Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh Parníkem, Česká Třebová

9.12.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh Parníkem, Česká Třebová
  • datum konání: 9.12.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Ústecká - Parník, Česká Třebová
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
děti 10 Kč

Popis tratě

Délka: hlavní závod 5,3 km

Časový rozvrh, tratě a kategorie

Začátek závodu vede po rovinaté místní silnici, pak přijde kratší stoupání, další rovina po asfaltu a klesání po silnici do cíle.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Po závodě proběhne v tělocvičně ZŠ slavnostní vyhlášení výsledků Iscarex poháru 2006.
Přezůvky s sebou!

Kontakt:
Iscarex Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel.: 465 530 214
fax: 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2001 a mladší (trať 0,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽX343Štichauerová EliškaČeská Třebová0100:00:13-
2ŽX542Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:13-
3ŽX771Kovářová JanaŘetůvka0200:00:14-
4ŽX1052Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:18-
5ŽX1574Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:26-
6ŽX2267Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:30-
7ŽX2356Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:30-
-ŽX-18Rybková LucieČeská Třebová01DNF-
-ŽX-79Serbousková SáraČeská Třebová04DNF-
Chlapci r. 2001 a mladší (trať 0,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX155Metelka OndřejHradec Králové0100:00:12-
2MX26Deml JanČeská Třebová0100:00:13-
3MX468Gregora FilipLanškroun0200:00:13-
4MX616Švadlena MichalKOB Choceň0100:00:14-
5MX872Kovář LukášŘetůvka0100:00:14-
6MX944Štichauer JakubČeská Třebová0300:00:16-
7MX1110Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:22-
8MX1228Peringer MarekKometa Brno0300:00:23-
9MX1341Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:24-
10MX1463Dostálek VojtěchTěchonín0200:00:25-
11MX1675Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:27-
12MX1729Dobroucký MatějČeská Třebová0400:00:27-
13MX1864Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:29-
14MX1954Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:00:29-
15MX2073Štamtejský VojtěchŘetůvka0400:00:30-
16MX2124Hruška VladislavČeská Třebová0400:00:30-
17MX2446Doucha MartinStart Náchod0500:00:31-
-MX-9Vondra JanČeská Třebová02DNF-
-MX-17Rybka LukášČeská Třebová02DNF-
-MX-13Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad02DNF-
Žákyně r. 99-00 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž123Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:07-
2Ž1561Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:13-
3Ž1969Gregorová MonikaLanškroun0000:01:17-
4Ž11162Dostálková KateřinaTěchonín0000:01:23-
5Ž11240Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:28-
Žáci r. 99-00 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1157Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:05-
2M1322Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:01:09-
3M147Klumpar KryštofČeská Třebová0000:01:10-
4M1623Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:14-
5M1714Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:01:16-
6M1819Borek MatějČeská Třebová0000:01:17-
7M11011Orlich JanČeská Třebová0000:01:23-
Žákyně nejmladší r. 97-98 (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž211Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:33-
2Ž2677Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:42-
3Ž2739Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:43-
4Ž21260Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:03-
5Ž21483Svobodová EditaPardubice9800:03:14-
Žáci nejmladší r. 97-98 (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2420Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:40-
2M2547Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:02:41-
3M298Vondra VojtěchZŠ Ústecká Česká Třebová9800:02:48-
4M21070Gregora JakubLanškroun9800:02:55-
5M2112Khol JiříFK Česká Třebová9800:02:58-
6M21380Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:10-
Žáci mladší r. 95-96 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3878Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:50-
2M31038Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:54-
3M31184Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:59-
4M31836Lakota AntonínAC Choceň9500:04:36-
5M31927Heger VojtěchSKI klub Česká Třebová9500:04:38-
6M32021Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:04:38-
7M32115Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:04:46-
8M32225Novotný VojtěchRybník9500:05:00-
9M32426Foff MichalČeská Třebová9500:05:07-
10M32531Smolicha TomášNový Malín9500:05:08-
11M32737Frydrych JakubAC Choceň9500:05:19-
12M32830Knápek OndřejNový Malín9500:05:40-
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3281Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:02:37-
2Ž3376Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:02:38-
3Ž3812Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:02:47-
Žákyně mladší r. 93-94 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1653Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:04:29-
2ŽM1750Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:29-
3ŽM2651Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:17-
4ŽM2982Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:06:08-
Žáci mladší r. 93-94 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM445Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:03:38-
2MM566Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:41-
3MM758Záveský FilipTJ Loko Česká Třebová9300:03:46-
4MM1249Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:04:03-
5MM1359Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:06-
6MM1535Prachař DavidAC Choceň9400:04:26-
7MM234Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:05:04-
Žákyně starší r. 91-92 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1465Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:24-
Žáci starší r. 91-92 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS134Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:18-
2MS232Siegel JakubAC Choceň9200:03:25-
3MS35Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:36-
4MS685Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:44-
5MS948Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:03:51-
-MS-33Nikl LukášAC Choceň91DNF-
Muži A (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA196Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:16:24-
2MA297Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:16:32-
3MA340Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:41-
4MA488Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:53-
5MA698Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:17:16-
6MA741Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:17:25-
7MA992Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:27-
8MA1012Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:32-
9MA127Řemínek MatějAC Choceň8600:17:43-
10MA1682Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:18:01-
11MA1736Doucha JiříStart Náchod7100:18:11-
12MA19107Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:33-
13MA2074Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:38-
14MA21111Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:18:43-
15MA2370Večeře TomášAtletika Polička9000:18:48-
16MA2516Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:57-
17MA2648Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:19:03-
18MA2791Bielčik PetrLichkov7100:19:10-
19MA2869Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:12-
20MA3233Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:23-
21MA3337Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:27-
22MA383Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:50-
23MA4828Záveský MarekOB Loko Česká Třebová9000:20:50-
24MA4938Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:20:59-
25MA5186Tobiška PetrTJ Sokol Záchlumí7800:21:11-
26MA60119Holub JanDolní Újezd7400:22:22-
27MA6778Klimeš MartinSokol Bukovice8900:23:12-
28MA71112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:33-
29MA89118Kuchyňka PavelČeská Třebová7800:27:25-
Muži B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB545Siegel JosefAC Choceň5800:17:03-
2MB850Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:17:26-
3MB11105Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:17:34-
4MB139Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:49-
5MB1432Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:54-
6MB1856Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:13-
7MB2242Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:18:46-
8MB2968Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:19:17-
9MB31101Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:19:20-
10MB34110Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:39-
11MB40109Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:19:55-
12MB4190Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:08-
13MB422Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:14-
14MB4781Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:20:41-
15MB535Pečenka LiborKHB Radegast6100:21:33-
16MB59117Matějovský PavelAVC Praha6500:22:14-
17MB69106Miřejovský TomášSABZO Praha6100:23:24-
Muži C (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2495Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:55-
2MC3047Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:18-
3MC3583Černý VladimírHAC Praha5200:19:44-
4MC3689Švec MiroslavSokol Potštejn5200:19:47-
5MC43100Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:20:27-
6MC4494Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:20:28-
7MC4661Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:40-
8MC5463Růžička KarelČeská Ves5600:21:41-
9MC5876Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:10-
10MC62113Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:28-
11MC736Smolicha JosefNový Malín5600:23:33-
12MC7799Volf BřetislavLanškroun5200:24:12-
13MC82116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:50-
14MC8380Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:03-
15MC8653Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:25:47-
16MC87114Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:26:05-
17MC88104Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:05-
Muži D (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD554Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:41-
2MD5615Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:21:48-
3MD64103Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:49-
4MD6834Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:18-
5MD7565Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:24:03-
6MD9054Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:30-
7MD9193Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:53-
8MD9355Kalousek JanSK Žamberk4100:30:48-
Ženy B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB39102Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:54-
2ZB5273Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:21:19-
3ZB7431Janečková AnežkaAK Zlín4700:24:00-
4ZB78115Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:15-
5ZB8044Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:24:42-
6ZB8177Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:24:49-
7ZB8430Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:25:27-
8ZB9219Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:28:42-
Trať 0,07 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX155Metelka OndřejHradec Králové0100:00:12-
2MX26Deml JanČeská Třebová0100:00:13-
1ŽX343Štichauerová EliškaČeská Třebová0100:00:13-
3MX468Gregora FilipLanškroun0200:00:13-
2ŽX542Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:13-
4MX616Švadlena MichalKOB Choceň0100:00:14-
3ŽX771Kovářová JanaŘetůvka0200:00:14-
5MX872Kovář LukášŘetůvka0100:00:14-
6MX944Štichauer JakubČeská Třebová0300:00:16-
4ŽX1052Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:18-
7MX1110Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:22-
8MX1228Peringer MarekKometa Brno0300:00:23-
9MX1341Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:24-
10MX1463Dostálek VojtěchTěchonín0200:00:25-
5ŽX1574Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:26-
11MX1675Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:27-
12MX1729Dobroucký MatějČeská Třebová0400:00:27-
13MX1864Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:29-
14MX1954Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:00:29-
15MX2073Štamtejský VojtěchŘetůvka0400:00:30-
16MX2124Hruška VladislavČeská Třebová0400:00:30-
6ŽX2267Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:30-
7ŽX2356Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:30-
17MX2446Doucha MartinStart Náchod0500:00:31-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1157Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:05-
1Ž123Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:07-
2M1322Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:01:09-
3M147Klumpar KryštofČeská Třebová0000:01:10-
2Ž1561Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:13-
4M1623Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:14-
5M1714Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:01:16-
6M1819Borek MatějČeská Třebová0000:01:17-
3Ž1969Gregorová MonikaLanškroun0000:01:17-
7M11011Orlich JanČeská Třebová0000:01:23-
4Ž11162Dostálková KateřinaTěchonín0000:01:23-
5Ž11240Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:28-
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS134Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:18-
2MS232Siegel JakubAC Choceň9200:03:25-
3MS35Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:36-
1MM445Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:03:38-
2MM566Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:41-
4MS685Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:44-
3MM758Záveský FilipTJ Loko Česká Třebová9300:03:46-
1M3878Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:50-
5MS948Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:03:51-
2M31038Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:54-
3M31184Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:59-
4MM1249Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:04:03-
5MM1359Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:06-
1ŽS1465Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:24-
6MM1535Prachař DavidAC Choceň9400:04:26-
1ŽM1653Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:04:29-
2ŽM1750Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:29-
4M31836Lakota AntonínAC Choceň9500:04:36-
5M31927Heger VojtěchSKI klub Česká Třebová9500:04:38-
6M32021Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:04:38-
7M32115Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:04:46-
8M32225Novotný VojtěchRybník9500:05:00-
7MM234Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:05:04-
9M32426Foff MichalČeská Třebová9500:05:07-
10M32531Smolicha TomášNový Malín9500:05:08-
3ŽM2651Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:17-
11M32737Frydrych JakubAC Choceň9500:05:19-
12M32830Knápek OndřejNový Malín9500:05:40-
4ŽM2982Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:06:08-
Trať 5,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA196Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:16:24-
2MA297Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:16:32-
3MA340Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:41-
4MA488Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:53-
1MB545Siegel JosefAC Choceň5800:17:03-
5MA698Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:17:16-
6MA741Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:17:25-
2MB850Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:17:26-
7MA992Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:27-
8MA1012Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:32-
3MB11105Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:17:34-
9MA127Řemínek MatějAC Choceň8600:17:43-
4MB139Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:49-
5MB1432Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:54-
1ZA1517Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:17:57-
10MA1682Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:18:01-
11MA1736Doucha JiříStart Náchod7100:18:11-
6MB1856Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:13-
12MA19107Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:33-
13MA2074Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:38-
14MA21111Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:18:43-
7MB2242Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:18:46-
15MA2370Večeře TomášAtletika Polička9000:18:48-
1MC2495Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:55-
16MA2516Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:57-
17MA2648Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:19:03-
18MA2791Bielčik PetrLichkov7100:19:10-
19MA2869Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:12-
8MB2968Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:19:17-
2MC3047Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:18-
9MB31101Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:19:20-
20MA3233Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:23-
21MA3337Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:27-
10MB34110Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:39-
3MC3583Černý VladimírHAC Praha5200:19:44-
4MC3689Švec MiroslavSokol Potštejn5200:19:47-
2ZA3743Paštěková JanaAUTHOR Tufo Zlín7500:19:49-
22MA383Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:50-
1ZB39102Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:54-
11MB40109Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:19:55-
12MB4190Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:08-
13MB422Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:14-
5MC43100Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:20:27-
6MC4494Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:20:28-
3ZA4587Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:20:39-
7MC4661Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:40-
14MB4781Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:20:41-
23MA4828Záveský MarekOB Loko Česká Třebová9000:20:50-
24MA4938Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:20:59-
4ZA5025Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:21:07-
25MA5186Tobiška PetrTJ Sokol Záchlumí7800:21:11-
2ZB5273Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:21:19-
15MB535Pečenka LiborKHB Radegast6100:21:33-
8MC5463Růžička KarelČeská Ves5600:21:41-
1MD554Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:41-
2MD5615Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:21:48-
5ZA5723Pokorová JaroslavaPim RC Praha7200:22:00-
9MC5876Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:10-
16MB59117Matějovský PavelAVC Praha6500:22:14-
26MA60119Holub JanDolní Újezd7400:22:22-
6ZA6179Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:23-
10MC62113Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:28-
7ZA6372Schauerová LenkaAtletika Polička8800:22:44-
3MD64103Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:49-
8ZA6539Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:22:52-
9ZA6635Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:23:01-
27MA6778Klimeš MartinSokol Bukovice8900:23:12-
4MD6834Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:18-
17MB69106Miřejovský TomášSABZO Praha6100:23:24-
10ZA7052Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:23:31-
28MA71112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:33-
11ZA7227Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:23:33-
11MC736Smolicha JosefNový Malín5600:23:33-
3ZB7431Janečková AnežkaAK Zlín4700:24:00-
5MD7565Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:24:03-
12ZA7613Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:24:11-
12MC7799Volf BřetislavLanškroun5200:24:12-
4ZB78115Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:15-
13ZA7966Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:33-
5ZB8044Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:24:42-
6ZB8177Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:24:49-
13MC82116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:50-
14MC8380Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:03-
7ZB8430Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:25:27-
14ZA858Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:25:29-
15MC8653Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:25:47-
16MC87114Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:26:05-
17MC88104Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:05-
29MA89118Kuchyňka PavelČeská Třebová7800:27:25-
6MD9054Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:30-
7MD9193Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:53-
8ZB9219Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:28:42-
8MD9355Kalousek JanSK Žamberk4100:30:48-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Iscarexu dělám v závodech v roce poměrně čast " své " křoví,bohuže jsem svou fotku ani na " parníku " nezahlédl,a to tam byl tentokrát kromě mne každý ! : - (
sedlakprelouc
hjusty

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód