
Muži D (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2984Bielčík JindřichLichkov 00:21:30-
2MD3485Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:22:27-
3MD4490Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:30:50-
Ženy A (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3529Šedová JanaAC Choceň7300:22:34-
2ZA3671Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:36-
3ZA38103Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:24:11-
4ZA4019Rybenská JaroslavaAC Choceň8300:25:56-
5ZA4118Rychtaříková IvaAC Choceň8500:26:13-
Ženy B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3976Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:52-
2ZB4291Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:27:49-
Trať 300 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1163Řehák AlexFK Česká Třebová9500:01:12-
2M1260Kunst DanielČeská Třebová9500:01:13-
3M1351Bielčik TomášLichkov9600:01:26-
4M1422Frydrych JakubAC Choceň9500:01:43-
1Ž1567Bílá ZdeňkaČeská Třebová9900:02:31-
1Ž2641Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:35-
2Ž273Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:02:43-
3Ž2812Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:49-
4Ž2962Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:03:21-
5Ž21052Bielčiková MichaelaLichkov9200:03:24-
6Ž2119Bumbálková AndreaČeská Třebová9300:03:37-
1M3125Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:25-
2M31377Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:04:30-
3M31417Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:30-
4M31570Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:52-
5M31638Chaura VítAFK SKP Pardubice9100:05:00-
Trať 700 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3110Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:40-
2Ž3221Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:44-
1M2359Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:02:47-
3Ž3461Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:02:48-
2M2528Šeda JanSruby9300:02:50-
4Ž3620Baboráková TerezaAC Choceň9100:02:55-
5Ž3753Faltusová VeronikaLichkov9100:02:56-
6Ž3814Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:02:57-
7Ž3913Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:04-
3M21078Válka MichalTJ Sokol Česká Třebová9300:03:16-
Trať 5,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:29-
2MA281Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:16:45-
3MA373Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:16:59-
4MA488Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:17:03-
1MB511Filip LubošAC Choceň5900:17:09-
5MA650Dobšíček Pavel2 B Tým8000:17:28-
6MA734Adamec JosefATC Nekoř8100:17:28-
7MA866Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:57-
8MA91Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:06-
9MA1027Strnad VladimírATC Letohrad7700:18:26-
2MB1132Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:29-
10MA1265Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:18:36-
11MA1374Moravec MartinTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8400:18:46-
12MA1479Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:18:50-
3MB1580Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:57-
13MA1656Šutera JosefSKM Polička7900:19:14-
1MC1755Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:27-
2MC1868Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:38-
14MA1946Skyba Martinxxx6200:19:41-
15MA2087Bielčik PetrLichkov7100:19:48-
3MC2147Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:50-
16MA2275Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:20:40-
4MB2389Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:20:46-
4MC2457Dušek JanSokol Verměřovice5100:20:48-
5MC2586Sadílek VáclavTJ Kulina5000:20:54-
6MC2672Lerch VladislavMILO Olomouc4800:21:03-
5MB2782Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:21:10-
6MB2845Zajíc JanKRB Chrudim5300:21:28-
1MD2984Bielčík JindřichLichkov 00:21:30-
7MC3030Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:44-
17MA31106Novotný MichalATC Nekoř8700:22:19-
8MC3283Krumer MiroslavOstrov4900:22:20-
18MA334Plocek JaroslavFK Semanín6800:22:26-
2MD3485Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:22:27-
1ZA3529Šedová JanaAC Choceň7300:22:34-
2ZA3671Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:36-
19MA376Pacík JanCyklo Česká Třebová8400:23:50-
3ZA38103Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:24:11-
1ZB3976Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:52-
4ZA4019Rybenská JaroslavaAC Choceň8300:25:56-
5ZA4118Rychtaříková IvaAC Choceň8500:26:13-
2ZB4291Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:27:49-
20MA4333Ditzel JakubSKP Duha Fort Lanškroun8400:30:24-
3MD4490Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:30:50-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód